NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Mlađi pioniri

Mlađi pioniri

  • Igrači
  • Ml. pioniri - 1. KLM
  • Strijelci
  • Ml. p. II - 2. KLM
  • Strijelci

Vratari

  • Dominik Damjanović

    Dominik
    Damjanović

    Rođen: 27.03.2007.

  • Hrvoje Jukopila

    Hrvoje
    Jukopila

    Rođen: 10.10.2007.

  • Petar Katalinić

    Petar
    Katalinić

    Rođen: 28.01.2007.

  • Karlo Vrljić

    Karlo
    Vrljić

    Rođen: 20.04.2006.

Braniči

  • Šimun Begović

    Šimun
    Begović

    Rođen: 20.01.2007.

  • Noa Bilić

    Noa
    Bilić

    Rođen: 01.09.2007.

  • Patrik Jerković

    Patrik
    Jerković

    Rođen: 21.08.2007.

  • Ivano Kolarik

    Ivano
    Kolarik

    Rođen: 20.05.2007.

  • Luka Lukadinović

    Luka
    Lukadinović

    Rođen: 10.01.2006.

  • Ljubo Puljić

    Ljubo
    Puljić

    Rođen: 31.05.2007.

  • Luka Rešetar

    Luka
    Rešetar

    Rođen: 21.04.2006.

  • Leon Siler

    Leon
    Siler

    Rođen: 12.11.2006.

  • Sven Sopić

    Sven
    Sopić

    Rođen: 07.07.2006.

  • Stjepan Žulj

    Stjepan
    Žulj

    Rođen: 14.11.2006.

Vezni igrači

  • Nikola Dražić

    Nikola
    Dražić

    Rođen: 21.03.2007.

  • Karlo Kovačević

    Karlo
    Kovačević

    Rođen: 20.09.2006.

  • Filip Leko

    Filip
    Leko

    Rođen: 20.06.2007.

  • Fran Majdenić

    Fran
    Majdenić

    Rođen: 04.01.2007.

  • Maro Medo

    Maro
    Medo

    Rođen: 11.01.2007.

  • Niko Novak

    Niko
    Novak

    Rođen: 03.11.2006.

  • Roko Rupčić

    Roko
    Rupčić

    Rođen: 19.09.2007.

  • Anton Slišković

    Anton
    Slišković

    Rođen: 29.12.2006.

  • Andrija Tomić

    Andrija
    Tomić

    Rođen: 15.05.2007.

  • Marin Zorić

    Marin
    Zorić

    Rođen: 12.04.2007.

  • Filip Živković

    Filip
    Živković

    Rođen: 01.08.2006.

Napadači

  • Ivan Barić

    Ivan
    Barić

    Rođen: 10.01.2007.

  • Noel Đurković

    Noel
    Đurković

    Rođen: 30.11.2006.

  • Ante Grgić

    Ante
    Grgić

    Rođen: 11.08.2007.

  • Ivan Jeremijaš

    Ivan
    Jeremijaš

    Rođen: 24.06.2006.

  • Lovro Jukić

    Lovro
    Jukić

    Rođen: 20.08.2007.

  • Marcus Ivan Macdonald

    Marcus Ivan
    Macdonald

    Rođen: 09.03.2006.

  • Luka Mlinarević

    Luka
    Mlinarević

    Rođen: 19.03.2006.

  • Leon Omerović

    Leon
    Omerović

    Rođen: 11.12.2007.

  • Matej Perić

    Matej
    Perić

    Rođen: 23.01.2006.

#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek7610377+3019
2.HYPO LIMAČ7601395+3418
3.Croatia Đakovo7601244+2018
4.Slavonija7511336+2716
5.Marsonia7502256+1915
6.Sloga NG7412148+613
7.Cibalia73041014-49
8.Grafičar Vodovod73041422-89
9.Graničar7214817-97
10.Dinamo Vidovci7214628-227
11.Slavija7124716-95
12.Željezničar7115521-164
13.Olimpija71061330-173
14.HNK Vukovar 19917007960-510


