U prošlom su tjedna svoje utakmice odigrale mlađe selekcije bijelo-plavih i zabilježeni su uspješni rezultati.

Najefikasnija selekcija tjedna je ekipa Početnika II koji su svladali Čepin s čak 13:0. Kao što i sam rezultat sugerira utakmica je išla samo u jednom smjeru. Još jednom su se najmlađe selekcije pokazale da su talentirane i da s radom mogu jednoga dana postati važan oslonac bijelo-plavih. Strijelci na ovoj utakmici bili su: Marko Maras (2.minuta), Jurica Roso (5., 27.minuta), Duje Budiša (10., 26., 38. i 39.minuta), Dorian Herceg (22., 27.minuta), Luka Siler (18.minuta), Luka Barić (24., 35.minuta).
Čestitamo Duji Budiši na postignutih pet pogodaka na utakmici.

Mlađi Pioniri II odigrali su u nedjelju utakmicu u Belišću protiv istoimenog domaćina i uvjerljivo slavili rezultatom 0:7. Kao i gotovo sve utakmice naših selekcije prošlog tjedna, tako su i Mlađi Pioniri II dominirali i riješili pitanje pobjednika već u prvih pola sata utakmice. Strijelci na ovoj utakmici bili su: Andrija Gradinac (6.,17.,23.minuta), Mihajlo Ajduković (18.minuta), Luka Conjar (32.minuta), Ivan Pavić (43.minuta), Mateo Mendeš (51.minuta).
Čestitamo još jednom Mlađim Pionirima II na pobjedi i svim ostalim selekcijama na ostvarenim dobrim rezultatima.

Vrijedi spomenuti kako su Mlađi Pioniri sudjelovali na turniru u Zagrebu gdje su ostvarili pobjedu, remi i poraz od Splita te kao treći u skupini završili turnir.

U nastavku teksta možete pročitati sažeto o svim utakmicama bijelo-plavih selekcija.