Odabir sezone:

  • Druga HNL
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
16. kolovoza 2019.
PETAK / 17:30
Sesvete1:1CibaliaIzvještaj
16. kolovoza 2019. / PETAK / 17:30
16. kolovoza 2019.
PETAK / 20:00
Međimurje1:1Orijent 1919Izvještaj
16. kolovoza 2019. / PETAK / 20:00
17. kolovoza 2019.
SUBOTA / 17:30
Solin2:1Hrvatski DragovoljacIzvještaj
17. kolovoza 2019. / SUBOTA / 17:30
17. kolovoza 2019.
SUBOTA / 17:30
Kustošija2:3DugopoljeIzvještaj
17. kolovoza 2019. / SUBOTA / 17:30
17. kolovoza 2019.
SUBOTA / 19:00
Šibenik3:2Hajduk IIIzvještaj
17. kolovoza 2019. / SUBOTA / 19:00
18. kolovoza 2019.
NEDJELJA / 17:30
NK Croatia2:0Dubrava Tim kabelIzvještaj
18. kolovoza 2019. / NEDJELJA / 17:30
18. kolovoza 2019.
NEDJELJA / 17:30
Dinamo II1:1Osijek IIIzvještaj
18. kolovoza 2019. / NEDJELJA / 17:30
18. kolovoza 2019.
NEDJELJA / 17:30
BSK0:2RudešIzvještaj
18. kolovoza 2019. / NEDJELJA / 17:30
2. kolo
23. kolovoza 2019.
PETAK / 17:30
Hrvatski Dragovoljac2:2MeđimurjeIzvještaj
23. kolovoza 2019. / PETAK / 17:30
23. kolovoza 2019.
PETAK / 17:30
Sesvete1:1SolinIzvještaj
23. kolovoza 2019. / PETAK / 17:30
24. kolovoza 2019.
SUBOTA / 17:00
Orijent 19192:2Dinamo IIIzvještaj
24. kolovoza 2019. / SUBOTA / 17:00
24. kolovoza 2019.
SUBOTA / 17:30
Cibalia3:1Dubrava Tim kabelIzvještaj
24. kolovoza 2019. / SUBOTA / 17:30
24. kolovoza 2019.
SUBOTA / 17:30
Dugopolje0:2NK CroatiaIzvještaj
24. kolovoza 2019. / SUBOTA / 17:30
25. kolovoza 2019.
NEDJELJA / 17:30
Hajduk II4:0KustošijaIzvještaj
25. kolovoza 2019. / NEDJELJA / 17:30
25. kolovoza 2019.
NEDJELJA / 17:30
Rudeš0:1ŠibenikIzvještaj
25. kolovoza 2019. / NEDJELJA / 17:30
26. kolovoza 2019.
PONEDJELJAK / 17:30
Osijek II6:0BSKIzvještaj
26. kolovoza 2019. / PONEDJELJAK / 17:30
3. kolo
30. kolovoza 2019.
PETAK / 17:00
Dubrava Tim kabel2:2DugopoljeIzvještaj
30. kolovoza 2019. / PETAK / 17:00
31. kolovoza 2019.
SUBOTA / 16:00
Kustošija0:2RudešIzvještaj
31. kolovoza 2019. / SUBOTA / 16:00
31. kolovoza 2019.
SUBOTA / 16:00
Solin2:2CibaliaIzvještaj
31. kolovoza 2019. / SUBOTA / 16:00
31. kolovoza 2019.
SUBOTA / 19:00
Šibenik2:1Osijek IIIzvještaj
31. kolovoza 2019. / SUBOTA / 19:00
31. kolovoza 2019.
SUBOTA / 20:00
Međimurje1:2SesveteIzvještaj
31. kolovoza 2019. / SUBOTA / 20:00
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 17:00
Dinamo II1:0Hrvatski DragovoljacIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 17:00
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 17:00
BSK3:0Orijent 1919Izvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 17:00
01. rujna 2019.
NEDJELJA / 17:00
NK Croatia0:1Hajduk IIIzvještaj
01. rujna 2019. / NEDJELJA / 17:00
4. kolo
11. rujna 2019.
SRIJEDA / 16:30
Osijek II2:0KustošijaIzvještaj
11. rujna 2019. / SRIJEDA / 16:30
13. rujna 2019.
PETAK / 16:00
Hrvatski Dragovoljac3:0BSKIzvještaj
13. rujna 2019. / PETAK / 16:00
13. rujna 2019.
PETAK / 16:30
Sesvete3:0Dinamo IIIzvještaj
13. rujna 2019. / PETAK / 16:30
14. rujna 2019.
SUBOTA / 16:00
Dubrava Tim kabel1:1Hajduk IIIzvještaj
14. rujna 2019. / SUBOTA / 16:00
14. rujna 2019.
SUBOTA / 16:30
Cibalia0:3DugopoljeIzvještaj
14. rujna 2019. / SUBOTA / 16:30
14. rujna 2019.
SUBOTA / 16:30
Solin3:0MeđimurjeIzvještaj
14. rujna 2019. / SUBOTA / 16:30
14. rujna 2019.
SUBOTA / 16:30
Orijent 19191:0ŠibenikIzvještaj
14. rujna 2019. / SUBOTA / 16:30
15. rujna 2019.
NEDJELJA / 16:30
Rudeš3:0NK CroatiaIzvještaj
15. rujna 2019. / NEDJELJA / 16:30
5. kolo
18. rujna 2019.
SRIJEDA / 16:00
Dubrava Tim kabel2:2RudešIzvještaj
18. rujna 2019. / SRIJEDA / 16:00
18. rujna 2019.
SRIJEDA / 16:30
Dugopolje2:2Hajduk IIIzvještaj
18. rujna 2019. / SRIJEDA / 16:30
18. rujna 2019.
SRIJEDA / 16:30
BSK1:2SesveteIzvještaj
18. rujna 2019. / SRIJEDA / 16:30
18. rujna 2019.
SRIJEDA / 16:30
Kustošija1:2Orijent 1919Izvještaj
18. rujna 2019. / SRIJEDA / 16:30
18. rujna 2019.
SRIJEDA / 16:30
NK Croatia0:1Osijek IIIzvještaj
18. rujna 2019. / SRIJEDA / 16:30
18. rujna 2019.
SRIJEDA / 18:00
Šibenik2:0Hrvatski DragovoljacIzvještaj
18. rujna 2019. / SRIJEDA / 18:00
18. rujna 2019.
SRIJEDA / 18:00
Međimurje3:0CibaliaIzvještaj
18. rujna 2019. / SRIJEDA / 18:00
30. listopada 2019.
SRIJEDA / 14:00
Dinamo II3:0SolinIzvještaj
30. listopada 2019. / SRIJEDA / 14:00
6. kolo
21. rujna 2019.
SUBOTA / 14:30
Cibalia0:4Hajduk IIIzvještaj
21. rujna 2019. / SUBOTA / 14:30
21. rujna 2019.
SUBOTA / 16:30
Orijent 19191:1NK CroatiaIzvještaj
21. rujna 2019. / SUBOTA / 16:30
21. rujna 2019.
SUBOTA / 16:30
Hrvatski Dragovoljac1:1KustošijaIzvještaj
21. rujna 2019. / SUBOTA / 16:30
21. rujna 2019.
SUBOTA / 16:30
Sesvete0:1ŠibenikIzvještaj
21. rujna 2019. / SUBOTA / 16:30
21. rujna 2019.
SUBOTA / 16:30
Solin1:0BSKIzvještaj
21. rujna 2019. / SUBOTA / 16:30
21. rujna 2019.
SUBOTA / 19:00
Međimurje2:1Dinamo IIIzvještaj
21. rujna 2019. / SUBOTA / 19:00
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 16:30
Rudeš2:1DugopoljeIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 16:30
22. rujna 2019.
NEDJELJA / 16:30
Osijek II0:1Dubrava Tim kabelIzvještaj
22. rujna 2019. / NEDJELJA / 16:30
7. kolo
28. rujna 2019.
SUBOTA / 14:30
Šibenik1:0SolinIzvještaj
28. rujna 2019. / SUBOTA / 14:30
28. rujna 2019.
SUBOTA / 14:30
Hajduk II2:2RudešIzvještaj
28. rujna 2019. / SUBOTA / 14:30
28. rujna 2019.
SUBOTA / 16:00
Kustošija1:0SesveteIzvještaj
28. rujna 2019. / SUBOTA / 16:00
28. rujna 2019.
SUBOTA / 16:00
Dubrava Tim kabel0:1Orijent 1919Izvještaj
28. rujna 2019. / SUBOTA / 16:00
28. rujna 2019.
SUBOTA / 16:00
Dugopolje1:4Osijek IIIzvještaj
28. rujna 2019. / SUBOTA / 16:00
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 16:00
NK Croatia4:1Hrvatski DragovoljacIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 16:00
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 16:00
Dinamo II2:0CibaliaIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 16:00
29. rujna 2019.
NEDJELJA / 16:00
BSK3:1MeđimurjeIzvještaj
29. rujna 2019. / NEDJELJA / 16:00
8. kolo
02. listopada 2019.
SRIJEDA / 15:30
Cibalia2:1RudešIzvještaj
02. listopada 2019. / SRIJEDA / 15:30
02. listopada 2019.
SRIJEDA / 15:30
Hrvatski Dragovoljac0:4Dubrava Tim kabelIzvještaj
02. listopada 2019. / SRIJEDA / 15:30
02. listopada 2019.
SRIJEDA / 15:30
Sesvete4:1NK CroatiaIzvještaj
02. listopada 2019. / SRIJEDA / 15:30
02. listopada 2019.
SRIJEDA / 15:30
Solin0:1KustošijaIzvještaj
02. listopada 2019. / SRIJEDA / 15:30
02. listopada 2019.
SRIJEDA / 15:30
Dinamo II2:1BSKIzvještaj
02. listopada 2019. / SRIJEDA / 15:30
02. listopada 2019.
SRIJEDA / 16:00
Osijek II0:0Hajduk IIIzvještaj
02. listopada 2019. / SRIJEDA / 16:00
02. listopada 2019.
SRIJEDA / 16:30
Orijent 19193:2DugopoljeIzvještaj
02. listopada 2019. / SRIJEDA / 16:30
02. listopada 2019.
SRIJEDA / 17:00
Međimurje1:2ŠibenikIzvještaj
02. listopada 2019. / SRIJEDA / 17:00
9. kolo
05. listopada 2019.
SUBOTA / 14:30
Šibenik2:1Dinamo IIIzvještaj
05. listopada 2019. / SUBOTA / 14:30
05. listopada 2019.
SUBOTA / 15:30
Kustošija0:0MeđimurjeIzvještaj
05. listopada 2019. / SUBOTA / 15:30
05. listopada 2019.
SUBOTA / 15:30
Dubrava Tim kabel0:2SesveteIzvještaj
05. listopada 2019. / SUBOTA / 15:30
05. listopada 2019.
SUBOTA / 15:30
Dugopolje2:1Hrvatski DragovoljacIzvještaj
05. listopada 2019. / SUBOTA / 15:30
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 15:30
NK Croatia2:1SolinIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 15:30
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 15:30
BSK1:1CibaliaIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 15:30
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 15:30
Rudeš1:0Osijek IIIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 15:30
06. listopada 2019.
NEDJELJA / 16:00
Orijent 19190:2Hajduk IIIzvještaj
06. listopada 2019. / NEDJELJA / 16:00
10. kolo
18. listopada 2019.
PETAK / 15:00
Hrvatski Dragovoljac1:0Hajduk IIIzvještaj
18. listopada 2019. / PETAK / 15:00
18. listopada 2019.
PETAK / 15:00
Sesvete0:1DugopoljeIzvještaj
18. listopada 2019. / PETAK / 15:00
18. listopada 2019.
PETAK / 18:00
Međimurje0:0NK CroatiaIzvještaj
18. listopada 2019. / PETAK / 18:00
19. listopada 2019.
SUBOTA / 13:00
Orijent 19192:0RudešIzvještaj
19. listopada 2019. / SUBOTA / 13:00
19. listopada 2019.
SUBOTA / 15:00
Cibalia0:2Osijek IIIzvještaj
19. listopada 2019. / SUBOTA / 15:00
19. listopada 2019.
SUBOTA / 15:00
Solin0:2Dubrava Tim kabelIzvještaj
19. listopada 2019. / SUBOTA / 15:00
20. listopada 2019.
NEDJELJA / 15:00
Dinamo II1:0KustošijaIzvještaj
20. listopada 2019. / NEDJELJA / 15:00
20. listopada 2019.
NEDJELJA / 15:00
BSK0:1ŠibenikIzvještaj
20. listopada 2019. / NEDJELJA / 15:00
11. kolo
25. listopada 2019.
PETAK / 15:00
Dubrava Tim kabel1:2MeđimurjeIzvještaj
25. listopada 2019. / PETAK / 15:00
26. listopada 2019.
SUBOTA / 15:00
Dugopolje3:1SolinIzvještaj
26. listopada 2019. / SUBOTA / 15:00
26. listopada 2019.
SUBOTA / 15:00
Šibenik1:0CibaliaIzvještaj
26. listopada 2019. / SUBOTA / 15:00
26. listopada 2019.
SUBOTA / 15:00
Kustošija0:3BSKIzvještaj
26. listopada 2019. / SUBOTA / 15:00
26. listopada 2019.
SUBOTA / 17:00
Osijek II1:3Orijent 1919Izvještaj
26. listopada 2019. / SUBOTA / 17:00
27. listopada 2019.
NEDJELJA / 13:00
NK Croatia1:0Dinamo IIIzvještaj
27. listopada 2019. / NEDJELJA / 13:00
27. listopada 2019.
NEDJELJA / 14:00
Hajduk II3:1SesveteIzvještaj
27. listopada 2019. / NEDJELJA / 14:00
27. listopada 2019.
NEDJELJA / 14:00
Rudeš1:1Hrvatski DragovoljacIzvještaj
27. listopada 2019. / NEDJELJA / 14:00
12. kolo
31. listopada 2019.
ČETVRTAK / 17:00
Međimurje4:2DugopoljeIzvještaj
31. listopada 2019. / ČETVRTAK / 17:00
02. studenog 2019.
SUBOTA / 13:00
Sesvete3:2RudešIzvještaj
02. studenog 2019. / SUBOTA / 13:00
02. studenog 2019.
SUBOTA / 14:00
Solin2:3Hajduk IIIzvještaj
02. studenog 2019. / SUBOTA / 14:00
02. studenog 2019.
SUBOTA / 14:00
Šibenik2:0KustošijaIzvještaj
02. studenog 2019. / SUBOTA / 14:00
02. studenog 2019.
SUBOTA / 14:00
Cibalia1:2Orijent 1919Izvještaj
02. studenog 2019. / SUBOTA / 14:00
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 13:00
Dinamo II1:1Dubrava Tim kabelIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 13:00
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 14:00
BSK1:1NK CroatiaIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 14:00
03. studenog 2019.
NEDJELJA / 14:00
Hrvatski Dragovoljac2:1Osijek IIIzvještaj
03. studenog 2019. / NEDJELJA / 14:00
13. kolo
08. studenog 2019.
PETAK / 13:30
Dubrava Tim kabel0:0BSKIzvještaj
08. studenog 2019. / PETAK / 13:30
09. studenog 2019.
SUBOTA / 13:00
Kustošija3:0CibaliaIzvještaj
09. studenog 2019. / SUBOTA / 13:00
09. studenog 2019.
SUBOTA / 13:30
Dugopolje3:0Dinamo IIIzvještaj
09. studenog 2019. / SUBOTA / 13:30
09. studenog 2019.
SUBOTA / 15:00
Orijent 19190:0Hrvatski DragovoljacIzvještaj
09. studenog 2019. / SUBOTA / 15:00
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 13:00
Osijek II1:1SesveteIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 13:00
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 13:30
Rudeš1:0SolinIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 13:30
10. studenog 2019.
NEDJELJA / 13:30
NK Croatia2:0ŠibenikIzvještaj
10. studenog 2019. / NEDJELJA / 13:30
11. studenog 2019.
PONEDJELJAK / 13:30
Hajduk II0:3MeđimurjeIzvještaj
11. studenog 2019. / PONEDJELJAK / 13:30
14. kolo
22. studenog 2019.
PETAK / 17:00
Međimurje0:1RudešIzvještaj
22. studenog 2019. / PETAK / 17:00
23. studenog 2019.
SUBOTA / 13:00
Dinamo II1:0Hajduk IIIzvještaj
23. studenog 2019. / SUBOTA / 13:00
23. studenog 2019.
SUBOTA / 13:30
Cibalia1:1Hrvatski DragovoljacIzvještaj
23. studenog 2019. / SUBOTA / 13:30
23. studenog 2019.
SUBOTA / 13:30
Sesvete0:0Orijent 1919Izvještaj
23. studenog 2019. / SUBOTA / 13:30
23. studenog 2019.
SUBOTA / 13:30
Solin2:0Osijek IIIzvještaj
23. studenog 2019. / SUBOTA / 13:30
23. studenog 2019.
SUBOTA / 13:30
Šibenik1:0Dubrava Tim kabelIzvještaj
23. studenog 2019. / SUBOTA / 13:30
23. studenog 2019.
SUBOTA / 13:30
Kustošija1:0NK CroatiaIzvještaj
23. studenog 2019. / SUBOTA / 13:30
24. studenog 2019.
NEDJELJA / 13:30
BSK1:0DugopoljeIzvještaj
24. studenog 2019. / NEDJELJA / 13:30
15. kolo
29. studenog 2019.
PETAK / 13:30
Dugopolje0:2ŠibenikIzvještaj
29. studenog 2019. / PETAK / 13:30
30. studenog 2019.
SUBOTA / 13:00
Orijent 19193:2SolinIzvještaj
30. studenog 2019. / SUBOTA / 13:00
30. studenog 2019.
SUBOTA / 13:30
Hrvatski Dragovoljac3:2SesveteIzvještaj
30. studenog 2019. / SUBOTA / 13:30
30. studenog 2019.
SUBOTA / 13:30
Dubrava Tim kabel1:2KustošijaIzvještaj
30. studenog 2019. / SUBOTA / 13:30
30. studenog 2019.
SUBOTA / 13:30
Osijek II2:1MeđimurjeIzvještaj
30. studenog 2019. / SUBOTA / 13:30
01. prosinca 2019.
NEDJELJA / 13:30
Rudeš0:0Dinamo IIIzvještaj
01. prosinca 2019. / NEDJELJA / 13:30
01. prosinca 2019.
NEDJELJA / 13:30
NK Croatia4:0CibaliaIzvještaj
01. prosinca 2019. / NEDJELJA / 13:30
02. prosinca 2019.
PONEDJELJAK / 13:30
Hajduk II0:0BSKIzvještaj
02. prosinca 2019. / PONEDJELJAK / 13:30
16. kolo
04. prosinca 2019.
SRIJEDA / 13:30
Osijek II0:1Dinamo IIIzvještaj
04. prosinca 2019. / SRIJEDA / 13:30
07. prosinca 2019.
SUBOTA / 13:30
Dugopolje2:2KustošijaIzvještaj
07. prosinca 2019. / SUBOTA / 13:30
07. prosinca 2019.
SUBOTA / 13:30
Dubrava Tim kabel1:0NK CroatiaIzvještaj
07. prosinca 2019. / SUBOTA / 13:30
07. prosinca 2019.
SUBOTA / 13:30
Cibalia0:0SesveteIzvještaj
07. prosinca 2019. / SUBOTA / 13:30
07. prosinca 2019.
SUBOTA / 13:30
Hrvatski Dragovoljac1:0SolinIzvještaj
07. prosinca 2019. / SUBOTA / 13:30
07. prosinca 2019.
SUBOTA / 14:30
Orijent 19190:2MeđimurjeIzvještaj
07. prosinca 2019. / SUBOTA / 14:30
08. prosinca 2019.
NEDJELJA / 13:00
Hajduk II1:0ŠibenikIzvještaj
08. prosinca 2019. / NEDJELJA / 13:00
08. prosinca 2019.
NEDJELJA / 13:30
Rudeš1:0BSKIzvještaj
08. prosinca 2019. / NEDJELJA / 13:30
17. kolo
21. veljače 2020.
PETAK / 15:00
Dubrava Tim kabel2:1CibaliaIzvještaj
21. veljače 2020. / PETAK / 15:00
21. veljače 2020.
PETAK / 18:00
Međimurje1:2Hrvatski DragovoljacIzvještaj
21. veljače 2020. / PETAK / 18:00
22. veljače 2020.
SUBOTA / 13:00
Šibenik3:3RudešIzvještaj
22. veljače 2020. / SUBOTA / 13:00
22. veljače 2020.
SUBOTA / 15:00
Solin3:1SesveteIzvještaj
22. veljače 2020. / SUBOTA / 15:00
22. veljače 2020.
SUBOTA / 15:00
Kustošija1:1Hajduk IIIzvještaj
22. veljače 2020. / SUBOTA / 15:00
22. veljače 2020.
SUBOTA / 15:00
Dinamo II2:2Orijent 1919Izvještaj
22. veljače 2020. / SUBOTA / 15:00
23. veljače 2020.
NEDJELJA / 15:00
BSK0:1Osijek IIIzvještaj
23. veljače 2020. / NEDJELJA / 15:00
23. veljače 2020.
