NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Juniori

Juniori

  • Igrači
  • Juniori - 1. HNL
  • Strijelci
  • Juniori II - 1. KLM
  • Strijelci

Vratari

  • Matej Androšević

    Matej
    Androšević

    Rođen: 10.01.2001.

  • Luka Dubrović

    Luka
    Dubrović

    Rođen: 28.01.2001.

  • Petar Vidas

    Petar
    Vidas

    Rođen: 31.08.2001.

Braniči

  • Theodoros Andronikou

    Theodoros
    Andronikou

    Rođen: 07.07.2001.

  • Jurica Barišić

    Jurica
    Barišić

    Rođen: 19.05.2000.

  • Bruno Čovo

    Bruno
    Čovo

    Rođen: 19.09.2000.

  • Filip Hranjec

    Filip
    Hranjec

    Rođen: 03.09.2000.

  • Karlo Išasegi

    Karlo
    Išasegi

    Rođen: 24.08.2000.

  • Matija Jošćak

    Matija
    Jošćak

    Rođen: 19.02.2001.

  • Ivan Keć

    Ivan
    Keć

    Rođen: 24.08.2001.

  • Leon Meglić

    Leon
    Meglić

    Rođen: 07.09.2001.

  • Patrick Stanić

    Patrick
    Stanić

    Rođen: 02.08.2000.

  • Jan Šimunić

    Jan
    Šimunić

    Rođen: 01.06.2001.

  • Matej Vuknić

    Matej
    Vuknić

    Rođen: 28.06.2001.

Vezni igrači

  • Adam Benić

    Adam
    Benić

    Rođen: 28.04.2000.

  • Dino Bognar

    Dino
    Bognar

    Rođen: 03.02.2001.

  • Nikola Cindrić

    Nikola
    Cindrić

    Rođen: 08.11.2001.

  • Benjamin Golubić

    Benjamin
    Golubić

    Rođen: 26.03.2001.

  • Jakov Janček

    Jakov
    Janček

    Rođen: 20.01.2001.

  • Marin Kuzminski

    Marin
    Kuzminski

    Rođen: 01.06.2001.

  • Dario Pudić

    Dario
    Pudić

    Rođen: 27.01.2001.

  • Josip Stojčević

    Josip
    Stojčević

    Rođen: 16.02.2001.

  • Bruno Stupar

    Bruno
    Stupar

    Rođen: 10.04.2000.

  • Mario Šipura

    Mario
    Šipura

    Rođen: 08.08.2001.

  • Marko Vladić

    Marko
    Vladić

    Rođen: 08.05.2000.

  • Dino Vuksan

    Dino
    Vuksan

    Rođen: 18.11.2001.

Napadači

  • Fran Balunović

    Fran
    Balunović

    Rođen: 26.03.2001.

  • Mihael Kuprešak

    Mihael
    Kuprešak

    Rođen: 15.05.2001.

  • Antonio Stupar

    Antonio
    Stupar

    Rođen: 15.08.2000.

  • Toni Vinogradac

    Toni
    Vinogradac

    Rođen: 03.01.2001.

#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Hajduk1914326515+5045
2.Lokomotiva1812423515+2040
3.Dinamo1711603517+1839
4.Rijeka1811343919+2036
5.Osijek178272821+726
6.Inter-Zaprešić186573031-123
7.Istra 1961185761724-722
8.Varaždin185672533-821
9.Sesvete1963102029-921
10.Slaven Belupo1862102535-1020
11.Hrvatski Dragovoljac185492845-1719
12.Dugopolje183871723-617
13.Rudeš1852111638-2217
14.Zagreb181116944-354


