NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam

Hrvatski Telekom Prva liga 2018/19

  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
27. srpnja 2018.
PET / 20:00
Dinamo11Rudeš
28. srpnja 2018.
SUB / 18:30
Lokomotiva40Inter-Zaprešić
28. srpnja 2018.
SUB / 21:00
Rijeka20Gorica
29. srpnja 2018.
NED / 18:30
Istra 196111Slaven Belupo
29. srpnja 2018.
NED / 21:00
Osijek41Hajduk
2. kolo
Izvještaj
03. kolovoza 2018.
PET / 18:30
Rijeka40Inter-Zaprešić
03. kolovoza 2018.
PET / 21:00
Dinamo30Istra 1961
04. kolovoza 2018.
SUB / 17:30
Gorica33Slaven Belupo
05. kolovoza 2018.
NED / 18:30
Osijek32Rudeš
05. kolovoza 2018.
NED / 21:00
Hajduk11Lokomotiva
3. kolo
Izvještaj
10. kolovoza 2018.
PET / 20:00
Dinamo21Slaven Belupo
11. kolovoza 2018.
SUB / 17:30
Gorica23Inter-Zaprešić
11. kolovoza 2018.
SUB / 21:00
Lokomotiva10Rudeš
12. kolovoza 2018.
NED / 18:30
Osijek30Istra 1961
12. kolovoza 2018.
NED / 21:00
Rijeka11Hajduk
4. kolo
Izvještaj
17. kolovoza 2018.
PET / 20:00
Dinamo21Osijek
18. kolovoza 2018.
SUB / 21:00
Istra 196112Lokomotiva
19. kolovoza 2018.
NED / 18:30
Rudeš12Rijeka
19. kolovoza 2018.
NED / 21:00
Hajduk02Gorica
08. rujna 2018.
SUB / 17:30
Slaven Belupo21Inter-Zaprešić
5. kolo
Izvještaj
24. kolovoza 2018.
PET / 20:00
Osijek11Slaven Belupo
25. kolovoza 2018.
SUB / 17:30
Gorica20Rudeš
25. kolovoza 2018.
SUB / 21:00
Dinamo10Lokomotiva
26. kolovoza 2018.
NED / 18:30
Inter-Zaprešić22Hajduk
26. kolovoza 2018.
NED / 21:00
Rijeka33Istra 1961
6. kolo
Izvještaj
31. kolovoza 2018.
PET / 20:00
Inter-Zaprešić30Rudeš
01. rujna 2018.
SUB / 18:30
Slaven Belupo11Hajduk
01. rujna 2018.
SUB / 21:00
Osijek21Lokomotiva
02. rujna 2018.
NED / 18:30
Istra 196102Gorica
02. rujna 2018.
NED / 21:00
Dinamo11Rijeka
7. kolo
Izvještaj
14. rujna 2018.
PET / 18:00
Inter-Zaprešić12Istra 1961
15. rujna 2018.
SUB / 16:30
Gorica01Dinamo
15. rujna 2018.
SUB / 19:00
Hajduk31Rudeš
16. rujna 2018.
NED / 16:30
Slaven Belupo25Lokomotiva
16. rujna 2018.
NED / 19:00
Rijeka11Osijek
8. kolo
Izvještaj
21. rujna 2018.
PET / 18:00
Slaven Belupo11Rudeš
22. rujna 2018.
SUB / 16:30
Osijek01Gorica
22. rujna 2018.
SUB / 19:00
Lokomotiva20Rijeka
23. rujna 2018.
NED / 16:30
Dinamo53Inter-Zaprešić
23. rujna 2018.
NED / 19:00
Istra 196124Hajduk
9. kolo
Izvještaj
29. rujna 2018.
SUB / 16:30
Hajduk00Dinamo
29. rujna 2018.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić03Osijek
30. rujna 2018.
NED / 16:00
Gorica03Lokomotiva
30. rujna 2018.
NED / 19:00
Rijeka00Slaven Belupo
01. listopada 2018.
PON / 18:00
Rudeš03Istra 1961
10. kolo
Izvještaj
05. listopada 2018.
PET / 18:00
Inter-Zaprešić21Lokomotiva
06. listopada 2018.
SUB / 15:00
Gorica21Rijeka
06. listopada 2018.
SUB / 19:00
Slaven Belupo31Istra 1961
07. listopada 2018.
NED / 16:30
Rudeš03Dinamo
07. listopada 2018.
NED / 19:00
Hajduk02Osijek
11. kolo
Izvještaj
19. listopada 2018.
PET / 18:00
Inter-Zaprešić12Rijeka
20. listopada 2018.
SUB / 15:00
Rudeš14Osijek
20. listopada 2018.
SUB / 17:30
Istra 196114Dinamo
21. listopada 2018.
NED / 15:00
Slaven Belupo01Gorica
21. listopada 2018.
NED / 17:30
Lokomotiva20Hajduk
12. kolo
Izvještaj
26. listopada 2018.
PET / 18:00
Rudeš04Lokomotiva
27. listopada 2018.
SUB / 15:00
Inter-Zaprešić13Gorica
27. listopada 2018.
SUB / 17:30
Istra 196111Osijek
28. listopada 2018.
NED / 15:00
Hajduk11Rijeka
28. listopada 2018.
NED / 17:30
Slaven Belupo02Dinamo
13. kolo
Izvještaj
03. studenog 2018.
SUB / 15:00
Lokomotiva10Istra 1961
04. studenog 2018.
NED / 15:00
Gorica11Hajduk
04. studenog 2018.
NED / 17:30
Osijek02Dinamo
05. studenog 2018.
PON / 18:00
Inter-Zaprešić00Slaven Belupo
05. studenog 2018.
PON / 20:00
Rijeka51Rudeš
14. kolo
Izvještaj
09. studenog 2018.
PET / 18:00
Rudeš01Gorica
10. studenog 2018.
SUB / 15:00
Slaven Belupo02Osijek
10. studenog 2018.
SUB / 17:30
Hajduk30Inter-Zaprešić
11. studenog 2018.
NED / 15:00
Istra 196112Rijeka
11. studenog 2018.
NED / 17:30
Lokomotiva01Dinamo
15. kolo
Izvještaj
23. studenog 2018.
PET / 18:00
Rudeš01Inter-Zaprešić
24. studenog 2018.
SUB / 15:00
Rijeka10Dinamo
24. studenog 2018.
SUB / 17:30
Gorica02Istra 1961
25. studenog 2018.
NED / 15:00
Hajduk22Slaven Belupo
25. studenog 2018.
NED / 17:30
Lokomotiva22Osijek
16. kolo
Izvještaj
30. studenog 2018.
PET / 16:00
Istra 196102Inter-Zaprešić
30. studenog 2018.
PET / 18:00
Lokomotiva11Slaven Belupo
01. prosinca 2018.
SUB / 15:00
Osijek12Rijeka
01. prosinca 2018.
SUB / 17:30
Rudeš14Hajduk
02. prosinca 2018.
NED / 15:00
Dinamo10Gorica
17. kolo
Izvještaj
08. prosinca 2018.
SUB / 15:00
Rijeka30Lokomotiva
08. prosinca 2018.
SUB / 17:30
Hajduk31Istra 1961
09. prosinca 2018.
NED / 15:00
Inter-Zaprešić02Dinamo
09. prosinca 2018.
NED / 17:30
Gorica12Osijek
10. prosinca 2018.
PON / 18:00
Rudeš11Slaven Belupo
18. kolo
Izvještaj
14. prosinca 2018.
PET / 18:00
Lokomotiva22Gorica
16. prosinca 2018.
NED / 13:00
Osijek60Inter-Zaprešić
16. prosinca 2018.
NED / 15:00
Dinamo10Hajduk
16. prosinca 2018.
NED / 17:30
Istra 196110Rudeš
30. siječnja 2019.
SRI / 17:00
Slaven Belupo11Rijeka
19. kolo
Izvještaj
01. veljače 2019.
PET / 18:00
Lokomotiva20Inter-Zaprešić
02. veljače 2019.
SUB / 15:00
Dinamo72Rudeš
02. veljače 2019.
SUB / 17:30
Istra 196111Slaven Belupo
03. veljače 2019.
NED / 15:00
Osijek01Hajduk
03. veljače 2019.
NED / 17:30
Rijeka13Gorica
20. kolo
Izvještaj
08. veljače 2019.
PET / 18:00
Rudeš01Osijek
09. veljače 2019.
SUB / 15:00
Slaven Belupo20Gorica
09. veljače 2019.
SUB / 17:30
Dinamo10Istra 1961
10. veljače 2019.
NED / 15:00
Inter-Zaprešić03Rijeka
10. veljače 2019.
NED / 17:30
Hajduk21Lokomotiva
21. kolo
Izvještaj
15. veljače 2019.
PET / 18:00
Lokomotiva00Rudeš
16. veljače 2019.
SUB / 15:00
Rijeka00Hajduk
16. veljače 2019.
SUB / 17:30
Gorica22Inter-Zaprešić
17. veljače 2019.
NED / 15:00
Osijek10Istra 1961
17. veljače 2019.
NED / 17:30
Dinamo30Slaven Belupo
22. kolo
Izvještaj
22. veljače 2019.
PET / 18:00
Rudeš24Rijeka
23. veljače 2019.
SUB / 15:00
Slaven Belupo01Inter-Zaprešić
23. veljače 2019.
SUB / 17:30
Hajduk00Gorica
24. veljače 2019.
NED / 15:00
Istra 196100Lokomotiva
24. veljače 2019.
NED / 17:30
Dinamo30Osijek
23. kolo
Izvještaj
01. ožujka 2019.
PET / 18:00
Rijeka20Istra 1961
02. ožujka 2019.
SUB / 15:00
Gorica31Rudeš
02. ožujka 2019.
SUB / 17:30
Lokomotiva11Dinamo
03. ožujka 2019.
NED / 15:00
Inter-Zaprešić13Hajduk
03. ožujka 2019.
NED / 17:30
Osijek11Slaven Belupo
24. kolo
Izvještaj
08. ožujka 2019.
PET / 18:00
Rudeš20Inter-Zaprešić
09. ožujka 2019.
SUB / 15:00
Slaven Belupo12Hajduk
09. ožujka 2019.
SUB / 17:30
Istra 196103Gorica
10. ožujka 2019.
NED / 15:00
Osijek11Lokomotiva
10. ožujka 2019.
NED / 17:30
Dinamo31Rijeka
25. kolo
Izvještaj
15. ožujka 2019.
PET / 18:00
Inter-Zaprešić31Istra 1961
16. ožujka 2019.
SUB / 15:00
Lokomotiva31Slaven Belupo
16. ožujka 2019.
SUB / 17:30
Hajduk30Rudeš
17. ožujka 2019.
NED / 15:00
Gorica12Dinamo
17. ožujka 2019.
NED / 17:30
Rijeka31Osijek
26. kolo
Izvještaj
28. ožujka 2019.
ČET / 18:00
Slaven Belupo-Rudeš
29. ožujka 2019.
PET / 16:30
Osijek-Gorica
29. ožujka 2019.
PET / 19:00
Lokomotiva-Rijeka
30. ožujka 2019.
SUB / 16:30
Dinamo-Inter-Zaprešić
30. ožujka 2019.
SUB / 19:00
Istra 1961-Hajduk
27. kolo
Izvještaj
02. travnja 2019.
UTO / 16:30
Gorica-Lokomotiva
02. travnja 2019.
UTO / 19:00
Rijeka-Slaven Belupo
03. travnja 2019.
SRI / 16:30
Inter-Zaprešić-Osijek
03. travnja 2019.
SRI / 19:00
Hajduk-Dinamo
04. travnja 2019.
ČET / 18:00
Rudeš-Istra 1961
28. kolo
Izvještaj
06. travnja 2019.
SUB / 16:30
Inter-Zaprešić-Lokomotiva
06. travnja 2019.
SUB / 19:00
Gorica-Rijeka
07. travnja 2019.
NED / 16:30
Rudeš-Dinamo
07. travnja 2019.
NED / 19:00
Hajduk-Osijek
08. travnja 2019.
PON / 18:00
Slaven Belupo-Istra 1961
29. kolo
Izvještaj
12. travnja 2019.
PET / 18:00
Osijek-Rudeš
13. travnja 2019.
SUB / 16:30
Istra 1961-Dinamo
13. travnja 2019.
SUB / 19:00
Rijeka-Inter-Zaprešić
14. travnja 2019.
NED / 16:30
Gorica-Slaven Belupo
14. travnja 2019.
NED / 19:00
Lokomotiva-Hajduk
30. kolo
Izvještaj
19. travnja 2019.
PET / 16:30
Istra 1961-Osijek
19. travnja 2019.
PET / 19:00
Slaven Belupo-Dinamo
20. travnja 2019.
SUB / 14:30
Rudeš-Lokomotiva
20. travnja 2019.
SUB / 16:30
Inter-Zaprešić-Gorica
20. travnja 2019.
SUB / 19:00
Hajduk-Rijeka
31. kolo
Izvještaj
26. travnja 2019.
PET / 18:00
Lokomotiva-Istra 1961
27. travnja 2019.
SUB / 16:30
Gorica-Hajduk
27. travnja 2019.
SUB / 19:00
Osijek-Dinamo
28. travnja 2019.
NED / 16:30
Inter-Zaprešić-Slaven Belupo
28. travnja 2019.
NED / 19:00
Rijeka-Rudeš
32. kolo
Izvještaj
04. svibnja 2019.
SUB / 19:00
Slaven Belupo-Osijek
04. svibnja 2019.
SUB / 19:00
Dinamo-Lokomotiva
04. svibnja 2019.
SUB / 19:00
Istra 1961-Rijeka
04. svibnja 2019.
SUB / 19:00
Rudeš-Gorica
04. svibnja 2019.
SUB / 19:00
Hajduk-Inter-Zaprešić
33. kolo
Izvještaj
11. svibnja 2019.
SUB / 19:00
Hajduk-Slaven Belupo
11. svibnja 2019.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić-Rudeš
11. svibnja 2019.
SUB / 19:00
Gorica-Istra 1961
11. svibnja 2019.
SUB / 19:00
Rijeka-Dinamo
11. svibnja 2019.
SUB / 19:00
Lokomotiva-Osijek
34. kolo
Izvještaj
15. svibnja 2019.
SRI / 19:00
Slaven Belupo-Lokomotiva
15. svibnja 2019.
SRI / 19:00
Osijek-Rijeka
15. svibnja 2019.
SRI / 19:00
Dinamo-Gorica
15. svibnja 2019.
SRI / 19:00
Istra 1961-Inter-Zaprešić
15. svibnja 2019.
SRI / 19:00
Rudeš-Hajduk
35. kolo
Izvještaj
18. svibnja 2019.
SUB / 19:00
Rudeš-Slaven Belupo
18. svibnja 2019.
SUB / 19:00
Hajduk-Istra 1961
18. svibnja 2019.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić-Dinamo
18. svibnja 2019.
SUB / 19:00
Gorica-Osijek
18. svibnja 2019.
SUB / 19:00
Rijeka-Lokomotiva
36. kolo
Izvještaj
25. svibnja 2019.
SUB / 19:00
Slaven Belupo-Rijeka
25. svibnja 2019.
SUB / 19:00
Lokomotiva-Gorica
25. svibnja 2019.
SUB / 19:00
Osijek-Inter-Zaprešić
25. svibnja 2019.
SUB / 19:00
Dinamo-Hajduk
25. svibnja 2019.
SUB / 19:00
Istra 1961-Rudeš
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo2520415214+3864
2.Rijeka2513844626+2047
3.Osijek2512674327+1642
4.Lokomotiva2511864023+1741
5.Hajduk25101053828+1040
6.Gorica2511593530+538
7.Inter-Zaprešić2573152754-2724
8.Slaven Belupo2531392637-1122
9.Istra 19612545162246-2417
10.Rudeš2514201761-447
13 golova
Komnen Andrić
12 golova
Mirko Marić
10 golova
Mijo Caktaš, Lukasz Piotr Zwolinski
9 golova
Heber Araujo Dos Santos, Ivan Krstanović
8 golova
Iyayi Believe Atiemwen, Antonio Mirko Čolak, Jairo De Macedo Da Silva, Bruno Petković
7 golova
Alexander Gorgon, Haris Hajradinović, Lirim Kastrati, Ramon Nazareno Mierez, Jakov Puljić, Myrto Uzuni
6 golova
Mario Gavranović, Dejan Radonjić
5 golova
Mario Budimir, Mirko Ivanovski, Mislav Oršić
4 gola
Maxwell Boadu Acosty, Ezekiel Isoken Henty, Matej Jelić, Damian Kadzior, Ivan Mamut, Jean-Philippe Mendy, Pape Cherif Ndiaye, Serder Serderov, Joey Suk
3 gola
Stipe Bačelić Grgić, Gabrijel Boban, Petar Bočkaj, Roei Gordana, Izet Hajrovic, Luka Ivanušec, Mateus Lima Cruz, Kristijan Lovrić, Tomislav Mrkonjić, Regan Obeng, Daniel Olmo Carvajal, Robert Perić-Komšić, Said Ahmed Said
2 gola
Matko Babić, Bruno Bogojević, Toni Datković, Matija Dvorneković, Adrian Fuentes Gonzalez, Adam Gyurcso, Dragan Juranović, Stanko Jurić, Zoran Kvržić, Jan Lecjaks, Marko Lešković, Mario Marina, Faruku Miya, Mario Musa, Daniel Arnaud Ndi, Ante Palaversa, Dino Perić, Amir Rrahmani, Mile Škorić, Tomislav Štrkalj
1 gol
Kristal Abazaj, Arijan Ademi, Goodness Ohiremen Ajayi, Louis Marie Rodrigue Bongongui, Marko Burzanović, Marijan Čabraja, Mateas Delić, Domagoj Drožđek, Andrey Falinski Rodrigues, Amer Gojak, Alen Grgić, Marin Grujević, Dino Halilović, Armin Hodžić, Ardian Ismajli, Antonio Ivančić, Karlo Kamenar, Marin Leovac, Vitali Lisakovich, Danijel Lončar, Stjepan Lončar, Ante Majstorović, Martin Maloča, Joao Erick Marques da Silva, Robert Mišković, Nikola Moro, Robert Mudražija, Karlo Muhar, Robert Murić, Zoran Nižić, Renato Pantalon, Mario Pavelic, Domagoj Pavičić, Borna Petrović, Marin Pilj, David Puclin, Nikola Rak, Đorđe Rakić, Momčilo Raspopović, Jose Luis Rodriguez Francis, Julio Cesar Rodriguez Lopez, Petar Rubić, Theophilus Solomon, Andrej Šimunec, Mario Šitum, Tomislav Šorša, Josip Špoljarić, Kevin Theophile Catherine, Gutieri Tomelin, Ivan Tomičić, Borislav Aleksandrov Tsonev, Fran Tudor, Miloš Vidović, Mario Lovre Vojković, Vilibald Vuco, Stipe Vučur, Marko Vukčević, Dario Župarić

HT Prva liga

1.Dinamo25+3864
2.Rijeka25+2047
3.Osijek25+1642
4.Lokomotiva25+1741
5.Hajduk25+1040
6.Gorica25+538
7.Inter-Zaprešić25-2724
8.Slaven Belupo25-1122
9.Istra 196125-2417
10.Rudeš25-447

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 26. kolo

Osijek - Gorica

Stadion Gradski vrt, 29.03.2019. 16:30

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 25. kolo

Rijeka - Osijek 3:1

HNK Rijeka, 17.03.2019. 17:30

NK Osijek @ Instagram