NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Tvrđa je „disala“ uz Bijelo-plave

Navijačko okupljanje na Trgu Svetog trojstva

Tvrđa je „disala“ uz Bijelo-plave

03.08.2018.

Ispred velikog ekrana u staroj gradskoj jezgri okupilo se nekoliko stotina naših sugrađana koji su bodrili Osječane.

Opet je, u četvrtak navečer, bilo puno nogometnih zaljubljenika i navijača Osijeka na Trgu Svetoga trojstva u Tvrđi. Okupili su se zbog Bijelo-plavih i njihovog europskog dvoboja s Rangersom u Glasgowu za koji je upriličeno zajedničko gledanje na velikom ekranu.

Iako je kiša prijetila većim dijelom dana, u staroj gradskoj jezgri okupilo se više stotina simpatizera Bijelo-plavih čiji se broj povećavao kako se bližio početak utakmice.

Nada je cijelo vrijeme tinjala

Srećom pa su izostale kapljice s neba, tako da je atmosfera bila dovoljno „zagrijana“, a posebno veseli spoznaja da se među nazočnima pojavilo dosta djece u klupskim dresovima i majicama. Svi su imali samo jednu želju, da Osječani nadjačaju Škote, da bi se pobjeda mogla proslaviti i u Tvrđi.

Nada je cijelo vrijeme tinjala, pa i onda kada je Rangers došao u vodstvo. Gol Barišića za izjednačenje produžio je, barem na još nekoliko minuta, napetost u iščekivanju potpunog preokreta. Nismo ga ovaj puta zajednički dočekali, no nema nekog prevelikog razočaranja, unatoč eliminaciji. Mnogi će se opet susresti već u nedjelju u Gradskom vrtu, na prvenstvenom dvoboju s Rudešom…

HT Prva liga

1.Osijek3+79
2.Rijeka3+67
3.Lokomotiva3+57
4.Dinamo3+47
5.Inter-Zaprešić3-73
6.Slaven Belupo3-12
7.Hajduk3-32
8.Rudeš3-21
9.Gorica3-31
10.Istra 19613-61

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 4. kolo

Dinamo - Osijek

Stadion Maksimir, 17.08.2018. 20:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 3. kolo

Osijek - Istra 1961 3:0

Stadion Gradski vrt, 12.08.2018. 18:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti