Bijelo-plavi poslovni klub

Networking uglednih tvrtki

Bijelo-plavi poslovni klub

Mjesto okupljanja tvrtki s razvojnom vizijom.

Članovi BIJELO-PLAVOG POSLOVNOG KLUBA su ugledne tvrtke koje su prepoznale veliki potencijal BIJELO-PLAVOG POKRETA i aktivno se uključile u pokret kroz sponzorstva i partnerstva.

Sponzorstvo Nogometnog kluba Osijek osigurava transfer novonastalih vrijednosti u Klubu na samog sponzora, visoku medijsku izloženost i vidljivost, nove načine slanja poruka targetiranim skupinama. Klub ciljano za svakog Klijenta osmišljava moderne, dinamične i inovativne načine komunikacije.

Partnerstvo s Nogometnim klubom Osijek može se ostvariti i kroz omogućavanje pogodnosti čalnovima BIJELO-PLAVOG KLUBA. Pogodnosti se najčešće realizraju kroz popuste (od 10% do 50%), ili kroz specifične ponude i evente koji se organiziraju kroz godinu s ugostiteljskim partnerima.

Partneri time postaju dio pokreta, uz prednost odabira nad konkurencijom osigurana im je izloženost i vidljivost u projektima Nogometnog kluba Osijek. Poslovni klub omogućuje izgradnju snažnog međusobnog networka partnera Kluba.

Razmjena informacija, iskustava i ideja događat će se na ciljanim sastancima, druženjima i eventima organiziranim za članove BIJELO-PLAVOG POSLOVNOG KLUBA.

6.Gorica9-112
8.Istra 19619-68