NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Kadeti

Kadeti

  • Igrači
  • Kadeti - 1. HNL
  • Strijelci
  • Kadeti II - 1. KLM
  • Strijelci

Vratari

  • Luka Aleksić

    Luka
    Aleksić

    Rođen: 10.04.2002.

  • Franko Kolić

    Franko
    Kolić

    Rođen: 07.02.2003.

  • Filip Kovačević

    Filip
    Kovačević

    Rođen: 22.03.2002.

  • Marin Marcić

    Marin
    Marcić

    Rođen: 15.04.2003.

  • Gabrijel Žlender

    Gabrijel
    Žlender

    Rođen: 09.04.2003.

Braniči

  • Luka Čajo

    Luka
    Čajo

    Rođen: 14.02.2002.

  • Luka Grgić

    Luka
    Grgić

    Rođen: 26.03.2003.

  • Mihael Jozić

    Mihael
    Jozić

    Rođen: 22.03.2002.

  • Leon Kovač

    Leon
    Kovač

    Rođen: 29.01.2002.

  • Karlo Kovačević

    Karlo
    Kovačević

    Rođen: 27.07.2003.

  • Peđa Marodi

    Peđa
    Marodi

    Rođen: 22.01.2002.

  • Filip Mekić

    Filip
    Mekić

    Rođen: 13.09.2002.

  • Marko Milošević

    Marko
    Milošević

    Rođen: 27.02.2003.

  • Luka Prnjak

    Luka
    Prnjak

    Rođen: 07.04.2002.

  • Karlo Senčar

    Karlo
    Senčar

    Rođen: 14.01.2002.

  • Antonio Svrzlić

    Antonio
    Svrzlić

    Rođen: 04.09.2002.

  • Gabrijel Šimičić

    Gabrijel
    Šimičić

    Rođen: 13.02.2003.

  • Daniel Turk

    Daniel
    Turk

    Rođen: 23.05.2003.

  • Lovro Žižanović

    Lovro
    Žižanović

    Rođen: 13.08.2003.

Vezni igrači

  • Boris Galušić

    Boris
    Galušić

    Rođen: 05.05.2002.

  • Antonijo Ivandić

    Antonijo
    Ivandić

    Rođen: 28.03.2002.

  • Tin Kuprešak

    Tin
    Kuprešak

    Rođen: 26.07.2003.

  • Leon Marković

    Leon
    Marković

    Rođen: 26.05.2003.

  • Tin Polić

    Tin
    Polić

    Rođen: 17.03.2003.

  • Dean Radošević

    Dean
    Radošević

    Rođen: 11.01.2002.

  • Toma Sabo

    Toma
    Sabo

    Rođen: 04.09.2003.

  • Petar Tankosić

    Petar
    Tankosić

    Rođen: 28.09.2003.

  • Karlo Ulm

    Karlo
    Ulm

    Rođen: 04.08.2002.

  • Josip Vuica

    Josip
    Vuica

    Rođen: 27.10.2002.

Napadači

  • Filip Bacinger

    Filip
    Bacinger

    Rođen: 25.01.2003.

  • Ivan Baković

    Ivan
    Baković

    Rođen: 18.01.2003.

  • Luka Branšteter

    Luka
    Branšteter

    Rođen: 19.06.2002.

  • Luka Conjar

    Luka
    Conjar

    Rođen: 21.06.2003.

  • Matej Fingernagl

    Matej
    Fingernagl

    Rođen: 14.01.2002.

  • Karlo Ivanagić

    Karlo
    Ivanagić

    Rođen: 26.03.2002.

  • Luka Lišnić

    Luka
    Lišnić

    Rođen: 17.02.2002.

  • Andrej Moric

    Andrej
    Moric

    Rođen: 28.01.2003.

  • Domagoj Novak

    Domagoj
    Novak

    Rođen: 14.01.2003.

