Odlična utakmica odigrana na Stanovima u Zadru.

Juniori su jedini od naših selekcija koji nastupaju u I.HNL odigrali svoju utakmicu. U sklopu 5. kola odigrali su utakmicu u Zadru. Pred oko stotinu gledatelja, odigrana je prava prvenstvena utakmica puna preokreta. Domaćini su bolje otvorili utakmicu (vodili dva puta). Do 21.minute nije bilo pogodaka, a onda se otvorilo, pogodak za vodstvo domaćina zabio je Anđelo Čulina. Bijelo-plavi se vraćaju u 37.minuti, pogodak za poravnanje zabio je Bruno Brlić, koji je imao sjajan dan, pokazat će se u nastavku susreta. Pred sam kraj prvog poluvremena Zadar ponovno vodi, strijelac za domaće u 44.minuti je Marko Josić. Prvih deset minuta drugog poluvremena djelovalo je kao „zatišje pred buru“, a nakon toga bijelo-plavi kao da su ubacili u brzinu više. U 55.minuti još jedno izjednačenje donosi Mihael Klepač. Nakon pet minuta Juniori su konačno došli u prednost koju su u idućih osam minuta povečali i uvjerljivo slavili. Prvo je za preokret i 2:3 zabio Mihael Žaper, a zatim još dva pogotka Brune Brlića(63.,68.minuta) donijela su konačni rezultat od 2:5. Tako su igrači Miroslava Žitnjaka pokazali karakter i vratili se s neugodnog gostovanja i s tri boda u džepu. Osječani se nalaze nalaze na šestom mjestu prvenstvene ljestvice sa sedam osvojenih bodova. Cibalia, Dinamo i Inter-Zaprešić vodeći su s deset osvojenih bodova, što znači da su naši bijelo-plavi vrlo blizu vrhu, samo je potrebno nastaviti ovu dobru formu u kojoj se nalaze.

U nastavku susreta možete pročitati sažeto o utakmici.