NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Pioniri

Pioniri

  • Igrači
  • Pioniri - 1. HNL
  • P. II - 1. KLM
  • P. III - 2. KLM
  • Strijelci

Vratari

  • Matej Bobić

    Matej
    Bobić

    Rođen: 26.06.2004.

  • Marin Marcić

    Marin
    Marcić

    Rođen: 15.04.2003.

  • Vanja Mašić

    Vanja
    Mašić

    Rođen: 21.01.2003.

  • Matej Matić

    Matej
    Matić

    Rođen: 24.01.2003.

  • Gabrijel Žlender

    Gabrijel
    Žlender

    Rođen: 09.04.2003.

Braniči

  • Andrej Avdejev

    Andrej
    Avdejev

    Rođen: 10.01.2004.

  • Luka Dorić

    Luka
    Dorić

    Rođen: 16.01.2004.

  • Livio Đordan

    Livio
    Đordan

    Rođen: 24.04.2003.

  • Fran Jurkić

    Fran
    Jurkić

    Rođen: 09.06.2004.

  • Ivan Kos

    Ivan
    Kos

    Rođen: 03.02.2004.

  • Karlo Kovačević

    Karlo
    Kovačević

    Rođen: 27.07.2003.

  • Dino Krivić

    Dino
    Krivić

    Rođen: 28.02.2004.

  • Luka Kulešević

    Luka
    Kulešević

    Rođen: 05.11.2004.

  • Marko Milošević

    Marko
    Milošević

    Rođen: 27.02.2003.

  • Filip Piperković

    Filip
    Piperković

    Rođen: 20.02.2003.

  • Gabrijel Šimičić

    Gabrijel
    Šimičić

    Rođen: 13.02.2003.

  • Leon Tretinjak

    Leon
    Tretinjak

    Rođen: 28.06.2004.

  • Lovro Žižanović

    Lovro
    Žižanović

    Rođen: 13.08.2003.

Vezni igrači

  • Toni Bungić

    Toni
    Bungić

    Rođen: 19.03.2003.

  • Dino Damjanović

    Dino
    Damjanović

    Rođen: 28.09.2004.

  • Marko Maksimović

    Marko
    Maksimović

    Rođen: 27.04.2004.

  • Leon Marković

    Leon
    Marković

    Rođen: 26.05.2003.

  • Šimun Mikolčić

    Šimun
    Mikolčić

    Rođen: 21.01.2004.

  • Petar Milović

    Petar
    Milović

    Rođen: 30.11.2004.

  • Mateo Pajić

    Mateo
    Pajić

    Rođen: 05.01.2004.

  • Karlo Pavlović

    Karlo
    Pavlović

    Rođen: 01.01.2003.

  • Tin Polić

    Tin
    Polić

    Rođen: 17.03.2003.

  • Petar Tankosić

    Petar
    Tankosić

    Rođen: 28.09.2003.

Napadači

  • Luka Conjar

    Luka
    Conjar

    Rođen: 21.06.2003.

  • Petar Korov

    Petar
    Korov

    Rođen: 24.11.2004.

  • Tin Kuprešak

    Tin
    Kuprešak

    Rođen: 26.07.2003.

  • Dražen Lozić

    Dražen
    Lozić

    Rođen: 09.05.2004.

  • Domagoj Novak

    Domagoj
    Novak

    Rođen: 14.01.2003.

  • Ivan Verhas

    Ivan
    Verhas

    Rođen: 29.04.2004.

  • Filip Vrljić

    Filip
    Vrljić

    Rođen: 06.03.2004.

Igrači

  • Ivan Baković

    Ivan
    Baković

    Rođen: 18.01.2003.

  • Luka Grgić

    Luka
    Grgić

    Rođen: 26.03.2003.

  • Mattia Leonardelli

    Mattia
    Leonardelli

    Rođen: 28.07.2003.

  • Andrej Moric

    Andrej
    Moric

    Rođen: 28.01.2003.

  • Bruno Sinković

    Bruno
    Sinković

    Rođen: 10.01.2004.

#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Lokomotiva5410120+1213
2.Hajduk541060+613
3.Rijeka532091+811
4.Osijek5311118+310
5.Međimurje531143+110
6.Istra 1961420263+36
7.Solin520345-16
8.Dinamo41215505
9.Sesvete51222205
10.Slaven Belupo512214-35
11.Inter-Zaprešić511335-24
12.Varaždin503248-43
13.Zagreb502328-62
14.Šibenik5005118-170


