NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Kadeti

Kadeti

  • Igrači
  • Kadeti - 1. HNL
  • Strijelci

Vratari

  • Luka Aleksić

    Luka
    Aleksić

    Rođen: 10.04.2002.

  • Franko Kolić

    Franko
    Kolić

    Rođen: 07.02.2003.

  • Filip Kovačević

    Filip
    Kovačević

    Rođen: 22.03.2002.

  • Marin Marcić

    Marin
    Marcić

    Rođen: 15.04.2003.

  • Gabrijel Žlender

    Gabrijel
    Žlender

    Rođen: 09.04.2003.

Braniči

  • Luka Čajo

    Luka
    Čajo

    Rođen: 14.02.2002.

  • Livio Đordan

    Livio
    Đordan

    Rođen: 24.04.2003.

  • Luka Grgić

    Luka
    Grgić

    Rođen: 26.03.2003.

  • Mihael Jozić

    Mihael
    Jozić

    Rođen: 22.03.2002.

  • Leon Kovač

    Leon
    Kovač

    Rođen: 29.01.2002.

  • Karlo Kovačević

    Karlo
    Kovačević

    Rođen: 27.07.2003.

  • Peđa Marodi

    Peđa
    Marodi

    Rođen: 22.01.2002.

  • Filip Mekić

    Filip
    Mekić

    Rođen: 13.09.2002.

  • Marko Milošević

    Marko
    Milošević

    Rođen: 27.02.2003.

  • Luka Prnjak

    Luka
    Prnjak

    Rođen: 07.04.2002.

  • Karlo Senčar

    Karlo
    Senčar

    Rođen: 14.01.2002.

  • Antonio Svrzlić

    Antonio
    Svrzlić

    Rođen: 04.09.2002.

  • Gabrijel Šimičić

    Gabrijel
    Šimičić

    Rođen: 13.02.2003.

  • Daniel Turk

    Daniel
    Turk

    Rođen: 23.05.2003.

  • Domagoj Vilhelm

    Domagoj
    Vilhelm

    Rođen: 27.09.2002.

  • Lovro Žižanović

    Lovro
    Žižanović

    Rođen: 13.08.2003.

Vezni igrači

  • Toni Bungić

    Toni
    Bungić

    Rođen: 19.03.2003.

  • Boris Galušić

    Boris
    Galušić

    Rođen: 05.05.2002.

  • Antonijo Ivandić

    Antonijo
    Ivandić

    Rođen: 28.03.2002.

  • Tin Kuprešak

    Tin
    Kuprešak

    Rođen: 26.07.2003.

  • Leon Marković

    Leon
    Marković

    Rođen: 26.05.2003.

  • Luka Mršić

    Luka
    Mršić

    Rođen: 26.04.2002.

  • Karlo Pavlović

    Karlo
    Pavlović

    Rođen: 01.01.2003.

  • Tin Polić

    Tin
    Polić

    Rođen: 17.03.2003.

  • Dean Radošević

    Dean
    Radošević

    Rođen: 11.01.2002.

  • Toma Sabo

    Toma
    Sabo

    Rođen: 04.09.2003.

  • Petar Tankosić

    Petar
    Tankosić

    Rođen: 28.09.2003.

  • Karlo Ulm

    Karlo
    Ulm

    Rođen: 04.08.2002.

  • Josip Vuica

    Josip
    Vuica

    Rođen: 27.10.2002.

Napadači

  • Filip Bacinger

    Filip
    Bacinger

    Rođen: 25.01.2003.

  • Ivan Baković

    Ivan
    Baković

    Rođen: 18.01.2003.

  • Luka Branšteter

    Luka
    Branšteter

    Rođen: 19.06.2002.

  • Luka Conjar

    Luka
    Conjar

    Rođen: 21.06.2003.

  • Matej Fingernagl

    Matej
    Fingernagl

    Rođen: 14.01.2002.

  • Karlo Ivanagić

    Karlo
    Ivanagić

    Rođen: 26.03.2002.

  • Luka Lišnić

    Luka
    Lišnić

    Rođen: 17.02.2002.

  • Andrej Moric

    Andrej
    Moric

    Rođen: 28.01.2003.

  • Domagoj Novak

    Domagoj
    Novak

    Rođen: 14.01.2003.

