• Druga HNL
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
13. kolovoza 2020.
ČETVRTAK / 17:30
Dinamo II3:0BSKIzvještaj
13. kolovoza 2020. / ČETVRTAK / 17:30
14. kolovoza 2020.
PETAK / 17:30
Hrvatski Dragovoljac1:0NK CroatiaIzvještaj
14. kolovoza 2020. / PETAK / 17:30
14. kolovoza 2020.
PETAK / 17:30
Kustošija1:4SesveteIzvještaj
14. kolovoza 2020. / PETAK / 17:30
14. kolovoza 2020.
PETAK / 18:00
Opatija2:1Hajduk IIIzvještaj
14. kolovoza 2020. / PETAK / 18:00
14. kolovoza 2020.
PETAK / 20:00
Inter-Zaprešić4:1SolinIzvještaj
14. kolovoza 2020. / PETAK / 20:00
15. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:30
Dugopolje2:1CibaliaIzvještaj
15. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:30
16. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 17:30
NK Junak1:2Dubrava Tim kabelIzvještaj
16. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 17:30
16. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 19:00
Osijek II0:0Orijent 1919Izvještaj
16. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 19:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 20:00
Međimurje4:0RudešIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 20:00
2. kolo
21. kolovoza 2020.
PETAK / 16:00
Hrvatski Dragovoljac2:1Osijek IIIzvještaj
21. kolovoza 2020. / PETAK / 16:00
21. kolovoza 2020.
PETAK / 17:30
Dubrava Tim kabel2:0DugopoljeIzvještaj
21. kolovoza 2020. / PETAK / 17:30
22. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:30
Cibalia3:3MeđimurjeIzvještaj
22. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:30
22. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:30
Sesvete0:1OpatijaIzvještaj
22. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:30
22. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:30
Solin1:2KustošijaIzvještaj
22. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:30
23. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 17:00
Hajduk II1:0Dinamo IIIzvještaj
23. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 17:00
23. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 17:30
NK Croatia0:2BSKIzvještaj
23. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 17:30
05. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Rudeš1:1Inter-ZaprešićIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
23. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
Orijent 1919-:-NK JunakInfo
23. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
3. kolo
28. kolovoza 2020.
PETAK / 18:00
Dinamo II0:2SesveteIzvještaj
28. kolovoza 2020. / PETAK / 18:00
28. kolovoza 2020.
PETAK / 20:00
Međimurje2:2Dubrava Tim kabelIzvještaj
28. kolovoza 2020. / PETAK / 20:00
28. kolovoza 2020.
PETAK / 20:00
Inter-Zaprešić2:0CibaliaIzvještaj
28. kolovoza 2020. / PETAK / 20:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:00
Kustošija0:0RudešIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:00
Dugopolje4:3Orijent 1919Izvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 17:00
Hajduk II2:2BSKIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 17:00
09. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
NK Junak1:4Hrvatski DragovoljacIzvještaj
09. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
23. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
Osijek II-:-NK CroatiaInfo
23. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
23. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
Opatija-:-SolinInfo
23. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
4. kolo
04. rujna 2020.
PETAK / 17:00
Sesvete1:1BSKIzvještaj
04. rujna 2020. / PETAK / 17:00
11. rujna 2020.
PETAK / 16:30
Dubrava Tim kabel0:2Inter-ZaprešićIzvještaj
11. rujna 2020. / PETAK / 16:30
12. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Orijent 19190:1MeđimurjeIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
12. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Hrvatski Dragovoljac2:1DugopoljeIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
12. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Solin0:0Dinamo IIIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
12. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Rudeš1:2OpatijaIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
12. rujna 2020.
SUBOTA / 18:00
Cibalia1:2KustošijaIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 18:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:30
NK Croatia4:0Hajduk IIIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:30
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:30
Osijek II2:0NK JunakIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:30
5. kolo
15. rujna 2020.
UTORAK / 16:30
Opatija0:1CibaliaIzvještaj
15. rujna 2020. / UTORAK / 16:30
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
Dinamo II3:0RudešIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
BSK3:1SolinIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
Hajduk II-:-Sesvete
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
NK Junak0:0NK CroatiaIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
Dugopolje0:1Osijek IIIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
Kustošija0:0Dubrava Tim kabelIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 19:00
Međimurje1:1Hrvatski DragovoljacIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 19:00
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 19:00
Inter-Zaprešić1:2Orijent 1919Izvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 19:00
6. kolo
19. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Hrvatski Dragovoljac3:2Inter-ZaprešićIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
19. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Solin-:-Hajduk II
19. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
19. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Rudeš1:1BSKIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
19. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Cibalia2:1Dinamo IIIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
19. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Dubrava Tim kabel1:4OpatijaIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
19. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
NK Junak2:2DugopoljeIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:30
Orijent 19191:1KustošijaIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:30
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:30
Osijek II6:0MeđimurjeIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:30
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:30
NK Croatia3:1SesveteIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:30
7. kolo
25. rujna 2020.
PETAK / 16:00
Rudeš-:-Hajduk II
25. rujna 2020. / PETAK / 16:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 16:00
Sesvete-:-Solin
26. rujna 2020. / SUBOTA / 16:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 16:00
Dugopolje-:-NK Croatia
26. rujna 2020. / SUBOTA / 16:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 16:00
Kustošija-:-Hrvatski Dragovoljac
26. rujna 2020. / SUBOTA / 16:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 19:00
Međimurje-:-NK Junak
26. rujna 2020. / SUBOTA / 19:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 19:00
Inter-Zaprešić-:-Osijek II
26. rujna 2020. / SUBOTA / 19:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:00
Dinamo II-:-Dubrava Tim kabel
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:00
BSK-:-Cibalia
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 17:00
Opatija-:-Orijent 1919
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 17:00
8. kolo
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
NK Croatia-:-Solin
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
Rudeš-:-Sesvete
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
Cibalia-:-Hajduk II
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
Dubrava Tim kabel-:-BSK
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
Orijent 1919-:-Dinamo II
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
Hrvatski Dragovoljac-:-Opatija
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
Osijek II-:-Kustošija
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
NK Junak-:-Inter-Zaprešić
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
Dugopolje-:-Međimurje
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
9. kolo
03. listopada 2020.
SUBOTA / 15:30
Sesvete-:-Cibalia
03. listopada 2020. / SUBOTA / 15:30
03. listopada 2020.
SUBOTA / 15:30
Solin-:-Rudeš
03. listopada 2020. / SUBOTA / 15:30
03. listopada 2020.
SUBOTA / 15:30
Kustošija-:-NK Junak
03. listopada 2020. / SUBOTA / 15:30
03. listopada 2020.
SUBOTA / 15:30
Opatija-:-Osijek II
03. listopada 2020. / SUBOTA / 15:30
03. listopada 2020.
SUBOTA / 18:00
Međimurje-:-NK Croatia
03. listopada 2020. / SUBOTA / 18:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 18:00
Inter-Zaprešić-:-Dugopolje
03. listopada 2020. / SUBOTA / 18:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:30
Dinamo II-:-Hrvatski Dragovoljac
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:30
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:30
BSK-:-Orijent 1919
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:30
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:30
Hajduk II-:-Dubrava Tim kabel
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:30
10. kolo
16. listopada 2020.
PETAK / 15:00
Dubrava Tim kabel-:-Sesvete
16. listopada 2020. / PETAK / 15:00
16. listopada 2020.
PETAK / 15:00
Hrvatski Dragovoljac-:-BSK
16. listopada 2020. / PETAK / 15:00
16. listopada 2020.
PETAK / 18:00
Međimurje-:-Inter-Zaprešić
16. listopada 2020. / PETAK / 18:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Cibalia-:-Solin
17. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
NK Junak-:-Opatija
17. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Dugopolje-:-Kustošija
17. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
NK Croatia-:-Rudeš
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
Osijek II-:-Dinamo II
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
Orijent 1919-:-Hajduk II
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
11. kolo
23. listopada 2020.
PETAK / 15:00
Sesvete-:-Orijent 1919
23. listopada 2020. / PETAK / 15:00
23. listopada 2020.
PETAK / 19:00
Inter-Zaprešić-:-NK Croatia
23. listopada 2020. / PETAK / 19:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Kustošija-:-Međimurje
24. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Opatija-:-Dugopolje
24. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Solin-:-Dubrava Tim kabel
24. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Rudeš-:-Cibalia
24. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
Dinamo II-:-NK Junak
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
BSK-:-Osijek II
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
Hajduk II-:-Hrvatski Dragovoljac
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
12. kolo
30. listopada 2020.
PETAK / 14:00
Dubrava Tim kabel-:-Rudeš
30. listopada 2020. / PETAK / 14:00
30. listopada 2020.
PETAK / 14:00
Hrvatski Dragovoljac-:-Sesvete
30. listopada 2020. / PETAK / 14:00
30. listopada 2020.
PETAK / 17:00
Međimurje-:-Opatija
30. listopada 2020. / PETAK / 17:00
30. listopada 2020.
PETAK / 17:00
Inter-Zaprešić-:-Kustošija
30. listopada 2020. / PETAK / 17:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 14:00
NK Junak-:-BSK
31. listopada 2020. / SUBOTA / 14:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 14:00
Dugopolje-:-Dinamo II
31. listopada 2020. / SUBOTA / 14:00
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 14:00
Osijek II-:-Hajduk II
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 14:00
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 14:00
Orijent 1919-:-Solin
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 14:00
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 14:00
NK Croatia-:-Cibalia
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 14:00
13. kolo
06. studenog 2020.
PETAK / 13:30
Sesvete-:-Osijek II
06. studenog 2020. / PETAK / 13:30
07. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Solin-:-Hrvatski Dragovoljac
07. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
07. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Rudeš-:-Orijent 1919
07. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
07. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Cibalia-:-Dubrava Tim kabel
07. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
07. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Kustošija-:-NK Croatia
07. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
07. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Opatija-:-Inter-Zaprešić
07. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:30
Dinamo II-:-Međimurje
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:30
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:30
BSK-:-Dugopolje
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:30
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:30
Hajduk II-:-NK Junak
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:30
14. kolo
20. studenog 2020.
PETAK / 13:30
Hrvatski Dragovoljac-:-Rudeš
20. studenog 2020. / PETAK / 13:30
20. studenog 2020.
PETAK / 17:00
Međimurje-:-BSK
20. studenog 2020. / PETAK / 17:00
20. studenog 2020.
PETAK / 17:00
Inter-Zaprešić-:-Dinamo II
20. studenog 2020. / PETAK / 17:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Kustošija-:-Opatija
21. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
21. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
NK Junak-:-Sesvete
21. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
21. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Dugopolje-:-Hajduk II
21. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:30
Osijek II-:-Solin
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:30
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:30
NK Croatia-:-Dubrava Tim kabel
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:30
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:30
Orijent 1919-:-Cibalia
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:30
15. kolo
27. studenog 2020.
PETAK / 13:30
Sesvete-:-Dugopolje
27. studenog 2020. / PETAK / 13:30
27. studenog 2020.
PETAK / 13:30
Dubrava Tim kabel-:-Orijent 1919
27. studenog 2020. / PETAK / 13:30
28. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Solin-:-NK Junak
28. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
28. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Rudeš-:-Osijek II
28. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
28. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Cibalia-:-Hrvatski Dragovoljac
28. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
28. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Opatija-:-NK Croatia
28. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
29. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:30
Dinamo II-:-Kustošija
29. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:30
29. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:30
BSK-:-Inter-Zaprešić
29. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:30
29. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:30
Hajduk II-:-Međimurje
29. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:30
16. kolo
04. prosinca 2020.
PETAK / 13:30
Hrvatski Dragovoljac-:-Dubrava Tim kabel
04. prosinca 2020. / PETAK / 13:30
04. prosinca 2020.
PETAK / 17:00
Međimurje-:-Sesvete
04. prosinca 2020. / PETAK / 17:00
04. prosinca 2020.
PETAK / 17:00
Inter-Zaprešić-:-Hajduk II
04. prosinca 2020. / PETAK / 17:00
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:30
Kustošija-:-BSK
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:30
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:30
Opatija-:-Dinamo II
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:30
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:30
NK Junak-:-Rudeš
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:30
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:30
Dugopolje-:-Solin
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:30
06. prosinca 2020.
NEDJELJA / 13:30
Osijek II-:-Cibalia
06. prosinca 2020. / NEDJELJA / 13:30
06. prosinca 2020.
NEDJELJA / 13:30
NK Croatia-:-Orijent 1919
06. prosinca 2020. / NEDJELJA / 13:30
17. kolo
12. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:00
Dinamo II-:-NK Croatia
12. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:00
12. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:00
BSK-:-Opatija
12. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:00
12. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:00
Hajduk II-:-Kustošija
12. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:00
12. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:00
Sesvete-:-Inter-Zaprešić
12. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:00
12. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:00
Solin-:-Međimurje
12. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:00
12. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:00
Rudeš-:-Dugopolje
12. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:00
12. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:00
Cibalia-:-NK Junak
12. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:00
12. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:00
Dubrava Tim kabel-:-Osijek II
12. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:00
12. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:00
Orijent 1919-:-Hrvatski Dragovoljac
12. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:00
18. kolo
12. veljače 2021.
PETAK / 14:30
Dubrava Tim kabel-:-NK Junak
12. veljače 2021. / PETAK / 14:30
12. veljače 2021.
PETAK / 14:30
Sesvete-:-Kustošija
12. veljače 2021. / PETAK / 14:30
13. veljače 2021.
SUBOTA / 14:30
Cibalia-:-Dugopolje
13. veljače 2021. / SUBOTA / 14:30
13. veljače 2021.
SUBOTA / 14:30
Rudeš-:-Međimurje
13. veljače 2021. / SUBOTA / 14:30
13. veljače 2021.
SUBOTA / 14:30
Solin-:-Inter-Zaprešić
13. veljače 2021. / SUBOTA / 14:30
14. veljače 2021.
NEDJELJA / 14:30
NK Croatia-:-Hrvatski Dragovoljac
14. veljače 2021. / NEDJELJA / 14:30
14. veljače 2021.
NEDJELJA / 14:30
Orijent 1919-:-Osijek II
14. veljače 2021. / NEDJELJA / 14:30
14. veljače 2021.
NEDJELJA / 14:30
Hajduk II-:-Opatija
14. veljače 2021. / NEDJELJA / 14:30
14. veljače 2021.
NEDJELJA / 14:30
BSK-:-Dinamo II
14. veljače 2021. / NEDJELJA / 14:30
19. kolo
19. veljače 2021.
PETAK / 17:00
Međimurje-:-Cibalia
19. veljače 2021. / PETAK / 17:00
20. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Dugopolje-:-Dubrava Tim kabel
20. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
20. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
NK Junak-:-Orijent 1919
20. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
20. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Opatija-:-Sesvete
20. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
20. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Kustošija-:-Solin
20. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
20. veljače 2021.
SUBOTA / 17:00
Inter-Zaprešić-:-Rudeš
20. veljače 2021. / SUBOTA / 17:00
21. veljače 2021.
NEDJELJA / 15:00
BSK-:-NK Croatia
21. veljače 2021. / NEDJELJA / 15:00
21. veljače 2021.
NEDJELJA / 15:00
Dinamo II-:-Hajduk II
21. veljače 2021. / NEDJELJA / 15:00
21. veljače 2021.
NEDJELJA / 15:00
Osijek II-:-Hrvatski Dragovoljac
21. veljače 2021. / NEDJELJA / 15:00
20. kolo
26. veljače 2021.
PETAK / 15:00
Dubrava Tim kabel-:-Međimurje
26. veljače 2021. / PETAK / 15:00
26. veljače 2021.
PETAK / 15:00
Sesvete-:-Dinamo II
26. veljače 2021. / PETAK / 15:00
26. veljače 2021.
PETAK / 15:00
Hrvatski Dragovoljac-:-NK Junak
26. veljače 2021. / PETAK / 15:00
27. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Cibalia-:-Inter-Zaprešić
27. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
27. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Rudeš-:-Kustošija
27. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
27. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Solin-:-Opatija
27. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
28. veljače 2021.
NEDJELJA / 15:00
NK Croatia-:-Osijek II
28. veljače 2021. / NEDJELJA / 15:00
28. veljače 2021.
NEDJELJA / 15:00
Orijent 1919-:-Dugopolje
28. veljače 2021. / NEDJELJA / 15:00
28. veljače 2021.
NEDJELJA / 15:00
BSK-:-Hajduk II
28. veljače 2021. / NEDJELJA / 15:00
21. kolo
05. ožujka 2021.
PETAK / 17:00
Inter-Zaprešić-:-Dubrava Tim kabel
05. ožujka 2021. / PETAK / 17:00
05. ožujka 2021.
PETAK / 17:00
Međimurje-:-Orijent 1919
05. ožujka 2021. / PETAK / 17:00
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Dugopolje-:-Hrvatski Dragovoljac
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
NK Junak-:-Osijek II
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Opatija-:-Rudeš
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Kustošija-:-Cibalia
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
07. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:30
Hajduk II-:-NK Croatia
07. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:30
07. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:30
BSK-:-Sesvete
07. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:30
07. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:30
Dinamo II-:-Solin
07. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:30
22. kolo
12. ožujka 2021.
PETAK / 15:30
Dubrava Tim kabel-:-Kustošija
12. ožujka 2021. / PETAK / 15:30
12. ožujka 2021.
PETAK / 15:30
Sesvete-:-Hajduk II
12. ožujka 2021. / PETAK / 15:30
12. ožujka 2021.
PETAK / 15:30
Hrvatski Dragovoljac-:-Međimurje
12. ožujka 2021. / PETAK / 15:30
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Orijent 1919-:-Inter-Zaprešić
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Cibalia-:-Opatija
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Rudeš-:-Dinamo II
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Solin-:-BSK
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
14. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:30
NK Croatia-:-NK Junak
14. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:30
14. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:30
Osijek II-:-Dugopolje
14. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:30
23. kolo
19. ožujka 2021.
PETAK / 15:30
Sesvete-:-NK Croatia
19. ožujka 2021. / PETAK / 15:30
19. ožujka 2021.
PETAK / 17:00
Inter-Zaprešić-:-Hrvatski Dragovoljac
19. ožujka 2021. / PETAK / 17:00
19. ožujka 2021.
PETAK / 17:00
Međimurje-:-Osijek II
19. ožujka 2021. / PETAK / 17:00
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Dugopolje-:-NK Junak
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Opatija-:-Dubrava Tim kabel
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Kustošija-:-Orijent 1919
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
21. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:30
Hajduk II-:-Solin
21. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:30
21. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:30
BSK-:-Rudeš
21. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:30
21. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:30
Dinamo II-:-Cibalia
21. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:30
24. kolo
02. travnja 2021.
PETAK / 16:30
Hrvatski Dragovoljac-:-Kustošija
02. travnja 2021. / PETAK / 16:30
02. travnja 2021.
PETAK / 16:30
Dubrava Tim kabel-:-Dinamo II
02. travnja 2021. / PETAK / 16:30
03. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Cibalia-:-BSK
03. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
03. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Hajduk II-:-Rudeš
03. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
03. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Solin-:-Sesvete
03. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
03. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
NK Junak-:-Međimurje
03. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
04. travnja 2021.
