NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam

Hrvatski Telekom Prva liga 2019/20

  • Raspored i rezultati
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
Izvještaj
19. srpnja 2019.
PET / 19:00
Osijek20Slaven Belupo
19. srpnja 2019.
PET / 21:00
Dinamo30Lokomotiva
20. srpnja 2019.
SUB / 19:00
Rijeka21Varaždin
20. srpnja 2019.
SUB / 21:00
Gorica11Inter-Zaprešić
21. srpnja 2019.
NED / 20:00
Hajduk20Istra 1961
2. kolo
Izvještaj
26. srpnja 2019.
PET / 20:00
Inter-Zaprešić02Istra 1961
27. srpnja 2019.
SUB / 19:00
Slaven Belupo03Dinamo
27. srpnja 2019.
SUB / 21:00
Lokomotiva01Rijeka
28. srpnja 2019.
NED / 18:00
Gorica31Osijek
28. srpnja 2019.
NED / 20:00
Varaždin03Hajduk
3. kolo
Izvještaj
02. kolovoza 2019.
PET / 20:00
Dinamo31Gorica
03. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Istra 196131Varaždin
03. kolovoza 2019.
SUB / 21:00
Rijeka31Slaven Belupo
04. kolovoza 2019.
NED / 18:00
Hajduk30Lokomotiva
04. kolovoza 2019.
NED / 20:00
Osijek31Inter-Zaprešić
4. kolo
Izvještaj
09. kolovoza 2019.
PET / 20:00
Osijek00Dinamo
10. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić22Varaždin
10. kolovoza 2019.
SUB / 21:00
Lokomotiva41Istra 1961
11. kolovoza 2019.
NED / 18:00
Slaven Belupo21Hajduk
11. kolovoza 2019.
NED / 20:00
Gorica20Rijeka
5. kolo
Izvještaj
16. kolovoza 2019.
PET / 20:00
Inter-Zaprešić12Dinamo
17. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Varaždin11Lokomotiva
17. kolovoza 2019.
SUB / 21:00
Istra 196123Slaven Belupo
18. kolovoza 2019.
NED / 18:00
Hajduk30Gorica
18. kolovoza 2019.
NED / 20:00
Rijeka11Osijek
6. kolo
Izvještaj
24. kolovoza 2019.
SUB / 19:00
Slaven Belupo11Varaždin
24. kolovoza 2019.
SUB / 21:00
Inter-Zaprešić-Lokomotiva
25. kolovoza 2019.
NED / 16:00
Inter-Zaprešić12Lokomotiva
25. kolovoza 2019.
NED / 18:00
Gorica11Istra 1961
25. kolovoza 2019.
NED / 20:00
Osijek10Hajduk
18. prosinca 2019.
SRI / 17:00
Dinamo-Rijeka
7. kolo
Izvještaj
30. kolovoza 2019.
PET / 20:00
Lokomotiva61Slaven Belupo
31. kolovoza 2019.
SUB / 18:30
Hajduk10Dinamo
31. kolovoza 2019.
SUB / 21:00
Istra 196100Osijek
01. rujna 2019.
NED / 18:00
Varaždin13Gorica
01. rujna 2019.
NED / 20:00
Rijeka11Inter-Zaprešić
8. kolo
Izvještaj
13. rujna 2019.
PET / 18:00
Dinamo10Istra 1961
14. rujna 2019.
SUB / 16:30
Inter-Zaprešić31Slaven Belupo
14. rujna 2019.
SUB / 19:00
Gorica00Lokomotiva
15. rujna 2019.
NED / 16:30
Osijek22Varaždin
15. rujna 2019.
NED / 19:00
Rijeka11Hajduk
9. kolo
Izvještaj
20. rujna 2019.
PET / 18:00
Lokomotiva21Osijek
21. rujna 2019.
SUB / 16:30
Slaven Belupo20Gorica
21. rujna 2019.
SUB / 19:00
Varaždin10Dinamo
22. rujna 2019.
NED / 16:30
Hajduk31Inter-Zaprešić
22. rujna 2019.
NED / 19:00
Istra 196103Rijeka
10. kolo
Izvještaj
27. rujna 2019.
PET / 18:00
Lokomotiva-Dinamo
28. rujna 2019.
SUB / 16:30
Varaždin-Rijeka
28. rujna 2019.
SUB / 19:00
Slaven Belupo-Osijek
29. rujna 2019.
NED / 15:30
Inter-Zaprešić-Gorica
29. rujna 2019.
NED / 19:00
Istra 1961-Hajduk
11. kolo
Izvještaj
04. listopada 2019.
PET / 18:00
Istra 1961-Inter-Zaprešić
05. listopada 2019.
SUB / 16:30
Dinamo-Slaven Belupo
05. listopada 2019.
SUB / 19:00
Osijek-Gorica
06. listopada 2019.
NED / 16:30
Hajduk-Varaždin
06. listopada 2019.
NED / 19:00
Rijeka-Lokomotiva
12. kolo
Izvještaj
18. listopada 2019.
PET / 18:00
Gorica-Dinamo
19. listopada 2019.
SUB / 15:00
Varaždin-Istra 1961
19. listopada 2019.
SUB / 17:30
Slaven Belupo-Rijeka
20. listopada 2019.
NED / 15:00
Inter-Zaprešić-Osijek
20. listopada 2019.
NED / 17:30
Lokomotiva-Hajduk
13. kolo
Izvještaj
26. listopada 2019.
SUB / 19:00
Varaždin-Inter-Zaprešić
26. listopada 2019.
SUB / 19:00
Istra 1961-Lokomotiva
26. listopada 2019.
SUB / 19:00
Hajduk-Slaven Belupo
26. listopada 2019.
SUB / 19:00
Rijeka-Gorica
26. listopada 2019.
SUB / 19:00
Dinamo-Osijek
14. kolo
Izvještaj
02. studenog 2019.
SUB / 17:00
Dinamo-Inter-Zaprešić
02. studenog 2019.
SUB / 17:00
Osijek-Rijeka
02. studenog 2019.
SUB / 17:00
Gorica-Hajduk
02. studenog 2019.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Istra 1961
02. studenog 2019.
SUB / 17:00
Lokomotiva-Varaždin
15. kolo
Izvještaj
09. studenog 2019.
SUB / 17:00
Lokomotiva-Inter-Zaprešić
09. studenog 2019.
SUB / 17:00
Varaždin-Slaven Belupo
09. studenog 2019.
SUB / 17:00
Istra 1961-Gorica
09. studenog 2019.
SUB / 17:00
Hajduk-Osijek
09. studenog 2019.
SUB / 17:00
Rijeka-Dinamo
16. kolo
Izvještaj
23. studenog 2019.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Rijeka
23. studenog 2019.
SUB / 17:00
Dinamo-Hajduk
23. studenog 2019.
SUB / 17:00
Osijek-Istra 1961
23. studenog 2019.
SUB / 17:00
Gorica-Varaždin
23. studenog 2019.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Lokomotiva
17. kolo
Izvještaj
30. studenog 2019.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Inter-Zaprešić
30. studenog 2019.
SUB / 17:00
Lokomotiva-Gorica
30. studenog 2019.
SUB / 17:00
Varaždin-Osijek
30. studenog 2019.
SUB / 17:00
Istra 1961-Dinamo
30. studenog 2019.
SUB / 17:00
Hajduk-Rijeka
18. kolo
Izvještaj
07. prosinca 2019.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Hajduk
07. prosinca 2019.
SUB / 17:00
Rijeka-Istra 1961
07. prosinca 2019.
SUB / 17:00
Dinamo-Varaždin
07. prosinca 2019.
SUB / 17:00
Osijek-Lokomotiva
07. prosinca 2019.
SUB / 17:00
Gorica-Slaven Belupo
19. kolo
Izvještaj
14. prosinca 2019.
SUB / 17:00
Gorica-Inter-Zaprešić
14. prosinca 2019.
SUB / 17:00
Osijek-Slaven Belupo
14. prosinca 2019.
SUB / 17:00
Dinamo-Lokomotiva
14. prosinca 2019.
SUB / 17:00
Rijeka-Varaždin
14. prosinca 2019.
SUB / 17:00
Hajduk-Istra 1961
20. kolo
Izvještaj
01. veljače 2020.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Istra 1961
01. veljače 2020.
SUB / 17:00
Varaždin-Hajduk
01. veljače 2020.
SUB / 17:00
Lokomotiva-Rijeka
01. veljače 2020.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Dinamo
01. veljače 2020.
SUB / 17:00
Gorica-Osijek
21. kolo
Izvještaj
08. veljače 2020.
SUB / 17:00
Osijek-Inter-Zaprešić
08. veljače 2020.
SUB / 17:00
Dinamo-Gorica
08. veljače 2020.
SUB / 17:00
Rijeka-Slaven Belupo
08. veljače 2020.
SUB / 17:00
Hajduk-Lokomotiva
08. veljače 2020.
SUB / 17:00
Istra 1961-Varaždin
22. kolo
Izvještaj
15. veljače 2020.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Varaždin
15. veljače 2020.
SUB / 17:00
Lokomotiva-Istra 1961
15. veljače 2020.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Hajduk
15. veljače 2020.
SUB / 17:00
Gorica-Rijeka
15. veljače 2020.
SUB / 17:00
Osijek-Dinamo
23. kolo
Izvještaj
22. veljače 2020.
SUB / 17:00
Dinamo-Inter-Zaprešić
22. veljače 2020.
SUB / 17:00
Rijeka-Osijek
22. veljače 2020.
SUB / 17:00
Hajduk-Gorica
22. veljače 2020.
SUB / 17:00
Istra 1961-Slaven Belupo
22. veljače 2020.
SUB / 17:00
Varaždin-Lokomotiva
24. kolo
Izvještaj
29. veljače 2020.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Lokomotiva
29. veljače 2020.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Varaždin
29. veljače 2020.
SUB / 17:00
Gorica-Istra 1961
29. veljače 2020.
SUB / 17:00
Osijek-Hajduk
29. veljače 2020.
SUB / 17:00
Dinamo-Rijeka
25. kolo
Izvještaj
04. ožujka 2020.
SRI / 17:00
Rijeka-Inter-Zaprešić
04. ožujka 2020.
SRI / 17:00
Hajduk-Dinamo
04. ožujka 2020.
SRI / 17:00
Istra 1961-Osijek
04. ožujka 2020.
SRI / 17:00
Varaždin-Gorica
04. ožujka 2020.
SRI / 17:00
Lokomotiva-Slaven Belupo
26. kolo
Izvještaj
07. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Slaven Belupo
07. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Gorica-Lokomotiva
07. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Osijek-Varaždin
07. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Dinamo-Istra 1961
07. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Rijeka-Hajduk
27. kolo
Izvještaj
14. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Hajduk-Inter-Zaprešić
14. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Istra 1961-Rijeka
14. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Varaždin-Dinamo
14. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Lokomotiva-Osijek
14. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Gorica
28. kolo
Izvještaj
21. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Inter-Zaprešić-Gorica
21. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Slaven Belupo-Osijek
21. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Lokomotiva-Dinamo
21. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Varaždin-Rijeka
21. ožujka 2020.
SUB / 17:00
Istra 1961-Hajduk
29. kolo
Izvještaj
04. travnja 2020.
SUB / 19:00
Istra 1961-Inter-Zaprešić
04. travnja 2020.
SUB / 19:00
Hajduk-Varaždin
04. travnja 2020.
SUB / 19:00
Rijeka-Lokomotiva
04. travnja 2020.
SUB / 19:00
Dinamo-Slaven Belupo
04. travnja 2020.
SUB / 19:00
Osijek-Gorica
30. kolo
Izvještaj
11. travnja 2020.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić-Osijek
11. travnja 2020.
SUB / 19:00
Gorica-Dinamo
11. travnja 2020.
SUB / 19:00
Slaven Belupo-Rijeka
11. travnja 2020.
SUB / 19:00
Lokomotiva-Hajduk
11. travnja 2020.
SUB / 19:00
Varaždin-Istra 1961
31. kolo
Izvještaj
18. travnja 2020.
SUB / 19:00
Varaždin-Inter-Zaprešić
18. travnja 2020.
SUB / 19:00
Istra 1961-Lokomotiva
18. travnja 2020.
SUB / 19:00
Hajduk-Slaven Belupo
18. travnja 2020.
SUB / 19:00
Rijeka-Gorica
18. travnja 2020.
SUB / 19:00
Dinamo-Osijek
32. kolo
Izvještaj
22. travnja 2020.
SRI / 19:00
Inter-Zaprešić-Dinamo
22. travnja 2020.
SRI / 19:00
Osijek-Rijeka
22. travnja 2020.
SRI / 19:00
Gorica-Hajduk
22. travnja 2020.
SRI / 19:00
Slaven Belupo-Istra 1961
22. travnja 2020.
SRI / 19:00
Lokomotiva-Varaždin
33. kolo
Izvještaj
25. travnja 2020.
SUB / 19:00
Lokomotiva-Inter-Zaprešić
25. travnja 2020.
SUB / 19:00
Varaždin-Slaven Belupo
25. travnja 2020.
SUB / 19:00
Istra 1961-Gorica
25. travnja 2020.
SUB / 19:00
Hajduk-Osijek
25. travnja 2020.
SUB / 19:00
Rijeka-Dinamo
34. kolo
Izvještaj
02. svibnja 2020.
SUB / 19:00
Inter-Zaprešić-Rijeka
02. svibnja 2020.
SUB / 19:00
Dinamo-Hajduk
02. svibnja 2020.
SUB / 19:00
Osijek-Istra 1961
02. svibnja 2020.
SUB / 19:00
Gorica-Varaždin
02. svibnja 2020.
SUB / 19:00
Slaven Belupo-Lokomotiva
35. kolo
Izvještaj
09. svibnja 2020.
SUB / 19:00
Slaven Belupo-Inter-Zaprešić
09. svibnja 2020.
SUB / 19:00
Lokomotiva-Gorica
09. svibnja 2020.
SUB / 19:00
Varaždin-Osijek
09. svibnja 2020.
SUB / 19:00
Istra 1961-Dinamo
09. svibnja 2020.
SUB / 19:00
Hajduk-Rijeka
36. kolo
Izvještaj
17. svibnja 2020.
NED / 19:00
Inter-Zaprešić-Hajduk
17. svibnja 2020.
NED / 19:00
Rijeka-Istra 1961
17. svibnja 2020.
NED / 19:00
Dinamo-Varaždin
17. svibnja 2020.
NED / 19:00
Osijek-Lokomotiva
17. svibnja 2020.
NED / 19:00
Gorica-Slaven Belupo
#KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Hajduk9612175+1219
2.Dinamo8512124+816
3.Rijeka8431127+515
4.Lokomotiva94231512+314
5.Osijek9342119+213
6.Gorica93331112-112
7.Slaven Belupo93151121-1010
8.Istra 19619225915-68
9.Varaždin91441017-77
10.Inter-Zaprešić91351117-66
6 golova
Mario Ćuže, Ivan Krstanović
5 golova
Lirim Kastrati
4 gola
Kristijan Lovrić, Mirko Marić, Serder Serderov
3 gola
Iyayi Believe Atiemwen, Mijo Caktaš, Antonio Mirko Čolak, Jairo De Macedo Da Silva, Samuel Emem Eduok, Ivan Mamut, Antonio Mance, Robert Murić, Pape Cherif Ndiaye
2 gola
Franko Andrijašević, Leon Benko, Antonio Bosec, Domagoj Drožđek, Dejan Glavica, Stjepan Lončar, Nikola Moro, Bruno Petković, David Puclin, Marko Stolnik, Marko Tolić
1 gol
Hamza Barry, Petar Bočkaj, Petar Bosančić, Enis Cokaj, Toni Datković, Ivan Dolček, Neven Đurasek, Muzafer Ejupi, Mario Gavranović, Amer Gojak, Alexander Gorgon, Šime Gržan, Jessie Jensen Guera Djou, Dino Halilović, Jiloan Mohamed Hamad, Luka Ivanušec, Bassel Zakaria Jradi, Josip Juranović, Stanko Jurić, Damian Kadzior, Laszlo Kleinheisler, Matija Kolarić, Vitali Lisakovich, Michal Adam Maslowski, Faruku Miya, Frano Mlinar, Darko Nejašmić, Krystian Nowak, Regan Obeng, Daniel Olmo Carvajal, Mislav Oršić, Oliver Petrak, Igor Silva De Almeida, Stefan Simić, Joey Suk, Tonio Teklić, Ivan Tomečak, Borislav Aleksandrov Tsonev, Myrto Uzuni, Mihael Žaper

HT Prva liga

1.Hajduk9+1219
2.Dinamo8+816
3.Rijeka8+515
4.Lokomotiva9+314
5.Osijek9+213
6.Gorica9-112
7.Slaven Belupo9-1010
8.Istra 19619-68
9.Varaždin9-77
10.Inter-Zaprešić9-66

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 10. kolo

Slaven Belupo - Osijek

Gradski stadion 'Ivan Kušek Apaš', 28.09.2019. 19:00

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 9. kolo

Lokomotiva - Osijek 2:1

Nogometni stadion Zagreb, 20.09.2019. 18:00

NK Osijek @ Instagram