NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Juniori

Juniori

  • Igrači
  • Juniori - 1. HNL
  • Strijelci
  • Juniori II - 1. KLM
  • Strijelci

Vratari

  • Petar Vidas

    Petar
    Vidas

    Rođen: 31.08.2001.

Braniči

  • Theodoros Andronikou

    Theodoros
    Andronikou

    Rođen: 07.07.2001.

  • Matija Jošćak

    Matija
    Jošćak

    Rođen: 19.02.2001.

  • Ivan Keć

    Ivan
    Keć

    Rođen: 24.08.2001.

  • Jan Šimunić

    Jan
    Šimunić

    Rođen: 01.06.2001.

Vezni igrači

  • Dino Bognar

    Dino
    Bognar

    Rođen: 03.02.2001.

  • Marin Kuzminski

    Marin
    Kuzminski

    Rođen: 01.06.2001.

  • Dario Pudić

    Dario
    Pudić

    Rođen: 27.01.2001.

  • Josip Stojčević

    Josip
    Stojčević

    Rođen: 16.02.2001.

  • Marko Vladić

    Marko
    Vladić

    Rođen: 08.05.2000.

  • Dino Vuksan

    Dino
    Vuksan

    Rođen: 18.11.2001.

Napadači

  • Toni Vinogradac

    Toni
    Vinogradac

    Rođen: 03.01.2001.

#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Hajduk1713315013+3742
2.Dinamo1613123610+2640
3.Lokomotiva1711154218+2434
4.Rijeka179263725+1229
5.Varaždin178542114+729
6.Osijek177373329+424
7.Rudeš177372327-424
8.Slaven Belupo177283132-123
9.Inter-Zaprešić177282640-1423
10.Sesvete176382033-1321
11.Istra 1961175392535-1018
12.Hrvatski Dragovoljac1734102234-1213
13.Dugopolje1630131038-289
14.Orijent 19191722131240-288


