NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam

Hrvatski Telekom Prva liga 2019/20

  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
19. srpnja 2019.
PET / 19:00
Osijek-Slaven Belupo
19. srpnja 2019.
PET / 21:00
Dinamo-Lokomotiva
20. srpnja 2019.
SUB / 19:00
Rijeka-Varaždin
20. srpnja 2019.
SUB / 21:00
Gorica-Inter-Zaprešić
21. srpnja 2019.
NED / 20:00
Hajduk-Istra 1961
2. kolo
Izvještaj
26. srpnja 2019.
PET / 20:00
Inter-Zaprešić-Istra 1961
27. srpnja 2019.
SUB / 19:00
Slaven Belupo-Dinamo
27. srpnja 2019.
SUB / 21:00
Lokomotiva-Rijeka
28. srpnja 2019.
NED / 18:00
Gorica-Osijek
28. srpnja 2019.
NED / 20:00
Varaždin-Hajduk
3. kolo
Izvještaj
03. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Osijek-Inter-Zaprešić
03. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Dinamo-Gorica
03. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Rijeka-Slaven Belupo
03. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Hajduk-Lokomotiva
03. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Istra 1961-Varaždin
4. kolo
Izvještaj
10. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić-Varaždin
10. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Lokomotiva-Istra 1961
10. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Slaven Belupo-Hajduk
10. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Gorica-Rijeka
10. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Osijek-Dinamo
5. kolo
Izvještaj
17. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Dinamo-Inter-Zaprešić
17. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Rijeka-Osijek
17. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Hajduk-Gorica
17. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Istra 1961-Slaven Belupo
17. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Varaždin-Lokomotiva
6. kolo
Izvještaj
24. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić-Lokomotiva
24. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Slaven Belupo-Varaždin
24. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Gorica-Istra 1961
24. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Osijek-Hajduk
24. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Dinamo-Rijeka
7. kolo
Izvještaj
31. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Rijeka-Inter-Zaprešić
31. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Hajduk-Dinamo
31. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Istra 1961-Osijek
31. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Varaždin-Gorica
31. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Lokomotiva-Slaven Belupo
8. kolo
Izvještaj
14. rujna 2019.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić-Slaven Belupo
14. rujna 2019.
SUB / 19:00
Gorica-Lokomotiva
14. rujna 2019.
SUB / 19:00
Osijek-Varaždin
14. rujna 2019.
SUB / 19:00
Dinamo-Istra 1961
14. rujna 2019.
SUB / 19:00
Rijeka-Hajduk
9. kolo
Izvještaj
21. rujna 2019.
SUB / 19:00
Hajduk-Inter-Zaprešić
21. rujna 2019.
SUB / 19:00
Istra 1961-Rijeka
21. rujna 2019.
SUB / 19:00
Varaždin-Dinamo
21. rujna 2019.
SUB / 19:00
Lokomotiva-Osijek
21. rujna 2019.
SUB / 19:00
Slaven Belupo-Gorica
10. kolo
Izvještaj
28. rujna 2019.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić-Gorica
28. rujna 2019.
SUB / 19:00
Slaven Belupo-Osijek
28. rujna 2019.
SUB / 19:00
Lokomotiva-Dinamo
28. rujna 2019.
SUB / 19:00
Varaždin-Rijeka
28. rujna 2019.
SUB / 19:00
Istra 1961-Hajduk
11. kolo
Izvještaj
05. listopada 2019.
SUB / 19:00
Istra 1961-Inter-Zaprešić
05. listopada 2019.
SUB / 19:00
Hajduk-Varaždin
05. listopada 2019.
SUB / 19:00
Rijeka-Lokomotiva
05. listopada 2019.
SUB / 19:00
Dinamo-Slaven Belupo
05. listopada 2019.
SUB / 19:00
Osijek-Gorica
12. kolo
Izvještaj
19. listopada 2019.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić-Osijek
19. listopada 2019.
SUB / 19:00
Gorica-Dinamo
19. listopada 2019.
SUB / 19:00
Slaven Belupo-Rijeka
19. listopada 2019.
SUB / 19:00
Lokomotiva-Hajduk
19. listopada 2019.
SUB / 19:00
Varaždin-Istra 1961
13. kolo
Izvještaj
26. listopada 2019.
SUB / 19:00
Varaždin-Inter-Zaprešić
26. listopada 2019.
SUB / 19:00
Istra 1961-Lokomotiva
26. listopada 2019.
SUB / 19:00
Hajduk-Slaven Belupo
26. listopada 2019.
SUB / 19:00
Rijeka-Gorica
26. listopada 2019.
SUB / 19:00
Dinamo-Osijek
14. kolo
Izvještaj
02. studenog 2019.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Dinamo
02. studenog 2019.
SUB / 17:00
Osijek-Rijeka
02. studenog 2019.
SUB / 17:00
Gorica-Hajduk
02. studenog 2019.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Istra 1961
02. studenog 2019.
SUB / 17:00
Lokomotiva-Varaždin
15. kolo
Izvještaj
09. studenog 2019.
SUB / 17:00
Lokomotiva-Inter-Zaprešić
09. studenog 2019.
SUB / 17:00
Varaždin-Slaven Belupo
09. studenog 2019.
SUB / 17:00
Istra 1961-Gorica
09. studenog 2019.
SUB / 17:00
Hajduk-Osijek
09. studenog 2019.
SUB / 17:00
Rijeka-Dinamo
16. kolo
Izvještaj
23. studenog 2019.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Rijeka
23. studenog 2019.
SUB / 17:00
Dinamo-Hajduk
23. studenog 2019.
SUB / 17:00
Osijek-Istra 1961
23. studenog 2019.
SUB / 17:00
Gorica-Varaždin
23. studenog 2019.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Lokomotiva
17. kolo
Izvještaj
30. studenog 2019.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Inter-Zaprešić
30. studenog 2019.
SUB / 17:00
Lokomotiva-Gorica
30. studenog 2019.
SUB / 17:00
Varaždin-Osijek
30. studenog 2019.
SUB / 17:00
Istra 1961-Dinamo
30. studenog 2019.
SUB / 17:00
Hajduk-Rijeka
18. kolo
Izvještaj
07. prosinca 2019.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Hajduk
07. prosinca 2019.
SUB / 17:00
Rijeka-Istra 1961
07. prosinca 2019.
SUB / 17:00
Dinamo-Varaždin
07. prosinca 2019.
SUB / 17:00
Osijek-Lokomotiva
07. prosinca 2019.
SUB / 17:00
Gorica-Slaven Belupo
19. kolo
Izvještaj
14. prosinca 2019.
SUB / 17:00
Gorica-Inter-Zaprešić
14. prosinca 2019.
SUB / 17:00
Osijek-Slaven Belupo
14. prosinca 2019.
SUB / 17:00
Dinamo-Lokomotiva
14. prosinca 2019.
SUB / 17:00
Rijeka-Varaždin
14. prosinca 2019.
SUB / 17:00
Hajduk-Istra 1961
20. kolo
Izvještaj
01. veljače 2020.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Istra 1961
01. veljače 2020.
SUB / 17:00
Varaždin-Hajduk
01. veljače 2020.
SUB / 17:00
Lokomotiva-Rijeka
01. veljače 2020.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Dinamo
01. veljače 2020.
SUB / 17:00
Gorica-Osijek
21. kolo
Izvještaj
08. veljače 2020.
SUB / 17:00
Osijek-Inter-Zaprešić
08. veljače 2020.
SUB / 17:00
Dinamo-Gorica
08. veljače 2020.
SUB / 17:00
Rijeka-Slaven Belupo
08. veljače 2020.
SUB / 17:00
Hajduk-Lokomotiva
08. veljače 2020.
SUB / 17:00
Istra 1961-Varaždin
22. kolo
Izvještaj
15. veljače 2020.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Varaždin
15. veljače 2020.
SUB / 17:00
Lokomotiva-Istra 1961
15. veljače 2020.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Hajduk
15. veljače 2020.
SUB / 17:00
Gorica-Rijeka
15. veljače 2020.
SUB / 17:00
Osijek-Dinamo
23. kolo
Izvještaj
22. veljače 2020.
SUB / 17:00
Dinamo-Inter-Zaprešić
22. veljače 2020.
SUB / 17:00
Rijeka-Osijek
22. veljače 2020.
SUB / 17:00
Hajduk-Gorica
22. veljače 2020.
SUB / 17:00
Istra 1961-Slaven Belupo
22. veljače 2020.
SUB / 17:00
Varaždin-Lokomotiva
24. kolo
Izvještaj
29. veljače 2020.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Lokomotiva
29. veljače 2020.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Varaždin
29. veljače 2020.
SUB / 17:00
Gorica-Istra 1961
29. veljače 2020.
SUB / 17:00
Osijek-Hajduk
29. veljače 2020.
SUB / 17:00
Dinamo-Rijeka
25. kolo
Izvještaj
04. ožujka 2020.
SRI / 17:00
Rijeka-Inter-Zaprešić
04. ožujka 2020.
SRI / 17:00
Hajduk-Dinamo
04. ožujka 2020.
SRI / 17:00
Istra 1961-Osijek
04. ožujka 2020.
SRI / 17:00
Varaždin-Gorica
04. ožujka 2020.
SRI / 17:00
Lokomotiva-Slaven Belupo
26. kolo
Izvještaj
07. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Slaven Belupo
07. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Gorica-Lokomotiva
07. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Osijek-Varaždin
07. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Dinamo-Istra 1961
07. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Rijeka-Hajduk
27. kolo
Izvještaj
14. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Hajduk-Inter-Zaprešić
14. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Istra 1961-Rijeka
14. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Varaždin-Dinamo
14. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Lokomotiva-Osijek
14. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Gorica
28. kolo
Izvještaj
21. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Gorica
21. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Osijek
21. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Lokomotiva-Dinamo
21. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Varaždin-Rijeka
21. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Istra 1961-Hajduk
29. kolo
Izvještaj
04. travnja 2020.
SUB / 19:00
Istra 1961-Inter-Zaprešić
04. travnja 2020.
SUB / 19:00
Hajduk-Varaždin
04. travnja 2020.
SUB / 19:00
Rijeka-Lokomotiva
04. travnja 2020.
SUB / 19:00
Dinamo-Slaven Belupo
04. travnja 2020.
SUB / 19:00
Osijek-Gorica
30. kolo
Izvještaj
11. travnja 2020.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić-Osijek
11. travnja 2020.
SUB / 19:00
Gorica-Dinamo
11. travnja 2020.
SUB / 19:00
Slaven Belupo-Rijeka
11. travnja 2020.
SUB / 19:00
Lokomotiva-Hajduk
11. travnja 2020.
SUB / 19:00
Varaždin-Istra 1961
31. kolo
Izvještaj
18. travnja 2020.
SUB / 19:00
Varaždin-Inter-Zaprešić
18. travnja 2020.
SUB / 19:00
Istra 1961-Lokomotiva
18. travnja 2020.
SUB / 19:00
Hajduk-Slaven Belupo
18. travnja 2020.
SUB / 19:00
Rijeka-Gorica
18. travnja 2020.
SUB / 19:00
Dinamo-Osijek
32. kolo
Izvještaj
22. travnja 2020.
SRI / 19:00
Inter-Zaprešić-Dinamo
22. travnja 2020.
SRI / 19:00
Osijek-Rijeka
22. travnja 2020.
SRI / 19:00
Gorica-Hajduk
22. travnja 2020.
SRI / 19:00
Slaven Belupo-Istra 1961
22. travnja 2020.
SRI / 19:00
Lokomotiva-Varaždin
33. kolo
Izvještaj
25. travnja 2020.
SUB / 19:00
Lokomotiva-Inter-Zaprešić
25. travnja 2020.
SUB / 19:00
Varaždin-Slaven Belupo
25. travnja 2020.
SUB / 19:00
Istra 1961-Gorica
25. travnja 2020.
SUB / 19:00
Hajduk-Osijek
25. travnja 2020.
SUB / 19:00
Rijeka-Dinamo
34. kolo
Izvještaj
02. svibnja 2020.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić-Rijeka
02. svibnja 2020.
SUB / 19:00
Dinamo-Hajduk
02. svibnja 2020.
SUB / 19:00
Osijek-Istra 1961
02. svibnja 2020.
SUB / 19:00
Gorica-Varaždin
02. svibnja 2020.
SUB / 19:00
Slaven Belupo-Lokomotiva
35. kolo
Izvještaj
09. svibnja 2020.
SUB / 19:00
Slaven Belupo-Inter-Zaprešić
09. svibnja 2020.
SUB / 19:00
Lokomotiva-Gorica
09. svibnja 2020.
SUB / 19:00
Varaždin-Osijek
09. svibnja 2020.
SUB / 19:00
Istra 1961-Dinamo
09. svibnja 2020.
SUB / 19:00
Hajduk-Rijeka
36. kolo
Izvještaj
17. svibnja 2020.
NED / 19:00
Inter-Zaprešić-Hajduk
17. svibnja 2020.
NED / 19:00
Rijeka-Istra 1961
17. svibnja 2020.
NED / 19:00
Dinamo-Varaždin
17. svibnja 2020.
NED / 19:00
Osijek-Lokomotiva
17. svibnja 2020.
NED / 19:00
Gorica-Slaven Belupo
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Dinamo00000000
2.Gorica00000000
3.Hajduk00000000
4.Inter-Zaprešić00000000
5.Istra 196100000000
6.Lokomotiva00000000
7.Osijek00000000
8.Rijeka00000000
9.Slaven Belupo00000000
10.Varaždin00000000

HT Prva liga

1.Dinamo000
2.Gorica000
3.Hajduk000
4.Inter-Zaprešić000
5.Istra 1961000
6.Lokomotiva000
7.Osijek000
8.Rijeka000
9.Slaven Belupo000
10.Varaždin000

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 1. kolo

Osijek - Slaven Belupo

Stadion Gradski vrt, 19.07.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 36. kolo

Osijek - Inter-Zaprešić 3:1

Stadion Gradski vrt, 26.05.2019. 19:00

NK Osijek @ Instagram