NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
I Viktor Orban navija za Hrvatsku

Mnogi se dive našoj reprezentaciji

I Viktor Orban navija za Hrvatsku

14.07.2018.

Mađarski premijer je istaknuo kako nisu u pitanju samo prijateljske veze, nego i pripadnost istoj nogometnoj kulturi.

Diljem kugle zemaljske ljudi su oduševljeni načinom na koji je Hrvatska došla do finala Svjetskog nogometnog prvenstva u Rusiji. Čestitke našoj reprezentaciji stižu doslovno sa svih strana svijeta, a nama u Osijeku jedna je posebno draga jer je stigla od najpoznatijeg navijača Bijelo-plavih.

Riječ je o mađarskom premijeru Viktoru Orbanu kojega su intervjuirali državni mediji u susjednoj državi, tražeći njegovo mišljenje o završnici Prvenstva. Premijer je otkrio za koga će navijati u velikom finalu:

"Ja ću podržati Hrvatsku, ne samo zato što smo prijatelji i susjedi, već i zato što pripadamo istoj nogometnoj kulturi - unatoč trenutnom stanju u mađarskom nogometu".

I Mađarska ulaže u hrvatski nogomet

Orban je istaknuo kako su Hrvati zaslužili ovaj veliki uspjeh i da zasluženo slave svoju nacionalnu momčad. Mediji u Mađarskoj dodaju kako je i Mađarska uložila značajan novac u hrvatski nogomet. Navode primjer poduzetnika Lorinca Meszarosa, jednog od suvlasnika NK Osijek i predsjednika Nadzornog odbora, uz napomenu kako je naš Klub krenuo u izgradnju novog stadiona i Kampa Škole nogometa.

HT Prva liga

1.Osijek3+79
2.Rijeka3+67
3.Lokomotiva3+57
4.Dinamo3+47
5.Inter-Zaprešić3-73
6.Slaven Belupo3-12
7.Hajduk3-32
8.Rudeš3-21
9.Gorica3-31
10.Istra 19613-61

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 4. kolo

Dinamo - Osijek

Stadion Maksimir, 17.08.2018. 20:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 3. kolo

Osijek - Istra 1961 3:0

Stadion Gradski vrt, 12.08.2018. 18:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti