NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Predpočetnici

Predpočetnici

  • Igrači
  • Predpočetnici - 1. KLM
  • Strijelci
  • 2. KLM
  • Strijelci

Vratari

  • Matej Budač

    Matej
    Budač

    Rođen: 29.07.2011.

  • Petar Tolić

    Petar
    Tolić

    Rođen: 03.03.2010.

Braniči

  • Anik Amidžić

    Anik
    Amidžić

    Rođen: 02.02.2010.

  • Ivan Borbaš

    Ivan
    Borbaš

    Rođen: 31.03.2011.

  • Lukas Kurtović

    Lukas
    Kurtović

    Rođen: 23.08.2011.

  • Tvrtko Maras

    Tvrtko
    Maras

    Rođen: 21.03.2011.

  • Marko Mokoš

    Marko
    Mokoš

    Rođen: 05.05.2011.

  • Noa Purgar

    Noa
    Purgar

    Rođen: 12.12.2010.

  • Roko Radan

    Roko
    Radan

    Rođen: 10.06.2010.

  • Nikša Šabanović

    Nikša
    Šabanović

    Rođen: 22.04.2011.

  • Ivan Tadić

    Ivan
    Tadić

    Rođen: 10.02.2010.

Vezni igrači

  • Jakov Babić

    Jakov
    Babić

    Rođen: 07.10.2011.

  • Luka Bračun

    Luka
    Bračun

    Rođen: 15.02.2011.

  • Matej Kekez

    Matej
    Kekez

    Rođen: 21.04.2010.

  • Marko Kovačević

    Marko
    Kovačević

    Rođen: 12.08.2011.

  • David Mendeš

    David
    Mendeš

    Rođen: 26.03.2011.

  • Matej Moržanj

    Matej
    Moržanj

    Rođen: 14.04.2011.

  • Luka Mrkonjić

    Luka
    Mrkonjić

    Rođen: 15.02.2011.

  • David Šarčević

    David
    Šarčević

    Rođen: 29.06.2010.

  • Franko Vidović

    Franko
    Vidović

    Rođen: 08.08.2011.

  • Noa Vuksanović

    Noa
    Vuksanović

    Rođen: 17.03.2010.

Napadači

  • Borna Barić

    Borna
    Barić

    Rođen: 04.01.2010.

  • Šimun Petar Jaman

    Šimun Petar
    Jaman

    Rođen: 06.03.2010.

  • Ivor Kiraly

    Ivor
    Kiraly

    Rođen: 15.07.2011.

  • Niko Kraljević

    Niko
    Kraljević

    Rođen: 04.01.2011.

  • Luka Majić

    Luka
    Majić

    Rođen: 12.06.2011.

  • Jan Rastovski

    Jan
    Rastovski

    Rođen: 17.09.2011.

  • Lovro Stažić

    Lovro
    Stažić

    Rođen: 05.07.2010.

  • Marko Tomić

    Marko
    Tomić

    Rođen: 09.02.2011.

  • Sandro Vučko

    Sandro
    Vučko

    Rođen: 22.12.2011.

#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek111100806+7433
2.Cibalia118123620+1625
3.Olimpija117134228+1422
4.Željezničar115152623+316
5.Croatia Đakovo114072744-1712
6.Grafičar Vodovod113172241-1910
7.HYPO LIMAČ112091930-116
8.NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'112091777-606


