Odabir sezone:

  • Druga HNL
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
13. kolovoza 2020.
ČETVRTAK / 17:30
Dinamo IIlogo3:0logoBSKIzvještaj
13. kolovoza 2020. / ČETVRTAK / 17:30
logoDinamo II
3:0
logoBSK
14. kolovoza 2020.
PETAK / 17:30
Hrv. dragovoljaclogo1:0logoNK CroatiaIzvještaj
14. kolovoza 2020. / PETAK / 17:30
logoHrv. dragovoljac
1:0
logoNK Croatia
14. kolovoza 2020.
PETAK / 17:30
Kustošijalogo1:4logoSesveteIzvještaj
14. kolovoza 2020. / PETAK / 17:30
logoKustošija
1:4
logoSesvete
14. kolovoza 2020.
PETAK / 18:00
Opatijalogo2:1logoHajduk IIIzvještaj
14. kolovoza 2020. / PETAK / 18:00
logoOpatija
2:1
logoHajduk II
14. kolovoza 2020.
PETAK / 20:00
Inter-Zaprešićlogo4:1logoSolinIzvještaj
14. kolovoza 2020. / PETAK / 20:00
logoInter-Zaprešić
4:1
logoSolin
15. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:30
Dugopoljelogo2:1logoCibaliaIzvještaj
15. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:30
logoDugopolje
2:1
logoCibalia
16. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 17:30
NK Junaklogo1:2logoDubrava Tim kabelIzvještaj
16. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 17:30
logoNK Junak
1:2
logoDubrava Tim kabel
16. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 19:00
Osijek IIlogo0:0logoOrijent 1919Izvještaj
16. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 19:00
0:0
logoOrijent 1919
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 20:00
Međimurjelogo4:0logoRudešIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 20:00
logoMeđimurje
4:0
logoRudeš
2. kolo
21. kolovoza 2020.
PETAK / 16:00
Hrv. dragovoljaclogo2:1logoOsijek IIIzvještaj
21. kolovoza 2020. / PETAK / 16:00
logoHrv. dragovoljac
2:1
21. kolovoza 2020.
PETAK / 17:30
Dubrava Tim kabellogo2:0logoDugopoljeIzvještaj
21. kolovoza 2020. / PETAK / 17:30
logoDubrava Tim kabel
2:0
logoDugopolje
22. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:30
Cibalialogo3:3logoMeđimurjeIzvještaj
22. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:30
logoCibalia
3:3
logoMeđimurje
22. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:30
Sesvetelogo0:1logoOpatijaIzvještaj
22. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:30
logoSesvete
0:1
logoOpatija
22. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:30
Solinlogo1:2logoKustošijaIzvještaj
22. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:30
logoSolin
1:2
logoKustošija
23. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 17:00
Hajduk IIlogo1:0logoDinamo IIIzvještaj
23. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 17:00
logoHajduk II
1:0
logoDinamo II
23. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 17:30
NK Croatialogo0:2logoBSKIzvještaj
23. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 17:30
logoNK Croatia
0:2
logoBSK
05. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Rudešlogo1:1logoInter-ZaprešićIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
logoRudeš
1:1
logoInter-Zaprešić
23. rujna 2020.
SRIJEDA / 17:00
Orijent 1919logo1:2logoNK JunakIzvještaj
23. rujna 2020. / SRIJEDA / 17:00
logoOrijent 1919
1:2
logoNK Junak
3. kolo
28. kolovoza 2020.
PETAK / 18:00
Dinamo IIlogo0:2logoSesveteIzvještaj
28. kolovoza 2020. / PETAK / 18:00
logoDinamo II
0:2
logoSesvete
28. kolovoza 2020.
PETAK / 20:00
Međimurjelogo2:2logoDubrava Tim kabelIzvještaj
28. kolovoza 2020. / PETAK / 20:00
logoMeđimurje
2:2
logoDubrava Tim kabel
28. kolovoza 2020.
PETAK / 20:00
Inter-Zaprešićlogo2:0logoCibaliaIzvještaj
28. kolovoza 2020. / PETAK / 20:00
logoInter-Zaprešić
2:0
logoCibalia
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:00
Kustošijalogo0:0logoRudešIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:00
logoKustošija
0:0
logoRudeš
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:00
Dugopoljelogo4:3logoOrijent 1919Izvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:00
logoDugopolje
4:3
logoOrijent 1919
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 17:00
Hajduk IIlogo2:2logoBSKIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 17:00
logoHajduk II
2:2
logoBSK
09. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
NK Junaklogo1:4logoHrv. dragovoljacIzvještaj
09. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
logoNK Junak
1:4
logoHrv. dragovoljac
23. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
Osijek IIlogo0:1logoNK CroatiaIzvještaj
23. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
0:1
logoNK Croatia
23. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
Opatijalogo1:1logoSolinIzvještaj
23. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
logoOpatija
1:1
logoSolin
4. kolo
04. rujna 2020.