1. kolo
Izvještaj
31. kolovoza 2019.
SUB / 11:00
Željezničar03Cibalia
01. rujna 2019.
NED / 10:15
Osijek32Graničar
01. rujna 2019.
NED / 10:15
Slavija03Marsonia
01. rujna 2019.
NED / 10:15
Slavonija70Grafičar Vodovod
01. rujna 2019.
NED / 10:15
HNK Vukovar 199115Croatia Đakovo
01. rujna 2019.
NED / 11:00
Sloga NG10HYPO LIMAČ
01. rujna 2019.
NED / 11:15
Olimpija12Dinamo Vidovci
2. kolo
Izvještaj
04. rujna 2019.
SRI / 14:30
Olimpija110Osijek
07. rujna 2019.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ130HNK Vukovar 1991
07. rujna 2019.
SUB / 11:00
Grafičar Vodovod16Sloga NG
08. rujna 2019.
NED / 10:15
Dinamo Vidovci10Cibalia
08. rujna 2019.
NED / 10:15
Croatia Đakovo20Željezničar
08. rujna 2019.
NED / 10:15
Marsonia31Slavonija
08. rujna 2019.
NED / 10:15
Graničar20Slavija
3. kolo
Izvještaj
14. rujna 2019.
SUB / 11:00
Željezničar18HYPO LIMAČ
14. rujna 2019.
SUB / 11:00
Cibalia15Croatia Đakovo
14. rujna 2019.
SUB / 11:15
Osijek81Dinamo Vidovci
15. rujna 2019.
NED / 10:15
Slavija20Olimpija
15. rujna 2019.
NED / 10:15
Slavonija80Graničar
15. rujna 2019.
NED / 10:15
HNK Vukovar 199118Grafičar Vodovod
15. rujna 2019.
NED / 11:00
Sloga NG02Marsonia
4. kolo
Izvještaj
21. rujna 2019.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ61Cibalia
22. rujna 2019.
NED / 10:15
Dinamo Vidovci07Croatia Đakovo
22. rujna 2019.
NED / 10:15
Grafičar Vodovod40Željezničar
22. rujna 2019.
NED / 10:15
Graničar01Sloga NG
22. rujna 2019.
NED / 10:15
Olimpija26Slavonija
22. rujna 2019.
NED / 10:15
Osijek41Slavija
22. rujna 2019.
NED / 11:00
Marsonia131HNK Vukovar 1991
5. kolo
Izvještaj
29. rujna 2019.
NED / 10:15
Slavija11Dinamo Vidovci
29. rujna 2019.
NED / 10:15
Slavonija11Osijek
29. rujna 2019.
NED / 10:15
HNK Vukovar 199113Graničar
29. rujna 2019.
NED / 10:15
Cibalia01Grafičar Vodovod
29. rujna 2019.
NED / 10:15
Croatia Đakovo12HYPO LIMAČ
29. rujna 2019.
NED / 11:00
Sloga NG31Olimpija
29. rujna 2019.
NED / 11:00
Željezničar03Marsonia
6. kolo
Izvještaj
05. listopada 2019.
SUB / 10:15
Dinamo Vidovci14HYPO LIMAČ
05. listopada 2019.
SUB / 10:15
Graničar11Željezničar
05. listopada 2019.
SUB / 10:15
Osijek10Sloga NG
05. listopada 2019.
SUB / 11:00
Marsonia12Cibalia
06. listopada 2019.
NED / 09:00
Olimpija84HNK Vukovar 1991
06. listopada 2019.
NED / 10:15
Grafičar Vodovod02Croatia Đakovo
06. listopada 2019.
NED / 10:15
Slavija03Slavonija
7. kolo
Izvještaj
12. listopada 2019.
SUB / 11:00
Cibalia30Graničar
12. listopada 2019.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ60Grafičar Vodovod
13. listopada 2019.
NED / 10:15
Slavonija70Dinamo Vidovci
13. listopada 2019.
NED / 10:15
HNK Vukovar 1991110Osijek
13. listopada 2019.
NED / 10:15
Croatia Đakovo20Marsonia
13. listopada 2019.
NED / 10:45
Željezničar30Olimpija
13. listopada 2019.
NED / 11:00
Sloga NG33Slavija
8. kolo
Izvještaj
20. listopada 2019.
NED / 10:15
Dinamo Vidovci-Grafičar Vodovod
20. listopada 2019.
NED / 10:15
Marsonia-HYPO LIMAČ
20. listopada 2019.
NED / 10:15
Graničar-Croatia Đakovo
20. listopada 2019.
NED / 10:15
Olimpija-Cibalia
20. listopada 2019.
NED / 10:15
Osijek-Željezničar
20. listopada 2019.
NED / 10:15
Slavija-HNK Vukovar 1991