#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo111100665+6133
2.Hajduk119113712+2528
3.Rijeka127322413+1124
4.Lokomotiva127232412+1223
5.Osijek136251414020
6.Inter-Zaprešić125342325-218
7.Slaven Belupo125341113-218
8.Varaždin125252525017
9.Sesvete124352123-215
10.Solin124351217-515
11.Istra 1961123182340-1710
12.Zagreb12219935-267
13.Međimurje12129929-205
14.Cibalia1312101348-355


1. kolo
Izvještaj
23. kolovoza 2019.
PET / 18:45
Hajduk33Inter-Zaprešić
23. kolovoza 2019.
PET / 20:45
Istra 196101Slaven Belupo
24. kolovoza 2019.
SUB / 19:15
Dinamo70Sesvete
25. kolovoza 2019.
NED / 11:45
Osijek12Solin
25. kolovoza 2019.
NED / 11:45
Varaždin12Lokomotiva
25. kolovoza 2019.
NED / 17:45
Cibalia23Zagreb
25. kolovoza 2019.
NED / 17:45
Rijeka10Međimurje
2. kolo
Izvještaj
30. kolovoza 2019.
PET / 18:45
Inter-Zaprešić41Istra 1961
31. kolovoza 2019.
SUB / 11:45
Međimurje06Hajduk
01. rujna 2019.
NED / 11:45
Zagreb03Lokomotiva
01. rujna 2019.
NED / 11:45
Slaven Belupo13Varaždin
01. rujna 2019.
NED / 11:45
Cibalia02Osijek
01. rujna 2019.
NED / 17:30
Solin14Dinamo
01. rujna 2019.
NED / 17:45
Sesvete11Rijeka
3. kolo
Izvještaj
04. rujna 2019.
SRI / 11:45
Varaždin21Inter-Zaprešić
04. rujna 2019.
SRI / 11:45
Lokomotiva11Slaven Belupo
04. rujna 2019.
SRI / 14:45
Osijek10Zagreb
04. rujna 2019.
SRI / 17:15
Rijeka00Solin
04. rujna 2019.
SRI / 17:45
Hajduk21Sesvete
04. rujna 2019.
SRI / 18:45
Dinamo90Cibalia
04. rujna 2019.
SRI / 18:45
Istra 196161Međimurje
4. kolo
Izvještaj
08. rujna 2019.
NED / 11:45
Zagreb01Slaven Belupo
08. rujna 2019.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić04Lokomotiva
08. rujna 2019.
NED / 11:45
Međimurje22Varaždin
08. rujna 2019.
NED / 12:45
Cibalia16Rijeka
08. rujna 2019.
NED / 15:45
Sesvete52Istra 1961
08. rujna 2019.
NED / 15:45
Osijek05Dinamo
09. rujna 2019.
PON / 16:15
Solin02Hajduk
5. kolo
Izvještaj
15. rujna 2019.
NED / 11:45
Dinamo101Zagreb
15. rujna 2019.
NED / 11:45
Rijeka00Osijek
15. rujna 2019.
NED / 11:45
Varaždin32Sesvete
15. rujna 2019.
NED / 11:45
Lokomotiva30Međimurje
15. rujna 2019.
NED / 12:45
Slaven Belupo10Inter-Zaprešić
15. rujna 2019.
NED / 14:45
Hajduk70Cibalia
15. rujna 2019.
NED / 17:45
Istra 196120Solin
6. kolo
Izvještaj
21. rujna 2019.
SUB / 11:45
Lokomotiva20Sesvete
21. rujna 2019.
SUB / 15:45
Dinamo30Rijeka
22. rujna 2019.
NED / 11:45
Zagreb23Inter-Zaprešić
22. rujna 2019.
NED / 11:45
Međimurje00Slaven Belupo
22. rujna 2019.
NED / 11:45
Cibalia51Istra 1961
22. rujna 2019.
NED / 12:45
Osijek12Hajduk
22. rujna 2019.
NED / 16:45
Solin22Varaždin
7. kolo
Izvještaj
29. rujna 2019.
NED / 11:45
Istra 196100Osijek
29. rujna 2019.
NED / 11:45
Slaven Belupo11Sesvete
29. rujna 2019.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić32Međimurje
29. rujna 2019.
NED / 14:15
Lokomotiva30Solin
29. rujna 2019.
NED / 14:45
Rijeka30Zagreb
29. rujna 2019.
NED / 15:45
Varaždin40Cibalia
14. prosinca 2019.
SUB / 12:45
Hajduk-Dinamo
8. kolo
Izvještaj
05. listopada 2019.
SUB / 15:15
Osijek21Varaždin
05. listopada 2019.
SUB / 16:15
Solin21Slaven Belupo
06. listopada 2019.