NEDJELJA / 16:30
Osijek II-:-Inter-Zaprešić
04. travnja 2021. / NEDJELJA / 16:30
04. travnja 2021.
NEDJELJA / 16:30
Orijent 1919-:-Opatija
04. travnja 2021. / NEDJELJA / 16:30
04. travnja 2021.
NEDJELJA / 16:30
NK Croatia-:-Dugopolje
04. travnja 2021. / NEDJELJA / 16:30
25. kolo
09. travnja 2021.
PETAK / 16:30
Sesvete-:-Rudeš
09. travnja 2021. / PETAK / 16:30
09. travnja 2021.
PETAK / 18:00
Inter-Zaprešić-:-NK Junak
09. travnja 2021. / PETAK / 18:00
09. travnja 2021.
PETAK / 18:00
Međimurje-:-Dugopolje
09. travnja 2021. / PETAK / 18:00
10. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Opatija-:-Hrvatski Dragovoljac
10. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
10. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Kustošija-:-Osijek II
10. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
10. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Solin-:-NK Croatia
10. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 16:30
Hajduk II-:-Cibalia
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 16:30
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 16:30
BSK-:-Dubrava Tim kabel
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 16:30
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 16:30
Dinamo II-:-Orijent 1919
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 16:30
26. kolo
16. travnja 2021.
PETAK / 16:30
Hrvatski Dragovoljac-:-Dinamo II
16. travnja 2021. / PETAK / 16:30
16. travnja 2021.
PETAK / 16:30
Dubrava Tim kabel-:-Hajduk II
16. travnja 2021. / PETAK / 16:30
17. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Cibalia-:-Sesvete
17. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
17. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Rudeš-:-Solin
17. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
17. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Dugopolje-:-Inter-Zaprešić
17. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
17. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
NK Junak-:-Kustošija
17. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
18. travnja 2021.
NEDJELJA / 16:30
Osijek II-:-Opatija
18. travnja 2021. / NEDJELJA / 16:30
18. travnja 2021.
NEDJELJA / 16:30
Orijent 1919-:-BSK
18. travnja 2021. / NEDJELJA / 16:30
18. travnja 2021.
NEDJELJA / 16:30
NK Croatia-:-Međimurje
18. travnja 2021. / NEDJELJA / 16:30
27. kolo
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
Rudeš-:-NK Croatia
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
Solin-:-Cibalia
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
Sesvete-:-Dubrava Tim kabel
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
Hajduk II-:-Orijent 1919
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
BSK-:-Hrvatski Dragovoljac
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
Dinamo II-:-Osijek II
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
Opatija-:-NK Junak
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
Kustošija-:-Dugopolje
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Inter-Zaprešić-:-Međimurje
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
28. kolo
23. travnja 2021.
PETAK / 17:00
Dubrava Tim kabel-:-Solin
23. travnja 2021. / PETAK / 17:00
23. travnja 2021.
PETAK / 17:00
Hrvatski Dragovoljac-:-Hajduk II
23. travnja 2021. / PETAK / 17:00
23. travnja 2021.
PETAK / 19:00
Međimurje-:-Kustošija
23. travnja 2021. / PETAK / 19:00
24. travnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Dugopolje-:-Opatija
24. travnja 2021. / SUBOTA / 17:00
24. travnja 2021.
SUBOTA / 17:00
NK Junak-:-Dinamo II
24. travnja 2021. / SUBOTA / 17:00
24. travnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Cibalia-:-Rudeš
24. travnja 2021. / SUBOTA / 17:00
25. travnja 2021.
NEDJELJA / 17:00
Osijek II-:-BSK
25. travnja 2021. / NEDJELJA / 17:00
25. travnja 2021.
NEDJELJA / 17:00
NK Croatia-:-Inter-Zaprešić
25. travnja 2021. / NEDJELJA / 17:00
25. travnja 2021.
NEDJELJA / 17:00
Orijent 1919-:-Sesvete
25. travnja 2021. / NEDJELJA / 17:00
29. kolo
30. travnja 2021.
PETAK / 17:00
Sesvete-:-Hrvatski Dragovoljac
30. travnja 2021. / PETAK / 17:00
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Opatija-:-Međimurje
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:00
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Kustošija-:-Inter-Zaprešić
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:00
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Cibalia-:-NK Croatia
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:00
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Rudeš-:-Dubrava Tim kabel
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:00
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Solin-:-Orijent 1919
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:00
02. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:00
Hajduk II-:-Osijek II
02. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:00
02. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:00
BSK-:-NK Junak
02. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:00
02. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:00
Dinamo II-:-Dugopolje
02. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:00
30. kolo
07. svibnja 2021.
PETAK / 17:00
Dubrava Tim kabel-:-Cibalia
07. svibnja 2021. / PETAK / 17:00
07. svibnja 2021.
PETAK / 17:00
Hrvatski Dragovoljac-:-Solin
07. svibnja 2021. / PETAK / 17:00
07. svibnja 2021.
PETAK / 19:00
Inter-Zaprešić-:-Opatija
07. svibnja 2021. / PETAK / 19:00
07. svibnja 2021.
PETAK / 19:00
Međimurje-:-Dinamo II
07. svibnja 2021. / PETAK / 19:00
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Dugopolje-:-BSK
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:00
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:00
NK Junak-:-Hajduk II
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:00
09. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:00
Osijek II-:-Sesvete
09. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:00
09. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:00
Orijent 1919-:-Rudeš
09. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:00
09. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:00
NK Croatia-:-Kustošija
09. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:00
31. kolo
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
Dubrava Tim kabel-:-NK Croatia
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
Cibalia-:-Orijent 1919
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
Rudeš-:-Hrvatski Dragovoljac
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
Solin-:-Osijek II
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
Sesvete-:-NK Junak
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
Hajduk II-:-Dugopolje
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
BSK-:-Međimurje
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
Dinamo II-:-Inter-Zaprešić
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
Opatija-:-Kustošija
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
32. kolo
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Kustošija-:-Dinamo II
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Dugopolje-:-Sesvete
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
NK Junak-:-Solin
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Hrvatski Dragovoljac-:-Cibalia
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 20:00
Inter-Zaprešić-:-BSK
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 20:00
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 20:00
Međimurje-:-Hajduk II
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 20:00
16. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:30
Orijent 1919-:-Dubrava Tim kabel
16. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:30
16. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:30
Osijek II-:-Rudeš
16. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:30
16. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:30
NK Croatia-:-Opatija
16. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:30
33. kolo
21. svibnja 2021.
PETAK / 17:30
Dubrava Tim kabel-:-Hrvatski Dragovoljac
21. svibnja 2021. / PETAK / 17:30
21. svibnja 2021.
PETAK / 17:30
Sesvete-:-Međimurje
21. svibnja 2021. / PETAK / 17:30
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Cibalia-:-Osijek II
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Rudeš-:-NK Junak
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Solin-:-Dugopolje
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:30
Orijent 1919-:-NK Croatia
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:30
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:30
Hajduk II-:-Inter-Zaprešić
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:30
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:30
BSK-:-Kustošija
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:30
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:30
Dinamo II-:-Opatija
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:30
34. kolo
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
NK Croatia-:-Dinamo II
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Opatija-:-BSK
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Kustošija-:-Hajduk II
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Inter-Zaprešić-:-Sesvete
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Međimurje-:-Solin
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Dugopolje-:-Rudeš
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
NK Junak-:-Cibalia
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Osijek II-:-Dubrava Tim kabel
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Hrvatski Dragovoljac-:-Orijent 1919
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30

Druga HNL 2020./2021.

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Hrvatski Dragovoljac6510136+716
2.Opatija540194+512
3.Osijek II5311102+810
4.Inter-Zaprešić6312127+510
5.BSK623198+19
6.Kustošija623167-19
7.Međimurje62311112-19
8.Dubrava Tim kabel622279-28
9.NK Croatia521274+37
10.Dinamo II621375+27
11.Sesvete521286+27
12.Cibalia6213810-27
13.Dugopolje6213911-27
14.Orijent 1919512267-15
15.Hajduk II411248-44
16.Rudeš6033311-83
17.NK Junak5023410-62
18.Solin401339-61
 IgračKlubGol.
1Marko DabroBSK7
2Stjepan IgrecMeđimurje5
3Matej JukićDugopolje4
4Ivor WeitzerOpatija4
5Antonio MarinDinamo3
6Vedran GercOrijent 19193
7Bruno KaroglanNK Croatia3
8Dragan JuranovićDubrava Tim kabel3
9Marin MudražijaDubrava Tim kabel3
10Mate CrnčevićHrvatski Dragovoljac3
11Ivan MamutInter-Zaprešić3
12Patrik MijićMeđimurje3
13Antonio PejanovićOpatija3
14Niko JankovićDinamo2
15Mate BajićCibalia2
16Gerald Chibueze DiyokeCibalia2
17Igor ČerinaDugopolje2
18Seth AmoatengHrvatski Dragovoljac2
19Leon-Habib Ernst Hrvatski Dragovoljac2
20Dominik HorvatHrvatski Dragovoljac2
21Silvio GoričanInter-Zaprešić2
22Martin ŠrolerInter-Zaprešić2
23Marko VranjkovićInter-Zaprešić2
24Matej KelavaKustošija2
25Ivor LjubanovićKustošija2
26Dion Drena BeljoOsijek II2
27Martin SekulićOsijek II2
28Mile TodorovOsijek II2
29Mihovil GeljićSesvete2
30Tino ŠošićSolin2
31Vedran DalićBSK1
32Bojan GvozdenovićBSK1
33Hyunwoo KimDinamo1
34Daniel Barel Tueto FotsoDinamo1
35Ivan BarabanCibalia1
36Ivan JajaloCibalia1
37Filip JazvićCibalia1
38Karlo MiljanićCibalia1
39Ivan GiljanovićHajduk1
40Filip KosićHajduk1
41Ivan ŠarićHajduk1
42Bleart TolajHajduk1
43Robert BrdarOrijent 19191
44Loren MaružinOrijent 19191
45Mateo MonjacOrijent 19191
46Ante ĆapinNK Croatia1
47Tomislav Gudelj NK Croatia1
48Nikola ŠalinovićNK Croatia1
49Zvonimir VukojaNK Croatia1
50Muhamed AlghoulDubrava Tim kabel1
51Mate ČorićDugopolje1
52Ivan MarkotaDugopolje1
53Ivan RodićDugopolje1
54Valentino MajstorovićHrvatski Dragovoljac1
55Karlo PerićHrvatski Dragovoljac1
56Ivan StjepanovićHrvatski Dragovoljac1
57Tomislav ValentićHrvatski Dragovoljac1
58Ivan AbramovićInter-Zaprešić1
59Leo AndrićNK Junak1
60Stipe BaraćNK Junak1
61Petar Bašić-ŠiškoNK Junak1
62Ivan MastelićNK Junak1
63Tomislav HavojićKustošija1
64Jan JurčecKustošija1
65David ĐurakMeđimurje1
66Ivan MamićMeđimurje1
67Jan MarcijušMeđimurje1
68Trojan MalokuOpatija1
69Matija MatuljaOpatija1
70Adam BenićOsijek II1
71Josip GačićOsijek II1
72Aleksa LatkovićOsijek II1
73Robert MiškovićOsijek II1
74Nikola BurićRudeš1
75Dejan ČabrajaRudeš1
76Luka LiklinRudeš1
77Filip HlevnjakSesvete1
78Karlo Igor MajićSesvete1
79Nino StojanovićSesvete1
80Bruno SunagićSesvete1
81Mateo TopićSesvete1
82Adrian ZenkoSesvete1
83Marin LaušićSolin1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se