1. kolo
Izvještaj
23. kolovoza 2019.
PET / 11:00
Dinamo21Orijent 1919
23. kolovoza 2019.
PET / 17:00
Istra 196114Slaven Belupo
24. kolovoza 2019.
SUB / 10:00
Osijek61Rudeš
24. kolovoza 2019.
SUB / 16:00
Rijeka30Hrvatski Dragovoljac
24. kolovoza 2019.
SUB / 18:00
Hajduk80Inter-Zaprešić
25. kolovoza 2019.
NED / 16:00
Varaždin11Lokomotiva
07. rujna 2019.
SUB / 15:00
Dugopolje02Sesvete
2. kolo
Izvještaj
30. kolovoza 2019.
PET / 17:00
Hrvatski Dragovoljac14Hajduk
31. kolovoza 2019.
SUB / 10:00
Sesvete15Lokomotiva
31. kolovoza 2019.
SUB / 10:00
Rudeš03Dinamo
31. kolovoza 2019.
SUB / 10:00
Dugopolje12Osijek
31. kolovoza 2019.
SUB / 15:00
Orijent 191907Rijeka
31. kolovoza 2019.
SUB / 18:00
Inter-Zaprešić63Istra 1961
01. rujna 2019.
NED / 10:00
Slaven Belupo04Varaždin
3. kolo
Izvještaj
07. rujna 2019.
SUB / 17:00
Lokomotiva21Slaven Belupo
08. rujna 2019.
NED / 17:00
Varaždin10Inter-Zaprešić
14. rujna 2019.
SUB / 14:00
Osijek11Sesvete
14. rujna 2019.
SUB / 15:00
Dinamo20Dugopolje
14. rujna 2019.
SUB / 16:00
Istra 196103Hrvatski Dragovoljac
14. rujna 2019.
SUB / 16:30
Rijeka31Rudeš
15. rujna 2019.
NED / 11:00
Hajduk60Orijent 1919
4. kolo
Izvještaj
21. rujna 2019.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac22Varaždin
21. rujna 2019.
SUB / 11:00
Orijent 191910Istra 1961
21. rujna 2019.
SUB / 11:00
Dugopolje10Rijeka
22. rujna 2019.
NED / 11:00
Rudeš00Hajduk
23. rujna 2019.
PON / 14:00
Sesvete23Slaven Belupo
23. rujna 2019.
PON / 14:00
Osijek21Dinamo
23. rujna 2019.
PON / 16:00
Inter-Zaprešić03Lokomotiva
5. kolo
Izvještaj
27. rujna 2019.
PET / 15:30
Dinamo40Sesvete
28. rujna 2019.
SUB / 10:00
Rijeka20Osijek
28. rujna 2019.
SUB / 10:00
Istra 196110Rudeš
28. rujna 2019.
SUB / 12:30
Varaždin10Orijent 1919
29. rujna 2019.
NED / 17:00
Hajduk41Dugopolje
29. rujna 2019.
NED / 17:00
Lokomotiva50Hrvatski Dragovoljac
30. rujna 2019.
PON / 16:00
Slaven Belupo30Inter-Zaprešić
6. kolo
Izvještaj
05. listopada 2019.
SUB / 10:00
Osijek33Hajduk
05. listopada 2019.
SUB / 12:00
Dinamo20Rijeka
05. listopada 2019.
SUB / 13:30
Orijent 191902Lokomotiva
05. listopada 2019.
SUB / 15:30
Sesvete11Inter-Zaprešić
06. listopada 2019.
NED / 10:00
Dugopolje20Istra 1961
07. listopada 2019.
PON / 11:00
Rudeš31Varaždin
07. listopada 2019.
PON / 15:30
Hrvatski Dragovoljac31Slaven Belupo
7. kolo
Izvještaj
12. listopada 2019.
SUB / 15:00
Slaven Belupo20Orijent 1919
18. listopada 2019.
PET / 15:00
Rudeš30Lokomotiva
19. listopada 2019.
SUB / 13:00
Rijeka32Sesvete
19. listopada 2019.
SUB / 13:15
Varaždin10Dugopolje
19. listopada 2019.
SUB / 16:00
Inter-Zaprešić10Hrvatski Dragovoljac
20. listopada 2019.
NED / 13:00
Istra 196122Osijek
15. prosinca 2019.
NED / 11:00
Hajduk10Dinamo
8. kolo
Izvještaj
23. listopada 2019.
SRI / 12:00
Dugopolje05Lokomotiva
25. listopada 2019.
PET / 14:00
Rudeš13Slaven Belupo
26. listopada 2019.
SUB / 11:00
Sesvete22Hrvatski Dragovoljac
26. listopada 2019.
SUB / 11:00
Rijeka14Hajduk
26. listopada 2019.
SUB / 12:00
Orijent 191904Inter-Zaprešić
26. listopada 2019.
SUB / 14:00
Dinamo10Istra 1961
27. listopada 2019.
NED / 13:00
Osijek01Varaždin
9. kolo
Izvještaj
31. listopada 2019.
ČET / 10:00
Slaven Belupo50Dugopolje
02. studenog 2019.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić22Rudeš
02. studenog 2019.
SUB / 13:00
Hajduk30Sesvete
02. studenog 2019.
SUB / 13:00
Istra 196131Rijeka
02. studenog 2019.
SUB / 14:00
Varaždin11Dinamo
03. studenog 2019.
NED / 13:30
