U subotu i nedjelju odigrane su utakmice I.HNL Pionira, Kadeta i Juniora.

Juniori su u subotu gostovali u Sesvetama i nažalost vratili se praznih ruku u Osijek. Imali su bijelo-plavi pobjedu u svojim rukama, no na samom kraju utakmice su uspjeli uprskati minimalno vodstvo. Osječani su dobro otvorili utakmicu i poveli pogotkom Lovre Anića u 29.minuti. Vodstvo je trajalo sve do 85.minute kada domaćini izjednačuju rezultat. Samo tri minute kasnije Čečura postiže pogodak sa slavlje domaćina. Ovim porazom bijelo-plavi su pali na sedmo mjesto prvenstvene tablice.

Pioniri i Kadeti u nedjelju su gostovali u Splitu kod istoimenog domaćina. Pioniri su slavili u teškoj utakmici, napetoj od samog starta. Gol vrijedan tri boda postigao je Dino Bognar u 70.minuti utakmice. S ovom pobjedom Pioniri su „skočili“ na peto mjesto prvenstvene tablice. Za kraj ovog gostujućeg kola za selekcije bijelo-plavih, Kadeti su teško stradali. Split je bio puno bolja momčad na terenu i to su okrunili velikom pobjedom nad Kadetima. Osječani su kakav takav priključak držali do 52.minute kada Split postiže drugi zgoditak i tu je sva voda otišla na njihov mlin. Konačni rezultat utakmice bio je 4:1 za domaćine, a jedini pogodak za Osijek postigao je Marin Magdić u 27.minuti utakmice. Kadeti se nalaze na osmom mjestu prvenstvene ljestvice.

U nastavku teksta možete pročitati sažeto o utakmicama.