NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam

Druga HNL 2018/19

  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
24. kolovoza 2018.
PET / 17:30
Hrvatski Dragovoljac31Zadar
24. kolovoza 2018.
PET / 17:30
Sesvete12Dinamo II
24. kolovoza 2018.
PET / 20:00
Međimurje10Solin
25. kolovoza 2018.
SUB / 17:30
BSK01Varaždin
25. kolovoza 2018.
SUB / 17:30
Lučko21Kustošija
25. kolovoza 2018.
SUB / 17:30
Dugopolje01Hajduk II
25. kolovoza 2018.
SUB / 19:30
Šibenik22Osijek II
2. kolo
Izvještaj
31. kolovoza 2018.
PET / 17:00
Kustošija32Dugopolje
31. kolovoza 2018.
PET / 17:00
Međimurje31Hrvatski Dragovoljac
01. rujna 2018.
SUB / 16:30
Solin10Hajduk II
01. rujna 2018.
SUB / 17:00
Dinamo II31BSK
01. rujna 2018.
SUB / 19:00
Zadar02Šibenik
01. rujna 2018.
SUB / 19:30
Varaždin10Lučko
02. rujna 2018.
NED / 19:00
Osijek II10Sesvete
3. kolo
Izvještaj
07. rujna 2018.
PET / 17:00
Hrvatski Dragovoljac22Solin
07. rujna 2018.
PET / 17:00
Sesvete33Zadar
08. rujna 2018.
SUB / 17:00
Dugopolje12Varaždin
08. rujna 2018.
SUB / 19:00
Šibenik22Međimurje
09. rujna 2018.
NED / 16:00
BSK22Osijek II
09. rujna 2018.
NED / 17:00
Kustošija11Hajduk II
10. rujna 2018.
PON / 17:00
Lučko10Dinamo II
4. kolo
Izvještaj
14. rujna 2018.
PET / 16:00
Hrvatski Dragovoljac11Šibenik
14. rujna 2018.
PET / 18:00
Osijek II00Lučko
14. rujna 2018.
PET / 18:00
Međimurje11Sesvete
15. rujna 2018.
SUB / 16:30
Solin10Kustošija
15. rujna 2018.
SUB / 16:30
Zadar10BSK
15. rujna 2018.
SUB / 19:00
Varaždin42Hajduk II
16. rujna 2018.
NED / 16:30
Dinamo II30Dugopolje
5. kolo
Izvještaj
21. rujna 2018.
PET / 16:00
Sesvete31Hrvatski Dragovoljac
21. rujna 2018.
PET / 16:30
Kustošija21Varaždin
21. rujna 2018.
PET / 18:00
Šibenik32Solin
23. rujna 2018.
NED / 14:30
Hajduk II20Dinamo II
23. rujna 2018.
NED / 16:30
BSK32Međimurje
23. rujna 2018.
NED / 16:30
Lučko22Zadar
23. rujna 2018.
NED / 16:30
Dugopolje10Osijek II
6. kolo
Izvještaj
28. rujna 2018.
PET / 16:00
Hrvatski Dragovoljac10BSK
29. rujna 2018.
SUB / 14:30
Dinamo II02Kustošija
29. rujna 2018.
SUB / 16:00
Solin12Varaždin
29. rujna 2018.
SUB / 16:00
Zadar31Dugopolje
29. rujna 2018.
SUB / 19:00
Međimurje10Lučko
30. rujna 2018.
NED / 14:00
Osijek II31Hajduk II
30. rujna 2018.
NED / 17:00
Šibenik10Sesvete
7. kolo
Izvještaj
05. listopada 2018.
PET / 15:30
Sesvete30Solin
05. listopada 2018.
PET / 15:30
Kustošija01Osijek II
06. listopada 2018.
SUB / 14:30
Zadar10Hajduk II
06. listopada 2018.
SUB / 15:30
Lučko00Hrvatski Dragovoljac
06. listopada 2018.
SUB / 15:30
Dugopolje40Međimurje
06. listopada 2018.
SUB / 17:00
Varaždin14Dinamo II
07. listopada 2018.
NED / 15:30
BSK21Šibenik
8. kolo
Izvještaj
13. listopada 2018.
SUB / 15:00
Solin11Dinamo II
13. listopada 2018.
SUB / 15:00
Osijek II30Varaždin
13. listopada 2018.
SUB / 15:00
Međimurje14Hajduk II
13. listopada 2018.
SUB / 15:00
Hrvatski Dragovoljac12Dugopolje
13. listopada 2018.
SUB / 15:00
Šibenik30Lučko
13. listopada 2018.
SUB / 15:00
Sesvete10BSK
14. listopada 2018.
NED / 15:00
Zadar20Kustošija
9. kolo
Izvještaj
20. listopada 2018.
SUB / 13:00
Kustošija21Međimurje
20. listopada 2018.
SUB / 15:00
Lučko10Sesvete
20. listopada 2018.
SUB / 15:00
Varaždin22Zadar
21. listopada 2018.
NED / 15:00
BSK11Solin
21. listopada 2018.
NED / 15:00
Hajduk II10Hrvatski Dragovoljac
21. listopada 2018.
NED / 15:00
Dinamo II41Osijek II
24. studenog 2018.
SUB / 13:30
Dugopolje10Šibenik
10. kolo
Izvještaj
26. listopada 2018.
PET / 15:00
Hrvatski Dragovoljac01Kustošija
26. listopada 2018.
PET / 15:00
Sesvete10Dugopolje
26. listopada 2018.
PET / 17:30
Međimurje02Varaždin
27. listopada 2018.
SUB / 13:00
Šibenik21Hajduk II
27. listopada 2018.
SUB / 15:00
Zadar13Dinamo II
28. listopada 2018.
NED / 14:00
Solin01Osijek II
28. listopada 2018.
NED / 14:00
BSK10Lučko
11. kolo
Izvještaj
03. studenog 2018.
SUB / 13:00
Dugopolje20BSK
03. studenog 2018.
SUB / 14:00
Lučko20Solin
03. studenog 2018.
SUB / 14:00
Dinamo II10Međimurje
04. studenog 2018.
NED / 13:00
Hajduk II10Sesvete
04. studenog 2018.
NED / 14:00
Kustošija01Šibenik
04. studenog 2018.
NED / 14:00
Varaždin02Hrvatski Dragovoljac
05. studenog 2018.
PON / 14:00
Osijek II20Zadar
12. kolo
Izvještaj
09. studenog 2018.
PET / 13:30
Hrvatski Dragovoljac01Dinamo II
09. studenog 2018.
PET / 13:30
Sesvete30Kustošija
10. studenog 2018.
SUB / 13:00
Šibenik20Varaždin
10. studenog 2018.
SUB / 13:30
Solin22Zadar
10. studenog 2018.
SUB / 13:30
Lučko11Dugopolje
10. studenog 2018.
SUB / 18:00
Međimurje21Osijek II
11. studenog 2018.
NED / 13:30
BSK22Hajduk II
13. kolo
Izvještaj
17. studenog 2018.
SUB / 13:30
Dugopolje00Solin
17. studenog 2018.
SUB / 13:30
Hajduk II10Lučko
17. studenog 2018.
SUB / 13:30
Kustošija11BSK
17. studenog 2018.
SUB / 13:30
Varaždin30Sesvete
17. studenog 2018.
SUB / 13:30
Dinamo II01Šibenik
17. studenog 2018.
SUB / 13:30
Osijek II31Hrvatski Dragovoljac
17. studenog 2018.
SUB / 13:30
Zadar11Međimurje
14. kolo
Izvještaj
01. ožujka 2019.
PET / 17:00
Osijek II10Šibenik
02. ožujka 2019.
SUB / 15:00
Solin10Međimurje
02. ožujka 2019.
SUB / 15:00
Zadar01Hrvatski Dragovoljac
02. ožujka 2019.
SUB / 15:00
Varaždin21BSK
02. ožujka 2019.
SUB / 15:00
Kustošija00Lučko
03. ožujka 2019.
NED / 13:00
Hajduk II02Dugopolje
03. ožujka 2019.
NED / 15:00
Dinamo II00Sesvete
15. kolo
Izvještaj
08. ožujka 2019.
PET / 15:00
Sesvete31Osijek II
08. ožujka 2019.
PET / 15:30
Hrvatski Dragovoljac30Međimurje
09. ožujka 2019.
SUB / 15:00
Dugopolje10Kustošija
09. ožujka 2019.
SUB / 15:00
Lučko10Varaždin
09. ožujka 2019.
SUB / 15:00
Šibenik50Zadar
10. ožujka 2019.
NED / 15:00
Hajduk II11Solin
10. ožujka 2019.
NED / 15:00
BSK20Dinamo II
16. kolo
Izvještaj
15. ožujka 2019.
PET / 20:00
Međimurje00Šibenik
16. ožujka 2019.
SUB / 15:30
Solin00Hrvatski Dragovoljac
16. ožujka 2019.
SUB / 15:30
Zadar20Sesvete
16. ožujka 2019.
SUB / 15:30
Osijek II11BSK
16. ožujka 2019.
SUB / 15:30
Varaždin10Dugopolje
17. ožujka 2019.
NED / 15:30
Dinamo II20Lučko
17. ožujka 2019.
NED / 15:30
Hajduk II11Kustošija
17. kolo
Izvještaj
22. ožujka 2019.
PET / 15:00
Hajduk II11Varaždin
22. ožujka 2019.
PET / 15:30
Sesvete31Međimurje
23. ožujka 2019.
SUB / 15:30
Kustošija00Solin
23. ožujka 2019.
SUB / 15:30
Lučko10Osijek II
23. ožujka 2019.
SUB / 15:30
BSK11Zadar
23. ožujka 2019.
SUB / 15:30
Šibenik21Hrvatski Dragovoljac
18. travnja 2019.
ČET / 16:30
Dugopolje10Dinamo II
18. kolo
Izvještaj
29. ožujka 2019.
PET / 15:30
Hrvatski Dragovoljac13Sesvete
29. ožujka 2019.
PET / 18:00
Međimurje10BSK
30. ožujka 2019.
SUB / 15:30
Solin11Šibenik
30. ožujka 2019.
SUB / 15:30
Zadar21Lučko
30. ožujka 2019.
SUB / 15:30
Osijek II40Dugopolje
30. ožujka 2019.
SUB / 15:30
Varaždin21Kustošija
31. ožujka 2019.
NED / 13:00
Dinamo II00Hajduk II
19. kolo
Izvještaj
05. travnja 2019.
PET / 16:30
Sesvete00Šibenik
06. travnja 2019.
SUB / 16:30
Varaždin21Solin
06. travnja 2019.
SUB / 16:30
Kustošija10Dinamo II
06. travnja 2019.
SUB / 16:30
Dugopolje10Zadar
06. travnja 2019.
SUB / 16:30
Lučko00Međimurje
07. travnja 2019.
NED / 16:30
BSK00Hrvatski Dragovoljac
08. travnja 2019.
PON / 16:30
Hajduk II31Osijek II
20. kolo
Izvještaj
12. travnja 2019.
PET / 16:30
Hrvatski Dragovoljac21Lučko
12. travnja 2019.
PET / 18:00
Međimurje12Dugopolje
13. travnja 2019.
SUB / 16:30
Solin11Sesvete
13. travnja 2019.
SUB / 16:30
Šibenik32BSK
13. travnja 2019.
SUB / 16:30
Osijek II20Kustošija
14. travnja 2019.
NED / 14:30
Dinamo II12Varaždin
14. travnja 2019.
NED / 16:30
Hajduk II20Zadar
21. kolo
Izvještaj
19. travnja 2019.
PET / 16:30
BSK03Sesvete
20. travnja 2019.
SUB / 16:30
Varaždin20Osijek II
20. travnja 2019.
SUB / 16:30
Kustošija00Zadar
23. travnja 2019.
UTO / 13:00
Dinamo II11Solin
23. travnja 2019.
UTO / 14:30
Hajduk II21Međimurje
23. travnja 2019.
UTO / 15:30
Lučko01Šibenik
23. travnja 2019.
UTO / 16:30
Dugopolje21Hrvatski Dragovoljac
22. kolo
Izvještaj
26. travnja 2019.
PET / 17:00
Sesvete31Lučko
26. travnja 2019.
PET / 17:00
Hrvatski Dragovoljac01Hajduk II
26. travnja 2019.
PET / 20:00
Međimurje11Kustošija
27. travnja 2019.
SUB / 17:00
Solin22BSK
27. travnja 2019.
SUB / 17:00
Šibenik01Dugopolje
27. travnja 2019.
SUB / 17:00
Zadar30Varaždin
28. travnja 2019.
NED / 17:00
Osijek II30Dinamo II
23. kolo
Izvještaj
03. svibnja 2019.
PET / 16:00
Kustošija01Hrvatski Dragovoljac
04. svibnja 2019.
SUB / 17:00
Osijek II00Solin
04. svibnja 2019.
SUB / 17:00
Dugopolje11Sesvete
04. svibnja 2019.
SUB / 17:00
Lučko23BSK
04. svibnja 2019.
SUB / 19:00
Varaždin40Međimurje
05. svibnja 2019.
NED / 13:00
Dinamo II21Zadar
05. svibnja 2019.
NED / 17:00
Hajduk II20Šibenik
24. kolo
Izvještaj
10. svibnja 2019.
PET / 17:00
Sesvete41Hajduk II
10. svibnja 2019.
PET / 17:00
Hrvatski Dragovoljac01Varaždin
10. svibnja 2019.
PET / 19:00
Međimurje11Dinamo II
11. svibnja 2019.
SUB / 16:30
Zadar21Osijek II
11. svibnja 2019.
SUB / 17:00
Šibenik21Kustošija
12. svibnja 2019.
NED / 16:30
Solin30Lučko
12. svibnja 2019.
NED / 17:00
BSK11Dugopolje
25. kolo
Izvještaj
18. svibnja 2019.
SUB / 17:30
Zadar51Solin
18. svibnja 2019.
SUB / 17:30
Osijek II21Međimurje
18. svibnja 2019.
SUB / 17:30
Kustošija20Sesvete
18. svibnja 2019.
SUB / 17:30
Dugopolje20Lučko
18. svibnja 2019.
SUB / 19:00
Varaždin31Šibenik
19. svibnja 2019.
NED / 17:30
Dinamo II00Hrvatski Dragovoljac
20. svibnja 2019.
PON / 16:00
Hajduk II33BSK
26. kolo
Izvještaj
25. svibnja 2019.
SUB / 17:30
Solin10Dugopolje
25. svibnja 2019.
SUB / 17:30
Lučko02Hajduk II
25. svibnja 2019.
SUB / 17:30
BSK20Kustošija
25. svibnja 2019.
SUB / 17:30
Sesvete11Varaždin
25. svibnja 2019.
SUB / 17:30
Šibenik22Dinamo II
25. svibnja 2019.
SUB / 17:30
Hrvatski Dragovoljac01Osijek II
25. svibnja 2019.
SUB / 17:30
Međimurje41Zadar
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Varaždin2616374030+1051
2.Šibenik2613763825+1346
3.Osijek II2613583726+1144
4.Hajduk II2612773629+743
5.Dugopolje2613492925+443
6.Sesvete2611783826+1240
7.Dinamo II2610793126+537
8.Zadar2697103640-434
9.BSK26610103137-628
10.Solin2651382431-728
11.Kustošija2677122028-828
12.Hrvatski Dragovoljac2676132329-627
13.Međimurje2667132642-1625
14.Lučko2666141631-1524
21 gol
Leon Benko
15 golova
Marko Tolić
13 golova
Josip Špoljarić
12 golova
Antonio Repić
8 golova
Mario Munivrana
7 golova
Prince Obeng Ampem, Ivan Delić, Valentino Majstorović, Mario Vasilj
6 golova
Marko Bulat, Josip Čikvar, Nadrey Ange Stephane Dago, Davor Kukec, Nikola Prelčec, Ivan Prtajin, Ivan Režić
5 golova
Matija Čakarun, Hrvoje Ilić, Antonio Marin, Michele Šego, Filip Škvorc, Ante Živković, Dragan Župan
4 gola
Ivan Antunović, Ilija Bagarić, Josip Ćorić, Mario Ćuže, Miran Horvat, Dario Jertec, Toni Kolega, Josip Majić, Josip Maleš, Dejan Polić, Ivan Primorac, Stjepan Šimičić, Leon Šipoš, Tonio Teklić
3 gola
Dominik Balić, Vlatko Blažević, Luka Celić, Karlo Deak, Dejan Glavica, Josip Golubar, Tomislav Havojić, Jure Jerbić, Deni Jurić, Luka Marin, Luka Muženjak, Nino Patafta, Antonio Pavlinović, Marin Pilj, Marin Roglić, Dario Špikić
2 gola
Roko Baturina, Zvonimir Begić, Endri Cekici, Denis Ceraj, Mario Ćurić, Mirlind Daku, Nikola Gaćeša, Mihovil Geljić, Ivan Grubišić, Ivan Ikić, Filip Jovičević, Vice Kendeš, Gyuhyeong Kim, Kristijan Krajček, Leon Kreković, Nicholas-Rafael Llanos-Lohinski, Daniel Maganić, Ivan Markota, Nikola Moro, Boris Pandža, Stjepan Plazonja, Hrvoje Plum, Ivan Roca, Mario Šitum, Tomislav Štrkalj, Mile Todorov, Mateo Tomić, Marko Trojak, Matej Vragolović, Adrian Zenko
1 gol
Ivan Al Tharwan, Mario Barišić, Josip Bauk, Jakov Blagaić, Petar Bočkaj, Ivan Bosančić, Domagoj Bradarić, Toni Brezina, Josip Brezovec, Mario Brlečić, Ivan Brnić, Vladimir Burić, Mihail Caimacov, Kyle Anthony Cimenti, Maks Juraj Čelić, Igor Čerina, Ivan Durdov, Nikica Filipović, Kristian Fućak, Šime Gregov, Bojan Gvozdenović, Ajdin Hasić, Marin Ištvanić, Matej Jakšić, Mario Jelavić, Dušan Joković, Jan Jurčec, Kristijan Jurić, Marko Jurić, Harris Kaltak, Matko Kasač, Patrick Junior Osei Kesse, Hyunwoo Kim, Tomislav Kiš, Lovre Knežević, Franko Kovačević, Ivan Krajina, Tomislav Krizmanić, Ivan Krstulović-Opara, Luka Kunštić, Ivan Lepinjica, Filip Lišnić, Pjero Lokin, Krešimir Luetić, Jan Marcijuš, Tin Matić, Filip Matijašević, Dinko Matošević, Mario Meter, Borna Miklić, Ivan Mikulić, Mihael Mladen, Marko Mlakić, Antonio Mrković, Yusuf Musa, Roko Nakić, Duje Ninčević, Ivan Novoselec, Martin Pajić, Patrik Periša, Vinko Petković, Mislav Pezo, Stipe Plazibat, Matteo Pranić, Jurica Pršir, Marko Puškarić, Stjepan Radeljić, Ivan Rodić, Emir Sahiti, Matej Senić, Dino Skorup, Marko Stolnik, Bruno Sunagić, Vlatko Šimunac, Boško Šutalo, Igor Tkalčić, Todor Todoroski, Ivan Tokić, Marko Vranjković, Leonard Vuk, Mario Vušković

HT Prva liga

1.Hajduk8+1016
2.Dinamo7+916
3.Osijek8+313
4.Rijeka7+212
5.Gorica8+112
6.Lokomotiva8+211
7.Istra 19618-38
8.Slaven Belupo8-127
9.Inter-Zaprešić8-46
10.Varaždin8-84

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 10. kolo

Slaven Belupo - Osijek

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 28.09.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Lokomotiva - Osijek 2:1

Nogometni stadion Zagreb, 20.09.2019. 18:00

NK Osijek @ Instagram