NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Pioniri

Pioniri

  • Igrači
  • 1. HNL
  • Strijelci
  • P. II - 1. KLM
  • P. III - 2. KLM
  • Strijelci

Vratari

  • Matej Bobić

    Matej
    Bobić

    Rođen: 26.06.2004.

  • Fran Bocka

    Fran
    Bocka

    Rođen: 10.01.2005.

  • Nemanja Poznanović

    Nemanja
    Poznanović

    Rođen: 22.02.2005.

  • Nikola Ralić

    Nikola
    Ralić

    Rođen: 29.01.2005.

  • Tin Sajko

    Tin
    Sajko

    Rođen: 07.03.2004.

Braniči

  • Tin Antoljak

    Tin
    Antoljak

    Rođen: 14.10.2005.

  • Andrej Avdejev

    Andrej
    Avdejev

    Rođen: 10.01.2004.

  • Marin Čičin-Ćapin

    Marin
    Čičin-Ćapin

    Rođen: 16.02.2005.

  • Luka Dorić

    Luka
    Dorić

    Rođen: 16.01.2004.

  • Dorian Herceg

    Dorian
    Herceg

    Rođen: 30.09.2005.

  • Fran Jurkić

    Fran
    Jurkić

    Rođen: 09.06.2004.

  • Ivan Kos

    Ivan
    Kos

    Rođen: 03.02.2004.

  • Dino Krivić

    Dino
    Krivić

    Rođen: 28.02.2004.

  • Domagoj Kučinac

    Domagoj
    Kučinac

    Rođen: 08.06.2005.

  • Luka Kulešević

    Luka
    Kulešević

    Rođen: 05.11.2004.

  • Marko Maras

    Marko
    Maras

    Rođen: 22.05.2005.

  • Mateo Marković

    Mateo
    Marković

    Rođen: 13.05.2005.

  • Marko Milobara

    Marko
    Milobara

    Rođen: 06.07.2004.

  • Antonio Perić

    Antonio
    Perić

    Rođen: 24.06.2005.

  • Marin Prekodravac

    Marin
    Prekodravac

    Rođen: 03.03.2005.

  • Leon Tretinjak

    Leon
    Tretinjak

    Rođen: 28.06.2004.

  • Filip Vrljić

    Filip
    Vrljić

    Rođen: 06.03.2004.

Vezni igrači

  • Roko Anić

    Roko
    Anić

    Rođen: 21.07.2004.

  • Luka Barić

    Luka
    Barić

    Rođen: 03.07.2005.

  • Domagoj Bukvić

    Domagoj
    Bukvić

    Rođen: 22.02.2004.

  • Dino Damjanović

    Dino
    Damjanović

    Rođen: 28.09.2004.

  • Fabio Džeko

    Fabio
    Džeko

    Rođen: 28.01.2005.

  • Marko Maksimović

    Marko
    Maksimović

    Rođen: 27.04.2004.

  • Šimun Mikolčić

    Šimun
    Mikolčić

    Rođen: 21.01.2004.

  • Petar Milović

    Petar
    Milović

    Rođen: 30.11.2004.

  • Mateo Pajić

    Mateo
    Pajić

    Rođen: 05.01.2004.

  • Fran Pejić

    Fran
    Pejić

    Rođen: 25.08.2005.

  • Noa Petrović

    Noa
    Petrović

    Rođen: 04.03.2005.

  • Mateo Stanišić

    Mateo
    Stanišić

    Rođen: 22.04.2004.

  • Marko Trbojević

    Marko
    Trbojević

    Rođen: 25.08.2005.

  • Krešimir Vrbanac

    Krešimir
    Vrbanac

    Rođen: 24.04.2005.

Napadači

  • Ante Barišić

    Ante
    Barišić

    Rođen: 04.05.2005.

  • Duje Budiša

    Duje
    Budiša

    Rođen: 13.01.2005.

  • Antun Damjanović

    Antun
    Damjanović

    Rođen: 06.12.2005.

  • Petar Ivančan

    Petar
    Ivančan

    Rođen: 07.01.2005.

  • Petar Korov

    Petar
    Korov

    Rođen: 24.11.2004.

  • Dražen Lozić

    Dražen
    Lozić

    Rođen: 09.05.2004.

  • Ivan Malovan

    Ivan
    Malovan

    Rođen: 22.06.2005.

  • Juraj Matković

    Juraj
    Matković

    Rođen: 15.07.2005.

  • Filip Mažar

    Filip
    Mažar

    Rođen: 24.03.2005.

  • Bruno Sinković

    Bruno
    Sinković

    Rođen: 10.01.2004.

  • Ivan Verhas

    Ivan
    Verhas

    Rođen: 29.04.2004.

#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Lokomotiva151410362+3443
2.Hajduk151212327+2537
3.Rijeka15942266+2031
4.Dinamo159332413+1130
5.Osijek158163225+725
6.Međimurje157261325-1223
7.Sesvete155551811+720
8.Zagreb155371422-818
9.Solin156091021-1118
10.Slaven Belupo15429519-1414
11.Varaždin152581825-711
12.Istra 19611532101323-1011
13.Inter-Zaprešić15258924-1511
14.Šibenik152013835-276