1. kolo
Izvještaj
24. kolovoza 2018.
PET / 17:00
Osijek01Sesvete
25. kolovoza 2018.
SUB / 10:00
Dinamo32Varaždin
25. kolovoza 2018.
SUB / 10:00
Lokomotiva40Hrvatski Dragovoljac
25. kolovoza 2018.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić11Hajduk
25. kolovoza 2018.
SUB / 16:00
Rijeka43Slaven Belupo
26. kolovoza 2018.
NED / 13:00
Istra 196141Zagreb
27. kolovoza 2018.
PON / 17:30
Dugopolje31Rudeš
2. kolo
Izvještaj
31. kolovoza 2018.
PET / 16:00
Varaždin02Osijek
01. rujna 2018.
SUB / 16:00
Lokomotiva32Sesvete
01. rujna 2018.
SUB / 16:00
Istra 196100Dinamo
01. rujna 2018.
SUB / 17:00
Hrvatski Dragovoljac13Rijeka
02. rujna 2018.
NED / 10:00
Slaven Belupo12Dugopolje
08. rujna 2018.
SUB / 12:00
Zagreb02Hajduk
08. rujna 2018.
SUB / 16:00
Rudeš02Inter-Zaprešić
3. kolo
Izvještaj
15. rujna 2018.
SUB / 10:00
Osijek02Istra 1961
15. rujna 2018.
SUB / 10:00
Lokomotiva22Varaždin
15. rujna 2018.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić02Slaven Belupo
15. rujna 2018.
SUB / 12:00
Dinamo21Zagreb
15. rujna 2018.
SUB / 15:00
Rijeka20Sesvete
16. rujna 2018.
NED / 10:00
Hajduk80Rudeš
16. rujna 2018.
NED / 14:30
Dugopolje01Hrvatski Dragovoljac
4. kolo
Izvještaj
21. rujna 2018.
PET / 16:00
Dugopolje12Sesvete
22. rujna 2018.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac33Inter-Zaprešić
22. rujna 2018.
SUB / 11:00
Slaven Belupo18Hajduk
22. rujna 2018.
SUB / 14:30
Dinamo11Osijek
23. rujna 2018.
NED / 10:00
Zagreb02Rudeš
23. rujna 2018.
NED / 14:30
Varaždin06Rijeka
23. rujna 2018.
NED / 15:00
Istra 196100Lokomotiva
5. kolo
Izvještaj
28. rujna 2018.
PET / 16:00
Lokomotiva12Dinamo
29. rujna 2018.
SUB / 15:00
Rijeka01Istra 1961
29. rujna 2018.
SUB / 16:00
Osijek40Zagreb
29. rujna 2018.
SUB / 16:00
Rudeš21Slaven Belupo
30. rujna 2018.
NED / 14:00
Inter-Zaprešić21Sesvete
30. rujna 2018.
NED / 17:00
Hajduk61Hrvatski Dragovoljac
02. listopada 2018.
UTO / 16:00
Dugopolje12Varaždin
6. kolo
Izvještaj
05. listopada 2018.
PET / 15:30
Osijek02Lokomotiva
06. listopada 2018.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac20Rudeš
06. listopada 2018.
SUB / 11:00
Varaždin00Inter-Zaprešić
07. listopada 2018.
NED / 10:00
Zagreb01Slaven Belupo
07. listopada 2018.
NED / 15:00
Istra 196100Dugopolje
08. listopada 2018.
PON / 14:00
Sesvete10Hajduk
08. listopada 2018.
PON / 16:00
Dinamo11Rijeka
7. kolo
Izvještaj
13. listopada 2018.
SUB / 10:00
Lokomotiva30Zagreb
13. listopada 2018.
SUB / 16:00
Inter-Zaprešić01Istra 1961
13. listopada 2018.
SUB / 16:00
Hajduk41Varaždin
14. listopada 2018.
NED / 14:00
Rudeš32Sesvete
14. listopada 2018.
NED / 15:00
Osijek20Rijeka
14. listopada 2018.
NED / 16:00
Dugopolje11Dinamo
14. listopada 2018.
NED / 16:00
Slaven Belupo13Hrvatski Dragovoljac
8. kolo
Izvještaj
20. listopada 2018.
SUB / 10:00
Varaždin01Rudeš
20. listopada 2018.
SUB / 11:00
Osijek22Dugopolje
20. listopada 2018.
SUB / 15:30
Lokomotiva01Rijeka
21. listopada 2018.
NED / 10:00
Zagreb13Hrvatski Dragovoljac
22. listopada 2018.
PON / 15:00
Istra 196111Hajduk
22. listopada 2018.
PON / 16:00
Sesvete10Slaven Belupo
15. prosinca 2018.
SUB / 12:00
Dinamo53Inter-Zaprešić
9. kolo
Izvještaj
27. listopada 2018.
SUB / 11:00
Rijeka31Zagreb
27. listopada 2018.
SUB / 15:00
Rudeš01Istra 1961
28. listopada 2018.
NED / 11:00
Slaven Belupo22Varaždin
28. listopada 2018.
NED / 15:00
Inter-Zaprešić41Osijek
28. listopada 2018.
NED / 15:00
Hrvatski Dragovoljac23Sesvete
29. listopada 2018.
PON / 14:00
Hajduk22Dinamo
18. studenog 2018.
NED / 12:00
Dugopolje01Lokomotiva
10. kolo
Izvještaj
03. studenog 2018.
SUB / 10:00
Varaždin22Hrvatski Dragovoljac
03. studenog 2018.
SUB / 10:00
Osijek01Hajduk
03. studenog 2018.
SUB / 10:00
Lokomotiva10Inter-Zaprešić
03. studenog 2018.
SUB / 12:00
Zagreb10Sesvete
04. studenog 2018.
NED / 12:30
Rijeka11Dugopolje
04. studenog 2018.
NED / 13:00
Istra 196122Slaven Belupo
05. prosinca 2018.
SRI / 15:30
Dinamo20Rudeš
11. kolo
Izvještaj
09. studenog 2018.
PET / 14:00
Dugopolje10Zagreb
10. studenog 2018.
SUB / 12:00
Sesvete30Varaždin
10. studenog 2018.
SUB / 13:30
Hrvatski Dragovoljac20Istra 1961
10. studenog 2018.
SUB / 14:00
Inter-Zaprešić23Rijeka
10. studenog 2018.
SUB / 14:30
Rudeš04Osijek
11. studenog 2018.
NED / 13:00
Hajduk12Lokomotiva
11. studenog 2018.
NED / 14:00
Slaven Belupo01Dinamo
12. kolo
Izvještaj
23. studenog 2018.
PET / 14:00
Dugopolje23Inter-Zaprešić
24. studenog 2018.
SUB / 10:00
Lokomotiva20Rudeš
24. studenog 2018.
SUB / 11:00
Dinamo32Hrvatski Dragovoljac
24. studenog 2018.
SUB / 11:15
Zagreb03Varaždin
24. studenog 2018.
SUB / 13:00
Osijek02Slaven Belupo
24. studenog 2018.
SUB / 14:00
Istra 196111Sesvete
25. studenog 2018.
NED / 13:00
Rijeka03Hajduk
13. kolo
Izvještaj
01. prosinca 2018.
SUB / 11:00
Slaven Belupo01Lokomotiva
01. prosinca 2018.
SUB / 12:00
Inter-Zaprešić41Zagreb
01. prosinca 2018.
SUB / 13:00
Varaždin50Istra 1961
01. prosinca 2018.
SUB / 13:30
Dinamo20Sesvete
01. prosinca 2018.
SUB / 14:00
Rudeš11Rijeka
02. prosinca 2018.
NED / 13:00
Hrvatski Dragovoljac15Osijek
03. prosinca 2018.
PON / 13:00
Hajduk40Dugopolje
14. kolo
Izvještaj
08. prosinca 2018.
SUB / 12:30
Varaždin03Dinamo
08. prosinca 2018.
SUB / 13:00
Sesvete12Osijek
08. prosinca 2018.
SUB / 14:00
Slaven Belupo03Rijeka
09. prosinca 2018.
NED / 13:00
Hrvatski Dragovoljac13Lokomotiva
09. prosinca 2018.
NED / 13:30
Zagreb22Istra 1961
09. prosinca 2018.
NED / 14:00
Rudeš00Dugopolje
09. prosinca 2018.
NED / 14:00
Hajduk42Inter-Zaprešić
15. kolo
Izvještaj
23. veljače 2019.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić21Rudeš
23. veljače 2019.
SUB / 12:00
Rijeka50Hrvatski Dragovoljac
23. veljače 2019.
SUB / 12:00
Sesvete13Lokomotiva
23. veljače 2019.
SUB / 13:00
Osijek12Varaždin
23. veljače 2019.
SUB / 14:00
Dinamo30Istra 1961
24. veljače 2019.
NED / 14:00
Hajduk40Zagreb
26. veljače 2019.
UTO / 15:00
Dugopolje23Slaven Belupo
16. kolo
Izvještaj
02. ožujka 2019.
SUB / 10:00
Varaždin22Lokomotiva
02. ožujka 2019.
SUB / 10:00
Slaven Belupo30Inter-Zaprešić
02. ožujka 2019.
SUB / 13:00
Istra 196112Osijek
02. ožujka 2019.
SUB / 14:00
Rudeš15Hajduk
02. ožujka 2019.
SUB / 15:00
Hrvatski Dragovoljac11Dugopolje
02. ožujka 2019.
SUB / 18:30
Sesvete02Rijeka
03. ožujka 2019.
NED / 11:00
Zagreb01Dinamo
17. kolo
Izvještaj
09. ožujka 2019.
SUB / 10:00
Rudeš30Zagreb
09. ožujka 2019.
SUB / 15:00
Lokomotiva20Istra 1961
09. ožujka 2019.
SUB / 17:00
Hajduk30Slaven Belupo
10. ožujka 2019.
NED / 13:00
Inter-Zaprešić22Hrvatski Dragovoljac
10. ožujka 2019.
NED / 15:00
Sesvete00Dugopolje
20. ožujka 2019.
SRI / 13:00
Rijeka12Varaždin
08. svibnja 2019.
SRI / 15:00
Osijek-Dinamo
18. kolo
Izvještaj
14. ožujka 2019.
ČET / 13:30
Istra 196113Rijeka
14. ožujka 2019.
ČET / 15:30
Hrvatski Dragovoljac13Hajduk
15. ožujka 2019.
PET / 10:30
Sesvete00Inter-Zaprešić
15. ožujka 2019.
PET / 14:00
Slaven Belupo31Rudeš
16. ožujka 2019.
SUB / 10:00
Varaždin00Dugopolje
16. ožujka 2019.
SUB / 11:00
Dinamo33Lokomotiva
17. ožujka 2019.
NED / 14:00
Zagreb12Osijek
19. kolo
Izvještaj
17. veljače 2019.
NED / 13:00
Hajduk51Sesvete
30. ožujka 2019.
SUB / 10:00
Rudeš-Hrvatski Dragovoljac
30. ožujka 2019.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić-Varaždin
30. ožujka 2019.
SUB / 10:00
Dugopolje-Istra 1961
30. ožujka 2019.
SUB / 12:00
Rijeka-Dinamo
30. ožujka 2019.
SUB / 15:00
Lokomotiva-Osijek
31. ožujka 2019.
NED / 14:30
Slaven Belupo-Zagreb
20. kolo
Izvještaj
06. travnja 2019.
SUB / 10:00
Zagreb-Lokomotiva
06. travnja 2019.
SUB / 10:00
Rijeka-Osijek
06. travnja 2019.
SUB / 10:00
Istra 1961-Inter-Zaprešić
06. travnja 2019.
SUB / 10:00
Varaždin-Hajduk
06. travnja 2019.
SUB / 10:00
Sesvete-Rudeš
06. travnja 2019.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-Slaven Belupo
07. travnja 2019.
NED / 14:30
Dinamo-Dugopolje
21. kolo
Izvještaj
13. travnja 2019.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-Zagreb
13. travnja 2019.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Sesvete
13. travnja 2019.
SUB / 10:00
Rudeš-Varaždin
13. travnja 2019.
SUB / 10:00
Hajduk-Istra 1961
13. travnja 2019.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić-Dinamo
13. travnja 2019.
SUB / 10:00
Dugopolje-Osijek
13. travnja 2019.
SUB / 10:00
Rijeka-Lokomotiva
22. kolo
Izvještaj
27. travnja 2019.
SUB / 10:00
Zagreb-Rijeka
27. travnja 2019.
SUB / 10:00
Lokomotiva-Dugopolje
27. travnja 2019.
SUB / 10:00
Osijek-Inter-Zaprešić
27. travnja 2019.
SUB / 10:00
Dinamo-Hajduk
27. travnja 2019.
SUB / 10:00
Istra 1961-Rudeš
27. travnja 2019.
SUB / 10:00
Varaždin-Slaven Belupo
27. travnja 2019.
SUB / 10:00
Sesvete-Hrvatski Dragovoljac
23. kolo
Izvještaj
04. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Sesvete-Zagreb
04. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-Varaždin
04. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Istra 1961
04. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Rudeš-Dinamo
04. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Hajduk-Osijek
04. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić-Lokomotiva
04. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Dugopolje-Rijeka
24. kolo
Izvještaj
11. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Zagreb-Dugopolje
11. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Rijeka-Inter-Zaprešić
11. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Lokomotiva-Hajduk
11. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Osijek-Rudeš
11. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Dinamo-Slaven Belupo
11. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Istra 1961-Hrvatski Dragovoljac
11. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Varaždin-Sesvete
25. kolo
Izvještaj
18. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Varaždin-Zagreb
18. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Sesvete-Istra 1961
18. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-Dinamo
18. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Osijek
18. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Rudeš-Lokomotiva
18. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Hajduk-Rijeka
18. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić-Dugopolje