NEDJELJA / 15:00
NK Croatia3:0DugopoljeIzvještaj
23. veljače 2020. / NEDJELJA / 15:00
18. kolo
28. veljače 2020.
PETAK / 15:00
Sesvete3:1MeđimurjeIzvještaj
28. veljače 2020. / PETAK / 15:00
28. veljače 2020.
PETAK / 15:00
Hrvatski Dragovoljac1:0Dinamo IIIzvještaj
28. veljače 2020. / PETAK / 15:00
29. veljače 2020.
SUBOTA / 15:00
Orijent 19191:2BSKIzvještaj
29. veljače 2020. / SUBOTA / 15:00
29. veljače 2020.
SUBOTA / 15:00
Dugopolje3:0Dubrava Tim kabelIzvještaj
29. veljače 2020. / SUBOTA / 15:00
29. veljače 2020.
SUBOTA / 15:00
Cibalia1:1SolinIzvještaj
29. veljače 2020. / SUBOTA / 15:00
01. ožujka 2020.
NEDJELJA / 15:00
Osijek II1:1ŠibenikIzvještaj
01. ožujka 2020. / NEDJELJA / 15:00
01. ožujka 2020.
NEDJELJA / 15:00
Rudeš1:2KustošijaIzvještaj
01. ožujka 2020. / NEDJELJA / 15:00
01. ožujka 2020.
NEDJELJA / 15:00
Hajduk II2:4NK CroatiaIzvještaj
01. ožujka 2020. / NEDJELJA / 15:00
19. kolo
06. ožujka 2020.
PETAK / 18:00
Međimurje1:1SolinIzvještaj
06. ožujka 2020. / PETAK / 18:00
07. ožujka 2020.
SUBOTA / 13:00
Šibenik1:2Orijent 1919Izvještaj
07. ožujka 2020. / SUBOTA / 13:00
07. ožujka 2020.
SUBOTA / 15:30
Kustošija2:2Osijek IIIzvještaj
07. ožujka 2020. / SUBOTA / 15:30
07. ožujka 2020.
SUBOTA / 15:30
Dugopolje0:0CibaliaIzvještaj
07. ožujka 2020. / SUBOTA / 15:30
07. ožujka 2020.
SUBOTA / 15:30
Hajduk II1:2Dubrava Tim kabelIzvještaj
07. ožujka 2020. / SUBOTA / 15:30
08. ožujka 2020.
NEDJELJA / 13:00
Dinamo II1:2SesveteIzvještaj
08. ožujka 2020. / NEDJELJA / 13:00
08. ožujka 2020.
NEDJELJA / 15:30
BSK2:0Hrvatski DragovoljacIzvještaj
08. ožujka 2020. / NEDJELJA / 15:30
08. ožujka 2020.
NEDJELJA / 15:30
NK Croatia1:0RudešIzvještaj
08. ožujka 2020. / NEDJELJA / 15:30
20. kolo
13. ožujka 2020.
PETAK / 15:30
Sesvete-:-BSK
13. ožujka 2020. / PETAK / 15:30
13. ožujka 2020.
PETAK / 15:30
Hrvatski Dragovoljac-:-Šibenik
13. ožujka 2020. / PETAK / 15:30
14. ožujka 2020.
SUBOTA / 15:30
Orijent 1919-:-Kustošija
14. ožujka 2020. / SUBOTA / 15:30
14. ožujka 2020.
SUBOTA / 15:30
Osijek II-:-NK Croatia
14. ožujka 2020. / SUBOTA / 15:30
14. ožujka 2020.
SUBOTA / 15:30
Cibalia-:-Međimurje
14. ožujka 2020. / SUBOTA / 15:30
14. ožujka 2020.
SUBOTA / 15:30
Solin-:-Dinamo II
14. ožujka 2020. / SUBOTA / 15:30
15. ožujka 2020.
NEDJELJA / 13:00
Rudeš-:-Dubrava Tim kabel
15. ožujka 2020. / NEDJELJA / 13:00
16. ožujka 2020.
PONEDJELJAK / 15:30
Hajduk II-:-Dugopolje
16. ožujka 2020. / PONEDJELJAK / 15:30
21. kolo
20. ožujka 2020.
PETAK / 15:30
Dubrava Tim kabel-:-Osijek II
20. ožujka 2020. / PETAK / 15:30
21. ožujka 2020.
SUBOTA / 15:30
Kustošija-:-Hrvatski Dragovoljac
21. ožujka 2020. / SUBOTA / 15:30
21. ožujka 2020.
SUBOTA / 15:30
Šibenik-:-Sesvete
21. ožujka 2020. / SUBOTA / 15:30
21. ožujka 2020.
SUBOTA / 15:30
Dugopolje-:-Rudeš
21. ožujka 2020. / SUBOTA / 15:30
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 13:00
Dinamo II-:-Međimurje
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 13:00
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 15:30
BSK-:-Solin
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 15:30
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 15:30
NK Croatia-:-Orijent 1919
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 15:30
22. ožujka 2020.
NEDJELJA / 15:30
Hajduk II-:-Cibalia
22. ožujka 2020. / NEDJELJA / 15:30
22. kolo
03. travnja 2020.
PETAK / 16:30
Sesvete-:-Kustošija
03. travnja 2020. / PETAK / 16:30
03. travnja 2020.
PETAK / 16:30
Hrvatski Dragovoljac-:-NK Croatia
03. travnja 2020. / PETAK / 16:30
03. travnja 2020.
PETAK / 18:00
Međimurje-:-BSK
03. travnja 2020. / PETAK / 18:00
04. travnja 2020.