1. kolo
Izvještaj
23. kolovoza 2018.
ČET / 17:00
Rijeka00Slaven Belupo
23. kolovoza 2018.
ČET / 17:30
Dinamo11Varaždin
26. kolovoza 2018.
NED / 10:00
Osijek40Šibenik
26. kolovoza 2018.
NED / 10:00
Međimurje10Sesvete
26. kolovoza 2018.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić02Hajduk
26. kolovoza 2018.
NED / 15:30
Istra 196130Zagreb
26. kolovoza 2018.
NED / 18:50
Lokomotiva20Solin
2. kolo
Izvještaj
31. kolovoza 2018.
PET / 10:00
Sesvete00Inter-Zaprešić
01. rujna 2018.
SUB / 16:00
Šibenik05Lokomotiva
02. rujna 2018.
NED / 10:00
Zagreb00Hajduk
02. rujna 2018.
NED / 10:00
Solin02Rijeka
02. rujna 2018.
NED / 16:00
Slaven Belupo02Međimurje
02. rujna 2018.
NED / 16:00
Varaždin23Osijek
10. listopada 2018.
SRI / 14:30
Istra 196102Dinamo
3. kolo
Izvještaj
08. rujna 2018.
SUB / 10:00
Osijek03Istra 1961
09. rujna 2018.
NED / 10:00
Dinamo21Zagreb
09. rujna 2018.
NED / 10:00
Lokomotiva30Varaždin
09. rujna 2018.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić01Slaven Belupo
09. rujna 2018.
NED / 13:00
Hajduk10Sesvete
09. rujna 2018.
NED / 15:00
Rijeka50Šibenik
09. rujna 2018.
NED / 16:00
Međimurje03Solin
4. kolo
Izvještaj
15. rujna 2018.
SUB / 11:00
Slaven Belupo02Hajduk
15. rujna 2018.
SUB / 14:00
Dinamo23Osijek
16. rujna 2018.
NED / 10:00
Zagreb02Sesvete
16. rujna 2018.
NED / 12:00
Istra 196102Lokomotiva
16. rujna 2018.
NED / 14:00
Varaždin11Rijeka
16. rujna 2018.
NED / 15:00
Solin10Inter-Zaprešić
16. rujna 2018.
NED / 15:30
Šibenik01Međimurje
5. kolo
Izvještaj
22. rujna 2018.
SUB / 10:00
Lokomotiva00Dinamo
22. rujna 2018.
SUB / 10:00
Međimurje00Varaždin
22. rujna 2018.
SUB / 13:30
Rijeka10Istra 1961
22. rujna 2018.
SUB / 15:30
Slaven Belupo00Sesvete
22. rujna 2018.
SUB / 16:00
Inter-Zaprešić31Šibenik
23. rujna 2018.
NED / 14:00
Osijek11Zagreb
23. rujna 2018.
NED / 17:30
Hajduk10Solin
6. kolo
Izvještaj
29. rujna 2018.
SUB / 12:30
Osijek14Lokomotiva
30. rujna 2018.
NED / 10:00
Zagreb10Slaven Belupo
30. rujna 2018.
NED / 10:00
Varaždin11Inter-Zaprešić
30. rujna 2018.
NED / 11:00
Šibenik02Hajduk
30. rujna 2018.
NED / 12:00
Istra 196112Međimurje
30. rujna 2018.
NED / 13:30
Solin10Sesvete
19. prosinca 2018.
SRI / 14:00
Dinamo05Rijeka
7. kolo
Izvještaj
06. listopada 2018.
SUB / 11:00
Međimurje11Dinamo
07. listopada 2018.
NED / 10:00
Lokomotiva20Zagreb
07. listopada 2018.
NED / 10:00
Rijeka32Osijek
07. listopada 2018.
NED / 14:00
Slaven Belupo20Solin
07. listopada 2018.
NED / 15:00
Inter-Zaprešić11Istra 1961
07. listopada 2018.
NED / 15:00
Sesvete20Šibenik
16. prosinca 2018.
NED / 15:00
Hajduk21Varaždin
8. kolo
Izvještaj
14. listopada 2018.
NED / 10:00
Dinamo30Inter-Zaprešić
14. listopada 2018.
NED / 11:30
Istra 196112Hajduk
14. listopada 2018.
NED / 13:00
Lokomotiva10Rijeka
14. listopada 2018.
NED / 13:15
Varaždin00Sesvete
14. listopada 2018.
NED / 14:00
Osijek30Međimurje
14. listopada 2018.
NED / 14:30
Šibenik20Slaven Belupo
14. listopada 2018.
NED / 15:00
Zagreb30Solin
9. kolo
Izvještaj
20. listopada 2018.
SUB / 11:00
Hajduk10Dinamo
20. listopada 2018.
SUB / 12:00
Rijeka00Zagreb
20. listopada 2018.
SUB / 13:00
Solin10Šibenik
20. listopada 2018.
SUB / 14:00
Sesvete00Istra 1961
20. listopada 2018.
SUB / 15:00
Inter-Zaprešić02Osijek
21. listopada 2018.
NED / 10:00
Slaven Belupo10Varaždin
28. listopada 2018.
NED / 11:30
Međimurje02Lokomotiva
10. kolo
Izvještaj
03. studenog 2018.
SUB / 12:30
Rijeka30Međimurje
03. studenog 2018.
SUB / 13:00
Istra 196101Slaven Belupo
04. studenog 2018.
NED / 10:00
Varaždin30Solin
04. studenog 2018.
NED / 10:00
Dinamo21Sesvete
04. studenog 2018.
NED / 10:00
Lokomotiva40Inter-Zaprešić
04. studenog 2018.
NED / 13:30
Zagreb21Šibenik
06. studenog 2018.
UTO / 10:00
Osijek14Hajduk
11. kolo
Izvještaj
10. studenog 2018.
SUB / 11:00
Slaven Belupo03Dinamo
11. studenog 2018.
NED / 10:00
Solin10Istra 1961
11. studenog 2018.
NED / 11:00
Međimurje10Zagreb