PETAK / 17:00
Sesvetelogo1:1logoBSKIzvještaj
04. rujna 2020. / PETAK / 17:00
logoSesvete
1:1
logoBSK
11. rujna 2020.
PETAK / 16:30
Dubrava Tim kabellogo0:2logoInter-ZaprešićIzvještaj
11. rujna 2020. / PETAK / 16:30
logoDubrava Tim kabel
0:2
logoInter-Zaprešić
12. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Orijent 1919logo0:1logoMeđimurjeIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
logoOrijent 1919
0:1
logoMeđimurje
12. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Hrv. dragovoljaclogo2:1logoDugopoljeIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
logoHrv. dragovoljac
2:1
logoDugopolje
12. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Solinlogo0:0logoDinamo IIIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
logoSolin
0:0
logoDinamo II
12. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Rudešlogo1:2logoOpatijaIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
logoRudeš
1:2
logoOpatija
12. rujna 2020.
SUBOTA / 18:00
Cibalialogo1:2logoKustošijaIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 18:00
logoCibalia
1:2
logoKustošija
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:30
NK Croatialogo4:0logoHajduk IIIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:30
logoNK Croatia
4:0
logoHajduk II
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:30
Osijek IIlogo2:0logoNK JunakIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:30
2:0
logoNK Junak
5. kolo
15. rujna 2020.
UTORAK / 16:30
Opatijalogo0:1logoCibaliaIzvještaj
15. rujna 2020. / UTORAK / 16:30
logoOpatija
0:1
logoCibalia
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
Dinamo IIlogo3:0logoRudešIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
logoDinamo II
3:0
logoRudeš
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
BSKlogo3:1logoSolinIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
logoBSK
3:1
logoSolin
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
NK Junaklogo0:0logoNK CroatiaIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
logoNK Junak
0:0
logoNK Croatia
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
Dugopoljelogo0:1logoOsijek IIIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
logoDugopolje
0:1
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
Kustošijalogo0:0logoDubrava Tim kabelIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
logoKustošija
0:0
logoDubrava Tim kabel
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 19:00
Međimurjelogo1:1logoHrv. dragovoljacIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 19:00
logoMeđimurje
1:1
logoHrv. dragovoljac
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 19:00
Inter-Zaprešićlogo1:2logoOrijent 1919Izvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 19:00
logoInter-Zaprešić
1:2
logoOrijent 1919
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
Hajduk IIlogo2:3logoSesveteIzvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
logoHajduk II
2:3
logoSesvete
6. kolo
19. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Hrv. dragovoljaclogo3:2logoInter-ZaprešićIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
logoHrv. dragovoljac
3:2
logoInter-Zaprešić
19. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Rudešlogo1:1logoBSKIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
logoRudeš
1:1
logoBSK
19. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Cibalialogo2:1logoDinamo IIIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
logoCibalia
2:1
logoDinamo II
19. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Dubrava Tim kabellogo1:4logoOpatijaIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
logoDubrava Tim kabel
1:4
logoOpatija
19. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
NK Junaklogo2:2logoDugopoljeIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
logoNK Junak
2:2
logoDugopolje
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:30
Orijent 1919logo1:1logoKustošijaIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:30
logoOrijent 1919
1:1
logoKustošija
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:30
Osijek IIlogo6:0logoMeđimurjeIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:30
6:0
logoMeđimurje
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:30
NK Croatialogo3:1logoSesveteIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:30
logoNK Croatia
3:1
logoSesvete
14. listopada 2020.
SRIJEDA / 15:00
Solinlogo1:1logoHajduk IIIzvještaj
14. listopada 2020. / SRIJEDA / 15:00
logoSolin
1:1
logoHajduk II
7. kolo
26. rujna 2020.
SUBOTA / 16:00
Kustošijalogo0:0logoHrv. dragovoljacIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 16:00
logoKustošija
0:0
logoHrv. dragovoljac
26. rujna 2020.
SUBOTA / 16:00
Sesvetelogo4:0logoSolinIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 16:00
logoSesvete
4:0
logoSolin
26. rujna 2020.
SUBOTA / 19:00
Međimurjelogo4:3logoNK JunakIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 19:00
logoMeđimurje
4:3
logoNK Junak
26. rujna 2020.
SUBOTA / 19:00
Inter-Zaprešićlogo0:1logoOsijek IIIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 19:00
logoInter-Zaprešić
0:1
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:00
Dinamo IIlogo1:0logoDubrava Tim kabelIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:00
logoDinamo II
1:0
logoDubrava Tim kabel
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:00
BSKlogo3:1logoCibaliaIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:00
logoBSK
3:1
logoCibalia
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 17:00
Opatijalogo1:1logoOrijent 1919Izvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 17:00
logoOpatija
1:1
logoOrijent 1919
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
Dugopoljelogo2:1logoNK CroatiaIzvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
logoDugopolje
2:1
logoNK Croatia
25. studenog 2020.
SRIJEDA / 13:30
Rudešlogo4:2logoHajduk IIIzvještaj
25. studenog 2020. / SRIJEDA / 13:30
logoRudeš
4:2
logoHajduk II
8. kolo
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
Dubrava Tim kabellogo2:2logoBSKIzvještaj
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
logoDubrava Tim kabel
2:2
logoBSK
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
Orijent 1919logo2:1logoDinamo IIIzvještaj
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
logoOrijent 1919
2:1
logoDinamo II
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
Hrv. dragovoljaclogo1:1logoOpatijaIzvještaj
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
logoHrv. dragovoljac
1:1
logoOpatija
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
Osijek IIlogo1:0logoKustošijaIzvještaj
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
1:0
logoKustošija
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
NK Junaklogo2:2logoInter-ZaprešićIzvještaj
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
logoNK Junak
2:2
logoInter-Zaprešić
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
Dugopoljelogo4:1logoMeđimurjeIzvještaj
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
logoDugopolje
4:1
logoMeđimurje
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
NK Croatialogo1:3logoSolinIzvještaj
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
logoNK Croatia
1:3
logoSolin
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
Rudešlogo2:4logoSesveteIzvještaj
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
logoRudeš
2:4
logoSesvete
28. listopada 2020.
SRIJEDA / 14:00
Cibalialogo2:1logoHajduk IIIzvještaj
28. listopada 2020. / SRIJEDA / 14:00
logoCibalia
2:1
logoHajduk II
9. kolo
03. listopada 2020.
SUBOTA / 15:30
Kustošijalogo3:2logoNK JunakIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 15:30
logoKustošija
3:2
logoNK Junak
03. listopada 2020.
SUBOTA / 15:30
Opatijalogo1:1logoOsijek IIIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 15:30
logoOpatija
1:1
03. listopada 2020.
SUBOTA / 15:30
Sesvetelogo1:2logoCibaliaIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 15:30
logoSesvete
1:2
logoCibalia
03. listopada 2020.
SUBOTA / 15:30
Solinlogo1:2logoRudešIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 15:30
logoSolin
1:2
logoRudeš
03. listopada 2020.
SUBOTA / 18:00
Međimurjelogo2:1logoNK CroatiaIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 18:00
logoMeđimurje
2:1
logoNK Croatia
03. listopada 2020.
SUBOTA / 18:00
Inter-Zaprešićlogo1:1logoDugopoljeIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 18:00
logoInter-Zaprešić
1:1
logoDugopolje
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
Dinamo IIlogo0:3logoHrv. dragovoljacIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
logoDinamo II
0:3
logoHrv. dragovoljac
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:30
BSKlogo0:3logoOrijent 1919Izvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:30
logoBSK
0:3
logoOrijent 1919
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:30
Hajduk IIlogo3:2logoDubrava Tim kabelIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:30
logoHajduk II
3:2
logoDubrava Tim kabel
10. kolo
16. listopada 2020.
PETAK / 15:00
Dubrava Tim kabellogo2:1logoSesveteIzvještaj
16. listopada 2020. / PETAK / 15:00
logoDubrava Tim kabel
2:1
logoSesvete
16. listopada 2020.
PETAK / 15:00
Hrv. dragovoljaclogo1:1logoBSKIzvještaj
16. listopada 2020. / PETAK / 15:00
logoHrv. dragovoljac
1:1
logoBSK
16. listopada 2020.
PETAK / 20:00
Međimurjelogo3:2logoInter-ZaprešićIzvještaj
16. listopada 2020. / PETAK / 20:00
logoMeđimurje
3:2
logoInter-Zaprešić
17. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
NK Junaklogo0:2logoOpatijaIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
logoNK Junak
0:2
logoOpatija
17. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Dugopoljelogo2:0logoKustošijaIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
logoDugopolje
2:0
logoKustošija
17. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Cibalialogo1:0logoSolinIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
logoCibalia
1:0
logoSolin
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
NK Croatialogo1:1logoRudešIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
logoNK Croatia
1:1
logoRudeš
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
Orijent 1919logo2:1logoHajduk IIIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
logoOrijent 1919
2:1
logoHajduk II
19. listopada 2020.
PONEDJELJAK / 15:00
Osijek IIlogo1:1logoDinamo IIIzvještaj
19. listopada 2020. / PONEDJELJAK / 15:00
1:1
logoDinamo II
11. kolo
23. listopada 2020.