NED / 11:45
Zagreb21Međimurje
06. listopada 2019.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić43Sesvete
06. listopada 2019.
NED / 12:45
Rijeka32Hajduk
06. listopada 2019.
NED / 15:15
Cibalia22Lokomotiva
06. listopada 2019.
NED / 16:45
Dinamo121Istra 1961
9. kolo
Izvještaj
12. listopada 2019.
SUB / 14:45
Lokomotiva10Osijek
13. listopada 2019.
NED / 11:45
Međimurje01Sesvete
13. listopada 2019.
NED / 12:45
Istra 196125Rijeka
13. listopada 2019.
NED / 15:45
Hajduk40Zagreb
13. listopada 2019.
NED / 15:45
Varaždin16Dinamo
13. listopada 2019.
NED / 15:45
Slaven Belupo21Cibalia
13. listopada 2019.
NED / 17:15
Inter-Zaprešić11Solin
10. kolo
Izvještaj
02. studenog 2019.
SUB / 15:15
Osijek10Slaven Belupo
03. studenog 2019.
NED / 11:45
Zagreb11Sesvete
03. studenog 2019.
NED / 12:45
Hajduk41Istra 1961
03. studenog 2019.
NED / 14:15
Cibalia11Inter-Zaprešić
03. studenog 2019.
NED / 14:15
Rijeka21Varaždin
03. studenog 2019.
NED / 17:45
Solin30Međimurje
04. studenog 2019.
PON / 15:00
Dinamo41Lokomotiva
11. kolo
Izvještaj
09. studenog 2019.
SUB / 11:30
Varaždin23Hajduk
09. studenog 2019.
SUB / 15:45
Inter-Zaprešić32Osijek
10. studenog 2019.
NED / 14:45
Istra 196150Zagreb
10. studenog 2019.
NED / 14:45
Lokomotiva12Rijeka
10. studenog 2019.
NED / 14:45
Dinamo30Slaven Belupo
10. studenog 2019.
NED / 14:45
Međimurje31Cibalia
10. studenog 2019.
NED / 17:45
Sesvete10Solin
12. kolo
Izvještaj
16. studenog 2019.
SUB / 13:45
Osijek10Međimurje
17. studenog 2019.
NED / 11:45
Hajduk21Lokomotiva
17. studenog 2019.
NED / 13:45
Cibalia05Sesvete
17. studenog 2019.
NED / 14:45
Istra 196123Varaždin
17. studenog 2019.
NED / 15:45
Zagreb01Solin
17. studenog 2019.
NED / 15:45
Dinamo30Inter-Zaprešić
19. studenog 2019.
UTO / 14:15
Rijeka12Slaven Belupo
13. kolo
Izvještaj
23. studenog 2019.
SUB / 14:45
Inter-Zaprešić-Rijeka
23. studenog 2019.
SUB / 14:45
Osijek-Sesvete
24. studenog 2019.
NED / 11:45
Varaždin-Zagreb
24. studenog 2019.
NED / 11:45
Slaven Belupo-Hajduk
24. studenog 2019.
NED / 11:45
Solin-Cibalia
24. studenog 2019.
NED / 12:45
Dinamo-Međimurje
24. studenog 2019.
NED / 15:45
Lokomotiva-Istra 1961
14. kolo
Izvještaj
01. prosinca 2019.
NED / 11:45
Zagreb-Cibalia
01. prosinca 2019.
NED / 11:45
Solin-Osijek
01. prosinca 2019.
NED / 11:45
Sesvete-Dinamo
01. prosinca 2019.
NED / 11:45
Međimurje-Rijeka
01. prosinca 2019.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić-Hajduk
01. prosinca 2019.
NED / 11:45
Slaven Belupo-Istra 1961
01. prosinca 2019.
NED / 11:45
Lokomotiva-Varaždin
15. kolo
Izvještaj
19. listopada 2019.
SUB / 11:45
Osijek30Cibalia
08. prosinca 2019.
NED / 11:45
Lokomotiva-Zagreb
08. prosinca 2019.
NED / 11:45
Varaždin-Slaven Belupo
08. prosinca 2019.
NED / 11:45
Istra 1961-Inter-Zaprešić
08. prosinca 2019.
NED / 11:45
Hajduk-Međimurje
08. prosinca 2019.
NED / 11:45
Rijeka-Sesvete
08. prosinca 2019.
NED / 11:45
Dinamo-Solin
16. kolo
Izvještaj
23. veljače 2020.
NED / 11:45
Zagreb-Osijek
23. veljače 2020.
NED / 11:45
Cibalia-Dinamo
23. veljače 2020.
NED / 11:45
Solin-Rijeka
23. veljače 2020.
NED / 11:45
Sesvete-Hajduk
23. veljače 2020.
NED / 11:45
Međimurje-Istra 1961
23. veljače 2020.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić-Varaždin
23. veljače 2020.
NED / 11:45
Slaven Belupo-Lokomotiva
17. kolo
Izvještaj
01. ožujka 2020.
NED / 11:45
Slaven Belupo-Zagreb
01. ožujka 2020.
NED / 11:45
Lokomotiva-Inter-Zaprešić
01. ožujka 2020.
NED / 11:45
Varaždin-Međimurje
01. ožujka 2020.
NED / 11:45
Istra 1961-Sesvete
01. ožujka 2020.
NED / 11:45
Hajduk-Solin
01. ožujka 2020.
NED / 11:45
Rijeka-Cibalia
01. ožujka 2020.
NED / 11:45
Dinamo-Osijek
18. kolo
Izvještaj
08. ožujka 2020.
NED / 11:45
Zagreb-Dinamo
08. ožujka 2020.
NED / 11:45
Osijek-Rijeka
08. ožujka 2020.
NED / 11:45
Cibalia-Hajduk
08. ožujka 2020.
NED / 11:45
Solin-Istra 1961
08. ožujka 2020.
NED / 11:45
Sesvete-Varaždin
08. ožujka 2020.
NED / 11:45
Međimurje-Lokomotiva
08. ožujka 2020.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić-Slaven Belupo
19. kolo
Izvještaj
15. ožujka 2020.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić-Zagreb
15. ožujka 2020.
NED / 11:45
Slaven Belupo-Međimurje
15. ožujka 2020.
NED / 11:45
Sesvete-Lokomotiva
15. ožujka 2020.
NED / 11:45
Varaždin-Solin
15. ožujka 2020.
NED / 11:45
Istra 1961-Cibalia
15. ožujka 2020.
NED / 11:45
Hajduk-Osijek
15. ožujka 2020.
NED / 11:45
Rijeka-Dinamo
20. kolo
Izvještaj
22. ožujka 2020.
NED / 11:45
Zagreb-Rijeka
22. ožujka 2020.
NED / 11:45
Dinamo-Hajduk
22. ožujka 2020.
NED / 11:45
Osijek-Istra 1961
22. ožujka 2020.
NED / 11:45
Cibalia-Varaždin
22. ožujka 2020.
NED / 11:45
Solin-Lokomotiva
22. ožujka 2020.
NED / 11:45
Sesvete-Slaven Belupo
22. ožujka 2020.
NED / 11:45
Međimurje-Inter-Zaprešić
21. kolo
Izvještaj
05. travnja 2020.
NED / 11:45
Međimurje-Zagreb
05. travnja 2020.
NED / 11:45
Sesvete-Inter-Zaprešić
05. travnja 2020.
NED / 11:45
Slaven Belupo-Solin
05. travnja 2020.
NED / 11:45
Lokomotiva-Cibalia
05. travnja 2020.
NED / 11:45
Varaždin-Osijek
05. travnja 2020.
NED / 11:45
Istra 1961-Dinamo
05. travnja 2020.
NED / 11:45
Hajduk-Rijeka
22. kolo
Izvještaj
19. travnja 2020.
NED / 11:45
Zagreb-Hajduk
19. travnja 2020.
NED / 11:45
Rijeka-Istra 1961
19. travnja 2020.
NED / 11:45
Dinamo-Varaždin
19. travnja 2020.
NED / 11:45
Osijek-Lokomotiva
19. travnja 2020.
NED / 11:45
Cibalia-Slaven Belupo
19. travnja 2020.
NED / 11:45
Solin-Inter-Zaprešić
19. travnja 2020.
NED / 11:45
Sesvete-Međimurje
23. kolo
Izvještaj
03. svibnja 2020.
NED / 11:45
Sesvete-Zagreb
03. svibnja 2020.
NED / 11:45
Međimurje-Solin
03. svibnja 2020.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić-Cibalia
03. svibnja 2020.
NED / 11:45
Slaven Belupo-Osijek
03. svibnja 2020.
NED / 11:45
Lokomotiva-Dinamo
03. svibnja 2020.
NED / 11:45
Varaždin-Rijeka
03. svibnja 2020.
NED / 11:45
Istra 1961-Hajduk
24. kolo
Izvještaj
10. svibnja 2020.
NED / 11:45
Zagreb-Istra 1961
10. svibnja 2020.
NED / 11:45
Hajduk-Varaždin
10. svibnja 2020.
NED / 11:45
Rijeka-Lokomotiva
10. svibnja 2020.
NED / 11:45
Slaven Belupo-Dinamo
10. svibnja 2020.
NED / 11:45
Osijek-Inter-Zaprešić
10. svibnja 2020.
NED / 11:45
Cibalia-Međimurje
10. svibnja 2020.
NED / 11:45
Solin-Sesvete
25. kolo
Izvještaj
17. svibnja 2020.
NED / 11:45
Solin-Zagreb
17. svibnja 2020.
NED / 11:45
Sesvete-Cibalia
17. svibnja 2020.
NED / 11:45
Međimurje-Osijek
17. svibnja 2020.
NED / 11:45
Inter-Zaprešić-Dinamo
17. svibnja 2020.
NED / 11:45
Slaven Belupo-Rijeka
17. svibnja 2020.
NED / 11:45
Lokomotiva-Hajduk
17. svibnja 2020.
NED / 11:45
Varaždin-Istra 1961
26. kolo
Izvještaj
24. svibnja 2020.
NED / 11:45
Zagreb-Varaždin
24. svibnja 2020.
NED / 11:45
Istra 1961-Lokomotiva
24. svibnja 2020.
NED / 11:45
Hajduk-Slaven Belupo
24. svibnja 2020.
NED / 11:45
Rijeka-Inter-Zaprešić
24. svibnja 2020.
NED / 11:45
Međimurje-Dinamo
24. svibnja 2020.
NED / 11:45
Sesvete-Osijek
24. svibnja 2020.
NED / 11:45
Cibalia-Solin
21 gol
Bartol Barišić
10 golova
Marko Josip Čavara, Mateo Plehan
9 golova
Ante Crnac
8 golova
Matija Frigan, Leonardo Petrović, Ivan Šaranić
7 golova
Martin Baturina, Benjamin Pajković, Moreno Vušković
6 golova
Tomislav Duvnjak
5 golova
Marko Brkljača, Niko Domjanić, Petar Havojić, Duje Škugor, Marin Vučković
4 gola
Marko Batur, Ivo Čengić, Filip Čuić, Viktor Kanižaj, David Krčalić, Ivan Krolo, Josip Mihalić
3 gola
Antonio Blažević, Bruno Bujan, Luka Conjar, Niko Ivančić, Alen Kamenicki, Martin Vincent Marić, Nikola Obadić, Tin Polić, Tomo Razum, Đevad Selman, Dominik Traub, Karlo Valjan
2 gola
Petar Baneković, Antoni Bošnjak, Lukas Buić, Jakov Crnčić, Lovro Dragun, Matija Frković, Luka Gajski, Max Galić, Benjamin Gibanjek, Dorian Houdek, Lukas Kačavenda, Luka Leon Kovač, Vanja Kulenović, Vito Matijević, Šimun Mikolčić, Marko Novak-Stanko, Mateo Ostović, Lovro Panić Levak, Rocco Rakovac, Roko Roguljić, Luka Romac, Dominik Simčić, Luka Stojković, Davor Telebar, Marlo Turk, Jakov Videk, Erik Vincetić, Fran Vujnović, Ivano-Luka Želalić, Fran Žilinski
1 gol
Luka Andričević, Fran Antolović, Dominik Arambašić, Andro Babić, Alen Bartolić, Din Begović, Lovro Bošnjak, Luka Bradarić, Dominik Braun, Filip Brekalo, Franko Buljanović, Renato Crnoja, Marko Družetić, Niko Frančić, Ivan Ganžulić, Jure Glavaš, Domagoj Gracin, Luka Hudek, Luka Išlić, Mark Karković, Ivan Levanić, Mateo Lisica, Karlo Lukman, Marko Marić, Leon Marković, Emil Martinčević, Antonio Martinjaš, Luka Marton, Niko Mihalinec, Karlo Morovičanin, Dino Musulin, Domagoj Novak, Luka Orlović, Filip Palčić, Hrvoje Pejić, Karlo Perić, Tin Petričić, Domagoj Posavčić, Matej Radojčić, Paolo Radovančić, Toni Radović, Petar Ratajec, Hugo Ravlić, Joško Rendulić, Vinko Rozić, Frane Runjić, Toma Sabo, Dominik Stojić, Saša Stojko, Stefan Stošić, Šimun Šabijan, Ivan Šimunović, Filip Šurmin, Duje Ušalj, Ivan Vidaković, Franko Vidović, Ivor Zbožil
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Marsonia11722389+2923
2.Osijek8710414+3722
3.Elektra9711397+3222
4.Grafičar Vodovod116325119+3221
5.Slavonija116323615+2121
6.Željezničar115152715+1216
7.Croatia Đakovo85122513+1216
8.Sloga NG94053531+412
9.Cibalia93062621+59
10.Slavija113081452-389
11.Olimpija111010944-353
12.NAŠK1100110111-1110


