Pozivamo sve navijače, simpatizere, mlado, staro, roditelje, djecu, prijatelje, sve ljude koje vole NK Osijek, sport, zabavu i kvalitetno provedeno nedjeljno popodne da nam se pridruže u „Navijačkom centru“ koji smo organizirali na Gradskom vrtu.

Očekuje vas niz događanja, nastup tamburaškog sastava Kas, ugostiteljska ponuda, nagradne i zabavne igre za sve uzraste te prijateljska, navijačka i sportska atmosfera. U nedjelju naš najdraži klub igra jednu od odlučujućih utakmica kojom će pokušati osigurati opstanak. Vaše prisustvo, pozitivna energija i navijanje su nam više nego potrebni. Prije same utakmice, u 15:00 sati dođite se opustiti, „zagrijati“ za utakmicu i naravno, dobro zabaviti.

Nakon što pobjedimo, nastavljamo sa slavljem na istom mjestu, uz istu ponudu, tamburaše, ali još sretniji nego što smo bili kada smo došli.
Svi na tribine, svi na druženje prije utakmice, svi i sve za nogometni klub Osijek!

Vidimo se!