20. listopada 2019.
NED / 10:15
Slavonija-Sloga NG
9. kolo
Izvještaj
27. listopada 2019.
NED / 10:15
Sloga NG-Dinamo Vidovci
27. listopada 2019.
NED / 10:15
HNK Vukovar 1991-Slavonija
27. listopada 2019.
NED / 10:15
Željezničar-Slavija
27. listopada 2019.
NED / 10:15
Cibalia-Osijek
27. listopada 2019.
NED / 10:15
Croatia Đakovo-Olimpija
27. listopada 2019.
NED / 10:15
HYPO LIMAČ-Graničar
27. listopada 2019.
NED / 10:15
Grafičar Vodovod-Marsonia
10. kolo
Izvještaj
03. studenog 2019.
NED / 10:15
Dinamo Vidovci-Marsonia
03. studenog 2019.
NED / 10:15
Graničar-Grafičar Vodovod
03. studenog 2019.
NED / 10:15
Olimpija-HYPO LIMAČ
03. studenog 2019.
NED / 10:15
Osijek-Croatia Đakovo
03. studenog 2019.
NED / 10:15
Slavija-Cibalia
03. studenog 2019.
NED / 10:15
Slavonija-Željezničar
03. studenog 2019.
NED / 10:15
Sloga NG-HNK Vukovar 1991
11. kolo
Izvještaj
10. studenog 2019.
NED / 10:15
HNK Vukovar 1991-Dinamo Vidovci
10. studenog 2019.
NED / 10:15
Željezničar-Sloga NG
10. studenog 2019.
NED / 10:15
Cibalia-Slavonija
10. studenog 2019.
NED / 10:15
Croatia Đakovo-Slavija
10. studenog 2019.
NED / 10:15
HYPO LIMAČ-Osijek
10. studenog 2019.
NED / 10:15
Grafičar Vodovod-Olimpija
10. studenog 2019.
NED / 10:15
Marsonia-Graničar
12. kolo
Izvještaj
17. studenog 2019.
NED / 10:15
Dinamo Vidovci-Graničar
17. studenog 2019.
NED / 10:15
Olimpija-Marsonia
17. studenog 2019.
NED / 10:15
Osijek-Grafičar Vodovod
17. studenog 2019.
NED / 10:15
Slavija-HYPO LIMAČ
17. studenog 2019.
NED / 10:15
Slavonija-Croatia Đakovo
17. studenog 2019.
NED / 10:15
Sloga NG-Cibalia
17. studenog 2019.
NED / 10:15
HNK Vukovar 1991-Željezničar
13. kolo
Izvještaj
24. studenog 2019.
NED / 10:15
Željezničar-Dinamo Vidovci
24. studenog 2019.
NED / 10:15
Cibalia-HNK Vukovar 1991
24. studenog 2019.
NED / 10:15
Croatia Đakovo-Sloga NG
24. studenog 2019.
NED / 10:15
HYPO LIMAČ-Slavonija
24. studenog 2019.
NED / 10:15
Grafičar Vodovod-Slavija
24. studenog 2019.
NED / 10:15
Marsonia-Osijek
24. studenog 2019.
NED / 10:15
Graničar-Olimpija
14. kolo
Izvještaj
-Dinamo Vidovci-Olimpija
-Graničar-Osijek
-Marsonia-Slavija
-Grafičar Vodovod-Slavonija
-HYPO LIMAČ-Sloga NG
-Croatia Đakovo-HNK Vukovar 1991
-Cibalia-Željezničar
15. kolo
Izvještaj
-Cibalia-Dinamo Vidovci
-Željezničar-Croatia Đakovo
-HNK Vukovar 1991-HYPO LIMAČ
-Sloga NG-Grafičar Vodovod
-Slavonija-Marsonia
-Slavija-Graničar
-Osijek-Olimpija
16. kolo
Izvještaj
-Dinamo Vidovci-Osijek
-Olimpija-Slavija
-Graničar-Slavonija
-Marsonia-Sloga NG
-Grafičar Vodovod-HNK Vukovar 1991
-HYPO LIMAČ-Željezničar
-Croatia Đakovo-Cibalia
17. kolo
Izvještaj
-Croatia Đakovo-Dinamo Vidovci
-Cibalia-HYPO LIMAČ
-Željezničar-Grafičar Vodovod
-HNK Vukovar 1991-Marsonia
-Sloga NG-Graničar
-Slavonija-Olimpija
-Slavija-Osijek
18. kolo
Izvještaj
-Dinamo Vidovci-Slavija
-Osijek-Slavonija
-Olimpija-Sloga NG
-Graničar-HNK Vukovar 1991
-Marsonia-Željezničar
-Grafičar Vodovod-Cibalia
-HYPO LIMAČ-Croatia Đakovo
19. kolo
Izvještaj
-HYPO LIMAČ-Dinamo Vidovci
-Croatia Đakovo-Grafičar Vodovod
-Cibalia-Marsonia
-Željezničar-Graničar
-HNK Vukovar 1991-Olimpija
-Sloga NG-Osijek
-Slavonija-Slavija
20. kolo
Izvještaj
-Dinamo Vidovci-Slavonija
