Odabir sezone:

  • Druga HNL
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
13. kolovoza 2021.
PETAK / 17:30
Sesvete1:4Osijek IIIzvještaj
13. kolovoza 2021. / PETAK / 17:30
13. kolovoza 2021.
PETAK / 17:30
Orijent 19193:1VaraždinIzvještaj
13. kolovoza 2021. / PETAK / 17:30
13. kolovoza 2021.
PETAK / 20:00
Inter-Zaprešić0:0NK CroatiaIzvještaj
13. kolovoza 2021. / PETAK / 20:00
14. kolovoza 2021.
SUBOTA / 17:30
Kustošija1:1SolinIzvještaj
14. kolovoza 2021. / SUBOTA / 17:30
14. kolovoza 2021.
SUBOTA / 17:30
BSK2:1Dinamo IIIzvještaj
14. kolovoza 2021. / SUBOTA / 17:30
14. kolovoza 2021.
SUBOTA / 17:30
Cibalia2:2OpatijaIzvještaj
14. kolovoza 2021. / SUBOTA / 17:30
14. kolovoza 2021.
SUBOTA / 17:30
Dugopolje0:2JarunIzvještaj
14. kolovoza 2021. / SUBOTA / 17:30
14. kolovoza 2021.
SUBOTA / 17:30
Dubrava Tim kabel2:2RudešIzvještaj
14. kolovoza 2021. / SUBOTA / 17:30
2. kolo
20. kolovoza 2021.
PETAK / 17:30
Osijek II1:1Dinamo IIIzvještaj
20. kolovoza 2021. / PETAK / 17:30
21. kolovoza 2021.
SUBOTA / 17:30
Solin3:0BSKIzvještaj
21. kolovoza 2021. / SUBOTA / 17:30
21. kolovoza 2021.
SUBOTA / 17:30
Rudeš2:2Orijent 1919Izvještaj
21. kolovoza 2021. / SUBOTA / 17:30
21. kolovoza 2021.
SUBOTA / 17:30
Jarun3:3Dubrava Tim kabelIzvještaj
21. kolovoza 2021. / SUBOTA / 17:30
21. kolovoza 2021.
SUBOTA / 17:30
Sesvete1:0DugopoljeIzvještaj
21. kolovoza 2021. / SUBOTA / 17:30
21. kolovoza 2021.
SUBOTA / 17:30
Opatija3:0Inter-ZaprešićIzvještaj
21. kolovoza 2021. / SUBOTA / 17:30
21. kolovoza 2021.
SUBOTA / 19:00
Cibalia1:1VaraždinIzvještaj
21. kolovoza 2021. / SUBOTA / 19:00
22. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 17:30
NK Croatia2:1KustošijaIzvještaj
22. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 17:30
3. kolo
27. kolovoza 2021.
PETAK / 17:00
Cibalia2:1RudešIzvještaj
27. kolovoza 2021. / PETAK / 17:00
27. kolovoza 2021.
PETAK / 20:00
Inter-Zaprešić0:1VaraždinIzvještaj
27. kolovoza 2021. / PETAK / 20:00
28. kolovoza 2021.
SUBOTA / 17:00
Kustošija0:0OpatijaIzvještaj
28. kolovoza 2021. / SUBOTA / 17:00
28. kolovoza 2021.
SUBOTA / 17:00
Dugopolje0:0Osijek IIIzvještaj
28. kolovoza 2021. / SUBOTA / 17:00
28. kolovoza 2021.
SUBOTA / 17:00
Dubrava Tim kabel0:0SesveteIzvještaj
28. kolovoza 2021. / SUBOTA / 17:00
29. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 17:00
Orijent 19193:2JarunIzvještaj
29. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 17:00
29. kolovoza 2021.
NEDJELJA / 17:00
BSK2:0NK CroatiaIzvještaj
29. kolovoza 2021. / NEDJELJA / 17:00
22. rujna 2021.
SRIJEDA / 16:00
Dinamo II1:1SolinIzvještaj
22. rujna 2021. / SRIJEDA / 16:00
4. kolo
10. rujna 2021.
PETAK / 16:30
Osijek II3:2SolinIzvještaj
10. rujna 2021. / PETAK / 16:30
10. rujna 2021.
PETAK / 16:30
NK Croatia2:2Dinamo IIIzvještaj
10. rujna 2021. / PETAK / 16:30
10. rujna 2021.
PETAK / 16:30
Sesvete0:1Orijent 1919Izvještaj
10. rujna 2021. / PETAK / 16:30
10. rujna 2021.
PETAK / 17:00
Opatija0:0BSKIzvještaj
10. rujna 2021. / PETAK / 17:00
11. rujna 2021.
SUBOTA / 16:30
Dugopolje1:0Dubrava Tim kabelIzvještaj
11. rujna 2021. / SUBOTA / 16:30
11. rujna 2021.
SUBOTA / 16:30
Rudeš3:0Inter-ZaprešićIzvještaj
11. rujna 2021. / SUBOTA / 16:30
11. rujna 2021.
SUBOTA / 16:30
Jarun3:0CibaliaIzvještaj
11. rujna 2021. / SUBOTA / 16:30
11. rujna 2021.
SUBOTA / 19:00
Varaždin3:3KustošijaIzvještaj
11. rujna 2021. / SUBOTA / 19:00
5. kolo
15. rujna 2021.
SRIJEDA / 16:30
Dubrava Tim kabel3:0Osijek IIIzvještaj
15. rujna 2021. / SRIJEDA / 16:30
15. rujna 2021.
SRIJEDA / 16:30
Orijent 19192:2DugopoljeIzvještaj
15. rujna 2021. / SRIJEDA / 16:30
15. rujna 2021.
SRIJEDA / 16:30
Cibalia0:1SesveteIzvještaj
15. rujna 2021. / SRIJEDA / 16:30
15. rujna 2021.
SRIJEDA / 16:30
Kustošija1:2RudešIzvještaj
15. rujna 2021. / SRIJEDA / 16:30
15. rujna 2021.
