Škola nogometa „NK Osijek“ organizira jaki turnir u kategoriji početnika.

U nedjelju će Gradski vrt biti u znaku djece, jer će NK Osijek biti domaćin Lega Cupa, turnira za početnike na kojem će sudjelovati šest ekipa. Uz početnike našeg prvoligaša na turniru će sudjelovati još HNK Cibalia, NK Grafičar, Hypo-Limač, NK Marsonia i NK Slavonija. Tih šest momčadi bit će raspoređene u dvije skupine s po tri ekipe. U grupi A nositelj je NK Osijek, a bijelo-plavi će u toj grupi igrati s NK Marsonijom i NK Grafičarom, dok je HNK Cibalia nositelj grupe B ispred Hypo-Limača i NK Slavonije. Utakmice se igraju na terenu s umjetnom travom, a početak je predviđen u 8:30 sati. Početnike bijelo-plavih, koji do sada ostvaruju samo pobjede u prvenstvu, činit će Nemanja Poznanović, Dorian Herceg, Noa Petrović, Duje Budiša, Domagoj Kučinac, Luka Barić, Juraj Matković, Fabio Džeko, Jurica Roso, Marko Maras, Marko Čolić, Šimun Babić i Mislav Šošić te njihov trener Igor Budiša. Puno sreće i našoj ekipi na Lega Cupu!

Što se pravila tiče, utakmice će se igrati 2x15 minuta, igra se sa sedam igrača u polju + vratar, izmjene su „leteće“. Utakmice za 5., 3. i 1. mjesto igraju se 2x20 minuta.
Nogometni klub Osijek i Škola nogometa „NK Osijek“ želi dobrodošlicu svim ekipama i puno uspjeha na turniru!