Nekada je bila i članica Uprave našeg prvoligaša, a puno je pomagala Osijeku i Slavoniji u cjelini.

Nisu u Nogometnom klubu Osijek zaboravili na pokojnu gospođu Maru Barezu, Koprivničanku i dugogodišnju direktoricu „Belupa“ koja je u jednom razdoblju bila i članica Uprave našeg prvoligaša. Prije nedjeljnog dvoboja na Gradskom stadionu, direktor bijelo-plavih Igor Galić i voditelj marketinga Alen Nađsombat položili su vijenac i zapalili svijeće na posljednjem počivalištu poznate dobrotvorke i humanitarke koja je, posebice u vrijeme ratnoga vihora, puno toga učinila za grad Osijek i Slavoniju i Baranju. Gospođa Bareza oduvijek je bila rado viđeni gost i na utakmicama NK Osijeka u Gradskom vrtu, a njezini razgovori o nogometu i aktualnostima u HNL-u svima će nam posebno ostati u sjećanju.