Vrata stadiona otvaraju se u 18,45, dakle dva sata prije početka utakmice Osijek – Petrocub.

Sve navijače koji dolaze u četvrtak navečer u Gradski vrt i ovaj puta ćemo zamoliti da na stadionu budu nešto ranije, prvenstveno zbog novog sigurnosnog sustava na ulazima.

Stoga je važno ne čekati posljednji trenutak za ulazak na tribine, kako se ne bi stvorila bespotrebna gužva. Na dan utakmice će, osim blagajni ispred dvorane Gradski vrt, biti otvorene i blagajne Istok, već od 12 sati.

Besplatni javni prijevoz od 18 do 23,30

Vrata stadiona se otvaraju dva sata prije početka susreta, dakle u 18,45. Po dolasku pogledajte koji vam sektor piše na ulaznici, kao i red, odnosno sjedalo koje imate.

Za vozače je bitna informacija da će kao i obično u sličnim prigodama biti zatvorena Wilsonova ulica.

Bitno je naglasiti da će članovi Bijelo-plavog navijačkog kluba ponovno imati besplatan prijevoz u vozilima GPP-a, tramvajima i autobusima, u vremenu od 18 do 23,30 sati.