Lokomotiva20Osijek
04. studenog 2019.
PON / 14:00
Hrvatski Dragovoljac22Orijent 1919
10. kolo
Izvještaj
09. studenog 2019.
SUB / 11:00
Hajduk32Istra 1961
09. studenog 2019.
SUB / 13:00
Osijek52Slaven Belupo
09. studenog 2019.
SUB / 17:00
Sesvete10Orijent 1919
10. studenog 2019.
NED / 13:00
Dinamo10Lokomotiva
10. studenog 2019.
NED / 14:00
Hrvatski Dragovoljac01Rudeš
10. studenog 2019.
NED / 14:00
Dugopolje01Inter-Zaprešić
04. prosinca 2019.
SRI / 13:00
Rijeka11Varaždin
11. kolo
Izvještaj
16. studenog 2019.
SUB / 13:00
Istra 196120Sesvete
16. studenog 2019.
SUB / 13:00
Varaždin01Hajduk
16. studenog 2019.
SUB / 13:00
Dinamo21Slaven Belupo
16. studenog 2019.
SUB / 14:00
Hrvatski Dragovoljac40Dugopolje
17. studenog 2019.
NED / 13:00
Inter-Zaprešić14Osijek
17. studenog 2019.
NED / 14:00
Lokomotiva20Rijeka
27. studenog 2019.
SRI / 13:30
Rudeš20Orijent 1919
12. kolo
Izvještaj
22. studenog 2019.
PET / 11:00
Dinamo61Inter-Zaprešić
23. studenog 2019.
SUB / 12:00
Dugopolje21Orijent 1919
23. studenog 2019.
SUB / 13:00
Istra 196112Varaždin
23. studenog 2019.
SUB / 15:30
Sesvete01Rudeš
24. studenog 2019.
NED / 13:00
Osijek31Hrvatski Dragovoljac
24. studenog 2019.
NED / 13:00
Rijeka21Slaven Belupo
24. studenog 2019.
NED / 13:00
Hajduk41Lokomotiva
13. kolo
Izvještaj
30. studenog 2019.
SUB / 10:30
Orijent 191920Osijek
30. studenog 2019.
SUB / 11:00
Varaždin01Sesvete
30. studenog 2019.
SUB / 13:00
Inter-Zaprešić21Rijeka
30. studenog 2019.
SUB / 14:00
Rudeš31Dugopolje
01. prosinca 2019.
NED / 13:00
Slaven Belupo21Hajduk
01. prosinca 2019.
NED / 14:30
Lokomotiva31Istra 1961
02. prosinca 2019.
PON / 13:00
Hrvatski Dragovoljac23Dinamo
14. kolo
Izvještaj
06. prosinca 2019.
PET / 13:00
Orijent 191901Dinamo
07. prosinca 2019.
SUB / 13:00
Lokomotiva03Varaždin
07. prosinca 2019.
SUB / 14:00
Sesvete21Dugopolje
07. prosinca 2019.
SUB / 14:00
Rudeš20Osijek
07. prosinca 2019.
SUB / 14:00
Slaven Belupo11Istra 1961
08. prosinca 2019.
NED / 12:00
Inter-Zaprešić14Hajduk
08. prosinca 2019.
NED / 13:00
Hrvatski Dragovoljac14Rijeka
15. kolo
Izvještaj
22. veljače 2020.
SUB / 10:00
Varaždin11Slaven Belupo
22. veljače 2020.
SUB / 10:00
Osijek30Dugopolje
22. veljače 2020.
SUB / 11:00
Rijeka22Orijent 1919
22. veljače 2020.
SUB / 13:30
Istra 196132Inter-Zaprešić
23. veljače 2020.
NED / 11:00
Dinamo20Rudeš
23. veljače 2020.
NED / 16:00
Hajduk10Hrvatski Dragovoljac
23. veljače 2020.
NED / 17:00
Lokomotiva51Sesvete
16. kolo
Izvještaj
29. veljače 2020.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić20Varaždin
29. veljače 2020.
SUB / 10:00
Slaven Belupo05Lokomotiva
29. veljače 2020.
SUB / 12:00
Rudeš24Rijeka
29. veljače 2020.
SUB / 13:00
Sesvete21Osijek
29. veljače 2020.
SUB / 14:00
Hrvatski Dragovoljac11Istra 1961
01. ožujka 2020.
NED / 12:00
Orijent 191902Hajduk
10. travnja 2020.
PET / 10:00
Dugopolje-Dinamo
17. kolo
Izvještaj
18. veljače 2020.
UTO / 14:00
Dinamo51Osijek
04. ožujka 2020.
SRI / 18:30
Lokomotiva12Inter-Zaprešić
07. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Slaven Belupo12Sesvete
07. ožujka 2020.
SUB / 11:00
Varaždin10Hrvatski Dragovoljac
07. ožujka 2020.
SUB / 12:00
Hajduk11Rudeš
07. ožujka 2020.
SUB / 12:30
Istra 196143Orijent 1919
07. ožujka 2020.
SUB / 14:00
Rijeka31Dugopolje
18. kolo
Izvještaj
13. ožujka 2020.
PET / 15:30
Rudeš-Istra 1961
14. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić-Slaven Belupo
14. ožujka 2020.
SUB / 11:00
Sesvete-Dinamo
14. ožujka 2020.