PETAK / 15:00
Sesvetelogo5:4logoOrijent 1919Izvještaj
23. listopada 2020. / PETAK / 15:00
logoSesvete
5:4
logoOrijent 1919
24. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Solinlogo0:1logoDubrava Tim kabelIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
logoSolin
0:1
logoDubrava Tim kabel
24. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Rudešlogo1:0logoCibaliaIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
logoRudeš
1:0
logoCibalia
24. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Kustošijalogo0:0logoMeđimurjeIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
logoKustošija
0:0
logoMeđimurje
24. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Hajduk IIlogo2:1logoHrv. dragovoljacIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
logoHajduk II
2:1
logoHrv. dragovoljac
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 13:00
BSKlogo0:0logoOsijek IIIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 13:00
logoBSK
0:0
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 14:00
Dinamo IIlogo1:1logoNK JunakIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 14:00
logoDinamo II
1:1
logoNK Junak
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
Inter-Zaprešićlogo0:3logoNK CroatiaIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
logoInter-Zaprešić
0:3
logoNK Croatia
14. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Opatijalogo2:1logoDugopoljeIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
logoOpatija
2:1
logoDugopolje
12. kolo
30. listopada 2020.
PETAK / 14:00
Hrv. dragovoljaclogo3:2logoSesveteIzvještaj
30. listopada 2020. / PETAK / 14:00
logoHrv. dragovoljac
3:2
logoSesvete
30. listopada 2020.
PETAK / 14:00
Dubrava Tim kabellogo0:0logoRudešIzvještaj
30. listopada 2020. / PETAK / 14:00
logoDubrava Tim kabel
0:0
logoRudeš
30. listopada 2020.
PETAK / 17:00
Inter-Zaprešićlogo2:2logoKustošijaIzvještaj
30. listopada 2020. / PETAK / 17:00
logoInter-Zaprešić
2:2
logoKustošija
30. listopada 2020.
PETAK / 18:00
Međimurjelogo3:0logoOpatijaIzvještaj
30. listopada 2020. / PETAK / 18:00
logoMeđimurje
3:0
logoOpatija
31. listopada 2020.
SUBOTA / 13:00
Osijek IIlogo1:1logoHajduk IIIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 13:00
1:1
logoHajduk II
31. listopada 2020.
SUBOTA / 14:00
NK Junaklogo2:2logoBSKIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 14:00
logoNK Junak
2:2
logoBSK
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 14:00
NK Croatialogo1:1logoCibaliaIzvještaj
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 14:00
logoNK Croatia
1:1
logoCibalia
14. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Orijent 1919logo0:2logoSolinIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
logoOrijent 1919
0:2
logoSolin
25. studenog 2020.
SRIJEDA / 13:30
Dugopoljelogo1:0logoDinamo IIIzvještaj
25. studenog 2020. / SRIJEDA / 13:30
logoDugopolje
1:0
logoDinamo II
13. kolo
06. studenog 2020.
PETAK / 13:30
Sesvetelogo1:5logoOsijek IIIzvještaj
06. studenog 2020. / PETAK / 13:30
logoSesvete
1:5
07. studenog 2020.
SUBOTA / 12:55
Rudešlogo0:0logoOrijent 1919Izvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 12:55
logoRudeš
0:0
logoOrijent 1919
07. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Cibalialogo1:2logoDubrava Tim kabelIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
logoCibalia
1:2
logoDubrava Tim kabel
07. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Solinlogo1:1logoHrv. dragovoljacIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
logoSolin
1:1
logoHrv. dragovoljac
07. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Kustošijalogo4:2logoNK CroatiaIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
logoKustošija
4:2
logoNK Croatia
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:30
Hajduk IIlogo1:0logoNK JunakIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:30
logoHajduk II
1:0
logoNK Junak
25. studenog 2020.
SRIJEDA / 13:30
Opatijalogo3:2logoInter-ZaprešićIzvještaj
25. studenog 2020. / SRIJEDA / 13:30
logoOpatija
3:2
logoInter-Zaprešić
02. prosinca 2020.
SRIJEDA / 13:30
Dinamo IIlogo5:2logoMeđimurjeIzvještaj
02. prosinca 2020. / SRIJEDA / 13:30
logoDinamo II
5:2
logoMeđimurje
09. prosinca 2020.
SRIJEDA / 13:00
BSKlogo1:1logoDugopoljeIzvještaj
09. prosinca 2020. / SRIJEDA / 13:00
logoBSK
1:1
logoDugopolje
14. kolo
20. studenog 2020.
PETAK / 13:30
Hrv. dragovoljaclogo0:1logoRudešIzvještaj
20. studenog 2020. / PETAK / 13:30
logoHrv. dragovoljac
0:1
logoRudeš
20. studenog 2020.
PETAK / 15:00
Inter-Zaprešićlogo2:0logoDinamo IIIzvještaj
20. studenog 2020. / PETAK / 15:00
logoInter-Zaprešić
2:0
logoDinamo II
20. studenog 2020.