1. kolo
Izvještaj
23. kolovoza 2018.
ČET / 17:00
Rijeka00Slaven Belupo
23. kolovoza 2018.
ČET / 17:30
Dinamo11Varaždin
26. kolovoza 2018.
NED / 10:00
Osijek40Šibenik
26. kolovoza 2018.
NED / 10:00
Međimurje10Sesvete
26. kolovoza 2018.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić02Hajduk
26. kolovoza 2018.
NED / 15:30
Istra 196130Zagreb
26. kolovoza 2018.
NED / 18:50
Lokomotiva20Solin
2. kolo
Izvještaj
31. kolovoza 2018.
PET / 10:00
Sesvete00Inter-Zaprešić
01. rujna 2018.
SUB / 16:00
Šibenik05Lokomotiva
02. rujna 2018.
NED / 10:00
Zagreb00Hajduk
02. rujna 2018.
NED / 10:00
Solin02Rijeka
02. rujna 2018.
NED / 16:00
Slaven Belupo02Međimurje
02. rujna 2018.
NED / 16:00
Varaždin23Osijek
10. listopada 2018.
SRI / 14:00
Istra 1961-Dinamo
3. kolo
Izvještaj
08. rujna 2018.
SUB / 10:00
Osijek03Istra 1961
09. rujna 2018.
NED / 10:00
Dinamo21Zagreb
09. rujna 2018.
NED / 10:00
Lokomotiva30Varaždin
09. rujna 2018.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić01Slaven Belupo
09. rujna 2018.
NED / 13:00
Hajduk10Sesvete
09. rujna 2018.
NED / 15:00
Rijeka50Šibenik
09. rujna 2018.
NED / 16:00
Međimurje03Solin
4. kolo
Izvještaj
15. rujna 2018.
SUB / 11:00
Slaven Belupo02Hajduk
15. rujna 2018.
SUB / 14:00
Dinamo23Osijek
16. rujna 2018.
NED / 10:00
Zagreb02Sesvete
16. rujna 2018.
NED / 12:00
Istra 196102Lokomotiva
16. rujna 2018.
NED / 14:00
Varaždin11Rijeka
16. rujna 2018.
NED / 15:00
Solin10Inter-Zaprešić
16. rujna 2018.
NED / 15:30
Šibenik01Međimurje
5. kolo
Izvještaj
22. rujna 2018.
SUB / 10:00
Lokomotiva00Dinamo
22. rujna 2018.
SUB / 10:00
Međimurje00Varaždin
22. rujna 2018.
SUB / 13:30
Rijeka10Istra 1961
22. rujna 2018.
SUB / 15:30
Slaven Belupo00Sesvete
22. rujna 2018.
SUB / 16:00
Inter-Zaprešić31Šibenik
23. rujna 2018.
NED / 14:00
Osijek11Zagreb
23. rujna 2018.
NED / 17:30
Hajduk10Solin
6. kolo
Izvještaj
30. rujna 2018.
NED / 10:00
Zagreb-Slaven Belupo
30. rujna 2018.
NED / 10:00
Solin-Sesvete
30. rujna 2018.
NED / 10:00
Šibenik-Hajduk
30. rujna 2018.
NED / 10:00
Varaždin-Inter-Zaprešić
30. rujna 2018.
NED / 10:00
Istra 1961-Međimurje
30. rujna 2018.
NED / 10:00
Osijek-Lokomotiva
13. prosinca 2018.
ČET / 13:00
Dinamo-Rijeka
7. kolo
Izvještaj
07. listopada 2018.
NED / 10:00
Lokomotiva-Zagreb
07. listopada 2018.
NED / 10:00
Rijeka-Osijek
07. listopada 2018.
NED / 10:00
Međimurje-Dinamo
07. listopada 2018.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Istra 1961
07. listopada 2018.
NED / 10:00
Hajduk-Varaždin
07. listopada 2018.
NED / 10:00
Sesvete-Šibenik
07. listopada 2018.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Solin
8. kolo
Izvještaj
14. listopada 2018.
NED / 10:00
Zagreb-Solin
14. listopada 2018.
NED / 10:00
Šibenik-Slaven Belupo
14. listopada 2018.
NED / 10:00
Varaždin-Sesvete
14. listopada 2018.
NED / 10:00
Istra 1961-Hajduk
14. listopada 2018.
NED / 10:00
Dinamo-Inter-Zaprešić
14. listopada 2018.
NED / 10:00
Osijek-Međimurje
14. listopada 2018.
NED / 10:00
Lokomotiva-Rijeka
9. kolo
Izvještaj
20. listopada 2018.
SUB / 10:00
Rijeka-Zagreb
20. listopada 2018.
SUB / 10:00
Međimurje-Lokomotiva
20. listopada 2018.
SUB / 10:00
Inter-Zaprešić-Osijek
20. listopada 2018.
SUB / 10:00
Hajduk-Dinamo
20. listopada 2018.
SUB / 10:00
Sesvete-Istra 1961
20. listopada 2018.
SUB / 10:00
Slaven Belupo-Varaždin
20. listopada 2018.
SUB / 10:00
Solin-Šibenik
10. kolo
Izvještaj
04. studenog 2018.
NED / 10:00