SUB / 13:00
Orijent 1919-Varaždin
14. ožujka 2020.
SUB / 15:30
Hrvatski Dragovoljac-Lokomotiva
15. ožujka 2020.
NED / 11:00
Osijek-Rijeka
15. ožujka 2020.
NED / 11:00
Dugopolje-Hajduk
19. kolo
Izvještaj
21. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić-Sesvete
21. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Hrvatski Dragovoljac
21. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Lokomotiva-Orijent 1919
21. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Varaždin-Rudeš
21. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Istra 1961-Dugopolje
21. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Hajduk-Osijek
21. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Rijeka-Dinamo
20. kolo
Izvještaj
04. travnja 2020.
SUB / 10:00
Sesvete-Rijeka
04. travnja 2020.
SUB / 10:00
Dinamo-Hajduk
04. travnja 2020.
SUB / 10:00
Osijek-Istra 1961
04. travnja 2020.
SUB / 10:00
Dugopolje-Varaždin
04. travnja 2020.
SUB / 10:00
Lokomotiva-Rudeš
04. travnja 2020.
SUB / 10:00
Orijent 1919-Slaven Belupo
04. travnja 2020.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-Inter-Zaprešić
21. kolo
Izvještaj
18. travnja 2020.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-Sesvete
18. travnja 2020.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić-Orijent 1919
18. travnja 2020.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Rudeš
18. travnja 2020.
SUB / 10:00
Lokomotiva-Dugopolje
18. travnja 2020.
SUB / 10:00
Varaždin-Osijek
18. travnja 2020.
SUB / 10:00
Istra 1961-Dinamo
18. travnja 2020.
SUB / 10:00
Hajduk-Rijeka
22. kolo
Izvještaj
25. travnja 2020.
SUB / 10:00
Sesvete-Hajduk
25. travnja 2020.
SUB / 10:00
Rijeka-Istra 1961
25. travnja 2020.
SUB / 10:00
Dinamo-Varaždin
25. travnja 2020.
SUB / 10:00
Osijek-Lokomotiva
25. travnja 2020.
SUB / 10:00
Dugopolje-Slaven Belupo
25. travnja 2020.
SUB / 10:00
Rudeš-Inter-Zaprešić
25. travnja 2020.
SUB / 10:00
Orijent 1919-Hrvatski Dragovoljac
23. kolo
Izvještaj
02. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Orijent 1919-Sesvete
02. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Rudeš-Hrvatski Dragovoljac
02. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić-Dugopolje
02. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Osijek
02. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Lokomotiva-Dinamo
02. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Varaždin-Rijeka
02. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Istra 1961-Hajduk
24. kolo
Izvještaj
09. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Sesvete-Istra 1961
09. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Hajduk-Varaždin
09. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Rijeka-Lokomotiva
09. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Dinamo
09. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Osijek-Inter-Zaprešić
09. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Dugopolje-Hrvatski Dragovoljac
09. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Orijent 1919-Rudeš
25. kolo
Izvještaj
16. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Rudeš-Sesvete
16. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Orijent 1919-Dugopolje
16. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Hrvatski Dragovoljac-Osijek
16. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić-Dinamo
16. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Rijeka
16. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Lokomotiva-Hajduk
16. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Varaždin-Istra 1961
26. kolo
Izvještaj
23. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Sesvete-Varaždin
23. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Istra 1961-Lokomotiva
23. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Hajduk-Slaven Belupo
23. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Rijeka-Inter-Zaprešić
23. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Dinamo-Hrvatski Dragovoljac
23. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Osijek-Orijent 1919
23. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Dugopolje-Rudeš
12 golova
Mario Čuić
9 golova
Toni Vinogradac, Fran Vukelić
8 golova
Ivan Brnić, Nino Stojanović
7 golova
Bruno Jenjić, Ivijan Svržnjak, Petar Tomić, Bruno Zdunić
6 golova
Antonio Dedić, Mihael Kuprešak, Marin Laušić, Filip Zrilić
5 golova
Marko Bibić, Borna Bilobrk, Marko Domančić, Niko Galešić, Josip Hmura, Karlo Perić, Marin Petričević
4 gola
Edi Ajanović, Bruno Bajan, Bartol Barišić, Tomislav Dadić, Raul Alexander Florucz, Domagoj Jelavić, Jurica Jurčec, Matija Kanceljak, Luka Liklin, Drilon Sadiku, Patrick Stanić, Ivan Šarić, Andrej Šaronja, Matej Vuk
3 gola
Karlo Althaller, Dion Drena Beljo, Arijan Brković, Sven Golub, Gabriel Groznica, Niko Janković, Tino Blaž Lauš, Mateo Lovrić, Marin Ljubičić, Luka Marković, Jakov Pintarić, Jan Raužan, Mihael Rovis, Roko Šimić, Lovro Tomljanović, Indrit Tuci
2 gola
Rinor Ajdini, Antonio Bakula, Vito Batistić, Stipe Biuk, Dino Bognar, Luka Branšteter, Jakov Brekalo, Toni Burić, Leon Celčić, Tomislav Čvrk, Aboubacar Bamba Diarrassouba, Filip Dujmović, Luka Džaja, Benito Elez, Aliyu IBRAHIM, Stjepan Jagić, Edin Julardžija, Bernard Karrica, Krisi Kaso, Marko Kopić, Fran Kožarić, Ante Kuliš, Jozef Kuqi, Aleksa Latković, Mateo Leš, Marin Mamut, Albion Marku, Luka Mezga, Dario Pudić, Novak Tepšić, Marko Uzelac, Dalibor Vrbanić, Bruno Vukadin, Petar Vukajlović, Duje Zrilić
1 gol
Patrick Almeida Da Silva Ignacio, Stefan Antanasković, Toni Barišić, Dominik Barukčić, Ante Bekavac, Mihael Benčić, Vinko Bičanić, Ante Bilojelić, Filip Borovac, Filip Braut, Ivan Brekalo, Marin Brigić, Stipan Buconjić, Fran Cerovčec, Bruno Čovo, Ive Ćelić, Ivan Dolovski, Mario Dujmović, Petar Duran, Andre Đođ, Luka Ferat, Marko Harači, Veldin Hodža, David Iličić, Silvio Ilinković, Roko Jurišić, Mateo Katić, Ivan Krizmanić, Franjo Lazar, Marko Lipovac, Mateo Lisica, Romano Lisjak, Bartul Markovina, Luka Matanović, Arber Mehmetllari, Filip Mekić, Nikola Minković, Ivan Nekić, Octavio Andres Paez Gil, Ilan Pejić, Luka Petrinec, Leon Petrović, Mateo Petrović, Vedad Radonja, Ivan Radošević, Ređep Redžepi, Dominik Rešetar, Mazen Sharbini, Stephano Jeliver Silva Mina, Patrik Srzentić, Ivan Stanić, Marcelo Suden, Luka Šinko, Luka Škaričić, Domagoj Škojo, Filip Šverko, Petar Tomek, Domagoj Topić, Antonio Tumpić, Jakov-Anton Vasilj, Marko Vodopijak, Noa Vugrinec, Filip Vuić, Matija Vuić, Nino Vukasović, Dino Vuksan, Moreno Vušković, Mihael Zorica
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek118125312+4125
2.Grafičar Vodovod11731338+2524
3.Cibalia117223514+2123
4.Marsonia117133119+1222
5.Elektra106312912+1721
6.Slavonija116233226+620
7.Sloga NG114162636-1013
8.Croatia Đakovo104061420-612
9.Slavija113262426-211
10.Olimpija112272138-178
11.Željezničar111191037-274
12.NAŠK1110101474-603