SUBOTA / 16:30
Solin-:-Šibenik
04. travnja 2020. / SUBOTA / 16:30
04. travnja 2020.
SUBOTA / 16:30
Orijent 1919-:-Dubrava Tim kabel
04. travnja 2020. / SUBOTA / 16:30
04. travnja 2020.
SUBOTA / 16:30
Cibalia-:-Dinamo II
04. travnja 2020. / SUBOTA / 16:30
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 16:30
Osijek II-:-Dugopolje
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 16:30
05. travnja 2020.
NEDJELJA / 16:30
Rudeš-:-Hajduk II
05. travnja 2020. / NEDJELJA / 16:30
23. kolo
10. travnja 2020.
PETAK / 16:30
Rudeš-:-Cibalia
10. travnja 2020. / PETAK / 16:30
10. travnja 2020.
PETAK / 16:30
Hajduk II-:-Osijek II
10. travnja 2020. / PETAK / 16:30
10. travnja 2020.
PETAK / 16:30
Dugopolje-:-Orijent 1919
10. travnja 2020. / PETAK / 16:30
10. travnja 2020.
PETAK / 16:30
Dubrava Tim kabel-:-Hrvatski Dragovoljac
10. travnja 2020. / PETAK / 16:30
10. travnja 2020.
PETAK / 16:30
NK Croatia-:-Sesvete
10. travnja 2020. / PETAK / 16:30
10. travnja 2020.
PETAK / 16:30
Kustošija-:-Solin
10. travnja 2020. / PETAK / 16:30
10. travnja 2020.
PETAK / 16:30
Šibenik-:-Međimurje
10. travnja 2020. / PETAK / 16:30
10. travnja 2020.
PETAK / 16:30
BSK-:-Dinamo II
10. travnja 2020. / PETAK / 16:30
24. kolo
17. travnja 2020.
PETAK / 16:30
Sesvete-:-Dubrava Tim kabel
17. travnja 2020. / PETAK / 16:30
17. travnja 2020.
PETAK / 16:30
Hrvatski Dragovoljac-:-Dugopolje
17. travnja 2020. / PETAK / 16:30
17. travnja 2020.
PETAK / 18:00
Međimurje-:-Kustošija
17. travnja 2020. / PETAK / 18:00
18. travnja 2020.
SUBOTA / 16:30
Solin-:-NK Croatia
18. travnja 2020. / SUBOTA / 16:30
18. travnja 2020.
SUBOTA / 16:30
Cibalia-:-BSK
18. travnja 2020. / SUBOTA / 16:30
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 16:30
Dinamo II-:-Šibenik
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 16:30
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 16:30
Hajduk II-:-Orijent 1919
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 16:30
19. travnja 2020.
NEDJELJA / 16:30
Osijek II-:-Rudeš
19. travnja 2020. / NEDJELJA / 16:30
25. kolo
22. travnja 2020.
SRIJEDA / 17:00
Osijek II-:-Cibalia
22. travnja 2020. / SRIJEDA / 17:00
22. travnja 2020.
SRIJEDA / 17:00
Rudeš-:-Orijent 1919
22. travnja 2020. / SRIJEDA / 17:00
22. travnja 2020.
SRIJEDA / 17:00
Hajduk II-:-Hrvatski Dragovoljac
22. travnja 2020. / SRIJEDA / 17:00
22. travnja 2020.
SRIJEDA / 17:00
Dugopolje-:-Sesvete
22. travnja 2020. / SRIJEDA / 17:00
22. travnja 2020.
SRIJEDA / 17:00
Dubrava Tim kabel-:-Solin
22. travnja 2020. / SRIJEDA / 17:00
22. travnja 2020.
SRIJEDA / 17:00
NK Croatia-:-Međimurje
22. travnja 2020. / SRIJEDA / 17:00
22. travnja 2020.
SRIJEDA / 17:00
Kustošija-:-Dinamo II
22. travnja 2020. / SRIJEDA / 17:00
22. travnja 2020.
SRIJEDA / 17:00
Šibenik-:-BSK
22. travnja 2020. / SRIJEDA / 17:00
26. kolo
24. travnja 2020.
PETAK / 17:00
Sesvete-:-Hajduk II
24. travnja 2020. / PETAK / 17:00
24. travnja 2020.
PETAK / 17:00
Hrvatski Dragovoljac-:-Rudeš
24. travnja 2020. / PETAK / 17:00
24. travnja 2020.
PETAK / 19:00
Međimurje-:-Dubrava Tim kabel
24. travnja 2020. / PETAK / 19:00
25. travnja 2020.
SUBOTA / 17:00
Solin-:-Dugopolje
25. travnja 2020. / SUBOTA / 17:00
25. travnja 2020.
SUBOTA / 17:00
Orijent 1919-:-Osijek II
25. travnja 2020. / SUBOTA / 17:00
25. travnja 2020.
SUBOTA / 17:00
Cibalia-:-Šibenik
25. travnja 2020. / SUBOTA / 17:00
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 17:00
BSK-:-Kustošija
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 17:00
26. travnja 2020.
NEDJELJA / 17:00
Dinamo II-:-NK Croatia
26. travnja 2020. / NEDJELJA / 17:00
27. kolo
01. svibnja 2020.
PETAK / 17:00
Dubrava Tim kabel-:-Dinamo II
01. svibnja 2020. / PETAK / 17:00
02. svibnja 2020.
SUBOTA / 17:00
Dugopolje-:-Međimurje
02. svibnja 2020. / SUBOTA / 17:00
02. svibnja 2020.
SUBOTA / 17:00
Kustošija-:-Šibenik
02. svibnja 2020. / SUBOTA / 17:00
02. svibnja 2020.
SUBOTA / 17:00
Orijent 1919-:-Cibalia
02. svibnja 2020. / SUBOTA / 17:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 17:00
Osijek II-:-Hrvatski Dragovoljac
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 17:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 17:00
Rudeš-:-Sesvete
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 17:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 17:00
Hajduk II-:-Solin
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 17:00
03. svibnja 2020.
NEDJELJA / 17:00
NK Croatia-:-BSK
03. svibnja 2020. / NEDJELJA / 17:00
28. kolo
06. svibnja 2020.
SRIJEDA / 17:00
Cibalia-:-Kustošija
06. svibnja 2020. / SRIJEDA / 17:00
06. svibnja 2020.
SRIJEDA / 17:00
Šibenik-:-NK Croatia
06. svibnja 2020. / SRIJEDA / 17:00
06. svibnja 2020.
SRIJEDA / 17:00
BSK-:-Dubrava Tim kabel
06. svibnja 2020. / SRIJEDA / 17:00
06. svibnja 2020.
SRIJEDA / 17:00
Dinamo II-:-Dugopolje
06. svibnja 2020. / SRIJEDA / 17:00
06. svibnja 2020.
SRIJEDA / 17:00
Solin-:-Rudeš
06. svibnja 2020. / SRIJEDA / 17:00
06. svibnja 2020.
SRIJEDA / 17:00
Sesvete-:-Osijek II
06. svibnja 2020. / SRIJEDA / 17:00
06. svibnja 2020.
SRIJEDA / 17:00
Hrvatski Dragovoljac-:-Orijent 1919
06. svibnja 2020. / SRIJEDA / 17:00
06. svibnja 2020.
SRIJEDA / 19:00
Međimurje-:-Hajduk II
06. svibnja 2020. / SRIJEDA / 19:00
29. kolo
08. svibnja 2020.
PETAK / 17:30
Hrvatski Dragovoljac-:-Cibalia
08. svibnja 2020. / PETAK / 17:30
08. svibnja 2020.
PETAK / 17:30
Dubrava Tim kabel-:-Šibenik
08. svibnja 2020. / PETAK / 17:30
09. svibnja 2020.
SUBOTA / 17:30
Dugopolje-:-BSK
09. svibnja 2020. / SUBOTA / 17:30
09. svibnja 2020.
SUBOTA / 17:30
Orijent 1919-:-Sesvete
09. svibnja 2020. / SUBOTA / 17:30
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 17:30
Osijek II-:-Solin
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 17:30
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 17:30
Rudeš-:-Međimurje
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 17:30
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 17:30
Hajduk II-:-Dinamo II
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 17:30
10. svibnja 2020.
NEDJELJA / 17:30
NK Croatia-:-Kustošija
10. svibnja 2020. / NEDJELJA / 17:30
30. kolo
16. svibnja 2020.
SUBOTA / 17:30
Cibalia-:-NK Croatia
16. svibnja 2020. / SUBOTA / 17:30
16. svibnja 2020.
SUBOTA / 17:30
Kustošija-:-Dubrava Tim kabel
16. svibnja 2020. / SUBOTA / 17:30
16. svibnja 2020.
SUBOTA / 17:30
Šibenik-:-Dugopolje
16. svibnja 2020. / SUBOTA / 17:30
16. svibnja 2020.
SUBOTA / 17:30
BSK-:-Hajduk II
16. svibnja 2020. / SUBOTA / 17:30
16. svibnja 2020.
SUBOTA / 17:30
Dinamo II-:-Rudeš
16. svibnja 2020. / SUBOTA / 17:30
16. svibnja 2020.
SUBOTA / 17:30
Međimurje-:-Osijek II
16. svibnja 2020. / SUBOTA / 17:30
16. svibnja 2020.
SUBOTA / 17:30
Solin-:-Orijent 1919
16. svibnja 2020. / SUBOTA / 17:30
16. svibnja 2020.
SUBOTA / 17:30
Sesvete-:-Hrvatski Dragovoljac
16. svibnja 2020. / SUBOTA / 17:30

Ljestvica

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Šibenik1913242615+1141
2.NK Croatia1910362817+1133
3.Orijent 1919199642623+333
4.Sesvete198562822+629
5.Rudeš198562520+529
6.Hajduk II197662923+627
7.Osijek II197572619+726
8.Dinamo II197572021-126
9.Hrvatski Dragovoljac197572126-526
10.Dugopolje197483031-125
11.Međimurje196582626023
12.Dubrava Tim kabel196582124-323
13.Kustošija196581927-823
14.BSK196491823-522
15.Solin1954102227-519
16.Cibalia1927101334-2113
 IgračKlubGol.