11. studenog 2018.
NED / 12:00
Hajduk12Lokomotiva
11. studenog 2018.
NED / 13:00
Sesvete32Osijek
11. studenog 2018.
NED / 13:00
Šibenik41Varaždin
11. studenog 2018.
NED / 14:30
Inter-Zaprešić00Rijeka
12. kolo
Izvještaj
17. studenog 2018.
SUB / 15:00
Dinamo20Solin
18. studenog 2018.
NED / 10:00
Zagreb32Varaždin
18. studenog 2018.
NED / 10:00
Istra 196110Šibenik
18. studenog 2018.
NED / 10:00
Lokomotiva10Sesvete
18. studenog 2018.
NED / 11:00
Osijek30Slaven Belupo
18. studenog 2018.
NED / 11:00
Rijeka21Hajduk
18. studenog 2018.
NED / 11:00
Međimurje21Inter-Zaprešić
13. kolo
Izvještaj
24. studenog 2018.
SUB / 15:00
Hajduk40Međimurje
25. studenog 2018.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić10Zagreb
25. studenog 2018.
NED / 10:00
Slaven Belupo03Lokomotiva
25. studenog 2018.
NED / 12:30
Šibenik02Dinamo
25. studenog 2018.
NED / 13:00
Sesvete10Rijeka
25. studenog 2018.
NED / 13:00
Varaždin61Istra 1961
01. prosinca 2018.
SUB / 11:00
Solin32Osijek
14. kolo
Izvještaj
28. studenog 2018.
SRI / 11:00
Varaždin02Dinamo
01. prosinca 2018.
SUB / 12:45
Zagreb32Istra 1961
01. prosinca 2018.
SUB / 14:00
Slaven Belupo01Rijeka
02. prosinca 2018.
NED / 10:00
Šibenik02Osijek
02. prosinca 2018.
NED / 10:00
Sesvete71Međimurje
02. prosinca 2018.
NED / 11:00
Solin01Lokomotiva
02. prosinca 2018.
NED / 14:00
Hajduk40Inter-Zaprešić
15. kolo
Izvještaj
07. prosinca 2018.
PET / 13:00
Osijek30Varaždin
08. prosinca 2018.
SUB / 11:00
Inter-Zaprešić22Sesvete
08. prosinca 2018.
SUB / 13:00
Hajduk50Zagreb
08. prosinca 2018.
SUB / 13:30
Dinamo20Istra 1961
08. prosinca 2018.
SUB / 15:00
Lokomotiva40Šibenik
08. prosinca 2018.
SUB / 16:30
Rijeka30Solin
09. prosinca 2018.
NED / 10:00
Međimurje20Slaven Belupo
16. kolo
Izvještaj
24. veljače 2019.
NED / 10:00
Zagreb-Dinamo
24. veljače 2019.
NED / 10:00
Istra 1961-Osijek
24. veljače 2019.
NED / 10:00
Varaždin-Lokomotiva
24. veljače 2019.
NED / 10:00
Šibenik-Rijeka
24. veljače 2019.
NED / 10:00
Solin-Međimurje
24. veljače 2019.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Inter-Zaprešić
24. veljače 2019.
NED / 10:00
Sesvete-Hajduk
17. kolo
Izvještaj
03. ožujka 2019.
NED / 10:00
Sesvete-Zagreb
03. ožujka 2019.
NED / 10:00
Hajduk-Slaven Belupo
03. ožujka 2019.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Solin
03. ožujka 2019.
NED / 10:00
Međimurje-Šibenik
03. ožujka 2019.
NED / 10:00
Rijeka-Varaždin
03. ožujka 2019.
NED / 10:00
Lokomotiva-Istra 1961
03. ožujka 2019.
NED / 10:00
Osijek-Dinamo
18. kolo
Izvještaj
10. ožujka 2019.
NED / 10:00
Zagreb-Osijek
10. ožujka 2019.
NED / 10:00
Dinamo-Lokomotiva
10. ožujka 2019.
NED / 10:00
Istra 1961-Rijeka
10. ožujka 2019.
NED / 10:00
Varaždin-Međimurje
10. ožujka 2019.
NED / 10:00
Šibenik-Inter-Zaprešić
10. ožujka 2019.
NED / 10:00
Solin-Hajduk
10. ožujka 2019.
NED / 10:00
Sesvete-Slaven Belupo
19. kolo
Izvještaj
15. ožujka 2019.
PET / 14:00
Slaven Belupo-Zagreb
15. ožujka 2019.
PET / 14:00
Sesvete-Solin
15. ožujka 2019.
PET / 14:00
Hajduk-Šibenik
15. ožujka 2019.
PET / 14:00
Inter-Zaprešić-Varaždin
15. ožujka 2019.
PET / 14:00
Međimurje-Istra 1961
15. ožujka 2019.
PET / 14:00
Rijeka-Dinamo
15. ožujka 2019.
PET / 14:00
Lokomotiva-Osijek
20. kolo
Izvještaj
31. ožujka 2019.
NED / 10:00
Zagreb-Lokomotiva
31. ožujka 2019.
NED / 10:00
Osijek-Rijeka
31. ožujka 2019.
NED / 10:00
Dinamo-Međimurje
31. ožujka 2019.
NED / 10:00
Istra 1961-Inter-Zaprešić
31. ožujka 2019.
NED / 10:00
Varaždin-Hajduk
31. ožujka 2019.
NED / 10:00
Šibenik-Sesvete
31. ožujka 2019.
NED / 10:00
Solin-Slaven Belupo
21. kolo
Izvještaj
07. travnja 2019.
NED / 10:00
Solin-Zagreb
07. travnja 2019.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Šibenik
07. travnja 2019.
NED / 10:00
Sesvete-Varaždin
07. travnja 2019.
NED / 10:00
Hajduk-Istra 1961
07. travnja 2019.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Dinamo
07. travnja 2019.
NED / 10:00
