NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Početnici

Početnici

  • Igrači
  • Početnici - 1. KLM
  • Strijelci
  • 2. KLM
  • Strijelci

Vratari

  • Ivan Božić

    Ivan
    Božić

    Rođen: 10.02.2008.

  • Nikša Galić

    Nikša
    Galić

    Rođen: 07.01.2010.

  • Niko Ivanković

    Niko
    Ivanković

    Rođen: 03.12.2008.

  • Andro Papac

    Andro
    Papac

    Rođen: 07.04.2010.

Braniči

  • Ivan BENAKOVIĆ

    Ivan
    BENAKOVIĆ

    Rođen: 30.04.2008.

  • Veljko Bogojević

    Veljko
    Bogojević

    Rođen: 01.12.2008.

  • Marin Dunđer

    Marin
    Dunđer

    Rođen: 20.01.2009.

  • Karlo Janjić

    Karlo
    Janjić

    Rođen: 12.04.2009.

  • Lovro Mihaljević

    Lovro
    Mihaljević

    Rođen: 19.02.2009.

  • Bruno Rešetar

    Bruno
    Rešetar

    Rođen: 14.03.2008.

  • Lovro Tadić

    Lovro
    Tadić

    Rođen: 09.12.2009.

  • Gabriel Tomašević

    Gabriel
    Tomašević

    Rođen: 28.03.2009.

Vezni igrači

  • Davor Bertić

    Davor
    Bertić

    Rođen: 09.01.2008.

  • Leon Betlehem

    Leon
    Betlehem

    Rođen: 15.06.2008.

  • Arsen Čočaj

    Arsen
    Čočaj

    Rođen: 15.12.2008.

  • Luka Ižaković

    Luka
    Ižaković

    Rođen: 30.11.2008.

  • Ivano Kolarević

    Ivano
    Kolarević

    Rođen: 18.06.2008.

  • Nemanja Kolarević

    Nemanja
    Kolarević

    Rođen: 10.03.2009.

  • Ivan Korman

    Ivan
    Korman

    Rođen: 25.08.2008.

  • Luka Kovač

    Luka
    Kovač

    Rođen: 29.10.2009.

  • Lukas Ljubojević

    Lukas
    Ljubojević

    Rođen: 08.01.2009.

  • Mihael Marković

    Mihael
    Marković

    Rođen: 25.09.2009.

  • Luka Mikić

    Luka
    Mikić

    Rođen: 24.06.2008.

  • Matej Miličić

    Matej
    Miličić

    Rođen: 21.09.2009.

  • Borna Mrkonjić

    Borna
    Mrkonjić

    Rođen: 24.06.2008.

  • Marino Perković

    Marino
    Perković

    Rođen: 23.03.2008.

  • Luka Posavec

    Luka
    Posavec

    Rođen: 15.04.2009.

  • Mateo Skeledžija

    Mateo
    Skeledžija

    Rođen: 02.11.2009.

  • Josip Teskera

    Josip
    Teskera

    Rođen: 18.06.2009.

Napadači

  • Matej Gagulić

    Matej
    Gagulić

    Rođen: 30.04.2008.

  • Dražen Jaman

    Dražen
    Jaman

    Rođen: 16.01.2008.

  • Luka Krstić

    Luka
    Krstić

    Rođen: 08.09.2008.

  • Niko Kurtović

    Niko
    Kurtović

    Rođen: 03.09.2009.

  • Ante Kuzel

    Ante
    Kuzel

    Rođen: 22.01.2009.

  • Niko Momčilović

    Niko
    Momčilović

    Rođen: 16.03.2009.

  • Mateo Sabo

    Mateo
    Sabo

    Rođen: 23.04.2009.

  • Lukas Turalija

    Lukas
    Turalija

    Rođen: 26.05.2009.

#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek10910544+5028
2.Jedinstvo10631206+1421
3.Cibalia93241616011
4.HYPO LIMAČ9153816-88
5.Željezničar10226924-158
6.Croatia Đakovo10118950-414


1. kolo
Izvještaj
30. kolovoza 2018.
ČET / 17:00
Osijek50Željezničar
01. rujna 2018.
SUB / 11:00
Cibalia04Jedinstvo
01. rujna 2018.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ30Croatia Đakovo
2. kolo
Izvještaj
05. rujna 2018.
SRI / 19:00
Osijek21Cibalia
08. rujna 2018.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ00Jedinstvo
09. rujna 2018.
NED / 11:00
Željezničar41Croatia Đakovo
3. kolo
Izvještaj
15. rujna 2018.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ16Osijek
15. rujna 2018.
SUB / 11:00
Croatia Đakovo06Jedinstvo
15. rujna 2018.
SUB / 11:00
Cibalia02Željezničar
4. kolo
Izvještaj
22. rujna 2018.
SUB / 11:00
Osijek120Croatia Đakovo
22. rujna 2018.
SUB / 11:00
Željezničar01Jedinstvo
23. rujna 2018.
NED / 11:00
Cibalia11HYPO LIMAČ
5. kolo
Izvještaj
29. rujna 2018.
SUB / 11:00
Croatia Đakovo24Cibalia
29. rujna 2018.
SUB / 11:00
Jedinstvo00Osijek
25. listopada 2018.
ČET / 19:00
HYPO LIMAČ11Željezničar
6. kolo
Izvještaj
06. listopada 2018.
SUB / 11:00
Jedinstvo00Cibalia
06. listopada 2018.
SUB / 11:00
Croatia Đakovo11HYPO LIMAČ
07. listopada 2018.
NED / 11:00
Željezničar06Osijek
7. kolo
Izvještaj
25. listopada 2016.
UTO / 16:30
Cibalia04Osijek
13. listopada 2018.
SUB / 11:00
Croatia Đakovo31Željezničar
14. listopada 2018.
NED / 11:00
Jedinstvo31HYPO LIMAČ
8. kolo
Izvještaj
19. listopada 2018.
PET / 18:15
Osijek40HYPO LIMAČ
21. listopada 2018.
NED / 11:00
Jedinstvo20Croatia Đakovo
21. listopada 2018.
NED / 11:00
Željezničar13Cibalia
9. kolo
Izvještaj
27. listopada 2018.
SUB / 11:00
Croatia Đakovo210Osijek
27. listopada 2018.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ-Cibalia
27. listopada 2018.
SUB / 11:00
Jedinstvo40Željezničar
10. kolo
Izvještaj
04. studenog 2018.
NED / 11:00
Željezničar00HYPO LIMAČ
10. studenog 2018.
SUB / 11:00
Cibalia70Croatia Đakovo
10. studenog 2018.
SUB / 11:00
Osijek50Jedinstvo
11. kolo
Izvještaj
-Cibalia-Jedinstvo
-HYPO LIMAČ-Croatia Đakovo
12. kolo
Izvještaj
-Jedinstvo-HYPO LIMAČ
-Osijek-Cibalia
13. kolo
Izvještaj
-HYPO LIMAČ-Osijek
-Croatia Đakovo-Jedinstvo
14. kolo
Izvještaj
-Osijek-Croatia Đakovo
-Cibalia-HYPO LIMAČ
15. kolo
Izvještaj
-Croatia Đakovo-Cibalia
-Jedinstvo-Osijek
16. kolo
Izvještaj
-Jedinstvo-Cibalia
-Croatia Đakovo-HYPO LIMAČ
17. kolo
Izvještaj
-HYPO LIMAČ-Jedinstvo
-Cibalia-Osijek
18. kolo
Izvještaj
-Osijek-HYPO LIMAČ
-Jedinstvo-Croatia Đakovo
19. kolo
Izvještaj
-Croatia Đakovo-Osijek
-HYPO LIMAČ-Cibalia
20. kolo
Izvještaj
-Cibalia-Croatia Đakovo
-Osijek-Jedinstvo
11 golova
Matej Gagulić
10 golova
Dražen Jaman
9 golova
Jona Ježić
7 golova
Luka Mikić
6 golova
Luka Ižaković, Luka Krstić
5 golova
Matej Marojević
4 gola
Matej Andričević, Ivan Korman, Zvonimir Udovčić
3 gola
Noa Falamić, Niko Gavran, Ivano Kolarević, Antonio Matkić
2 gola
Davor Bertić, Arsen Čočaj, Teo Jarić, Nikola Komak, Matej Marinić, Ivan Marković, Borna Mrkonjić, Filip Orlović, Tino Perić, Luka Torčić, Endi Vinogradac
1 gol
Matija Božić, Jakov Dedić, Vito Dujić, Filip Glavota, Luka Jelić, Izak Ježić, Andrija Kerovec, Matias Kuprešak, Karlo Majhen, Lara Momčilović, Matej Pandurević, Marino Perković, Luka Reljanović, Ante Vujica, Toni Vuković, Rafael Žalac
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek II111100362+3433
2.HYPO LIMAČ II111001398+3130
3.Belišće117133510+2522
4.Grafičar Vodovod11641339+2422
5.HNK Bilje117131913+622
6.FEŠK116232818+1020
7.HNK Đakovo Croatia 2114342322+115
8.Višnjevac114251630-1414
9.Valpovka Valpovo104151815+313
10.Slavonac (T)112271731-148
11.Čepin112271126-158
12.NAŠK122191133-227
13.Olimpija121110446-424
14.BSK10109532-273


1. kolo
Izvještaj
31. kolovoza 2018.
PET / 15:00
Grafičar Vodovod01Osijek II
01. rujna 2018.
SUB / 10:00
Olimpija08HYPO LIMAČ II
01. rujna 2018.
SUB / 11:00
Čepin00HNK Đakovo Croatia 2
01. rujna 2018.
SUB / 11:00
Belišće30NAŠK
01. rujna 2018.
SUB / 11:00
Višnjevac30BSK
01. rujna 2018.
SUB / 11:00
HNK Bilje12FEŠK
02. rujna 2018.
NED / 16:00
Valpovka Valpovo60Slavonac (T)
2. kolo
Izvještaj
08. rujna 2018.
SUB / 10:00
Slavonac (T)14FEŠK
08. rujna 2018.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ II30Belišće
08. rujna 2018.
SUB / 11:00
BSK02HNK Bilje
08. rujna 2018.
SUB / 11:00
NAŠK22Višnjevac
08. rujna 2018.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia 233Grafičar Vodovod
08. rujna 2018.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo31Čepin
09. rujna 2018.
NED / 17:30
Osijek II60Olimpija
3. kolo
Izvještaj
15. rujna 2018.
SUB / 11:00
Olimpija06HNK Đakovo Croatia 2
15. rujna 2018.
SUB / 11:00
Belišće02Osijek II
15. rujna 2018.
SUB / 11:00
Višnjevac23HYPO LIMAČ II
15. rujna 2018.
SUB / 11:00
HNK Bilje30NAŠK
15. rujna 2018.
SUB / 11:00
FEŠK71BSK
15. rujna 2018.
SUB / 16:00
Grafičar Vodovod11Valpovka Valpovo
16. rujna 2018.
NED / 10:00
Čepin22Slavonac (T)
4. kolo
Izvještaj
22. rujna 2018.
SUB / 10:00
Slavonac (T)20BSK
22. rujna 2018.
SUB / 11:00
NAŠK13FEŠK
22. rujna 2018.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ II31HNK Bilje
22. rujna 2018.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia 204Belišće
22. rujna 2018.
SUB / 16:00
Čepin04Grafičar Vodovod
23. rujna 2018.
NED / 09:00
Osijek II60Višnjevac
23. rujna 2018.
NED / 16:00
Valpovka Valpovo20Olimpija
5. kolo
Izvještaj
29. rujna 2018.
SUB / 11:00
Olimpija01Čepin
29. rujna 2018.
SUB / 11:00
Belišće10Valpovka Valpovo
29. rujna 2018.
SUB / 11:00
Višnjevac16HNK Đakovo Croatia 2
29. rujna 2018.
SUB / 11:00
HNK Bilje16Osijek II
29. rujna 2018.
SUB / 11:00
BSK30NAŠK
29. rujna 2018.
SUB / 12:00
FEŠK24HYPO LIMAČ II
29. rujna 2018.
SUB / 16:00
Grafičar Vodovod52Slavonac (T)
6. kolo
Izvještaj
06. listopada 2018.
SUB / 09:00
Čepin04Belišće
06. listopada 2018.
SUB / 11:00
Slavonac (T)80NAŠK
06. listopada 2018.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia 202HNK Bilje
06. listopada 2018.
SUB / 17:00
HYPO LIMAČ II40BSK
07. listopada 2018.
NED / 17:00
Grafičar Vodovod50Olimpija
08. listopada 2018.
PON / 11:00
Valpovka Valpovo01Višnjevac
17. listopada 2018.
SRI / 19:00
Osijek II20FEŠK
7. kolo
Izvještaj
10. listopada 2018.
SRI / 11:00
BSK12Osijek II
13. listopada 2018.
SUB / 10:00
FEŠK11HNK Đakovo Croatia 2
13. listopada 2018.
SUB / 11:00
Belišće22Grafičar Vodovod
13. listopada 2018.
SUB / 11:00
Višnjevac30Čepin
13. listopada 2018.
SUB / 11:00
HNK Bilje31Valpovka Valpovo
13. listopada 2018.
SUB / 11:00
NAŠK02HYPO LIMAČ II
14. listopada 2018.
NED / 10:00
Olimpija20Slavonac (T)
8. kolo
Izvještaj
20. listopada 2018.
SUB / 11:00
Slavonac (T)01HYPO LIMAČ II
20. listopada 2018.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia 230BSK
20. listopada 2018.
SUB / 11:30
Čepin13HNK Bilje
21. listopada 2018.
NED / 10:00
Valpovka Valpovo02FEŠK
21. listopada 2018.
NED / 10:00
Olimpija08Belišće
21. listopada 2018.
NED / 11:00
Osijek II20NAŠK
02. studenog 2018.
PET / 10:00
Grafičar Vodovod50Višnjevac
9. kolo
Izvještaj
27. listopada 2018.
SUB / 11:00
Belišće61Slavonac (T)
27. listopada 2018.
SUB / 11:00
Višnjevac20Olimpija
27. listopada 2018.
SUB / 11:00
HNK Bilje00Grafičar Vodovod
27. listopada 2018.
SUB / 11:00
BSK-Valpovka Valpovo
27. listopada 2018.
SUB / 11:00
NAŠK12HNK Đakovo Croatia 2
27. listopada 2018.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ II01Osijek II
28. listopada 2018.
NED / 11:00
FEŠK52Čepin
10. kolo
Izvještaj
03. studenog 2018.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia 226HYPO LIMAČ II
03. studenog 2018.
SUB / 11:00
Belišće71Višnjevac
03. studenog 2018.
SUB / 12:00
Čepin40BSK
03. studenog 2018.
SUB / 15:30
Slavonac (T)04Osijek II
04. studenog 2018.
NED / 11:00
Olimpija02HNK Bilje
04. studenog 2018.
NED / 14:00
Valpovka Valpovo51NAŠK
04. studenog 2018.
NED / 15:00
Grafičar Vodovod30FEŠK
11. kolo
Izvještaj
10. studenog 2018.
SUB / 10:00
BSK05Grafičar Vodovod
10. studenog 2018.
SUB / 11:00
Višnjevac11Slavonac (T)
10. studenog 2018.
SUB / 11:00
HNK Bilje10Belišće
10. studenog 2018.
SUB / 11:00
NAŠK20Čepin
10. studenog 2018.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ II50Valpovka Valpovo
11. studenog 2018.
NED / 11:00
Osijek II40HNK Đakovo Croatia 2
11. studenog 2018.
NED / 14:00
FEŠK22Olimpija
12. kolo
Izvještaj
17. studenog 2018.
SUB / 11:00
Slavonac (T)-HNK Đakovo Croatia 2
17. studenog 2018.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo-Osijek II
17. studenog 2018.
SUB / 11:00
Čepin-HYPO LIMAČ II
17. studenog 2018.
SUB / 11:00
Grafičar Vodovod-NAŠK
17. studenog 2018.
SUB / 11:00
Olimpija-BSK
17. studenog 2018.
SUB / 11:00
Belišće-FEŠK
17. studenog 2018.
SUB / 11:00
Višnjevac-HNK Bilje
13. kolo
Izvještaj
02. studenog 2018.
PET / 11:00
NAŠK40Olimpija
24. studenog 2018.
SUB / 11:00
HNK Bilje-Slavonac (T)
24. studenog 2018.
SUB / 11:00
FEŠK-Višnjevac
24. studenog 2018.
SUB / 11:00
BSK-Belišće
24. studenog 2018.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ II-Grafičar Vodovod
24. studenog 2018.
SUB / 11:00
Osijek II-Čepin
24. studenog 2018.
SUB / 11:00
HNK Đakovo Croatia 2-Valpovka Valpovo
14. kolo
Izvještaj
-Slavonac (T)-Valpovka Valpovo
-HNK Đakovo Croatia 2-Čepin
-Osijek II-Grafičar Vodovod
-HYPO LIMAČ II-Olimpija
-NAŠK-Belišće
-BSK-Višnjevac
-FEŠK-HNK Bilje
15. kolo
Izvještaj
-FEŠK-Slavonac (T)
-HNK Bilje-BSK
-Višnjevac-NAŠK
-Belišće-HYPO LIMAČ II
-Olimpija-Osijek II
-Grafičar Vodovod-HNK Đakovo Croatia 2
-Čepin-Valpovka Valpovo
16. kolo
Izvještaj
-Slavonac (T)-Čepin
-Valpovka Valpovo-Grafičar Vodovod
-HNK Đakovo Croatia 2-Olimpija
-Osijek II-Belišće
-HYPO LIMAČ II-Višnjevac
-NAŠK-HNK Bilje
-BSK-FEŠK
17. kolo
Izvještaj
-BSK-Slavonac (T)
-FEŠK-NAŠK
-HNK Bilje-HYPO LIMAČ II
-Višnjevac-Osijek II
-Belišće-HNK Đakovo Croatia 2
-Olimpija-Valpovka Valpovo
-Grafičar Vodovod-Čepin
18. kolo
Izvještaj
-Slavonac (T)-Grafičar Vodovod
-Čepin-Olimpija
-Valpovka Valpovo-Belišće
-HNK Đakovo Croatia 2-Višnjevac
-Osijek II-HNK Bilje
-HYPO LIMAČ II-FEŠK
-NAŠK-BSK
19. kolo
Izvještaj
-NAŠK-Slavonac (T)
-BSK-HYPO LIMAČ II
-FEŠK-Osijek II
-HNK Bilje-HNK Đakovo Croatia 2
-Višnjevac-Valpovka Valpovo
-Belišće-Čepin
-Olimpija-Grafičar Vodovod
20. kolo
Izvještaj
-Slavonac (T)-Olimpija
-Grafičar Vodovod-Belišće
-Čepin-Višnjevac
-Valpovka Valpovo-HNK Bilje
-HNK Đakovo Croatia 2-FEŠK
-Osijek II-BSK
-HYPO LIMAČ II-NAŠK
21. kolo
Izvještaj
-HYPO LIMAČ II-Slavonac (T)
-NAŠK-Osijek II
-BSK-HNK Đakovo Croatia 2
-FEŠK-Valpovka Valpovo
-HNK Bilje-Čepin
-Višnjevac-Grafičar Vodovod
-Belišće-Olimpija
22. kolo
Izvještaj
-Slavonac (T)-Belišće
-Olimpija-Višnjevac
-Grafičar Vodovod-HNK Bilje
-Čepin-FEŠK
-Valpovka Valpovo-BSK
-HNK Đakovo Croatia 2-NAŠK
-Osijek II-HYPO LIMAČ II
23. kolo
Izvještaj
-Osijek II-Slavonac (T)
-HYPO LIMAČ II-HNK Đakovo Croatia 2
-NAŠK-Valpovka Valpovo
-BSK-Čepin
-FEŠK-Grafičar Vodovod
-HNK Bilje-Olimpija
-Višnjevac-Belišće
24. kolo
Izvještaj
-Slavonac (T)-Višnjevac
-Belišće-HNK Bilje
-Olimpija-FEŠK
-Grafičar Vodovod-BSK
-Čepin-NAŠK
-Valpovka Valpovo-HYPO LIMAČ II
-HNK Đakovo Croatia 2-Osijek II
25. kolo
Izvještaj
-HNK Đakovo Croatia 2-Slavonac (T)
-Osijek II-Valpovka Valpovo
-HYPO LIMAČ II-Čepin
-NAŠK-Grafičar Vodovod
-BSK-Olimpija
-FEŠK-Belišće
-HNK Bilje-Višnjevac
26. kolo
Izvještaj
-Slavonac (T)-HNK Bilje
-Višnjevac-FEŠK
-Belišće-BSK
-Olimpija-NAŠK
-Grafičar Vodovod-HYPO LIMAČ II
-Čepin-Osijek II
-Valpovka Valpovo-HNK Đakovo Croatia 2
12 golova
Marko Lehki, Ivano Vrtarić
9 golova
Patrik Vidaković, Daniel Vinković
8 golova
Deni Ranogajec
7 golova
Jakov Dedić, Karlo Katić, Matej Pandurević, Mateo Sabo, Luka Stević
6 golova
Gabrijel Glavaš, Lukas Ljubojević, Petar Pejić, Filip Šarić
5 golova
Niko Ivić, Nemanja Kolarević, Matej Kuna, Marko Sanseović, Tin Vragolović
4 gola
Fran Bauman, Marko Josipović, Noa Peter
3 gola
Željko Bartolović, Leon Belić, Valentino Bibić, Tin Dukmenić, Fran Knežić, Mihael Marković, Josip Mesić, Sven Radolić, Sven Rakušić, Fran Skelac, Karlo Smolčić, Frane Vuletić
2 gola
Marko Balentić, Dominik Bradarić, Gabriel Egredžija, Patrik Erdeg, Karlo Janjić, Luka Jurić, Mateo Kečkeš, Bojan Knežević, Ivan Kučinac, Niko Kurtović, Davor Kušeta, Luka Libić, Tomislav Lucić, Patrik Majdiš, Fran Marković, Josip Merkaš, Luka Mikla, Ante Mikulandra, Borna Mil, Marko Nekić, Luka Palčok, Filip Pavić, Tino Perić, Lovro Tadić, David Tomac, Petar Zelić
1 gol
Maks Andrušić, Fran Begić, Matija Bilić, Fran Bogdan, Niko Božičević, Leon Ćapin, Radanović David, Marin Dunđer, Marin Erdelji, Karlo Glavaš, Karlo Horvat, Petar Jerčić, Petar Kandić, Andrija Kerovec, Gordan Knežević, Luka Kovač, Petar Kovačić, Karlo Majhen, Ivano Marks, David Martinović, Marko Milardović, Matej Miličić, Matko Mitrović, Ana Muhvić, Fran Pavlović, Lovro Perković, Luka Posavec, Ivano Pozder, Mihailo Rabrenović, Luka Reljanović, Marin Samardžić, Ivano Sertić, Andrej Sili, Mateo Skeledžija, Josip Strugačevac, Mislav Sudarić, Jakov Šimić, Stjepan Tarcal, Josip Teskera, Leon Tijardović, Ivano Tokić, Antonio Tufeković, Luka Vidić, Karlo Vojtulek, Zlatko Noa Vuksanić, Patrik Zorn

HT Prva liga

1.Dinamo14+2036
2.Lokomotiva14+1728
3.Osijek14+1427
4.Gorica14+526
5.Rijeka14+1024
6.Hajduk14-216
7.Slaven Belupo14-613
8.Inter-Zaprešić14-1611
9.Istra 196114-149
10.Rudeš14-282

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 15. kolo

Lokomotiva - Osijek

Nogometni stadion Zagreb, 25.11.2018. 17:30

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 14. kolo

Slaven Belupo - Osijek 0:2

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 10.11.2018. 15:00

NK Osijek @ Instagram