• Igrači
  • 1. NL Istok
  • Ljestvica
  • Strijelci
  • 2. NL Istok "A"
  • Ljestvica
  • Strijelci

Vratari

  • IvanoPenić

  • JosipPrimorac

  • IvanTerzić

Braniči

  • LukaDeže Deme

  • ŠimunKljaić

  • DominikPukljak

  • FabianŠmit

Vezni igrači

  • MaruanEl-Ayedi

  • AnteFilaković

  • MatejGalir

  • DomagojMarčičević

  • ToniSušec

Napadači

  • NikoKljaić

Igrači

  • VigoCigić

  • NoaGreganić

  • NiklasJukić

  • KarloKekelić

  • TomaMandić

  • JakovOreč

  • JakovPavić

  • EmanuelPavošević

  • FRANOPEJIĆ

  • LovroPetrović

  • KarloPrutki

  • IvanoSelak

  • LeonSertić

1. kolo
01. rujna 2022.
ČETVRTAK / 17:00
NK Amater0:10CibaliaIzvještaj
01. rujna 2022. / ČETVRTAK / 17:00
03. rujna 2022.
SUBOTA / 10:00
Slavonija1:8OsijekIzvještaj
03. rujna 2022. / SUBOTA / 10:00
03. rujna 2022.
SUBOTA / 10:00
Elektra0:8HYPO LIMAČIzvještaj
03. rujna 2022. / SUBOTA / 10:00
03. rujna 2022.
SUBOTA / 10:00
Đakovo Croatia6:8Grafičar VodovodIzvještaj
03. rujna 2022. / SUBOTA / 10:00
04. rujna 2022.
NEDJELJA / 10:00
HNK Vukovar 19910:3ŠN ŽeljezničarIzvještaj
04. rujna 2022. / NEDJELJA / 10:00
05. rujna 2022.
PONEDJELJAK / 17:00
ŠN Legen0:8MarsoniaIzvještaj
05. rujna 2022. / PONEDJELJAK / 17:00
2. kolo
09. rujna 2022.
PETAK / 18:00
Cibalia5:0Grafičar VodovodIzvještaj
09. rujna 2022. / PETAK / 18:00
10. rujna 2022.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ9:0ŠN LegenIzvještaj
10. rujna 2022. / SUBOTA / 10:00
10. rujna 2022.
SUBOTA / 10:00
NK Amater1:4SlavonijaIzvještaj
10. rujna 2022. / SUBOTA / 10:00
10. rujna 2022.
SUBOTA / 16:00
Osijek4:0HNK Vukovar 1991Izvještaj
10. rujna 2022. / SUBOTA / 16:00
11. rujna 2022.
NEDJELJA / 10:00
ŠN Željezničar7:1ElektraIzvještaj
11. rujna 2022. / NEDJELJA / 10:00
11. rujna 2022.
NEDJELJA / 13:00
Marsonia0:7Đakovo CroatiaIzvještaj
11. rujna 2022. / NEDJELJA / 13:00
3. kolo
17. rujna 2022.
SUBOTA / 10:00
Slavonija-:-Cibalia
17. rujna 2022. / SUBOTA / 10:00
17. rujna 2022.
SUBOTA / 10:00
HNK Vukovar 199113:1NK AmaterIzvještaj
17. rujna 2022. / SUBOTA / 10:00
17. rujna 2022.
SUBOTA / 10:00
Đakovo Croatia3:0HYPO LIMAČIzvještaj
17. rujna 2022. / SUBOTA / 10:00
18. rujna 2022.
NEDJELJA / 10:00
Elektra1:9OsijekIzvještaj
18. rujna 2022. / NEDJELJA / 10:00
18. rujna 2022.
NEDJELJA / 10:00
ŠN Legen1:6ŠN ŽeljezničarIzvještaj
18. rujna 2022. / NEDJELJA / 10:00
03. prosinca 2022.
SUBOTA / 10:00
Grafičar Vodovod2:2MarsoniaIzvještaj
03. prosinca 2022. / SUBOTA / 10:00
4. kolo
21. rujna 2022.
SRIJEDA / 18:00
ŠN Željezničar2:1Đakovo CroatiaIzvještaj
21. rujna 2022. / SRIJEDA / 18:00
24. rujna 2022.
SUBOTA / 09:00
Osijek14:0ŠN LegenIzvještaj
24. rujna 2022. / SUBOTA / 09:00
24. rujna 2022.
SUBOTA / 10:00
NK Amater2:2ElektraIzvještaj
24. rujna 2022. / SUBOTA / 10:00
24. rujna 2022.
SUBOTA / 10:00
Cibalia6:1MarsoniaIzvještaj
24. rujna 2022. / SUBOTA / 10:00
24. rujna 2022.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ9:0Grafičar VodovodIzvještaj
24. rujna 2022. / SUBOTA / 10:00
25. rujna 2022.
NEDJELJA / 10:00
Slavonija4:2HNK Vukovar 1991Izvještaj
25. rujna 2022. / NEDJELJA / 10:00
5. kolo
01. listopada 2022.
SUBOTA / 09:00
ŠN Legen3:5NK AmaterIzvještaj
01. listopada 2022. / SUBOTA / 09:00
01. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
Đakovo Croatia0:3OsijekIzvještaj
01. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
01. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
Elektra0:2SlavonijaIzvještaj
01. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
02. listopada 2022.
NEDJELJA / 09:30
Marsonia1:3HYPO LIMAČIzvještaj
02. listopada 2022. / NEDJELJA / 09:30
02. listopada 2022.
NEDJELJA / 12:45
Grafičar Vodovod1:6ŠN ŽeljezničarIzvještaj
02. listopada 2022. / NEDJELJA / 12:45
31. listopada 2022.
PONEDJELJAK / 11:00
HNK Vukovar 19910:8CibaliaIzvještaj
31. listopada 2022. / PONEDJELJAK / 11:00
6. kolo
08. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ2:0CibaliaIzvještaj
08. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
08. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
NK Amater4:3Đakovo CroatiaIzvještaj
08. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
08. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
Slavonija10:1ŠN LegenIzvještaj
08. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
09. listopada 2022.
NEDJELJA / 10:00
HNK Vukovar 19913:0ElektraIzvještaj
09. listopada 2022. / NEDJELJA / 10:00
09. listopada 2022.
NEDJELJA / 10:00
ŠN Željezničar3:4MarsoniaIzvještaj
09. listopada 2022. / NEDJELJA / 10:00
09. studenog 2022.
SRIJEDA / 18:00
Osijek4:0Grafičar VodovodIzvještaj
09. studenog 2022. / SRIJEDA / 18:00
7. kolo
13. listopada 2022.
ČETVRTAK / 17:30
Grafičar Vodovod4:3NK AmaterIzvještaj
13. listopada 2022. / ČETVRTAK / 17:30
15. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
Marsonia1:8OsijekIzvještaj
15. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
15. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ3:2ŠN ŽeljezničarIzvještaj
15. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
15. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
Đakovo Croatia2:0SlavonijaIzvještaj
15. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
15. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
Elektra0:8CibaliaIzvještaj
15. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
16. listopada 2022.
NEDJELJA / 10:00
ŠN Legen0:15HNK Vukovar 1991Izvještaj
16. listopada 2022. / NEDJELJA / 10:00
8. kolo
22. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
Cibalia6:1ŠN ŽeljezničarIzvještaj
22. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
22. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
NK Amater1:3MarsoniaIzvještaj
22. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
22. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
Slavonija9:1Grafičar VodovodIzvještaj
22. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
22. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
HNK Vukovar 1991-:-Đakovo Croatia
22. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
22. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
Elektra8:1ŠN LegenIzvještaj
22. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
22. listopada 2022.
SUBOTA / 19:30
Osijek0:2HYPO LIMAČIzvještaj
22. listopada 2022. / SUBOTA / 19:30
9. kolo
29. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
Đakovo Croatia6:0ElektraIzvještaj
29. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
29. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ5:0NK AmaterIzvještaj
29. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
29. listopada 2022.
SUBOTA / 13:00
Marsonia8:3SlavonijaIzvještaj
29. listopada 2022. / SUBOTA / 13:00
29. listopada 2022.
SUBOTA / 16:00