Zagreb-Šibenik
04. studenog 2018.
NED / 10:00
Varaždin-Solin
04. studenog 2018.
NED / 10:00
Istra 1961-Slaven Belupo
04. studenog 2018.
NED / 10:00
Dinamo-Sesvete
04. studenog 2018.
NED / 10:00
Osijek-Hajduk
04. studenog 2018.
NED / 10:00
Lokomotiva-Inter-Zaprešić
04. studenog 2018.
NED / 10:00
Rijeka-Međimurje
11. kolo
Izvještaj
11. studenog 2018.
NED / 10:00
Međimurje-Zagreb
11. studenog 2018.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Rijeka
11. studenog 2018.
NED / 10:00
Hajduk-Lokomotiva
11. studenog 2018.
NED / 10:00
Sesvete-Osijek
11. studenog 2018.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Dinamo
11. studenog 2018.
NED / 10:00
Solin-Istra 1961
11. studenog 2018.
NED / 10:00
Šibenik-Varaždin
12. kolo
Izvještaj
18. studenog 2018.
NED / 10:00
Zagreb-Varaždin
18. studenog 2018.
NED / 10:00
Istra 1961-Šibenik
18. studenog 2018.
NED / 10:00
Dinamo-Solin
18. studenog 2018.
NED / 10:00
Osijek-Slaven Belupo
18. studenog 2018.
NED / 10:00
Lokomotiva-Sesvete
18. studenog 2018.
NED / 10:00
Rijeka-Hajduk
18. studenog 2018.
NED / 10:00
Međimurje-Inter-Zaprešić
13. kolo
Izvještaj
25. studenog 2018.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Zagreb
25. studenog 2018.
NED / 10:00
Hajduk-Međimurje
25. studenog 2018.
NED / 10:00
Sesvete-Rijeka
25. studenog 2018.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Lokomotiva
25. studenog 2018.
NED / 10:00
Solin-Osijek
25. studenog 2018.
NED / 10:00
Šibenik-Dinamo
25. studenog 2018.
NED / 10:00
Varaždin-Istra 1961
14. kolo
Izvještaj
02. prosinca 2018.
NED / 10:00
Zagreb-Istra 1961
02. prosinca 2018.
NED / 10:00
Varaždin-Dinamo
02. prosinca 2018.
NED / 10:00
Šibenik-Osijek
02. prosinca 2018.
NED / 10:00
Solin-Lokomotiva
02. prosinca 2018.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Rijeka
02. prosinca 2018.
NED / 10:00
Sesvete-Međimurje
02. prosinca 2018.
NED / 10:00
Hajduk-Inter-Zaprešić
15. kolo
Izvještaj
09. prosinca 2018.
NED / 10:00
Hajduk-Zagreb
09. prosinca 2018.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Sesvete
09. prosinca 2018.
NED / 10:00
Međimurje-Slaven Belupo
09. prosinca 2018.
NED / 10:00
Rijeka-Solin
09. prosinca 2018.
NED / 10:00
Lokomotiva-Šibenik
09. prosinca 2018.
NED / 10:00
Osijek-Varaždin
09. prosinca 2018.
NED / 10:00
Dinamo-Istra 1961
16. kolo
Izvještaj
24. veljače 2019.
NED / 10:00
Zagreb-Dinamo
24. veljače 2019.
NED / 10:00
Istra 1961-Osijek
24. veljače 2019.
NED / 10:00
Varaždin-Lokomotiva
24. veljače 2019.
NED / 10:00
Šibenik-Rijeka
24. veljače 2019.
NED / 10:00
Solin-Međimurje
24. veljače 2019.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Inter-Zaprešić
24. veljače 2019.
NED / 10:00
Sesvete-Hajduk
17. kolo
Izvještaj
03. ožujka 2019.
NED / 10:00
Sesvete-Zagreb
03. ožujka 2019.
NED / 10:00
Hajduk-Slaven Belupo
03. ožujka 2019.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Solin
03. ožujka 2019.
NED / 10:00
Međimurje-Šibenik
03. ožujka 2019.
NED / 10:00
Rijeka-Varaždin
03. ožujka 2019.
NED / 10:00
Lokomotiva-Istra 1961
03. ožujka 2019.
NED / 10:00
Osijek-Dinamo
18. kolo
Izvještaj
17. ožujka 2019.
NED / 10:00
Zagreb-Osijek
17. ožujka 2019.
NED / 10:00
Dinamo-Lokomotiva
17. ožujka 2019.
NED / 10:00
Istra 1961-Rijeka
17. ožujka 2019.
NED / 10:00
Varaždin-Međimurje
17. ožujka 2019.
NED / 10:00
Šibenik-Inter-Zaprešić
17. ožujka 2019.
NED / 10:00
Solin-Hajduk
17. ožujka 2019.
NED / 10:00
