NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Mlađi pioniri

Mlađi pioniri

  • Igrači
  • Ml. pioniri - 1. KLM
  • Strijelci
  • Ml. p. II - 2. KLM
  • Strijelci

Vratari

  • Dominik Damjanović

    Dominik
    Damjanović

    Rođen: 27.03.2007.

  • Hrvoje Jukopila

    Hrvoje
    Jukopila

    Rođen: 10.10.2007.

  • Petar Katalinić

    Petar
    Katalinić

    Rođen: 28.01.2007.

  • Karlo Vrljić

    Karlo
    Vrljić

    Rođen: 20.04.2006.

Braniči

  • Šimun Begović

    Šimun
    Begović

    Rođen: 20.01.2007.

  • Noa Bilić

    Noa
    Bilić

    Rođen: 01.09.2007.

  • Patrik Jerković

    Patrik
    Jerković

    Rođen: 21.08.2007.

  • Ivano Kolarik

    Ivano
    Kolarik

    Rođen: 20.05.2007.

  • Luka Lukadinović

    Luka
    Lukadinović

    Rođen: 10.01.2006.

  • Ljubo Puljić

    Ljubo
    Puljić

    Rođen: 31.05.2007.

  • Luka Rešetar

    Luka
    Rešetar

    Rođen: 21.04.2006.

  • Leon Siler

    Leon
    Siler

    Rođen: 12.11.2006.

  • Sven Sopić

    Sven
    Sopić

    Rođen: 07.07.2006.

  • Stjepan Žulj

    Stjepan
    Žulj

    Rođen: 14.11.2006.

Vezni igrači

  • Nikola Dražić

    Nikola
    Dražić

    Rođen: 21.03.2007.

  • Karlo Kovačević

    Karlo
    Kovačević

    Rođen: 20.09.2006.

  • Filip Leko

    Filip
    Leko

    Rođen: 20.06.2007.

  • Fran Majdenić

    Fran
    Majdenić

    Rođen: 04.01.2007.

  • Maro Medo

    Maro
    Medo

    Rođen: 11.01.2007.

  • Niko Novak

    Niko
    Novak

    Rođen: 03.11.2006.

  • Roko Rupčić

    Roko
    Rupčić

    Rođen: 19.09.2007.

  • Anton Slišković

    Anton
    Slišković

    Rođen: 29.12.2006.

  • Andrija Tomić

    Andrija
    Tomić

    Rođen: 15.05.2007.

  • Marin Zorić

    Marin
    Zorić

    Rođen: 12.04.2007.

  • Filip Živković

    Filip
    Živković

    Rođen: 01.08.2006.

Napadači

  • Ivan Barić

    Ivan
    Barić

    Rođen: 10.01.2007.

  • Noel Đurković

    Noel
    Đurković

    Rođen: 30.11.2006.

  • Ante Grgić

    Ante
    Grgić

    Rođen: 11.08.2007.

  • Ivan Jeremijaš

    Ivan
    Jeremijaš

    Rođen: 24.06.2006.

  • Lovro Jukić

    Lovro
    Jukić

    Rođen: 20.08.2007.

  • Leon Konig

    Leon
    Konig

    Rođen: 26.09.2006.

  • Marcus Ivan Macdonald

    Marcus Ivan
    Macdonald

    Rođen: 09.03.2006.

  • Luka Mlinarević

    Luka
    Mlinarević

    Rođen: 19.03.2006.

  • Leon Omerović

    Leon
    Omerović

    Rođen: 11.12.2007.

  • Matej Perić

    Matej
    Perić

    Rođen: 23.01.2006.

#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek1716101184+11449
2.Marsonia1914325714+4345
3.Željezničar1812336416+4839
4.Cibalia1711426515+5037
5.Slavonija1810443614+2234
6.HYPO LIMAČ188553914+2529
7.Sloga NG1963103436-221
8.Croatia Đakovo1862103241-920
9.Grafičar Vodovod1952122668-4217
10.HNK Vukovar 19911842121968-4914
11.Slavija1911178106-984
12.Hajduk1810179111-1023


1. kolo
Izvještaj
02. rujna 2018.
NED / 09:45
Cibalia101HNK Vukovar 1991
02. rujna 2018.
NED / 09:45
Grafičar Vodovod06Željezničar
02. rujna 2018.
NED / 09:45
Osijek31Marsonia
02. rujna 2018.
NED / 09:45
Slavija17HYPO LIMAČ
02. rujna 2018.
NED / 09:45
Slavonija00Sloga NG
02. rujna 2018.
NED / 09:45
Hajduk04Croatia Đakovo
2. kolo
Izvještaj
08. rujna 2018.
SUB / 09:45
HYPO LIMAČ01Slavonija
08. rujna 2018.
SUB / 09:45
Željezničar14Osijek
08. rujna 2018.
SUB / 09:45
HNK Vukovar 199114Grafičar Vodovod
09. rujna 2018.
NED / 09:45
Cibalia51Croatia Đakovo
09. rujna 2018.
NED / 09:45
Sloga NG60Hajduk
09. rujna 2018.
NED / 09:45
Marsonia70Slavija
3. kolo
Izvještaj
12. rujna 2018.
SRI / 19:30
Osijek140HNK Vukovar 1991
16. rujna 2018.
NED / 09:45
Slavija010Željezničar
16. rujna 2018.
NED / 09:45
Slavonija12Marsonia
16. rujna 2018.
NED / 09:45
Hajduk16HYPO LIMAČ
16. rujna 2018.
NED / 09:45
Croatia Đakovo20Sloga NG
10. listopada 2018.
SRI / 15:30
Grafičar Vodovod25Cibalia
4. kolo
Izvještaj
22. rujna 2018.
SUB / 09:45
Cibalia21Sloga NG
22. rujna 2018.
SUB / 09:45
Željezničar00Slavonija
22. rujna 2018.
SUB / 09:45
Grafičar Vodovod09Osijek
23. rujna 2018.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ11Croatia Đakovo
23. rujna 2018.
NED / 09:45
Marsonia60Hajduk
23. rujna 2018.
NED / 09:45
HNK Vukovar 199150Slavija
5. kolo
Izvještaj
30. rujna 2018.
NED / 09:45
Slavija21Grafičar Vodovod
30. rujna 2018.
NED / 09:45
Slavonija20HNK Vukovar 1991
30. rujna 2018.
NED / 09:45
Hajduk07Željezničar
30. rujna 2018.
NED / 09:45
Croatia Đakovo14Marsonia
30. rujna 2018.
NED / 09:45
Sloga NG22HYPO LIMAČ
03. listopada 2018.
SRI / 19:00
Osijek30Cibalia
6. kolo
Izvještaj
06. listopada 2018.
SUB / 09:45
Cibalia00HYPO LIMAČ
06. listopada 2018.
SUB / 09:45
Željezničar40Croatia Đakovo
06. listopada 2018.
SUB / 09:45
Grafičar Vodovod33Slavonija
06. listopada 2018.
SUB / 09:45
Osijek120Slavija
07. listopada 2018.
NED / 09:45
Marsonia20Sloga NG
07. listopada 2018.
NED / 09:45
HNK Vukovar 199110Hajduk
7. kolo
Izvještaj
13. listopada 2018.
SUB / 09:45
HYPO LIMAČ00Marsonia
14. listopada 2018.
NED / 09:45
Slavija07Cibalia
14. listopada 2018.
NED / 09:45
Hajduk13Grafičar Vodovod
14. listopada 2018.
NED / 09:45
Croatia Đakovo50HNK Vukovar 1991
14. listopada 2018.
NED / 09:45
Sloga NG01Željezničar
16. ožujka 2019.
SUB / 10:00
Slavonija13Osijek
8. kolo
Izvještaj
20. listopada 2018.
SUB / 09:45
Cibalia22Marsonia
20. listopada 2018.
SUB / 09:45
Željezničar10HYPO LIMAČ
20. listopada 2018.
SUB / 10:30
Osijek210Hajduk
21. listopada 2018.
NED / 09:45
HNK Vukovar 199143Sloga NG
21. listopada 2018.
NED / 09:45
Grafičar Vodovod52Croatia Đakovo
21. listopada 2018.
NED / 09:45
Slavija15Slavonija
9. kolo
Izvještaj
28. listopada 2018.
NED / 09:45
Slavonija00Cibalia
28. listopada 2018.
NED / 09:45
Hajduk30Slavija
28. listopada 2018.
NED / 09:45
Croatia Đakovo04Osijek
28. listopada 2018.
NED / 09:45
Sloga NG10Grafičar Vodovod
28. listopada 2018.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ40HNK Vukovar 1991
17. studenog 2018.
SUB / 09:45
Marsonia00Željezničar
10. kolo
Izvještaj
03. studenog 2018.
SUB / 09:45
Slavonija40Hajduk
04. studenog 2018.
NED / 09:45
Cibalia30Željezničar
04. studenog 2018.
NED / 09:45
HNK Vukovar 199117Marsonia
04. studenog 2018.
NED / 09:45
Grafičar Vodovod04HYPO LIMAČ
04. studenog 2018.
NED / 09:45
Slavija07Croatia Đakovo
24. studenog 2018.
SUB / 09:45
Osijek80Sloga NG
11. kolo
Izvještaj
10. studenog 2018.
SUB / 09:45
Marsonia40Grafičar Vodovod
10. studenog 2018.
SUB / 09:45
Željezničar30HNK Vukovar 1991
11. studenog 2018.
NED / 09:45
Hajduk05Cibalia
11. studenog 2018.
NED / 09:45
Croatia Đakovo12Slavonija
11. studenog 2018.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ11Osijek
11. studenog 2018.
NED / 13:00
Sloga NG50Slavija
12. kolo
Izvještaj
23. ožujka 2019.
SUB / 09:30
Marsonia01Osijek
23. ožujka 2019.
SUB / 09:45
Željezničar60Grafičar Vodovod
23. ožujka 2019.
SUB / 09:45
HYPO LIMAČ60Slavija
23. ožujka 2019.
SUB / 13:00
Sloga NG03Slavonija
24. ožujka 2019.
NED / 09:45
HNK Vukovar 199111Cibalia
24. ožujka 2019.
NED / 09:45
Croatia Đakovo51Hajduk
13. kolo
Izvještaj
17. ožujka 2019.
NED / 09:45
Slavija12Marsonia
30. ožujka 2019.
SUB / 09:45
Slavonija20HYPO LIMAČ
30. ožujka 2019.
SUB / 18:00
Osijek70Željezničar
31. ožujka 2019.
NED / 09:45
Croatia Đakovo06Cibalia
31. ožujka 2019.
NED / 09:45
Hajduk26Sloga NG
31. ožujka 2019.
NED / 09:45
Grafičar Vodovod13HNK Vukovar 1991
14. kolo
Izvještaj
06. travnja 2019.
SUB / 09:45
Cibalia70Grafičar Vodovod
06. travnja 2019.
SUB / 09:45
Marsonia10Slavonija
06. travnja 2019.
SUB / 15:15
HNK Vukovar 199105Osijek
07. travnja 2019.
NED / 09:45
Željezničar80Slavija
07. travnja 2019.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ50Hajduk
07. travnja 2019.
NED / 09:45
Sloga NG20Croatia Đakovo
15. kolo
Izvještaj
14. travnja 2019.
NED / 09:45
Sloga NG24Cibalia
14. travnja 2019.
NED / 09:45
Croatia Đakovo12HYPO LIMAČ
14. travnja 2019.
NED / 09:45
Hajduk18Marsonia
14. travnja 2019.
NED / 09:45
Slavonija12Željezničar
14. travnja 2019.
NED / 09:45
Slavija22HNK Vukovar 1991
15. travnja 2019.
PON / 19:00
Osijek90Grafičar Vodovod
16. kolo
Izvještaj
19. travnja 2019.
PET / 09:45
Marsonia40Croatia Đakovo
19. travnja 2019.
PET / 16:00
Grafičar Vodovod41Slavija
20. travnja 2019.
SUB / 09:45
Cibalia-Osijek
20. travnja 2019.
SUB / 09:45
HNK Vukovar 199103Slavonija
20. travnja 2019.
SUB / 09:45
Željezničar120Hajduk
20. travnja 2019.
SUB / 09:45
HYPO LIMAČ10Sloga NG
17. kolo
Izvještaj
27. travnja 2019.
SUB / 09:45
Sloga NG24Marsonia
28. travnja 2019.
NED / 09:45
Croatia Đakovo-Željezničar
28. travnja 2019.
NED / 09:45
Hajduk-HNK Vukovar 1991
28. travnja 2019.
NED / 09:45
Slavonija31Grafičar Vodovod
28. travnja 2019.
NED / 09:45
Slavija03Osijek
14. svibnja 2019.
UTO / 17:00
HYPO LIMAČ-Cibalia
18. kolo
Izvještaj
04. svibnja 2019.
SUB / 09:45
Cibalia70Slavija
05. svibnja 2019.
NED / 09:45
Grafičar Vodovod10Hajduk
05. svibnja 2019.
NED / 09:45
HNK Vukovar 199101Croatia Đakovo
05. svibnja 2019.
NED / 09:45
Željezničar11Sloga NG
07. svibnja 2019.
UTO / 09:00
Marsonia10HYPO LIMAČ
14. svibnja 2019.
UTO / 16:00
Osijek-Slavonija
19. kolo
Izvještaj
11. svibnja 2019.
SUB / 09:45
Marsonia21Cibalia
11. svibnja 2019.
SUB / 09:45
HYPO LIMAČ02Željezničar
12. svibnja 2019.
NED / 09:45
Sloga NG30HNK Vukovar 1991
12. svibnja 2019.
NED / 09:45
Croatia Đakovo11Grafičar Vodovod
12. svibnja 2019.
NED / 09:45
Hajduk011Osijek
12. svibnja 2019.
NED / 09:45
Slavonija50Slavija
20. kolo
Izvještaj
18. svibnja 2019.
SUB / 09:00
Cibalia-Slavonija
18. svibnja 2019.
SUB / 13:30
Osijek-Croatia Đakovo
18. svibnja 2019.
SUB / 17:00
Grafičar Vodovod-Sloga NG
19. svibnja 2019.
NED / 09:45
Slavija-Hajduk
19. svibnja 2019.
NED / 09:45
HNK Vukovar 1991-HYPO LIMAČ
19. svibnja 2019.
NED / 09:45
Željezničar-Marsonia
21. kolo
Izvještaj
26. svibnja 2019.
NED / 09:45
Željezničar-Cibalia
26. svibnja 2019.
NED / 09:45
Marsonia-HNK Vukovar 1991
26. svibnja 2019.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ-Grafičar Vodovod
26. svibnja 2019.
NED / 09:45
Sloga NG-Osijek
26. svibnja 2019.
NED / 09:45
Croatia Đakovo-Slavija
26. svibnja 2019.
NED / 09:45
Hajduk-Slavonija
22. kolo
Izvještaj
02. lipnja 2019.
NED / 09:45
Cibalia-Hajduk
02. lipnja 2019.
NED / 09:45
Slavonija-Croatia Đakovo
02. lipnja 2019.
NED / 09:45
Slavija-Sloga NG
02. lipnja 2019.
NED / 09:45
Osijek-HYPO LIMAČ
02. lipnja 2019.
NED / 09:45
Grafičar Vodovod-Marsonia
02. lipnja 2019.
NED / 09:45
HNK Vukovar 1991-Željezničar
30 golova
Sven Sopić
26 golova
Luka Gradečak
21 gol
Leon Konig, Sven Sudić
17 golova
Matej Perić
16 golova
Filip Živković
13 golova
Ivano Lončarić
12 golova
Niko Pintarić, Ivan Vukoje
11 golova
Leonardo Skender
9 golova
MARKO CRLJENKOVIĆ, Lovro Dautović, Noel Đurković, Ivano Iličić, Stjepan Žulj
8 golova
Luka Martić, Fran Reljanović, Andrej Svrzlić, Marko Tajs
7 golova
Bruno Čulina, Leon Gusić, Luka Kovač, Slavko Matošević, Luka Romić
6 golova
Tomislav Čaldarević, Šimo Knežević, Karlo Kovačević, Vito Papac, Luka Perković, Adriano Vojnović, Jona Žambok
5 golova
Fran Brandić, Borna Ferfolja, Frank Gluhaković, Matko Grbeša, David Katić, Lovro Kedačić, Marin Šarić
4 gola
Matko Bosančić, Luka Grahovac, Moreno Komora, Luka Lukadinović, Filip Prološčić, Niko Sambol, Anton Slišković
3 gola
Patrik Biber, FRAN DŽEBIĆ, Benjamin Jakovac, Ivan Jeremijaš, Jakov Kujundžić, Anton Matković, Niko Novak, Ivan Pejaković, Sebastian Ravlić, Dario Safundžić, Filip Salai, Leon Siler, Matej Stanić, Valentin Štetić, Ivan Štiglec
2 gola
Josip Abramović, Borna Blažević, Ivan Fahr, Antun Horvat, MATEJ ILIŠEVIĆ, Matej Joščić, IVAN KLARIĆ, Marin Kocelj, Aleksandar Korizma, Antonio Lačen, Tomislav Malogorski, Mihael Matkovski, KAZIMIR MITROVIĆ, Luka Odobašić, Toni Pleša, Borna Požega, Niko Radman, Josip Rakušić, Petar Sauka, Drago Skeleđija, Noa Matija Stojanović, Niko Sučić, Leon Šošić, Janik Gabriel Teglović, Emanuel Tolić, Franko Vranješ
1 gol
Gabrijel Akrap, Luka Babić, Marko Bartolović, David Boras, Bleart Čočaj, Ivan Čujić, Filip Erak, Matej Glavota, Viktor Jakovljević, Juraj Jakša, Miloš Jovičić, Ivan Kelava, Lovro Klarić, Emanuel Kordić, Marin Kovač, ANTUN KRPELJEVIĆ, Michael Lukač, DAVID LUKČEVIĆ, Karlo Luketić, Marcus Ivan Macdonald, Matej Marojević, Luka Meštrović, Adrian Mičić, Patrik Momčilović, Roko Mršić, Marko Periša, Marin Petrović, Ivan Pišmiš, Fran Spreitzer, Ivan Špehar, Franko Šulentić, Ivano Tojčić, Karlo Tomić, NIKO TOMIĆ, JAN TOTAR, Borna Veltruski, Filip Vidović, Toni Vlaović, Franjo Vranjković
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Čepin2220029519+7660
2.Osijek II2019011973+19457
3.HYPO LIMAČ II2115428718+6949
4.Jedinstvo2215258221+6147
5.NAŠK2114345623+3345
6.HNK Đakovo Croatia 22213276945+2441
7.Belišće2382134369-2626
8.FEŠK2073104858-1024
9.Olimpija2273123670-3424
10.Valpovka Valpovo2256112664-3821
11.BSK2161143173-4219
12.HNK Bilje22401820108-8812
13.Višnjevac23212020171-1517
14.Slavonac (T)1911172088-684


1. kolo
Izvještaj
29. kolovoza 2018.
SRI / 18:00
Osijek II80Jedinstvo
01. rujna 2018.
SUB / 09:00
FEŠK50HNK Bilje
02. rujna 2018.
NED / 09:00
Slavonac (T)00Valpovka Valpovo
02. rujna 2018.
NED / 09:45
BSK100Višnjevac
02. rujna 2018.
NED / 09:45
NAŠK31Belišće
02. rujna 2018.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ II100Olimpija
02. rujna 2018.
NED / 09:45
HNK Đakovo Croatia 212Čepin
2. kolo
Izvještaj
08. rujna 2018.
SUB / 09:00
Čepin10Slavonac (T)
08. rujna 2018.
SUB / 09:45
Jedinstvo50HNK Đakovo Croatia 2
08. rujna 2018.
SUB / 09:45
FEŠK23BSK
09. rujna 2018.
NED / 09:45
HNK Bilje02Valpovka Valpovo
09. rujna 2018.
NED / 09:45
Olimpija013Osijek II
09. rujna 2018.
NED / 09:45
Belišće22HYPO LIMAČ II
09. rujna 2018.
NED / 09:45
Višnjevac08NAŠK
3. kolo
Izvještaj
16. rujna 2018.
NED / 09:00
Slavonac (T)04Jedinstvo
16. rujna 2018.
NED / 09:45
BSK10HNK Bilje
16. rujna 2018.
NED / 09:45
NAŠK23FEŠK
16. rujna 2018.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ II150Višnjevac
16. rujna 2018.
NED / 09:45
Osijek II120Belišće
16. rujna 2018.
NED / 09:45
HNK Đakovo Croatia 231Olimpija
16. rujna 2018.
NED / 09:45
Valpovka Valpovo16Čepin
4. kolo
Izvještaj
23. rujna 2018.
NED / 09:45
HNK Bilje05Čepin
23. rujna 2018.
NED / 09:45
Jedinstvo80Valpovka Valpovo
23. rujna 2018.
NED / 09:45
Olimpija41Slavonac (T)
23. rujna 2018.
NED / 09:45
Belišće02HNK Đakovo Croatia 2
23. rujna 2018.
NED / 09:45
Višnjevac021Osijek II
23. rujna 2018.
NED / 09:45
FEŠK12HYPO LIMAČ II
23. rujna 2018.
NED / 09:45
BSK23NAŠK
5. kolo
Izvještaj
29. rujna 2018.
SUB / 09:00
Čepin10Jedinstvo
30. rujna 2018.
NED / 09:30
Slavonac (T)04Belišće
30. rujna 2018.
NED / 09:45
NAŠK51HNK Bilje
30. rujna 2018.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ II60BSK
30. rujna 2018.
NED / 09:45
Osijek II120FEŠK
30. rujna 2018.
NED / 09:45
HNK Đakovo Croatia 282Višnjevac
30. rujna 2018.
NED / 09:45
Valpovka Valpovo11Olimpija
6. kolo
Izvještaj
07. listopada 2018.
NED / 09:45
HNK Bilje16Jedinstvo
07. listopada 2018.
NED / 09:45
Belišće10Valpovka Valpovo
07. listopada 2018.
NED / 09:45
Višnjevac05Slavonac (T)
07. listopada 2018.
NED / 09:45
FEŠK13HNK Đakovo Croatia 2
07. listopada 2018.
NED / 09:45
BSK07Osijek II
07. listopada 2018.
NED / 09:45
NAŠK11HYPO LIMAČ II
07. listopada 2018.
NED / 15:00
Olimpija13Čepin
7. kolo
Izvještaj
13. listopada 2018.
SUB / 09:30
Jedinstvo40Olimpija
14. listopada 2018.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ II30HNK Bilje
14. listopada 2018.
NED / 09:45
Osijek II20NAŠK
14. listopada 2018.
NED / 09:45
HNK Đakovo Croatia 270BSK
14. listopada 2018.
NED / 09:45
Slavonac (T)24FEŠK
14. listopada 2018.
NED / 09:45
Valpovka Valpovo51Višnjevac
14. listopada 2018.
NED / 09:45
Čepin40Belišće
8. kolo
Izvještaj
20. listopada 2018.
SUB / 11:00
FEŠK50Valpovka Valpovo
21. listopada 2018.
NED / 09:45
HNK Bilje31Olimpija
21. listopada 2018.
NED / 09:45
Belišće01Jedinstvo
21. listopada 2018.
NED / 09:45
Višnjevac39Čepin
21. listopada 2018.
NED / 09:45
BSK-Slavonac (T)
21. listopada 2018.
NED / 09:45
NAŠK11HNK Đakovo Croatia 2
21. listopada 2018.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ II05Osijek II
9. kolo
Izvještaj
27. listopada 2018.
SUB / 09:45
Valpovka Valpovo10BSK
27. listopada 2018.
SUB / 09:45
Olimpija01Belišće
27. listopada 2018.
SUB / 10:00
Čepin21FEŠK
28. listopada 2018.
NED / 09:30
Jedinstvo110Višnjevac
28. listopada 2018.
NED / 09:45
Osijek II90HNK Bilje
28. listopada 2018.
NED / 09:45
HNK Đakovo Croatia 213HYPO LIMAČ II
28. listopada 2018.
NED / 09:45
Slavonac (T)35NAŠK
10. kolo
Izvještaj
04. studenog 2018.
NED / 09:45
HNK Bilje32Belišće
04. studenog 2018.
NED / 09:45
Višnjevac05Olimpija
04. studenog 2018.
NED / 09:45
FEŠK22Jedinstvo
04. studenog 2018.
NED / 09:45
BSK07Čepin
04. studenog 2018.
NED / 09:45
NAŠK01Valpovka Valpovo
04. studenog 2018.
NED / 09:45
Osijek II70HNK Đakovo Croatia 2
22. studenog 2018.
ČET / 17:00
HYPO LIMAČ II111Slavonac (T)
11. kolo
Izvještaj
10. studenog 2018.
SUB / 09:00
Valpovka Valpovo12HYPO LIMAČ II
10. studenog 2018.
SUB / 09:45
Slavonac (T)010Osijek II
10. studenog 2018.
SUB / 10:00
Čepin51NAŠK
11. studenog 2018.
NED / 09:45
HNK Đakovo Croatia 2100HNK Bilje
11. studenog 2018.
NED / 09:45
Jedinstvo-BSK
11. studenog 2018.
NED / 09:45
Olimpija21FEŠK
11. studenog 2018.
NED / 09:45
Belišće110Višnjevac
12. kolo
Izvještaj
17. studenog 2018.
SUB / 09:45
BSK03Olimpija
17. studenog 2018.
SUB / 09:45
HYPO LIMAČ II30Čepin
18. studenog 2018.
NED / 09:45
HNK Bilje32Višnjevac
18. studenog 2018.
NED / 09:45
FEŠK42Belišće
18. studenog 2018.
NED / 09:45
NAŠK20Jedinstvo
18. studenog 2018.
NED / 09:45
Osijek II120Valpovka Valpovo
18. studenog 2018.
NED / 09:45
HNK Đakovo Croatia 260Slavonac (T)
13. kolo
Izvještaj
24. studenog 2018.
SUB / 09:00
Jedinstvo00HYPO LIMAČ II
24. studenog 2018.
SUB / 09:00
Olimpija11NAŠK
24. studenog 2018.
SUB / 11:00
Čepin13Osijek II
25. studenog 2018.
NED / 09:00
Valpovka Valpovo23HNK Đakovo Croatia 2
25. studenog 2018.
NED / 09:45
Slavonac (T)34HNK Bilje
25. studenog 2018.
NED / 09:45
Belišće30BSK
25. studenog 2018.
NED / 09:45
Višnjevac25FEŠK
14. kolo
Izvještaj
09. ožujka 2019.
SUB / 09:45
Čepin51HNK Đakovo Croatia 2
10. ožujka 2019.
NED / 09:00
Valpovka Valpovo-Slavonac (T)
10. ožujka 2019.
NED / 09:45
HNK Bilje12FEŠK
10. ožujka 2019.
NED / 09:45
Višnjevac30BSK
10. ožujka 2019.
NED / 09:45
Belišće03NAŠK
10. ožujka 2019.
NED / 09:45
Olimpija14HYPO LIMAČ II
13. ožujka 2019.
SRI / 15:30
Jedinstvo10Osijek II
15. kolo
Izvještaj
16. ožujka 2019.
SUB / 09:00
Valpovka Valpovo10HNK Bilje
16. ožujka 2019.
SUB / 09:45
Slavonac (T)18Čepin
16. ožujka 2019.
SUB / 09:45
HYPO LIMAČ II70Belišće
17. ožujka 2019.
NED / 09:45
HNK Đakovo Croatia 221Jedinstvo
17. ožujka 2019.
NED / 09:45
Osijek II111Olimpija
17. ožujka 2019.
NED / 09:45
NAŠK40Višnjevac
17. ožujka 2019.
NED / 11:00
BSK44FEŠK
16. kolo
Izvještaj
23. ožujka 2019.
SUB / 09:00
Jedinstvo101Slavonac (T)
23. ožujka 2019.
SUB / 09:45
Čepin40Valpovka Valpovo
24. ožujka 2019.
NED / 09:45
HNK Bilje01BSK
24. ožujka 2019.
NED / 09:45
Višnjevac02HYPO LIMAČ II
24. ožujka 2019.
NED / 09:45
Belišće07Osijek II
24. ožujka 2019.
NED / 10:30
FEŠK12NAŠK
18. travnja 2019.
ČET / 17:00
Olimpija20HNK Đakovo Croatia 2
17. kolo
Izvještaj
27. ožujka 2019.
SRI / 18:00
Osijek II200Višnjevac
30. ožujka 2019.
SUB / 09:00
Slavonac (T)04Olimpija
30. ožujka 2019.
SUB / 09:45
Valpovka Valpovo03Jedinstvo
30. ožujka 2019.
SUB / 10:00
Čepin71HNK Bilje
31. ožujka 2019.
NED / 09:45
HNK Đakovo Croatia 241Belišće
31. ožujka 2019.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ II41FEŠK
18. travnja 2019.
ČET / 16:00
NAŠK10BSK
