NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Početnici

Početnici

  • Igrači
  • Početnici - 1. KLM
  • Strijelci
  • 2. KLM
  • Strijelci

Vratari

  • Nikša Galić

    Nikša
    Galić

    Rođen: 07.01.2010.

  • Niko Ivanković

    Niko
    Ivanković

    Rođen: 03.12.2008.

  • Andro Papac

    Andro
    Papac

    Rođen: 07.04.2010.

Braniči

  • Ivan BENAKOVIĆ

    Ivan
    BENAKOVIĆ

    Rođen: 30.04.2008.

  • Karlo Janjić

    Karlo
    Janjić

    Rođen: 12.04.2009.

  • Bruno Rešetar

    Bruno
    Rešetar

    Rođen: 14.03.2008.

  • Lovro Tadić

    Lovro
    Tadić

    Rođen: 09.12.2009.

  • Gabriel Tomašević

    Gabriel
    Tomašević

    Rođen: 28.03.2009.

Vezni igrači

  • Davor Bertić

    Davor
    Bertić

    Rođen: 09.01.2008.

  • Leon Betlehem

    Leon
    Betlehem

    Rođen: 15.06.2008.

  • Arsen Čočaj

    Arsen
    Čočaj

    Rođen: 15.12.2008.

  • Luka Ižaković

    Luka
    Ižaković

    Rođen: 30.11.2008.

  • Ivano Kolarević

    Ivano
    Kolarević

    Rođen: 18.06.2008.

  • Nemanja Kolarević

    Nemanja
    Kolarević

    Rođen: 10.03.2009.

  • Ivan Korman

    Ivan
    Korman

    Rođen: 25.08.2008.

  • Luka Kovač

    Luka
    Kovač

    Rođen: 29.10.2009.

  • Lukas Ljubojević

    Lukas
    Ljubojević

    Rođen: 08.01.2009.

  • Mihael Marković

    Mihael
    Marković

    Rođen: 25.09.2009.

  • Luka Mikić

    Luka
    Mikić

    Rođen: 24.06.2008.

  • Matej Miličić

    Matej
    Miličić

    Rođen: 21.09.2009.

  • Borna Mrkonjić

    Borna
    Mrkonjić

    Rođen: 24.06.2008.

  • Marino Perković

    Marino
    Perković

    Rođen: 23.03.2008.

  • Luka Posavec

    Luka
    Posavec

    Rođen: 15.04.2009.

  • Mateo Skeledžija

    Mateo
    Skeledžija

    Rođen: 02.11.2009.

  • Josip Teskera

    Josip
    Teskera

    Rođen: 18.06.2009.

Napadači

  • Matej Gagulić

    Matej
    Gagulić

    Rođen: 30.04.2008.

  • Dražen Jaman

    Dražen
    Jaman

    Rođen: 16.01.2008.

  • Luka Krstić

    Luka
    Krstić

    Rođen: 08.09.2008.

  • Niko Kurtović

    Niko
    Kurtović

    Rođen: 03.09.2009.

  • Ante Kuzel

    Ante
    Kuzel

    Rođen: 22.01.2009.

  • Niko Momčilović

    Niko
    Momčilović

    Rođen: 16.03.2009.

  • Mateo Sabo

    Mateo
    Sabo

    Rođen: 23.04.2009.

  • Lukas Turalija

    Lukas
    Turalija

    Rođen: 26.05.2009.

#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek111010547+4731
2.Cibalia116322514+1121
3.HYPO LIMAČ116233017+1320
4.NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'115152324-116
5.Croatia Đakovo115152731-416
6.Željezničar114342222015
7.Grafičar Vodovod11119644-384
8.Olimpija11029533-282


1. kolo
Izvještaj
31. kolovoza 2019.
SUB / 11:00
Cibalia40Grafičar Vodovod
31. kolovoza 2019.
SUB / 11:00
Željezničar04Osijek
31. kolovoza 2019.
SUB / 11:00
Croatia Đakovo30Olimpija
03. rujna 2019.
UTO / 18:30
HYPO LIMAČ21NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'
2. kolo
Izvještaj
05. rujna 2019.
ČET / 17:30
Osijek131Croatia Đakovo
06. rujna 2019.
PET / 18:00
Grafičar Vodovod05NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'
07. rujna 2019.
SUB / 11:00
Olimpija14HYPO LIMAČ
07. rujna 2019.
SUB / 11:00
Cibalia22Željezničar
3. kolo
Izvještaj
11. rujna 2019.
SRI / 17:00
NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'11Olimpija
14. rujna 2019.
SUB / 11:00
Croatia Đakovo33Cibalia
14. rujna 2019.
SUB / 12:00
Željezničar32Grafičar Vodovod
14. rujna 2019.
SUB / 15:00
HYPO LIMAČ11Osijek
4. kolo
Izvještaj
21. rujna 2019.
SUB / 11:00
Grafičar Vodovod00Olimpija
21. rujna 2019.
SUB / 11:00
Željezničar12Croatia Đakovo
21. rujna 2019.
SUB / 14:00
Osijek50NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'
08. listopada 2019.
UTO / 11:00
Cibalia21HYPO LIMAČ
5. kolo
Izvještaj
28. rujna 2019.
SUB / 11:00
Croatia Đakovo60Grafičar Vodovod
28. rujna 2019.
SUB / 14:00
HYPO LIMAČ11Željezničar
04. listopada 2019.
PET / 17:30
Cibalia01NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'
15. listopada 2019.
UTO / 17:00
Olimpija05Osijek
6. kolo
Izvještaj
01. listopada 2019.
UTO / 19:45
Željezničar40NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'
05. listopada 2019.
SUB / 11:00
Croatia Đakovo13HYPO LIMAČ
05. listopada 2019.
SUB / 13:30
Cibalia20Olimpija
07. listopada 2019.
PON / 17:00
Grafičar Vodovod16Osijek
7. kolo
Izvještaj
12. listopada 2019.
SUB / 11:00
NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'21Croatia Đakovo
12. listopada 2019.
SUB / 15:00
HYPO LIMAČ60Grafičar Vodovod
13. listopada 2019.
NED / 10:30
Željezničar31Olimpija
13. listopada 2019.
NED / 15:00
Osijek21Cibalia
8. kolo
Izvještaj
19. listopada 2019.
SUB / 11:00
Olimpija14Croatia Đakovo
19. listopada 2019.
SUB / 11:00
NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'16HYPO LIMAČ
20. listopada 2019.
NED / 11:00
Osijek40Željezničar
20. listopada 2019.
NED / 14:00
Grafičar Vodovod14Cibalia
9. kolo
Izvještaj
24. listopada 2019.
ČET / 15:00
HYPO LIMAČ51Olimpija
26. listopada 2019.
SUB / 11:00
NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'60Grafičar Vodovod
26. listopada 2019.
SUB / 11:00
Croatia Đakovo14Osijek
26. listopada 2019.
SUB / 13:00
Željezničar22Cibalia
10. kolo
Izvještaj
02. studenog 2019.
SUB / 11:00
NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'40Olimpija
03. studenog 2019.
NED / 10:00
Cibalia21Croatia Đakovo
03. studenog 2019.
NED / 15:00
Grafičar Vodovod04Željezničar
04. studenog 2019.
PON / 18:00
Osijek50HYPO LIMAČ
11. kolo
Izvještaj
06. studenog 2019.
SRI / 10:30
Olimpija02Grafičar Vodovod
09. studenog 2019.
SUB / 18:00
HYPO LIMAČ13Cibalia
10. studenog 2019.
NED / 10:00
Croatia Đakovo42Željezničar
16. studenog 2019.
SUB / 09:00
NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'25Osijek
12. kolo
Izvještaj
21. ožujka 2020.
SUB / 11:00
Grafičar Vodovod-Croatia Đakovo
21. ožujka 2020.
SUB / 11:00
Željezničar-HYPO LIMAČ
21. ožujka 2020.
SUB / 11:00
Cibalia-NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'
21. ožujka 2020.
SUB / 11:00
Osijek-Olimpija
13. kolo
Izvještaj
28. ožujka 2020.
SUB / 11:00
Osijek-Grafičar Vodovod
28. ožujka 2020.
SUB / 11:00
Olimpija-Cibalia
28. ožujka 2020.
SUB / 11:00
NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'-Željezničar
28. ožujka 2020.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ-Croatia Đakovo
14. kolo
Izvještaj
04. travnja 2020.
SUB / 11:00
Grafičar Vodovod-HYPO LIMAČ
04. travnja 2020.
SUB / 11:00
Croatia Đakovo-NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'
04. travnja 2020.
SUB / 11:00
Olimpija-Željezničar
04. travnja 2020.
SUB / 11:00
Cibalia-Osijek
14 golova
Jakov Dedić
11 golova
Matej Marinić, Mihael Marković, Mateo Sabo
8 golova
Karlo Janjić, Petar Odobašić
7 golova
Marko Josipović
5 golova
Niko Gavran, Daniel Kovačević, Matias Kuprešak, Matej Pandurić, Endi Vinogradac, Frane Vuletić
4 gola
Nemanja Kolarević, Nikola Komak, Luka Posavec, Toni Škrlec, Marko Zubaj
3 gola
Luka Bartolović, Jakov Bubalo, Lukas Ljubojević, Ivano Slavka, Lovro Tadić, Petar Turić, Matej Vinković
2 gola
Jakov Babić, Filip Haner, Izak Ježić, Mijo Knežević, David Kuzmanović, Matej Pandurević, Tomislav Vidaković
1 gol
Luka Bacelj, Fran Bauman, Matej Crnković, Petar Deže, Noa Domazet, Fabijan Getoš, David Grizbaher, Lovro Roko Ivanović, Toni Ivanović, Matija Jurić, Luka Kovač, Niko Kurtović, Lucijan Lovak, Zvonimir Marković, Antonio Matkić, Matko Mitrović, Filip Mucić, Marko Orlović, Ivano Rajković, David Ravnjak, Ivan Rukavina, Marin Samardžić, Mateo Skeledžija, Fran Sporiš, Ivano Stanić, Matias Strišković, Matej Šimurda, Josip Teskera, Lukas Turalija, Šimun Turić, Veljko Veselinović, Ante Vujica, Ivano Živković
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek131210624+5837
2.Croatia Đakovo1311116915+5434
3.Slavonac (T)137242022-223
4.FEŠK137152418+622
5.Grafičar Vodovod136431813+522
6.HYPO LIMAČ136253125+620
7.Višnjevac136252522+320
8.HNK Bilje135263528+717
9.Olimpija132471334-2110
10.Čepin13247632-2610
11.NAŠK12237837-299
12.Valpovka Valpovo131571024-148
13.Belišće130310855-473


1. kolo
Izvještaj
29. kolovoza 2019.
ČET / 18:00
Valpovka Valpovo12Croatia Đakovo
31. kolovoza 2019.
SUB / 11:00
Višnjevac31Čepin
31. kolovoza 2019.
SUB / 11:00
Belišće07Osijek
31. kolovoza 2019.
SUB / 11:00
HNK Bilje30Olimpija
31. kolovoza 2019.
SUB / 11:00
FEŠK02Slavonac (T)
04. rujna 2019.
SRI / 18:00
Grafičar Vodovod10HYPO LIMAČ
2. kolo
Izvještaj
06. rujna 2019.
PET / 18:00
Čepin10Valpovka Valpovo
06. rujna 2019.
PET / 19:00
Osijek60HNK Bilje
07. rujna 2019.
SUB / 11:00
Slavonac (T)10Grafičar Vodovod
07. rujna 2019.
SUB / 11:00
Croatia Đakovo100Belišće
07. rujna 2019.
SUB / 11:00
NAŠK03Višnjevac
08. rujna 2019.
NED / 11:00
Olimpija11FEŠK
3. kolo
Izvještaj
14. rujna 2019.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo11NAŠK
14. rujna 2019.
SUB / 11:00
Belišće00Čepin
14. rujna 2019.
SUB / 11:00
HNK Bilje27Croatia Đakovo
14. rujna 2019.
SUB / 17:00
HYPO LIMAČ52Slavonac (T)
15. rujna 2019.
NED / 14:00
FEŠK02Osijek
15. rujna 2019.
NED / 17:00
Grafičar Vodovod30Olimpija
4. kolo
Izvještaj
21. rujna 2019.
SUB / 10:45
Čepin11HNK Bilje
21. rujna 2019.
SUB / 11:00
Croatia Đakovo52FEŠK
21. rujna 2019.
SUB / 11:00
Višnjevac30Valpovka Valpovo
21. rujna 2019.
SUB / 16:00
Olimpija26HYPO LIMAČ
22. rujna 2019.
NED / 11:00
NAŠK10Belišće
22. rujna 2019.
NED / 14:00
Osijek51Grafičar Vodovod
5. kolo
Izvještaj
28. rujna 2019.
SUB / 11:00
Belišće15Višnjevac
28. rujna 2019.
SUB / 11:00
HNK Bilje90NAŠK
28. rujna 2019.
SUB / 17:00
Slavonac (T)10Olimpija
29. rujna 2019.
NED / 11:00
FEŠK30Čepin
29. rujna 2019.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ03Osijek
29. rujna 2019.
NED / 12:00
Grafičar Vodovod30Croatia Đakovo
6. kolo
Izvještaj
05. listopada 2019.
SUB / 11:00
Croatia Đakovo70HYPO LIMAČ
05. listopada 2019.
SUB / 11:00
NAŠK16FEŠK
05. listopada 2019.
SUB / 11:00
Višnjevac26HNK Bilje
05. listopada 2019.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo21Belišće
06. listopada 2019.
NED / 11:00
Osijek60Slavonac (T)
06. listopada 2019.
NED / 17:15
Čepin10Grafičar Vodovod
7. kolo
Izvještaj
12. listopada 2019.
SUB / 11:00
HNK Bilje40Valpovka Valpovo
12. listopada 2019.
SUB / 11:00
FEŠK21Višnjevac
12. listopada 2019.
SUB / 11:00
Slavonac (T)17Croatia Đakovo
12. listopada 2019.
SUB / 11:00
Olimpija07Osijek
13. listopada 2019.
NED / 10:00
HYPO LIMAČ70Čepin
13. listopada 2019.
NED / 16:30
Grafičar Vodovod22NAŠK
8. kolo
Izvještaj
19. listopada 2019.
SUB / 11:00
Croatia Đakovo70Olimpija
19. listopada 2019.
SUB / 11:00
NAŠK02HYPO LIMAČ
19. listopada 2019.
SUB / 11:00
Višnjevac11Grafičar Vodovod
19. listopada 2019.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo01FEŠK
19. listopada 2019.
SUB / 11:00
Belišće04HNK Bilje
20. listopada 2019.
NED / 09:30
Čepin00Slavonac (T)
9. kolo
Izvještaj
26. listopada 2019.
SUB / 11:00
FEŠK40Belišće
26. listopada 2019.
SUB / 11:00
Slavonac (T)20NAŠK
26. listopada 2019.
SUB / 11:00
Olimpija20Čepin
26. listopada 2019.
SUB / 11:00
Osijek11Croatia Đakovo
27. listopada 2019.
NED / 13:00
HYPO LIMAČ21Višnjevac
27. listopada 2019.
NED / 16:00
Grafičar Vodovod00Valpovka Valpovo
10. kolo
Izvještaj
02. studenog 2019.
SUB / 11:00
NAŠK21Olimpija
02. studenog 2019.
SUB / 11:00
Višnjevac10Slavonac (T)
02. studenog 2019.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo00HYPO LIMAČ
02. studenog 2019.
SUB / 11:00
Belišće22Grafičar Vodovod
02. studenog 2019.
SUB / 11:00
HNK Bilje12FEŠK
03. studenog 2019.
NED / 11:00
Čepin03Osijek
11. kolo
Izvještaj
06. studenog 2019.
SRI / 13:00
Olimpija22Višnjevac
09. studenog 2019.
SUB / 11:00
Osijek80NAŠK
09. studenog 2019.
SUB / 11:00
Croatia Đakovo101Čepin
10. studenog 2019.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ33Belišće
10. studenog 2019.
NED / 15:00
Grafičar Vodovod10HNK Bilje
19. studenog 2019.
UTO / 18:30
Slavonac (T)11Valpovka Valpovo
12. kolo
Izvještaj
16. studenog 2019.
SUB / 11:00
Višnjevac03Osijek
16. studenog 2019.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo11Olimpija
16. studenog 2019.
SUB / 11:00
Belišće05Slavonac (T)
16. studenog 2019.
SUB / 11:00
HNK Bilje25HYPO LIMAČ
16. studenog 2019.
SUB / 12:00
FEŠK12Grafičar Vodovod
17. studenog 2019.
NED / 11:00
NAŠK02Croatia Đakovo
13. kolo
Izvještaj
05. rujna 2019.
ČET / 16:00
Čepin11NAŠK
23. studenog 2019.
SUB / 11:00
Slavonac (T)32HNK Bilje
23. studenog 2019.
SUB / 11:00
Croatia Đakovo41Višnjevac
23. studenog 2019.
SUB / 14:00
HYPO LIMAČ12FEŠK
24. studenog 2019.
NED / 10:00
Olimpija30Belišće
24. studenog 2019.
NED / 11:00
Osijek21Valpovka Valpovo
14. kolo
Izvještaj
06. ožujka 2020.
PET / 18:00
Osijek91Belišće
07. ožujka 2020.
SUB / 11:00
Croatia Đakovo73Valpovka Valpovo
07. ožujka 2020.
SUB / 12:00
Čepin02Višnjevac
07. ožujka 2020.
SUB / 16:00
HYPO LIMAČ02Grafičar Vodovod
08. ožujka 2020.
NED / 11:00
Olimpija11HNK Bilje
08. ožujka 2020.
NED / 11:00
Slavonac (T)20FEŠK
15. kolo
Izvještaj
09. ožujka 2020.
PON / 18:30
HNK Bilje-Osijek
14. ožujka 2020.
SUB / 11:00
Grafičar Vodovod-Slavonac (T)
14. ožujka 2020.
SUB / 11:00
FEŠK-Olimpija
14. ožujka 2020.
SUB / 11:00
Belišće-Croatia Đakovo
14. ožujka 2020.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo-Čepin
14. ožujka 2020.
SUB / 11:00
Višnjevac-NAŠK
16. kolo
Izvještaj
14. rujna 2019.
SUB / 11:00
Slavonac (T)-HYPO LIMAČ
21. ožujka 2020.
SUB / 11:00
NAŠK-Valpovka Valpovo
21. ožujka 2020.
SUB / 11:00
Čepin-Belišće
21. ožujka 2020.
SUB / 11:00
Croatia Đakovo-HNK Bilje
21. ožujka 2020.
SUB / 11:00
Osijek-FEŠK
21. ožujka 2020.
SUB / 11:00
Olimpija-Grafičar Vodovod
17. kolo
Izvještaj
28. ožujka 2020.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ-Olimpija
28. ožujka 2020.
SUB / 11:00
Grafičar Vodovod-Osijek
28. ožujka 2020.
SUB / 11:00
FEŠK-Croatia Đakovo
28. ožujka 2020.
SUB / 11:00
HNK Bilje-Čepin
28. ožujka 2020.
SUB / 11:00
Belišće-NAŠK
28. ožujka 2020.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo-Višnjevac
18. kolo
Izvještaj
04. travnja 2020.
SUB / 11:00
Višnjevac-Belišće
04. travnja 2020.
SUB / 11:00
NAŠK-HNK Bilje
04. travnja 2020.
SUB / 11:00
Čepin-FEŠK
04. travnja 2020.
SUB / 11:00
Croatia Đakovo-Grafičar Vodovod
04. travnja 2020.
SUB / 11:00
Osijek-HYPO LIMAČ
04. travnja 2020.
SUB / 11:00
Olimpija-Slavonac (T)
19. kolo
Izvještaj
11. travnja 2020.
SUB / 11:00
Slavonac (T)-Osijek
11. travnja 2020.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ-Croatia Đakovo
11. travnja 2020.
SUB / 11:00
Grafičar Vodovod-Čepin
11. travnja 2020.
SUB / 11:00
FEŠK-NAŠK
11. travnja 2020.
SUB / 11:00
HNK Bilje-Višnjevac
11. travnja 2020.
SUB / 11:00
Belišće-Valpovka Valpovo
20. kolo
Izvještaj
18. travnja 2020.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo-HNK Bilje
18. travnja 2020.
SUB / 11:00
Višnjevac-FEŠK
18. travnja 2020.
SUB / 11:00
NAŠK-Grafičar Vodovod
18. travnja 2020.
SUB / 11:00
Čepin-HYPO LIMAČ
18. travnja 2020.
SUB / 11:00
Croatia Đakovo-Slavonac (T)
18. travnja 2020.
SUB / 11:00
Osijek-Olimpija
21. kolo
Izvještaj
25. travnja 2020.
SUB / 11:00
Olimpija-Croatia Đakovo
25. travnja 2020.
SUB / 11:00
Slavonac (T)-Čepin
25. travnja 2020.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ-NAŠK
25. travnja 2020.
SUB / 11:00
Grafičar Vodovod-Višnjevac
25. travnja 2020.
SUB / 11:00
FEŠK-Valpovka Valpovo
25. travnja 2020.
SUB / 11:00
HNK Bilje-Belišće
22. kolo
Izvještaj
02. svibnja 2020.
SUB / 11:00
Belišće-FEŠK
02. svibnja 2020.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo-Grafičar Vodovod
02. svibnja 2020.
SUB / 11:00
Višnjevac-HYPO LIMAČ
02. svibnja 2020.
SUB / 11:00
NAŠK-Slavonac (T)
02. svibnja 2020.
SUB / 11:00
Čepin-Olimpija
02. svibnja 2020.
SUB / 11:00
Croatia Đakovo-Osijek
23. kolo
Izvještaj
09. svibnja 2020.
SUB / 11:00
Osijek-Čepin
09. svibnja 2020.
SUB / 11:00
Olimpija-NAŠK
09. svibnja 2020.
SUB / 11:00
Slavonac (T)-Višnjevac
09. svibnja 2020.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ-Valpovka Valpovo
09. svibnja 2020.
SUB / 11:00
Grafičar Vodovod-Belišće
09. svibnja 2020.
SUB / 11:00
FEŠK-HNK Bilje
24. kolo
Izvještaj
16. svibnja 2020.
SUB / 11:00
HNK Bilje-Grafičar Vodovod
16. svibnja 2020.
SUB / 11:00
Belišće-HYPO LIMAČ
16. svibnja 2020.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo-Slavonac (T)
16. svibnja 2020.
SUB / 11:00
Višnjevac-Olimpija
16. svibnja 2020.
SUB / 11:00
NAŠK-Osijek
16. svibnja 2020.
SUB / 11:00
Čepin-Croatia Đakovo
25. kolo
Izvještaj
23. svibnja 2020.
SUB / 11:00
Croatia Đakovo-NAŠK
23. svibnja 2020.
SUB / 11:00
Osijek-Višnjevac
23. svibnja 2020.
SUB / 11:00
Olimpija-Valpovka Valpovo
23. svibnja 2020.
SUB / 11:00
Slavonac (T)-Belišće
23. svibnja 2020.
SUB / 11:00
HYPO LIMAČ-HNK Bilje
23. svibnja 2020.
SUB / 11:00
Grafičar Vodovod-FEŠK
26. kolo
Izvještaj
30. svibnja 2020.
SUB / 11:00
FEŠK-HYPO LIMAČ
30. svibnja 2020.
SUB / 11:00
HNK Bilje-Slavonac (T)
30. svibnja 2020.
SUB / 11:00
Belišće-Olimpija
30. svibnja 2020.
SUB / 11:00
Valpovka Valpovo-Osijek
30. svibnja 2020.
SUB / 11:00
Višnjevac-Croatia Đakovo
30. svibnja 2020.
SUB / 11:00
NAŠK-Čepin
26 golova
Niko Gavran
17 golova
Šimun Petar Jaman, Matej Marinić
15 golova
Filip Pavić
13 golova
Karlo Mutavdžić
9 golova
Bojan Knežević, Ivan Pavlić, Lovro Stažić, Marko Štrbac
8 golova
Kristiano Horvat, Petar Rošta
7 golova
Leon Ćapin, David Šarčević
6 golova
Bruno Buček
5 golova
Josip Cipar, Armando Klapka, Marko Sanseović, Luka Stević
4 gola
Karlo Božić, Ivan Buljubašić, Adrian Ivanković, Borna Ljubanović, Dino Slavka, Sven Špac
3 gola
Fran Abramović, Marko Josipović, Adrijano Klapka, Gabrijel Krajnović, Marin Samardžić, Ivan Tadić, Roko Vencel, Noa Vuksanović, Patrik Zorn
2 gola
Anik Amidžić, Leon Belić, Jakov Bubalo, Antonio Ćosić, Filip Dugandžić, Roko Gazilj, Erik Inđić, Matko Ivanović, Josip Jakić, Luka Libić, Emanuel Leo Marković, Josip Merkaš, Bartol Mitrić, Ana Muhvić, Gabrijel Novoselić, Šimun Perči, Niko Perković, Noa Peter, Luka Racić, Sven Radolić, Borna Solin, Marko Sušić, Teo Šibalić, Ivan Šimundić, Tin Šorša, Lukas Turalija, Luka Vidić
1 gol
Patrik Ament, Domagoj Balkić, Ante Bandić, Fran Begić, Niko Berečić, Mark Berger, Fran Bogdan, Antonio Čabaj, Ivana Francuzović, Ivano Grgić, Damjan Ilija, Gabriel Jakovljević, Luka Jurić, Matej Kekez, Bruno Klobučar, Gordan Knežević, Fran Knežić, Domagoj Kokić, Ivan Kolarić, Rok Kujavec, Patrik Kuric, Gabrijel Lovrić, Mislav Mandić, Leon Marić, Jakov Marković, Ivano Marks, Marko Mesić, Karlo Mihaljević, Lovro Mihaljević, Ante Mikulandra, Petar Mioš, Matko Mitrović, Borna Pivac, Petar Primorac, Petar Pupovac, Gabrijel Radić, Fran Skelac, Josip Šimić, Matej Šimurda, Bruno Šmit, Matej Todorović, Ivan Tomić, Matej Trstenjak, Gabrijel Zidar

HT Prva liga

1.Dinamo26+4065
2.Rijeka26+1147
3.Lokomotiva26+1346
4.Hajduk26+1845
5.Osijek26+1342
6.Gorica26-835
7.Slaven Belupo26-2026
8.Istra 196126-2119
9.Inter-Zaprešić26-2317
10.Varaždin26-2317

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 27. kolo

Lokomotiva - Osijek

Nogometni stadion Zagreb, 07.06.2020. 21:05

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 26. kolo

Osijek - Varaždin 2:0

Stadion Gradski vrt, 07.03.2020. 17:30

NK Osijek @ Instagram