-Slavija-Sloga NG
-Osijek-HNK Vukovar 1991
-Olimpija-Željezničar
-Graničar-Cibalia
-Marsonia-Croatia Đakovo
-Grafičar Vodovod-HYPO LIMAČ
21. kolo
Izvještaj
-Grafičar Vodovod-Dinamo Vidovci
-HYPO LIMAČ-Marsonia
-Croatia Đakovo-Graničar
-Cibalia-Olimpija
-Željezničar-Osijek
-HNK Vukovar 1991-Slavija
-Sloga NG-Slavonija
22. kolo
Izvještaj
-Dinamo Vidovci-Sloga NG
-Slavonija-HNK Vukovar 1991
-Slavija-Željezničar
-Osijek-Cibalia
-Olimpija-Croatia Đakovo
-Graničar-HYPO LIMAČ
-Marsonia-Grafičar Vodovod
23. kolo
Izvještaj
-Marsonia-Dinamo Vidovci
-Grafičar Vodovod-Graničar
-HYPO LIMAČ-Olimpija
-Croatia Đakovo-Osijek
-Cibalia-Slavija
-Željezničar-Slavonija
-HNK Vukovar 1991-Sloga NG
24. kolo
Izvještaj
-Dinamo Vidovci-HNK Vukovar 1991
-Sloga NG-Željezničar
-Slavonija-Cibalia
-Slavija-Croatia Đakovo
-Osijek-HYPO LIMAČ
-Olimpija-Grafičar Vodovod
-Graničar-Marsonia
25. kolo
Izvještaj
-Graničar-Dinamo Vidovci
-Marsonia-Olimpija
-Grafičar Vodovod-Osijek
-HYPO LIMAČ-Slavija
-Croatia Đakovo-Slavonija
-Cibalia-Sloga NG
-Željezničar-HNK Vukovar 1991
26. kolo
Izvještaj
-Dinamo Vidovci-Željezničar
-HNK Vukovar 1991-Cibalia
-Sloga NG-Croatia Đakovo
-Slavonija-HYPO LIMAČ
-Slavija-Grafičar Vodovod
-Osijek-Marsonia
-Olimpija-Graničar
17 golova
Matej Lugarić
12 golova
Karlo Kovre
10 golova
Sven Sopić, Marin Šekerija
9 golova
Matej Perić
8 golova
Fran Pejić, Mateo Stazić
6 golova
Luka Gradečak, Lukas Martan
5 golova
Mihael Bosanac, Duje Budiša
4 gola
Noel Đurković, Fran Jakobović, Dominik Koporčić, Luka Martić, Benedikt Romić, Marko Šokčević, Filip Živković
3 gola
Davor Banović, Karlo Eling, Antonio Filek, Ante Grgić, Toni Hrvat, Antonio Josipović, Karlo Kolak, Ivan Lončarević, Luka Polić, Filip Salai, David Tadić, Luka Vidić, Luka Vuletić, Marin Zrakić
2 gola
Leon Ambruš, Toni Barišić, Josip Blatančić, Ivan Gavran, Stipe Gavran, Žarko Dominik Jakovljević, Sergej Levak, Petar Milić, Marko Mitrović, Luka Obućina, Kristian Palijan, David Pavlina, Luka Perković, Tomislav Pudić, Roko Rupčić, Leonardo Skender, Gabrijel Smud, Marko Tajs, Denis Zirn, Filip Zorić, David Zrinušić
1 gol
Marko Agatić, Petar Bačić, Filip Barači, Karlo Barinić, Patrik Biber, Stjepan Bošnjak, Ivan Boždar, MARKO CRLJENKOVIĆ, Luka Damjanović, Danijel Dankić, Lovro Dautović, Daniel Dujić, Lovro Đurić, Leon Ermenić, Frank Gluhaković, MATEJ ILIŠEVIĆ, David Ivić, Tvrtko Janković, Luka Jelavić, Ivan Jeremijaš, Zoran Diego Juranović, Filip Jušić, David Katić, Antonio Klimczak, Andrej Kostadinović, Antun Kovačević, Lovro Krešo, Roberto Metić, Niko Mrvelj, Antonio Olujević, Filip Pavlović, Matija Perak, Matej Pišmiš, Filip Prološčić, Stjepan Prskalo, Dino Ptičar, David Rošta, Petar Sauka, Marko Stipanović Lešić, Danijel Svetličić, Toni Šakota, Marko Štuc, Marko Terzić, Demijan Vilić, Ivan Vorgić, Oton Vorih, Fran Vrajić
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek6600963+9318
2.HNK Bilje6510186+1216
3.HYPO LIMAČ6420253+2214
4.Čepin64021722-512
5.Belišće6312177+1010
6.NAŠK63031028-189
7.FEŠK62042018+26
8.Croatia Đakovo62041522-76
9.Valpovka Valpovo6042911-24
10.BSK6114313-104
11.Višnjevac61141041-314
12.Slavonac (T)6006369-660