Međimurje-Osijek
07. travnja 2019.
NED / 10:00
Rijeka-Lokomotiva
22. kolo
Izvještaj
28. travnja 2019.
NED / 10:00
Zagreb-Rijeka
28. travnja 2019.
NED / 10:00
Lokomotiva-Međimurje
28. travnja 2019.
NED / 10:00
Osijek-Inter-Zaprešić
28. travnja 2019.
NED / 10:00
Dinamo-Hajduk
28. travnja 2019.
NED / 10:00
Istra 1961-Sesvete
28. travnja 2019.
NED / 10:00
Varaždin-Slaven Belupo
28. travnja 2019.
NED / 10:00
Šibenik-Solin
23. kolo
Izvještaj
05. svibnja 2019.
NED / 10:00
Šibenik-Zagreb
05. svibnja 2019.
NED / 10:00
Solin-Varaždin
05. svibnja 2019.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Istra 1961
05. svibnja 2019.
NED / 10:00
Sesvete-Dinamo
05. svibnja 2019.
NED / 10:00
Hajduk-Osijek
05. svibnja 2019.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Lokomotiva
05. svibnja 2019.
NED / 10:00
Međimurje-Rijeka
24. kolo
Izvještaj
12. svibnja 2019.
NED / 10:00
Zagreb-Međimurje
12. svibnja 2019.
NED / 10:00
Rijeka-Inter-Zaprešić
12. svibnja 2019.
NED / 10:00
Lokomotiva-Hajduk
12. svibnja 2019.
NED / 10:00
Osijek-Sesvete
12. svibnja 2019.
NED / 10:00
Dinamo-Slaven Belupo
12. svibnja 2019.
NED / 10:00
Istra 1961-Solin
12. svibnja 2019.
NED / 10:00
Varaždin-Šibenik
25. kolo
Izvještaj
19. svibnja 2019.
NED / 10:00
Varaždin-Zagreb
19. svibnja 2019.
NED / 10:00
Šibenik-Istra 1961
19. svibnja 2019.
NED / 10:00
Solin-Dinamo
19. svibnja 2019.
NED / 10:00
Slaven Belupo-Osijek
19. svibnja 2019.
NED / 10:00
Sesvete-Lokomotiva
19. svibnja 2019.
NED / 10:00
Hajduk-Rijeka
19. svibnja 2019.
NED / 10:00
Inter-Zaprešić-Međimurje
26. kolo
Izvještaj
26. svibnja 2019.
NED / 10:00
Zagreb-Inter-Zaprešić
26. svibnja 2019.
NED / 10:00
Međimurje-Hajduk
26. svibnja 2019.
NED / 10:00
Rijeka-Sesvete
26. svibnja 2019.
NED / 10:00
Lokomotiva-Slaven Belupo
26. svibnja 2019.
NED / 10:00
Osijek-Solin
26. svibnja 2019.
NED / 10:00
Dinamo-Šibenik
26. svibnja 2019.
NED / 10:00
Istra 1961-Varaždin
13 golova
Mislav Petrović
10 golova
Šimun Mikolčić
9 golova
Marko Batur
8 golova
Marko Capan, Bruno Sinković
7 golova
Franko Buljanović
6 golova
Din Begović, Fran Čuljak, Vito Matijević
5 golova
Antun Gucić, Filip Miškić, Leo Tropšek, Jere Vrcić
4 gola
Ivan Balent, Lukas Buić, Marko Cukon, Alen Dizdarević, Luka Marton, Nikola Obadić, Ivan Peršinović, Mateo Pudić, Ivan Verhas, Franko Vidović
3 gola
Noel Bodetić, Benjamin Gibanjek, Tin Gregurić, Anes Krdžalić, Jure Pešić, Petar Ratajec, Hugo Ravlić, Gabrijel Rukavina
2 gola
Dorian Balog, Noah Bossi, Stipe Crljen, Roko Čilaš, Noah Janković, Boško Jemo, Marin Kamber, Patrik Klančir, Eugen Koret, Marin Kurteš, Luka Lukanić, Matej Matić, Filip Mažar, Krešimir Nazor, Marin Prekodravac, Jure Prkačin, Leo Pućo, Toni Radović, Niko Radujković, Fran Rožmarić, Mateo Stanišić, Rino Škorlić, Lovro Vranić, Nikola Zlatunić
1 gol
Lovro Angelovski, Roko Bakić, Dino Bančić, Josip Baturina, Borko Božić, Marko Brkljača, Marin Čubretović, Marko Družetić, Eric Flego, Diego Folla, Diego Frank, Niko Gajzler, Stefano Galešić, Niko Galić Alviž, Jure Glavaš, Luka Glibo, Lovro Gubijan, Jakov Gurlica, Luka Hočevar, Niko Ivančić, Juraj Ivanković, Ante Jelić, Maro Katinić, Marin Kereša, Leonard Kirin, Antonio Klarić-Kukuz, Petar Korov, Ivan Kos, Mateo Kovačević, Marino Kukoč, Andrija Kupsjak, Borna Lesjak, Ivan Lindić, Matija Mendelski, Luka Mrvičin, Karlo Ostojić, Lukas Pasarić, Antun Puljić, Luka Radonić, Frane Runjić, Diego Sekulić, Mihael Srbljinović, Fabijan Šakić, Mateo Šimić, Mirko Tokić, Bruno Tudić, Filip Vrljić, Rocco Žiković
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek101000474+4330
2.Cibalia11911602+5828
3.Marsonia117222611+1523
4.Slavonija106222512+1320
5.Croatia Đakovo116232817+1120
6.Sloga NG115152321+216
7.HYPO LIMAČ113262426-211
8.Slavija111641633-179
9.Hajduk112271434-208
10.Grafičar Vodovod112181251-397
11.Željezničar11137936-276
12.HNK Vukovar 199111128744-375