18. kolo
Izvještaj
06. travnja 2019.
SUB / 09:45
BSK02HYPO LIMAČ II
06. travnja 2019.
SUB / 09:45
Jedinstvo12Čepin
07. travnja 2019.
NED / 09:45
HNK Bilje07NAŠK
07. travnja 2019.
NED / 09:45
FEŠK-Osijek II
07. travnja 2019.
NED / 09:45
Višnjevac07HNK Đakovo Croatia 2
07. travnja 2019.
NED / 09:45
Belišće41Slavonac (T)
07. travnja 2019.
NED / 09:45
Olimpija11Valpovka Valpovo
19. kolo
Izvještaj
13. travnja 2019.
SUB / 09:45
Čepin30Olimpija
13. travnja 2019.
SUB / 09:45
Valpovka Valpovo22Belišće
13. travnja 2019.
SUB / 09:45
HYPO LIMAČ II01NAŠK
14. travnja 2019.
NED / 09:45
Jedinstvo61HNK Bilje
14. travnja 2019.
NED / 09:45
Slavonac (T)02Višnjevac
14. travnja 2019.
NED / 09:45
HNK Đakovo Croatia 252FEŠK
14. travnja 2019.
NED / 09:45
Osijek II120BSK
20. kolo
Izvještaj
19. travnja 2019.
PET / 09:45
Belišće04Čepin
19. travnja 2019.
PET / 15:45
Olimpija04Jedinstvo
20. travnja 2019.
SUB / 09:45
FEŠK-Slavonac (T)
21. travnja 2019.
NED / 09:45
HNK Bilje18HYPO LIMAČ II
21. travnja 2019.
NED / 09:45
NAŠK-Osijek II
21. travnja 2019.
NED / 09:45
BSK03HNK Đakovo Croatia 2
21. travnja 2019.
NED / 09:45
Višnjevac44Valpovka Valpovo
21. kolo
Izvještaj
23. travnja 2019.
UTO / 06:30
Čepin90Višnjevac
27. travnja 2019.
SUB / 09:00
Slavonac (T)24BSK
28. travnja 2019.
NED / 09:45
Olimpija-HNK Bilje
28. travnja 2019.
NED / 09:45
Jedinstvo80Belišće
28. travnja 2019.
NED / 09:45
Valpovka Valpovo33FEŠK
28. travnja 2019.
NED / 09:45
HNK Đakovo Croatia 2-NAŠK
28. travnja 2019.
NED / 09:45
Osijek II-HYPO LIMAČ II
22. kolo
Izvještaj
05. svibnja 2019.
NED / 09:45
HNK Bilje018Osijek II
05. svibnja 2019.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ II22HNK Đakovo Croatia 2
05. svibnja 2019.
NED / 09:45
NAŠK30Slavonac (T)
05. svibnja 2019.
NED / 09:45
BSK50Valpovka Valpovo
05. svibnja 2019.
NED / 09:45
FEŠK-Čepin
05. svibnja 2019.
NED / 09:45
Višnjevac02Jedinstvo
05. svibnja 2019.
NED / 09:45
Belišće51Olimpija
23. kolo
Izvještaj
11. svibnja 2019.
SUB / 09:45
Olimpija71Višnjevac
11. svibnja 2019.
SUB / 09:45
Jedinstvo51FEŠK
11. svibnja 2019.
SUB / 09:45
Valpovka Valpovo13NAŠK
11. svibnja 2019.
SUB / 10:00
Čepin71BSK
12. svibnja 2019.
NED / 09:45
Belišće41HNK Bilje
12. svibnja 2019.
NED / 09:45
Slavonac (T)-HYPO LIMAČ II
12. svibnja 2019.
NED / 09:45
HNK Đakovo Croatia 208Osijek II
24. kolo
Izvještaj
18. svibnja 2019.
SUB / 09:45
HYPO LIMAČ II-Valpovka Valpovo
19. svibnja 2019.
NED / 09:45
HNK Bilje-HNK Đakovo Croatia 2
19. svibnja 2019.
NED / 09:45
Osijek II-Slavonac (T)
19. svibnja 2019.
NED / 09:45
NAŠK-Čepin
19. svibnja 2019.
NED / 09:45
BSK-Jedinstvo
19. svibnja 2019.
NED / 09:45
FEŠK-Olimpija
19. svibnja 2019.
NED / 09:45
Višnjevac-Belišće
25. kolo
Izvještaj
25. svibnja 2019.
SUB / 09:45
Valpovka Valpovo-Osijek II
26. svibnja 2019.
NED / 09:45
Višnjevac-HNK Bilje
26. svibnja 2019.
NED / 09:45
Belišće-FEŠK
26. svibnja 2019.
NED / 09:45
Olimpija-BSK
26. svibnja 2019.
NED / 09:45
Jedinstvo-NAŠK
26. svibnja 2019.
NED / 09:45
Čepin-HYPO LIMAČ II
26. svibnja 2019.
NED / 09:45
Slavonac (T)-HNK Đakovo Croatia 2
26. kolo
Izvještaj
02. lipnja 2019.
NED / 09:45
HNK Bilje-Slavonac (T)
02. lipnja 2019.
NED / 09:45
HNK Đakovo Croatia 2-Valpovka Valpovo
02. lipnja 2019.
NED / 09:45
Osijek II-Čepin
02. lipnja 2019.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ II-Jedinstvo