26. kolo
Izvještaj
25. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Zagreb-Inter-Zaprešić
25. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Dugopolje-Hajduk
25. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Rijeka-Rudeš
25. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Lokomotiva-Slaven Belupo
25. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Osijek-Hrvatski Dragovoljac
25. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Sesvete-Dinamo
25. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Istra 1961-Varaždin
11 golova
Ivan Šarić
9 golova
Jurica Bajić, Josip Mitrović
8 golova
Sven Golub, Mihael Kuprešak, Petar Radoš
7 golova
Denis Bušnja, Mario Čuić, Arber Mehmetllari, Mihael Mlinarić
6 golova
Ivan Brnić, Silvio Goričan, Dino Kapitanović, Juraj Ljubić, Martin Sekulić
5 golova
Dominik Barukčić, Ivan Durdov, Jakov Pintarić, Ivan Žutić
4 gola
Roko Baturina, Jakov Blagaić, Josip Budimir, Antonio Dedić, Gyuhyeong Kim, Tomislav Knežević, Ivan Nekić, Filip Rosić, Davor Sinjaković, Nikola Soldo, Ivan Šušnjara, Bleart Tolaj, Luka Viduka, Mario Vušković
3 gola
Mate Ilija Barišić, Adam Benić, Tomislav Bliznac, Arijan Brković, Ivan Giljanović, Tin Jurica, Filip Kosić, Tino Blaž Lauš, Luka Liklin, David Lojber, Jasmin Omerović, Luka Pavlak, Antonio Pavlic, Karlo Perić, Luka Petrinec, Vedran Puntar, Nikola Šiško, Ante Špoljarić, Nikola Šprajcer, Bruno Zdunić
2 gola
Mihael Benčić, Ivan Biškupović, Teo Brkić, Enis Cokaj, Marko Čolić, Emanuel Črnko, Kenan Delić, Hristijan Dimov, Zvonimir Fusić, Roko Ivanković, Bruno Jenjić, Ivan Krizmanić, Antonio Kulić, Ivan Kurbaša, Ivan Lozić, Filip Mamić, Leo Matijević, Emanuel Mihalić, Robert Perić-Komšić, Lovre Petrović, Ivan Skansi, Patrick Stanić, Nino Stojanović, Martin Šlogar, Niko Tolj, Indrit Tuci, Frane Vidović, Karlo Zeman
1 gol
Stefan Antanasković, Domagoj Babin, Ilija Bagarić, Jurica Barišić, Dino Bognar, Toni Bošnjaković, Ivan Brekalo, Marin Brigić, Luka Buble, Rajmond Buqaj, Toni Burić, Pedro Augusto Correa Amorim, Hrvoje Crnčec, Marko Čovo, Petar Čuić, Tomislav Dadić, Luka Dajčer, Bruno Delić, Lumbardh Dellova, Martin Dodlek, Sergej Dojčinović, Ivan Dolček, Mario Dujmović, Luka Duvnjak, Leon-Habib Ernst, Gojko Gadže, Mislav Glavinić, Gabriel Groznica, Joško Gvardiol, Jan Horvat, Ivan Ikić, Mateo Itrak, Liam Anton Ivancic, Dorian Jakupak, Domagoj Jelavić, Luka Jelenić, Edin Julardžija, Josip Kesić, Tino Klepo, Omar Kočar, Noa Kovačić, Fran Kožarić, Ante Kuliš, Mateo Leš, Romano Lisjak, Bartul Markovina, Marko Martinović, Dominik Masten, Karlo Matković, Matija Matulja, Luka Mezga, Karlo Mihoković, Josip Mijatović, Petar Mikulić, Luka Morber, Luka Možanić, Mate Mrčela, Mateo Nikl, Rafael Paul Ostojić, Dario Pudić, Daniel Radeljić, Luka Radić, Stipe Radić, Vedad Radonja, Hisa Ramadani, Matej Resler, Dominik Rešetar, Adrijano Roček, Domagoj Sabljo, Hrvoje Smolčić, Ivan Smolčić, Antun Svetić, Mihael Šinko, Filip Šverko, Matija Tolić, Petar Tomek, Luka Tramontana, Matija Vuić, Filip Zrilić
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek141211707+6337
2.Grafičar Vodovod1512033615+2136
3.Elektra1510144722+2531
4.Cibalia159153617+1928
5.Slavija147254220+2223
6.Marsonia154382135-1415
7.Slavonija154292244-2214
8.Željezničar12318924-1510
9.Sloga NG1530121577-629
10.Croatia Đakovo1421112158-377


