Osijek je bio dominantan u odnosu na momčad Veleža koju je svladao 1:0.

Nogometaši Osijeka odigrali su i treću kontrolnu utakmicu na pripremama koje odrađuju u Međugorju. Nakon remija sa Zrinjskim (1:1) i poraza od Širokog Brijega (1:2), bijelo-plavi su odmjerili snage s mostarskim Veležom koji je trenutno posljednji na tablici Premier lige Bosne i Hercegovine. Stoga je i trener Osječana Zoran Zekić odlučio na travnjaku većim dijelom susreta držati pričuvnu momčad, a tek u završnih 15-ak minuta zaigrali su dosad standardni prvotimci. Osijek je pobijedio s minimalnih 1:0, golom Aljoše Vojnovića već u 5. minuti iz kaznenog udarca. Hrvatski je prvoligaš bio dominantan u odnosu na svog ipak slabijeg protivnika, međutim, opet je izostala efikasnost, pa su neke izgledne prigode i ovaj puta ostale neiskorištene.

Osijek je igrao u sljedećem sastavu: Žitnjak, Filipović, Džolan, Radotić, Čuljak, Anić, Mioč, Vojnović, Špoljarić, Mandić i Štrkalj, a tijekom susreta još su ulazili: Malenica, Salapić, Matas, Lukić, Lesjak, Špičić, Kurtović, Šorša, Škorić, Grgić, Roce i Perošević. Posljednju provjeru u Međugorju Osječani će imati u petak kada im je protivnik momčad Viteza.