Sesvete-Slaven Belupo
19. kolo
Izvještaj
24. ožujka 2019.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Zagreb
24. ožujka 2019.
NED / 10:00
Sesvete-Solin
24. ožujka 2019.
NED / 10:00
Hajduk-Šibenik
24. ožujka 2019.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Varaždin
24. ožujka 2019.
NED / 10:00
Međimurje-Istra 1961
24. ožujka 2019.
NED / 10:00
Rijeka-Dinamo
24. ožujka 2019.
NED / 10:00
Lokomotiva-Osijek
20. kolo
Izvještaj
31. ožujka 2019.
NED / 10:00
Zagreb-Lokomotiva
31. ožujka 2019.
NED / 10:00
Osijek-Rijeka
31. ožujka 2019.
NED / 10:00
Dinamo-Međimurje
31. ožujka 2019.
NED / 10:00
Istra 1961-Inter-Zaprešić
31. ožujka 2019.
NED / 10:00
Varaždin-Hajduk
31. ožujka 2019.
NED / 10:00
Šibenik-Sesvete
31. ožujka 2019.
NED / 10:00
Solin-Slaven Belupo
21. kolo
Izvještaj
07. travnja 2019.
NED / 10:00
Solin-Zagreb
07. travnja 2019.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Šibenik
07. travnja 2019.
NED / 10:00
Sesvete-Varaždin
07. travnja 2019.
NED / 10:00
Hajduk-Istra 1961
07. travnja 2019.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Dinamo
07. travnja 2019.
NED / 10:00
Međimurje-Osijek
07. travnja 2019.
NED / 10:00
Rijeka-Lokomotiva
22. kolo
Izvještaj
28. travnja 2019.
NED / 10:00
Zagreb-Rijeka
28. travnja 2019.
NED / 10:00
Lokomotiva-Međimurje
28. travnja 2019.
NED / 10:00
Osijek-Inter-Zaprešić
28. travnja 2019.
NED / 10:00
Dinamo-Hajduk
28. travnja 2019.
NED / 10:00
Istra 1961-Sesvete
28. travnja 2019.
NED / 10:00
Varaždin-Slaven Belupo
28. travnja 2019.
NED / 10:00
Šibenik-Solin
23. kolo
Izvještaj
05. svibnja 2019.
NED / 10:00
Šibenik-Zagreb
05. svibnja 2019.
NED / 10:00
Solin-Varaždin
05. svibnja 2019.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Istra 1961
05. svibnja 2019.
NED / 10:00
Sesvete-Dinamo
05. svibnja 2019.
NED / 10:00
Hajduk-Osijek
05. svibnja 2019.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Lokomotiva
05. svibnja 2019.
NED / 10:00
Međimurje-Rijeka
24. kolo
Izvještaj
12. svibnja 2019.
NED / 10:00
Zagreb-Međimurje
12. svibnja 2019.
NED / 10:00
Rijeka-Inter-Zaprešić
12. svibnja 2019.
NED / 10:00
Lokomotiva-Hajduk
12. svibnja 2019.
NED / 10:00
Osijek-Sesvete
12. svibnja 2019.
NED / 10:00
Dinamo-Slaven Belupo
12. svibnja 2019.
NED / 10:00
Istra 1961-Solin
12. svibnja 2019.
NED / 10:00
Varaždin-Šibenik
25. kolo
Izvještaj
19. svibnja 2019.
NED / 10:00
Varaždin-Zagreb
19. svibnja 2019.
NED / 10:00
Šibenik-Istra 1961
19. svibnja 2019.
NED / 10:00
Solin-Dinamo
19. svibnja 2019.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Osijek
19. svibnja 2019.
NED / 10:00
Sesvete-Lokomotiva
19. svibnja 2019.
NED / 10:00
Hajduk-Rijeka
19. svibnja 2019.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Međimurje
26. kolo
Izvještaj
26. svibnja 2019.
NED / 10:00
Zagreb-Inter-Zaprešić
26. svibnja 2019.
NED / 10:00
Međimurje-Hajduk
26. svibnja 2019.
NED / 10:00
Rijeka-Sesvete
26. svibnja 2019.
NED / 10:00
Lokomotiva-Slaven Belupo
26. svibnja 2019.
NED / 10:00
Osijek-Solin
26. svibnja 2019.
NED / 10:00
Dinamo-Šibenik
26. svibnja 2019.
NED / 10:00
Istra 1961-Varaždin
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek3300161+159
2.Cibalia2200150+156
3.Grafičar Vodovod220072+56
4.Marsonia320173+46
5.Croatia Đakovo320165+16
6.Slavonija32014406
7.HYPO LIMAČ3111118+34
8.Sloga NG310256-13
9.Slavija302168-22
10.Željezničar3012010-101
11.Hajduk3003311-80
12.HNK Vukovar 19913003224-220


1. kolo
Izvještaj
02. rujna 2018.
NED / 11:00
Cibalia130HNK Vukovar 1991
02. rujna 2018.
NED / 11:00
Grafičar Vodovod10Željezničar
02. rujna 2018.
NED / 11:00
Osijek21Marsonia
02. rujna 2018.
NED / 11:00
Slavija55HYPO LIMAČ
02. rujna 2018.
NED / 11:00
Slavonija20Sloga NG
02. rujna 2018.
NED / 11:00
Hajduk13Croatia Đakovo
2. kolo
Izvještaj
08. rujna 2018.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ12Slavonija
08. rujna 2018.
SUB / 11:00
Željezničar09Osijek
08. rujna 2018.
SUB / 11:00
HNK Vukovar 199126Grafičar Vodovod
09. rujna 2018.
NED / 11:00
Cibalia20Croatia Đakovo
09. rujna 2018.
NED / 11:00
Sloga NG31Hajduk
09. rujna 2018.
NED / 11:00
Marsonia31Slavija
3. kolo
Izvještaj
12. rujna 2018.
SRI / 20:00
Osijek50HNK Vukovar 1991
16. rujna 2018.
NED / 11:00
Grafičar Vodovod-Cibalia
16. rujna 2018.
NED / 11:00
Slavija00Željezničar
16. rujna 2018.
NED / 11:00
Slavonija03Marsonia
16. rujna 2018.
NED / 11:00
Hajduk15HYPO LIMAČ
16. rujna 2018.
NED / 11:00
Croatia Đakovo32Sloga NG
4. kolo
Izvještaj
22. rujna 2018.
SUB / 11:00
Cibalia-Sloga NG
22. rujna 2018.
SUB / 11:00
Željezničar-Slavonija
22. rujna 2018.
SUB / 11:00
Grafičar Vodovod-Osijek
23. rujna 2018.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ-Croatia Đakovo
23. rujna 2018.
NED / 11:00
Marsonia-Hajduk
23. rujna 2018.
NED / 11:00
HNK Vukovar 1991-Slavija
5. kolo
Izvještaj
30. rujna 2018.
NED / 11:00
Osijek-Cibalia
30. rujna 2018.
NED / 11:00
Slavija-Grafičar Vodovod
30. rujna 2018.
NED / 11:00
Slavonija-HNK Vukovar 1991
30. rujna 2018.
NED / 11:00
Hajduk-Željezničar
30. rujna 2018.
NED / 11:00
Croatia Đakovo-Marsonia
30. rujna 2018.
NED / 11:00
Sloga NG-HYPO LIMAČ
6. kolo
Izvještaj
07. listopada 2018.
NED / 11:00
Cibalia-HYPO LIMAČ
07. listopada 2018.
NED / 11:00
Marsonia-Sloga NG
07. listopada 2018.
NED / 11:00
Željezničar-Croatia Đakovo
07. listopada 2018.
NED / 11:00
HNK Vukovar 1991-Hajduk
07. listopada 2018.
NED / 11:00
Grafičar Vodovod-Slavonija
07. listopada 2018.
NED / 11:00
Osijek-Slavija
7. kolo
Izvještaj
14. listopada 2018.
NED / 11:00
Slavija-Cibalia
14. listopada 2018.
NED / 11:00
Slavonija-Osijek
14. listopada 2018.
NED / 11:00
Hajduk-Grafičar Vodovod
14. listopada 2018.
NED / 11:00
Croatia Đakovo-HNK Vukovar 1991
14. listopada 2018.
NED / 11:00
Sloga NG-Željezničar
14. listopada 2018.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ-Marsonia
8. kolo
Izvještaj
21. listopada 2018.
NED / 11:00
Cibalia-Marsonia
21. listopada 2018.
NED / 11:00
Željezničar-HYPO LIMAČ
21. listopada 2018.
NED / 11:00
HNK Vukovar 1991-Sloga NG
21. listopada 2018.
NED / 11:00
Grafičar Vodovod-Croatia Đakovo
21. listopada 2018.
NED / 11:00
Osijek-Hajduk
21. listopada 2018.
NED / 11:00
Slavija-Slavonija
9. kolo
Izvještaj
28. listopada 2018.
NED / 11:00
Slavonija-Cibalia
28. listopada 2018.
NED / 11:00
Hajduk-Slavija
28. listopada 2018.
NED / 11:00
Croatia Đakovo-Osijek
28. listopada 2018.
NED / 11:00
Sloga NG-Grafičar Vodovod
28. listopada 2018.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ-HNK Vukovar 1991
28. listopada 2018.
NED / 11:00
Marsonia-Željezničar
10. kolo
Izvještaj
04. studenog 2018.
NED / 11:00
Cibalia-Željezničar
04. studenog 2018.
NED / 11:00
HNK Vukovar 1991-Marsonia
04. studenog 2018.
NED / 11:00
Grafičar Vodovod-HYPO LIMAČ
04. studenog 2018.
NED / 11:00
Osijek-Sloga NG
04. studenog 2018.
NED / 11:00
Slavija-Croatia Đakovo
04. studenog 2018.
NED / 11:00
Slavonija-Hajduk
11. kolo
Izvještaj
11. studenog 2018.
NED / 11:00
Hajduk-Cibalia
11. studenog 2018.
NED / 11:00
Croatia Đakovo-Slavonija
11. studenog 2018.
NED / 11:00
Sloga NG-Slavija
11. studenog 2018.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ-Osijek
11. studenog 2018.
NED / 11:00
Marsonia-Grafičar Vodovod
11. studenog 2018.
NED / 11:00
Željezničar-HNK Vukovar 1991
12. kolo
Izvještaj
-Cibalia-HNK Vukovar 1991
-Željezničar-Grafičar Vodovod
-Marsonia-Osijek
-HYPO LIMAČ-Slavija
-Sloga NG-Slavonija
-Croatia Đakovo-Hajduk
13. kolo
Izvještaj
-Croatia Đakovo-Cibalia
-Hajduk-Sloga NG
-Slavonija-HYPO LIMAČ
-Slavija-Marsonia
-Osijek-Željezničar
-Grafičar Vodovod-HNK Vukovar 1991
14. kolo
Izvještaj
-Cibalia-Grafičar Vodovod
-HNK Vukovar 1991-Osijek
-Željezničar-Slavija
-Marsonia-Slavonija
-HYPO LIMAČ-Hajduk
-Sloga NG-Croatia Đakovo
15. kolo
Izvještaj
-Sloga NG-Cibalia
-Croatia Đakovo-HYPO LIMAČ
-Hajduk-Marsonia
-Slavonija-Željezničar
-Slavija-HNK Vukovar 1991
-Osijek-Grafičar Vodovod
16. kolo
Izvještaj
-Cibalia-Osijek
-Grafičar Vodovod-Slavija
-HNK Vukovar 1991-Slavonija
-Željezničar-Hajduk
-Marsonia-Croatia Đakovo
-HYPO LIMAČ-Sloga NG
17. kolo
Izvještaj
-HYPO LIMAČ-Cibalia
-Sloga NG-Marsonia
-Croatia Đakovo-Željezničar
-Hajduk-HNK Vukovar 1991
-Slavonija-Grafičar Vodovod
-Slavija-Osijek
18. kolo
Izvještaj
-Cibalia-Slavija
-Osijek-Slavonija
-Grafičar Vodovod-Hajduk
-HNK Vukovar 1991-Croatia Đakovo
-Željezničar-Sloga NG
-Marsonia-HYPO LIMAČ
19. kolo
Izvještaj
-Marsonia-Cibalia
-HYPO LIMAČ-Željezničar
-Sloga NG-HNK Vukovar 1991
-Croatia Đakovo-Grafičar Vodovod
-Hajduk-Osijek
-Slavonija-Slavija
20. kolo
Izvještaj
-Cibalia-Slavonija
-Slavija-Hajduk
-Osijek-Croatia Đakovo
-Grafičar Vodovod-Sloga NG
-HNK Vukovar 1991-HYPO LIMAČ
-Željezničar-Marsonia
21. kolo
Izvještaj
-Željezničar-Cibalia
-Marsonia-HNK Vukovar 1991
-HYPO LIMAČ-Grafičar Vodovod
-Sloga NG-Osijek
-Croatia Đakovo-Slavija
-Hajduk-Slavonija
22. kolo
Izvještaj
-Cibalia-Hajduk
-Slavonija-Croatia Đakovo
-Slavija-Sloga NG
-Osijek-HYPO LIMAČ
-Grafičar Vodovod-Marsonia
-HNK Vukovar 1991-Željezničar
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek II3300302+289
2.HYPO LIMAČ II3300150+159
3.Čepin3300152+139
4.FEŠK3300102+89
5.Jedinstvo3201146+86
6.NAŠK320194+56
7.Valpovka Valpovo3201128+46
8.BSK3201106+46
9.HNK Đakovo Croatia 23012410-61
10.Olimpija3012110-91
11.HNK Bilje3003312-90
12.Višnjevac3003316-130
13.Slavonac (T)3003220-180
14.Belišće3003030-300