1. kolo
Izvještaj
02. rujna 2018.
NED / 11:00
Cibalia130HNK Vukovar 1991
02. rujna 2018.
NED / 11:00
Grafičar Vodovod10Željezničar
02. rujna 2018.
NED / 11:00
Osijek21Marsonia
02. rujna 2018.
NED / 11:00
Slavija55HYPO LIMAČ
02. rujna 2018.
NED / 11:00
Slavonija20Sloga NG
02. rujna 2018.
NED / 11:00
Hajduk13Croatia Đakovo
2. kolo
Izvještaj
08. rujna 2018.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ12Slavonija
08. rujna 2018.
SUB / 11:00
Željezničar09Osijek
08. rujna 2018.
SUB / 11:00
HNK Vukovar 199126Grafičar Vodovod
09. rujna 2018.
NED / 11:00
Cibalia20Croatia Đakovo
09. rujna 2018.
NED / 11:00
Sloga NG31Hajduk
09. rujna 2018.
NED / 11:00
Marsonia31Slavija
3. kolo
Izvještaj
12. rujna 2018.
SRI / 20:00
Osijek50HNK Vukovar 1991
16. rujna 2018.
NED / 11:00
Slavija00Željezničar
16. rujna 2018.
NED / 11:00
Slavonija03Marsonia
16. rujna 2018.
NED / 11:00
Hajduk15HYPO LIMAČ
16. rujna 2018.
NED / 11:00
Croatia Đakovo32Sloga NG
10. listopada 2018.
SRI / 16:50
Grafičar Vodovod08Cibalia
4. kolo
Izvještaj
22. rujna 2018.
SUB / 11:00
Cibalia70Sloga NG
22. rujna 2018.
SUB / 11:00
Željezničar13Slavonija
22. rujna 2018.
SUB / 11:00
Grafičar Vodovod08Osijek
23. rujna 2018.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ14Croatia Đakovo
23. rujna 2018.
NED / 11:00
Marsonia20Hajduk
23. rujna 2018.
NED / 11:00
HNK Vukovar 199122Slavija
5. kolo
Izvještaj
30. rujna 2018.
NED / 11:00
Slavija11Grafičar Vodovod
30. rujna 2018.
NED / 11:00
Slavonija30HNK Vukovar 1991
30. rujna 2018.
NED / 11:00
Hajduk33Željezničar
30. rujna 2018.
NED / 11:00
Croatia Đakovo02Marsonia
30. rujna 2018.
NED / 11:00
Sloga NG30HYPO LIMAČ
03. listopada 2018.
SRI / 20:00
Osijek10Cibalia
6. kolo
Izvještaj
06. listopada 2018.
SUB / 11:00
Cibalia40HYPO LIMAČ
06. listopada 2018.
SUB / 11:00
Željezničar03Croatia Đakovo
06. listopada 2018.
SUB / 11:00
Grafičar Vodovod07Slavonija
06. listopada 2018.
SUB / 11:00
Osijek60Slavija
07. listopada 2018.
NED / 11:00
Marsonia11Sloga NG
07. listopada 2018.
NED / 11:00
HNK Vukovar 199111Hajduk
7. kolo
Izvještaj
13. listopada 2018.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ41Marsonia
14. listopada 2018.
NED / 11:00
Slavija08Cibalia
14. listopada 2018.
NED / 11:00
Hajduk31Grafičar Vodovod
14. listopada 2018.
NED / 11:00
Croatia Đakovo40HNK Vukovar 1991
14. listopada 2018.
NED / 11:00
Sloga NG31Željezničar
18. studenog 2018.
NED / 11:15
Slavonija-Osijek
8. kolo
Izvještaj
20. listopada 2018.
SUB / 11:00
Cibalia11Marsonia
20. listopada 2018.
SUB / 11:00
Željezničar11HYPO LIMAČ
20. listopada 2018.
SUB / 11:00
Osijek70Hajduk
21. listopada 2018.
NED / 11:00
HNK Vukovar 199103Sloga NG
21. listopada 2018.
NED / 11:00
Grafičar Vodovod04Croatia Đakovo
21. listopada 2018.
NED / 11:00
Slavija11Slavonija
9. kolo
Izvještaj
28. listopada 2018.
NED / 11:00
Slavonija02Cibalia
28. listopada 2018.
NED / 11:00
Hajduk20Slavija
28. listopada 2018.
NED / 11:00
Croatia Đakovo13Osijek
28. listopada 2018.
NED / 11:00
Sloga NG61Grafičar Vodovod
28. listopada 2018.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ12HNK Vukovar 1991
28. listopada 2018.
NED / 11:00
Marsonia20Željezničar
10. kolo
Izvještaj
03. studenog 2018.
SUB / 11:00
Slavonija52Hajduk
04. studenog 2018.
NED / 11:00
Cibalia110Željezničar
04. studenog 2018.
NED / 11:00
HNK Vukovar 199103Marsonia
04. studenog 2018.
NED / 11:00
Grafičar Vodovod05HYPO LIMAČ
04. studenog 2018.
NED / 11:00
Slavija44Croatia Đakovo
24. studenog 2018.
SUB / 11:00
Osijek31Sloga NG
11. kolo
Izvještaj
10. studenog 2018.
SUB / 11:00
Marsonia72Grafičar Vodovod
10. studenog 2018.
SUB / 11:00
Željezničar30HNK Vukovar 1991
11. studenog 2018.
NED / 11:00
Hajduk04Cibalia
11. studenog 2018.
NED / 11:00
Croatia Đakovo22Slavonija
11. studenog 2018.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ13Osijek
11. studenog 2018.
NED / 14:15
Sloga NG12Slavija
12. kolo
Izvještaj
24. ožujka 2019.
NED / 11:00
Cibalia-HNK Vukovar 1991
24. ožujka 2019.
NED / 11:00
Željezničar-Grafičar Vodovod
24. ožujka 2019.
NED / 11:00
Marsonia-Osijek