02. lipnja 2019.
NED / 09:45
NAŠK-Olimpija
02. lipnja 2019.
NED / 09:45
BSK-Belišće
02. lipnja 2019.
NED / 09:45
FEŠK-Višnjevac
51 gol
Ante Grgić
35 golova
Roko Rupčić
27 golova
Toni Vinković
26 golova
Ivan Barić
25 golova
Luka Brkić, Domagoj Smrček
23 gola
David Nikolić
20 golova
Marko Čečura, Fran Majdenić
14 golova
Lovro Jukić, Mato Maričić, Toni Panić, Josip Rakušić
13 golova
Armando Šainović
12 golova
Borna Bilić, Leon Omerović
11 golova
Domagoj Bogdanić, Noa Tomesić
10 golova
Dominik Antolović, Patrik Čuić, Ivano Marić
9 golova
Ivan Vrbanac
8 golova
Ivan Eđed, Fran Kovačević, Luka Nikolić, Ivan Novak, Leonardo Skender, Tomislav Topalović, Petar Vrdoljak
7 golova
Patrik Budišić, Ivan Hajduković, Toni Kovačić, Karlo Kozić, Leo Mitin, Dominik Pisačić, Marin Zorić
6 golova
Noa Bilić, Luka Dušanić, Patrick Horvat, Niko Jaman, Jona Ježić, Gabrijel Jurinjak, Borna Požega, Stefan Unfirer
5 golova
Šimun Begović, Patrik Jerković, Gabrijel Kljajić, Ljubo Puljić, Karlo Ružić, Jan Štelcer, Antonio Šuto, Petar Tolić
4 gola
Ivano Ajhorn, Bruno Dobrinić, Roko Frajtag, Edi Marković, Tomislav Pandurević, Lukas Petrović, David Simić, Matija Štraub
3 gola
Bernard Bekavac, Fran Brandić, Patrik Grabar, Niko Grgić, Vlaho Ilić, Ivano Kolarik, Niko Lacović, Filip Leko, Nino Lendarić, Maro Medo, Dino Oross, Luka Penava, Niko Prokopec, Sergej Samardžija, Sandi Skokić, Niko Sučić, Mateo Talafuk, Karlo Tomić, Teo Tomić, Franjo Vranjković
2 gola
Luka Anić, Mislav Anić, Marko Birovljević, Ilija Bočkinac, Sven Bogdan, Jakov Cvenić, Antun Česnek, Matej Dorušak, Nikola Dražić, Filip Erak, Marin Erceg, Noa Falamić, Hrvoje Ferenci, Matej Glavota, Karlo Gradinjan, Edi Grđan, Borna Gruden, Stjepan Jančikić, Adrijan Janković, Miloš Jovičić, Nemanja Kojčinović, Dario Kolar, Branko Kostić, Tomislav Ledinski, Uroš Maksimović, Dominik Mišić, Mauro Roksandić, Niko Sambol, Matej Stanić, Matej Štainer, Andrija Tomić, Lovro Tomšić, Matko Vidaković, Dalibor Zec, Jakov Zvonarić
1 gol
Ognjen Amidžić, Marko Babić, Toni Bede, Noa Bence, Vito Blažević, Tomislav Bogdanić, Karlo Bogović, Karla Boljkovac, Sven Brkić, Bornja Brstilo, Matej Buhin, Danijel Čelar, Vito Černoga, Marko Ćulibrk, Luka Đekić, Lorena Đurčanski, Bojan Đurđević, Lorian Gašić, Noa Glavačević, Matej Grahovac, Filip Habus, David Harkanovac, Marko Hodak, Andrej Hujber, Antonio Jagušić, Antonio Jakopović, Bartol Jelkić, Adriano Jozić, Leon Jurić, Matko Jurić, Saša Katanić, Milan Knežević, Markos Kovačević, Matej Kovačević, Sergej Kovačević, Matia Ladnjak, Luka Lazić, Luka Liović, Petar Marjanović, Borna Marković, Mihael Matošević, Tin Mauhar, Lovro Mihić, Tin Mokriš, Kristijan Ognjenović, Matej Pandurić, Noa Paska, Filip Pfeiffer, Ivano Pozder, Bruno Prokopec, Roko Ravlić, Ivano Schneider, Matija Škarić, Ivan Štiglec, Stjepan Tarcal, Marković Toni, Luka Torčić, Hrvoje Tramišak, Ronaldo Vajda, Damjan Veriga, Tomislav Volenik, Ivano Vuković, Matej Vuković, Šimun Zeman, Alen Žulj

HT Prva liga

1.Dinamo35+5289
2.Rijeka35+3466
3.Hajduk35+2262
4.Osijek35+2359
5.Gorica35+1056
6.Lokomotiva35+949
7.Slaven Belupo34-1333
8.Inter-Zaprešić35-4231
9.Istra 196135-4422
10.Rudeš34-5114

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 35. kolo

Gorica - Osijek 1:0

Gradski stadion, 19.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram