Poštovani budući partneri, u okviru novog strateškog marketinškog plana Nogometnog kluba Osijek koji je započeo s realizacijom s početkom 2015. godine, a koji ima za cilj cjelovito repozicioniranje i rebrendiranje Kluba, otvaramo i novi prostor za suradnju na području sportske opreme u minimalnom trajanju od dvije natjecateljske sezone počevši od sezone 2015/2016.

Prilikom pripreme ponude, za dodatna pitanja slobodno nas kontaktirajte putem emaila marketing@nk-osijek.hr ili putem mobitela +385 91 547 70 70.

Detalje vezane uz sami poziv potražite OVDJE. Rok za predaju pisanih ponuda je 15. veljače.

Vjerujemo kako ćemo zajednički ostvariti dodatnu vrijednost oba brenda, a na radost brojnog navijačkog puka NK Osijeka.