NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam

Druga HNL 2018/19

  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
24. kolovoza 2018.
PET / 17:30
Hrvatski Dragovoljac31Zadar
24. kolovoza 2018.
PET / 17:30
Sesvete12Dinamo II
24. kolovoza 2018.
PET / 20:00
Međimurje10Solin
25. kolovoza 2018.
SUB / 17:30
BSK01Varaždin
25. kolovoza 2018.
SUB / 17:30
Lučko21Kustošija
25. kolovoza 2018.
SUB / 17:30
Dugopolje01Hajduk II
25. kolovoza 2018.
SUB / 19:30
Šibenik22Osijek II
2. kolo
Izvještaj
31. kolovoza 2018.
PET / 17:00
Kustošija32Dugopolje
31. kolovoza 2018.
PET / 17:00
Međimurje31Hrvatski Dragovoljac
01. rujna 2018.
SUB / 16:30
Solin10Hajduk II
01. rujna 2018.
SUB / 17:00
Dinamo II31BSK
01. rujna 2018.
SUB / 19:00
Zadar02Šibenik
01. rujna 2018.
SUB / 19:30
Varaždin10Lučko
02. rujna 2018.
NED / 19:00
Osijek II10Sesvete
3. kolo
Izvještaj
07. rujna 2018.
PET / 17:00
Hrvatski Dragovoljac22Solin
07. rujna 2018.
PET / 17:00
Sesvete33Zadar
08. rujna 2018.
SUB / 17:00
Dugopolje12Varaždin
08. rujna 2018.
SUB / 19:00
Šibenik22Međimurje
09. rujna 2018.
NED / 16:00
BSK22Osijek II
09. rujna 2018.
NED / 17:00
Kustošija11Hajduk II
10. rujna 2018.
PON / 17:00
Lučko10Dinamo II
4. kolo
Izvještaj
14. rujna 2018.
PET / 16:00
Hrvatski Dragovoljac11Šibenik
14. rujna 2018.
PET / 18:00
Osijek II00Lučko
14. rujna 2018.
PET / 18:00
Međimurje11Sesvete
15. rujna 2018.
SUB / 16:30
Solin10Kustošija
15. rujna 2018.
SUB / 16:30
Zadar10BSK
15. rujna 2018.
SUB / 19:00
Varaždin42Hajduk II
16. rujna 2018.
NED / 16:30
Dinamo II30Dugopolje
5. kolo
Izvještaj
21. rujna 2018.
PET / 16:00
Sesvete31Hrvatski Dragovoljac
21. rujna 2018.
PET / 16:30
Kustošija21Varaždin
21. rujna 2018.
PET / 18:00
Šibenik32Solin
23. rujna 2018.
NED / 14:30
Hajduk II20Dinamo II
23. rujna 2018.
NED / 16:30
BSK32Međimurje
23. rujna 2018.
NED / 16:30
Lučko22Zadar
23. rujna 2018.
NED / 16:30
Dugopolje10Osijek II
6. kolo
Izvještaj
28. rujna 2018.
PET / 16:00
Hrvatski Dragovoljac-BSK
29. rujna 2018.
SUB / 16:00
Solin-Varaždin
29. rujna 2018.
SUB / 16:00
Zadar-Dugopolje
29. rujna 2018.
SUB / 19:00
Međimurje-Lučko
30. rujna 2018.
NED / 14:30
Osijek II-Hajduk II
30. rujna 2018.
NED / 16:00
Dinamo II-Kustošija
30. rujna 2018.
NED / 17:00
Šibenik-Sesvete
7. kolo
Izvještaj
05. listopada 2018.
PET / 15:30
Sesvete-Solin
05. listopada 2018.
PET / 15:30
Kustošija-Osijek II
06. listopada 2018.
SUB / 15:30
Lučko-Hrvatski Dragovoljac
06. listopada 2018.
SUB / 15:30
Dugopolje-Međimurje
06. listopada 2018.
SUB / 15:30
Zadar-Hajduk II
06. listopada 2018.
SUB / 15:30
Varaždin-Dinamo II
07. listopada 2018.
NED / 15:30
BSK-Šibenik
8. kolo
Izvještaj
13. listopada 2018.
SUB / 15:00
Solin-Dinamo II
13. listopada 2018.
SUB / 15:00
Osijek II-Varaždin
13. listopada 2018.
SUB / 15:00
Zadar-Kustošija
13. listopada 2018.
SUB / 15:00
Međimurje-Hajduk II
13. listopada 2018.
SUB / 15:00
Hrvatski Dragovoljac-Dugopolje
13. listopada 2018.
SUB / 15:00
Šibenik-Lučko
13. listopada 2018.
SUB / 15:00
Sesvete-BSK
9. kolo
Izvještaj
20. listopada 2018.
SUB / 15:00
Lučko-Sesvete
20. listopada 2018.
SUB / 15:00
Dugopolje-Šibenik
20. listopada 2018.
SUB / 15:00
Kustošija-Međimurje
20. listopada 2018.
SUB / 15:00
Varaždin-Zadar
21. listopada 2018.
NED / 15:00
BSK-Solin
21. listopada 2018.
NED / 15:00
Hajduk II-Hrvatski Dragovoljac
21. listopada 2018.
NED / 15:00
Dinamo II-Osijek II
10. kolo
Izvještaj
26. listopada 2018.
PET / 15:00
Međimurje-Varaždin
26. listopada 2018.
PET / 15:00
Hrvatski Dragovoljac-Kustošija
26. listopada 2018.
PET / 15:00
Sesvete-Dugopolje
27. listopada 2018.
SUB / 15:00
Solin-Osijek II
27. listopada 2018.
SUB / 15:00
Zadar-Dinamo II
27. listopada 2018.
SUB / 15:00
Šibenik-Hajduk II
28. listopada 2018.
NED / 15:00
BSK-Lučko
11. kolo
Izvještaj
03. studenog 2018.
SUB / 14:00
Lučko-Solin
03. studenog 2018.
SUB / 14:00
Dugopolje-BSK
03. studenog 2018.
SUB / 14:00
Kustošija-Šibenik
03. studenog 2018.
SUB / 14:00
Varaždin-Hrvatski Dragovoljac
03. studenog 2018.
SUB / 14:00
Osijek II-Zadar
04. studenog 2018.
NED / 14:00
Hajduk II-Sesvete
04. studenog 2018.
NED / 14:00
Dinamo II-Međimurje
12. kolo
Izvještaj
09. studenog 2018.
PET / 13:30
Međimurje-Osijek II
09. studenog 2018.
PET / 13:30
Hrvatski Dragovoljac-Dinamo II
09. studenog 2018.
PET / 13:30
Sesvete-Kustošija
10. studenog 2018.
SUB / 13:30
Solin-Zadar
10. studenog 2018.
SUB / 13:30
Šibenik-Varaždin
10. studenog 2018.
SUB / 13:30
Lučko-Dugopolje
11. studenog 2018.
NED / 13:30
BSK-Hajduk II
13. kolo
Izvještaj
17. studenog 2018.
SUB / 13:30
Dugopolje-Solin
17. studenog 2018.
SUB / 13:30
Hajduk II-Lučko
17. studenog 2018.
SUB / 13:30
Kustošija-BSK
17. studenog 2018.
SUB / 13:30
Varaždin-Sesvete
17. studenog 2018.
SUB / 13:30
Dinamo II-Šibenik
17. studenog 2018.
SUB / 13:30
Osijek II-Hrvatski Dragovoljac
17. studenog 2018.
SUB / 13:30
Zadar-Međimurje
14. kolo
Izvještaj
02. ožujka 2019.
SUB / 15:00
Solin-Međimurje
02. ožujka 2019.
SUB / 15:00
Zadar-Hrvatski Dragovoljac
02. ožujka 2019.
SUB / 15:00
Osijek II-Šibenik
02. ožujka 2019.
SUB / 15:00
Varaždin-BSK
02. ožujka 2019.
SUB / 15:00
Kustošija-Lučko
03. ožujka 2019.
NED / 15:00
Dinamo II-Sesvete
03. ožujka 2019.
NED / 15:00
Hajduk II-Dugopolje
15. kolo
Izvještaj
08. ožujka 2019.
PET / 15:00
Sesvete-Osijek II
08. ožujka 2019.
PET / 15:00
Hrvatski Dragovoljac-Međimurje
09. ožujka 2019.
SUB / 15:00
Dugopolje-Kustošija
09. ožujka 2019.
SUB / 15:00
Lučko-Varaždin
09. ožujka 2019.
SUB / 15:00
Šibenik-Zadar
10. ožujka 2019.
NED / 15:00
Hajduk II-Solin
10. ožujka 2019.
NED / 15:00
BSK-Dinamo II
16. kolo
Izvještaj
15. ožujka 2019.
PET / 15:30
Međimurje-Šibenik
16. ožujka 2019.
SUB / 15:30
Solin-Hrvatski Dragovoljac
16. ožujka 2019.
SUB / 15:30
Zadar-Sesvete
16. ožujka 2019.
SUB / 15:30
Osijek II-BSK
16. ožujka 2019.
SUB / 15:30
Varaždin-Dugopolje
17. ožujka 2019.
NED / 15:30
Dinamo II-Lučko
17. ožujka 2019.
NED / 15:30
Hajduk II-Kustošija
17. kolo
Izvještaj
22. ožujka 2019.
PET / 15:30
Sesvete-Međimurje
23. ožujka 2019.
SUB / 15:30
Kustošija-Solin
23. ožujka 2019.
SUB / 15:30
Dugopolje-Dinamo II
23. ožujka 2019.
SUB / 15:30
Lučko-Osijek II
23. ožujka 2019.
SUB / 15:30
Šibenik-Hrvatski Dragovoljac
24. ožujka 2019.
NED / 15:30
Hajduk II-Varaždin
24. ožujka 2019.
NED / 15:30
BSK-Zadar
18. kolo
Izvještaj
29. ožujka 2019.
PET / 15:30
Hrvatski Dragovoljac-Sesvete
29. ožujka 2019.
PET / 15:30
Međimurje-BSK
30. ožujka 2019.
SUB / 15:30
Solin-Šibenik
30. ožujka 2019.
SUB / 15:30
Zadar-Lučko
30. ožujka 2019.
SUB / 15:30
Osijek II-Dugopolje
30. ožujka 2019.
SUB / 15:30
Varaždin-Kustošija
31. ožujka 2019.
NED / 15:30
Dinamo II-Hajduk II
19. kolo
Izvještaj
05. travnja 2019.
PET / 16:30
Sesvete-Šibenik
06. travnja 2019.
SUB / 16:30
Varaždin-Solin
06. travnja 2019.
SUB / 16:30
Kustošija-Dinamo II
06. travnja 2019.
SUB / 16:30
Dugopolje-Zadar
06. travnja 2019.
SUB / 16:30
Lučko-Međimurje
07. travnja 2019.
NED / 16:30
Hajduk II-Osijek II
07. travnja 2019.
NED / 16:30
BSK-Hrvatski Dragovoljac
20. kolo
Izvještaj
12. travnja 2019.
PET / 16:30
Hrvatski Dragovoljac-Lučko
12. travnja 2019.
PET / 16:30
Međimurje-Dugopolje
13. travnja 2019.
SUB / 16:30
Solin-Sesvete
13. travnja 2019.
SUB / 16:30
Šibenik-BSK
13. travnja 2019.
SUB / 16:30
Zadar-Hajduk II
13. travnja 2019.
SUB / 16:30
Osijek II-Kustošija
14. travnja 2019.
NED / 16:30
Dinamo II-Varaždin
21. kolo
Izvještaj
23. travnja 2019.
UTO / 16:30
Dinamo II-Solin
23. travnja 2019.
UTO / 16:30
Varaždin-Osijek II
23. travnja 2019.
UTO / 16:30
Kustošija-Zadar
23. travnja 2019.
UTO / 16:30
Hajduk II-Međimurje
23. travnja 2019.
UTO / 16:30
Dugopolje-Hrvatski Dragovoljac
23. travnja 2019.
UTO / 16:30
Lučko-Šibenik
23. travnja 2019.
UTO / 16:30
BSK-Sesvete
22. kolo
Izvještaj
26. travnja 2019.
PET / 17:00
Sesvete-Lučko
26. travnja 2019.
PET / 17:00
Hrvatski Dragovoljac-Hajduk II
26. travnja 2019.
PET / 17:00
Međimurje-Kustošija
27. travnja 2019.
SUB / 17:00
Solin-BSK
27. travnja 2019.
SUB / 17:00
Šibenik-Dugopolje
27. travnja 2019.
SUB / 17:00
Zadar-Varaždin
27. travnja 2019.
SUB / 17:00
Osijek II-Dinamo II
23. kolo
Izvještaj
04. svibnja 2019.
SUB / 17:00
Osijek II-Solin
04. svibnja 2019.
SUB / 17:00
Varaždin-Međimurje
04. svibnja 2019.
SUB / 17:00
Kustošija-Hrvatski Dragovoljac
04. svibnja 2019.
SUB / 17:00
Dugopolje-Sesvete
04. svibnja 2019.
SUB / 17:00
Lučko-BSK
05. svibnja 2019.
NED / 17:00
Dinamo II-Zadar
05. svibnja 2019.
NED / 17:00
Hajduk II-Šibenik
24. kolo
Izvještaj
10. svibnja 2019.
PET / 17:00
Sesvete-Hajduk II
10. svibnja 2019.
PET / 17:00
Hrvatski Dragovoljac-Varaždin
10. svibnja 2019.
PET / 17:00
Međimurje-Dinamo II
11. svibnja 2019.
SUB / 17:00
Solin-Lučko
11. svibnja 2019.
SUB / 17:00
Šibenik-Kustošija
11. svibnja 2019.
SUB / 17:00
Zadar-Osijek II
12. svibnja 2019.
NED / 17:00
BSK-Dugopolje
25. kolo
Izvještaj
18. svibnja 2019.
SUB / 17:30
Zadar-Solin
18. svibnja 2019.
SUB / 17:30
Osijek II-Međimurje
18. svibnja 2019.
SUB / 17:30
Varaždin-Šibenik
18. svibnja 2019.
SUB / 17:30
Kustošija-Sesvete
18. svibnja 2019.
SUB / 17:30
Dugopolje-Lučko
19. svibnja 2019.
NED / 17:30
Dinamo II-Hrvatski Dragovoljac
19. svibnja 2019.
NED / 17:30
Hajduk II-BSK
26. kolo
Izvještaj
26. svibnja 2019.
NED / 17:30
Solin-Dugopolje
26. svibnja 2019.
NED / 17:30
Lučko-Hajduk II
26. svibnja 2019.
NED / 17:30
BSK-Kustošija
26. svibnja 2019.
NED / 17:30
Sesvete-Varaždin
26. svibnja 2019.
NED / 17:30
Šibenik-Dinamo II
26. svibnja 2019.
NED / 17:30
Hrvatski Dragovoljac-Osijek II
26. svibnja 2019.
NED / 17:30
Međimurje-Zadar
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Varaždin540195+412
2.Šibenik5230107+39
3.Dinamo II530285+39
4.Međimurje522197+28
5.Lučko522154+18
6.Kustošija52127707
7.Hajduk II52126607
8.Solin52126607
9.Osijek II51315506
10.Sesvete51228805
11.Hrvatski Dragovoljac5122810-25
12.Zadar5122710-35
13.BSK511369-34
14.Dugopolje510449-53
4 gola
Leon Benko
3 gola
Josip Golubar, Valentino Majstorović, Antonio Repić, Ivan Režić, Marko Tolić
2 gola
Matija Čakarun, Josip Ćorić, Mario Ćuže, Nadrey Ange Stephane Dago, Miran Horvat, Filip Jovičević, Toni Kolega, Davor Kukec, Antonio Marin, Mario Munivrana, Boris Pandža, Dejan Polić, Josip Špoljarić, Matej Vragolović, Dragan Župan
1 gol
Prince Obeng Ampem, Ivan Antunović, Dominik Balić, Zvonimir Begić, Josip Brezovec, Vladimir Burić, Endri Cekici, Luka Celić, Denis Ceraj, Igor Čerina, Mario Ćurić, Mirlind Daku, Bojan Gvozdenović, Ajdin Hasić, Hyunwoo Kim, Franko Kovačević, Kristijan Krajček, Leon Kreković, Daniel Maganić, Josip Maleš, Jan Marcijuš, Tin Matić, Mario Meter, Borna Miklić, Mihael Mladen, Yusuf Musa, Roko Nakić, Duje Ninčević, Martin Pajić, Antonio Pavlinović, Marin Pilj, Stjepan Plazonja, Nikola Prelčec, Marko Puškarić, Ivan Roca, Marin Roglić, Emir Sahiti, Michele Šego, Stjepan Šimičić, Leon Šipoš, Filip Škvorc, Tomislav Štrkalj, Mateo Tomić, Marko Trojak, Mario Vasilj, Mario Vušković

HT Prva liga

1.Dinamo8+920
2.Lokomotiva8+916
3.Osijek8+614
4.Rijeka8+513
5.Gorica8+313
6.Hajduk8-110
7.Slaven Belupo8-38
8.Inter-Zaprešić8-87
9.Istra 19618-105
10.Rudeš8-102

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Inter-Zaprešić - Osijek

ŠRC Zaprešić, 29.09.2018. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica 0:1

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

NK Osijek @ Instagram