1. kolo
Izvještaj
30. kolovoza 2019.
PET / 11:00
Elektra33Slavonija
31. kolovoza 2019.
SUB / 11:00
Grafičar Vodovod10Slavija
01. rujna 2019.
NED / 11:00
Croatia Đakovo10Sloga NG
01. rujna 2019.
NED / 11:00
NAŠK23Olimpija
03. rujna 2019.
UTO / 11:00
Marsonia02Osijek
03. rujna 2019.
UTO / 17:30
Cibalia31Željezničar
2. kolo
Izvještaj
06. rujna 2019.
PET / 17:30
Željezničar22Olimpija
07. rujna 2019.
SUB / 11:00
Sloga NG31Elektra
08. rujna 2019.
NED / 11:00
Osijek200NAŠK
08. rujna 2019.
NED / 11:00
Slavija41Marsonia
08. rujna 2019.
NED / 11:00
Slavonija11Grafičar Vodovod
24. studenog 2019.
NED / 10:45
Cibalia32Croatia Đakovo
3. kolo
Izvještaj
14. rujna 2019.
SUB / 10:45
Grafičar Vodovod53Sloga NG
14. rujna 2019.
SUB / 11:00
Elektra21Cibalia
15. rujna 2019.
NED / 11:00
Croatia Đakovo30Željezničar
15. rujna 2019.
NED / 11:00
Marsonia20Slavonija
15. rujna 2019.
NED / 11:00
NAŠK14Slavija
15. rujna 2019.
NED / 11:00
Olimpija12Osijek
4. kolo
Izvještaj
19. rujna 2019.
ČET / 20:00
Željezničar16Osijek
21. rujna 2019.
SUB / 10:00
Cibalia11Grafičar Vodovod
22. rujna 2019.
NED / 11:00
Slavija33Olimpija
22. rujna 2019.
NED / 11:00
Slavonija53NAŠK
22. rujna 2019.
NED / 11:00
Sloga NG23Marsonia
22. rujna 2019.
NED / 11:00
Croatia Đakovo-Elektra
5. kolo
Izvještaj
28. rujna 2019.
SUB / 10:45
Grafičar Vodovod20Croatia Đakovo
28. rujna 2019.
SUB / 11:00
Elektra31Željezničar
28. rujna 2019.
SUB / 11:00
Osijek23Slavija
29. rujna 2019.
NED / 11:00
Marsonia31Cibalia
29. rujna 2019.
NED / 11:00
NAŠK16Sloga NG
29. rujna 2019.
NED / 11:00
Olimpija12Slavonija
6. kolo
Izvještaj
05. listopada 2019.
SUB / 10:30
Cibalia60NAŠK
05. listopada 2019.
SUB / 11:00
Elektra00Grafičar Vodovod
06. listopada 2019.
NED / 11:00
Slavonija34Osijek
06. listopada 2019.
NED / 11:00
Croatia Đakovo02Marsonia
06. listopada 2019.
NED / 11:30
Sloga NG32Olimpija
08. listopada 2019.
UTO / 11:00
Željezničar21Slavija
7. kolo
Izvještaj
12. listopada 2019.
SUB / 10:45
Grafičar Vodovod60Željezničar
13. listopada 2019.
NED / 11:00
NAŠK02Croatia Đakovo
13. listopada 2019.
NED / 11:00
Olimpija28Cibalia
17. studenog 2019.
NED / 11:00
Marsonia22Elektra
24. studenog 2019.
NED / 10:30
Slavija35Slavonija
08. prosinca 2019.
NED / 11:00
Osijek80Sloga NG
8. kolo
Izvještaj
18. listopada 2019.
PET / 15:30
Cibalia11Osijek
19. listopada 2019.
SUB / 10:45
Grafičar Vodovod30Marsonia
19. listopada 2019.
SUB / 11:00
Željezničar02Slavonija
20. listopada 2019.
NED / 11:00
Sloga NG33Slavija
20. listopada 2019.
NED / 11:00
Croatia Đakovo02Olimpija
21. listopada 2019.
PON / 17:00
Elektra111NAŠK
9. kolo
Izvještaj
27. listopada 2019.
NED / 11:00
Marsonia40Željezničar
27. listopada 2019.
NED / 11:00
NAŠK07Grafičar Vodovod
27. listopada 2019.
NED / 11:00
Olimpija14Elektra
27. listopada 2019.
NED / 11:00
Slavija13Cibalia
27. listopada 2019.
NED / 11:00
Slavonija73Sloga NG
20. studenog 2019.
SRI / 11:00
Osijek60Croatia Đakovo
10. kolo
Izvještaj
02. studenog 2019.
SUB / 10:30
Cibalia41Slavonija
02. studenog 2019.
SUB / 11:00
Željezničar13Sloga NG
02. studenog 2019.
SUB / 11:00
Grafičar Vodovod61Olimpija
03. studenog 2019.
NED / 11:00
Croatia Đakovo42Slavija