PETAK / 17:00
Međimurjelogo2:5logoBSKIzvještaj
20. studenog 2020. / PETAK / 17:00
logoMeđimurje
2:5
logoBSK
21. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Dugopoljelogo1:0logoHajduk IIIzvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
logoDugopolje
1:0
logoHajduk II
21. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Kustošijalogo2:1logoOpatijaIzvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
logoKustošija
2:1
logoOpatija
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:30
Osijek IIlogo2:0logoSolinIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:30
2:0
logoSolin
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:30
Orijent 1919logo2:0logoCibaliaIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:30
logoOrijent 1919
2:0
logoCibalia
09. prosinca 2020.
SRIJEDA / 13:00
NK Croatialogo3:0logoDubrava Tim kabelIzvještaj
09. prosinca 2020. / SRIJEDA / 13:00
logoNK Croatia
3:0
logoDubrava Tim kabel
16. prosinca 2020.
SRIJEDA / 13:00
NK Junaklogo3:1logoSesveteIzvještaj
16. prosinca 2020. / SRIJEDA / 13:00
logoNK Junak
3:1
logoSesvete
15. kolo
28. studenog 2020.
SUBOTA / 12:55
Cibalialogo6:0logoHrv. dragovoljacIzvještaj
28. studenog 2020. / SUBOTA / 12:55
logoCibalia
6:0
logoHrv. dragovoljac
28. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Opatijalogo2:3logoNK CroatiaIzvještaj
28. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
logoOpatija
2:3
logoNK Croatia
28. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Solinlogo0:0logoNK JunakIzvještaj
28. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
logoSolin
0:0
logoNK Junak
29. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:30
Dinamo IIlogo1:1logoKustošijaIzvještaj
29. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:30
logoDinamo II
1:1
logoKustošija
29. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:30
BSKlogo1:0logoInter-ZaprešićIzvještaj
29. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:30
logoBSK
1:0
logoInter-Zaprešić
29. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:30
Hajduk IIlogo4:0logoMeđimurjeIzvještaj
29. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:30
logoHajduk II
4:0
logoMeđimurje
30. studenog 2020.
PONEDJELJAK / 13:30
Rudešlogo1:0logoOsijek IIIzvještaj
30. studenog 2020. / PONEDJELJAK / 13:30
logoRudeš
1:0
16. prosinca 2020.
SRIJEDA / 13:00
Dubrava Tim kabellogo1:2logoOrijent 1919Izvještaj
16. prosinca 2020. / SRIJEDA / 13:00
logoDubrava Tim kabel
1:2
logoOrijent 1919
20. prosinca 2020.
NEDJELJA / 12:55
Sesvetelogo3:3logoDugopoljeIzvještaj
20. prosinca 2020. / NEDJELJA / 12:55
logoSesvete
3:3
logoDugopolje
16. kolo
04. prosinca 2020.
PETAK / 13:30
Inter-Zaprešićlogo3:1logoHajduk IIIzvještaj
04. prosinca 2020. / PETAK / 13:30
logoInter-Zaprešić
3:1
logoHajduk II
04. prosinca 2020.
PETAK / 13:30
Dugopoljelogo3:0logoSolinIzvještaj
04. prosinca 2020. / PETAK / 13:30
logoDugopolje
3:0
logoSolin
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:30
NK Junaklogo0:2logoRudešIzvještaj
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:30
logoNK Junak
0:2
logoRudeš
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:30
Kustošijalogo0:0logoBSKIzvještaj
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:30
logoKustošija
0:0
logoBSK
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:30
Opatijalogo2:1logoDinamo IIIzvještaj
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:30
logoOpatija
2:1
logoDinamo II
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:30
NK Croatialogo2:1logoOrijent 1919Izvještaj
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:30
logoNK Croatia
2:1
logoOrijent 1919
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:30
Hrv. dragovoljaclogo1:0logoDubrava Tim kabelIzvještaj
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:30
logoHrv. dragovoljac
1:0
logoDubrava Tim kabel
06. prosinca 2020.
NEDJELJA / 13:30
Osijek IIlogo0:0logoCibaliaIzvještaj
06. prosinca 2020. / NEDJELJA / 13:30
0:0
logoCibalia
17. veljače 2021.
SRIJEDA / 15:00
Međimurjelogo2:2logoSesveteIzvještaj
17. veljače 2021. / SRIJEDA / 15:00
logoMeđimurje
2:2
logoSesvete
17. kolo
11. prosinca 2020.
PETAK / 13:00
Sesvetelogo2:1logoInter-ZaprešićIzvještaj
11. prosinca 2020. / PETAK / 13:00
logoSesvete
2:1
logoInter-Zaprešić
12. prosinca 2020.
SUBOTA / 12:55
Rudešlogo0:0logoDugopoljeIzvještaj
12. prosinca 2020. / SUBOTA / 12:55
logoRudeš
0:0
logoDugopolje
12. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:00
Cibalialogo1:2logoNK JunakIzvještaj
12. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:00
logoCibalia
1:2
logoNK Junak
12. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:00
Dubrava Tim kabellogo2:1logoOsijek IIIzvještaj
12. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:00
logoDubrava Tim kabel
2:1
12. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:00
Orijent 1919logo2:3logoHrv. dragovoljacIzvještaj
12. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:00
logoOrijent 1919
2:3
logoHrv. dragovoljac
12. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:00
Solinlogo1:0logoMeđimurjeIzvještaj
12. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:00
logoSolin
1:0
logoMeđimurje
13. prosinca 2020.
NEDJELJA / 13:00
BSKlogo1:1logoOpatijaIzvještaj
13. prosinca 2020. / NEDJELJA / 13:00
logoBSK
1:1
logoOpatija
14. prosinca 2020.
PONEDJELJAK / 13:00
Dinamo IIlogo1:2logoNK CroatiaIzvještaj
14. prosinca 2020. / PONEDJELJAK / 13:00
logoDinamo II
1:2
logoNK Croatia
17. ožujka 2021.
SRIJEDA / 15:30
Hajduk IIlogo1:1logoKustošijaIzvještaj
17. ožujka 2021. / SRIJEDA / 15:30
logoHajduk II
1:1
logoKustošija
18. kolo
12. veljače 2021.
PETAK / 14:30
Dubrava Tim kabellogo3:1logoNK JunakIzvještaj
12. veljače 2021. / PETAK / 14:30
logoDubrava Tim kabel
3:1
logoNK Junak
12. veljače 2021.
PETAK / 14:30
Sesvetelogo0:0logoKustošijaIzvještaj
12. veljače 2021. / PETAK / 14:30
logoSesvete
0:0
logoKustošija
12. veljače 2021.
PETAK / 14:30
Hajduk IIlogo2:2logoOpatijaIzvještaj
12. veljače 2021. / PETAK / 14:30
logoHajduk II
2:2
logoOpatija
13. veljače 2021.
SUBOTA / 12:55
Rudešlogo6:1logoMeđimurjeIzvještaj
13. veljače 2021. / SUBOTA / 12:55
logoRudeš
6:1
logoMeđimurje
13. veljače 2021.
SUBOTA / 12:55
Orijent 1919logo3:0logoOsijek IIIzvještaj
13. veljače 2021. / SUBOTA / 12:55
logoOrijent 1919
3:0
13. veljače 2021.
SUBOTA / 14:30
Solinlogo2:1logoInter-ZaprešićIzvještaj
13. veljače 2021. / SUBOTA / 14:30
logoSolin
2:1
logoInter-Zaprešić
14. veljače 2021.
NEDJELJA / 14:30
NK Croatialogo0:1logoHrv. dragovoljacIzvještaj
14. veljače 2021. / NEDJELJA / 14:30
logoNK Croatia
0:1
logoHrv. dragovoljac
14. veljače 2021.
NEDJELJA / 14:30
BSKlogo1:0logoDinamo IIIzvještaj
14. veljače 2021. / NEDJELJA / 14:30
logoBSK
1:0
logoDinamo II
27. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Cibalialogo2:1logoDugopoljeIzvještaj
27. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
logoCibalia
2:1
logoDugopolje
19. kolo
20. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
BSKlogo1:2logoNK CroatiaIzvještaj
20. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
logoBSK
1:2
logoNK Croatia
20. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Opatijalogo1:0logoSesveteIzvještaj
20. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
logoOpatija
1:0
logoSesvete
20. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Kustošijalogo3:2logoSolinIzvještaj
20. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
logoKustošija
3:2
logoSolin
20. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Inter-Zaprešićlogo1:2logoRudešIzvještaj
20. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
logoInter-Zaprešić
1:2
logoRudeš
20. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Međimurjelogo1:2logoCibaliaIzvještaj
20. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
logoMeđimurje
1:2
logoCibalia
20. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Dugopoljelogo3:1logoDubrava Tim kabelIzvještaj
20. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
logoDugopolje
3:1
logoDubrava Tim kabel
20. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
NK Junaklogo1:1logoOrijent 1919Izvještaj
20. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
logoNK Junak
1:1
logoOrijent 1919
21. veljače 2021.
NEDJELJA / 12:00
Dinamo IIlogo2:3logoHajduk IIIzvještaj
21. veljače 2021. / NEDJELJA / 12:00
logoDinamo II
2:3
logoHajduk II
22. veljače 2021.
PONEDJELJAK / 15:00
Osijek IIlogo0:0logoHrv. dragovoljacIzvještaj
22. veljače 2021. / PONEDJELJAK / 15:00
0:0
logoHrv. dragovoljac
20. kolo
26. veljače 2021.
