Bijelo-plavi klub

Navijači i simpatizeri Nogometnog kluba Osijek na jednom mjestu

Bijelo-plavi klub

Lega, legaliziraj se! Učlani se u Bijelo-plavi klub, ponosno pokaži svoju člansku i uživaj u brojnim pogodnostima u svom gradu!

Bijelo-plavi klub je klub koji okuplja navijače i simpatizere Nogometnog kluba Osijek, ali i sve ljude koji žele nastaviti pokretanje našeg grada! Učlanjenjem u Klub pokazuješ svoju aktivnu podršku bijelo-plavom pokretu te privrženost i pripadnost svom Klubu i svom gradu. Pokaži svoje boje, boje svog grada i Kluba!

Kroz besplatni program Bijelo-plavog kluba - NK Osijek Cashback Program* ulaziš u bijelo-plavi svijet pun pogodnosti te se kroz svaku kupovinu kod trgovaca partnera „legaliziraš“ svojom članskom iskaznicom i podržavaš svoj klub!

Uz NK Osijek člansku iskaznicu:

• aktivno sudjeluješ u bijelo-plavom pokretu
  • pokazuješ aktivnu podršku i pripadnost svom klubu
  • ostvaruješ pogodnosti pri kupnji kod više od 130.000 trgovaca partnera u Hrvatskoj i inozemstvu
  • pri svakoj kupovini kod trgovaca partnera ostvaruješ Cashback* i Shopping Points* za izvrsne Deals ponude*
  • dio iznosa svake tvoje kupovine kod trgovaca partnera ide u korist programa potpore mlađim razvojnim selekcijama Škole nogometa NK Osijek

Više o NK Osijek Cashback programu pročitaj na cashback.nk-osijek.hr, a ako imaš dodatnih pitanja slobodno ih uputi na service.nk-osijek@cashbackworld.com.

Bilo da produžuješ svoje članstvo u Bijelo-plavom klubu ili se prvi put učlanjuješ, postaješ član NK Osijek Cashback Programa i vlasnik NK Osijek članske iskaznice!

Postupak učlanjenja (za nove članove i one kojima je istekla članska iskaznica):

1. Ispunjavanjem obrasca u prostorijama Kluba ispod zapadne tribine stadiona Gradski vrt, u portir kućici na južnom parkingu stadiona, svake srijede od 12 do 15 sati. Obrazac vam je dostupan i online ovdje te ga možete donijeti ispunjenog na prodajno mjesto.
  2. Ispunjavanjem registracijskog obrasca online ovdje, nakon kojeg možete svoju člansku iskaznicu preuzeti na istom mjestu.

Članstvo u NK Osijek Cashback Programu je besplatno i neobvezujuće – odjava je moguća u bilo kojem trenutku, a ponovna prijava moguća u bilo kojem trenutku.

Prilikom postupanja s osobnim podacima naših članova i NK Osijek i Cashback postupaju sukladno Općoj uredbi o zaštiti podataka.

Izjavu o zaštiti podataka Nogometnog kluba Osijek možete pročitati ovdje.

Pravilnik o članstvu u Bijelo-plavom klubu pronađite ovdje.

Više informacija o Cashback programu i postupanju s osobnim podacima dostupno je u Općim uvjetima poslovanja za članove Cashback worldaIzjavi o zaštiti podataka i Suglasnosti za korištenje i prosljeđivanje podataka.

Odgovore na često postavljana pitanja pronađite ovdje.

Pokret se nastavlja! Ponosno #pokazisvojeboje!

6.Gorica9-112
8.Istra 19619-68