ŠN Legen0:15CibaliaIzvještaj
29. listopada 2022. / SUBOTA / 16:00
30. listopada 2022.
NEDJELJA / 10:00
Grafičar Vodovod0:8HNK Vukovar 1991Izvještaj
30. listopada 2022. / NEDJELJA / 10:00
30. listopada 2022.
NEDJELJA / 10:00
ŠN Željezničar0:4OsijekIzvještaj
30. listopada 2022. / NEDJELJA / 10:00
10. kolo
05. studenog 2022.
SUBOTA / 09:00
Cibalia1:2OsijekIzvještaj
05. studenog 2022. / SUBOTA / 09:00
05. studenog 2022.
SUBOTA / 10:00
NK Amater0:6ŠN ŽeljezničarIzvještaj
05. studenog 2022. / SUBOTA / 10:00
05. studenog 2022.
SUBOTA / 10:00
HNK Vukovar 19913:1MarsoniaIzvještaj
05. studenog 2022. / SUBOTA / 10:00
05. studenog 2022.
SUBOTA / 10:00
Elektra2:5Grafičar VodovodIzvještaj
05. studenog 2022. / SUBOTA / 10:00
05. studenog 2022.
SUBOTA / 10:00
ŠN Legen0:18Đakovo CroatiaIzvještaj
05. studenog 2022. / SUBOTA / 10:00
06. studenog 2022.
NEDJELJA / 10:00
Slavonija0:4HYPO LIMAČIzvještaj
06. studenog 2022. / NEDJELJA / 10:00
11. kolo
12. studenog 2022.
SUBOTA / 10:00
Đakovo Croatia1:3CibaliaIzvještaj
12. studenog 2022. / SUBOTA / 10:00
12. studenog 2022.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ3:1HNK Vukovar 1991Izvještaj
12. studenog 2022. / SUBOTA / 10:00
12. studenog 2022.
SUBOTA / 10:00
ŠN Željezničar5:2SlavonijaIzvještaj
12. studenog 2022. / SUBOTA / 10:00
13. studenog 2022.
NEDJELJA / 10:00
Grafičar Vodovod6:0ŠN LegenIzvještaj
13. studenog 2022. / NEDJELJA / 10:00
13. studenog 2022.
NEDJELJA / 14:00
Marsonia4:1ElektraIzvještaj
13. studenog 2022. / NEDJELJA / 14:00
20. studenog 2022.
NEDJELJA / 10:00
Osijek18:0NK AmaterIzvještaj
20. studenog 2022. / NEDJELJA / 10:00
12. kolo
Cibalia-:-NK Amater
Osijek-:-Slavonija
ŠN Željezničar-:-HNK Vukovar 1991
HYPO LIMAČ-:-Elektra
Marsonia-:-ŠN Legen
Grafičar Vodovod-:-Đakovo Croatia
13. kolo
Grafičar Vodovod-:-Cibalia
Đakovo Croatia-:-Marsonia
ŠN Legen-:-HYPO LIMAČ
Elektra-:-ŠN Željezničar
HNK Vukovar 1991-:-Osijek
Slavonija-:-NK Amater
14. kolo
Cibalia-:-Slavonija
NK Amater-:-HNK Vukovar 1991
Osijek-:-Elektra
ŠN Željezničar-:-ŠN Legen
HYPO LIMAČ-:-Đakovo Croatia
Marsonia-:-Grafičar Vodovod
15. kolo
Marsonia-:-Cibalia
Grafičar Vodovod-:-HYPO LIMAČ
Đakovo Croatia-:-ŠN Željezničar
ŠN Legen-:-Osijek
Elektra-:-NK Amater
HNK Vukovar 1991-:-Slavonija
16. kolo
Cibalia-:-HNK Vukovar 1991
Slavonija-:-Elektra
NK Amater-:-ŠN Legen
Osijek-:-Đakovo Croatia
ŠN Željezničar-:-Grafičar Vodovod
HYPO LIMAČ-:-Marsonia
17. kolo
HYPO LIMAČ-:-Cibalia
Marsonia-:-ŠN Željezničar
Grafičar Vodovod-:-Osijek
Đakovo Croatia-:-NK Amater
ŠN Legen-:-Slavonija
Elektra-:-HNK Vukovar 1991
18. kolo
Cibalia-:-Elektra
HNK Vukovar 1991-:-ŠN Legen
Slavonija-:-Đakovo Croatia
NK Amater-:-Grafičar Vodovod
Osijek-:-Marsonia
ŠN Željezničar-:-HYPO LIMAČ
19. kolo
ŠN Željezničar-:-Cibalia
HYPO LIMAČ-:-Osijek
Marsonia-:-NK Amater
Grafičar Vodovod-:-Slavonija
Đakovo Croatia-:-HNK Vukovar 1991
ŠN Legen-:-Elektra
20. kolo
Cibalia-:-ŠN Legen
Elektra-:-Đakovo Croatia
HNK Vukovar 1991-:-Grafičar Vodovod
Slavonija-:-Marsonia
NK Amater-:-HYPO LIMAČ
Osijek-:-ŠN Željezničar
21. kolo
Osijek-:-Cibalia
ŠN Željezničar-:-NK Amater
HYPO LIMAČ-:-Slavonija
Marsonia-:-HNK Vukovar 1991
Grafičar Vodovod-:-Elektra
Đakovo Croatia-:-ŠN Legen
22. kolo
Cibalia-:-Đakovo Croatia
ŠN Legen-:-Grafičar Vodovod
Elektra-:-Marsonia
HNK Vukovar 1991-:-HYPO LIMAČ
Slavonija-:-ŠN Željezničar
NK Amater-:-Osijek

1. NL Središte Istok - Prednatjecatelji

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek111001746+6830
2.HYPO LIMAČ111001487+4130
3.Cibalia10802627+5524
4.ŠN Željezničar117044123+1821
5.Marsonia115153337-416
6.Đakovo Croatia105054720+2715
7.HNK Vukovar 1991105054524+2115
8.Slavonija105053532+315
9.Grafičar Vodovod114162754-2713
10.NK Amater112181771-547
11.Elektra111191555-404
12.ŠN Legen1100116114-1080
 IgračKlubGol.
1Marko MarićOsijek25
2Karlo KuđerskiHNK Vukovar 199117
3David TotĐakovo Croatia15
4Niko PremužićĐakovo Croatia14
5Toni PerakHYPO LIMAČ14
6Juraj DeklmanGrafičar Vodovod13
7Niko JurčevićCibalia11
8Leon BabićHYPO LIMAČ11
9Fran DegiacintoHYPO LIMAČ11
10Niklas JukićOsijek11
11Mihael ŠalićCibalia10
12Jakov PavićOsijek10
13Izak HelSlavonija10
14Antun BelajevićCibalia9
15Luka FranjićHNK Vukovar 19919
16Borna FelingerGrafičar Vodovod9
17Šimun GusakŠN Željezničar9
18Jakov ErešCibalia8
19Niko SavićHYPO LIMAČ8
20Fran RosnakiNK Amater8
21Franko ČervenjakOsijek8
22Iskon PaulićSlavonija7
23Marko VranićSlavonija7
24Kristijan GligorevićNK Amater6
25Luka BlažekElektra6
26Matko ĆurkovićMarsonia6
27Ivano DanielMarsonia6
28David MehandžijaMarsonia6
29Luka LjubičCibalia5
30Ivan BaranjHNK Vukovar 19915
31Jakov BatinićElektra5
32Jan RaičŠN Željezničar5
33Šimun BartolovićCibalia4
34Luka ZirdumCibalia4
35Josip PitinacĐakovo Croatia4
36Antun ŽajdlikĐakovo Croatia4
37Luka MujkićHNK Vukovar 19914
38Barbara KokotMarsonia4
39Niko KljaićOsijek4
40Karlo PrutkiOsijek4
41Jakov ĐakovićSlavonija4
42Patrik MiškovićŠN Legen4
43Oliver JarićŠN Željezničar4
44Karlo PudićŠN Željezničar4
45Mihael TomaševićŠN Željezničar4
46Dominik AntolovićCibalia3
47Šimun BarićCibalia3
48Luka ŠimićCibalia3
49Filip JackanićĐakovo Croatia3
50Pavao LukačevićĐakovo Croatia3
51Andrej AsićHNK Vukovar 19913
52Tin KrižićHNK Vukovar 19913
53Lukas PaljušajHNK Vukovar 19913
54Andrija KožulMarsonia3
55Dominik HorvatOsijek3
56Emanuel PavoševićOsijek3
57Jakov LazarGrafičar Vodovod3
58Niko BabićŠN Željezničar3
59Ante ĆukušićŠN Željezničar3
60Ivan DamjanovićĐakovo Croatia2
61Domagoj ZeljkoNK Amater2
62Borna SenjićElektra2
63Patrik AnđelićMarsonia2
64Patrik BarišićMarsonia2
65Niko TomičićMarsonia2
66Vigo CigićOsijek2
67Lovro LucićSlavonija2
68Karlo BagarićŠN Željezničar2
69Luka RukavinaŠN Željezničar2
70Patrik MatićCibalia1
71Filip TomićCibalia1
72Matej AndrićĐakovo Croatia1
73Bruno BegovićĐakovo Croatia1
74Vito KokezaHYPO LIMAČ1
75Adrian MarušićNK Amater1
76Manuel ČesnekElektra1
77Filip ScheiblElektra1
78Lucas JakiMarsonia1
79Zvonimir KoporčićMarsonia1
80Karlo KekelićOsijek1
81Jakov OrečOsijek1
82Leon SertićOsijek1
83David ČakalićSlavonija1
84Emanuel ČernušakSlavonija1
85Jakov RadošićSlavonija1
86Niko BošnjakovićGrafičar Vodovod1
87Matej DakićGrafičar Vodovod1
88Laura MarijićŠN Legen1
89Lovro TolićŠN Legen1
90Marin GalistaŠN Željezničar1
91Jakov MijićŠN Željezničar1
1. kolo
03. rujna 2022.
SUBOTA / 09:00
HNK Bilje1:5VišnjevacIzvještaj
03. rujna 2022. / SUBOTA / 09:00
03. rujna 2022.
SUBOTA / 10:00
Osijek7:3NK MursaIzvještaj
03. rujna 2022. / SUBOTA / 10:00
03. rujna 2022.
SUBOTA / 16:00
HYPO LIMAČ8:1OlimpijaIzvještaj
03. rujna 2022. / SUBOTA / 16:00
04. rujna 2022.
NEDJELJA / 10:00
Darda0:2NK MetalacIzvještaj
04. rujna 2022. / NEDJELJA / 10:00
04. rujna 2022.
NEDJELJA / 11:00
Grafičar Vodovod3:6Slavonac (T)Izvještaj
04. rujna 2022. / NEDJELJA / 11:00
2. kolo
10. rujna 2022.
SUBOTA / 10:00
NK Mursa2:1VišnjevacIzvještaj
10. rujna 2022. / SUBOTA / 10:00
10. rujna 2022.
SUBOTA / 10:00
Olimpija5:1HNK BiljeIzvještaj
10. rujna 2022. / SUBOTA / 10:00
10. rujna 2022.
SUBOTA / 10:00
Slavonac (T)3:6HYPO LIMAČIzvještaj
10. rujna 2022. / SUBOTA / 10:00
10. rujna 2022.
SUBOTA / 10:00
NK Metalac2:3Grafičar VodovodIzvještaj
10. rujna 2022. / SUBOTA / 10:00
10. rujna 2022.
SUBOTA / 10:00
Osijek10:0DardaIzvještaj
10. rujna 2022. / SUBOTA / 10:00
3. kolo
17. rujna 2022.
SUBOTA / 10:00
Darda1:10NK MursaIzvještaj
17. rujna 2022. / SUBOTA / 10:00
17. rujna 2022.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ1:0NK MetalacIzvještaj
17. rujna 2022. / SUBOTA / 10:00
17. rujna 2022.
SUBOTA / 10:00
HNK Bilje1:8Slavonac (T)Izvještaj
17. rujna 2022. / SUBOTA / 10:00
18. rujna 2022.
NEDJELJA / 09:00
Višnjevac2:2OlimpijaIzvještaj
18. rujna 2022. / NEDJELJA / 09:00
10. studenog 2022.
ČETVRTAK / 18:00
Grafičar Vodovod1:3OsijekIzvještaj
10. studenog 2022. / ČETVRTAK / 18:00
4. kolo
24. rujna 2022.
SUBOTA / 10:00
Slavonac (T)7:1VišnjevacIzvještaj
24. rujna 2022. / SUBOTA / 10:00
24. rujna 2022.
SUBOTA / 10:00
NK Metalac6:0HNK BiljeIzvještaj
24. rujna 2022. / SUBOTA / 10:00
24. rujna 2022.
SUBOTA / 10:00
Osijek2:2HYPO LIMAČIzvještaj
24. rujna 2022. / SUBOTA / 10:00
24. rujna 2022.
SUBOTA / 10:00
Darda-:-Grafičar Vodovod
24. rujna 2022. / SUBOTA / 10:00
24. rujna 2022.
SUBOTA / 15:00
Olimpija1:2NK MursaIzvještaj
24. rujna 2022. / SUBOTA / 15:00
5. kolo
28. rujna 2022.
SRIJEDA / 10:00
HNK Bilje0:7OsijekIzvještaj
28. rujna 2022. / SRIJEDA / 10:00
01. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
Višnjevac3:0NK MetalacIzvještaj
01. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
01. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
Olimpija1:3Slavonac (T)Izvještaj
01. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
01. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
Grafičar Vodovod5:2NK MursaIzvještaj
01. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
01. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ13:1DardaIzvještaj
01. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
6. kolo
08. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
NK Mursa0:2Slavonac (T)Izvještaj
08. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
08. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
NK Metalac1:6OlimpijaIzvještaj
08. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
08. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
Osijek7:1VišnjevacIzvještaj
08. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
08. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
Darda3:1HNK BiljeIzvještaj
08. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
08. listopada 2022.
SUBOTA / 11:45
Grafičar Vodovod2:4HYPO LIMAČIzvještaj
08. listopada 2022. / SUBOTA / 11:45
7. kolo
15. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ2:1NK MursaIzvještaj
15. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
15. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
HNK Bilje0:7Grafičar VodovodIzvještaj
15. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
15. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
Višnjevac2:1DardaIzvještaj
15. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
16. listopada 2022.
NEDJELJA / 10:00
Slavonac (T)7:1NK MetalacIzvještaj
16. listopada 2022. / NEDJELJA / 10:00
16. listopada 2022.
NEDJELJA / 12:00
Osijek5:0OlimpijaIzvještaj
16. listopada 2022. / NEDJELJA / 12:00
8. kolo
22. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
NK Mursa9:1NK MetalacIzvještaj
22. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
22. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
Osijek5:1Slavonac (T)Izvještaj
22. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
22. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
Darda1:6OlimpijaIzvještaj
22. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
22. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ6:1HNK BiljeIzvještaj
22. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
22. listopada 2022.
SUBOTA / 14:00
Grafičar Vodovod2:2VišnjevacIzvještaj
22. listopada 2022. / SUBOTA / 14:00
9. kolo
29. listopada 2022.
SUBOTA / 09:00
Olimpija6:4Grafičar VodovodIzvještaj
29. listopada 2022. / SUBOTA / 09:00
29. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
NK Metalac2:4OsijekIzvještaj
29. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
29. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
HNK Bilje2:8NK MursaIzvještaj
29. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
29. listopada 2022.
SUBOTA / 10:00
Višnjevac1:5HYPO LIMAČIzvještaj
29. listopada 2022. / SUBOTA / 10:00
30. listopada 2022.
NEDJELJA / 10:00
Slavonac (T)8:0DardaIzvještaj
30. listopada 2022. / NEDJELJA / 10:00
10. kolo
05. studenog 2022.
SUBOTA / 10:00
NK Mursa2:7OsijekIzvještaj
05. studenog 2022. / SUBOTA / 10:00
05. studenog 2022.
SUBOTA / 10:00
NK Metalac-:-Darda
05. studenog 2022. / SUBOTA / 10:00
06. studenog 2022.
NEDJELJA / 09:00
Višnjevac2:1HNK BiljeIzvještaj
06. studenog 2022. / NEDJELJA / 09:00
06. studenog 2022.
NEDJELJA / 10:00
Olimpija2:1HYPO LIMAČIzvještaj
06. studenog 2022. / NEDJELJA / 10:00
06. studenog 2022.
NEDJELJA / 11:00
Slavonac (T)1:1Grafičar VodovodIzvještaj
06. studenog 2022. / NEDJELJA / 11:00
11. kolo
12. studenog 2022.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ4:1Slavonac (T)Izvještaj
12. studenog 2022. / SUBOTA / 10:00
12. studenog 2022.
SUBOTA / 10:00
Darda-:-Osijek
12. studenog 2022. / SUBOTA / 10:00
12. studenog 2022.
SUBOTA / 13:30
Grafičar Vodovod4:2NK MetalacIzvještaj
12. studenog 2022. / SUBOTA / 13:30
13. studenog 2022.
NEDJELJA / 09:00
Višnjevac0:3NK MursaIzvještaj
13. studenog 2022. / NEDJELJA / 09:00
13. studenog 2022.
NEDJELJA / 10:00
HNK Bilje0:7OlimpijaIzvještaj
13. studenog 2022. / NEDJELJA / 10:00
12. kolo
19. studenog 2022.
SUBOTA / 10:00
NK Mursa-:-Darda
19. studenog 2022. / SUBOTA / 10:00
19. studenog 2022.
SUBOTA / 10:00
Osijek5:3Grafičar VodovodIzvještaj
19. studenog 2022. / SUBOTA / 10:00
19. studenog 2022.
SUBOTA / 10:00
NK Metalac1:3HYPO LIMAČIzvještaj
19. studenog 2022. / SUBOTA / 10:00
19. studenog 2022.
SUBOTA / 10:00
Slavonac (T)-:-HNK Bilje
19. studenog 2022. / SUBOTA / 10:00
27. studenog 2022.
NEDJELJA / 11:00
Olimpija2:0VišnjevacIzvještaj
27. studenog 2022. / NEDJELJA / 11:00
13. kolo
26. studenog 2022.
SUBOTA / 09:00
Višnjevac1:0Slavonac (T)Izvještaj
26. studenog 2022. / SUBOTA / 09:00
26. studenog 2022.
SUBOTA / 10:00
NK Mursa1:1OlimpijaIzvještaj
26. studenog 2022. / SUBOTA / 10:00
26. studenog 2022.
SUBOTA / 10:00
HYPO LIMAČ-:-Osijek
26. studenog 2022. / SUBOTA / 10:00
27. studenog 2022.
NEDJELJA / 10:00
HNK Bilje1:5NK MetalacIzvještaj
27. studenog 2022. / NEDJELJA / 10:00
27. studenog 2022.
NEDJELJA / 14:00
Grafičar Vodovod11:0DardaIzvještaj
27. studenog 2022. / NEDJELJA / 14:00
14. kolo
NK Mursa-:-Grafičar Vodovod
Darda-:-HYPO LIMAČ
Osijek-:-HNK Bilje
NK Metalac-:-Višnjevac
Slavonac (T)-:-Olimpija
15. kolo
Slavonac (T)-:-NK Mursa
Olimpija-:-NK Metalac
Višnjevac-:-Osijek
HNK Bilje-:-Darda
HYPO LIMAČ-:-Grafičar Vodovod
16. kolo
NK Mursa-:-HYPO LIMAČ
Grafičar Vodovod-:-HNK Bilje
Darda-:-Višnjevac
Osijek-:-Olimpija
NK Metalac-:-Slavonac (T)
17. kolo
NK Metalac-:-NK Mursa
Slavonac (T)-:-Osijek
Olimpija-:-Darda
Višnjevac-:-Grafičar Vodovod
HNK Bilje-:-HYPO LIMAČ
18. kolo
NK Mursa-:-HNK Bilje
HYPO LIMAČ-:-Višnjevac
Grafičar Vodovod-:-Olimpija
Darda-:-Slavonac (T)
Osijek-:-NK Metalac
19. kolo
Osijek-:-NK Mursa
Darda-:-NK Metalac
Grafičar Vodovod-:-Slavonac (T)
HYPO LIMAČ-:-Olimpija
HNK Bilje-:-Višnjevac
20. kolo
NK Mursa-:-Višnjevac
Olimpija-:-HNK Bilje
Slavonac (T)-:-HYPO LIMAČ
NK Metalac-:-Grafičar Vodovod
Osijek-:-Darda
21. kolo
Darda-:-NK Mursa
Grafičar Vodovod-:-Osijek
HYPO LIMAČ-:-NK Metalac
HNK Bilje-:-Slavonac (T)
Višnjevac-:-Olimpija
22. kolo
NK Mursa-:-Olimpija
Slavonac (T)-:-Višnjevac
NK Metalac-:-HNK Bilje
Osijek-:-HYPO LIMAČ
Darda-:-Grafičar Vodovod
23. kolo
Grafičar Vodovod-:-NK Mursa
HYPO LIMAČ-:-Darda
HNK Bilje-:-Osijek
Višnjevac-:-NK Metalac
Olimpija-:-Slavonac (T)
24. kolo
NK Mursa-:-Slavonac (T)
NK Metalac-:-Olimpija
Osijek-:-Višnjevac
Darda-:-HNK Bilje
Grafičar Vodovod-:-HYPO LIMAČ
25. kolo
HYPO LIMAČ-:-NK Mursa
HNK Bilje-:-Grafičar Vodovod
Višnjevac-:-Darda
Olimpija-:-Osijek
Slavonac (T)-:-NK Metalac
26. kolo
NK Mursa-:-NK Metalac
Osijek-:-Slavonac (T)
Darda-:-Olimpija
Grafičar Vodovod-:-Višnjevac
HYPO LIMAČ-:-HNK Bilje
27. kolo
HNK Bilje-:-NK Mursa
Višnjevac-:-HYPO LIMAČ
Olimpija-:-Grafičar Vodovod
Slavonac (T)-:-Darda
NK Metalac-:-Osijek

2. NL Središte Istok ''A'' - Prednatjecatelji

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek1110106215+4731
2.HYPO LIMAČ1210115516+3931
3.Olimpija137244029+1123
4.Slavonac (T)127144724+2322
5.NK Mursa126154330+1319
6.Grafičar Vodovod125254633+1317
7.Višnjevac135262133-1217
8.NK Metalac123092341-189
9.Darda9108763-563
10.HNK Bilje120012969-600
 IgračKlubGol.
1Marko MarićOsijek43
2Juraj DeklmanGrafičar Vodovod33
3Niklas JukićOsijek31
4Borna FelingerGrafičar Vodovod20
5Fran DegiacintoHYPO LIMAČ18
6Karlo KuđerskiHNK Vukovar 199117
7Toni PerakHYPO LIMAČ17
8Fran ŠulerNK Mursa16
9David TotĐakovo Croatia15
10Niko PremužićĐakovo Croatia14
11Leon BabićHYPO LIMAČ13
12Hrvoje GrgićNK Metalac12
13Šimun PivićOlimpija12
14Jakov PavićOsijek12
15Niko JurčevićCibalia11
16Karlo ŠkalaNK Mursa11
17Dominik HorvatOsijek11
18Mihael ŠalićCibalia10
19Izak HelSlavonija10
20Luka SiliVišnjevac10
21Antun BelajevićCibalia9
22Luka FranjićHNK Vukovar 19919
23Tadej ĐukićHYPO LIMAČ9
24Luka KasačOlimpija9
25Ivan ĐajićSlavonac (T)9
26Šimun GusakŠN Željezničar9
27Jakov ErešCibalia8
28Šimun HatHYPO LIMAČ8
29Niko SavićHYPO LIMAČ8
30Fran RosnakiNK Amater8
31Franko ČervenjakOsijek8
32Emanuel PavoševićOsijek8
33Petar TufekovićSlavonac (T)8
34Josip HlebecHYPO LIMAČ7
35Luka PetrovićOlimpija7
36Iskon PaulićSlavonija7
37Marko VranićSlavonija7
38Jakov LazarGrafičar Vodovod7
39Kristijan GligorevićNK Amater6
40Luka BlažekElektra6
41Matko ĆurkovićMarsonia6
42Ivano DanielMarsonia6
43David MehandžijaMarsonia6
44David LukavečkiSlavonac (T)6
45Marin VukovićSlavonac (T)6
46Luka LjubičCibalia5
47Ivan BaranjHNK Vukovar 19915
48Jakov BatinićElektra5
49Niko ŠimovićNK Metalac5
50Tin SarilarOsijek5
51Franko JakobovićSlavonac (T)5
52Rafael RadoSlavonac (T)5
53Niko BošnjakovićGrafičar Vodovod5
54Jan RaičŠN Željezničar5
55Sven EđedHNK Bilje4
56Šimun BartolovićCibalia4
57Luka ZirdumCibalia4
58Josip PitinacĐakovo Croatia4
59Antun ŽajdlikĐakovo Croatia4
60Luka MujkićHNK Vukovar 19914
61Zvonimir BeloševićHYPO LIMAČ4
62David MiljkovićHYPO LIMAČ4
63Mata NovakDarda4
64Barbara KokotMarsonia4
65Juraj IvankovićNK Mursa4
66Adrian KraljNK Mursa4
67Marin KovačevićOlimpija4
68Niko KljaićOsijek4
69Karlo PrutkiOsijek4
70Jakov ĐakovićSlavonija4
71Patrik MiškovićŠN Legen4
72Oliver JarićŠN Željezničar4
73Karlo PudićŠN Željezničar4
74Mihael TomaševićŠN Željezničar4
75Dominik AntolovićCibalia3
76Šimun BarićCibalia3
77Luka ŠimićCibalia3
78Filip JackanićĐakovo Croatia3
79Pavao LukačevićĐakovo Croatia3
80Andrej AsićHNK Vukovar 19913
81Tin KrižićHNK Vukovar 19913
82Lukas PaljušajHNK Vukovar 19913
83Tin BiroHYPO LIMAČ3
84Andrija KožulMarsonia3
85Mato ŠolićNK Metalac3
86Roko ŠabićNK Mursa3
87Leon SertićOsijek3
88Matej GregićSlavonac (T)3
89Niko BabićŠN Željezničar3
90Ante ĆukušićŠN Željezničar3
91Matija KajićHNK Bilje2
92Ivan DamjanovićĐakovo Croatia2
93Frano PerišaHYPO LIMAČ2
94Domagoj ZeljkoNK Amater2
95Borna SenjićElektra2
96Patrik AnđelićMarsonia2
97Patrik BarišićMarsonia2
98Niko TomičićMarsonia2
99Borna TomušilovićNK Metalac2
100Dino KatavićNK Mursa2
101Šimun CrljenOlimpija2
102Lucija VondrakOlimpija2
103Marko VrdoljakOlimpija2
104Vigo CigićOsijek2
105Roko MajerSlavonac (T)2
106Lovro LucićSlavonija2
107Marko VlašićVišnjevac2
108Šimun VukoVišnjevac2
109Martin HumerGrafičar Vodovod2
110Juraj RanđelovićGrafičar Vodovod2
111Karlo BagarićŠN Željezničar2
112Luka RukavinaŠN Željezničar2
113Luka NađHNK Bilje1
114David ŠašvariHNK Bilje1
115Patrik MatićCibalia1
116Filip TomićCibalia1
117Matej AndrićĐakovo Croatia1
118Bruno BegovićĐakovo Croatia1
119Filip DegiacintoHYPO LIMAČ1
120Vito KokezaHYPO LIMAČ1
121Šimun PetrinovićHYPO LIMAČ1
122Niko PetrovićHYPO LIMAČ1
123Ivano ŠtefančićHYPO LIMAČ1
124Luka VukovićHYPO LIMAČ1
125Adrian MarušićNK Amater1
126Jan MršićDarda1
127David PopeDarda1
128Ivano SušacDarda1
129Manuel ČesnekElektra1
130Filip ScheiblElektra1
131Lucas JakiMarsonia1
132Zvonimir KoporčićMarsonia1
133Aaron VargaNK Metalac1
134Marko BegovićNK Mursa1
135Matija ČorkovićNK Mursa1
136Josip LeškovićNK Mursa1
137Duje BuljubašićOlimpija1
138Tin TrošićOlimpija1
139Karlo KekelićOsijek1
140Mislav KrstanovićOsijek1
141Jakov OrečOsijek1
142Duje ŠutaloOsijek1
143David ČakalićSlavonija1
144Emanuel ČernušakSlavonija1
145Jakov RadošićSlavonija1
146Fabian AbičićVišnjevac1
147Vito ČurikVišnjevac1
148Ivano LazarevićVišnjevac1
149Lukas MlikotaVišnjevac1
150MARTIN PASTUOVIĆVišnjevac1
151Jakov ŠustićVišnjevac1
152Mario VlašićVišnjevac1
153Matej DakićGrafičar Vodovod1
154Mislav KroloGrafičar Vodovod1
155Borna PoljarevićGrafičar Vodovod1
156Laura MarijićŠN Legen1
157Lovro TolićŠN Legen1
158Marin GalistaŠN Željezničar1
159Jakov MijićŠN Željezničar1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se
Moje članstvo!