1. kolo
Izvještaj
08. rujna 2019.
NED / 09:45
Slavonac (T)15Višnjevac
08. rujna 2019.
NED / 09:45
Osijek131Čepin
08. rujna 2019.
NED / 09:45
NAŠK10BSK
08. rujna 2019.
NED / 09:45
Croatia Đakovo16HNK Bilje
08. rujna 2019.
NED / 09:45
FEŠK14Belišće
08. rujna 2019.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ11Valpovka Valpovo
2. kolo
Izvještaj
14. rujna 2019.
SUB / 09:45
Čepin51NAŠK
15. rujna 2019.
NED / 09:45
Višnjevac33Valpovka Valpovo
15. rujna 2019.
NED / 09:45
Belišće02HYPO LIMAČ
15. rujna 2019.
NED / 09:45
HNK Bilje32FEŠK
15. rujna 2019.
NED / 09:45
BSK20Croatia Đakovo
15. rujna 2019.
NED / 09:45
Slavonac (T)028Osijek
3. kolo
Izvještaj
21. rujna 2019.
SUB / 09:00
Valpovka Valpovo22Belišće
22. rujna 2019.
NED / 09:45
Osijek230Višnjevac
22. rujna 2019.
NED / 09:45
NAŠK31Slavonac (T)
22. rujna 2019.
NED / 09:45
Croatia Đakovo37Čepin
22. rujna 2019.
NED / 09:45
FEŠK60BSK
22. rujna 2019.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ11HNK Bilje
4. kolo
Izvještaj
28. rujna 2019.
SUB / 09:45
HYPO LIMAČ20BSK
28. rujna 2019.
SUB / 13:00
Osijek181NAŠK
29. rujna 2019.
NED / 09:45
Višnjevac08Belišće
29. rujna 2019.
NED / 09:45
HNK Bilje32Valpovka Valpovo
29. rujna 2019.
NED / 09:45
Slavonac (T)08Croatia Đakovo
29. rujna 2019.
NED / 11:00
Čepin21FEŠK
5. kolo
Izvještaj
05. listopada 2019.
SUB / 09:45
FEŠK101Slavonac (T)
06. listopada 2019.
NED / 09:45
NAŠK32Višnjevac
06. listopada 2019.
NED / 09:45
Croatia Đakovo16Osijek
06. listopada 2019.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ41Čepin
06. listopada 2019.
NED / 09:45
Valpovka Valpovo11BSK
06. listopada 2019.
NED / 09:45
Belišće02HNK Bilje
6. kolo
Izvještaj
13. listopada 2019.
NED / 09:45
Višnjevac03HNK Bilje
13. listopada 2019.
NED / 09:45
BSK03Belišće
13. listopada 2019.
NED / 09:45
Čepin10Valpovka Valpovo
13. listopada 2019.
NED / 09:45
Slavonac (T)015HYPO LIMAČ
13. listopada 2019.
NED / 09:45
Osijek80FEŠK
13. listopada 2019.
NED / 09:45
NAŠK12Croatia Đakovo
7. kolo
Izvještaj
19. listopada 2019.
SUB / 09:45
HYPO LIMAČ-Osijek
19. listopada 2019.
SUB / 09:45
Valpovka Valpovo-Slavonac (T)
20. listopada 2019.
NED / 09:45
Croatia Đakovo-Višnjevac
20. listopada 2019.
NED / 09:45
FEŠK-NAŠK
20. listopada 2019.
NED / 09:45
Belišće-Čepin
20. listopada 2019.
NED / 09:45
HNK Bilje-BSK
8. kolo
Izvještaj
27. listopada 2019.
NED / 09:45
Višnjevac-BSK