1. kolo
Izvještaj
31. kolovoza 2019.
SUB / 10:00
Cibalia33Grafičar Vodovod
31. kolovoza 2019.
SUB / 10:00
Željezničar14Osijek
31. kolovoza 2019.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo25Olimpija
03. rujna 2019.
UTO / 17:30
HYPO LIMAČ41NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'
2. kolo
Izvještaj
05. rujna 2019.
ČET / 16:30
Osijek110Croatia Đakovo
06. rujna 2019.
PET / 17:00
Grafičar Vodovod34NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'
07. rujna 2019.
SUB / 10:00
Olimpija31HYPO LIMAČ
07. rujna 2019.
SUB / 10:00
Cibalia12Željezničar
3. kolo
Izvještaj
11. rujna 2019.
SRI / 16:00
NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'28Olimpija
14. rujna 2019.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo23Cibalia
14. rujna 2019.
SUB / 11:15
Željezničar20Grafičar Vodovod
14. rujna 2019.
SUB / 14:00
HYPO LIMAČ15Osijek
4. kolo
Izvještaj
21. rujna 2019.
SUB / 10:00
Grafičar Vodovod28Olimpija
21. rujna 2019.
SUB / 10:00
Željezničar70Croatia Đakovo
21. rujna 2019.
SUB / 15:00
Osijek190NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'
08. listopada 2019.
UTO / 10:00
Cibalia21HYPO LIMAČ
5. kolo
Izvještaj
28. rujna 2019.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo25Grafičar Vodovod
28. rujna 2019.
SUB / 10:00
Olimpija16Osijek
28. rujna 2019.
SUB / 13:00
HYPO LIMAČ02Željezničar
04. listopada 2019.
PET / 16:30
Cibalia61NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'
6. kolo
Izvještaj
01. listopada 2019.
UTO / 18:45
Željezničar82NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'
05. listopada 2019.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo32HYPO LIMAČ
05. listopada 2019.
SUB / 12:30
Cibalia52Olimpija
07. listopada 2019.
PON / 16:00
Grafičar Vodovod07Osijek
7. kolo
Izvještaj
12. listopada 2019.
SUB / 10:00
NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'09Croatia Đakovo
12. listopada 2019.
SUB / 14:00
HYPO LIMAČ31Grafičar Vodovod
13. listopada 2019.
NED / 09:30
Željezničar11Olimpija
13. listopada 2019.
NED / 14:00
Osijek20Cibalia
8. kolo
Izvještaj
19. listopada 2019.
SUB / 10:00
Olimpija14Croatia Đakovo
19. listopada 2019.
SUB / 10:00
NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'20HYPO LIMAČ
20. listopada 2019.
NED / 10:00
Osijek70Željezničar
20. listopada 2019.
NED / 13:00
Grafičar Vodovod15Cibalia
9. kolo
Izvještaj
24. listopada 2019.
ČET / 16:00
HYPO LIMAČ23Olimpija
26. listopada 2019.
SUB / 10:00
NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'34Grafičar Vodovod
26. listopada 2019.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo05Osijek
26. listopada 2019.
SUB / 14:00
Željezničar23Cibalia
10. kolo
Izvještaj
02. studenog 2019.
SUB / 10:00
NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'27Olimpija
03. studenog 2019.
NED / 09:00
Cibalia52Croatia Đakovo
03. studenog 2019.
NED / 14:00
Grafičar Vodovod21Željezničar
04. studenog 2019.
PON / 17:00
Osijek53HYPO LIMAČ
11. kolo
Izvještaj
06. studenog 2019.
SRI / 09:30
Olimpija31Grafičar Vodovod
09. studenog 2019.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo30Željezničar
09. studenog 2019.
SUB / 11:00
NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'09Osijek
09. studenog 2019.
SUB / 17:00
HYPO LIMAČ23Cibalia
12. kolo
Izvještaj
21. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Grafičar Vodovod-Croatia Đakovo
21. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Željezničar-HYPO LIMAČ
21. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Cibalia-NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'
21. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Osijek-Olimpija
13. kolo
Izvještaj
28. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Osijek-Grafičar Vodovod
28. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Olimpija-Cibalia
28. ožujka 2020.
SUB / 10:00
NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'-Željezničar
28. ožujka 2020.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ-Croatia Đakovo
14. kolo
Izvještaj
04. travnja 2020.
SUB / 10:00
Grafičar Vodovod-HYPO LIMAČ
04. travnja 2020.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo-NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'
04. travnja 2020.
SUB / 10:00
Olimpija-Željezničar
04. travnja 2020.
SUB / 10:00
Cibalia-Osijek
15. kolo
Izvještaj
11. travnja 2020.
SUB / 10:00
Cibalia-Grafičar Vodovod
11. travnja 2020.
SUB / 10:00
Željezničar-Osijek
11. travnja 2020.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo-Olimpija
11. travnja 2020.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ-NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'
16. kolo
Izvještaj
18. travnja 2020.
SUB / 10:00
Grafičar Vodovod-NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'
18. travnja 2020.
SUB / 10:00
Olimpija-HYPO LIMAČ
18. travnja 2020.
SUB / 10:00
Osijek-Croatia Đakovo
18. travnja 2020.
SUB / 10:00
Cibalia-Željezničar
17. kolo
Izvještaj
25. travnja 2020.
SUB / 10:00
Željezničar-Grafičar Vodovod
25. travnja 2020.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo-Cibalia
25. travnja 2020.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ-Osijek
25. travnja 2020.
SUB / 10:00
NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'-Olimpija
18. kolo
Izvještaj
02. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Grafičar Vodovod-Olimpija
02. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Osijek-NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'
02. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Cibalia-HYPO LIMAČ
02. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Željezničar-Croatia Đakovo
19. kolo
Izvještaj
09. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo-Grafičar Vodovod
09. svibnja 2020.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ-Željezničar
09. svibnja 2020.
SUB / 10:00
NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'-Cibalia
09. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Olimpija-Osijek
20. kolo
Izvještaj
16. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Grafičar Vodovod-Osijek
16. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Cibalia-Olimpija
16. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Željezničar-NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'
16. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo-HYPO LIMAČ
21. kolo
Izvještaj
03. svibnja 2020.
NED / 10:00
HYPO LIMAČ-Grafičar Vodovod
03. svibnja 2020.
NED / 10:00
NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'-Croatia Đakovo
03. svibnja 2020.
NED / 10:00
Olimpija-Željezničar
03. svibnja 2020.
NED / 10:00
Osijek-Cibalia
22. kolo
Izvještaj
10. svibnja 2020.
NED / 10:00
Grafičar Vodovod-Cibalia
10. svibnja 2020.
NED / 10:00
Osijek-Željezničar
10. svibnja 2020.
NED / 10:00
Olimpija-Croatia Đakovo
10. svibnja 2020.
NED / 10:00
NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'-HYPO LIMAČ
23. kolo
Izvještaj
17. svibnja 2020.
NED / 10:00
NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'-Grafičar Vodovod
17. svibnja 2020.
NED / 10:00
HYPO LIMAČ-Olimpija
17. svibnja 2020.
NED / 10:00
Croatia Đakovo-Osijek
17. svibnja 2020.
NED / 10:00
Željezničar-Cibalia
24. kolo
Izvještaj
-Grafičar Vodovod-Željezničar
-Cibalia-Croatia Đakovo
-Osijek-HYPO LIMAČ
-Olimpija-NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'
25. kolo
Izvještaj
-Olimpija-Grafičar Vodovod
-NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'-Osijek
-HYPO LIMAČ-Cibalia
-Croatia Đakovo-Željezničar
26. kolo
Izvještaj
-Grafičar Vodovod-Croatia Đakovo
-Željezničar-HYPO LIMAČ
-Cibalia-NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'
-Osijek-Olimpija
27. kolo
Izvještaj
-Osijek-Grafičar Vodovod
-Olimpija-Cibalia
-NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'-Željezničar
-HYPO LIMAČ-Croatia Đakovo
28. kolo
Izvještaj
-Grafičar Vodovod-HYPO LIMAČ
-Croatia Đakovo-NOGOMETNI KLUB 'DONJI MIHOLJAC'
-Željezničar-Olimpija
-Cibalia-Osijek
19 golova
Marko Tomić
18 golova
Adrijan Popović
14 golova
Stipe Bubalo
12 golova
David Mendeš
9 golova
Luka Majić, Luka Mrkonjić, Duje Petrovski
8 golova
Toni Bočkinac, Filip Car, Noa Saček
7 golova
Igor Belić, Ivano Radman
6 golova
Jakov Kocijan, Niko Kraljević, Franko Kuprešak, Marin Punda, Franko Vidović
5 golova
Gabriel Blažević, Matej Varmuža
4 gola
Sergej Družijanić Vidačić, Patrik Kovačević, Lovro Punda, Domagoj Šerić, Sandro Vučko
3 gola
Borna Brnjić, Samuel Brnjić, Leon Brtan, Josip Efendić, Marin Garić, Bruno Matić, Karlo Mustapić, Lovro Petrak, Filip Petrović
2 gola
Luka Banjac, Niko Buljan, Juraj Ciprić, Fran Florijančić, Ivor Kiraly, Ante Kocijan, Petar Krajina, Matej Moržanj, Niko Perić, Luka Raić, Ivano Rukavina, Dorijan Satmari, Borna Vidaković, Roko Zečević
1 gol
Jakov Babić, Josip Bibković, Luka Bračun, Lovro Deklman, Mateo Fekete, Niko Galeković, Marin Garić, David Humer, Fran Jarabek, Mislav Jozin, Karlo Knežević, Leon Kovačević, Niko Petrović, Jan Rastovski, Fran Sertić, Matej Sertić, Marin Stegić, Vinko Šikanić, Ante Teskač, Luka Unterajner, Omar Vejseli, Fran Vračević, Karlo Vuković
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek131201679+5836
2.Višnjevac1311026523+4233
3.Valpovka Valpovo1311025112+3933
4.HYPO LIMAČ1310124319+2431
5.Čepin138146123+3825
6.NAŠK126062327-418
7.Belišće135263225+717
8.Slavonac (T)135173134-316
9.Croatia Đakovo135172936-716
10.Grafičar Vodovod134091658-4212
11.Olimpija1330102046-269
12.FEŠK130112666-601
13.HNK Bilje130112975-661


1. kolo
Izvještaj
29. kolovoza 2019.
ČET / 17:00
Valpovka Valpovo90Croatia Đakovo
31. kolovoza 2019.
SUB / 10:00
Višnjevac17Čepin
31. kolovoza 2019.
SUB / 10:00
Belišće08Osijek
31. kolovoza 2019.
SUB / 10:00
HNK Bilje37Olimpija
04. rujna 2019.
SRI / 17:00
Grafičar Vodovod34HYPO LIMAČ
06. studenog 2019.
SRI / 18:00
FEŠK15Slavonac (T)
2. kolo
Izvještaj
06. rujna 2019.
PET / 17:00
Čepin13Valpovka Valpovo
06. rujna 2019.
PET / 18:00
Osijek120HNK Bilje
07. rujna 2019.
SUB / 10:00
Slavonac (T)60Grafičar Vodovod
07. rujna 2019.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo22Belišće
07. rujna 2019.
SUB / 10:00
NAŠK35Višnjevac
08. rujna 2019.
NED / 10:00
Olimpija20FEŠK
3. kolo
Izvještaj
14. rujna 2019.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo81NAŠK
14. rujna 2019.
SUB / 10:00
Belišće11Čepin
14. rujna 2019.
SUB / 10:00
HNK Bilje24Croatia Đakovo
14. rujna 2019.
SUB / 16:00
HYPO LIMAČ11Slavonac (T)
15. rujna 2019.
NED / 15:00
FEŠK17Osijek
15. rujna 2019.
NED / 16:00
Grafičar Vodovod10Olimpija
4. kolo
Izvještaj
21. rujna 2019.
SUB / 09:45
Čepin81HNK Bilje
21. rujna 2019.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo51FEŠK
21. rujna 2019.
SUB / 10:00
Višnjevac20Valpovka Valpovo
21. rujna 2019.
SUB / 17:00
Olimpija05HYPO LIMAČ
22. rujna 2019.
NED / 10:00
NAŠK10Belišće
22. rujna 2019.
NED / 13:00
Osijek50Grafičar Vodovod
5. kolo
Izvještaj
28. rujna 2019.
SUB / 10:00
Belišće15Višnjevac
28. rujna 2019.
SUB / 10:00
HNK Bilje06NAŠK
28. rujna 2019.
SUB / 17:00
Slavonac (T)10Olimpija
29. rujna 2019.
NED / 10:00
FEŠK08Čepin
29. rujna 2019.
NED / 10:00
HYPO LIMAČ31Osijek
29. rujna 2019.
NED / 11:00
Grafičar Vodovod30Croatia Đakovo
6. kolo
Izvještaj
05. listopada 2019.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo14HYPO LIMAČ
05. listopada 2019.
SUB / 10:00
NAŠK30FEŠK
05. listopada 2019.
SUB / 10:00
Višnjevac100HNK Bilje
05. listopada 2019.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo21Belišće
06. listopada 2019.
NED / 10:00
Osijek60Slavonac (T)
06. listopada 2019.
NED / 16:00
Čepin120Grafičar Vodovod
7. kolo
Izvještaj
12. listopada 2019.
SUB / 10:00
HNK Bilje01Valpovka Valpovo
12. listopada 2019.
SUB / 10:00
FEŠK09Višnjevac
12. listopada 2019.
SUB / 10:00
Slavonac (T)25Croatia Đakovo
12. listopada 2019.
SUB / 10:00
Olimpija18Osijek
13. listopada 2019.
NED / 11:00
HYPO LIMAČ52Čepin
13. listopada 2019.
NED / 15:30
Grafičar Vodovod24NAŠK
8. kolo
Izvještaj
19. listopada 2019.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo31Olimpija
19. listopada 2019.
SUB / 10:00
NAŠK02HYPO LIMAČ
19. listopada 2019.
SUB / 10:00
Višnjevac110Grafičar Vodovod
19. listopada 2019.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo50FEŠK
19. listopada 2019.
SUB / 10:00
Belišće50HNK Bilje
19. listopada 2019.
SUB / 15:00
Čepin80Slavonac (T)
9. kolo
Izvještaj
26. listopada 2019.
SUB / 10:00
FEŠK06Belišće
26. listopada 2019.
SUB / 10:00
Slavonac (T)12NAŠK
26. listopada 2019.
SUB / 10:00
Olimpija15Čepin
26. listopada 2019.
SUB / 10:00
Osijek32Croatia Đakovo
27. listopada 2019.
NED / 14:00
HYPO LIMAČ14Višnjevac
27. listopada 2019.
NED / 15:00
Grafičar Vodovod14Valpovka Valpovo
10. kolo
Izvještaj
02. studenog 2019.
SUB / 10:00
NAŠK10Olimpija
02. studenog 2019.
SUB / 10:00
Višnjevac42Slavonac (T)
02. studenog 2019.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo51HYPO LIMAČ
02. studenog 2019.
SUB / 10:00
Belišće91Grafičar Vodovod
02. studenog 2019.
SUB / 10:00
HNK Bilje22FEŠK
03. studenog 2019.
NED / 10:00
Čepin14Osijek
11. kolo
Izvještaj
06. studenog 2019.
SRI / 14:00
Olimpija17Višnjevac
09. studenog 2019.
SUB / 09:00
Croatia Đakovo23Čepin
09. studenog 2019.
SUB / 10:00
Osijek30NAŠK
10. studenog 2019.
NED / 10:00
HYPO LIMAČ20Belišće
10. studenog 2019.
NED / 14:00
Grafičar Vodovod30HNK Bilje
19. studenog 2019.
UTO / 17:30
Slavonac (T)04Valpovka Valpovo
12. kolo
Izvještaj
16. studenog 2019.
SUB / 10:00
Višnjevac04Osijek
16. studenog 2019.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo70Olimpija
16. studenog 2019.
SUB / 10:00
Belišće20Slavonac (T)
16. studenog 2019.
SUB / 10:00
HNK Bilje07HYPO LIMAČ
16. studenog 2019.
SUB / 10:00
FEŠK01Grafičar Vodovod
17. studenog 2019.
NED / 10:00
NAŠK02Croatia Đakovo
13. kolo
Izvještaj
05. rujna 2019.
ČET / 17:00
Čepin42NAŠK
23. studenog 2019.
SUB / 10:00
Slavonac (T)51HNK Bilje
23. studenog 2019.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo34Višnjevac
23. studenog 2019.
SUB / 13:00
HYPO LIMAČ51FEŠK
24. studenog 2019.
NED / 09:00
Olimpija25Belišće
24. studenog 2019.
NED / 10:00
Osijek51Valpovka Valpovo
14. kolo
Izvještaj
06. ožujka 2020.
PET / 17:00
Osijek10Belišće
07. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo02Valpovka Valpovo
07. ožujka 2020.
SUB / 11:00
Čepin13Višnjevac
07. ožujka 2020.
SUB / 15:00
HYPO LIMAČ31Grafičar Vodovod
08. ožujka 2020.
NED / 10:00
Olimpija50HNK Bilje
08. ožujka 2020.
NED / 10:00
Slavonac (T)80FEŠK
15. kolo
Izvještaj
09. ožujka 2020.
PON / 17:30
HNK Bilje-Osijek
14. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Grafičar Vodovod-Slavonac (T)
14. ožujka 2020.
SUB / 10:00
FEŠK-Olimpija
14. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Belišće-Croatia Đakovo
14. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo-Čepin
14. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Višnjevac-NAŠK
16. kolo
Izvještaj
14. rujna 2019.
SUB / 10:00
Slavonac (T)-HYPO LIMAČ
21. ožujka 2020.
SUB / 10:00
NAŠK-Valpovka Valpovo
21. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Čepin-Belišće
21. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo-HNK Bilje
21. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Osijek-FEŠK
21. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Olimpija-Grafičar Vodovod
17. kolo
Izvještaj
28. ožujka 2020.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ-Olimpija
28. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Grafičar Vodovod-Osijek
28. ožujka 2020.
SUB / 10:00
FEŠK-Croatia Đakovo
28. ožujka 2020.
SUB / 10:00
HNK Bilje-Čepin
28. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Belišće-NAŠK
28. ožujka 2020.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo-Višnjevac
18. kolo
Izvještaj
04. travnja 2020.
SUB / 10:00
Višnjevac-Belišće
04. travnja 2020.
SUB / 10:00
NAŠK-HNK Bilje
04. travnja 2020.
SUB / 10:00
Čepin-FEŠK
04. travnja 2020.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo-Grafičar Vodovod
04. travnja 2020.
SUB / 10:00
Osijek-HYPO LIMAČ
04. travnja 2020.
SUB / 10:00
Olimpija-Slavonac (T)
19. kolo
Izvještaj
11. travnja 2020.
SUB / 10:00
Slavonac (T)-Osijek
11. travnja 2020.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ-Croatia Đakovo
11. travnja 2020.
SUB / 10:00
Grafičar Vodovod-Čepin
11. travnja 2020.
SUB / 10:00
FEŠK-NAŠK
11. travnja 2020.
SUB / 10:00
HNK Bilje-Višnjevac
11. travnja 2020.
SUB / 10:00
Belišće-Valpovka Valpovo
20. kolo
Izvještaj
18. travnja 2020.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo-HNK Bilje
18. travnja 2020.
SUB / 10:00
Višnjevac-FEŠK
18. travnja 2020.
SUB / 10:00
NAŠK-Grafičar Vodovod
18. travnja 2020.
SUB / 10:00
Čepin-HYPO LIMAČ
18. travnja 2020.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo-Slavonac (T)
18. travnja 2020.
SUB / 10:00
Osijek-Olimpija
21. kolo
Izvještaj
25. travnja 2020.
SUB / 10:00
Olimpija-Croatia Đakovo
25. travnja 2020.
SUB / 10:00
Slavonac (T)-Čepin
25. travnja 2020.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ-NAŠK
25. travnja 2020.
SUB / 10:00
Grafičar Vodovod-Višnjevac
25. travnja 2020.
SUB / 10:00
FEŠK-Valpovka Valpovo
25. travnja 2020.
SUB / 10:00
HNK Bilje-Belišće
22. kolo
Izvještaj
02. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Belišće-FEŠK
02. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo-Grafičar Vodovod
02. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Višnjevac-HYPO LIMAČ
02. svibnja 2020.
SUB / 10:00
NAŠK-Slavonac (T)
02. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Čepin-Olimpija
02. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo-Osijek
23. kolo
Izvještaj
09. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Osijek-Čepin
09. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Olimpija-NAŠK
09. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Slavonac (T)-Višnjevac
09. svibnja 2020.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ-Valpovka Valpovo
09. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Grafičar Vodovod-Belišće
09. svibnja 2020.
SUB / 10:00
FEŠK-HNK Bilje
24. kolo
Izvještaj
16. svibnja 2020.
SUB / 10:00
HNK Bilje-Grafičar Vodovod
16. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Belišće-HYPO LIMAČ
16. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo-Slavonac (T)
16. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Višnjevac-Olimpija
16. svibnja 2020.
SUB / 10:00
NAŠK-Osijek
16. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Čepin-Croatia Đakovo
25. kolo
Izvještaj
23. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Croatia Đakovo-NAŠK
23. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Osijek-Višnjevac
23. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Olimpija-Valpovka Valpovo
23. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Slavonac (T)-Belišće
23. svibnja 2020.
SUB / 10:00
HYPO LIMAČ-HNK Bilje
23. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Grafičar Vodovod-FEŠK
26. kolo
Izvještaj
30. svibnja 2020.
SUB / 10:00
FEŠK-HYPO LIMAČ
30. svibnja 2020.
SUB / 10:00
HNK Bilje-Slavonac (T)
30. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Belišće-Olimpija
30. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Valpovka Valpovo-Osijek
30. svibnja 2020.
SUB / 10:00
Višnjevac-Croatia Đakovo
30. svibnja 2020.
SUB / 10:00
NAŠK-Čepin
22 gola
Luka Škorić
15 golova
Marko Tomić
14 golova
Jakov Bagarić, Luka Kvak, Luka Mrkonjić, Marin Punda, Jure Vranješ
13 golova
Ivan Dragić
11 golova
Leon Drašković, Gabrijel Jahn
10 golova
Dominik Matošević
9 golova
Leon Brtan, Sergej Družijanić Vidačić, Fran Kuveždan Hojski, Merkaš Marko, Ivano Tadić, Stipe Vranješ
8 golova
Karlo Čuić, Petar Šimić, Franko Vidović
7 golova
David Koržinek, Ivor Lazić, Fran Šarčević
6 golova
Ivan Đakovac, Antonio Garić, Luka Moržan, Borna Prelčec
5 golova
Antonio Jukić, Petar Krajina, David Mendeš, Ivano Radman, Deni Šehović, Roko Zečević, Patrik Žižanović
4 gola
Marko Arambašić, Mate Boduljak, Matija Čošić, Petar Gašpar, Dino Idrizović, Luka Kasapović, Luka Majić, Lovro Punda, Juran Skelac
3 gola
Bartol Bojanc, Maro Bubalo, Toni Jurčević, Marko Kozić, Ivano Lokner, Luka Major, Gabrijel Marinović, Dorijan Satmari, Lovro Ukmar Liović, Ivor Vendl, Tin Vondrak, Fran Vračević, Sandro Vučko
2 gola
Luka Beraković, Filip Berečić, Ian Čorluka, Lovro Deklman, Jure Dimitrijević, Petar Grgić, Borna Miličić, Karlo Pajtl, Karlo Paloš, Ivan Pauković, Niko Perić, Benjamin Peršić, Josip Pešerović, Gabriel Petrović, Jan Rastovski, Jakov Stević, Jakov Žulj
1 gol
Ivan Babić, Dino Barić, Stipe Bubalo, Zvonimir Buljić, Filip Car, Patrik Čekeliš, Mihael Čizmok, Fabijan Degmečić, Filip Evetić, Fran Florijančić, Karlo Glavota, Demir Hađa, Petar Herceg, David Humer, Mislav Jozin, Noa Jukić, Stjepan Jurina, Jakov Kocijan, Marko Kovačević, Nino Kukec, Luka Kuzmić, Roko Liović, Jure Lozančić, Šime Majić, Tvrtko Maras, Bruno Matić, Nikša Medak, Dino Merčep, Filip Mojzeš, Noa Nekić, Fran Pastuović, Matej Peći, Niko Petrović, Niko Podgorščak, Marko Polčić, Sara Prodanović, Niko Rebrina, Fran Šetula, Lukas Vukčević, Leon Zarić

HT Prva liga

1.Dinamo26+4065
2.Rijeka26+1147
3.Lokomotiva26+1346
4.Hajduk26+1845
5.Osijek26+1342
6.Gorica26-835
7.Slaven Belupo26-2026
8.Istra 196126-2119
9.Inter-Zaprešić26-2317
10.Varaždin26-2317

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 27. kolo

Lokomotiva - Osijek

Nogometni stadion Zagreb, 13.03.2020. 18:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 26. kolo

Osijek - Varaždin 2:0

Stadion Gradski vrt, 07.03.2020. 17:30

NK Osijek @ Instagram