1. kolo
Izvještaj
29. kolovoza 2018.
SRI / 19:30
Osijek II32Jedinstvo
01. rujna 2018.
SUB / 11:00
FEŠK50HNK Bilje
02. rujna 2018.
NED / 11:00
BSK52Višnjevac
02. rujna 2018.
NED / 11:00
NAŠK30Belišće
02. rujna 2018.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ II40Olimpija
02. rujna 2018.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 214Čepin
02. rujna 2018.
NED / 11:00
Slavonac (T)18Valpovka Valpovo
2. kolo
Izvještaj
08. rujna 2018.
SUB / 10:15
Čepin50Slavonac (T)
08. rujna 2018.
SUB / 11:00
Jedinstvo52HNK Đakovo Croatia 2
08. rujna 2018.
SUB / 11:00
FEŠK21BSK
09. rujna 2018.
NED / 11:00
HNK Bilje13Valpovka Valpovo
09. rujna 2018.
NED / 11:00
Olimpija05Osijek II
09. rujna 2018.
NED / 11:00
Belišće05HYPO LIMAČ II
09. rujna 2018.
NED / 11:00
Višnjevac15NAŠK
3. kolo
Izvještaj
16. rujna 2018.
NED / 10:00
Slavonac (T)17Jedinstvo
16. rujna 2018.
NED / 11:00
BSK42HNK Bilje
16. rujna 2018.
NED / 11:00
NAŠK13FEŠK
16. rujna 2018.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ II60Višnjevac
16. rujna 2018.
NED / 11:00
Osijek II220Belišće
16. rujna 2018.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 211Olimpija
16. rujna 2018.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo16Čepin
4. kolo
Izvještaj
23. rujna 2018.
NED / 11:00
HNK Bilje-Čepin
23. rujna 2018.
NED / 11:00
Jedinstvo-Valpovka Valpovo
23. rujna 2018.
NED / 11:00
Olimpija-Slavonac (T)
23. rujna 2018.
NED / 11:00
Belišće-HNK Đakovo Croatia 2
23. rujna 2018.
NED / 11:00
Višnjevac-Osijek II
23. rujna 2018.
NED / 11:00
FEŠK-HYPO LIMAČ II
23. rujna 2018.
NED / 11:00
BSK-NAŠK
5. kolo
Izvještaj
30. rujna 2018.
NED / 11:00
NAŠK-HNK Bilje
30. rujna 2018.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ II-BSK
30. rujna 2018.
NED / 11:00
Osijek II-FEŠK
30. rujna 2018.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2-Višnjevac
30. rujna 2018.
NED / 11:00
Slavonac (T)-Belišće
30. rujna 2018.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo-Olimpija
30. rujna 2018.
NED / 11:00
Čepin-Jedinstvo
6. kolo
Izvještaj
07. listopada 2018.
NED / 11:00
HNK Bilje-Jedinstvo
07. listopada 2018.
NED / 11:00
Olimpija-Čepin
07. listopada 2018.
NED / 11:00
Belišće-Valpovka Valpovo
07. listopada 2018.
NED / 11:00
Višnjevac-Slavonac (T)
07. listopada 2018.
NED / 11:00
FEŠK-HNK Đakovo Croatia 2
07. listopada 2018.
NED / 11:00
BSK-Osijek II
07. listopada 2018.
NED / 11:00
NAŠK-HYPO LIMAČ II
7. kolo
Izvještaj
14. listopada 2018.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ II-HNK Bilje
14. listopada 2018.
NED / 11:00
Osijek II-NAŠK
14. listopada 2018.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2-BSK
14. listopada 2018.
NED / 11:00
Slavonac (T)-FEŠK
14. listopada 2018.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo-Višnjevac
14. listopada 2018.
NED / 11:00
Čepin-Belišće
14. listopada 2018.
NED / 11:00
Jedinstvo-Olimpija
8. kolo
Izvještaj
21. listopada 2018.
NED / 11:00
HNK Bilje-Olimpija
21. listopada 2018.
NED / 11:00
Belišće-Jedinstvo
21. listopada 2018.
NED / 11:00
Višnjevac-Čepin
21. listopada 2018.
NED / 11:00
FEŠK-Valpovka Valpovo
21. listopada 2018.
NED / 11:00
BSK-Slavonac (T)
21. listopada 2018.
NED / 11:00
NAŠK-HNK Đakovo Croatia 2
21. listopada 2018.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ II-Osijek II
9. kolo
Izvještaj
28. listopada 2018.
NED / 11:00
Osijek II-HNK Bilje
28. listopada 2018.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2-HYPO LIMAČ II
28. listopada 2018.
NED / 11:00
Slavonac (T)-NAŠK
28. listopada 2018.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo-BSK
28. listopada 2018.
NED / 11:00
Čepin-FEŠK
28. listopada 2018.
NED / 11:00
Jedinstvo-Višnjevac
28. listopada 2018.
NED / 11:00
Olimpija-Belišće
10. kolo
Izvještaj
04. studenog 2018.
NED / 11:00
HNK Bilje-Belišće
04. studenog 2018.
NED / 11:00
Višnjevac-Olimpija
04. studenog 2018.
NED / 11:00
FEŠK-Jedinstvo
04. studenog 2018.
NED / 11:00
BSK-Čepin
04. studenog 2018.
NED / 11:00
NAŠK-Valpovka Valpovo
04. studenog 2018.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ II-Slavonac (T)
04. studenog 2018.
NED / 11:00
Osijek II-HNK Đakovo Croatia 2
11. kolo
Izvještaj
11. studenog 2018.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2-HNK Bilje
11. studenog 2018.
NED / 11:00
Slavonac (T)-Osijek II
11. studenog 2018.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo-HYPO LIMAČ II
11. studenog 2018.
NED / 11:00
Čepin-NAŠK
11. studenog 2018.
NED / 11:00
Jedinstvo-BSK
11. studenog 2018.
NED / 11:00
Olimpija-FEŠK
11. studenog 2018.
NED / 11:00
Belišće-Višnjevac
12. kolo
Izvještaj
18. studenog 2018.
NED / 11:00
HNK Bilje-Višnjevac
18. studenog 2018.
NED / 11:00
FEŠK-Belišće
18. studenog 2018.
NED / 11:00
BSK-Olimpija
18. studenog 2018.
NED / 11:00
NAŠK-Jedinstvo
18. studenog 2018.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ II-Čepin
18. studenog 2018.
NED / 11:00
Osijek II-Valpovka Valpovo
18. studenog 2018.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2-Slavonac (T)
13. kolo
Izvještaj
25. studenog 2018.
NED / 11:00
Slavonac (T)-HNK Bilje
25. studenog 2018.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo-HNK Đakovo Croatia 2
25. studenog 2018.
NED / 11:00
Čepin-Osijek II
25. studenog 2018.
NED / 11:00
Jedinstvo-HYPO LIMAČ II
25. studenog 2018.
NED / 11:00
Olimpija-NAŠK
25. studenog 2018.
NED / 11:00
Belišće-BSK
25. studenog 2018.
NED / 11:00
Višnjevac-FEŠK
14. kolo
Izvještaj
-HNK Bilje-FEŠK
-Višnjevac-BSK
-Belišće-NAŠK
-Olimpija-HYPO LIMAČ II
-Jedinstvo-Osijek II
-Čepin-HNK Đakovo Croatia 2
-Valpovka Valpovo-Slavonac (T)
15. kolo
Izvještaj
-Valpovka Valpovo-HNK Bilje
-Slavonac (T)-Čepin
-HNK Đakovo Croatia 2-Jedinstvo
-Osijek II-Olimpija
-HYPO LIMAČ II-Belišće
-NAŠK-Višnjevac
-BSK-FEŠK
16. kolo
Izvještaj
-HNK Bilje-BSK
-FEŠK-NAŠK
-Višnjevac-HYPO LIMAČ II
-Belišće-Osijek II
-Olimpija-HNK Đakovo Croatia 2
-Jedinstvo-Slavonac (T)
-Čepin-Valpovka Valpovo
17. kolo
Izvještaj
-Čepin-HNK Bilje
-Valpovka Valpovo-Jedinstvo
-Slavonac (T)-Olimpija
-HNK Đakovo Croatia 2-Belišće
-Osijek II-Višnjevac
-HYPO LIMAČ II-FEŠK
-NAŠK-BSK
18. kolo
Izvještaj
-HNK Bilje-NAŠK
-BSK-HYPO LIMAČ II
-FEŠK-Osijek II
-Višnjevac-HNK Đakovo Croatia 2
-Belišće-Slavonac (T)
-Olimpija-Valpovka Valpovo
-Jedinstvo-Čepin
19. kolo
Izvještaj
-Jedinstvo-HNK Bilje
-Čepin-Olimpija
-Valpovka Valpovo-Belišće
-Slavonac (T)-Višnjevac
-HNK Đakovo Croatia 2-FEŠK
-Osijek II-BSK
-HYPO LIMAČ II-NAŠK
20. kolo
Izvještaj
-HNK Bilje-HYPO LIMAČ II
-NAŠK-Osijek II
-BSK-HNK Đakovo Croatia 2
-FEŠK-Slavonac (T)
-Višnjevac-Valpovka Valpovo
-Belišće-Čepin
-Olimpija-Jedinstvo
21. kolo
Izvještaj
-Olimpija-HNK Bilje
-Jedinstvo-Belišće
-Čepin-Višnjevac
-Valpovka Valpovo-FEŠK
-Slavonac (T)-BSK
-HNK Đakovo Croatia 2-NAŠK
-Osijek II-HYPO LIMAČ II
22. kolo
Izvještaj
-HNK Bilje-Osijek II
-HYPO LIMAČ II-HNK Đakovo Croatia 2
-NAŠK-Slavonac (T)
-BSK-Valpovka Valpovo
-FEŠK-Čepin
-Višnjevac-Jedinstvo
-Belišće-Olimpija
23. kolo
Izvještaj
-Belišće-HNK Bilje
-Olimpija-Višnjevac
-Jedinstvo-FEŠK
-Čepin-BSK
-Valpovka Valpovo-NAŠK
-Slavonac (T)-HYPO LIMAČ II
-HNK Đakovo Croatia 2-Osijek II
24. kolo
Izvještaj
-HNK Bilje-HNK Đakovo Croatia 2
-Osijek II-Slavonac (T)
-HYPO LIMAČ II-Valpovka Valpovo
-NAŠK-Čepin
-BSK-Jedinstvo
-FEŠK-Olimpija
-Višnjevac-Belišće
25. kolo
Izvještaj
-Višnjevac-HNK Bilje
-Belišće-FEŠK
-Olimpija-BSK
-Jedinstvo-NAŠK
-Čepin-HYPO LIMAČ II
-Valpovka Valpovo-Osijek II
-Slavonac (T)-HNK Đakovo Croatia 2
26. kolo
Izvještaj
-HNK Bilje-Slavonac (T)
-HNK Đakovo Croatia 2-Valpovka Valpovo
-Osijek II-Čepin
-HYPO LIMAČ II-Jedinstvo
-NAŠK-Olimpija
-BSK-Belišće
-FEŠK-Višnjevac
12 golova
Petar Ivančan
8 golova
Damjan Škorić
6 golova
Luka Andričević, Tin Antoljak, Antun Damjanović, Dorian Herceg, Jan Jerbić, Antonio Josipović, Mateo Pajić
5 golova
Fran Falamić, Danijel Jovinac, Vito Matijević, Filip Milić, Petar Milović, Filip Prišć, Marko Trbojević
4 gola
Šimun Hrgović, Dražen Lozić, Gabrijel Markić, Šimun Mikolčić, Luka Milosavljević, Matija Perak, Bruno Sinković, Leo Subotić, Borna Turkalj-Solić
3 gola
Franjo Bečarević, David Blagojević, Karlo Brkić, Marko Cukon, Fran Čuljak, Marko Drinić, Toni Hrvat, Fran Jurkić, Dominik Kovačić, Leon Ledinski, Toni Lučinger, Petar Milić, Dorijan Nikolić, Fran Pejić, Hrvoje Pejić, Rafael Podboj, Andrija Sablić, Rafael Turić, Filip Vrljić, Vinko Zahatek
2 gola
Dorian Balog, Filip Barači, Marko Batur, Din Begović, Lovro Božičević, Duje Budiša, Lukas Buić, Franko Buljanović, Ante Drmić, Mathias Gaube, Petar Jukić, Borna Knezović, Fabian Kuprešanin, Mateo Marković, Lovro Matešić, Filip Mažar, Dino Mendroš, Matko Nićin, Danijel Novak, Matej Radojčić, Mateo Stazić, Kristijan Štefanac, Luka Tadić, Ognjen Trbić, Leo Tropšek, Jan Vidaković, Marko Vidaković, Krešimir Vrbanac, Jere Vrcić, Luka Vuletić, Filip Zorić, Marin Zrakić, David Zrinušić
1 gol
Leon Ambruš, Ivan Bagara, Karlo Bajs, Roko Bakić, Ivan Balent, Ivan Barić, Ante Barišić, Petar Begović, Matija Benković, Filip Bićan, Marin Biljan, Lovro Blažević, Noel Bodetić, David Bosak, Mihael Bosanac, Noah Bossi, Mateo Bošnjak, Borko Božić, Marko Brkljača, Petar Budimir, Marko Capan, Roberto Čatalinac, Samir Čepalović, Alen Dizdarević, Zvonimir Dornjak, Teo Duvnjak, Nikola Đurđević, Niko Gajzler, Stefano Galešić, Niko Galić Alviž, Marko Goman, Gabrijel Gospočić, Dino Grđan, Tin Gregurić, Antun Gucić, Luka Hočevar, Niko Ivančić, Juraj Ivanković, Milan Jezdić, Adam Jovanović, Leonard Kirin, Karlo Kovre, Marino Kukoč, Marin Kurteš, Sergej Levak, Ivan Lindić, Luka Majstorović, Karlo Marković, Luka Marton, Juraj Matković, Ivan Matovina, Jakov Medvedović, Niko Mesić, Ante Mihaljević, Filip Miškić, Patrik Moric, Danijel Narančić, Ante Novak, Matej Paradžik, David Pavlina, Daniel Perči, Roko Perković, Patrik Peter, Mislav Petrović, Fran Potkoč, Jure Prkačin, Leo Pućo, Luka Punčec, Niko Radujković, Petar Ratajec, Zlatko Ribić, Denis Rodić, Fran Rožmarić, Marko Sabo, Petar Senić, Jurica Sičanica, Marko Sitar, Mateo Stanišić, Josip Strmota, Fabijan Šakić, Alexandar Kristian Šargač Vićentijević, Andrej Šebetić, Jakov Šimenić, Mateo Šimić, Mirko Tokić, Borna Tolić, Ivan Verhas, Franko Vidović, Marino Vučinić, Ivan Vukić, Antonio Vukoja, Rocco Žiković

HT Prva liga

1.Dinamo8+920
2.Lokomotiva8+916
3.Osijek8+614
4.Rijeka8+513
5.Gorica8+313
6.Hajduk8-110
7.Slaven Belupo8-38
8.Inter-Zaprešić8-87
9.Istra 19618-105
10.Rudeš8-102

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Inter-Zaprešić - Osijek

ŠRC Zaprešić, 29.09.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica 0:1

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

NK Osijek @ Instagram