1. kolo
Izvještaj
30. kolovoza 2019.
PET / 09:00
Elektra21Slavonija
31. kolovoza 2019.
SUB / 09:00
Grafičar Vodovod120Slavija
01. rujna 2019.
NED / 09:00
Croatia Đakovo53Sloga NG
01. rujna 2019.
NED / 09:00
NAŠK05Olimpija
03. rujna 2019.
UTO / 09:00
Marsonia23Osijek
03. rujna 2019.
UTO / 16:00
Cibalia51Željezničar
2. kolo
Izvještaj
06. rujna 2019.
PET / 15:30
Željezničar20Olimpija
07. rujna 2019.
SUB / 09:00
Sloga NG24Elektra
08. rujna 2019.
NED / 09:00
Osijek140NAŠK
08. rujna 2019.
NED / 09:00
Slavija03Marsonia
08. rujna 2019.
NED / 09:00
Slavonija44Grafičar Vodovod
24. studenog 2019.
NED / 09:00
Cibalia-Croatia Đakovo
3. kolo
Izvještaj
14. rujna 2019.
SUB / 09:00
Elektra40Cibalia
14. rujna 2019.
SUB / 09:00
Grafičar Vodovod73Sloga NG
15. rujna 2019.
NED / 09:00
Croatia Đakovo20Željezničar
15. rujna 2019.
NED / 09:00
Marsonia22Slavonija
15. rujna 2019.
NED / 09:00
NAŠK03Slavija
15. rujna 2019.
NED / 09:00
Olimpija06Osijek
4. kolo
Izvještaj
19. rujna 2019.
ČET / 18:00
Željezničar24Osijek
21. rujna 2019.
SUB / 08:30
Cibalia23Grafičar Vodovod
22. rujna 2019.
NED / 09:00
Slavija32Olimpija
22. rujna 2019.
NED / 09:00
Slavonija40NAŠK
22. rujna 2019.
NED / 09:00
Sloga NG10Marsonia
22. rujna 2019.
NED / 09:00
Croatia Đakovo-Elektra
5. kolo
Izvještaj
28. rujna 2019.
SUB / 09:00
Elektra11Željezničar
28. rujna 2019.
SUB / 09:00
Grafičar Vodovod11Croatia Đakovo
28. rujna 2019.
SUB / 09:00
Osijek70Slavija
29. rujna 2019.
NED / 09:00
Marsonia51Cibalia
29. rujna 2019.
NED / 09:00
NAŠK013Sloga NG
29. rujna 2019.
NED / 09:00
Olimpija05Slavonija
6. kolo
Izvještaj
05. listopada 2019.
SUB / 09:00
Cibalia130NAŠK
05. listopada 2019.
SUB / 09:00
Elektra20Grafičar Vodovod
06. listopada 2019.
NED / 09:00
Slavonija00Osijek
06. listopada 2019.
NED / 09:00
Croatia Đakovo02Marsonia
06. listopada 2019.
NED / 09:45
Sloga NG20Olimpija
08. listopada 2019.
UTO / 09:00
Željezničar60Slavija
7. kolo
Izvještaj
12. listopada 2019.
SUB / 09:00
Grafičar Vodovod10Željezničar
12. listopada 2019.
SUB / 09:00
Slavija02Slavonija
13. listopada 2019.
NED / 09:00
NAŠK08Croatia Đakovo
13. listopada 2019.
NED / 09:00
Olimpija14Cibalia
13. listopada 2019.
NED / 09:00
Osijek-Sloga NG
17. studenog 2019.
NED / 09:00
Marsonia21Elektra
8. kolo
Izvještaj
18. listopada 2019.
PET / 14:00
Cibalia01Osijek
19. listopada 2019.
SUB / 09:00
Željezničar30Slavonija
19. listopada 2019.
SUB / 09:00
Grafičar Vodovod11Marsonia
20. listopada 2019.
NED / 09:00
Sloga NG93Slavija
20. listopada 2019.
NED / 09:00
