Nogometaši Osijeka od 15 sati gostuju u Koprivnici protiv domaćeg Slaven Belupo.

NK Slaven Belupo 1:0 NK Osijek

Odlučila je jedna pogreška bijelo-plavih u završnici prvog poluvremena kada je Ozobić postigao jedini gol koji je "farmaceutima" donio pun pogodak. Koprivničani sada imaju četiri boda više u odnosu na momčad našeg prvoligaša koja je bodovno izjednačena s pulskom Istrom, dok je Zagreb uvjerljivo posljednji. Pozdrav iz Podravine koja kao da je ukleta za nogometaše Osijeka...

90' + 3 kraj utakmice, još jedan poraz Osječana u Koprivnici i nastavak izrazito neugodne tradicije.

90' + 3 Šorša je pao u kazenom prostoru, nema najstrože kazne za goste.

90' igrat će se tri minute sudačke nadoknade.

89' žuti karton Saviću zbog simuliranja jedanaesterca.

84' izmjena u momčadi Slaven Belupa. Na klupu je otišao Arap, ušao je Edson.

80' "požutio" je Vojnović.

79' Knežević je ušao u kazneni prostor, pucao iskosa s lijeve strane, lopta završava iznad grede.

76' žuti karton za Kurtovića.

72' Međimorec je zaprijetio, Mikulić je još jednom siguran.

'71' posljednja izmjena u redovima bijelo-plavih: Grgić umjesto Špičića.

70' neoprezno je Blažević napustio svoja vrata, Perošević ga je uspio prebaciti, no ipak nije pogodio mrežu.

69' iz igre izlazi strijelac Ozobić, u nastavku ćemo gledati Savića.

68' Delić je mogao staviti Mikulića na još jednu veću kušnju, ali je lopta završila u naručju osječkog vratara.

66' Ozobić je uputio neugodan udarac iz daljine, lopta je zamalo prošla pokraj desne vratnice.

65' Šorša je centrirao, Perošević pokušao glavom, nije to išlo u okvir vratiju.

63' Mikulić je sjajnom obranom zaustavio Ejupijev udarac u sam desni kut!

62' kod Slaven Belupa izlazi Brlek, a ušao je Christensen.

60' dvostruka izmjena kod Osječana: izlaze Lesjak i Radotić, a ušli su Knežević i Vojnović.

58' Škorić je mlako pucao, Blažević je bez problema neutralizirao taj pokušaj.

50' Šorša je bio u situaciji za udarac, loše je zahvatio loptu koja je otišla daleko od vratiju.

47' Ejupi puca sa 17 metara, Mikulića to nije moglo iznenaditi.

46' počeo je drugi dio susreta bez ijedne zamjene igrača.

45' završeno je prvo poluvrijeme, Slaven Belupo vodi 1:0 golom Ozobića iz 38. minute.

45' Peroševićev udarac glavom nije bio dovoljno precizan.

43' domaćin ima prednost i sve je izglednije da će s minimalnim vodstvom otići na odmor.

38' Barić je centrirao s desne strane, Lesjak nije stigao na tu loptu koju je u šesnaestercu dočekao Ozobić i još jednom pogodio protiv Osječana koji mu - očito leže. Lopta je završila u samom desnom kutu za 1:0.

38' 1:0 - OZOBIĆ

35' Kurtović je natjerao Jambora na prekršaj za javnu opomenu.

28' pokušao je Barić, nije to bilo preopasno za Mikulića.

26' ubacio je Šarić, Roce je odlično pucao glavom, a Blažević je lijepom paradom loptu iz desnih rašlji izbacio u korner!

19' Šarić je prvi dobio žuti karton.

16' odlično je pucao Ozobić iz "slobodnjaka" s 25 metara, Mikulić je krajnjim naporom loptu iz gornjeg desnog kuta uspio izbaciti u korner.

12' imali su gosti polukontru, udarcem je pokušao zaprijetiti Špičić, lopta završava u bloku domaćih obrambenih igrača.

6' nova prigoda za domaće. Ozobić je bio u vrlo izglednoj situaciji, međutim, nije bilo dovoljno odlučnosti u njegovom pokušaju, pa je Mikulić sačuvao mrežu.

3' prva prijetnja Mikuliću - Ejupi je pucao nakon ubačaja iz kuta, Mikulić je zaustavio taj udarac, da bi nakon toga lopta bila izbačena daleko izvan kaznenog prostora.

1' utakmica je upravo započela.

Osječani su na teren istrčali u bijelim majicama na kojima su iskazali podršku vjernom navijaču, oboljelom Daliboru Žižanoviću.

za razliku od prethodnog gostovanja Osijeka u Koprivnici, danas je na Gradskom stadionu veći broj navijača NK Osijeka koji su doputovali i autobusima i u osobnom angažmanu, pa će Zekićeva momčad imati potporu s tribina.

Suci su Mihalj iz Velike Mlake te Krmar i Ambrinac iz Zagreba.

Evo i sastava koprivničkog prvoligaša: Blažević, Delić, Međimorec, Musa, Štiglec, Jambor, Barić, Arap, Brlek, Ozobić i Ejupi. Pričuve su: Rozman, Edson, Savić, Christensen, Purić, Burić i Marciuš.

Za bijelo-plave će igrati: Mikulić, Radotić, Lukić, Lesjak, Špičić, Kurtović, Šarić, Šorša, Škorić, Roce i Perošević. Na klupi su: Žitnjak, Mioč, Džolan, Vojnović, Grgić, Čuljak i Knežević.

Za 15-ak minuta počinje susret od velikog značaja i za Slaven Belupo i za momčad Osijeka, budući da je riječ o izravnim konkurentima na tablici, koji što prije žele pobjeći iz opasne zone

Pozdrav iz Podravine, iz oblačne Koprivnice!