• Igrači
  • 1. KLM
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • 2. KLM
  • Ljestvica
  • Strijelci

Vratari

  • MatejBudač

  • PetarTolić

Braniči

  • IvanBorbaš

  • LukasKurtović

  • TvrtkoMaras

  • MarkoMokoš

  • NoaPurgar

  • NikšaŠabanović

Vezni igrači

  • JakovBabić

  • LukaBračun

  • MarkoKovačević

  • MatejMoržanj

  • LukaMrkonjić

Napadači

  • BornaBarić

  • Šimun PetarJaman

  • IvorKiraly

  • LukaMajić

  • JanRastovski

  • SandroVučko

1. kolo
11. rujna 2020.
PETAK / 17:00
Cibalia6:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
11. rujna 2020. / PETAK / 17:00
12. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Olimpija0:5Donji MiholjacIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
12. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
ŠN Željezničar1:3HYPO LIMAČIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
12. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Croatia Đakovo1:5Grafičar VodovodIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
2. kolo
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ7:0Croatia ĐakovoIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Donji Miholjac1:3ŠN ŽeljezničarIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
HNK Vukovar 19910:7OlimpijaIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Osijek-:-Cibalia
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
3. kolo
26. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Olimpija-:-Osijek
26. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
ŠN Željezničar-:-HNK Vukovar 1991
26. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Croatia Đakovo-:-Donji Miholjac
26. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Grafičar Vodovod-:-HYPO LIMAČ
26. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
4. kolo
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Donji Miholjac-:-Grafičar Vodovod
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
HNK Vukovar 1991-:-Croatia Đakovo
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Osijek-:-ŠN Željezničar
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Cibalia-:-Olimpija
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
5. kolo
10. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
ŠN Željezničar-:-Cibalia
10. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Croatia Đakovo-:-Osijek
10. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Grafičar Vodovod-:-HNK Vukovar 1991
10. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ-:-Donji Miholjac
10. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
6. kolo
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
HNK Vukovar 1991-:-HYPO LIMAČ
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Osijek-:-Grafičar Vodovod
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Cibalia-:-Croatia Đakovo
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Olimpija-:-ŠN Željezničar
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
7. kolo
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Croatia Đakovo-:-Olimpija
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Grafičar Vodovod-:-Cibalia
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ-:-Osijek
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Donji Miholjac-:-HNK Vukovar 1991
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
8. kolo
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Osijek-:-Donji Miholjac
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Cibalia-:-HYPO LIMAČ
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Olimpija-:-Grafičar Vodovod
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
ŠN Željezničar-:-Croatia Đakovo
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
9. kolo
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Grafičar Vodovod-:-ŠN Željezničar
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ-:-Olimpija
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Donji Miholjac-:-Cibalia
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
HNK Vukovar 1991-:-Osijek
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00

I. liga HNS SO - Prednatjecatelji 2020./'21.

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.HYPO LIMAČ2200101+96
2.Cibalia110061+53
3.Grafičar Vodovod110051+43
4.Donji Miholjac210163+33
5.Olimpija210175+23
6.ŠN Željezničar21014403
7.Osijek00000000
8.Croatia Đakovo2002112-110
9.HNK Vukovar 19912002113-120
 IgračKlubGol.
1Petar MiladinovićHYPO LIMAČ4
2Fran JarabekDonji Miholjac3
3Niko PerićHYPO LIMAČ3
4Tin VondrakOlimpija3
5Pavle BalenovićCibalia2
6Stipan TopalićGrafičar Vodovod2
7Dominik PukljakOlimpija2
8Borna BrnjićŠN Željezničar2
9Eugen JarićŠN Željezničar2
10Jan BandaloDonji Miholjac1
11Noa PrusinaDonji Miholjac1
12Ivan VrbanDonji Miholjac1
13Niko LučićCibalia1
14Matej MarkotaCibalia1
15Noel SliškovićCibalia1
16Marko ValentakCibalia1
17Mihael HanerCroatia Đakovo1
18Karlo KuđerskiHNK Vukovar 19911
19Rafael KrbavacHYPO LIMAČ1
20Niko PodgorščakHYPO LIMAČ1
21Roko ZečevićHYPO LIMAČ1
22Lovro DeklmanGrafičar Vodovod1
23Mislav JozinGrafičar Vodovod1
24Jakov ValinčićGrafičar Vodovod1
25David ČelebićOlimpija1
26Luka IvanovićOlimpija1
1. kolo
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 10:00
NAŠK3:6Croatia ĐakovoIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 10:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 10:00
Belišće-:-BSK
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 10:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 10:00
FEŠK3:4OlimpijaIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 10:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 10:00
HNK Bilje2:5JedinstvoIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 10:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 10:00
NK Borac (KV)1:10OsijekIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 10:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 10:00
Višnjevac2:2Slavonac (T)Izvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 10:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 18:00
Valpovka Valpovo0:8Grafičar VodovodIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 18:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 18:00
Čepin0:6HYPO LIMAČIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 18:00
2. kolo
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
FEŠK-:-BSK
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
Croatia Đakovo6:1BelišćeIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
HYPO LIMAČ9:0Valpovka ValpovoIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
Višnjevac11:1ČepinIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 17:00
Olimpija11:1HNK BiljeIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 17:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 17:30
Jedinstvo1:1NK Borac (KV)Izvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 17:30
03. rujna 2020.
ČETVRTAK / 17:30
Grafičar Vodovod9:0NAŠKIzvještaj
03. rujna 2020. / ČETVRTAK / 17:30
10. rujna 2020.
ČETVRTAK / 17:30
Slavonac (T)1:7OsijekIzvještaj
10. rujna 2020. / ČETVRTAK / 17:30
3. kolo
05. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Valpovka Valpovo0:8VišnjevacIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
05. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
NAŠK0:6HYPO LIMAČIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
05. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Belišće2:7Grafičar VodovodIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
05. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
FEŠK1:3Croatia ĐakovoIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
05. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
HNK Bilje-:-BSK
05. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
05. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
NK Borac (KV)3:2OlimpijaIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
05. rujna 2020.
SUBOTA / 17:00
Čepin0:11Slavonac (T)Izvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 17:00
06. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Osijek8:0JedinstvoIzvještaj
06. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
4. kolo
12. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
BSK-:-NK Borac (KV)
12. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
12. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Croatia Đakovo9:1HNK BiljeIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
12. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Grafičar Vodovod5:3FEŠKIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
12. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ7:2BelišćeIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
12. rujna 2020.
SUBOTA / 17:00
Čepin0:2Valpovka ValpovoIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 17:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 09:00
Olimpija2:14OsijekIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 09:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 10:00
Slavonac (T)7:0JedinstvoIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 10:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:00
Višnjevac3:0NAŠKIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:00
5. kolo
03. rujna 2020.
ČETVRTAK / 16:30
Jedinstvo2:4OlimpijaIzvještaj
03. rujna 2020. / ČETVRTAK / 16:30
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
NAŠK6:0ČepinIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
Belišće2:2VišnjevacIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
FEŠK1:13HYPO LIMAČIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
HNK Bilje-:-Grafičar Vodovod
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
NK Borac (KV)1:7Croatia ĐakovoIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 10:00
Osijek-:-BSK
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 10:00
17. rujna 2020.
ČETVRTAK / 17:00
Valpovka Valpovo0:13Slavonac (T)Izvještaj
17. rujna 2020. / ČETVRTAK / 17:00
6. kolo
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
BSK-:-Jedinstvo
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Croatia Đakovo2:9OsijekIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ11:0HNK BiljeIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Višnjevac2:1FEŠKIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Čepin0:8BelišćeIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Valpovka Valpovo0:10NAŠKIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
19. rujna 2020.
SUBOTA / 10:30
Grafičar Vodovod0:3NK Borac (KV)Izvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 10:30
19. rujna 2020.
SUBOTA / 14:30
Slavonac (T)5:3OlimpijaIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 14:30
7. kolo
26. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
NAŠK-:-Slavonac (T)
26. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Belišće-:-Valpovka Valpovo
26. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
FEŠK-:-Čepin
26. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
HNK Bilje-:-Višnjevac
26. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
NK Borac (KV)-:-HYPO LIMAČ
26. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Osijek-:-Grafičar Vodovod
26. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Jedinstvo-:-Croatia Đakovo
26. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 10:00
Olimpija-:-BSK
26. rujna 2020. / SUBOTA / 10:00
8. kolo
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Slavonac (T)-:-BSK
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Croatia Đakovo-:-Olimpija
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Grafičar Vodovod-:-Jedinstvo
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ-:-Osijek
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Višnjevac-:-NK Borac (KV)
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Čepin-:-HNK Bilje
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Valpovka Valpovo-:-FEŠK
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
NAŠK-:-Belišće
03. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
9. kolo
10. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Belišće-:-Slavonac (T)
10. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
FEŠK-:-NAŠK
10. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
HNK Bilje-:-Valpovka Valpovo
10. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
NK Borac (KV)-:-Čepin
10. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Osijek-:-Višnjevac
10. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Jedinstvo-:-HYPO LIMAČ
10. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Olimpija-:-Grafičar Vodovod
10. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
10. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
BSK-:-Croatia Đakovo
10. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
10. kolo
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Slavonac (T)-:-Croatia Đakovo
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Grafičar Vodovod-:-BSK
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ-:-Olimpija
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Višnjevac-:-Jedinstvo
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Čepin-:-Osijek
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Valpovka Valpovo-:-NK Borac (KV)
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
NAŠK-:-HNK Bilje
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Belišće-:-FEŠK
17. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
11. kolo
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
FEŠK-:-Slavonac (T)
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
HNK Bilje-:-Belišće
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
NK Borac (KV)-:-NAŠK
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Osijek-:-Valpovka Valpovo
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Jedinstvo-:-Čepin
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Olimpija-:-Višnjevac
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
BSK-:-HYPO LIMAČ
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Croatia Đakovo-:-Grafičar Vodovod
24. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
12. kolo
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Slavonac (T)-:-Grafičar Vodovod
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ-:-Croatia Đakovo
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Višnjevac-:-BSK
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Čepin-:-Olimpija
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Valpovka Valpovo-:-Jedinstvo
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
NAŠK-:-Osijek
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
Belišće-:-NK Borac (KV)
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 10:00
FEŠK-:-HNK Bilje
31. listopada 2020. / SUBOTA / 10:00
13. kolo
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
HNK Bilje-:-Slavonac (T)
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
NK Borac (KV)-:-FEŠK
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Osijek-:-Belišće
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Jedinstvo-:-NAŠK
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Olimpija-:-Valpovka Valpovo
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
BSK-:-Čepin
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Croatia Đakovo-:-Višnjevac
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
07. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Grafičar Vodovod-:-HYPO LIMAČ
07. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
14. kolo
14. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Slavonac (T)-:-HYPO LIMAČ
14. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Višnjevac-:-Grafičar Vodovod
14. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Čepin-:-Croatia Đakovo
14. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Valpovka Valpovo-:-BSK
14. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
NAŠK-:-Olimpija
14. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Belišće-:-Jedinstvo
14. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
FEŠK-:-Osijek
14. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
HNK Bilje-:-NK Borac (KV)
14. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
15. kolo
21. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
NK Borac (KV)-:-Slavonac (T)
21. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Osijek-:-HNK Bilje
21. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Jedinstvo-:-FEŠK
21. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Olimpija-:-Belišće
21. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
BSK-:-NAŠK
21. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Croatia Đakovo-:-Valpovka Valpovo
21. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
Grafičar Vodovod-:-Čepin
21. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ-:-Višnjevac
21. studenog 2020. / SUBOTA / 10:00

II. liga HNS SO - Prednatjecatelji 2020./'21.

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.HYPO LIMAČ6600523+4918
2.Osijek5500486+4215
3.Croatia Đakovo65013316+1715
4.Višnjevac6420286+2214
5.Slavonac (T)64113912+2713
6.Grafičar Vodovod5401298+2112
7.Olimpija63032628-29
8.NK Borac (KV)5212920-117
9.NAŠK62041924-56
10.Belišće51131522-74
11.Jedinstvo5113822-144
12.Valpovka Valpovo6105248-463
13.BSK00000000
14.FEŠK5005927-180
15.HNK Bilje4004436-320
16.Čepin6006144-430
 IgračKlubGol.
1Tin VondrakOlimpija20
2Niko PerićHYPO LIMAČ16
3Ante DžakulaCroatia Đakovo12
4Stipan TopalićGrafičar Vodovod12
5Krešimir FišerSlavonac (T)12
6Benjamin PeršićHYPO LIMAČ10
7Leon DraškovićSlavonac (T)10
8Petar MiladinovićHYPO LIMAČ9
9Toni JurčevićOsijek9
10Denis RadićVišnjevac9
11Ante MikulićCroatia Đakovo8
12Luka MajorOsijek8
13Marko MerkašOsijek8
14Lovro DeklmanGrafičar Vodovod7
15Sergej KuzmanovićHYPO LIMAČ6
16Roko ZečevićHYPO LIMAČ6
17Josip UremovićNAŠK6
18Valentin LozićCroatia Đakovo5
19Marin BabićBelišće5
20Roko PavlovićFEŠK5
21Gerhard GvozdićNAŠK5
22Borna MiličićOsijek5
23Mislav JozinGrafičar Vodovod5
24Šimun LizakVišnjevac5
25Lovro JamanCroatia Đakovo4
26Rafael KrbavacHYPO LIMAČ4
27Fran KerovecNK Borac (KV)4
28Niko KljaićOsijek4
29Fabian ŠmitOsijek4
30Dino LjubićOlimpija4
31Jure LozančićSlavonac (T)4
32Ivano MomčilovićSlavonac (T)4
33Jakov StevićSlavonac (T)4
34Toma LadnjakVišnjevac4
35FRANO PEJIĆVišnjevac4
36Fran JarabekDonji Miholjac3
37Antun ŠpigelHYPO LIMAČ3
38Luka JovićJedinstvo3
39Josip OvžetskiJedinstvo3
40Matko MandićBelišće3
41Saša JuroševićNK Borac (KV)3
42Ivan PaukovićOsijek3
43Luka IvanovićOlimpija3
44Dominik PukljakOlimpija3
45Ivan ĐajićSlavonac (T)3
46Matej PećiHNK Bilje2
47Ivano ŠtefančićHNK Bilje2
48Pavle BalenovićCibalia2
49Mihael HanerCroatia Đakovo2
50Niko PodgorščakHYPO LIMAČ2
51Nikola UjevićHYPO LIMAČ2
52Bruno MikulićBelišće2
53Karlo InhofFEŠK2
54Noa NekićFEŠK2
55Andrija KatrušaNAŠK2
56Niko KraljikNAŠK2
57Sara ProdanovićNAŠK2
58Dominik MehičićGrafičar Vodovod2
59Gabriel ValkovacGrafičar Vodovod2
60David ČelebićOlimpija2
61Borna BrnjićŠN Željezničar2
62Eugen JarićŠN Željezničar2
63Niko MihaljevićVišnjevac2
64Jan BandaloDonji Miholjac1
65Noa PrusinaDonji Miholjac1
66Ivan VrbanDonji Miholjac1
67Niko LučićCibalia1
68Matej MarkotaCibalia1
69Noel SliškovićCibalia1
70Marko ValentakCibalia1
71Jakov BabićCroatia Đakovo1
72Luka BabićCroatia Đakovo1
73Ivano VidakovićCroatia Đakovo1
74Karlo KuđerskiHNK Vukovar 19911
75Luka PerićHYPO LIMAČ1
76Vinko PlasajacHYPO LIMAČ1
77Matej VrbanJedinstvo1
78Petar WalterJedinstvo1
79Gabrijel ČovčićBelišće1
80David MatanovićBelišće1
81Jakov MiljkovićBelišće1
82Jakov ŽuljBelišće1
83Sergej PetrovićNK Borac (KV)1
84David SakalNK Borac (KV)1
85Ian ČorlukaČepin1
86Saša DragićNAŠK1
87Dino BarićOsijek1
88Luka Deže DemeOsijek1
89Maro GalićOsijek1
90Matej GalirOsijek1
91Dino IdrizovićOsijek1
92Domagoj MarčičevićOsijek1
93Fabijan SalajićValpovka Valpovo1
94Stjepan VaržićValpovka Valpovo1
95Leon BrkićGrafičar Vodovod1
96Noa JukićGrafičar Vodovod1
97Bruno PejićGrafičar Vodovod1
98Fran RudanGrafičar Vodovod1
99Jakov ValinčićGrafičar Vodovod1
100Danijel ScheiblOlimpija1
101Borna CapanSlavonac (T)1
102Marino MiloševićSlavonac (T)1
103Tomislav IvićVišnjevac1
104Dominik Munkačević KolarićVišnjevac1
105Ivan ZečevićVišnjevac1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se