NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Gosti konkretniji u nastavku

Provjera našeg drugoligaša u Donjem gradu

Gosti konkretniji u nastavku

29.07.2018.

BSK je ostvario pobjedu nad Osijekom II rezultatom 3:1, a strijelac za Bijelo-plave bio je Špoljarić.

Dva su nova drugoligaša Osijek II I BSK odigrali prijateljsku utakmicu na stadionu Olimpije u Donjem gradu. Pobijedila je momčad iz Bijelog Brda 3:1, golovima Popovića u 41., Horvata u 58. i Čikvara u 83. minuti. Vodeći pogodak za Bijelo-plave postigao je Špoljarić u 28. minuti.

Prvo je poluvrijeme uglavnom proteklo u znaku domaćina koji je imao više prilika, no spretnošću Popovića gosti su svoju jedinu pravu šansu pretvoriti u izjednačenje. S druge strane, učestalo je prijetio osječki kapetan Špoljarić, a obećavajuće situacije još su propustili Talys i Lišnić. Pritom treba istaknuti nekoliko dobrih intervencija gostujućeg vratara Ilinčića.

I jedni i drugi s dvije jedanaestorice

U drugom poluvremenu su zaigrale nove jedanaestorice i pritom su se bolje snašli iskusniji igrači BSK-a. Nakon što je Čikvar promašio „zicer“, Horvat je iz blizine uspio svladati Kukića. Poravnati je mogao Durdov, ali je ta velika prigoda ostala neiskorištena, da bi Čikvar u završnici iskoristio slabo postavljanje domaće obrane i poentirao za konačnih 1:3.

U prvom poluvremenu za Osijek II su nastupili: Kukić, Hudeček, Šutalo, Ćosić, Talys, Jakšić, Soldić, Čakarić, Špoljarić, Juranović i Ikić. U drugom poluvremenu zaigrali su: Kukić, Ivić, Ždinjak, Andronikou, Caimacov, Hlišć, Vincetić, Sušić, Blagogee, Blečić i Durdov.

HT Prva liga

1.Osijek3+79
2.Rijeka3+67
3.Lokomotiva3+57
4.Dinamo3+47
5.Inter-Zaprešić3-73
6.Slaven Belupo3-12
7.Hajduk3-32
8.Rudeš3-21
9.Gorica3-31
10.Istra 19613-61

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 4. kolo

Dinamo - Osijek

Stadion Maksimir, 17.08.2018. 20:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 3. kolo

Osijek - Istra 1961 3:0

Stadion Gradski vrt, 12.08.2018. 18:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti