NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam

Druga HNL 2019/20

  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
16. kolovoza 2019.
PET / 17:30
Sesvete11Cibalia
16. kolovoza 2019.
PET / 20:00
Međimurje11Orijent 1919
17. kolovoza 2019.
SUB / 17:30
Solin21Hrvatski Dragovoljac
17. kolovoza 2019.
SUB / 17:30
Kustošija23Dugopolje
17. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Šibenik32Hajduk II
18. kolovoza 2019.
NED / 17:30
Dinamo II11Osijek II
18. kolovoza 2019.
NED / 17:30
BSK02Rudeš
18. kolovoza 2019.
NED / 17:30
NK Croatia20Dubrava Tim kabel
2. kolo
Izvještaj
23. kolovoza 2019.
PET / 17:30
Hrvatski Dragovoljac22Međimurje
23. kolovoza 2019.
PET / 17:30
Sesvete11Solin
24. kolovoza 2019.
SUB / 17:00
Orijent 191922Dinamo II
24. kolovoza 2019.
SUB / 17:30
Cibalia31Dubrava Tim kabel
24. kolovoza 2019.
SUB / 17:30
Dugopolje02NK Croatia
25. kolovoza 2019.
NED / 17:30
Hajduk II40Kustošija
25. kolovoza 2019.
NED / 17:30
Rudeš01Šibenik
26. kolovoza 2019.
PON / 17:30
Osijek II60BSK
3. kolo
Izvještaj
30. kolovoza 2019.
PET / 17:00
Dubrava Tim kabel22Dugopolje
31. kolovoza 2019.
SUB / 16:00
Solin22Cibalia
31. kolovoza 2019.
SUB / 16:00
Kustošija02Rudeš
31. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Šibenik21Osijek II
31. kolovoza 2019.
SUB / 20:00
Međimurje12Sesvete
01. rujna 2019.
NED / 17:00
Dinamo II10Hrvatski Dragovoljac
01. rujna 2019.
NED / 17:00
BSK30Orijent 1919
01. rujna 2019.
NED / 17:00
NK Croatia01Hajduk II
4. kolo
Izvještaj
11. rujna 2019.
SRI / 16:30
Osijek II20Kustošija
13. rujna 2019.
PET / 16:00
Hrvatski Dragovoljac30BSK
13. rujna 2019.
PET / 16:30
Sesvete30Dinamo II
14. rujna 2019.
SUB / 16:00
Dubrava Tim kabel11Hajduk II
14. rujna 2019.
SUB / 16:30
Cibalia03Dugopolje
14. rujna 2019.
SUB / 16:30
Orijent 191910Šibenik
14. rujna 2019.
SUB / 16:30
Solin30Međimurje
15. rujna 2019.
NED / 16:30
Rudeš30NK Croatia
5. kolo
Izvještaj
18. rujna 2019.
SRI / 16:00
Dubrava Tim kabel-Rudeš
18. rujna 2019.
SRI / 16:30
BSK-Sesvete
18. rujna 2019.
SRI / 16:30
Kustošija-Orijent 1919
18. rujna 2019.
SRI / 16:30
NK Croatia-Osijek II
18. rujna 2019.
SRI / 16:30
Dugopolje-Hajduk II
18. rujna 2019.
SRI / 18:00
Međimurje-Cibalia
18. rujna 2019.
SRI / 18:00
Šibenik-Hrvatski Dragovoljac
30. listopada 2019.
SRI / 15:00
Dinamo II-Solin
6. kolo
Izvještaj
21. rujna 2019.
SUB / 14:30
Cibalia-Hajduk II
21. rujna 2019.
SUB / 16:30
Orijent 1919-NK Croatia
21. rujna 2019.
SUB / 16:30
Hrvatski Dragovoljac-Kustošija
21. rujna 2019.
SUB / 16:30
Sesvete-Šibenik
21. rujna 2019.
SUB / 16:30
Solin-BSK
21. rujna 2019.
SUB / 19:00
Međimurje-Dinamo II
22. rujna 2019.
NED / 16:30
Rudeš-Dugopolje
22. rujna 2019.
NED / 16:30
Osijek II-Dubrava Tim kabel
7. kolo
Izvještaj
27. rujna 2019.
PET / 16:00
Dubrava Tim kabel-Orijent 1919
28. rujna 2019.
SUB / 14:30
Hajduk II-Rudeš
28. rujna 2019.
SUB / 16:00
Šibenik-Solin
28. rujna 2019.
SUB / 16:00
Kustošija-Sesvete
28. rujna 2019.
SUB / 16:00
Dugopolje-Osijek II
29. rujna 2019.
NED / 16:00
Dinamo II-Cibalia
29. rujna 2019.
NED / 16:00
BSK-Međimurje
29. rujna 2019.
NED / 16:00
NK Croatia-Hrvatski Dragovoljac
8. kolo
Izvještaj
02. listopada 2019.
SRI / 15:30
Cibalia-Rudeš
02. listopada 2019.
SRI / 15:30
Osijek II-Hajduk II
02. listopada 2019.
SRI / 15:30
Orijent 1919-Dugopolje
02. listopada 2019.
SRI / 15:30
Hrvatski Dragovoljac-Dubrava Tim kabel
02. listopada 2019.
SRI / 15:30
Sesvete-NK Croatia
02. listopada 2019.
SRI / 15:30
Solin-Kustošija
02. listopada 2019.
SRI / 15:30
Dinamo II-BSK
02. listopada 2019.
SRI / 19:00
Međimurje-Šibenik
9. kolo
Izvještaj
05. listopada 2019.
SUB / 15:30
Šibenik-Dinamo II
05. listopada 2019.
SUB / 15:30
Kustošija-Međimurje
05. listopada 2019.
SUB / 15:30
Dubrava Tim kabel-Sesvete
05. listopada 2019.
SUB / 15:30
Dugopolje-Hrvatski Dragovoljac
06. listopada 2019.
NED / 15:30
BSK-Cibalia
06. listopada 2019.
NED / 15:30
NK Croatia-Solin
06. listopada 2019.
NED / 15:30
Hajduk II-Orijent 1919
06. listopada 2019.
NED / 15:30
Rudeš-Osijek II
10. kolo
Izvještaj
18. listopada 2019.
PET / 15:00
Hrvatski Dragovoljac-Hajduk II
18. listopada 2019.
PET / 15:00
Sesvete-Dugopolje
18. listopada 2019.
PET / 18:00
Međimurje-NK Croatia
19. listopada 2019.
SUB / 15:00
Cibalia-Osijek II
19. listopada 2019.
SUB / 15:00
Orijent 1919-Rudeš
19. listopada 2019.
SUB / 15:00
Solin-Dubrava Tim kabel
20. listopada 2019.
NED / 15:00
Dinamo II-Kustošija
20. listopada 2019.
NED / 15:00
BSK-Šibenik
11. kolo
Izvještaj
25. listopada 2019.
PET / 15:00
Dubrava Tim kabel-Međimurje
26. listopada 2019.
SUB / 15:00
Šibenik-Cibalia
26. listopada 2019.
SUB / 15:00
Kustošija-BSK
26. listopada 2019.
SUB / 15:00
Dugopolje-Solin
27. listopada 2019.
NED / 14:00
NK Croatia-Dinamo II
27. listopada 2019.
NED / 14:00
Hajduk II-Sesvete
27. listopada 2019.
NED / 14:00
Rudeš-Hrvatski Dragovoljac
27. listopada 2019.
NED / 14:00
Osijek II-Orijent 1919
12. kolo
Izvještaj
02. studenog 2019.
SUB / 14:00
Cibalia-Orijent 1919
02. studenog 2019.
SUB / 14:00
Hrvatski Dragovoljac-Osijek II
02. studenog 2019.
SUB / 14:00
Sesvete-Rudeš
02. studenog 2019.
SUB / 14:00
Solin-Hajduk II
02. studenog 2019.
SUB / 14:00
Šibenik-Kustošija
02. studenog 2019.
SUB / 18:00
Međimurje-Dugopolje
03. studenog 2019.
NED / 14:00
Dinamo II-Dubrava Tim kabel
03. studenog 2019.
NED / 14:00
BSK-NK Croatia
13. kolo
Izvještaj
08. studenog 2019.
PET / 13:30
Dubrava Tim kabel-BSK
09. studenog 2019.
SUB / 13:30
Kustošija-Cibalia
09. studenog 2019.
SUB / 13:30
Dugopolje-Dinamo II
09. studenog 2019.
SUB / 13:30
Orijent 1919-Hrvatski Dragovoljac
10. studenog 2019.
NED / 13:30
NK Croatia-Šibenik
10. studenog 2019.
NED / 13:30
Hajduk II-Međimurje
10. studenog 2019.
NED / 13:30
Rudeš-Solin
10. studenog 2019.
NED / 13:30
Osijek II-Sesvete
14. kolo
Izvještaj
22. studenog 2019.
PET / 13:30
Sesvete-Orijent 1919
22. studenog 2019.
PET / 18:00
Međimurje-Rudeš
23. studenog 2019.
SUB / 13:30
Cibalia-Hrvatski Dragovoljac
23. studenog 2019.
SUB / 13:30
Solin-Osijek II
23. studenog 2019.
SUB / 13:30
Šibenik-Dubrava Tim kabel
23. studenog 2019.
SUB / 13:30
Kustošija-NK Croatia
24. studenog 2019.
NED / 13:30
Dinamo II-Hajduk II
24. studenog 2019.
NED / 13:30
BSK-Dugopolje
15. kolo
Izvještaj
29. studenog 2019.
PET / 13:30
Dubrava Tim kabel-Kustošija
29. studenog 2019.
PET / 13:30
Hrvatski Dragovoljac-Sesvete
30. studenog 2019.
SUB / 13:30
Dugopolje-Šibenik
30. studenog 2019.
SUB / 13:30
Orijent 1919-Solin
01. prosinca 2019.
NED / 13:30
NK Croatia-Cibalia
01. prosinca 2019.
NED / 13:30
Hajduk II-BSK
01. prosinca 2019.
NED / 13:30
Rudeš-Dinamo II
01. prosinca 2019.
NED / 13:30
Osijek II-Međimurje
16. kolo
Izvještaj
06. prosinca 2019.
PET / 13:30
Hrvatski Dragovoljac-Solin
06. prosinca 2019.
PET / 13:30
Dubrava Tim kabel-NK Croatia
07. prosinca 2019.
SUB / 13:30
Cibalia-Sesvete
07. prosinca 2019.
SUB / 13:30
Orijent 1919-Međimurje
07. prosinca 2019.
SUB / 13:30
Dugopolje-Kustošija
08. prosinca 2019.
NED / 13:30
Osijek II-Dinamo II
08. prosinca 2019.
NED / 13:30
Rudeš-BSK
08. prosinca 2019.
NED / 13:30
Hajduk II-Šibenik
17. kolo
Izvještaj
21. veljače 2020.
PET / 15:00
Dubrava Tim kabel-Cibalia
21. veljače 2020.
PET / 18:00
Međimurje-Hrvatski Dragovoljac
22. veljače 2020.
SUB / 15:00
Kustošija-Hajduk II
22. veljače 2020.
SUB / 15:00
Šibenik-Rudeš
22. veljače 2020.
SUB / 15:00
Solin-Sesvete
23. veljače 2020.
NED / 15:00
NK Croatia-Dugopolje
23. veljače 2020.
NED / 15:00
BSK-Osijek II
23. veljače 2020.
NED / 15:00
Dinamo II-Orijent 1919
18. kolo
Izvještaj
28. veljače 2020.
PET / 15:00
Sesvete-Međimurje
28. veljače 2020.
PET / 15:00
Hrvatski Dragovoljac-Dinamo II
29. veljače 2020.
SUB / 15:00
Cibalia-Solin
29. veljače 2020.
SUB / 15:00
Orijent 1919-BSK
29. veljače 2020.
SUB / 15:00
Dugopolje-Dubrava Tim kabel
01. ožujka 2020.
NED / 15:00
Osijek II-Šibenik
01. ožujka 2020.
NED / 15:00
Rudeš-Kustošija
01. ožujka 2020.
NED / 15:00
Hajduk II-NK Croatia
19. kolo
Izvještaj
06. ožujka 2020.
PET / 15:30
Dubrava Tim kabel-Hajduk II
06. ožujka 2020.
PET / 18:00
Međimurje-Solin
07. ožujka 2020.
SUB / 15:30
Dugopolje-Cibalia
07. ožujka 2020.
SUB / 15:30
Kustošija-Osijek II
07. ožujka 2020.
SUB / 15:30
Šibenik-Orijent 1919
08. ožujka 2020.
NED / 15:30
NK Croatia-Rudeš
08. ožujka 2020.
NED / 15:30
BSK-Hrvatski Dragovoljac
08. ožujka 2020.
NED / 15:30
Dinamo II-Sesvete
20. kolo
Izvještaj
13. ožujka 2020.
PET / 15:30
Sesvete-BSK
13. ožujka 2020.
PET / 15:30
Hrvatski Dragovoljac-Šibenik
14. ožujka 2020.
SUB / 15:30
Cibalia-Međimurje
14. ožujka 2020.
SUB / 15:30
Solin-Dinamo II
14. ožujka 2020.
SUB / 15:30
Orijent 1919-Kustošija
15. ožujka 2020.
NED / 15:30
Osijek II-NK Croatia
15. ožujka 2020.
NED / 15:30
Rudeš-Dubrava Tim kabel
15. ožujka 2020.
NED / 15:30
Hajduk II-Dugopolje
21. kolo
Izvještaj
20. ožujka 2020.
PET / 15:30
Dubrava Tim kabel-Osijek II
21. ožujka 2020.
SUB / 15:30
Dugopolje-Rudeš
21. ožujka 2020.
SUB / 15:30
Kustošija-Hrvatski Dragovoljac
21. ožujka 2020.
SUB / 15:30
Šibenik-Sesvete
22. ožujka 2020.
NED / 15:30
Hajduk II-Cibalia
22. ožujka 2020.
NED / 15:30
NK Croatia-Orijent 1919
22. ožujka 2020.
NED / 15:30
BSK-Solin
22. ožujka 2020.
NED / 15:30
Dinamo II-Međimurje
22. kolo
Izvještaj
03. travnja 2020.
PET / 16:30
Sesvete-Kustošija
03. travnja 2020.
PET / 16:30
Hrvatski Dragovoljac-NK Croatia
03. travnja 2020.
PET / 18:00
Međimurje-BSK
04. travnja 2020.
SUB / 16:30
Cibalia-Dinamo II
04. travnja 2020.
SUB / 16:30
Solin-Šibenik
04. travnja 2020.
SUB / 16:30
Orijent 1919-Dubrava Tim kabel
05. travnja 2020.
NED / 16:30
Osijek II-Dugopolje
05. travnja 2020.
NED / 16:30
Rudeš-Hajduk II
23. kolo
Izvještaj
10. travnja 2020.
PET / 16:30
Rudeš-Cibalia
10. travnja 2020.
PET / 16:30
Hajduk II-Osijek II
10. travnja 2020.
PET / 16:30
Dugopolje-Orijent 1919
10. travnja 2020.
PET / 16:30
Dubrava Tim kabel-Hrvatski Dragovoljac
10. travnja 2020.
PET / 16:30
NK Croatia-Sesvete
10. travnja 2020.
PET / 16:30
Kustošija-Solin
10. travnja 2020.
PET / 16:30
Šibenik-Međimurje
10. travnja 2020.
PET / 16:30
BSK-Dinamo II
24. kolo
Izvještaj
17. travnja 2020.
PET / 16:30
Sesvete-Dubrava Tim kabel
17. travnja 2020.
PET / 16:30
Hrvatski Dragovoljac-Dugopolje
17. travnja 2020.
PET / 18:00
Međimurje-Kustošija
18. travnja 2020.
SUB / 16:30
Cibalia-BSK
18. travnja 2020.
SUB / 16:30
Solin-NK Croatia
18. travnja 2020.
SUB / 16:30
Orijent 1919-Hajduk II
19. travnja 2020.
NED / 16:30
Dinamo II-Šibenik
19. travnja 2020.
NED / 16:30
Osijek II-Rudeš
25. kolo
Izvještaj
22. travnja 2020.
SRI / 17:00
Osijek II-Cibalia
22. travnja 2020.
SRI / 17:00
Rudeš-Orijent 1919
22. travnja 2020.
SRI / 17:00
Hajduk II-Hrvatski Dragovoljac
22. travnja 2020.
SRI / 17:00
Dugopolje-Sesvete
22. travnja 2020.
SRI / 17:00
Dubrava Tim kabel-Solin
22. travnja 2020.
SRI / 17:00
NK Croatia-Međimurje
22. travnja 2020.
SRI / 17:00
Kustošija-Dinamo II
22. travnja 2020.
SRI / 17:00
Šibenik-BSK
26. kolo
Izvještaj
24. travnja 2020.
PET / 17:00
Sesvete-Hajduk II
24. travnja 2020.
PET / 17:00
Hrvatski Dragovoljac-Rudeš
24. travnja 2020.
PET / 19:00
Međimurje-Dubrava Tim kabel
25. travnja 2020.
SUB / 17:00
Cibalia-Šibenik
25. travnja 2020.
SUB / 17:00
Solin-Dugopolje
25. travnja 2020.
SUB / 17:00
Orijent 1919-Osijek II
26. travnja 2020.
NED / 17:00
BSK-Kustošija
26. travnja 2020.
NED / 17:00
Dinamo II-NK Croatia
27. kolo
Izvještaj
01. svibnja 2020.
PET / 17:00
Dubrava Tim kabel-Dinamo II
02. svibnja 2020.
SUB / 17:00
Orijent 1919-Cibalia
02. svibnja 2020.
SUB / 17:00
Dugopolje-Međimurje
02. svibnja 2020.
SUB / 17:00
Kustošija-Šibenik
03. svibnja 2020.
NED / 17:00
Osijek II-Hrvatski Dragovoljac
03. svibnja 2020.
NED / 17:00
Rudeš-Sesvete
03. svibnja 2020.
NED / 17:00
Hajduk II-Solin
03. svibnja 2020.
NED / 17:00
NK Croatia-BSK
28. kolo
Izvještaj
06. svibnja 2020.
SRI / 17:00
Cibalia-Kustošija
06. svibnja 2020.
SRI / 17:00
Šibenik-NK Croatia
06. svibnja 2020.
SRI / 17:00
BSK-Dubrava Tim kabel
06. svibnja 2020.
SRI / 17:00
Dinamo II-Dugopolje
06. svibnja 2020.
SRI / 17:00
Solin-Rudeš
06. svibnja 2020.
SRI / 17:00
Sesvete-Osijek II
06. svibnja 2020.
SRI / 17:00
Hrvatski Dragovoljac-Orijent 1919
06. svibnja 2020.
SRI / 19:00
Međimurje-Hajduk II
29. kolo
Izvještaj
08. svibnja 2020.
PET / 17:30
Hrvatski Dragovoljac-Cibalia
08. svibnja 2020.
PET / 17:30
Dubrava Tim kabel-Šibenik
09. svibnja 2020.
SUB / 17:30
Orijent 1919-Sesvete
09. svibnja 2020.
SUB / 17:30
Dugopolje-BSK
10. svibnja 2020.
NED / 17:30
Osijek II-Solin
10. svibnja 2020.
NED / 17:30
Rudeš-Međimurje
10. svibnja 2020.
NED / 17:30
Hajduk II-Dinamo II
10. svibnja 2020.
NED / 17:30
NK Croatia-Kustošija
30. kolo
Izvještaj
16. svibnja 2020.
SUB / 17:30
Cibalia-NK Croatia
16. svibnja 2020.
SUB / 17:30
Kustošija-Dubrava Tim kabel
16. svibnja 2020.
SUB / 17:30
Šibenik-Dugopolje
16. svibnja 2020.
SUB / 17:30
BSK-Hajduk II
16. svibnja 2020.
SUB / 17:30
Dinamo II-Rudeš
16. svibnja 2020.
SUB / 17:30
Međimurje-Osijek II
16. svibnja 2020.
SUB / 17:30
Solin-Orijent 1919
16. svibnja 2020.
SUB / 17:30
Sesvete-Hrvatski Dragovoljac
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Rudeš430171+69
2.Šibenik430164+29
3.Solin422084+48
4.Sesvete422073+48
5.Osijek II4211103+77
6.Hajduk II421184+47
7.Dugopolje421186+27
8.NK Croatia42024406
9.Cibalia412167-15
10.Dinamo II412146-25
11.Orijent 1919412146-25
12.Hrvatski Dragovoljac411265+14
13.BSK4103311-83
14.Dubrava Tim kabel402248-42
15.Međimurje402248-42
16.Kustošija4004211-90
4 gola
Deni Jurić, Vinko Petković
3 gola
Jurica Bajić, Mate Bajić, Jakov Blagaić, Nadrey Ange Stephane Dago, Dragan Juranović, Antonio Repić, Lazar Vujanić
2 gola
Prince Obeng Ampem, Dion Drena Beljo, Nikola Burić, Marko Dabro, Miroslav Iličić, Mario Jelavić, Toni Kolega, Davor Kukec, Ivan Novoselec, Mijo Šabić, Michele Šego, Stjepan Šimičić, Mile Todorov
1 gol
Muhamed Alghoul, Domagoj Babin, Roko Baturina, Ivan Bosančić, Dejan Čabraja, Ante Ćapin, Drago Ćorić, Matej Ćosić, Marijo Dučkić, Ivan Durdov, Kristijan Flego, Florian Fumić, Mihovil Geljić, Jakov Gogić, Tomislav Gudelj, Tomislav Havojić, Dušan Joković, Ivan Jovanović, Matej Jukić, Luka Juričić, Marko Jurić, Antonio Kaćunko, Gyuhyeong Kim, Ante Kordić, Tin Kulenović, Duje Manenica, Ivan Markota, Vedran Mesec, Dominik Mulac, Luka Nakić, Duje Ninčević, Nikola Rak, Josip Rakić, Ivan Rodić, Dino Skorup, Antonio Stupar, Leon Šipoš, Marko Šlogar, Filip Šušković Jakopac, Mihovil Šutalo, Todor Todoroski, Tin Andre Tolić, Marko Vranjković, Stipe Vulikić, Marko Žuljević

HT Prva liga

1.Hajduk8+1016
2.Dinamo7+916
3.Osijek8+313
4.Rijeka7+212
5.Gorica8+112
6.Lokomotiva8+211
7.Istra 19618-38
8.Slaven Belupo8-127
9.Inter-Zaprešić8-46
10.Varaždin8-84

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Lokomotiva - Osijek

Nogometni stadion Zagreb, 20.09.2019. 18:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Varaždin 2:2

Stadion Gradski vrt, 15.09.2019. 16:30

NK Osijek @ Instagram