NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
A minden idők legjobb horvát sportolónőjének ujabb látogatása Eszékre

Különösen kedves vendég Kostelić Janica

A minden idők legjobb horvát sportolónőjének ujabb látogatása Eszékre

12.05.2016.


Az ünnepelt síelőnő a Köztársaság elnökaszonyának küldöttjeként vendég volt a Horvát Labdarúgó Kupa döntőjén

A minden idők legjobb horvát sportlolónőjének, a legendás síelőnő Kostelić Janica látogatása a Horvát Labdarúgó Kupa döntőjére, egyaránt alkalom volt kellemes beszélgetésekre is az Osijek Labdarúgó csapat vezetőségével. Janica a Dráva melletti városba, mint a Köztársaság elnökaszonyának Kolinda Grabar-Kitarović – nak a küldöttje, az egyik legfontosabb horvát sportrendezvény döntőjén volt vendég, mint a Tudomány, Oktatás és Sport miniszter helyettese.
- Rövid idő alatt már másodszor vagyok hivatalosan a városban, mely régen szívemhez nőtt. A Gimnasztika Világkupa után, itt vagyok a labdarúgáson is. Eszék biztosan érzelmeket ébreszt, örülök, hogy megint itt vagyok, mondta röviden Kostelić.
Valaki lehet, hogy nem tudja, így érdemes megemlíteni, hogy Janica apukája Kostelić Ante, sikeres kézilabda edző, aki biztosan a történelem legjobb eszéki kézilabda generációját vezete, megalapozva a történelmi cím megszerzését az európai kupák Kupáját. Különös tisztelettel fogadták Janica – t a Városkertben, az eredmények iránt melyeket a világ sípályáin ért el. Az Olimpiai Játékok négy aranyérmese, többszörösi világelső és a Világkupa győztese, nemcsak a fotoriporterek célja volt, hanem számos szurkolók is szerettek volna fényképezkedni vele, úgymint az Osijek FC személyzete is. A klub elnöke megajándékozta Kostelić Janica – t a népszerű Converse tornacipővel, az Osijek Labdarúgó csapat részére készített külön kiadásából, a nemrég aláírt szponzori szerződésen belül. Ez alkalommal Meštrović a tisztelt vendégnek sok szerencsét és sikert kívánt az új funkció betöltéséhez a minisztériumban.

HT Prva liga

1.Dinamo10+1224
2.Osijek10+1120
3.Lokomotiva10+1119
4.Gorica10+116
5.Rijeka10+414
6.Slaven Belupo10-112
7.Hajduk10-311
8.Inter-Zaprešić10-1010
9.Istra 196110-98
10.Rudeš10-162

A következő mérkőzés

Hrvatski Telekom Prva liga, 11. forduló

Rudeš - Osijek

Nogometni stadion Zagreb, 20.10.2018. 15:00

Az előző mérkőzés

Hrvatski Telekom Prva liga, 10. forduló

Hajduk - Osijek 0:2

Gradski stadion Poljud, 07.10.2018. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Más hírek