1. kolo
Izvještaj
02. rujna 2018.
NED / 11:00
Croatia Đakovo12Slavonija
02. rujna 2018.
NED / 11:00
Sloga NG25Slavija
02. rujna 2018.
NED / 11:00
Marsonia03Grafičar Vodovod
02. rujna 2018.
NED / 11:00
Željezničar01Cibalia
05. rujna 2018.
SRI / 11:00
Elektra01Osijek
2. kolo
Izvještaj
08. rujna 2018.
SUB / 11:00
Slavonija03Cibalia
09. rujna 2018.
NED / 11:00
Grafičar Vodovod30Željezničar
09. rujna 2018.
NED / 11:00
Osijek100Marsonia
09. rujna 2018.
NED / 11:00
Slavija20Elektra
09. rujna 2018.
NED / 11:00
Croatia Đakovo32Sloga NG
3. kolo
Izvještaj
16. rujna 2018.
NED / 11:00
Sloga NG10Slavonija
16. rujna 2018.
NED / 11:00
Elektra72Croatia Đakovo
16. rujna 2018.
NED / 11:00
Marsonia22Slavija
16. rujna 2018.
NED / 11:00
Željezničar01Osijek
16. rujna 2018.
NED / 11:00
Cibalia12Grafičar Vodovod
4. kolo
Izvještaj
23. rujna 2018.
NED / 11:00
Slavonija01Grafičar Vodovod
23. rujna 2018.
NED / 11:00
Osijek20Cibalia
23. rujna 2018.
NED / 11:00
Slavija40Željezničar
23. rujna 2018.
NED / 11:00
Croatia Đakovo32Marsonia
23. rujna 2018.
NED / 11:00
Sloga NG04Elektra
5. kolo
Izvještaj
29. rujna 2018.
SUB / 11:00
Elektra31Slavonija
29. rujna 2018.
SUB / 11:00
Grafičar Vodovod13Osijek
30. rujna 2018.
NED / 11:00
Marsonia30Sloga NG
30. rujna 2018.
NED / 11:00
Željezničar20Croatia Đakovo
16. listopada 2018.
UTO / 15:00
Cibalia21Slavija
6. kolo
Izvještaj
06. listopada 2018.
SUB / 11:00
Elektra32Marsonia
07. listopada 2018.
NED / 11:00
Slavonija08Osijek
07. listopada 2018.
NED / 11:00
Slavija50Grafičar Vodovod
07. listopada 2018.
NED / 11:00
Croatia Đakovo33Cibalia
07. listopada 2018.
NED / 11:00
Sloga NG42Željezničar
7. kolo
Izvještaj
13. listopada 2018.
SUB / 11:00
Grafičar Vodovod60Croatia Đakovo
14. listopada 2018.
NED / 11:00
Marsonia22Slavonija
14. listopada 2018.
NED / 11:00
Željezničar11Elektra
14. listopada 2018.
NED / 11:00
Cibalia90Sloga NG
14. listopada 2018.
NED / 11:00
Osijek40Slavija
8. kolo
Izvještaj
20. listopada 2018.
SUB / 11:00
Elektra41Cibalia
21. listopada 2018.
NED / 11:00
Slavonija22Slavija
21. listopada 2018.
NED / 11:00
Croatia Đakovo17Osijek
21. listopada 2018.
NED / 11:00
Sloga NG04Grafičar Vodovod
21. listopada 2018.
NED / 11:00
Marsonia13Željezničar
9. kolo
Izvještaj
27. listopada 2018.
SUB / 11:00
Grafičar Vodovod21Elektra
28. listopada 2018.
NED / 11:00
Željezničar03Slavonija
28. listopada 2018.
NED / 11:00
Cibalia12Marsonia
28. listopada 2018.
NED / 11:00