PETAK / 15:00
Dubrava Tim kabellogo0:0logoMeđimurjeIzvještaj
26. veljače 2021. / PETAK / 15:00
logoDubrava Tim kabel
0:0
logoMeđimurje
26. veljače 2021.
PETAK / 15:00
Sesvetelogo3:2logoDinamo IIIzvještaj
26. veljače 2021. / PETAK / 15:00
logoSesvete
3:2
logoDinamo II
26. veljače 2021.
PETAK / 15:00
Hrv. dragovoljaclogo1:1logoNK JunakIzvještaj
26. veljače 2021. / PETAK / 15:00
logoHrv. dragovoljac
1:1
logoNK Junak
27. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Orijent 1919logo0:1logoDugopoljeIzvještaj
27. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
logoOrijent 1919
0:1
logoDugopolje
27. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Cibalialogo1:1logoInter-ZaprešićIzvještaj
27. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
logoCibalia
1:1
logoInter-Zaprešić
27. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Rudešlogo1:2logoKustošijaIzvještaj
27. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
logoRudeš
1:2
logoKustošija
27. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Solinlogo1:1logoOpatijaIzvještaj
27. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
logoSolin
1:1
logoOpatija
28. veljače 2021.
NEDJELJA / 13:00
BSKlogo2:0logoHajduk IIIzvještaj
28. veljače 2021. / NEDJELJA / 13:00
logoBSK
2:0
logoHajduk II
28. veljače 2021.
NEDJELJA / 15:00
NK Croatialogo1:0logoOsijek IIIzvještaj
28. veljače 2021. / NEDJELJA / 15:00
logoNK Croatia
1:0
21. kolo
05. ožujka 2021.
PETAK / 15:00
Dugopoljelogo2:2logoHrv. dragovoljacIzvještaj
05. ožujka 2021. / PETAK / 15:00
logoDugopolje
2:2
logoHrv. dragovoljac
05. ožujka 2021.
PETAK / 15:30
Inter-Zaprešićlogo0:1logoDubrava Tim kabelIzvještaj
05. ožujka 2021. / PETAK / 15:30
logoInter-Zaprešić
0:1
logoDubrava Tim kabel
05. ožujka 2021.
PETAK / 15:30
Međimurjelogo1:3logoOrijent 1919Izvještaj
05. ožujka 2021. / PETAK / 15:30
logoMeđimurje
1:3
logoOrijent 1919
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
NK Junaklogo1:1logoOsijek IIIzvještaj
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
logoNK Junak
1:1
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Opatijalogo0:0logoRudešIzvještaj
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
logoOpatija
0:0
logoRudeš
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Kustošijalogo2:2logoCibaliaIzvještaj
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
logoKustošija
2:2
logoCibalia
07. ožujka 2021.
NEDJELJA / 14:00
Dinamo IIlogo1:0logoSolinIzvještaj
07. ožujka 2021. / NEDJELJA / 14:00
logoDinamo II
1:0
logoSolin
07. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:30
Hajduk IIlogo2:1logoNK CroatiaIzvještaj
07. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:30
logoHajduk II
2:1
logoNK Croatia
07. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:30
BSKlogo2:1logoSesveteIzvještaj
07. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:30
logoBSK
2:1
logoSesvete
22. kolo
12. ožujka 2021.
PETAK / 15:30
Hrv. dragovoljaclogo5:0logoMeđimurjeIzvještaj
12. ožujka 2021. / PETAK / 15:30
logoHrv. dragovoljac
5:0
logoMeđimurje
12. ožujka 2021.
PETAK / 15:30
Dubrava Tim kabellogo3:3logoKustošijaIzvještaj
12. ožujka 2021. / PETAK / 15:30
logoDubrava Tim kabel
3:3
logoKustošija
12. ožujka 2021.
PETAK / 15:30
Sesvetelogo2:1logoHajduk IIIzvještaj
12. ožujka 2021. / PETAK / 15:30
logoSesvete
2:1
logoHajduk II
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Rudešlogo1:2logoDinamo IIIzvještaj
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
logoRudeš
1:2
logoDinamo II
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Solinlogo0:1logoBSKIzvještaj
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
logoSolin
0:1
logoBSK
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Orijent 1919logo1:0logoInter-ZaprešićIzvještaj
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
logoOrijent 1919
1:0
logoInter-Zaprešić
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Osijek IIlogo2:0logoDugopoljeIzvještaj
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
2:0
logoDugopolje
14. ožujka 2021.
NEDJELJA / 12:55
Cibalialogo2:0logoOpatijaIzvještaj
14. ožujka 2021. / NEDJELJA / 12:55
logoCibalia
2:0
logoOpatija
14. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:30
NK Croatialogo2:2logoNK JunakIzvještaj
14. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:30
logoNK Croatia
2:2
logoNK Junak
23. kolo
19. ožujka 2021.