SRIJEDA / 16:30
BSK1:0VaraždinIzvještaj
15. rujna 2021. / SRIJEDA / 16:30
15. rujna 2021.
SRIJEDA / 16:30
Dinamo II2:1OpatijaIzvještaj
15. rujna 2021. / SRIJEDA / 16:30
15. rujna 2021.
SRIJEDA / 16:30
Solin3:0NK CroatiaIzvještaj
15. rujna 2021. / SRIJEDA / 16:30
15. rujna 2021.
SRIJEDA / 18:00
Inter-Zaprešić0:1JarunIzvještaj
15. rujna 2021. / SRIJEDA / 18:00
6. kolo
18. rujna 2021.
SUBOTA / 16:30
Rudeš3:1BSKIzvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 16:30
18. rujna 2021.
SUBOTA / 16:30
Jarun1:1KustošijaIzvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 16:30
18. rujna 2021.
SUBOTA / 16:30
Sesvete1:2Inter-ZaprešićIzvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 16:30
18. rujna 2021.
SUBOTA / 16:30
Dugopolje2:1CibaliaIzvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 16:30
18. rujna 2021.
SUBOTA / 16:30
Dubrava Tim kabel3:1Orijent 1919Izvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 16:30
18. rujna 2021.
SUBOTA / 16:30
Opatija1:1SolinIzvještaj
18. rujna 2021. / SUBOTA / 16:30
19. rujna 2021.
NEDJELJA / 15:30
Osijek II1:2NK CroatiaIzvještaj
19. rujna 2021. / NEDJELJA / 15:30
19. rujna 2021.
NEDJELJA / 17:00
Varaždin1:1Dinamo IIIzvještaj
19. rujna 2021. / NEDJELJA / 17:00
7. kolo
25. rujna 2021.
SUBOTA / 15:00
Kustošija1:2SesveteIzvještaj
25. rujna 2021. / SUBOTA / 15:00
25. rujna 2021.
SUBOTA / 16:00
Dinamo II0:0RudešIzvještaj
25. rujna 2021. / SUBOTA / 16:00
25. rujna 2021.
SUBOTA / 16:00
Cibalia2:0Dubrava Tim kabelIzvještaj
25. rujna 2021. / SUBOTA / 16:00
25. rujna 2021.
SUBOTA / 16:00
Inter-Zaprešić1:4DugopoljeIzvještaj
25. rujna 2021. / SUBOTA / 16:00
26. rujna 2021.
NEDJELJA / 16:00
Orijent 19190:1Osijek IIIzvještaj
26. rujna 2021. / NEDJELJA / 16:00
26. rujna 2021.
NEDJELJA / 16:00
Solin0:2VaraždinIzvještaj
26. rujna 2021. / NEDJELJA / 16:00
26. rujna 2021.
NEDJELJA / 16:00
NK Croatia3:0OpatijaIzvještaj
26. rujna 2021. / NEDJELJA / 16:00
26. rujna 2021.
NEDJELJA / 16:00
BSK2:2JarunIzvještaj
26. rujna 2021. / NEDJELJA / 16:00
8. kolo
01. listopada 2021.
PETAK / 15:30
Sesvete0:1BSKIzvještaj
01. listopada 2021. / PETAK / 15:30
02. listopada 2021.
SUBOTA / 15:30
Dugopolje1:0KustošijaIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 15:30
02. listopada 2021.
SUBOTA / 15:30
Dubrava Tim kabel1:0Inter-ZaprešićIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 15:30
02. listopada 2021.
SUBOTA / 15:30
Rudeš1:0SolinIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 15:30
02. listopada 2021.
SUBOTA / 15:30
Jarun2:0Dinamo IIIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 15:30
02. listopada 2021.
SUBOTA / 15:30
Osijek II0:2OpatijaIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 15:30
02. listopada 2021.
SUBOTA / 18:00
Varaždin5:1NK CroatiaIzvještaj
02. listopada 2021. / SUBOTA / 18:00
03. listopada 2021.
NEDJELJA / 15:00
Orijent 19192:1CibaliaIzvještaj
03. listopada 2021. / NEDJELJA / 15:00
9. kolo
15. listopada 2021.
PETAK / 17:00
Inter-Zaprešić1:0Orijent 1919Izvještaj
15. listopada 2021. / PETAK / 17:00
16. listopada 2021.
SUBOTA / 13:00
Solin1:1JarunIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 13:00
16. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Opatija2:2VaraždinIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
16. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Kustošija0:0Dubrava Tim kabelIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
16. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Cibalia1:0Osijek IIIzvještaj
16. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
17. listopada 2021.
NEDJELJA / 15:00
BSK2:0DugopoljeIzvještaj
17. listopada 2021. / NEDJELJA / 15:00
17. listopada 2021.
NEDJELJA / 15:00
Dinamo II2:1SesveteIzvještaj
17. listopada 2021. / NEDJELJA / 15:00
17. listopada 2021.
NEDJELJA / 15:00
NK Croatia1:0RudešIzvještaj
17. listopada 2021. / NEDJELJA / 15:00
10. kolo
22. listopada 2021.
PETAK / 15:00
Sesvete4:0SolinIzvještaj
22. listopada 2021. / PETAK / 15:00
23. listopada 2021.
SUBOTA / 13:00
Dubrava Tim kabel0:2BSKIzvještaj
23. listopada 2021. / SUBOTA / 13:00
23. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Cibalia1:1Inter-ZaprešićIzvještaj
23. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
23. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Dugopolje2:1Dinamo IIIzvještaj
23. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
23. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Rudeš3:0OpatijaIzvještaj
23. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
23. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Jarun2:3NK CroatiaIzvještaj
23. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
24. listopada 2021.
NEDJELJA / 15:00
Osijek II0:0VaraždinIzvještaj
24. listopada 2021. / NEDJELJA / 15:00
24. listopada 2021.
NEDJELJA / 15:00
Orijent 19190:3KustošijaIzvještaj
24. listopada 2021. / NEDJELJA / 15:00
11. kolo
30. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Kustošija2:0CibaliaIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
30. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Dubrava Tim kabel3:0Dinamo IIIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
30. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Solin2:1DugopoljeIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
30. listopada 2021.
SUBOTA / 15:00
Opatija0:1JarunIzvještaj
30. listopada 2021. / SUBOTA / 15:00
31. listopada 2021.
NEDJELJA / 14:00
NK Croatia1:0SesveteIzvještaj
31. listopada 2021. / NEDJELJA / 14:00
31. listopada 2021.
NEDJELJA / 14:00
BSK1:4Orijent 1919Izvještaj
31. listopada 2021. / NEDJELJA / 14:00
31. listopada 2021.
NEDJELJA / 19:00
Varaždin2:1RudešIzvještaj
31. listopada 2021. / NEDJELJA / 19:00
12. studenog 2021.
PETAK / 17:00
Inter-Zaprešić2:0Osijek IIIzvještaj
12. studenog 2021. / PETAK / 17:00
12. kolo
05. studenog 2021.
PETAK / 14:00
Sesvete2:1OpatijaIzvještaj
05. studenog 2021. / PETAK / 14:00
05. studenog 2021.
PETAK / 17:00
Inter-Zaprešić2:1KustošijaIzvještaj
05. studenog 2021. / PETAK / 17:00
06. studenog 2021.
SUBOTA / 13:00
Dugopolje1:2NK CroatiaIzvještaj
06. studenog 2021. / SUBOTA / 13:00
06. studenog 2021.
SUBOTA / 14:00
Dubrava Tim kabel4:0SolinIzvještaj
06. studenog 2021. / SUBOTA / 14:00
06. studenog 2021.
SUBOTA / 14:00
Jarun2:4VaraždinIzvještaj
06. studenog 2021. / SUBOTA / 14:00
07. studenog 2021.
NEDJELJA / 14:00
Osijek II2:1RudešIzvještaj
07. studenog 2021. / NEDJELJA / 14:00
01. prosinca 2021.
SRIJEDA / 13:30
Cibalia1:0BSKIzvještaj
01. prosinca 2021. / SRIJEDA / 13:30
12. prosinca 2021.
NEDJELJA / 13:30
Orijent 19194:1Dinamo IIIzvještaj
12. prosinca 2021. / NEDJELJA / 13:30
13. kolo
19. studenog 2021.
PETAK / 13:30
Kustošija0:0Osijek IIIzvještaj
19. studenog 2021. / PETAK / 13:30
20. studenog 2021.
SUBOTA / 13:00
Rudeš3:0JarunIzvještaj
20. studenog 2021. / SUBOTA / 13:00
20. studenog 2021.
SUBOTA / 13:30
Solin0:1Orijent 1919Izvještaj
20. studenog 2021. / SUBOTA / 13:30
20. studenog 2021.
SUBOTA / 13:30
Opatija0:2DugopoljeIzvještaj
20. studenog 2021. / SUBOTA / 13:30
20. studenog 2021.
SUBOTA / 17:00
Varaždin2:1SesveteIzvještaj
20. studenog 2021. / SUBOTA / 17:00
21. studenog 2021.
NEDJELJA / 13:30
NK Croatia0:1Dubrava Tim kabelIzvještaj
21. studenog 2021. / NEDJELJA / 13:30
21. studenog 2021.
NEDJELJA / 13:30
BSK0:3Inter-ZaprešićIzvještaj
21. studenog 2021. / NEDJELJA / 13:30
21. studenog 2021.
NEDJELJA / 13:30
Dinamo II1:0CibaliaIzvještaj
21. studenog 2021. / NEDJELJA / 13:30
14. kolo
26. studenog 2021.
PETAK / 13:30
Sesvete0:0RudešIzvještaj
26. studenog 2021. / PETAK / 13:30
26. studenog 2021.
PETAK / 16:00
Inter-Zaprešić1:1Dinamo IIIzvještaj
26. studenog 2021. / PETAK / 16:00
27. studenog 2021.
SUBOTA / 13:00
Orijent 19193:2NK CroatiaIzvještaj
27. studenog 2021. / SUBOTA / 13:00
27. studenog 2021.
SUBOTA / 13:30
Cibalia5:3SolinIzvještaj
27. studenog 2021. / SUBOTA / 13:30
27. studenog 2021.
SUBOTA / 13:30
Kustošija1:0BSKIzvještaj
27. studenog 2021. / SUBOTA / 13:30
27. studenog 2021.
SUBOTA / 13:30
Dugopolje0:0VaraždinIzvještaj
27. studenog 2021. / SUBOTA / 13:30
27. studenog 2021.
SUBOTA / 13:30
Dubrava Tim kabel1:0OpatijaIzvještaj
27. studenog 2021. / SUBOTA / 13:30
27. studenog 2021.
SUBOTA / 13:30
Osijek II0:0JarunIzvještaj
27. studenog 2021. / SUBOTA / 13:30
15. kolo
03. prosinca 2021.
PETAK / 13:30
Dinamo II1:0KustošijaIzvještaj
03. prosinca 2021. / PETAK / 13:30
04. prosinca 2021.
SUBOTA / 13:00
Varaždin2:1Dubrava Tim kabelIzvještaj
04. prosinca 2021. / SUBOTA / 13:00
04. prosinca 2021.
SUBOTA / 13:30
Rudeš4:0DugopoljeIzvještaj
04. prosinca 2021. / SUBOTA / 13:30
04. prosinca 2021.
SUBOTA / 13:30
Jarun4:3SesveteIzvještaj
04. prosinca 2021. / SUBOTA / 13:30
04. prosinca 2021.
SUBOTA / 13:30
Solin0:0Inter-ZaprešićIzvještaj
04. prosinca 2021. / SUBOTA / 13:30
04. prosinca 2021.
SUBOTA / 13:30
Opatija0:1Orijent 1919Izvještaj
04. prosinca 2021. / SUBOTA / 13:30
05. prosinca 2021.
NEDJELJA / 13:30
NK Croatia1:1CibaliaIzvještaj
05. prosinca 2021. / NEDJELJA / 13:30
05. prosinca 2021.
NEDJELJA / 13:30
BSK0:2Osijek IIIzvještaj
05. prosinca 2021. / NEDJELJA / 13:30
16. kolo
12. veljače 2022.
SUBOTA / 13:00
Varaždin2:1Orijent 1919Izvještaj
12. veljače 2022. / SUBOTA / 13:00
12. veljače 2022.
SUBOTA / 14:30
Opatija2:1CibaliaIzvještaj
12. veljače 2022. / SUBOTA / 14:30
12. veljače 2022.
SUBOTA / 14:30
Osijek II0:3SesveteIzvještaj
12. veljače 2022. / SUBOTA / 14:30
12. veljače 2022.
SUBOTA / 14:30
Jarun1:1DugopoljeIzvještaj
12. veljače 2022. / SUBOTA / 14:30
12. veljače 2022.
SUBOTA / 14:30
Rudeš4:1Dubrava Tim kabelIzvještaj
12. veljače 2022. / SUBOTA / 14:30
12. veljače 2022.
SUBOTA / 14:30
Solin2:1KustošijaIzvještaj
12. veljače 2022. / SUBOTA / 14:30
13. veljače 2022.
NEDJELJA / 14:30
Dinamo II2:0BSKIzvještaj
13. veljače 2022. / NEDJELJA / 14:30
13. veljače 2022.
NEDJELJA / 14:30
NK Croatia2:0Inter-ZaprešićIzvještaj
13. veljače 2022. / NEDJELJA / 14:30
17. kolo
18. veljače 2022.
PETAK / 17:00
Inter-Zaprešić1:0OpatijaIzvještaj
18. veljače 2022. / PETAK / 17:00
19. veljače 2022.
SUBOTA / 15:00
Varaždin1:0CibaliaIzvještaj
19. veljače 2022. / SUBOTA / 15:00
19. veljače 2022.
SUBOTA / 15:00
Orijent 19190:1RudešIzvještaj
19. veljače 2022. / SUBOTA / 15:00
19. veljače 2022.
SUBOTA / 15:00
Dubrava Tim kabel1:0JarunIzvještaj
19. veljače 2022. / SUBOTA / 15:00
19. veljače 2022.
SUBOTA / 15:00
Dugopolje2:1SesveteIzvještaj
19. veljače 2022. / SUBOTA / 15:00
19. veljače 2022.
SUBOTA / 15:00
Kustošija2:1NK CroatiaIzvještaj
19. veljače 2022. / SUBOTA / 15:00
20. veljače 2022.
NEDJELJA / 13:00
Dinamo II2:1Osijek IIIzvještaj
20. veljače 2022. / NEDJELJA / 13:00
20. veljače 2022.
NEDJELJA / 15:00
BSK1:0SolinIzvještaj
20. veljače 2022. / NEDJELJA / 15:00
18. kolo
26. veljače 2022.
SUBOTA / 13:00
Sesvete0:0Dubrava Tim kabelIzvještaj
26. veljače 2022. / SUBOTA / 13:00
26. veljače 2022.
SUBOTA / 15:00
Jarun3:0Orijent 1919Izvještaj
26. veljače 2022. / SUBOTA / 15:00
26. veljače 2022.
SUBOTA / 15:00
Solin2:1Dinamo IIIzvještaj
26. veljače 2022. / SUBOTA / 15:00
26. veljače 2022.
SUBOTA / 15:00
Osijek II2:0DugopoljeIzvještaj
26. veljače 2022. / SUBOTA / 15:00
26. veljače 2022.
SUBOTA / 15:00
Varaždin0:1Inter-ZaprešićIzvještaj
26. veljače 2022. / SUBOTA / 15:00
26. veljače 2022.
SUBOTA / 15:00
Opatija2:1KustošijaIzvještaj
26. veljače 2022. / SUBOTA / 15:00
27. veljače 2022.
NEDJELJA / 15:00
NK Croatia0:0BSKIzvještaj
27. veljače 2022. / NEDJELJA / 15:00
16. ožujka 2022.
SRIJEDA / 15:30
Rudeš4:0CibaliaIzvještaj
16. ožujka 2022. / SRIJEDA / 15:30
19. kolo
04. ožujka 2022.
PETAK / 16:00
Inter-Zaprešić1:0RudešIzvještaj
04. ožujka 2022. / PETAK / 16:00
05. ožujka 2022.
SUBOTA / 15:30
Cibalia2:1JarunIzvještaj
05. ožujka 2022. / SUBOTA / 15:30
05. ožujka 2022.
SUBOTA / 15:30
Orijent 19190:3SesveteIzvještaj
05. ožujka 2022. / SUBOTA / 15:30
05. ožujka 2022.
SUBOTA / 15:30
Dubrava Tim kabel2:2DugopoljeIzvještaj
05. ožujka 2022. / SUBOTA / 15:30
05. ožujka 2022.
SUBOTA / 15:30
Solin0:0Osijek IIIzvještaj
05. ožujka 2022. / SUBOTA / 15:30
05. ožujka 2022.
SUBOTA / 15:30
Kustošija0:2VaraždinIzvještaj
05. ožujka 2022. / SUBOTA / 15:30
06. ožujka 2022.
NEDJELJA / 15:30
Dinamo II1:0NK CroatiaIzvještaj
06. ožujka 2022. / NEDJELJA / 15:30
06. ožujka 2022.
NEDJELJA / 15:30
BSK4:1OpatijaIzvještaj
06. ožujka 2022. / NEDJELJA / 15:30
20. kolo
11. ožujka 2022.
PETAK / 15:30
Dugopolje1:1Orijent 1919Izvještaj
11. ožujka 2022. / PETAK / 15:30
11. ožujka 2022.
PETAK / 15:30
Sesvete1:1CibaliaIzvještaj
11. ožujka 2022. / PETAK / 15:30
12. ožujka 2022.
SUBOTA / 13:00
Varaždin3:0BSKIzvještaj
12. ožujka 2022. / SUBOTA / 13:00
12. ožujka 2022.
SUBOTA / 15:30
Opatija0:0Dinamo IIIzvještaj
12. ožujka 2022. / SUBOTA / 15:30
12. ožujka 2022.
SUBOTA / 15:30
Jarun1:1Inter-ZaprešićIzvještaj
12. ožujka 2022. / SUBOTA / 15:30
12. ožujka 2022.
SUBOTA / 15:30
Rudeš2:0KustošijaIzvještaj
12. ožujka 2022. / SUBOTA / 15:30
13. ožujka 2022.
NEDJELJA / 15:30
NK Croatia0:2SolinIzvještaj
13. ožujka 2022. / NEDJELJA / 15:30
14. ožujka 2022.
PONEDJELJAK / 16:00
Osijek II0:1Dubrava Tim kabelIzvještaj
14. ožujka 2022. / PONEDJELJAK / 16:00
21. kolo
18. ožujka 2022.
PETAK / 17:00
Inter-Zaprešić2:0SesveteIzvještaj
18. ožujka 2022. / PETAK / 17:00
19. ožujka 2022.
SUBOTA / 15:00
Solin1:0OpatijaIzvještaj
19. ožujka 2022. / SUBOTA / 15:00
19. ožujka 2022.
SUBOTA / 15:30
Kustošija1:1JarunIzvještaj
19. ožujka 2022. / SUBOTA / 15:30
19. ožujka 2022.
SUBOTA / 15:30
Orijent 19192:1Dubrava Tim kabelIzvještaj
19. ožujka 2022. / SUBOTA / 15:30
20. ožujka 2022.
NEDJELJA / 13:00
Cibalia1:0DugopoljeIzvještaj
20. ožujka 2022. / NEDJELJA / 13:00
20. ožujka 2022.
NEDJELJA / 13:00
Dinamo II1:0VaraždinIzvještaj
20. ožujka 2022. / NEDJELJA / 13:00
20. ožujka 2022.
NEDJELJA / 15:30
BSK2:1RudešIzvještaj
20. ožujka 2022. / NEDJELJA / 15:30
20. ožujka 2022.
NEDJELJA / 15:30
NK Croatia1:0Osijek IIIzvještaj
20. ožujka 2022. / NEDJELJA / 15:30
22. kolo
01. travnja 2022.
PETAK / 14:00
Dubrava Tim kabel3:2CibaliaIzvještaj
01. travnja 2022. / PETAK / 14:00
01. travnja 2022.
PETAK / 16:30
Sesvete0:2KustošijaIzvještaj
01. travnja 2022. / PETAK / 16:30
02. travnja 2022.
SUBOTA / 15:00
Jarun2:0BSKIzvještaj
02. travnja 2022. / SUBOTA / 15:00
02. travnja 2022.
SUBOTA / 16:30
Rudeš3:2Dinamo IIIzvještaj
02. travnja 2022. / SUBOTA / 16:30
02. travnja 2022.
SUBOTA / 16:30
Opatija2:1NK CroatiaIzvještaj
02. travnja 2022. / SUBOTA / 16:30
02. travnja 2022.
SUBOTA / 16:30
Dugopolje2:2Inter-ZaprešićIzvještaj
02. travnja 2022. / SUBOTA / 16:30
02. travnja 2022.
SUBOTA / 18:00
Varaždin1:0SolinIzvještaj
02. travnja 2022. / SUBOTA / 18:00
04. travnja 2022.
PONEDJELJAK / 13:00
Osijek II1:0Orijent 1919Izvještaj
04. travnja 2022. / PONEDJELJAK / 13:00
23. kolo
08. travnja 2022.
PETAK / 18:00
Inter-Zaprešić2:0Dubrava Tim kabelIzvještaj
08. travnja 2022. / PETAK / 18:00
09. travnja 2022.
SUBOTA / 16:30
Cibalia5:1Orijent 1919Izvještaj
09. travnja 2022. / SUBOTA / 16:30
09. travnja 2022.
SUBOTA / 16:30
Opatija1:2Osijek IIIzvještaj
09. travnja 2022. / SUBOTA / 16:30
09. travnja 2022.
SUBOTA / 16:30
Solin1:2RudešIzvještaj
09. travnja 2022. / SUBOTA / 16:30
09. travnja 2022.
SUBOTA / 16:30
Kustošija4:2DugopoljeIzvještaj
09. travnja 2022. / SUBOTA / 16:30
10. travnja 2022.
NEDJELJA / 15:00
NK Croatia0:1VaraždinIzvještaj
10. travnja 2022. / NEDJELJA / 15:00
10. travnja 2022.
NEDJELJA / 16:30
Dinamo II0:0JarunIzvještaj
10. travnja 2022. / NEDJELJA / 16:30
10. travnja 2022.
NEDJELJA / 16:30
BSK0:0SesveteIzvještaj
10. travnja 2022. / NEDJELJA / 16:30
24. kolo
15. travnja 2022.
PETAK / 16:00
Orijent 19191:1Inter-ZaprešićIzvještaj
15. travnja 2022. / PETAK / 16:00
15. travnja 2022.
PETAK / 16:30
Osijek II2:1CibaliaIzvještaj
15. travnja 2022. / PETAK / 16:30
15. travnja 2022.
PETAK / 16:30
Dugopolje3:1BSKIzvještaj
15. travnja 2022. / PETAK / 16:30
15. travnja 2022.
PETAK / 16:30
Sesvete4:0Dinamo IIIzvještaj
15. travnja 2022. / PETAK / 16:30
16. travnja 2022.
SUBOTA / 15:00
Rudeš2:0NK CroatiaIzvještaj
16. travnja 2022. / SUBOTA / 15:00
16. travnja 2022.
SUBOTA / 16:30
Jarun0:0SolinIzvještaj
16. travnja 2022. / SUBOTA / 16:30
16. travnja 2022.
SUBOTA / 16:30
Dubrava Tim kabel1:2KustošijaIzvještaj
16. travnja 2022. / SUBOTA / 16:30
16. travnja 2022.
SUBOTA / 18:00
Varaždin4:0OpatijaIzvještaj
16. travnja 2022. / SUBOTA / 18:00
25. kolo
22. travnja 2022.
PETAK / 18:00
Inter-Zaprešić1:1CibaliaIzvještaj
22. travnja 2022. / PETAK / 18:00
23. travnja 2022.
SUBOTA / 15:00
BSK1:0Dubrava Tim kabelIzvještaj
23. travnja 2022. / SUBOTA / 15:00
23. travnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Kustošija2:1Orijent 1919Izvještaj
23. travnja 2022. / SUBOTA / 17:00
23. travnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Opatija3:1RudešIzvještaj
23. travnja 2022. / SUBOTA / 17:00
23. travnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Solin4:0SesveteIzvještaj
23. travnja 2022. / SUBOTA / 17:00
23. travnja 2022.
SUBOTA / 18:00
Varaždin4:1Osijek IIIzvještaj
23. travnja 2022. / SUBOTA / 18:00
24. travnja 2022.
NEDJELJA / 15:00
Dinamo II3:1DugopoljeIzvještaj
24. travnja 2022. / NEDJELJA / 15:00
24. travnja 2022.
NEDJELJA / 17:00
NK Croatia0:3JarunIzvještaj
24. travnja 2022. / NEDJELJA / 17:00
26. kolo
30. travnja 2022.
SUBOTA / 15:00
Rudeš3:0VaraždinIzvještaj
30. travnja 2022. / SUBOTA / 15:00
30. travnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Jarun2:1OpatijaIzvještaj
30. travnja 2022. / SUBOTA / 17:00
30. travnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Cibalia1:1KustošijaIzvještaj
30. travnja 2022. / SUBOTA / 17:00
30. travnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Orijent 19190:1BSKIzvještaj
30. travnja 2022. / SUBOTA / 17:00
30. travnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Dugopolje3:1SolinIzvještaj
30. travnja 2022. / SUBOTA / 17:00
01. svibnja 2022.
NEDJELJA / 17:00
Sesvete2:2NK CroatiaIzvještaj
01. svibnja 2022. / NEDJELJA / 17:00
02. svibnja 2022.
PONEDJELJAK / 17:00
Dinamo II3:1Dubrava Tim kabelIzvještaj
02. svibnja 2022. / PONEDJELJAK / 17:00
02. svibnja 2022.
PONEDJELJAK / 17:00
Osijek II1:2Inter-ZaprešićIzvještaj
02. svibnja 2022. / PONEDJELJAK / 17:00
27. kolo
06. svibnja 2022.
PETAK / 16:00
Opatija1:1SesveteIzvještaj
06. svibnja 2022. / PETAK / 16:00
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Solin4:2Dubrava Tim kabelIzvještaj
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 17:00
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Kustošija1:1Inter-ZaprešićIzvještaj
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 17:00
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 17:00
Rudeš1:0Osijek IIIzvještaj
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 17:00
07. svibnja 2022.
SUBOTA / 19:00
Varaždin4:0JarunIzvještaj
07. svibnja 2022. / SUBOTA / 19:00
08. svibnja 2022.
NEDJELJA / 15:00
Dinamo II3:1Orijent 1919Izvještaj
08. svibnja 2022. / NEDJELJA / 15:00
08. svibnja 2022.
NEDJELJA / 17:00
BSK1:1CibaliaIzvještaj
08. svibnja 2022. / NEDJELJA / 17:00
08. svibnja 2022.
NEDJELJA / 17:00
NK Croatia3:0DugopoljeIzvještaj
08. svibnja 2022. / NEDJELJA / 17:00
28. kolo
13. svibnja 2022.
PETAK / 16:00
Jarun1:1RudešIzvještaj
13. svibnja 2022. / PETAK / 16:00
13. svibnja 2022.
PETAK / 17:30
Sesvete2:3VaraždinIzvještaj
13. svibnja 2022. / PETAK / 17:30
13. svibnja 2022.
PETAK / 19:00
Inter-Zaprešić4:2BSKIzvještaj
13. svibnja 2022. / PETAK / 19:00
14. svibnja 2022.
SUBOTA / 17:30
Cibalia5:2Dinamo IIIzvještaj
14. svibnja 2022. / SUBOTA / 17:30
14. svibnja 2022.
SUBOTA / 17:30
Orijent 19191:4SolinIzvještaj
14. svibnja 2022. / SUBOTA / 17:30
14. svibnja 2022.
SUBOTA / 17:30
Dubrava Tim kabel0:1NK CroatiaIzvještaj
14. svibnja 2022. / SUBOTA / 17:30
14. svibnja 2022.
SUBOTA / 17:30
Dugopolje3:2OpatijaIzvještaj
14. svibnja 2022. / SUBOTA / 17:30
16. svibnja 2022.
PONEDJELJAK / 17:30
Osijek II0:1KustošijaIzvještaj
16. svibnja 2022. / PONEDJELJAK / 17:30
29. kolo
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 17:30
Jarun3:0Osijek IIIzvještaj
21. svibnja 2022. / SUBOTA / 17:30
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 17:30
Rudeš3:0SesveteIzvještaj
21. svibnja 2022. / SUBOTA / 17:30
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 17:30
Solin2:4CibaliaIzvještaj
21. svibnja 2022. / SUBOTA / 17:30
21. svibnja 2022.
SUBOTA / 21:00
Opatija0:2Dubrava Tim kabelIzvještaj
21. svibnja 2022. / SUBOTA / 21:00
22. svibnja 2022.
NEDJELJA / 17:00
Varaždin2:1DugopoljeIzvještaj
22. svibnja 2022. / NEDJELJA / 17:00
22. svibnja 2022.
NEDJELJA / 17:30
NK Croatia1:5Orijent 1919Izvještaj
22. svibnja 2022. / NEDJELJA / 17:30
22. svibnja 2022.
NEDJELJA / 17:30
Dinamo II0:2Inter-ZaprešićIzvještaj
22. svibnja 2022. / NEDJELJA / 17:30
22. svibnja 2022.
NEDJELJA / 17:30
BSK2:3KustošijaIzvještaj
22. svibnja 2022. / NEDJELJA / 17:30
30. kolo
27. svibnja 2022.
PETAK / 17:30
Sesvete3:2JarunIzvještaj
27. svibnja 2022. / PETAK / 17:30
28. svibnja 2022.
SUBOTA / 17:30
Osijek II1:1BSKIzvještaj
28. svibnja 2022. / SUBOTA / 17:30
28. svibnja 2022.
SUBOTA / 17:30
Kustošija3:2Dinamo IIIzvještaj
28. svibnja 2022. / SUBOTA / 17:30
28. svibnja 2022.
SUBOTA / 17:30
Inter-Zaprešić0:1SolinIzvještaj
28. svibnja 2022. / SUBOTA / 17:30
28. svibnja 2022.
SUBOTA / 17:30
Cibalia1:0NK CroatiaIzvještaj
28. svibnja 2022. / SUBOTA / 17:30
28. svibnja 2022.
SUBOTA / 17:30
Orijent 19193:0OpatijaIzvještaj
28. svibnja 2022. / SUBOTA / 17:30
28. svibnja 2022.
SUBOTA / 17:30
Dubrava Tim kabel2:3VaraždinIzvještaj
28. svibnja 2022. / SUBOTA / 17:30
28. svibnja 2022.
SUBOTA / 17:30
Dugopolje3:2RudešIzvještaj
28. svibnja 2022. / SUBOTA / 17:30

Druga HNL 2021./2022.

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Varaždin3019655629+2763
2.Rudeš3017585627+2956
3.Inter-Zaprešić3013983429+548
4.Jarun30111184638+844
5.Kustošija30119103935+442
6.Cibalia30118114442+241
7.Dinamo II30118113744-741
8.Solin30117124141040
9.Orijent 191930124144449-540
10.Dugopolje30117124046-640
11.Dubrava Tim kabel30116133939039
12.BSK30116133041-1139
13.NK Croatia30115143243-1138
14.Sesvete3097143741-434
15.Osijek II3097142536-1134
16.Opatija3067172747-2025
 IgračKlubGol.
1Ivan DurdovOrijent 191913
2Martin SekulićRudeš13
3Ivan BrnićDugopolje11
4Bartol BarišićDinamo10
5Dominik RešetarInter-Zaprešić9
6Dominik DoganCibalia8
7Filip DujmovićJarun8
8Jan JurčecKustošija8
9Tomislav Gudelj Rudeš8
10Aleksa LatkovićRudeš8
11Matej JukićSolin8
12Filip JazvićCibalia7
13Domagoj PušićCibalia7
14Edin FatićOrijent 19197
15Tomislav MrkonjićNK Croatia7
16Džemal IbišiDubrava Tim kabel7
17Ivan RodićDugopolje7
18Lovro BanovecInter-Zaprešić7
19Igor PostonjskiVaraždin7
20Michele ŠegoVaraždin7
21Kristian FućakOrijent 19196
22Ivan MihaljevićBSK6
23Muhamed AlghoulDubrava Tim kabel6
24Nikola RakInter-Zaprešić6
25Raul Alexander FloruczJarun6
26Andrej ŠaronjaKustošija6
27Lazar VujanićSesvete6
28Andris Jesus Herrera SalgadoVaraždin6
29Matej SenićVaraždin6
30Filip ZrilićOrijent 19195
31Hrvoje IlićBSK5
32Ante ĆapinNK Croatia5
33Mijo ŠabićNK Croatia5
34Ivor LjubanovićDubrava Tim kabel5
35Ante KovačevićDugopolje5
36Igor JugovićJarun5
37Fran VukelićKustošija5
38Italo Montano CortesSesvete5
39Fran BrodićVaraždin5
40Gabrijel RukavinaDinamo4
41Karlo MiljanićCibalia4
42Matija FriganOrijent 19194
43Ante ŠutoNK Croatia4
44Amet KorcaDubrava Tim kabel4
45Filip VajdovčićDubrava Tim kabel4
46Ivan ĆubelićDugopolje4
47Arijan AčkarJarun4
48Marko BrkićJarun4
49Gabriel GroznicaJarun4
50Marin BelančićOpatija4
51Borna BilobrkOpatija4
52Luka BranšteterOsijek4
53Nail OmerovićOsijek4
54Jakov BašićRudeš4
55Luka MarkovićRudeš4
56Luka MamićSolin4
57Ivan PosavecVaraždin4
58Tonio TeklićVaraždin4
59Mario ĆužeDinamo3
60Ivan LaćaDinamo3
61Ivan ŠaranićDinamo3
62Jakov-Anton VasiljDinamo3
63Andrija BubnjarCibalia3
64Matej JELIĆCibalia3
65Edis SmajićCibalia3
66Dominik MulacOrijent 19193
67Mario TadejevićOrijent 19193
68Marko DobrijevićBSK3
69Patrik PerišaBSK3
70Dino KapitanovićDubrava Tim kabel3
71Nikola TuranjaninDubrava Tim kabel3
72Ilija BagarićDugopolje3
73Ilan PejićInter-Zaprešić3
74Aboubacar Bamba DiarrassoubaJarun3
75Tin KaramatićJarun3
76Šimun GrgićKustošija3
77Tonći Kukoč-PetraelloOpatija3
78Antonio PejanovićOpatija3
79Landry Jean De Dieu KamgaRudeš3
80Karlo Igor MajićRudeš3
81Dominik PavlekRudeš3
82Tomislav SrbljinovićRudeš3
83Nino StojanovićSesvete3
84Bruno ZdunićSesvete3
85Boško JemoSolin3
86Kristijan JurićSolin3
87Tony LivančićSolin3
88Duje NinčevićSolin3
89Karlo VodanovićSolin3
90Dominik BraunDinamo2
91Milan VukotićDinamo2
92Gerald Chibueze DiyokeCibalia2
93Robert Perić-KomšićCibalia2
94Josip ČikvarBSK2
95Roman Mory Diaman GbaneBSK2
96Stjepan ŠimičićBSK2
97Ivan ŽutićBSK2
98Ante BekavacNK Croatia2
99Frane MaglicaDubrava Tim kabel2
100Igor ČerinaDugopolje2
101Josip MaganjićDugopolje2
102Sacha Boris Roger MarasovicInter-Zaprešić2
103Lovro DobrićJarun2
104Mihovil GeljićJarun2
105Matej KelavaJarun2
106Roko IvankovićKustošija2
107Dino KlarićKustošija2
108Filip KosićKustošija2
109Filip MihaljevićKustošija2
110Filip Šušković JakopacKustošija2
111Marko BjelanovićOpatija2
112Frano IvančićOpatija2
113Edin JunuzovićOpatija2
114Ivor WeitzerOpatija2
115Mihajlo BaićOsijek2
116Marko HanuljakOsijek2
117Mihael KuprešakOsijek2
118Šimun MikolčićOsijek2
119Dario PudićOsijek2
120Luka LiklinRudeš2
121Tomislav BaltićSesvete2
122Bruno KaroglanSesvete2
123Danovis Martinez CalizSesvete2
124Josip MijatovićSesvete2
125Patrik MijićSesvete2
126Domagoj MuićSesvete2
127Tomislav DadićSolin2
128Agon EleziVaraždin2
129Stjepan IgrecVaraždin2
130Matija KolarićVaraždin2
131Mateo TopićVaraždin2
132Martin BaturinaDinamo1
133Damjan DaničićDinamo1
134Dennis GyamfiDinamo1
135Hyunwoo KimDinamo1
136Stefan MilićDinamo1
137Ivijan SvržnjakDinamo1
138Karlo IšasegiCibalia1
139Jakov KarabatićCibalia1
140Hamza MešanovićCibalia1
141Marijan OršolićCibalia1
142Josip TomaševićCibalia1
143Emanuel ČrnkoOrijent 19191
144Dino DukađinOrijent 19191
145Veldin HodžaOrijent 19191
146Nikola MacolićOrijent 19191
147Matija MatuljaOrijent 19191
148Nino MohorovičićOrijent 19191
149Karlo SenčarOrijent 19191
150Donato BernobićBSK1
151Josip GačićBSK1
152Ivan LozićBSK1
153Matija MišićBSK1
154Petar Bašić-ŠiškoNK Croatia1
155Josip BešlićNK Croatia1
156Marko ČovoNK Croatia1
157Ivan DujmovićNK Croatia1
158Luka KneževićNK Croatia1
159Marko ŠutoNK Croatia1
160Domagoj BabinDubrava Tim kabel1
161Gabrijel ČokoDubrava Tim kabel1
162Borna MartonDubrava Tim kabel1
163Petar PetriškoDubrava Tim kabel1
164Karlo Prpić BosanacDubrava Tim kabel1
165Mateo BašićDugopolje1
166Mario Daniel CrničkiDugopolje1
167Josip GlavovićDugopolje1
168Duje JavorčićDugopolje1
169Marin KarabatićDugopolje1
170Branimir BarišićInter-Zaprešić1
171Matija KanceljakInter-Zaprešić1
172Vice MiljanićInter-Zaprešić1
173Ivan NekićInter-Zaprešić1
174Filip SoldoInter-Zaprešić1
175Luka UzelacInter-Zaprešić1
176Marko UzelacInter-Zaprešić1
177Kristijan BlaževskiJarun1
178Dominik MihaljevićJarun1
179Marin MudražijaJarun1
180Mario BabićKustošija1
181Dario BaradaKustošija1
182Gyuhyeong KimKustošija1
183Dominik KišKustošija1
184Emanuel NikpaljKustošija1
185Luka PavkovićKustošija1
186Petar ŠimunićKustošija1
187Mateo BertošaOpatija1
188Mateo FurijanOpatija1
189Bojan KneževićOpatija1
190Luka KožićOpatija1
191Dejan ŠaracOpatija1
192Ivan BakovićOsijek1
193Ivan CvijanovićOsijek1
194Ante ErcegOsijek1
195Antonijo IvandićOsijek1
196Tin KuprešakOsijek1
197Didier Jeanpier La Torre AranaOsijek1
198Niko StanušićOsijek1
199Filip BorovacRudeš1
200Antonio BoršićRudeš1
201Bruno BrajkovićRudeš1
202Roko BrajkovićRudeš1
203Robert ĆosićRudeš1
204Joao Vitor Santos AraujoRudeš1
205Vinko BičanićSesvete1
206Ivan CrnovSesvete1
207Matija FintićSesvete1
208Adel Mohamed Nourredine GafaitiSesvete1
209Dominik IvkičSesvete1
210Robert MarijanovićSesvete1
211Filip MihaljevićSesvete1
212Domagoj FranićSolin1
213Antonio KaćunkoSolin1
214Nikola KušetaSolin1
215Zvonimir OžegovićSolin1
216Hrvoje RelotaSolin1
217Mateo TomićSolin1
218Ricardo BagadurVaraždin1
219Leon BelcarVaraždin1
220Niko DomjanićVaraždin1
221Jurica GrgecVaraždin1
222Filip MekićVaraždin1
223Itsuki UrataVaraždin1
224Leonard VukVaraždin1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se