Osijek150Sloga NG
28. listopada 2018.
NED / 11:00
Slavija60Croatia Đakovo
10. kolo
Izvještaj
03. studenog 2018.
SUB / 11:00
Grafičar Vodovod30Marsonia
04. studenog 2018.
NED / 11:00
Slavonija63Croatia Đakovo
04. studenog 2018.
NED / 11:00
Slavija100Sloga NG
04. studenog 2018.
NED / 11:00
Osijek60Elektra
04. studenog 2018.
NED / 11:00
Cibalia30Željezničar
11. kolo
Izvještaj
10. studenog 2018.
SUB / 11:00
Elektra10Slavija
11. studenog 2018.
NED / 11:00
Cibalia40Slavonija
11. studenog 2018.
NED / 11:00
Željezničar03Grafičar Vodovod
11. studenog 2018.
NED / 11:00
Marsonia11Osijek
11. studenog 2018.
NED / 11:00
Sloga NG43Croatia Đakovo
12. kolo
Izvještaj
17. studenog 2018.
SUB / 11:00
Slavonija31Sloga NG
17. studenog 2018.
SUB / 11:00
Grafičar Vodovod10Cibalia
18. studenog 2018.
NED / 11:00
Croatia Đakovo26Elektra
18. studenog 2018.
NED / 11:00
Slavija30Marsonia
18. studenog 2018.
NED / 11:00
Osijek-Željezničar
13. kolo
Izvještaj
24. studenog 2018.
SUB / 11:00
Elektra111Sloga NG
25. studenog 2018.
NED / 11:00
Željezničar-Slavija
25. studenog 2018.
NED / 11:00
Marsonia20Croatia Đakovo
26. studenog 2018.
PON / 14:00
Grafičar Vodovod21Slavonija
03. ožujka 2019.
NED / 11:00
Cibalia10Osijek
14. kolo
Izvještaj
06. ožujka 2019.
SRI / 14:00
Slavija24Cibalia
10. ožujka 2019.
NED / 11:00
Slavonija15Elektra
10. ožujka 2019.
NED / 11:00
Sloga NG04Marsonia
10. ožujka 2019.
NED / 11:00
Croatia Đakovo-Željezničar
10. ožujka 2019.
NED / 11:00
Osijek42Grafičar Vodovod
15. kolo
Izvještaj
16. ožujka 2019.
SUB / 11:00
Grafičar Vodovod30Slavija
17. ožujka 2019.
NED / 10:30
Cibalia30Croatia Đakovo
17. ožujka 2019.
NED / 11:00
Osijek81Slavonija
17. ožujka 2019.
NED / 11:00
Željezničar10Sloga NG
17. ožujka 2019.
NED / 11:00
Marsonia01Elektra
16. kolo
Izvještaj
24. ožujka 2019.
NED / 11:00
Slavonija-Marsonia
24. ožujka 2019.
NED / 11:00
Elektra-Željezničar
24. ožujka 2019.
NED / 11:00
Sloga NG-Cibalia
24. ožujka 2019.
NED / 11:00
Croatia Đakovo-Grafičar Vodovod
24. ožujka 2019.
NED / 11:00
Slavija-Osijek
17. kolo
Izvještaj
31. ožujka 2019.
NED / 11:00
Slavija-Slavonija
31. ožujka 2019.
NED / 11:00
Osijek-Croatia Đakovo
31. ožujka 2019.
NED / 11:00
Grafičar Vodovod-Sloga NG
31. ožujka 2019.
NED / 11:00
Cibalia-Elektra
31. ožujka 2019.
NED / 11:00
Željezničar-Marsonia
18. kolo
Izvještaj
07. travnja 2019.
NED / 11:00
Slavonija-Željezničar
07. travnja 2019.
NED / 11:00
Marsonia-Cibalia
07. travnja 2019.
