Aljoša Vojnović vratio se u Gradski vrt. Dosadašnji prvotimac Splita odlučio je prihvatiti ponudu svog matičnog kluba i danas je potpisao šestomjesečni ugovor s Nogometnim klubom Osijek u kojem je i započeo igračku karijeru.

Ono što je nužno istaknuti, Vojnović prigodom razgovora s klupskim čelnicima nije postavljao nikakve uvjete nego mu je prvenstvena želja bila vratiti se u Osijek i zbog obitelji i zbog toga što želi pomoći bijelo-plavima u borbi za opstanak među prvoligašima.

Inače, Aljoša je dosad igrao u Osijeku, Metalcu (posudba), norveškom Raufossu, austrijskom Kaerntenu, Croatiji Sesvete, Slaven Belupu, iranskom Mes Kermanu i Splitu.

S Aljošom Vojnovićem nakon potpisa ugovora razgovarao je klupski glasnogovornik Mario Mihić.

AUDIO: Aljoša Vojnović - povratak u NK Osijek