Moraju li malodobna djeca imati ulaznicu za utakmicu?

Da, sve osobe koje žele pristupiti stadionu Gradski vrt, bez obzira na dob, moraju imati ulaznicu.

Ostvarujem li popust na kupovinu ulaznice ako imam člansku iskaznicu NK Osijek?

Da, svi članovi Bijelo-plavog kluba ostvaruju popust od 50% na kupovinu ulaznica za utakmice koje se odigravaju na Stadionu Gradski vrt osim ako prethodno posebnoj utakmici nije naznačeno drugačije.

Ostvarujem li popust na kupovinu ulaznice ako se učlanim u NK Osijek istog dana kada i kupujem ulaznicu?

Da, dovoljno je pokazati letak koji ste dobili prilikom učlanjenja kako biste ostvarili popust na kupovinu ulaznice.

Gdje mogu kupiti ulaznicu za utakmicu?

Ulaznicu je moguće kupiti putem interneta ili na blagajnama Istok i Zapad na stadionu. Radno vrijeme blagajni objavljeno je na službenim stranicama NK Osijek.

Koliko ranije mogu ući na stadion sa svojom ulaznicom?

Ulazi na stadion otvaraju se ovisno o utakmici. Vrijeme otvaranja ulaza naznačeno je na svakoj ulaznici.

Moram li ući na ulaz koji je naznačen na ulaznici ili mogu ući na bilo koji drugi ulaz na stadionu?

Da, ulaz na stadion je omogućen isključivo na ulaz koji je naznačen na ulaznici.

Ako izađem za vrijeme poluvremena izvan stadiona mogu li ponovno ući s istom ulaznicom?

Ako napustite stadion nažalost nećete biti ponovno pušteni s istom ulaznicom.

Koji je maksimalan broj ulaznica koje jedna osoba može kupiti?

Svaka osoba može kupiti do najviše 4 (četiri) ulaznice za utakmice Hrvatski Telekom Prve lige ili utakmice UEFA natjecanja uz predočenje osobnog dokumenta nositelja ulaznice za svaku pojedinu ulaznicu odnosno za kupovinu svake ulaznice je potrebno predočiti po jedan osobni dokument.Na svaku pojedinu ulaznicu se ispisuje ime i prezime i datum rođenja nositelja ulaznice.

Kupio/la sam ulaznicu dan prije utakmice i nisam mogao/la doći na utakmicu ostvarujem li pravo na povrat novca?

Nažalost ne. Povrat novca za kupljenu ulaznicu ostvaruje se ako je došlo do promjene termina ili otkazivanja utakmice.

Mogu li prilikom kupovine ulaznice plaćanje izvršiti karticom?

Nažalost ne. Plaćanje ulaznica vrši se isključivo gotovinom.

Nije mi dopušteno kupiti ulaznicu na svoje ime. U čemu je problem?

Prilikom kupovine ulaznica djelatnici NK Osijek u sustav upisuju Vaše osobne podatke ime i prezime, te datum rođenja. Ako postoji zabrana prisustvovanju nogometnih utakmica od strane Hrvatske policije naši djelatnici nisu u mogućnosti izvršiti prodaju ulaznice. Molimo Vas da razlog i rok zabrane provjerite s policijskom upravom.

Dan prije sam kupio/la ulaznicu i izgubio/la sam ju, može li mi se ista ponovno isprintati?

Nažalost nismo u mogućnosti izgubljenu ulaznicu ponovno isprintati.

Kupio/la sam ulaznicu koja glasi na moje ime i ne mogu doći na utakmicu mogu li dati ulaznicu nekom prijatelju/članu obitelji?

Osoba na koju ulaznica glasi mora ju i iskoristiti. Na žalost nije moguće dati ulaznicu osobi na koju ista ne glasi.

Slažem se