#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo6600382+3618
2.Hajduk6510225+1716
3.Lokomotiva6510152+1316
4.Varaždin63211310+311
5.Slaven Belupo632154+111
6.Rijeka623185+39
7.Inter-Zaprešić62131113-27
8.Osijek621359-47
9.Istra 196162041216-46
10.Solin6123511-65
11.Sesvete6114917-84
12.Zagreb6105620-143
13.Cibalia6105828-203
14.Međimurje6024318-152


1. kolo
Izvještaj
23. kolovoza 2019.
PET / 18:45
Hajduk33Inter-Zaprešić
23. kolovoza 2019.
PET / 20:45
Istra 196101Slaven Belupo
24. kolovoza 2019.
SUB / 19:15
Dinamo70Sesvete
25. kolovoza 2019.
NED / 11:45
Osijek12Solin
25. kolovoza 2019.
NED / 11:45
Varaždin12Lokomotiva
25. kolovoza 2019.
NED / 17:45
Cibalia23Zagreb
25. kolovoza 2019.
NED / 17:45
Rijeka10Međimurje
2. kolo
Izvještaj
30. kolovoza 2019.
PET / 18:45
Inter-Zaprešić41Istra 1961
31. kolovoza 2019.
SUB / 11:45
Međimurje06Hajduk
01. rujna 2019.
NED / 11:45
Zagreb03Lokomotiva
01. rujna 2019.
NED / 11:45
Slaven Belupo13Varaždin
01. rujna 2019.
NED / 11:45
Cibalia02Osijek
01. rujna 2019.
NED / 17:30
Solin14Dinamo
01. rujna 2019.
NED / 17:45
Sesvete11Rijeka
3. kolo
Izvještaj
04. rujna 2019.
SRI / 11:45
Varaždin21Inter-Zaprešić
04. rujna 2019.
SRI / 11:45
Lokomotiva11Slaven Belupo
04. rujna 2019.
SRI / 14:45
Osijek10Zagreb
04. rujna 2019.
SRI / 17:15
Rijeka00Solin
04. rujna 2019.
SRI / 17:45
Hajduk21Sesvete
04. rujna 2019.
SRI / 18:45
Dinamo90Cibalia
04. rujna 2019.
SRI / 18:45
Istra 196161Međimurje
4. kolo
Izvještaj
08. rujna 2019.
NED / 11:45
Zagreb01Slaven Belupo
08. rujna 2019.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić04Lokomotiva
08. rujna 2019.
NED / 11:45
Međimurje22Varaždin
08. rujna 2019.
NED / 12:45
Cibalia16Rijeka
08. rujna 2019.
NED / 15:45
Sesvete52Istra 1961
08. rujna 2019.
NED / 15:45
Osijek05Dinamo
09. rujna 2019.
PON / 16:15
Solin02Hajduk
5. kolo
Izvještaj
15. rujna 2019.
NED / 11:45
Dinamo101Zagreb
15. rujna 2019.
NED / 11:45
Rijeka00Osijek
15. rujna 2019.
NED / 11:45
Varaždin32Sesvete
15. rujna 2019.
NED / 11:45
Lokomotiva30Međimurje
15. rujna 2019.
NED / 12:45
Slaven Belupo10Inter-Zaprešić
15. rujna 2019.
NED / 14:45
Hajduk70Cibalia
15. rujna 2019.
NED / 17:45
Istra 196120Solin
6. kolo
Izvještaj
21. rujna 2019.
SUB / 11:45
Lokomotiva20Sesvete
21. rujna 2019.
SUB / 15:45
Dinamo30Rijeka
22. rujna 2019.
NED / 11:45
Zagreb23Inter-Zaprešić
22. rujna 2019.
NED / 11:45
Međimurje00Slaven Belupo
22. rujna 2019.
NED / 11:45
Cibalia51Istra 1961
22. rujna 2019.
NED / 12:45
Osijek12Hajduk
22. rujna 2019.
NED / 16:45
Solin22Varaždin
7. kolo
Izvještaj
29. rujna 2019.
NED / 11:45
Istra 1961-Osijek
29. rujna 2019.
NED / 11:45
Slaven Belupo-Sesvete
29. rujna 2019.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić-Međimurje
29. rujna 2019.
NED / 14:15
Lokomotiva-Solin
29. rujna 2019.
NED / 14:45
Rijeka-Zagreb
29. rujna 2019.
NED / 15:45
Varaždin-Cibalia
15. prosinca 2019.
NED / 16:45
Hajduk-Dinamo
8. kolo
Izvještaj
06. listopada 2019.
NED / 11:45
Zagreb-Međimurje
