NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Ponovno u najjačoj konkurenciji

Rukometašice Osijeka vratile se u Prvu ligu

Ponovno u najjačoj konkurenciji

03.07.2018.

Godinu dana su Osječanke igrale na drugoligaškim terenima, a iduće sezone ih čekaju prvoligaške utakmice.

Rukometašice Osijeka u novoj će sezoni zaigrati u prvoligaškoj konkurenciji. Nakon godinu dana izbivanja te nastupa u Drugoj ligi, Osječanke se vraćaju u hrvatsku elitu ženskog rukometa, budući da je Zelina, kao najbolji drugoligaš, odustala od natjecanja u Prvoj ligi, pa je ŽRK Osijek dobio tu mogućnost jer je zauzeo drugo mjesto na tablici.

Pripreme počinju 6. kolovoza

Prvenstvo će početi 15. rujna, a naše će djevojke prvi susret odigrati s državnim prvakinjama, koprivničkom Podravka Vegetom u dvorani Zrinjevac.

Veseli nas povratak u najjaču konkurenciju. Pripreme bi trebale početi 6. kolovoza, a na mjesto trenera nakon jedne polusezone vraća se Jelena Crnov, dok će Zdravko Lovač ostati u stručnom stožeru, kao trener vratarki. Radimo na nekim igračkim pojačanjima, računajući da bismo mogli dovesti dvije, tri kvalitetne igračice, a još ne znamo hoće li netko iz sadašnjeg kadra izraziti želju za odlaskom. Važna nam je spoznaja da bi nas Grad trebao pratiti u smislu financijske i logističke potpore, pa vjerujem da ćemo zadržati prvoligaški status, rekao je sportski direktor ŽRK Osijek, Goran Crnov.

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Rudeš000
10.Slaven Belupo000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 29.07.2018. 21:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Slaven Belupo - Osijek 2:1

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 18.05.2018. 18:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti