NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Predpočetnici

Predpočetnici

  • Igrači
  • Predpočetnici - 1. KLM
  • 2. KLM
  • Strijelci

Vratari

  • Ivan Božić

    Ivan
    Božić

    Rođen: 10.02.2008.

  • Niko Ivanković

    Niko
    Ivanković

    Rođen: 03.12.2008.

Braniči

  • Ivan BENAKOVIĆ

    Ivan
    BENAKOVIĆ

    Rođen: 30.04.2008.

  • Leon Betlehem

    Leon
    Betlehem

    Rođen: 15.06.2008.

  • Veljko Bogojević

    Veljko
    Bogojević

    Rođen: 01.12.2008.

Vezni igrači

  • Davor Bertić

    Davor
    Bertić

    Rođen: 09.01.2008.

  • Luka Ižaković

    Luka
    Ižaković

    Rođen: 30.11.2008.

  • Ivan Korman

    Ivan
    Korman

    Rođen: 25.08.2008.

  • Borna Mrkonjić

    Borna
    Mrkonjić

    Rođen: 24.06.2008.

  • Marino Perković

    Marino
    Perković

    Rođen: 23.03.2008.

Napadači

  • Matej Gagulić

    Matej
    Gagulić

    Rođen: 30.04.2008.

  • Gabriel Matić

    Gabriel
    Matić

    Rođen: 21.04.2008.

Igrači

  • Valentino Bibić

    Valentino
    Bibić

    Rođen: 19.02.2008.

  • Dražen Jaman

    Dražen
    Jaman

    Rođen: 16.01.2008.

  • Ivano Kolarević

    Ivano
    Kolarević

    Rođen: 18.06.2008.

  • Luka Mikić

    Luka
    Mikić

    Rođen: 24.06.2008.

#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek3300152+139
2.Željezničar32012010+106
3.HYPO LIMAČ320195+46
4.Jedinstvo3102510-53
5.Cibalia3102513-83
6.Grafičar Vodovod00000000
7.Slavonija00000000
8.Croatia Đakovo3003115-140


1. kolo
Izvještaj
30. kolovoza 2018.
ČET / 16:00
Osijek82Željezničar
01. rujna 2018.
SUB / 10:00
Cibalia31Jedinstvo
01. rujna 2018.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ30Croatia Đakovo
2. kolo
Izvještaj
05. rujna 2018.
SRI / 18:30
Osijek40Cibalia
09. rujna 2018.
NED / 09:45
Željezničar100Croatia Đakovo
13. rujna 2018.
ČET / 10:00
HYPO LIMAČ62Jedinstvo
3. kolo
Izvještaj
15. rujna 2018.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ03Osijek
15. rujna 2018.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo12Jedinstvo
15. rujna 2018.
SUB / 10:00
Cibalia28Željezničar
4. kolo
Izvještaj
22. rujna 2018.
SUB / 10:00
Željezničar-Jedinstvo
23. rujna 2018.
NED / 10:00
Osijek-Croatia Đakovo
23. rujna 2018.
NED / 10:00
Cibalia-HYPO LIMAČ
5. kolo
Izvještaj
29. rujna 2018.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo-Cibalia
29. rujna 2018.
SUB / 10:00
Jedinstvo-Osijek
29. rujna 2018.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ-Željezničar
6. kolo
Izvještaj
06. listopada 2018.
SUB / 10:00
Jedinstvo-Cibalia
06. listopada 2018.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo-HYPO LIMAČ
06. listopada 2018.
SUB / 10:00
Željezničar-Osijek
7. kolo
Izvještaj
13. listopada 2018.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ-Jedinstvo
13. listopada 2018.
SUB / 10:00
Cibalia-Osijek
13. listopada 2018.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo-Željezničar
8. kolo
Izvještaj
20. listopada 2018.
SUB / 10:00
Osijek-HYPO LIMAČ
20. listopada 2018.
SUB / 10:00
Jedinstvo-Croatia Đakovo
20. listopada 2018.
SUB / 10:00
Željezničar-Cibalia
9. kolo
Izvještaj
27. listopada 2018.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo-Osijek
27. listopada 2018.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ-Cibalia
27. listopada 2018.
SUB / 10:00
Jedinstvo-Željezničar
10. kolo
Izvještaj
03. studenog 2018.
SUB / 10:00
Cibalia-Croatia Đakovo
03. studenog 2018.
SUB / 10:00
Osijek-Jedinstvo
03. studenog 2018.
SUB / 10:00
Željezničar-HYPO LIMAČ
11. kolo
Izvještaj
-Cibalia-Jedinstvo
-HYPO LIMAČ-Croatia Đakovo
12. kolo
Izvještaj
-Jedinstvo-HYPO LIMAČ
-Osijek-Cibalia
13. kolo
Izvještaj
-HYPO LIMAČ-Osijek
-Croatia Đakovo-Jedinstvo
14. kolo
Izvještaj
-Osijek-Croatia Đakovo
-Cibalia-HYPO LIMAČ
15. kolo
Izvještaj
-Croatia Đakovo-Cibalia
-Jedinstvo-Osijek
16. kolo
Izvještaj
-Jedinstvo-Cibalia
-Croatia Đakovo-HYPO LIMAČ
17. kolo
Izvještaj
-HYPO LIMAČ-Jedinstvo
-Cibalia-Osijek
18. kolo
Izvještaj
-Osijek-HYPO LIMAČ
-Jedinstvo-Croatia Đakovo
19. kolo
Izvještaj
-Croatia Đakovo-Osijek
-HYPO LIMAČ-Cibalia
20. kolo
Izvještaj
-Cibalia-Croatia Đakovo
-Osijek-Jedinstvo
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.HYPO LIMAČ II3300296+239
2.Osijek II3210131+127
3.Valpovka Valpovo3201142+126
4.HNK Đakovo Croatia 23201123+96
5.Višnjevac32011011-16
6.FEŠK320167-16
7.Olimpija311156-14
8.Čepin31021113-23
9.Grafičar Vodovod310227-53
10.Slavonac (T)3102719-123
11.NAŠK201125-31
12.HNK Bilje201114-31
13.BSK200206-60
14.Belišće2002123-220


1. kolo
Izvještaj
31. kolovoza 2018.
PET / 16:05
Grafičar Vodovod04Osijek II
01. rujna 2018.
SUB / 09:00
Olimpija35HYPO LIMAČ II
01. rujna 2018.
SUB / 09:45
Čepin18HNK Đakovo Croatia 2
01. rujna 2018.
SUB / 10:00
Belišće-NAŠK
01. rujna 2018.
SUB / 10:00
Višnjevac30BSK
01. rujna 2018.
SUB / 10:00
HNK Bilje03FEŠK
02. rujna 2018.
NED / 17:30
Valpovka Valpovo90Slavonac (T)
2. kolo
Izvještaj
08. rujna 2018.
SUB / 09:00
Slavonac (T)70FEŠK
08. rujna 2018.
SUB / 10:00
BSK-HNK Bilje
08. rujna 2018.
SUB / 10:00
NAŠK14Višnjevac
08. rujna 2018.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia 230Grafičar Vodovod
08. rujna 2018.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo50Čepin
09. rujna 2018.
NED / 09:00
HYPO LIMAČ II140Belišće
09. rujna 2018.
NED / 16:30
Osijek II00Olimpija
3. kolo
Izvještaj
15. rujna 2018.
SUB / 10:00
Olimpija21HNK Đakovo Croatia 2
15. rujna 2018.
SUB / 10:00
Belišće19Osijek II
15. rujna 2018.
SUB / 10:00
Višnjevac310HYPO LIMAČ II
15. rujna 2018.
SUB / 10:00
HNK Bilje11NAŠK
15. rujna 2018.
SUB / 10:00
FEŠK30BSK
15. rujna 2018.
SUB / 15:00
Grafičar Vodovod20Valpovka Valpovo
16. rujna 2018.
NED / 11:00
Čepin100Slavonac (T)
4. kolo
Izvještaj
22. rujna 2018.
SUB / 09:00
Slavonac (T)-BSK
22. rujna 2018.
SUB / 10:00
NAŠK-FEŠK
22. rujna 2018.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ II-HNK Bilje
22. rujna 2018.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia 2-Belišće
22. rujna 2018.
SUB / 17:00
Čepin-Grafičar Vodovod
23. rujna 2018.
NED / 10:00
Osijek II-Višnjevac
23. rujna 2018.
NED / 17:00
Valpovka Valpovo-Olimpija
5. kolo
Izvještaj
29. rujna 2018.
SUB / 10:00
Grafičar Vodovod-Slavonac (T)
29. rujna 2018.
SUB / 10:00
Olimpija-Čepin
29. rujna 2018.
SUB / 10:00
Belišće-Valpovka Valpovo
29. rujna 2018.
SUB / 10:00
Višnjevac-HNK Đakovo Croatia 2
29. rujna 2018.
SUB / 10:00
HNK Bilje-Osijek II
29. rujna 2018.
SUB / 10:00
FEŠK-HYPO LIMAČ II
29. rujna 2018.
SUB / 10:00
BSK-NAŠK
6. kolo
Izvještaj
06. listopada 2018.
SUB / 10:00
Slavonac (T)-NAŠK
06. listopada 2018.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ II-BSK
06. listopada 2018.
SUB / 10:00
Osijek II-FEŠK
06. listopada 2018.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia 2-HNK Bilje
06. listopada 2018.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo-Višnjevac
06. listopada 2018.
SUB / 10:00
Čepin-Belišće
06. listopada 2018.
SUB / 10:00
Grafičar Vodovod-Olimpija
7. kolo
Izvještaj
13. listopada 2018.
SUB / 10:00
Olimpija-Slavonac (T)
13. listopada 2018.
SUB / 10:00
Belišće-Grafičar Vodovod
13. listopada 2018.
SUB / 10:00
Višnjevac-Čepin
13. listopada 2018.
SUB / 10:00
HNK Bilje-Valpovka Valpovo
13. listopada 2018.
SUB / 10:00
FEŠK-HNK Đakovo Croatia 2
13. listopada 2018.
SUB / 10:00
BSK-Osijek II
13. listopada 2018.
SUB / 10:00
NAŠK-HYPO LIMAČ II
8. kolo
Izvještaj
20. listopada 2018.
SUB / 10:00
Slavonac (T)-HYPO LIMAČ II
20. listopada 2018.
SUB / 10:00
Osijek II-NAŠK
20. listopada 2018.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia 2-BSK
20. listopada 2018.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo-FEŠK
20. listopada 2018.
SUB / 10:00
Čepin-HNK Bilje
20. listopada 2018.
SUB / 10:00
Grafičar Vodovod-Višnjevac
20. listopada 2018.
SUB / 10:00
Olimpija-Belišće
9. kolo
Izvještaj
27. listopada 2018.
SUB / 10:00
Belišće-Slavonac (T)
27. listopada 2018.
SUB / 10:00
Višnjevac-Olimpija
27. listopada 2018.
SUB / 10:00
HNK Bilje-Grafičar Vodovod
27. listopada 2018.
SUB / 10:00
FEŠK-Čepin
27. listopada 2018.
SUB / 10:00
BSK-Valpovka Valpovo
27. listopada 2018.
SUB / 10:00
NAŠK-HNK Đakovo Croatia 2
27. listopada 2018.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ II-Osijek II
10. kolo
Izvještaj
03. studenog 2018.
SUB / 10:00
Slavonac (T)-Osijek II
03. studenog 2018.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia 2-HYPO LIMAČ II
03. studenog 2018.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo-NAŠK
03. studenog 2018.
SUB / 10:00
Čepin-BSK
03. studenog 2018.
SUB / 10:00
Grafičar Vodovod-FEŠK
03. studenog 2018.
SUB / 10:00
Olimpija-HNK Bilje
03. studenog 2018.
SUB / 10:00
Belišće-Višnjevac
11. kolo
Izvještaj
10. studenog 2018.
SUB / 10:00
Višnjevac-Slavonac (T)
10. studenog 2018.
SUB / 10:00
HNK Bilje-Belišće
10. studenog 2018.
SUB / 10:00
FEŠK-Olimpija
10. studenog 2018.
SUB / 10:00
BSK-Grafičar Vodovod
10. studenog 2018.
SUB / 10:00
NAŠK-Čepin
10. studenog 2018.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ II-Valpovka Valpovo
10. studenog 2018.
SUB / 10:00
Osijek II-HNK Đakovo Croatia 2
12. kolo
Izvještaj
17. studenog 2018.
SUB / 10:00
Slavonac (T)-HNK Đakovo Croatia 2
17. studenog 2018.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo-Osijek II
17. studenog 2018.
SUB / 10:00
Čepin-HYPO LIMAČ II
17. studenog 2018.
SUB / 10:00
Grafičar Vodovod-NAŠK
17. studenog 2018.
SUB / 10:00
Olimpija-BSK
17. studenog 2018.
SUB / 10:00
Belišće-FEŠK
17. studenog 2018.
SUB / 10:00
Višnjevac-HNK Bilje
13. kolo
Izvještaj
24. studenog 2018.
SUB / 10:00
HNK Bilje-Slavonac (T)
24. studenog 2018.
SUB / 10:00
FEŠK-Višnjevac
24. studenog 2018.
SUB / 10:00
BSK-Belišće
24. studenog 2018.
SUB / 10:00
NAŠK-Olimpija
24. studenog 2018.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ II-Grafičar Vodovod
24. studenog 2018.
SUB / 10:00
Osijek II-Čepin
24. studenog 2018.
SUB / 10:00
HNK Đakovo Croatia 2-Valpovka Valpovo
14. kolo
Izvještaj
-Slavonac (T)-Valpovka Valpovo
-HNK Đakovo Croatia 2-Čepin
-Osijek II-Grafičar Vodovod
-HYPO LIMAČ II-Olimpija
-NAŠK-Belišće
-BSK-Višnjevac
-FEŠK-HNK Bilje
15. kolo
Izvještaj
-FEŠK-Slavonac (T)
-HNK Bilje-BSK
-Višnjevac-NAŠK
-Belišće-HYPO LIMAČ II
-Olimpija-Osijek II
-Grafičar Vodovod-HNK Đakovo Croatia 2
-Čepin-Valpovka Valpovo
16. kolo
Izvještaj
-Slavonac (T)-Čepin
-Valpovka Valpovo-Grafičar Vodovod
-HNK Đakovo Croatia 2-Olimpija
-Osijek II-Belišće
-HYPO LIMAČ II-Višnjevac
-NAŠK-HNK Bilje
-BSK-FEŠK
17. kolo
Izvještaj
-BSK-Slavonac (T)
-FEŠK-NAŠK
-HNK Bilje-HYPO LIMAČ II
-Višnjevac-Osijek II
-Belišće-HNK Đakovo Croatia 2
-Olimpija-Valpovka Valpovo
-Grafičar Vodovod-Čepin
18. kolo
Izvještaj
-Slavonac (T)-Grafičar Vodovod
-Čepin-Olimpija
-Valpovka Valpovo-Belišće
-HNK Đakovo Croatia 2-Višnjevac
-Osijek II-HNK Bilje
-HYPO LIMAČ II-FEŠK
-NAŠK-BSK
19. kolo
Izvještaj
-NAŠK-Slavonac (T)
-BSK-HYPO LIMAČ II
-FEŠK-Osijek II
-HNK Bilje-HNK Đakovo Croatia 2
-Višnjevac-Valpovka Valpovo
-Belišće-Čepin
-Olimpija-Grafičar Vodovod
20. kolo
Izvještaj
-Slavonac (T)-Olimpija
-Grafičar Vodovod-Belišće
-Čepin-Višnjevac
-Valpovka Valpovo-HNK Bilje
-HNK Đakovo Croatia 2-FEŠK
-Osijek II-BSK
-HYPO LIMAČ II-NAŠK
21. kolo
Izvještaj
-HYPO LIMAČ II-Slavonac (T)
-NAŠK-Osijek II
-BSK-HNK Đakovo Croatia 2
-FEŠK-Valpovka Valpovo
-HNK Bilje-Čepin
-Višnjevac-Grafičar Vodovod
-Belišće-Olimpija
22. kolo
Izvještaj
-Slavonac (T)-Belišće
-Olimpija-Višnjevac
-Grafičar Vodovod-HNK Bilje
-Čepin-FEŠK
-Valpovka Valpovo-BSK
-HNK Đakovo Croatia 2-NAŠK
-Osijek II-HYPO LIMAČ II
23. kolo
Izvještaj
-Osijek II-Slavonac (T)
-HYPO LIMAČ II-HNK Đakovo Croatia 2
-NAŠK-Valpovka Valpovo
-BSK-Čepin
-FEŠK-Grafičar Vodovod
-HNK Bilje-Olimpija
-Višnjevac-Belišće
24. kolo
Izvještaj
-Slavonac (T)-Višnjevac
-Belišće-HNK Bilje
-Olimpija-FEŠK
-Grafičar Vodovod-BSK
-Čepin-NAŠK
-Valpovka Valpovo-HYPO LIMAČ II
-HNK Đakovo Croatia 2-Osijek II
25. kolo
Izvještaj
-HNK Đakovo Croatia 2-Slavonac (T)
-Osijek II-Valpovka Valpovo
-HYPO LIMAČ II-Čepin
-NAŠK-Grafičar Vodovod
-BSK-Olimpija
-FEŠK-Belišće
-HNK Bilje-Višnjevac
26. kolo
Izvještaj
-Slavonac (T)-HNK Bilje
-Višnjevac-FEŠK
-Belišće-BSK
-Olimpija-NAŠK
-Grafičar Vodovod-HYPO LIMAČ II
-Čepin-Osijek II
-Valpovka Valpovo-HNK Đakovo Croatia 2
10 golova
Marko Štrbac
9 golova
Borna Ljubanović
7 golova
Karlo Božić, Šimun Petar Jaman, Petar Odobašić, Jan Šimunić, Noa Vuksanović
5 golova
Luka Bartolović, Josip Cipar, Lovro Roko Ivanović, Merkaš Marko, Dominik Pehar, Duje Plavčić, Nikola Salopek, Lovro Stažić
4 gola
Antonio Čabaj, Erik Lučić, Tin Šorša
3 gola
Ante Crljen, Matej Crnković, Leon Drašković, Izak Ježić, Matej Kekez, Rok Kujavec, Luka Kvak, Noa Kvakan, Sandro Markulin, Jan Rakušić, Petar Rošta, Matias Strišković, Matej Šimurda, Deni Žegarac
2 gola
Borna Barić, Jakov Bubalo, Stipe Ćurić, Noa Domazet, Ivan Dragić, Marko Kovačević, Petar Krajina, Franko Kuprešak, Luka Kurbalija, Lovro Matoković, Luka Mrkonjić, Benjamin Pavošević, Marko Radoš, Luka Škorić, Sven Špac, Franko Vidović, Ivan Vrbešić
1 gol
Filip Berečić, Marko Birovljević, Toni Bočkinac, Leon Brtan, Matija Čošić, Karlo Čuić, Antonio Ćosić, Stipe Dugandžić, Damjan Grabovac, Lovro Iljkić, Noa Kardum, Matej Knežević, Domagoj Kokić, Manuel Kolar, David Koržinek, Ivan Kovač, Patrik Kovačić, Niko Kraljević, David Krbavac, Lukas Kurtović, Ivor Lazić, Luka Majić, Mislav Mandić, Bruno Matić, Dominik Matošević, David Mendeš, Matej Moržanj, Karlo Mustapić, Tin Pajnić, Petar Primorac, Noa Purgar, Karlo Radelić, Jan Rastovski, Noa Saček, Matko Stupar, Luka Šutalo, Ivan Tadić, Domagoj Tolić, Matija Tonković, Ivor Vendl, Stipe Vranješ, Sandro Vučko

HT Prva liga

1.Dinamo8+920
2.Lokomotiva8+916
3.Osijek8+614
4.Rijeka8+513
5.Gorica8+313
6.Hajduk8-110
7.Slaven Belupo8-38
8.Inter-Zaprešić8-87
9.Istra 19618-105
10.Rudeš8-102

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Inter-Zaprešić - Osijek

ŠRC Zaprešić, 29.09.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica 0:1

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

NK Osijek @ Instagram