Momčadi koje se natječu u I.KLM ostvarile su sjajne rezultate.

Najefikasniju utakmicu odigrali su Juniori II koji su u gostima visoko porazili Graničar. Momčad Vlade Bilića odigrala je odličnu utakmicu od samog početka što je u konačnici i rezultiralo pobjedom od 0:8. Po dva pogotka kod bijelo-plavih postigli su Luka Marin i Ivan Šćurla, dok su po jedan zgoditak postigli Matko Kasač, Mihael Žaper, Albert Vincetić i Luka Rajić. Osječani su s novom pobjedom zadržali vodeću poziciju na prvenstvenoj ljestvici, sedam bodova više od drugoplasirane Marsonije.

Drugu najefikasniju utakmicu odigrali su Mlađi Pioniri, također protiv Graničara, ali ovoga puta u Osijeku. Bijelo-plavi su već u petoj minuti poveli preko Tina Polića, da bi nakon toga u šest minuta praktički riješili pitanje pobjednika. U 30.minuti utakmice na 2:0 povisio je Andrija Gradinac. Samo dvije minute poslije Mateo Mendeš postiže zgoditak za 3:0, a Andriji Gradincu je trebalo ukupno šest minuta da postigne i svoj drugi zgoditak. Osijek na poluvrijeme odlazi s prednošću od 4:0. Nastavak utakmice ponovno nije dobro počeo za goste. U 48.minuti bijelo-plavi su postigli novi zgoditak. Strijelac za 5:0 bio je Toni Bungić. Svoj „show program“ za kraj je ostavio Luka Conjar koji je u tri minute postigao dva zgoditka i time zaključio utakmicu. Mlađi Pioniri su slaviti 7:0 i na taj način osigurali vodeću poziciju na prvenstvenoj ljestvici, bod ispred Cibalije.

U nastavku teksta možete pročitati sažeto o svim odigranim utakmicama.