1Mijo ŠabićNK Croatia12
2Marko DabroBSK10
3Deni JurićRudeš10
4Dragan JuranovićDubrava Tim kabel8
5Jurica BajićHajduk8
6Stjepan ŠimičićMeđimurje8
7Mihovil GeljićSesvete8
8Luka JuričićŠibenik8
9Matej JukićDugopolje7
10Jakov BlagaićHajduk7
11Vinko PetkovićHrvatski Dragovoljac7
12Davor KukecŠibenik7
13Marin MudražijaDubrava Tim kabel6
14Mateo MonjacOrijent 19196
15Tomislav HavojićRudeš6
16Ivan RodićDugopolje5
17Roko BaturinaDinamo5
18Mate BajićCibalia5
19Ivan NovoselecMeđimurje5
20Nadrey Ange Stephane DagoOsijek5
21Mile TodorovOsijek5
22Antonio RepićSolin5
23Tomislav Gudelj NK Croatia4
24Ante KordićDugopolje4
25Jurica PrširHajduk4
26Miroslav IličićOrijent 19194
27Nino BrckovićMeđimurje4
28Dion Drena BeljoOsijek4
29Mario JelavićSolin4
30Prince Obeng AmpemŠibenik4
31Leon ŠipošDinamo3
32Michele ŠegoHajduk3
33Edin FatićOrijent 19193
34Mario CetinaHrvatski Dragovoljac3
35Luka NakićKustošija3
36Martin ŠlogarKustošija3
37Ivan IkićMeđimurje3
38Kruno IvančićMeđimurje3
39Toni KolegaOsijek3
40Luka MarinOsijek3
41Bruno SunagićSesvete3
42Marko VranjkovićSesvete3
43Lazar VujanićSesvete3
44Bojan GvozdenovićBSK2
45Marko ŽuljevićBSK2
46Nicholas-Rafael Llanos-LohinskiNK Croatia2
47Tomislav MrkonjićNK Croatia2
48Josip SerdarušićNK Croatia2
49Ante ĆapinNK Croatia2
50Ivan ČalušićNK Croatia2
51Muhamed AlghoulDubrava Tim kabel2
52Tin Andre TolićDubrava Tim kabel2
53Mihovil ŠutaloDubrava Tim kabel2
54Jakov BašićDugopolje2
55Ivan BosančićDugopolje2
56Bernard BulbwaDugopolje2
57Bartol FranjićDinamo2
58Gyuhyeong KimDinamo2
59Tomislav KrizmanićDinamo2
60Robert MiškovićDinamo2
61Silvio AnočićCibalia2
62Ivan GalićCibalia2
63Dominik MulacOrijent 19192
64Ivan SmolčićOrijent 19192
65Emanuel ČrnkoOrijent 19192
66Ivan BožićHrvatski Dragovoljac2
67Hrvoje IlićHrvatski Dragovoljac2
68Valentino MajstorovićHrvatski Dragovoljac2
69Matej KelavaKustošija2
70Krešimir KovačevićKustošija2
71Ivor LjubanovićKustošija2
72Grga ŠtimacKustošija2
73Aleksa LatkovićOsijek2
74Todor TodoroskiOsijek2
75Nikola BurićRudeš2
76Luka KožićSesvete2
77Matija MalekinušićSesvete2
78Vedran MesecSesvete2
79Vlatko ŠimunacSolin2
80Karlo BilićŠibenik2
81Nikola RakŠibenik2
82Ivan BlatančićBSK1
83Ivan MihaljevićBSK1
84Nebojša PopovićBSK1
85Drago ĆorićBSK1
86Luka KneževićNK Croatia1
87Marijan ŠutoNK Croatia1
88Marko ČolićDubrava Tim kabel1
89Stephen ChineduDugopolje1
90Ivan JovanovićDugopolje1
91Marko JurićDugopolje1
92Ivan MarkotaDugopolje1
93Josip RakićDugopolje1
94Igor ČerinaDugopolje1
95Jakov GogićDinamo1
96Filip JovičevićDinamo1
97Petar ČuićDinamo1
98Stjepan SalapićCibalia1
99Antonio StuparCibalia1
100Ivan BrnićHajduk1
101Filip KosićHajduk1
102Hrvoje RelotaHajduk1
103Dino SkorupHajduk1
104Bleart TolajHajduk1
105Dario ŠpikićHajduk1
106Kristijan FlegoOrijent 19191
107Florian FumićOrijent 19191
108Kristian FućakOrijent 19191
109Vedran GercOrijent 19191
110Domagoj BabinHrvatski Dragovoljac1
111Jan DoležalHrvatski Dragovoljac1
112Marko MrkonjićHrvatski Dragovoljac1
113Nikola ŠiškoHrvatski Dragovoljac1
114Roko IvankovićKustošija1
115Igor JugovićKustošija1
116Tin KulenovićKustošija1
117Ivan ĐakovićKustošija1
118Petar ŠimunićKustošija1
119Marko ŠlogarKustošija1
120Filip Šušković JakopacKustošija1
121Hrvoje DžijanMeđimurje1
122Leo HajdinjakMeđimurje1
123Josip-Domagoj HranilovićMeđimurje1
124Ivan DurdovOsijek1
125Seth AmoatengRudeš1
126Duje ManenicaRudeš1
127Leonard MesarićRudeš1
128Karlo Prpić BosanacRudeš1
129Marko RadasRudeš1
130Dejan ČabrajaRudeš1
131Mate ŠutoRudeš1
132Marijo DučkićSesvete1
133Mario GoićSesvete1
134Dušan JokovićSesvete1
135Antonio MajcenićSesvete1
136Matej ĆosićSesvete1
137Petar Bašić-ŠiškoSolin1
138Antonio KaćunkoSolin1
139Romario MatovaSolin1
140Mario MornarSolin1
141Duje NinčevićSolin1
142Mislav PezoSolin1
143Mateo TomićSolin1
144Mario VeljačaSolin1
145Karlo VidovićSolin1
146Stipe VulikićSolin1
147Luka CelićŠibenik1
148Mario ĆurićŠibenik1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se