24. ožujka 2019.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ-Slavija
24. ožujka 2019.
NED / 11:00
Sloga NG-Slavonija
24. ožujka 2019.
NED / 11:00
Croatia Đakovo-Hajduk
13. kolo
Izvještaj
31. ožujka 2019.
NED / 11:00
Croatia Đakovo-Cibalia
31. ožujka 2019.
NED / 11:00
Hajduk-Sloga NG
31. ožujka 2019.
NED / 11:00
Slavonija-HYPO LIMAČ
31. ožujka 2019.
NED / 11:00
Slavija-Marsonia
31. ožujka 2019.
NED / 11:00
Osijek-Željezničar
31. ožujka 2019.
NED / 11:00
Grafičar Vodovod-HNK Vukovar 1991
14. kolo
Izvještaj
07. travnja 2019.
NED / 11:00
Cibalia-Grafičar Vodovod
07. travnja 2019.
NED / 11:00
HNK Vukovar 1991-Osijek
07. travnja 2019.
NED / 11:00
Željezničar-Slavija
07. travnja 2019.
NED / 11:00
Marsonia-Slavonija
07. travnja 2019.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ-Hajduk
07. travnja 2019.
NED / 11:00
Sloga NG-Croatia Đakovo
15. kolo
Izvještaj
14. travnja 2019.
NED / 11:00
Sloga NG-Cibalia
14. travnja 2019.
NED / 11:00
Croatia Đakovo-HYPO LIMAČ
14. travnja 2019.
NED / 11:00
Hajduk-Marsonia
14. travnja 2019.
NED / 11:00
Slavonija-Željezničar
14. travnja 2019.
NED / 11:00
Slavija-HNK Vukovar 1991
14. travnja 2019.
NED / 11:00
Osijek-Grafičar Vodovod
16. kolo
Izvještaj
20. travnja 2019.
SUB / 11:00
Cibalia-Osijek
20. travnja 2019.
SUB / 11:00
Grafičar Vodovod-Slavija
20. travnja 2019.
SUB / 11:00
HNK Vukovar 1991-Slavonija
20. travnja 2019.
SUB / 11:00
Željezničar-Hajduk
20. travnja 2019.
SUB / 11:00
Marsonia-Croatia Đakovo
20. travnja 2019.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ-Sloga NG
17. kolo
Izvještaj
28. travnja 2019.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ-Cibalia
28. travnja 2019.
NED / 11:00
Sloga NG-Marsonia
28. travnja 2019.
NED / 11:00
Croatia Đakovo-Željezničar
28. travnja 2019.
NED / 11:00
Hajduk-HNK Vukovar 1991
28. travnja 2019.
NED / 11:00
Slavonija-Grafičar Vodovod
28. travnja 2019.
NED / 11:00
Slavija-Osijek
18. kolo
Izvještaj
05. svibnja 2019.
NED / 11:00
Cibalia-Slavija
05. svibnja 2019.
NED / 11:00
Osijek-Slavonija
05. svibnja 2019.
NED / 11:00
Grafičar Vodovod-Hajduk
05. svibnja 2019.
NED / 11:00
HNK Vukovar 1991-Croatia Đakovo
05. svibnja 2019.
NED / 11:00
Željezničar-Sloga NG
05. svibnja 2019.
NED / 11:00
Marsonia-HYPO LIMAČ
19. kolo
Izvještaj
12. svibnja 2019.
NED / 11:00
Marsonia-Cibalia
12. svibnja 2019.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ-Željezničar
12. svibnja 2019.
NED / 11:00
Sloga NG-HNK Vukovar 1991
12. svibnja 2019.
NED / 11:00
Croatia Đakovo-Grafičar Vodovod
12. svibnja 2019.
NED / 11:00
Hajduk-Osijek
12. svibnja 2019.
NED / 11:00
Slavonija-Slavija
20. kolo
Izvještaj
19. svibnja 2019.
NED / 11:00
Cibalia-Slavonija
19. svibnja 2019.
NED / 11:00
Slavija-Hajduk
19. svibnja 2019.
NED / 11:00
Osijek-Croatia Đakovo
19. svibnja 2019.
NED / 11:00
Grafičar Vodovod-Sloga NG
19. svibnja 2019.
NED / 11:00
HNK Vukovar 1991-HYPO LIMAČ
19. svibnja 2019.
NED / 11:00
Željezničar-Marsonia
21. kolo
Izvještaj
26. svibnja 2019.
NED / 11:00
Željezničar-Cibalia
26. svibnja 2019.
NED / 11:00
Marsonia-HNK Vukovar 1991
26. svibnja 2019.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ-Grafičar Vodovod
26. svibnja 2019.
NED / 11:00
Sloga NG-Osijek
26. svibnja 2019.
NED / 11:00
Croatia Đakovo-Slavija
26. svibnja 2019.
NED / 11:00
Hajduk-Slavonija
22. kolo
Izvještaj
02. lipnja 2019.
NED / 11:00
Cibalia-Hajduk
02. lipnja 2019.
NED / 11:00
Slavonija-Croatia Đakovo
02. lipnja 2019.
NED / 11:00
Slavija-Sloga NG
02. lipnja 2019.
NED / 11:00
Osijek-HYPO LIMAČ
02. lipnja 2019.
NED / 11:00
Grafičar Vodovod-Marsonia
02. lipnja 2019.
NED / 11:00
HNK Vukovar 1991-Željezničar
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.FEŠK131120487+4135
2.Osijek II1211101136+10734
3.Čepin1210026111+5030
4.Jedinstvo128135220+3225
5.HYPO LIMAČ II138143918+2125
6.Valpovka Valpovo137243232023
7.HNK Đakovo Croatia 2137153821+1722
8.Olimpija134362737-1015
9.HNK Bilje133281945-2611
10.NAŠK133281755-3811
11.BSK113171839-2110
12.Višnjevac1320112073-536
13.Slavonac (T)122010972-636
14.Belišće131012764-573


