Nogometni klub Osijek, točnije, njegovi pioniri (igrači rođeni 2000.godine i mlađi), nakon osvajanja regionalnog natjecanja "Nike Premier Cup" u Osijeku, izborili su Hrvatsku završnicu tog prestižnog natjecanja koja će se održati 11. i 12. travnja ove godine na terenima Nogometnog centra Zagrebello.

Uz pionire našeg kluba, završnicu su još izborili pioniri GNK Dinamo, HNK Hajduk, HNK Rijeka, NK Varaždin te NK Zagreb.

Sustav natjecanja je takav da se prvi dan turnira igraju utakmice po grupama (dvije grupe po tri ekipe), a drugi dan turnira odigravaju se polufinala i finale. Sve utakmice igraje su 2x20 minuta, što je usklađeno sa svim utakmicama Nike Premier Cup-a i na međunarodnoj razini.

Pobjednik Hrvatske završnice natjecanja odlazi na Europsku završnicu "Nike Premier Cup-a" koja će se održati u Brondbyu (Danska), od 7. do 11. svibnja 2015. godine. Svjetska završnica "Nike Premier Cup" bit će održana u srpnju 2015. godine u Manchesteru.

Puno sreće želimo našim pionirima da ostvare što bolji rezultat i časno brane boje našeg kluba. Naprijed Osijek!