Kadeti i pioniri našeg nogometnog kluba odigrali su u utorak utakmice 19.kola HNL-a. Domaćin našim igračima bio je zagrebački GNK Dinamo koji je ujedno i vodeći na prvenstvenoj  tablici kadeta i pionira.

Na teren maksimirskog stadiona prvi su izašli pioniri, a u toj utakmici uspješniji su bili igrači GNK Dinamo rezultatom 3:0. Strijelac sva tri pogotka na utakmici bio je Alen Dejanović. Poraz naših pionira nije previše utjecao na poziciju na tablici, jer je naš klub čvrsto na petom mjestu.

Pravi derbi susret odigrali su kadeti vodećeg GNK Dinamo i drugoplasiranog NK Osijek. U teškoj i tvrdoj utakmici više sreće imali su kadeti Zagrebačkog kluba koji su slavili rezultatom 1:0. Strijelac jedinog pogotka na utakmici bio je Antonio Đurić.
Treba još jednom napomenuti kako su naši bijelo-plavi pružili dostojan otpor ekipi GNK Dinamo koja je uvjerljivo vodeća s niti jednim porazom u prvenstvu.

Utakmice HNL-a kadeta i pionira NK Osijek i HNK Rijeka koje su se trebali igrati ovoga vikenda odgođene su.