Postani Član

Postani član besplatnog programa Bijelo-plavog kluba - NK Osijek Cashback Program kroz koji ulaziš u bijelo-plavi svijet pun pogodnosti te se kroz svaku kupovinu kod trgovaca partnera „legaliziraš“ svojom članskom iskaznicom i podržavaš svoj klub!

Učlani se online klikom ovdje

Kako postati član?

• Radnim danima od 9 do 15 sati u portir kućici na južnom parkingu stadiona Gradski vrt
  • Prije utakmice na Bijelo-plavim kornerima
  • Na promo događajima u gradu i šire
  • Putem online platforme

Obrazac vam je dostupan i online ovdje te ga možete donijeti ispunjenog na prodajno mjesto.

Za učlanjenje maloljetnih osoba u Bijelo-plavi klub potrebno je ispuniti suglasnost roditelja/skrbnika. Izjavu o suglasnosti možete preuzeti ovdje te ju donijeti ispunjenu i potpisanu prilikom učlanjivanja.

Sve aktualnosti o partnerima, popustima, kupovinama i još mnogo toga pratite na NK Osijek Cashback web stranici ili aplikaciji.

Pogodnosti NK Osijek članske iskaznice

• Aktivno sudjeluješ u bijelo-plavom pokretu
  • Pokazuješ aktivnu podršku i pripadnost svom klubu
  • Ostvaruješ pogodnosti pri kupnji kod brojnih partnera
  • Pri svakoj kupovini kod trgovaca partnera ostvaruješ Cashback i Shopping Points za izvrsne Deals ponude
  • Dio iznosa svake tvoje kupovine kod trgovaca partnera ide u korist programa potpore mlađim razvojnim selekcijama Škole nogometa NK Osijek

Odgovore na često postavljena pitanja pronađite ovdje.

5.Gorica17+126
9.Istra 196117-1612