• Igrači
  • 1. KLM
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • 2. KLM
  • Ljestvica
  • Strijelci

Vratari

  • MatejBudač

  • PetarTolić

Braniči

  • IvanBorbaš

  • LukasKurtović

  • TvrtkoMaras

  • MarkoMokoš

  • NoaPurgar

  • NikšaŠabanović

Vezni igrači

  • JakovBabić

  • LukaBračun

  • MarkoKovačević

  • MatejMoržanj

  • LukaMrkonjić

Napadači

  • BornaBarić

  • Šimun PetarJaman

  • IvorKiraly

  • LukaMajić

  • JanRastovski

  • SandroVučko

1. kolo
11. rujna 2020.
PETAK / 17:00
Cibalia6:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
11. rujna 2020. / PETAK / 17:00
12. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Olimpija0:5NK Donji MiholjacIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
12. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
ŠN Željezničar1:3HYPO LIMAČIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
12. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Croatia Đakovo1:5Grafičar VodovodIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
2. kolo
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ7:0Croatia ĐakovoIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
NK Donji Miholjac1:3ŠN ŽeljezničarIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
HNK Vukovar 19910:7OlimpijaIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 18:30
Osijek5:1CibaliaIzvještaj
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 18:30
3. kolo
26. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Croatia Đakovo1:3NK Donji MiholjacIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 13:00
ŠN Željezničar6:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 13:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:00
Olimpija2:17OsijekIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:00
28. rujna 2020.
PONEDJELJAK / 16:00
Grafičar Vodovod3:1HYPO LIMAČIzvještaj
28. rujna 2020. / PONEDJELJAK / 16:00
4. kolo
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
NK Donji Miholjac0:0Grafičar VodovodIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
HNK Vukovar 19912:6Croatia ĐakovoIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 11:45
Osijek2:1ŠN ŽeljezničarIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 11:45
14. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Cibalia3:0OlimpijaIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
5. kolo
10. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
ŠN Željezničar2:0CibaliaIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Croatia Đakovo1:3OsijekIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ7:0NK Donji MiholjacIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Grafičar Vodovod6:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
6. kolo
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
HNK Vukovar 19910:6HYPO LIMAČIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Olimpija0:6ŠN ŽeljezničarIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Osijek0:1Grafičar VodovodIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
03. studenog 2020.
UTORAK / 14:30
Cibalia4:2Croatia ĐakovoIzvještaj
03. studenog 2020. / UTORAK / 14:30
7. kolo
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ1:1OsijekIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
NK Donji Miholjac1:3HNK Vukovar 1991Izvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Croatia Đakovo8:1OlimpijaIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 15:30
Grafičar Vodovod5:0CibaliaIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 15:30
8. kolo
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
ŠN Željezničar6:1Croatia ĐakovoIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 17:00
Osijek7:0NK Donji MiholjacIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 17:00
03. studenog 2020.
UTORAK / 10:00
Olimpija0:6Grafičar VodovodIzvještaj
03. studenog 2020. / UTORAK / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Cibalia1:2HYPO LIMAČIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
9. kolo
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ8:0OlimpijaIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
HNK Vukovar 19910:10OsijekIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 10:00
NK Donji Miholjac0:5CibaliaIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 10:00
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:30
Grafičar Vodovod1:1ŠN ŽeljezničarIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:30

I. liga HNS SO - Prednatjecatelji 2020./'21.

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Grafičar Vodovod8620273+2420
2.Osijek8611457+3819
3.HYPO LIMAČ8611356+2919
4.ŠN Željezničar8512268+1816
5.Cibalia84042017+312
6.NK Donji Miholjac82151026-167
7.Croatia Đakovo82062031-116
8.HNK Vukovar 19918107648-423
9.Olimpija81071053-433
 IgračKlubGol.
1Niko PerićHYPO LIMAČ10
2Stipan TopalićGrafičar Vodovod10
3Marko MerkašOsijek8
4Borna BrnjićŠN Željezničar8
5Dino BarićOsijek7
6Toni JurčevićOsijek7
7Luka MajorOsijek7
8Lovro DeklmanGrafičar Vodovod7
9Roko ZečevićHYPO LIMAČ6
10Ivan PaukovićOsijek6
11Eugen JarićŠN Željezničar6
12Pavle BalenovićCibalia5
13Petar MiladinovićHYPO LIMAČ5
14Fran JarabekNK Donji Miholjac5
15Tin VondrakOlimpija5
16Lukas BatracOsijek5
17Noel SliškovićCibalia4
18Marko ValentakCibalia4
19Ante MikulićCroatia Đakovo4
20Ivano VidakovićCroatia Đakovo4
21Niko PodgorščakHYPO LIMAČ4
22Mislav JozinGrafičar Vodovod4
23Valentin LozićCroatia Đakovo3
24Karlo KuđerskiHNK Vukovar 19913
25Vinko PlasajacHYPO LIMAČ3
26David MišićŠN Željezničar3
27Petar StanišićŠN Željezničar3
28Dorijan DorićCibalia2
29Niko LučićCibalia2
30Mihael HanerCroatia Đakovo2
31Lovro JamanCroatia Đakovo2
32Roko KnezCroatia Đakovo2
33Kristijan JuhasHNK Vukovar 19912
34Davor IvanovskiHYPO LIMAČ2
35Antun ŠpigelHYPO LIMAČ2
36David ŠimaraNK Donji Miholjac2
37Dominik PukljakOlimpija2
38Dino IdrizovićOsijek2
39Borna MiličićOsijek2
40Jakov ValinčićGrafičar Vodovod2
41Lukas IvićŠN Željezničar2
42Bruno MeđugoracŠN Željezničar2
43Luka BanjacCibalia1
44Ante ČavkaCibalia1
45Matej MarkotaCibalia1
46Ante DžakulaCroatia Đakovo1
47Bože KrajinovićCroatia Đakovo1
48Luka LovrićCroatia Đakovo1
49Ivan BaranjHNK Vukovar 19911
50Filip BrđaninHYPO LIMAČ1
51Rafael KrbavacHYPO LIMAČ1
52David MičićHYPO LIMAČ1
53Jan BandaloNK Donji Miholjac1
54Noa PrusinaNK Donji Miholjac1
55Ivan VrbanNK Donji Miholjac1
56David ČelebićOlimpija1
57Luka IvanovićOlimpija1
58Danijel ScheiblOlimpija1
59Gabriel PetrovićOsijek1
60Leon BrkićGrafičar Vodovod1
61Jakov KocijanGrafičar Vodovod1
62Dominik MehičićGrafičar Vodovod1
63Fran RudanGrafičar Vodovod1
64Lukas ŠemanjskiŠN Željezničar1
65Luka TomasŠN Željezničar1
1. kolo
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 10:00
NAŠK3:6Croatia ĐakovoIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 10:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 10:00
Belišće-:-BSK
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 10:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 10:00
FEŠK3:4OlimpijaIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 10:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 10:00
HNK Bilje2:5JedinstvoIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 10:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 10:00
NK Borac (KV)1:10OsijekIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 10:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 10:00
Višnjevac2:2Slavonac (T)Izvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 10:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 18:00
Valpovka Valpovo0:8Grafičar VodovodIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 18:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 18:00
Čepin0:6HYPO LIMAČIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 18:00
2. kolo
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
FEŠK-:-BSK
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
Croatia Đakovo6:1BelišćeIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
HYPO LIMAČ9:0Valpovka ValpovoIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
Višnjevac11:1ČepinIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 17:00
Olimpija11:1HNK BiljeIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 17:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 17:30
Jedinstvo1:1NK Borac (KV)Izvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 17:30
03. rujna 2020.
ČETVRTAK / 17:30
Grafičar Vodovod9:0NAŠKIzvještaj
03. rujna 2020. / ČETVRTAK / 17:30
10. rujna 2020.
ČETVRTAK / 17:30
Slavonac (T)1:7OsijekIzvještaj
10. rujna 2020. / ČETVRTAK / 17:30
3. kolo
05. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Valpovka Valpovo0:8VišnjevacIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
05. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
NAŠK0:6HYPO LIMAČIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
05. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Belišće2:7Grafičar VodovodIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
05. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
FEŠK1:3Croatia ĐakovoIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
05. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
HNK Bilje-:-BSK
05. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
05. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
NK Borac (KV)3:2OlimpijaIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
05. rujna 2020.
SUBOTA / 17:00
Čepin0:11Slavonac (T)Izvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 17:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Osijek8:0JedinstvoIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
4. kolo
12. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
BSK-:-NK Borac (KV)
12. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
12. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Croatia Đakovo9:1HNK BiljeIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
12. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Grafičar Vodovod5:3FEŠKIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
12. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ7:2BelišćeIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
12. rujna 2020.
SUBOTA / 17:00
Čepin0:2Valpovka ValpovoIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 17:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:00
Olimpija2:14OsijekIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Slavonac (T)7:0JedinstvoIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:00
Višnjevac3:0NAŠKIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:00
5. kolo
03. rujna 2020.
ČETVRTAK / 16:30
Jedinstvo2:4OlimpijaIzvještaj
03. rujna 2020. / ČETVRTAK / 16:30
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
NK Borac (KV)1:7Croatia ĐakovoIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
Osijek-:-BSK
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
NAŠK6:0ČepinIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
Belišće2:2VišnjevacIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
FEŠK1:13HYPO LIMAČIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
17. rujna 2020.
ČETVRTAK / 17:00
Valpovka Valpovo0:13Slavonac (T)Izvještaj
17. rujna 2020. / ČETVRTAK / 17:00
18. studenog 2020.
SRIJEDA / 10:00
HNK Bilje0:6Grafičar VodovodIzvještaj
18. studenog 2020. / SRIJEDA / 10:00
6. kolo
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ11:0HNK BiljeIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Višnjevac2:1FEŠKIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Čepin0:8BelišćeIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Valpovka Valpovo0:10NAŠKIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
BSK-:-Jedinstvo
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Croatia Đakovo2:9OsijekIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:30
Grafičar Vodovod0:3NK Borac (KV)Izvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:30
19. rujna 2020.
SUBOTA / 14:30
Slavonac (T)5:3OlimpijaIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 14:30
7. kolo
26. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
NAŠK-:-Slavonac (T)
26. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Belišće12:0Valpovka ValpovoIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
HNK Bilje0:7VišnjevacIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
NK Borac (KV)0:8HYPO LIMAČIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Jedinstvo0:8Croatia ĐakovoIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Olimpija-:-BSK
26. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 11:30
Osijek2:1Grafičar VodovodIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 11:30
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
FEŠK6:1ČepinIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
8. kolo
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Slavonac (T)-:-BSK
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Croatia Đakovo6:1OlimpijaIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Valpovka Valpovo0:8FEŠKIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
NAŠK1:3BelišćeIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Višnjevac5:2NK Borac (KV)Izvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
Čepin2:2HNK BiljeIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
Grafičar Vodovod1:6JedinstvoIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 15:00
HYPO LIMAČ1:1OsijekIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 15:00
9. kolo
10. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
HNK Bilje3:2Valpovka ValpovoIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
NK Borac (KV)1:1ČepinIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Belišće0:4Slavonac (T)Izvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Jedinstvo0:12HYPO LIMAČIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Olimpija2:0Grafičar VodovodIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
BSK-:-Croatia Đakovo
10. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Osijek4:3VišnjevacIzvještaj
10. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 10:00
FEŠK3:3NAŠKIzvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 10:00
10. kolo
17. listopada 2020.
SUBOTA / 09:00
Slavonac (T)2:2Croatia ĐakovoIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 09:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Grafičar Vodovod-:-BSK
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ5:0OlimpijaIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Višnjevac5:0JedinstvoIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Čepin1:8OsijekIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Valpovka Valpovo0:2NK Borac (KV)Izvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
NAŠK8:1HNK BiljeIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Belišće5:1FEŠKIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
11. kolo
24. listopada 2020.
SUBOTA / 09:30
Jedinstvo4:3ČepinIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 09:30
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Olimpija0:6VišnjevacIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
BSK-:-HYPO LIMAČ
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Croatia Đakovo12:0Grafičar VodovodIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
FEŠK1:4Slavonac (T)Izvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
HNK Bilje1:5BelišćeIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
NK Borac (KV)2:4NAŠKIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Osijek5:1Valpovka ValpovoIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
12. kolo
28. listopada 2020.
SRIJEDA / 18:30
Slavonac (T)5:0Grafičar VodovodIzvještaj
28. listopada 2020. / SRIJEDA / 18:30
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ5:0Croatia ĐakovoIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Višnjevac-:-BSK
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Valpovka Valpovo1:0JedinstvoIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
NAŠK4:6OsijekIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Belišće6:1NK Borac (KV)Izvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
FEŠK8:1HNK BiljeIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
02. studenog 2020.
PONEDJELJAK / 10:00
Čepin1:2OlimpijaIzvještaj
02. studenog 2020. / PONEDJELJAK / 10:00
13. kolo
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Jedinstvo0:0NAŠKIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Olimpija4:1Valpovka ValpovoIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
BSK-:-Čepin
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Croatia Đakovo1:3VišnjevacIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Grafičar Vodovod-:-HYPO LIMAČ
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
HNK Bilje0:12Slavonac (T)Izvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
NK Borac (KV)4:2FEŠKIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 15:00
Osijek3:2BelišćeIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 15:00
14. kolo
14. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Slavonac (T)0:4HYPO LIMAČIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Višnjevac0:3Grafičar VodovodIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Čepin1:8Croatia ĐakovoIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Valpovka Valpovo-:-BSK
14. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
NAŠK3:1OlimpijaIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Belišće4:4JedinstvoIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
FEŠK2:10OsijekIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
HNK Bilje1:5NK Borac (KV)Izvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
15. kolo
21. studenog 2020.
SUBOTA / 08:45
Osijek3:0HNK BiljeIzvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 08:45
21. studenog 2020.
SUBOTA / 09:00
Olimpija2:5BelišćeIzvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 09:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
BSK-:-NAŠK
21. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Croatia Đakovo6:0Valpovka ValpovoIzvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Grafičar Vodovod1:2ČepinIzvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ4:0VišnjevacIzvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Jedinstvo-:-FEŠK
21. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
NK Borac (KV)1:4Slavonac (T)Izvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00

II. liga HNS SO - Prednatjecatelji 2020./'21.

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek1413109021+6940
2.HYPO LIMAČ131210914+8737
3.Croatia Đakovo1410137628+4831
4.Slavonac (T)139227020+5029
5.Višnjevac149235720+3729
6.Belišće147255739+1823
7.Grafičar Vodovod136074137+418
8.Olimpija146083855-1718
9.NAŠK135264240+217
10.NK Borac (KV)145272751-2417
11.Jedinstvo133372256-3412
12.FEŠK133194055-1510
13.Valpovka Valpovo142012788-816
14.Čepin1412111376-635
15.HNK Bilje1411121394-814
16.BSK00000000
 IgračKlubGol.
1Niko PerićHYPO LIMAČ34
2Tin VondrakOlimpija27
3Stipan TopalićGrafičar Vodovod23
4Ante DžakulaCroatia Đakovo22
5Roko PavlovićFEŠK22
6Marko MerkašOsijek22
7Ante MikulićCroatia Đakovo21
8Roko ZečevićHYPO LIMAČ19
9Marin BabićBelišće19
10Leon DraškovićSlavonac (T)19
11Toni JurčevićOsijek17
12Niko KljaićOsijek17
13Denis RadićVišnjevac17
14Valentin LozićCroatia Đakovo16
15Luka MajorOsijek16
16Krešimir FišerSlavonac (T)16
17Lovro DeklmanGrafičar Vodovod16
18Lovro JamanCroatia Đakovo15
19Benjamin PeršićHYPO LIMAČ14
20Luka JovićJedinstvo14
21Petar MiladinovićHYPO LIMAČ13
22Bruno MikulićBelišće12
23Toma LadnjakVišnjevac12
24FRANO PEJIĆVišnjevac12
25Josip UremovićNAŠK11
26Dino BarićOsijek11
27Fran KerovecNK Borac (KV)10
28Lukas BatracOsijek10
29Mislav JozinGrafičar Vodovod10
30Antun ŠpigelHYPO LIMAČ9
31Matko MandićBelišće9
32Gerhard GvozdićNAŠK9
33Ivan PaukovićOsijek9
34Šimun LizakVišnjevac9
35Ivano VidakovićCroatia Đakovo8
36Ivano MomčilovićSlavonac (T)8
37Borna BrnjićŠN Željezničar8
38Saša JuroševićNK Borac (KV)7
39Noa NekićFEŠK7
40Niko KraljikNAŠK7
41Borna MiličićOsijek7
42Fabian ŠmitOsijek7
43Jure LozančićSlavonac (T)7
44Jakov StevićSlavonac (T)7
45Sergej KuzmanovićHYPO LIMAČ6
46Vinko PlasajacHYPO LIMAČ6
47Patrik VargaFEŠK6
48Ivan ĐajićSlavonac (T)6
49Eugen JarićŠN Željezničar6
50Matej PećiHNK Bilje5
51Ivano ŠtefančićHNK Bilje5
52Pavle BalenovićCibalia5
53Rafael KrbavacHYPO LIMAČ5
54Niko PodgorščakHYPO LIMAČ5
55Fran JarabekNK Donji Miholjac5
56Andrija KatrušaNAŠK5
57Sara ProdanovićNAŠK5
58Dino IdrizovićOsijek5
59Noel SliškovićCibalia4
60Marko ValentakCibalia4
61Mihael HanerCroatia Đakovo4
62David MičićHYPO LIMAČ4
63Gabrijel ČovčićBelišće4
64Jakov ŽuljBelišće4
65David SakalNK Borac (KV)4
66Ian ČorlukaČepin4
67Ivan VurbićČepin4
68Karlo InhofFEŠK4
69Dino LjubićOlimpija4
70Dominik PukljakOlimpija4
71Jakov BabićCroatia Đakovo3
72Karlo KuđerskiHNK Vukovar 19913
73Davor IvanovskiHYPO LIMAČ3
74Niko BradarićČepin3
75Josip OvžetskiJedinstvo3
76Luka IvanovićOlimpija3
77Danijel ScheiblOlimpija3
78Luka BelićValpovka Valpovo3
79Dominik MehičićGrafičar Vodovod3
80David MišićŠN Željezničar3
81Petar StanišićŠN Željezničar3
82Fran DegiacintoHNK Bilje2
83Dorijan DorićCibalia2
84Niko LučićCibalia2
85Luka BabićCroatia Đakovo2
86Roko KnezCroatia Đakovo2
87Kristijan JuhasHNK Vukovar 19912
88Filip BrđaninHYPO LIMAČ2
89Nikola UjevićHYPO LIMAČ2
90Jakov MiljkovićBelišće2
91Leo LozančićNK Borac (KV)2
92Sergej PetrovićNK Borac (KV)2
93David ŠimaraNK Donji Miholjac2
94Matej VrbanJedinstvo2
95Petar WalterJedinstvo2
96David ČelebićOlimpija2
97Tibor VukelićOlimpija2
98Luka Deže DemeOsijek2
99Maro GalićOsijek2
100Domagoj MarčičevićOsijek2
101Luka ĐajićSlavonac (T)2
102Marino MiloševićSlavonac (T)2
103Niko MihaljevićVišnjevac2
104Leon BrkićGrafičar Vodovod2
105Jakov KocijanGrafičar Vodovod2
106Fran RudanGrafičar Vodovod2
107Jakov ValinčićGrafičar Vodovod2
108Gabriel ValkovacGrafičar Vodovod2
109Lukas IvićŠN Željezničar2
110Bruno MeđugoracŠN Željezničar2
111Leon VendlHNK Bilje1
112Luka BanjacCibalia1
113Ante ČavkaCibalia1
114Matej MarkotaCibalia1
115Petar GašparCroatia Đakovo1
116Bože KrajinovićCroatia Đakovo1
117Luka LovrićCroatia Đakovo1
118Ivan BaranjHNK Vukovar 19911
119Luka AbramovićHYPO LIMAČ1
120Luka PerićHYPO LIMAČ1
121Niko BlaževićBelišće1
122Stjepan BrezovecBelišće1
123Petar BudišićBelišće1
124Luka KasapovićBelišće1
125David MatanovićBelišće1
126Dominik HorvatNK Borac (KV)1
127Daniel SelešiNK Borac (KV)1
128Moreno ČabajČepin1
129Lovro VojtulekČepin1
130Jan BandaloNK Donji Miholjac1
131Noa PrusinaNK Donji Miholjac1
132Ivan VrbanNK Donji Miholjac1
133Mija BoljkovacFEŠK1
134Andrija ŠiljegJedinstvo1
135Ante BabajNAŠK1
136Saša DragićNAŠK1
137Noa KušenićNAŠK1
138Gabriel VukšićNAŠK1
139Niko FilipovićOlimpija1
140Maruan El-AyediOsijek1
141Ante FilakovićOsijek1
142Matej GalirOsijek1
143Karlo GlavotaOsijek1
144Šimun KljaićOsijek1
145Gabriel PetrovićOsijek1
146Toni SušecOsijek1
147Borna CapanSlavonac (T)1
148Ognjen KneževićSlavonac (T)1
149Ognjen MartinovićSlavonac (T)1
150Mislav KokićValpovka Valpovo1
151Fabijan SalajićValpovka Valpovo1
152Stjepan VaržićValpovka Valpovo1
153Tomislav IvićVišnjevac1
154Dominik Munkačević KolarićVišnjevac1
155Ivan ZečevićVišnjevac1
156Leon BućkalovićGrafičar Vodovod1
157Borna FelingerGrafičar Vodovod1
158Noa JukićGrafičar Vodovod1
159Borna LekoGrafičar Vodovod1
160Bruno PejićGrafičar Vodovod1
161Lukas ŠemanjskiŠN Željezničar1
162Luka TomasŠN Željezničar1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se