06. studenog 2019.
SRI / 11:00
Marsonia82NAŠK
24. studenog 2019.
NED / 11:00
Elektra20Osijek
11. kolo
Izvještaj
10. studenog 2019.
NED / 11:00
NAŠK42Željezničar
10. studenog 2019.
NED / 11:00
Olimpija36Marsonia
10. studenog 2019.
NED / 11:00
Osijek21Grafičar Vodovod
10. studenog 2019.
NED / 11:00
Slavija01Elektra
10. studenog 2019.
NED / 11:00
Slavonija32Croatia Đakovo
27. studenog 2019.
SRI / 11:00
Sloga NG04Cibalia
12. kolo
Izvještaj
22. ožujka 2020.
NED / 11:00
Željezničar-Cibalia
22. ožujka 2020.
NED / 11:00
Sloga NG-Croatia Đakovo
22. ožujka 2020.
NED / 11:00
Slavonija-Elektra
22. ožujka 2020.
NED / 11:00
Slavija-Grafičar Vodovod
22. ožujka 2020.
NED / 11:00
Osijek-Marsonia
22. ožujka 2020.
NED / 11:00
Olimpija-NAŠK
13. kolo
Izvještaj
29. ožujka 2020.
NED / 11:00
Olimpija-Željezničar
29. ožujka 2020.
NED / 11:00
NAŠK-Osijek
29. ožujka 2020.
NED / 11:00
Marsonia-Slavija
29. ožujka 2020.
NED / 11:00
Grafičar Vodovod-Slavonija
29. ožujka 2020.
NED / 11:00
Elektra-Sloga NG
29. ožujka 2020.
NED / 11:00
Croatia Đakovo-Cibalia
14. kolo
Izvještaj
05. travnja 2020.
NED / 11:00
Željezničar-Croatia Đakovo
05. travnja 2020.
NED / 11:00
Cibalia-Elektra
05. travnja 2020.
NED / 11:00
Sloga NG-Grafičar Vodovod
05. travnja 2020.
NED / 11:00
Slavonija-Marsonia
05. travnja 2020.
NED / 11:00
Slavija-NAŠK
05. travnja 2020.
NED / 11:00
Osijek-Olimpija
15. kolo
Izvještaj
12. travnja 2020.
NED / 11:00
Osijek-Željezničar
12. travnja 2020.
NED / 11:00
Olimpija-Slavija
12. travnja 2020.
NED / 11:00
NAŠK-Slavonija
12. travnja 2020.
NED / 11:00
Marsonia-Sloga NG
12. travnja 2020.
NED / 11:00
Grafičar Vodovod-Cibalia
12. travnja 2020.
NED / 11:00
Elektra-Croatia Đakovo
16. kolo
Izvještaj
19. travnja 2020.
NED / 11:00
Željezničar-Elektra
19. travnja 2020.
NED / 11:00
Croatia Đakovo-Grafičar Vodovod
19. travnja 2020.
NED / 11:00
Cibalia-Marsonia
19. travnja 2020.
NED / 11:00
Sloga NG-NAŠK
19. travnja 2020.
NED / 11:00
Slavonija-Olimpija
19. travnja 2020.
NED / 11:00
Slavija-Osijek
17. kolo
Izvještaj
26. travnja 2020.
NED / 11:00
Slavija-Željezničar
26. travnja 2020.
NED / 11:00
Osijek-Slavonija
26. travnja 2020.
NED / 11:00
Olimpija-Sloga NG
26. travnja 2020.
NED / 11:00
NAŠK-Cibalia
26. travnja 2020.
NED / 11:00
Marsonia-Croatia Đakovo
26. travnja 2020.
NED / 11:00
Grafičar Vodovod-Elektra
18. kolo
Izvještaj
03. svibnja 2020.
NED / 11:00
Željezničar-Grafičar Vodovod
03. svibnja 2020.
NED / 11:00
Elektra-Marsonia
03. svibnja 2020.
NED / 11:00
Croatia Đakovo-NAŠK
03. svibnja 2020.
NED / 11:00
Cibalia-Olimpija
03. svibnja 2020.
NED / 11:00
Sloga NG-Osijek
03. svibnja 2020.
NED / 11:00
Slavonija-Slavija
19. kolo
Izvještaj
10. svibnja 2020.
NED / 11:00
Slavonija-Željezničar
10. svibnja 2020.
NED / 11:00
Slavija-Sloga NG
10. svibnja 2020.
NED / 11:00
Osijek-Cibalia
10. svibnja 2020.
NED / 11:00
Olimpija-Croatia Đakovo
10. svibnja 2020.
NED / 11:00
NAŠK-Elektra
10. svibnja 2020.
NED / 11:00
Marsonia-Grafičar Vodovod
20. kolo
Izvještaj
17. svibnja 2020.
NED / 11:00
Željezničar-Marsonia
17. svibnja 2020.
NED / 11:00
Grafičar Vodovod-NAŠK
17. svibnja 2020.
NED / 11:00
Elektra-Olimpija
17. svibnja 2020.
NED / 11:00
Croatia Đakovo-Osijek
17. svibnja 2020.
NED / 11:00
Cibalia-Slavija
17. svibnja 2020.
NED / 11:00
Sloga NG-Slavonija
21. kolo
Izvještaj
24. svibnja 2020.
NED / 11:00
Sloga NG-Željezničar
24. svibnja 2020.
NED / 11:00
Slavonija-Cibalia
24. svibnja 2020.
NED / 11:00
Slavija-Croatia Đakovo
24. svibnja 2020.
NED / 11:00
Osijek-Elektra
24. svibnja 2020.
NED / 11:00
Olimpija-Grafičar Vodovod
24. svibnja 2020.
NED / 11:00
NAŠK-Marsonia
22. kolo
Izvještaj
31. svibnja 2020.
NED / 11:00
Željezničar-NAŠK
31. svibnja 2020.
NED / 11:00
Marsonia-Olimpija
31. svibnja 2020.
NED / 11:00
Grafičar Vodovod-Osijek
31. svibnja 2020.
NED / 11:00
Elektra-Slavija
31. svibnja 2020.
NED / 11:00
Croatia Đakovo-Slavonija
31. svibnja 2020.
NED / 11:00
Cibalia-Sloga NG
13 golova
Ronaldo Hodak
10 golova
Antonijo Ivandić, Karlo Miljanić
9 golova
Tvrtko Čengić
8 golova
Tin Janušić, Igor Tomić, Josip Vuica
7 golova
Dragan Gagulić, Ante Matej Jurić, Josip Sušić
6 golova
Fran Balunović, Josip Grgić, Matej Rukavina, Dorian Špoljarić
5 golova
Luka Bogdanović, Luka Lišnić, Gabriel Marčinović, Valentin Mikić, Luka Sokić
4 gola
Karlo Baričević, Luka Branšteter, Filip Kasapović, Marko Kos, Lion Gabriel Koša, Fran Križan, Mario Kvesić, Luka Mršić, Ivan Repić
3 gola
Josip Barišić, Ante Batinić, Domagoj Đurković, Luka Garić, Leon Janković, Marko Kujundžić, Mateo Lončarević, Denny Martinović, Vinko Medvedović, Nikola Nešić, Luka Prnjak, Marko Radoš, Josip Stojčević, Benedikt Tokić, Ivan Tomić
2 gola
Matej Belaj, Lovro Brdar, Alen Dukanović, Boris Galušić, Karlo Ljulj, Dario Maganjić, Lovro Marđetko, Domagoj Matanić, Jan Midlih, Luka Oliš, Marko Oross, Roberto Palanac, Luka Radovanović, Bruno Romić, Tomislav Rukavina, Teo Švaić, TONY TRNKA, Karlo Ulm, Juraj Valinčić, Domagoj Vilhelm
1 gol
Karlo Antunović, Marin Aračić, Leo Bošnjak, Mihael Božić, Borna Buljan, Luka Burčul, Ivan Butković, Ivan Buturac, Mislav Češnik, Davor Čmelješević, Josip Čurila, Tin Ćalić, Matej Dabić, Alen Dejanović, Luka Dubac, Marko Đorđić, Marko Gazić, Emin Gluhalić, Mihael Gotovac, David Grganić, Martin Horvatek, Bartol Ilakovac, Jure Ilakovac, Jakov Janček, Luka Juraja, Filip Kocijan, Leon Kovač, Lukas Kovačević, Matej Kovačević, Luka Kulovnjak, Filip Lešković, Šimun Lucić, Igor Marić, Mihael Miličević, Krešimir Mirković, Aleksandar Mirosavljević, Dominik Mor, Josip Mušković, Krešimir Novaković, Anto Pudić, Marko Punčec, Karlo Senčar, Marko Stanić, Luka Šimunović, Mario Šipura, Leon Špoljar, Dino Švarcer, Davor Švigač, Lovro Tomić, Mihael Tomić, Gabrijel Tušek, Bruno Velikanović, Dominik Vida, Mislav Vidaković, Mihael Zarezovski, Luka Žeravica, Ivan Župarić

HT Prva liga

1.Dinamo26+4065
2.Rijeka26+1147
3.Lokomotiva26+1346
4.Hajduk26+1845
5.Osijek26+1342
6.Gorica26-835
7.Slaven Belupo26-2026
8.Istra 196126-2119
9.Inter-Zaprešić26-2317
10.Varaždin26-2317

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 27. kolo

Lokomotiva - Osijek

Nogometni stadion Zagreb, 13.03.2020. 18:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 26. kolo

Osijek - Varaždin 2:0

Stadion Gradski vrt, 07.03.2020. 17:30

NK Osijek @ Instagram