06. listopada 2019.
NED / 11:45
Sesvete-Inter-Zaprešić
06. listopada 2019.
NED / 11:45
Solin-Slaven Belupo
06. listopada 2019.
NED / 11:45
Cibalia-Lokomotiva
06. listopada 2019.
NED / 11:45
Osijek-Varaždin
06. listopada 2019.
NED / 11:45
Dinamo-Istra 1961
06. listopada 2019.
NED / 11:45
Rijeka-Hajduk
9. kolo
Izvještaj
13. listopada 2019.
NED / 11:45
Hajduk-Zagreb
13. listopada 2019.
NED / 11:45
Istra 1961-Rijeka
13. listopada 2019.
NED / 11:45
Varaždin-Dinamo
13. listopada 2019.
NED / 11:45
Lokomotiva-Osijek
13. listopada 2019.
NED / 11:45
Slaven Belupo-Cibalia
13. listopada 2019.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić-Solin
13. listopada 2019.
NED / 11:45
Međimurje-Sesvete
10. kolo
Izvještaj
03. studenog 2019.
NED / 11:45
Zagreb-Sesvete
03. studenog 2019.
NED / 11:45
Solin-Međimurje
03. studenog 2019.
NED / 11:45
Cibalia-Inter-Zaprešić
03. studenog 2019.
NED / 11:45
Osijek-Slaven Belupo
03. studenog 2019.
NED / 11:45
Dinamo-Lokomotiva
03. studenog 2019.
NED / 11:45
Rijeka-Varaždin
03. studenog 2019.
NED / 11:45
Hajduk-Istra 1961
11. kolo
Izvještaj
10. studenog 2019.
NED / 11:45
Istra 1961-Zagreb
10. studenog 2019.
NED / 11:45
Varaždin-Hajduk
10. studenog 2019.
NED / 11:45
Lokomotiva-Rijeka
10. studenog 2019.
NED / 11:45
Slaven Belupo-Dinamo
10. studenog 2019.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić-Osijek
10. studenog 2019.
NED / 11:45
Međimurje-Cibalia
10. studenog 2019.
NED / 11:45
Sesvete-Solin
12. kolo
Izvještaj
17. studenog 2019.
NED / 11:45
Zagreb-Solin
17. studenog 2019.
NED / 11:45
Cibalia-Sesvete
17. studenog 2019.
NED / 11:45
Osijek-Međimurje
17. studenog 2019.
NED / 11:45
Dinamo-Inter-Zaprešić
17. studenog 2019.
NED / 11:45
Rijeka-Slaven Belupo
17. studenog 2019.
NED / 11:45
Hajduk-Lokomotiva
17. studenog 2019.
NED / 11:45
Istra 1961-Varaždin
13. kolo
Izvještaj
24. studenog 2019.
NED / 11:45
Varaždin-Zagreb
24. studenog 2019.
NED / 11:45
Lokomotiva-Istra 1961
24. studenog 2019.
NED / 11:45
Slaven Belupo-Hajduk
24. studenog 2019.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić-Rijeka
24. studenog 2019.
NED / 11:45
Međimurje-Dinamo
24. studenog 2019.
NED / 11:45
Sesvete-Osijek
24. studenog 2019.
NED / 11:45
Solin-Cibalia
14. kolo
Izvještaj
01. prosinca 2019.
NED / 11:45
Zagreb-Cibalia
01. prosinca 2019.
NED / 11:45
Solin-Osijek
01. prosinca 2019.
NED / 11:45
Sesvete-Dinamo
01. prosinca 2019.
NED / 11:45
Međimurje-Rijeka
01. prosinca 2019.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić-Hajduk
01. prosinca 2019.
NED / 11:45
Slaven Belupo-Istra 1961
01. prosinca 2019.
NED / 11:45
Lokomotiva-Varaždin
15. kolo
Izvještaj
08. prosinca 2019.
NED / 11:45
Lokomotiva-Zagreb
08. prosinca 2019.
NED / 11:45
Varaždin-Slaven Belupo
08. prosinca 2019.
NED / 11:45
Istra 1961-Inter-Zaprešić
08. prosinca 2019.
NED / 11:45
Hajduk-Međimurje
08. prosinca 2019.
NED / 11:45
Rijeka-Sesvete
08. prosinca 2019.
NED / 11:45
Dinamo-Solin
08. prosinca 2019.