27. listopada 2019.
NED / 09:45
Čepin-HNK Bilje
27. listopada 2019.
NED / 09:45
Slavonac (T)-Belišće
27. listopada 2019.
NED / 09:45
Osijek-Valpovka Valpovo
27. listopada 2019.
NED / 09:45
NAŠK-HYPO LIMAČ
27. listopada 2019.
NED / 09:45
Croatia Đakovo-FEŠK
9. kolo
Izvještaj
03. studenog 2019.
NED / 09:45
FEŠK-Višnjevac
03. studenog 2019.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ-Croatia Đakovo
03. studenog 2019.
NED / 09:45
Valpovka Valpovo-NAŠK
03. studenog 2019.
NED / 09:45
Belišće-Osijek
03. studenog 2019.
NED / 09:45
HNK Bilje-Slavonac (T)
03. studenog 2019.
NED / 09:45
BSK-Čepin
10. kolo
Izvještaj
30. kolovoza 2019.
PET / 09:45
NAŠK-Belišće
10. studenog 2019.
NED / 09:45
Višnjevac-Čepin
10. studenog 2019.
NED / 09:45
Slavonac (T)-BSK
10. studenog 2019.
NED / 09:45
Osijek-HNK Bilje
10. studenog 2019.
NED / 09:45
Croatia Đakovo-Valpovka Valpovo
10. studenog 2019.
NED / 09:45
FEŠK-HYPO LIMAČ
11. kolo
Izvještaj
17. studenog 2019.
NED / 09:45
HYPO LIMAČ-Višnjevac
17. studenog 2019.
NED / 09:45
Valpovka Valpovo-FEŠK
17. studenog 2019.
NED / 09:45
Belišće-Croatia Đakovo
17. studenog 2019.
NED / 09:45
HNK Bilje-NAŠK
17. studenog 2019.
NED / 09:45
BSK-Osijek
17. studenog 2019.
NED / 09:45
Čepin-Slavonac (T)
12. kolo
Izvještaj
-Višnjevac-Slavonac (T)
-Čepin-Osijek
-BSK-NAŠK
-HNK Bilje-Croatia Đakovo
-Belišće-FEŠK
-Valpovka Valpovo-HYPO LIMAČ
13. kolo
Izvještaj
-Valpovka Valpovo-Višnjevac
-HYPO LIMAČ-Belišće
-FEŠK-HNK Bilje
-Croatia Đakovo-BSK
-NAŠK-Čepin
-Osijek-Slavonac (T)
14. kolo
Izvještaj
-Višnjevac-Osijek
-Slavonac (T)-NAŠK
-Čepin-Croatia Đakovo
-BSK-FEŠK
-HNK Bilje-HYPO LIMAČ
-Belišće-Valpovka Valpovo
15. kolo
Izvještaj
-Belišće-Višnjevac
-Valpovka Valpovo-HNK Bilje
-FEŠK-Čepin
-Croatia Đakovo-Slavonac (T)
-NAŠK-Osijek
28. ožujka 2020.
SUB / 09:45
HYPO LIMAČ-BSK
16. kolo
Izvještaj
-Višnjevac-NAŠK
-Osijek-Croatia Đakovo
-Slavonac (T)-FEŠK
-Čepin-HYPO LIMAČ
-BSK-Valpovka Valpovo
-HNK Bilje-Belišće
17. kolo
Izvještaj
-HNK Bilje-Višnjevac
-Belišće-BSK
-Valpovka Valpovo-Čepin
-HYPO LIMAČ-Slavonac (T)
-FEŠK-Osijek
-Croatia Đakovo-NAŠK
18. kolo
Izvještaj
-Višnjevac-Croatia Đakovo
-NAŠK-FEŠK
-Osijek-HYPO LIMAČ
-Slavonac (T)-Valpovka Valpovo
-Čepin-Belišće
-BSK-HNK Bilje
19. kolo
Izvještaj
-BSK-Višnjevac
-HNK Bilje-Čepin
-Belišće-Slavonac (T)
-Valpovka Valpovo-Osijek
-HYPO LIMAČ-NAŠK
-FEŠK-Croatia Đakovo