NED / 11:00
Elektra-Grafičar Vodovod
07. travnja 2019.
NED / 11:00
Sloga NG-Osijek
07. travnja 2019.
NED / 11:00
Croatia Đakovo-Slavija
13 golova
Toni Vinogradac, Dino Vuksan
10 golova
Lovro Kozić
9 golova
Marko Kirchbauer
8 golova
Tvrtko Čengić
7 golova
Patrik Dubravac, Marko Stanić
6 golova
Nikola Cindrić, Dominik Dorić, Jakov Janček, Ante Matej Jurić, Dino Magić, Gabriel Marčinović, Dario Pudić
5 golova
Josip Bezjak, Igor Blagojević, Luka Garić, David Janović, Tomas Anthony Janjiček, Domagoj Matanić, Valentin Mikić, Lovro Pedić
4 gola
Luka Bogdanović, Filip Bosak, Josip Gospočić, Filip Holjevac, Josip Stojčević
3 gola
Fran Balunović, Karlo Begović, Dino Bognar, Davor Čmelješević, Dominik Dogan, Dion Drena Beljo, Janoš Feher, Ivan Keć, Toni Martinović, Adrian Mendeš, Karlo Sito, Mirko Soldo, Jakov Šinko, Ivan Tomić, Igor Tunjić Lukić
2 gola
Dino Bognar, Borna Buljan, Mario Dančević, Luka Dubac, Benjamin Golubić, Krešimir Jakoubek, Dominik Janović, Luka Jelić, Petar Karlić, Filip Kocijan, Stipo Markić, Leon Meglić, Adam Nikolić, Leon Pandžić, Marko Piščević, Marko Radoš, Luka Štefanac, Davor Tiborc, David Večerić
1 gol
Antonio Bajić, Duje Batinić, Arian Benjamin Bilić, Marko Božić, Ivan Brdarić, Borna Brekalo, Petar Brica, Jura Ciprić, Marko Cvitković, Mislav Čamić, Marko Doko, Ivan Dolovski, Marko Dragić, Alen Dukanović, Dragan Gagulić, Boris Galušić, Gabriel Gotovac, Domagoj Grgić, Robert Gurdon, Luka Hock, Matej Hodak, Martin Horvatek, Karlo Išasegi, Matija Jošćak, Luka Juraja, Toni Karimović, Marin Kuzminski, Luka Lilić, Filip Lončar, Luka Lučić, Marin Marijić, Matej Martinović, Dejan Metlar, Krešimir Mirković, Filip Mrvelj, Toni Mrvelj, Antonio Opačak, Luka Opšić, Dominik Perković, Lovro Podoljak, Domagoj Rukavina, Antun Smojvir, Josip Sušić, Luka Szegi, Adam Štefanac, Teo Švaić, Benedikt Tokić, Filip Topić, Ivan Tunuković, Toni Valentić, Juraj Valinčić, Marin Vidačić, Marko Vladić, Kristijan Zapalac, Luka Zebec

HT Prva liga

1.Dinamo25+3864
2.Rijeka25+2047
3.Osijek25+1642
4.Lokomotiva25+1741
5.Hajduk25+1040
6.Gorica25+538
7.Inter-Zaprešić25-2724
8.Slaven Belupo25-1122
9.Istra 196125-2417
10.Rudeš25-447

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 26. kolo

Osijek - Gorica

Stadion Gradski vrt, 29.03.2019. 16:30

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 25. kolo

Rijeka - Osijek 3:1

HNK Rijeka, 17.03.2019. 17:30

NK Osijek @ Instagram