NED / 11:45
Osijek-Cibalia
16. kolo
Izvještaj
23. veljače 2020.
NED / 11:45
Zagreb-Osijek
23. veljače 2020.
NED / 11:45
Cibalia-Dinamo
23. veljače 2020.
NED / 11:45
Solin-Rijeka
23. veljače 2020.
NED / 11:45
Sesvete-Hajduk
23. veljače 2020.
NED / 11:45
Međimurje-Istra 1961
23. veljače 2020.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić-Varaždin
23. veljače 2020.
NED / 11:45
Slaven Belupo-Lokomotiva
17. kolo
Izvještaj
01. ožujka 2020.
NED / 11:45
Slaven Belupo-Zagreb
01. ožujka 2020.
NED / 11:45
Lokomotiva-Inter-Zaprešić
01. ožujka 2020.
NED / 11:45
Varaždin-Međimurje
01. ožujka 2020.
NED / 11:45
Istra 1961-Sesvete
01. ožujka 2020.
NED / 11:45
Hajduk-Solin
01. ožujka 2020.
NED / 11:45
Rijeka-Cibalia
01. ožujka 2020.
NED / 11:45
Dinamo-Osijek
18. kolo
Izvještaj
08. ožujka 2020.
NED / 11:45
Zagreb-Dinamo
08. ožujka 2020.
NED / 11:45
Osijek-Rijeka
08. ožujka 2020.
NED / 11:45
Cibalia-Hajduk
08. ožujka 2020.
NED / 11:45
Solin-Istra 1961
08. ožujka 2020.
NED / 11:45
Sesvete-Varaždin
08. ožujka 2020.
NED / 11:45
Međimurje-Lokomotiva
08. ožujka 2020.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić-Slaven Belupo
19. kolo
Izvještaj
15. ožujka 2020.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić-Zagreb
15. ožujka 2020.
NED / 11:45
Slaven Belupo-Međimurje
15. ožujka 2020.
NED / 11:45
Sesvete-Lokomotiva
15. ožujka 2020.
NED / 11:45
Varaždin-Solin
15. ožujka 2020.
NED / 11:45
Istra 1961-Cibalia
15. ožujka 2020.
NED / 11:45
Hajduk-Osijek
15. ožujka 2020.
NED / 11:45
Rijeka-Dinamo
20. kolo
Izvještaj
22. ožujka 2020.
NED / 11:45
Zagreb-Rijeka
22. ožujka 2020.
NED / 11:45
Dinamo-Hajduk
22. ožujka 2020.
NED / 11:45
Osijek-Istra 1961
22. ožujka 2020.
NED / 11:45
Cibalia-Varaždin
22. ožujka 2020.
NED / 11:45
Solin-Lokomotiva
22. ožujka 2020.
NED / 11:45
Sesvete-Slaven Belupo
22. ožujka 2020.
NED / 11:45
Međimurje-Inter-Zaprešić
21. kolo
Izvještaj
05. travnja 2020.
NED / 11:45
Međimurje-Zagreb
05. travnja 2020.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić-Sesvete
05. travnja 2020.
NED / 11:45
Slaven Belupo-Solin
05. travnja 2020.
NED / 11:45
Lokomotiva-Cibalia
05. travnja 2020.
NED / 11:45
Varaždin-Osijek
05. travnja 2020.
NED / 11:45
Istra 1961-Dinamo
05. travnja 2020.
NED / 11:45
Hajduk-Rijeka
22. kolo
Izvještaj
19. travnja 2020.
NED / 11:45
Zagreb-Hajduk
19. travnja 2020.
NED / 11:45
Rijeka-Istra 1961
19. travnja 2020.
NED / 11:45
Dinamo-Varaždin
19. travnja 2020.
NED / 11:45
Osijek-Lokomotiva
19. travnja 2020.
NED / 11:45
Cibalia-Slaven Belupo
19. travnja 2020.
NED / 11:45
Solin-Inter-Zaprešić
19. travnja 2020.
NED / 11:45
Sesvete-Međimurje
23. kolo
Izvještaj
03. svibnja 2020.
NED / 11:45
Sesvete-Zagreb
03. svibnja 2020.
NED / 11:45
Međimurje-Solin
03. svibnja 2020.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić-Cibalia
03. svibnja 2020.
NED / 11:45
Slaven Belupo-Osijek
03. svibnja 2020.
NED / 11:45
Lokomotiva-Dinamo
03. svibnja 2020.
NED / 11:45
Varaždin-Rijeka
03. svibnja 2020.
NED / 11:45
Istra 1961-Hajduk
24. kolo
Izvještaj
10. svibnja 2020.
NED / 11:45
Zagreb-Istra 1961
10. svibnja 2020.
NED / 11:45
Hajduk-Varaždin
10. svibnja 2020.
NED / 11:45
Rijeka-Lokomotiva
10. svibnja 2020.
NED / 11:45
Dinamo-Slaven Belupo
10. svibnja 2020.
NED / 11:45
Osijek-Inter-Zaprešić
10. svibnja 2020.
NED / 11:45
Cibalia-Međimurje
10. svibnja 2020.
NED / 11:45
Solin-Sesvete
25. kolo
Izvještaj
17. svibnja 2020.
NED / 11:45
Solin-Zagreb
17. svibnja 2020.
NED / 11:45
Sesvete-Cibalia
17. svibnja 2020.
NED / 11:45
Međimurje-Osijek
17. svibnja 2020.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić-Dinamo
17. svibnja 2020.
NED / 11:45
Slaven Belupo-Rijeka
17. svibnja 2020.
NED / 11:45
Lokomotiva-Hajduk
17. svibnja 2020.
NED / 11:45
Varaždin-Istra 1961
26. kolo
Izvještaj
24. svibnja 2020.
NED / 11:45
Zagreb-Varaždin
24. svibnja 2020.
NED / 11:45
Istra 1961-Lokomotiva
24. svibnja 2020.
NED / 11:45
Hajduk-Slaven Belupo
24. svibnja 2020.
NED / 11:45
Rijeka-Inter-Zaprešić
24. svibnja 2020.
NED / 11:45
Dinamo-Međimurje
24. svibnja 2020.
NED / 11:45
Osijek-Sesvete
24. svibnja 2020.
NED / 11:45
Cibalia-Solin
14 golova
Bartol Barišić
7 golova
Mateo Plehan
5 golova
Marko Brkljača, Marko Josip Čavara
4 gola
Martin Baturina, Ante Crnac, Tomislav Duvnjak
3 gola
Marko Batur, Petar Havojić, Viktor Kanižaj, David Krčalić, Ivan Krolo, Benjamin Pajković, Leonardo Petrović, Đevad Selman, Duje Škugor, Dominik Traub
2 gola
Antoni Bošnjak, Bruno Bujan, Jakov Crnčić, Ivo Čengić, Niko Domjanić, Lovro Dragun, Dorian Houdek, Vito Matijević, Marko Novak-Stanko, Nikola Obadić, Rocco Rakovac, Roko Roguljić, Luka Stojković, Ivan Šaranić, Davor Telebar, Marin Vučković, Moreno Vušković, Fran Žilinski
1 gol
Luka Andričević, Petar Baneković, Alen Bartolić, Antonio Blažević, Luka Bradarić, Dominik Braun, Filip Brekalo, Lukas Buić, Franko Buljanović, Luka Conjar, Filip Čuić, Luka Gajski, Max Galić, Ivan Ganžulić, Benjamin Gibanjek, Jure Glavaš, Luka Hudek, Niko Ivančić, Mark Karković, Luka Leon Kovač, Vanja Kulenović, Marko Marić, Leon Marković, Luka Marton, Josip Mihalić, Karlo Morovičanin, Mateo Ostović, Lovro Panić Levak, Hrvoje Pejić, Karlo Perić, Matej Radojčić, Paolo Radovančić, Toni Radović, Hugo Ravlić, Tomo Razum, Joško Rendulić, Luka Romac, Vinko Rozić, Toma Sabo, Saša Stojko, Stefan Stošić, Šimun Šabijan, Ivan Šimunović, Duje Ušalj, Ivan Vidaković, Erik Vincetić, Fran Vujnović, Ivor Zbožil, Ivano-Luka Želalić

HT Prva liga

1.Hajduk9+1219
2.Dinamo8+816
3.Rijeka8+515
4.Lokomotiva9+314
5.Osijek9+213
6.Gorica9-112
7.Slaven Belupo9-1010
8.Istra 19619-68
9.Varaždin9-77
10.Inter-Zaprešić9-66

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 10. kolo

Slaven Belupo - Osijek

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 28.09.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Lokomotiva - Osijek 2:1

Nogometni stadion Zagreb, 20.09.2019. 18:00

NK Osijek @ Instagram