Bijelo-plava zona u Tvrđi

Zanimljiva „predigra“ u starom dijelu grada

Bijelo-plava zona u Tvrđi

25.07.2018.

Navijačko okupljanje na dan utakmice počinje već u 16 sati, kako bi se stvorila „uzavrela“ atmosfera uoči susreta…

I navijači se, baš kao i igrači Osijeka, nestrpljivo pripremaju za ogled sa Škotima. U suradnji s Kohortom ovaj puta će biti organizirana prigodna Bijelo-plava zona u drevnoj Tvrđi, na tamošnjem Trgu Svetoga trojstva kako bi se stvorila što bolja atmosfera uoči početka susreta.

Zamišljeno je da okupljanje u četvrtak počne već u 16 sati, a vlasnici kafića koji imaju lokale na spomenutoj lokaciji odlučili su za ovu prigodu istaknuti akcijske cijene piva, što je svakako dobra vijest za Kohortaše i ostale navijače.

Karusel prema stadionu

Nogometni klub Osijek će postaviti svoj promidžbeno-prodajni štand, baš kao i Udruga građana Kohorta, tako da će se moći kupiti i klupski suveniri i rekviziti, kao i navijački artikli.

Kao i uoči prijašnjih značajnih europskih nastupa naše momčadi, bit će i ovaj puta organiziran popularni korteo navijača koji će pješice krenuti od Tvrđe, Trpimirovom ulicom, prema Gradskom vrtu. Pritom neće štedjeti glasnice i dlanove da bi putem stvorili što bolje ozračje za ovaj susret koji počinje u 20,45 sati.

7.Hajduk3-32
9.Gorica3-31