1. kolo
Izvještaj
29. kolovoza 2018.
SRI / 19:30
Osijek II32Jedinstvo
01. rujna 2018.
SUB / 11:00
FEŠK50HNK Bilje
02. rujna 2018.
NED / 11:00
BSK52Višnjevac
02. rujna 2018.
NED / 11:00
NAŠK30Belišće
02. rujna 2018.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ II40Olimpija
02. rujna 2018.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 214Čepin
02. rujna 2018.
NED / 11:00
Slavonac (T)18Valpovka Valpovo
2. kolo
Izvještaj
08. rujna 2018.
SUB / 10:15
Čepin50Slavonac (T)
08. rujna 2018.
SUB / 11:00
Jedinstvo52HNK Đakovo Croatia 2
08. rujna 2018.
SUB / 11:00
FEŠK21BSK
09. rujna 2018.
NED / 11:00
HNK Bilje13Valpovka Valpovo
09. rujna 2018.
NED / 11:00
Olimpija05Osijek II
09. rujna 2018.
NED / 11:00
Belišće05HYPO LIMAČ II
09. rujna 2018.
NED / 11:00
Višnjevac15NAŠK
3. kolo
Izvještaj
16. rujna 2018.
NED / 10:00
Slavonac (T)17Jedinstvo
16. rujna 2018.
NED / 11:00
BSK42HNK Bilje
16. rujna 2018.
NED / 11:00
NAŠK13FEŠK
16. rujna 2018.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ II60Višnjevac
16. rujna 2018.
NED / 11:00
Osijek II220Belišće
16. rujna 2018.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 211Olimpija
16. rujna 2018.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo16Čepin
4. kolo
Izvještaj
23. rujna 2018.
NED / 11:00
HNK Bilje05Čepin
23. rujna 2018.
NED / 11:00
Jedinstvo51Valpovka Valpovo
23. rujna 2018.
NED / 11:00
Olimpija60Slavonac (T)
23. rujna 2018.
NED / 11:00
Belišće06HNK Đakovo Croatia 2
23. rujna 2018.
NED / 11:00
Višnjevac014Osijek II
23. rujna 2018.
NED / 11:00
FEŠK40HYPO LIMAČ II
23. rujna 2018.
NED / 11:00
BSK12NAŠK
5. kolo
Izvještaj
29. rujna 2018.
SUB / 10:15
Čepin42Jedinstvo
30. rujna 2018.
NED / 10:30
Slavonac (T)10Belišće
30. rujna 2018.
NED / 11:00
NAŠK11HNK Bilje
30. rujna 2018.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ II22BSK
30. rujna 2018.
NED / 11:00
Osijek II22FEŠK
30. rujna 2018.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 251Višnjevac
30. rujna 2018.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo11Olimpija
6. kolo
Izvještaj
07. listopada 2018.
NED / 11:00
HNK Bilje06Jedinstvo
07. listopada 2018.
NED / 11:00
Belišće13Valpovka Valpovo
07. listopada 2018.
NED / 11:00
Višnjevac52Slavonac (T)
07. listopada 2018.
NED / 11:00
FEŠK31HNK Đakovo Croatia 2
07. listopada 2018.
NED / 11:00
BSK012Osijek II
07. listopada 2018.
NED / 11:00
NAŠK04HYPO LIMAČ II
07. listopada 2018.
NED / 16:30
Olimpija16Čepin
7. kolo
Izvještaj
10. listopada 2018.
SRI / 20:00
Osijek II210NAŠK
13. listopada 2018.
SUB / 10:45
Jedinstvo92Olimpija
14. listopada 2018.
NED / 10:00
HYPO LIMAČ II10HNK Bilje
14. listopada 2018.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 240BSK
14. listopada 2018.
NED / 11:00
Slavonac (T)09FEŠK
14. listopada 2018.
NED / 11:00
Valpovka Valpovo53Višnjevac
14. listopada 2018.
NED / 11:00
Čepin70Belišće
8. kolo
Izvještaj
20. listopada 2018.
SUB / 10:00
FEŠK70Valpovka Valpovo
21. listopada 2018.
NED / 11:00
HNK Bilje33Olimpija
21. listopada 2018.
NED / 11:00
Belišće14Jedinstvo
21. listopada 2018.
NED / 11:00
Višnjevac211Čepin
21. listopada 2018.
NED / 11:00
BSK-Slavonac (T)
21. listopada 2018.
NED / 11:00
NAŠK13HNK Đakovo Croatia 2
21. listopada 2018.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ II14Osijek II
9. kolo
Izvještaj
27. listopada 2018.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo51BSK
27. listopada 2018.
SUB / 11:00
Olimpija30Belišće
27. listopada 2018.
SUB / 11:15
Čepin01FEŠK
28. listopada 2018.
NED / 10:45
Jedinstvo51Višnjevac
28. listopada 2018.
NED / 11:00
Osijek II110HNK Bilje
28. listopada 2018.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 250HYPO LIMAČ II
28. listopada 2018.
NED / 11:00
Slavonac (T)21NAŠK
10. kolo
Izvještaj
04. studenog 2018.
NED / 11:00
HNK Bilje41Belišće
04. studenog 2018.
NED / 11:00
Višnjevac12Olimpija
04. studenog 2018.
NED / 11:00
FEŠK11Jedinstvo
04. studenog 2018.
NED / 11:00
BSK04Čepin
04. studenog 2018.
NED / 11:00
NAŠK11Valpovka Valpovo
04. studenog 2018.
NED / 11:00
Osijek II30HNK Đakovo Croatia 2
22. studenog 2018.
ČET / 18:30
HYPO LIMAČ II100Slavonac (T)
11. kolo
Izvještaj
10. studenog 2018.
SUB / 10:30
Valpovka Valpovo10HYPO LIMAČ II
10. studenog 2018.
SUB / 11:15
Čepin80NAŠK
11. studenog 2018.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 240HNK Bilje
11. studenog 2018.
NED / 11:00
Slavonac (T)012Osijek II
11. studenog 2018.
NED / 11:00
Jedinstvo-BSK
11. studenog 2018.
NED / 11:00
Olimpija12FEŠK
11. studenog 2018.
NED / 11:00
Belišće24Višnjevac
12. kolo
Izvještaj
17. studenog 2018.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ II31Čepin
18. studenog 2018.
NED / 11:00
HNK Bilje40Višnjevac
18. studenog 2018.
NED / 11:00
FEŠK20Belišće
18. studenog 2018.
NED / 11:00
BSK42Olimpija
18. studenog 2018.
NED / 11:00
NAŠK15Jedinstvo
18. studenog 2018.
NED / 11:00
Osijek II41Valpovka Valpovo
18. studenog 2018.
NED / 11:00
HNK Đakovo Croatia 251Slavonac (T)
13. kolo
Izvještaj
24. studenog 2018.
SUB / 10:15
Jedinstvo13HYPO LIMAČ II
24. studenog 2018.
SUB / 10:30
Olimpija51NAŠK
25. studenog 2018.
NED / 10:30
Valpovka Valpovo21HNK Đakovo Croatia 2
25. studenog 2018.
NED / 11:00
Slavonac (T)14HNK Bilje
25. studenog 2018.
NED / 11:00
Čepin-Osijek II
25. studenog 2018.
NED / 11:00
Belišće20BSK
25. studenog 2018.
NED / 11:00
Višnjevac07FEŠK
14. kolo
Izvještaj
-HNK Bilje-FEŠK
-Višnjevac-BSK
-Belišće-NAŠK
-Olimpija-HYPO LIMAČ II
-Jedinstvo-Osijek II
-Čepin-HNK Đakovo Croatia 2
-Valpovka Valpovo-Slavonac (T)
15. kolo
Izvještaj
-Valpovka Valpovo-HNK Bilje
-Slavonac (T)-Čepin
-HNK Đakovo Croatia 2-Jedinstvo
-Osijek II-Olimpija
-HYPO LIMAČ II-Belišće
-NAŠK-Višnjevac
-BSK-FEŠK
16. kolo
Izvještaj
-HNK Bilje-BSK
-FEŠK-NAŠK
-Višnjevac-HYPO LIMAČ II
-Belišće-Osijek II
-Olimpija-HNK Đakovo Croatia 2
-Jedinstvo-Slavonac (T)
-Čepin-Valpovka Valpovo
17. kolo
Izvještaj
-Čepin-HNK Bilje
-Valpovka Valpovo-Jedinstvo
-Slavonac (T)-Olimpija
-HNK Đakovo Croatia 2-Belišće
-Osijek II-Višnjevac
-HYPO LIMAČ II-FEŠK
-NAŠK-BSK
18. kolo
Izvještaj
-HNK Bilje-NAŠK
-BSK-HYPO LIMAČ II
-FEŠK-Osijek II
-Višnjevac-HNK Đakovo Croatia 2
-Belišće-Slavonac (T)
-Olimpija-Valpovka Valpovo
-Jedinstvo-Čepin
19. kolo
Izvještaj
-Jedinstvo-HNK Bilje
-Čepin-Olimpija
-Valpovka Valpovo-Belišće
-Slavonac (T)-Višnjevac
-HNK Đakovo Croatia 2-FEŠK
-Osijek II-BSK
-HYPO LIMAČ II-NAŠK
20. kolo
Izvještaj
-HNK Bilje-HYPO LIMAČ II
-NAŠK-Osijek II
-BSK-HNK Đakovo Croatia 2
-FEŠK-Slavonac (T)
-Višnjevac-Valpovka Valpovo
-Belišće-Čepin
-Olimpija-Jedinstvo
21. kolo
Izvještaj
-Olimpija-HNK Bilje
-Jedinstvo-Belišće
-Čepin-Višnjevac
-Valpovka Valpovo-FEŠK
-Slavonac (T)-BSK
-HNK Đakovo Croatia 2-NAŠK
-Osijek II-HYPO LIMAČ II
22. kolo
Izvještaj
-HNK Bilje-Osijek II
-HYPO LIMAČ II-HNK Đakovo Croatia 2
-NAŠK-Slavonac (T)
-BSK-Valpovka Valpovo
-FEŠK-Čepin
-Višnjevac-Jedinstvo
-Belišće-Olimpija
23. kolo
Izvještaj
-Belišće-HNK Bilje
-Olimpija-Višnjevac
-Jedinstvo-FEŠK
-Čepin-BSK
-Valpovka Valpovo-NAŠK
-Slavonac (T)-HYPO LIMAČ II
-HNK Đakovo Croatia 2-Osijek II
24. kolo
Izvještaj
-HNK Bilje-HNK Đakovo Croatia 2
-Osijek II-Slavonac (T)
-HYPO LIMAČ II-Valpovka Valpovo
-NAŠK-Čepin
-BSK-Jedinstvo
-FEŠK-Olimpija
-Višnjevac-Belišće
25. kolo
Izvještaj
-Višnjevac-HNK Bilje
-Belišće-FEŠK
-Olimpija-BSK
-Jedinstvo-NAŠK
-Čepin-HYPO LIMAČ II
-Valpovka Valpovo-Osijek II
-Slavonac (T)-HNK Đakovo Croatia 2
26. kolo
Izvještaj
-HNK Bilje-Slavonac (T)
-HNK Đakovo Croatia 2-Valpovka Valpovo
-Osijek II-Čepin
-HYPO LIMAČ II-Jedinstvo
-NAŠK-Olimpija
-BSK-Belišće
-FEŠK-Višnjevac
18 golova
Damjan Škorić
17 golova
Antun Damjanović
14 golova
Matija Perak
13 golova
Petar Ivančan, Antonio Josipović
12 golova
Luka Andričević
11 golova
Jan Jerbić, Filip Milić, Luka Milosavljević
10 golova
Toni Lučinger, Hrvoje Pejić, Luka Vuletić
9 golova
Tin Antoljak, Šimun Hrgović, Danijel Jovinac, Jakov Šimenić, Luka Tadić, Rafael Turić
8 golova
Franjo Bečarević, Ante Drmić, Fran Falamić, Dorian Herceg, Lovro Matešić, Petar Milić, Mateo Pajić, Matej Radojčić
7 golova
Toni Hrvat, Leon Ledinski, Matej Lugarić, Jakov Medvedović, Dorijan Nikolić, Daniel Perči, Leo Subotić, Filip Vrljić
6 golova
Filip Bićan, Dino Krivić, Luka Matešić, Dino Mendroš, Petar Milović, Danijel Novak, Filip Prišć, Josip Strmota, Kristijan Štefanac, Marko Trbojević, Krešimir Vrbanac, Filip Zorić
5 golova
Pavle Ivanišević, Adam Jovanović, Ivan Kos, Dražen Lozić, Filip Mažar, Matko Nićin, Marko Pavlović, Roko Perković, Rafael Podboj, Marko Sabo, Mateo Stazić, Ognjen Trbić, Leon Tretinjak, Marko Vidaković
4 gola
Filip Barači, Ivan Barić, Ante Barišić, Karlo Brkić, Mathias Gaube, Bepo Katunarić, Petar Korov, Dominik Kovačić, Luka Majstorović, Ivan Malovan, Gabrijel Markić, Lenard Moric, Ante Novak, Borna Štivić, Borna Turkalj-Solić, Ivan Verhas, Marino Vučinić, Vinko Zahatek, David Zrinušić
3 gola
David Blagojević, David Čorluka, Stjepan Dietzman, Marko Drinić, Teo Duvnjak, Dorijan Jakobek, Petar Jukić, Dominik Jurić, Fran Jurkić, Borna Knezović, Fabian Kuprešanin, Luka Nemet, Franjo Orina, Fran Pejić, Mateo Pranjić, Zlatko Ribić, Andrija Sablić, Domagoj Svrzlić, Matija Šarić, Antonio Vukoja, Marin Zrakić, Bruno Živković
2 gola
Karlo Bajs, Boris Balihodžić, Petar Begović, Matija Benković, Lovro Blažević, David Bosak, Mateo Bošnjak, Lovro Božičević, Andrej Brlošić, Duje Budiša, Dominik Čelebija, Samir Čepalović, Lovro Ćurić, Matej Dodig, Marko Dora, Marko Goman, Dino Grđan, David Ivić, Matija Jelić, Karlo Kovre, Domagoj Lasinger, Ivan Lončarević, Daniel Marjančević, Karlo Marković, Mateo Marković, Juraj Matković, Amon Mauhar, Roberto Metić, Šimun Mikolčić, Borna Mostečak, Ivan Pleša, Darijan Prgomet, Petar Senić, Jurica Sičanica, Bruno Sinković, Dominik Solić, Bruno Stubičar, Luka Štimac, Fran Tokić, Borna Tolić, Luka Vanek, Jan Vidaković, Matej Zetović
1 gol
Leon Ambruš, Mihael Andrić, Roko Anić, Sven Babić, Ivan Bagara, Ivan Benković, Marin Biljan, Matej Bobić, Mihael Bosanac, Ivano Božić, Petar Budimir, Robert Colić, Roberto Čatalinac, Luka Dorić, Zvonimir Dornjak, DANIEL DUJIĆ, Fabio Džeko, Nikola Đurđević, Gabrijel Gospočić, Ivan Guberac, Nedim Hadžić, Mihael Horvat, David Jerković, Milan Jezdić, Marko Karačić, Luka Katinić, Andrej Klapka, Matej Križanić, Lovro Križanović, Luka Kulešević, David Kurtek, Luka Ladnjak, Sergej Levak, Tomislav Mađarević, Petar-Niko Mandarić, Marko Maras, Ivan Matovina, Niko Mesić, Ante Mihaljević, Leon Milišić-Zečević, Marko Milobara, Denis Miščančuk, Patrik Moric, Danijel Narančić, Matej Paradžik, Luka Pavić, David Pavlina, Predrag Pejić, Lovro Pelivanović, Dario Perica, Antonio Perić, Šimun Perković, Patrik Peter, Noa Petrović, Matej Pišmiš, Luka Polić, Fran Potkoč, Andre Požgain, Oliver Fodor Pravdić, Marin Prekodravac, Karlo Prokopec, Stjepan Prskalo, Luka Punčec, Vinko Rašić, Denis Rodić, Matej Rupnik, Marko Sitar, Dorijan Šafar, Luka Šakić, Alexandar Kristian Šargač Vićentijević, Andrej Šebetić, Pavao Špoljarić, Josip Šundalić, Stjepan Tomašević, Oton Vorih, David Vuger, Ivan Vukić, Denis Zirn

HT Prva liga

1.Dinamo18+2345
2.Osijek18+2034
3.Rijeka17+1533
4.Lokomotiva18+1431
5.Gorica18+127
6.Hajduk18+223
7.Inter-Zaprešić18-2117
8.Slaven Belupo17-616
9.Istra 196118-1515
10.Rudeš18-333

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 19. kolo

Osijek - Hajduk

Stadion Gradski vrt, 03.02.2019. 15:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 18. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 6:0

Stadion Gradski vrt, 16.12.2018. 13:00

NK Osijek @ Instagram