Poziv za darivanje krvi

Još jedna zajednička akcija

Poziv za darivanje krvi

03.07.2018.

Pozivaju se navijači i simpatizeri NK Osijek kao i svi naši sugrađani da u četvrtak dođu u Gradsko društvo Crvenog križa.

Gradsko drutšvo Crvenog križa Osijek, Nogometni klub Osijek i navijačka udruga „Kohorta“ nastavljaju suradnju glede još jedne akcije dobrovoljnog darivanja krvi. Bit će to u četvrtak, 5. srpnja, u prostorijama Gradskog društva CK-a na Šetalištu Petra Preradovića 6, u vremenu od 10 do 18 sati.

Ovom prigodom pozivamo sve naše navijače, simpatizere NK Osijek kao i sve sugrađane da u ovoj akciji i svojim humanim činom daju doprinos u spašavanju ljudskih života, poglavito pacijenata u Kliničko-bolničkom centru Osijek.

Kračun pozvao navijače

Predsjednik Kohorte Ivan Kračun je također pozvao sve one koji mogu i žele dati krv da se odazovu kako bi akcija i ovaj puta bila što uspješnija.

Mi navijači Osijeka već desetak godina organizirano dajemo krv, a znali smo to činiti svaka tri-četiri mjeseca. Doduše, sada to više nije moguće u prostorijama naše Udruge, pa se onda okupimo u Gradskom društvu Crvenog križa. Volio bih da nas ponovno dođe što više, pa i ovom prilikom pozivam sve naše članove i ostale navijače da nam se u četvrtak pridruže, poručio je Kračun.

1.Dinamo000
2.Gorica000