20. kolo
Izvještaj
-Višnjevac-FEŠK
-Croatia Đakovo-HYPO LIMAČ
-NAŠK-Valpovka Valpovo
-Osijek-Belišće
-Slavonac (T)-HNK Bilje
-Čepin-BSK
21. kolo
Izvještaj
-Čepin-Višnjevac
-BSK-Slavonac (T)
-HNK Bilje-Osijek
-Belišće-NAŠK
-Valpovka Valpovo-Croatia Đakovo
-HYPO LIMAČ-FEŠK
22. kolo
Izvještaj
-Višnjevac-HYPO LIMAČ
-FEŠK-Valpovka Valpovo
-Croatia Đakovo-Belišće
-NAŠK-HNK Bilje
-Osijek-BSK
-Slavonac (T)-Čepin
24 gola
Luka Krstić
19 golova
Matej Gagulić
16 golova
Dražen Jaman
14 golova
Arsen Čočaj
13 golova
Noa Paska
9 golova
Ivan Eđed
8 golova
Ivano Kolarević
7 golova
Luka Mikić
6 golova
Deni Ranogajec, Tin Vragolović, Ivano Vrtarić
5 golova
Ivan Korman, Tomislav Pandurević
4 gola
Dominik Antolović, Marko Balentić, Bernard Bekavac
3 gola
Valentino Bibić, Marko Birovljević, Leo Blažević, Niko Božičević, Gabrijel Glavaš, Karlo Kozić, Luka Mikla, Borna Mrkonjić, Borna Požega, Patrik Vidaković, Daniel Vinković
2 gola
Matej Antičević, Borna Babić, Davor Bertić, Dominik Bradarić, Sven Brkić, Patrik Budišić, Domagoj Grejza, Vlaho Ilić, Fran Knežić, Karlo Majhen, David Martinović, Marko Milardović, Filip Pfeiffer, Fran Spreitzer, Tin Tomljanović, Zvonimir Udovčić
1 gol
Fran Begić, Leon Betlehem, Borna Bogdan, Sven Bogdan, Uroš Bojanić, Tin Buzina, Radanović David, Gabriel Egredžija, Marin Erdelji, Dino Hodanovac, Lovro Jagodin, Lukas Jakovljević, Adriano Jozić, Noa Karin, Karlo Katić, Mateo Kečkeš, Andrija Kerovec, Miloš Klajić, Bojan Knežević, Dario Kolar, Matia Ladnjak, Vedran Lamot, Nino Lendarić, Luka Liović, Marko Maksimović, Ivano Marić, Ivano Marijanović, Matej Marošević, Luka Nikolaš, Luka Palić, Fran Pavlović, Tino Perić, Marino Perković, Matej Pitinac, Aleksandar Ranković, Luka Reljanović, Luka Stević, Josip Strugačevac, Filip Šarić, Ivan Šimunov, Mislav Škrnjug, Antonio Vidačić, Zlatko Noa Vuksanić, Laura Zajček, Matko Zrakić

HT Prva liga

1.Dinamo11+1525
2.Hajduk11+1423
3.Rijeka11+822
4.Osijek11+719
5.Lokomotiva11-115
6.Gorica12-215
7.Istra 196112-710
8.Varaždin12-1010
9.Slaven Belupo12-1610
10.Inter-Zaprešić11-87

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 12. kolo

Inter-Zaprešić - Osijek

ŠRC Zaprešić, 20.10.2019. 15:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 11. kolo

Osijek - Gorica 2:1

Stadion Gradski vrt, 05.10.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram