Marin Knežević
1520Mateo Jakšić
Treneri
Davor RupnikDino Skender

Momčad Osijeka II je imala veći posjed lopte i inicijativu, a domaćin je golom Pačara došao do bodova.

Pred oko tri stotine gledatelja na stadionu u Bijelom Brdu u derbiju 14. kola Treće Hrvatske nogometne lige istok igrali su vodeći BSK i Osijek II. Po vrlo teškom i blatnjavom terenu vidjeli smo vrlo zanimljivu i borbenu utakmicu, a domaćin je slavio s 1:0 golom Pačara koji se, u 43. minuti, dobro snašao u suparničkom šesnaestercu i iskosa s desne strane precizim udarcem pogodio Kukićevu mrežu.

Žuto-plavi su na taj način jednu od svojih prigoda pretvorili u pogodak koji im je bio dovoljan za osvajanje sva tri boda.Gostujuća momčad imala je veći posjed lopte i dominaciju, međutim, nije pronašla put do mreže raspoloženog vratara Ilinčića. Uz brojne pokušaje, gosti nisu uspjeli doći do izjednačenja, pa su bodovi pripali Rupnikovoj momčadi.