Croatia Đakovo21Olimpija
21. listopada 2019.
PON / 15:00
Elektra160NAŠK
9. kolo
Izvještaj
26. listopada 2019.
SUB / 09:00
Osijek-Croatia Đakovo
27. listopada 2019.
NED / 09:00
Marsonia20Željezničar
27. listopada 2019.
NED / 09:00
NAŠK013Grafičar Vodovod
27. listopada 2019.
NED / 09:00
Olimpija04Elektra
27. listopada 2019.
NED / 09:00
Slavija41Cibalia
27. listopada 2019.
NED / 09:00
Slavonija102Sloga NG
10. kolo
Izvještaj
02. studenog 2019.
SUB / 09:00
Cibalia02Slavonija
02. studenog 2019.
SUB / 09:00
Grafičar Vodovod90Olimpija
03. studenog 2019.
NED / 09:00
Željezničar20Sloga NG
03. studenog 2019.
NED / 09:00
Croatia Đakovo50Slavija
03. studenog 2019.
NED / 09:00
Elektra-Osijek
06. studenog 2019.
SRI / 09:00
Marsonia120NAŠK
11. kolo
Izvještaj
10. studenog 2019.
NED / 09:00
NAŠK010Željezničar
10. studenog 2019.
NED / 09:00
Olimpija07Marsonia
10. studenog 2019.
NED / 09:00
Osijek60Grafičar Vodovod
10. studenog 2019.
NED / 09:00
Slavija15Elektra
10. studenog 2019.
NED / 09:00
Slavonija62Croatia Đakovo
24. studenog 2019.
NED / 09:00
Sloga NG-Cibalia
12. kolo
Izvještaj
-Željezničar-Cibalia
-Sloga NG-Croatia Đakovo
-Slavonija-Elektra
-Slavija-Grafičar Vodovod
-Osijek-Marsonia
-Olimpija-NAŠK
13. kolo
Izvještaj
-Olimpija-Željezničar
-NAŠK-Osijek
-Marsonia-Slavija
-Grafičar Vodovod-Slavonija
-Elektra-Sloga NG
-Croatia Đakovo-Cibalia
14. kolo
Izvještaj
-Željezničar-Croatia Đakovo
-Cibalia-Elektra
-Sloga NG-Grafičar Vodovod
-Slavonija-Marsonia
-Slavija-NAŠK
-Osijek-Olimpija
15. kolo
Izvještaj
-Osijek-Željezničar
-Olimpija-Slavija
-NAŠK-Slavonija
-Marsonia-Sloga NG
-Grafičar Vodovod-Cibalia
-Elektra-Croatia Đakovo
16. kolo
Izvještaj
-Željezničar-Elektra
-Croatia Đakovo-Grafičar Vodovod
-Cibalia-Marsonia
-Sloga NG-NAŠK
-Slavonija-Olimpija
-Slavija-Osijek
17. kolo
Izvještaj
-Slavija-Željezničar
-Osijek-Slavonija
-Olimpija-Sloga NG
-NAŠK-Cibalia
-Marsonia-Croatia Đakovo
-Grafičar Vodovod-Elektra
18. kolo
Izvještaj
-Željezničar-Grafičar Vodovod
-Elektra-Marsonia
-Croatia Đakovo-NAŠK
-Cibalia-Olimpija
-Sloga NG-Osijek
-Slavonija-Slavija
19. kolo
Izvještaj
-Slavonija-Željezničar
-Slavija-Sloga NG
-Osijek-Cibalia
-Olimpija-Croatia Đakovo
-NAŠK-Elektra
-Marsonia-Grafičar Vodovod
20. kolo
Izvještaj
-Željezničar-Marsonia
-Grafičar Vodovod-NAŠK
-Elektra-Olimpija
-Croatia Đakovo-Osijek
-Cibalia-Slavija
-Sloga NG-Slavonija
21. kolo
Izvještaj
-Sloga NG-Željezničar
-Slavonija-Cibalia
-Slavija-Croatia Đakovo
-Osijek-Elektra
-Olimpija-Grafičar Vodovod
-NAŠK-Marsonia
22. kolo
Izvještaj
-Željezničar-NAŠK
-Marsonia-Olimpija
-Grafičar Vodovod-Osijek
-Elektra-Slavija
-Croatia Đakovo-Slavonija
-Cibalia-Sloga NG
20 golova
Vukan Rakić
12 golova
Mateo Ivanešić, Pavle Ivanišević
10 golova
Jakov Medvedović
9 golova
Dario Pasler, Patrick Pejić
8 golova
Ivan Didović, Tomislav Topolovec, Ivan Verhas
7 golova
Ivica Rac
6 golova
Andrej Avdejev, Mateo Marčetić, Marino Marjanović, Petar Špoljarić, Dorian Vuković
5 golova
Roko Anić, Domagoj Buturac, Gabrijel Dretvić, Luka Milosavljević, Emir Puzić, Bruno Sinković, Damjan Škorić, Stjepan Tomašević, Damjan Vujnovac
4 gola
Luka Andričević, Roko Cvitković, Marko Jurić, Benjamin Ljubas, Mateo Pajić, Mateo Stanišić, Leo Subotić, Filip Vrljić
3 gola
Leon Andrić, Karlo Bajs, Matej Čuić, Dario Ćato, Stjepan Dravec, Ante Drmić, Ivan Gajšek, Filip Jakobović, Petar Korov, Marin Marić, Stjepan Matanić, Borna Rendulić, Mislav Šimić, Martin Šubara
2 gola
Luka Bede, Darijan Begović, Toni Bungić, Toni Cimerman, Luka Dorić, Emil Đaković, Dragan Đurđević, Fran Hazenauer, Lovro Ilijić, Adrijan Jackiv, Leon Ledinski, Marko Maksimović, Jakov Malovčak, Petar Mihelić, Dominik Mor, Josip Pavić, Mislav Romanović, Rafael Luka Stojanović, Sandro Sušac, Dorian Trčić, TONY TRNKA, Luka Vučko
1 gol
Marko Begović, Luka Bilić, Marko Bošnjak, Luka Brandić, Karlo Brkić, Domagoj Bukvić, Lovro Čičić, Dino Damjanović, Ivan Guberac, Ante Hodak, Mihael Horvat, Domagoj Jakšić, Filip Jukić, Luka Katinić, Luka-Mijo Kolovrat, Ivan Kos, Karlo Kovre, Dino Krivić, David Križanović, Ante Krstanac, Marin Kurteš, Matijas Lazarić, Toni Lučinger, Josip Majetić, Filip Margeta, Mateo Mendeš, Ivan Mikac, Mihael Miličević, Filip Milić, Marko Milobara, Denis Miščančuk, Borna Nađ, Jovan Nikolić, Ivan Pavić, Marko Pejaković, Hrvoje Pejić, Daniel Perči, Domagoj Perić, Filip Perković, Šimun Perković, Filip Piperković, Danijel Polanec, Darijan Prgomet, David Radman, David Radojčić, Jurica Sičanica, Slaven Stanić, Antun Strikić, Dominik Tokić, Mislav Vidaković

HT Prva liga

1.Dinamo14+2234
2.Hajduk15+1630
3.Lokomotiva15+425
4.Osijek15+623
5.Rijeka14+122
6.Gorica15022
7.Istra 196115-912
8.Slaven Belupo15-1812
9.Inter-Zaprešić15-1011
10.Varaždin15-1211

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 16. kolo

Osijek - Istra 1961

Stadion Gradski vrt, 24.11.2019. 15:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 15. kolo

Hajduk - Osijek 3:2

Gradski stadion Poljud, 10.11.2019. 15:00

NK Osijek @ Instagram