PETAK / 15:30
Sesvetelogo2:1logoNK CroatiaIzvještaj
19. ožujka 2021. / PETAK / 15:30
logoSesvete
2:1
logoNK Croatia
19. ožujka 2021.
PETAK / 15:30
Inter-Zaprešićlogo0:0logoHrv. dragovoljacIzvještaj
19. ožujka 2021. / PETAK / 15:30
logoInter-Zaprešić
0:0
logoHrv. dragovoljac
19. ožujka 2021.
PETAK / 15:30
Međimurjelogo0:1logoOsijek IIIzvještaj
19. ožujka 2021. / PETAK / 15:30
logoMeđimurje
0:1
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 12:55
Kustošijalogo1:1logoOrijent 1919Izvještaj
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 12:55
logoKustošija
1:1
logoOrijent 1919
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Dinamo IIlogo0:2logoCibaliaIzvještaj
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
logoDinamo II
0:2
logoCibalia
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Opatijalogo2:1logoDubrava Tim kabelIzvještaj
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
logoOpatija
2:1
logoDubrava Tim kabel
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Dugopoljelogo2:2logoNK JunakIzvještaj
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
logoDugopolje
2:2
logoNK Junak
21. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:30
Hajduk IIlogo1:2logoSolinIzvještaj
21. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:30
logoHajduk II
1:2
logoSolin
21. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:30
BSKlogo1:3logoRudešIzvještaj
21. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:30
logoBSK
1:3
logoRudeš
24. kolo
01. travnja 2021.
ČETVRTAK / 16:30
Solinlogo2:2logoSesveteIzvještaj
01. travnja 2021. / ČETVRTAK / 16:30
logoSolin
2:2
logoSesvete
02. travnja 2021.
PETAK / 15:55
Orijent 1919logo4:1logoOpatijaIzvještaj
02. travnja 2021. / PETAK / 15:55
logoOrijent 1919
4:1
logoOpatija
02. travnja 2021.
PETAK / 16:30
Dubrava Tim kabellogo3:1logoDinamo IIIzvještaj
02. travnja 2021. / PETAK / 16:30
logoDubrava Tim kabel
3:1
logoDinamo II
02. travnja 2021.
PETAK / 16:30
Cibalialogo0:2logoBSKIzvještaj
02. travnja 2021. / PETAK / 16:30
logoCibalia
0:2
logoBSK
02. travnja 2021.
PETAK / 16:30
Hajduk IIlogo2:2logoRudešIzvještaj
02. travnja 2021. / PETAK / 16:30
logoHajduk II
2:2
logoRudeš
02. travnja 2021.
PETAK / 16:30
Osijek IIlogo1:2logoInter-ZaprešićIzvještaj
02. travnja 2021. / PETAK / 16:30
1:2
logoInter-Zaprešić
02. travnja 2021.
PETAK / 16:30
Hrv. dragovoljaclogo1:0logoKustošijaIzvještaj
02. travnja 2021. / PETAK / 16:30
logoHrv. dragovoljac
1:0
logoKustošija
03. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
NK Junaklogo4:2logoMeđimurjeIzvještaj
03. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
logoNK Junak
4:2
logoMeđimurje
28. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
NK Croatialogo3:0logoDugopoljeIzvještaj
28. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
logoNK Croatia
3:0
logoDugopolje
25. kolo
09. travnja 2021.
PETAK / 16:30
Sesvetelogo0:0logoRudešIzvještaj
09. travnja 2021. / PETAK / 16:30
logoSesvete
0:0
logoRudeš
09. travnja 2021.
PETAK / 16:30
Inter-Zaprešićlogo1:0logoNK JunakIzvještaj
09. travnja 2021. / PETAK / 16:30
logoInter-Zaprešić
1:0
logoNK Junak
10. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Solinlogo4:2logoNK CroatiaIzvještaj
10. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
logoSolin
4:2
logoNK Croatia
10. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Kustošijalogo1:0logoOsijek IIIzvještaj
10. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
logoKustošija
1:0
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 14:30
Hajduk IIlogo2:0logoCibaliaIzvještaj
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 14:30
logoHajduk II
2:0
logoCibalia
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 16:30
BSKlogo2:0logoDubrava Tim kabelIzvještaj
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 16:30
logoBSK
2:0
logoDubrava Tim kabel
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 16:30
Međimurjelogo2:1logoDugopoljeIzvještaj
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 16:30
logoMeđimurje
2:1
logoDugopolje
12. travnja 2021.
PONEDJELJAK / 16:30
Dinamo IIlogo3:1logoOrijent 1919Izvještaj
12. travnja 2021. / PONEDJELJAK / 16:30
logoDinamo II
3:1
logoOrijent 1919
28. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
Opatijalogo0:0logoHrv. dragovoljacIzvještaj
28. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
logoOpatija
0:0
logoHrv. dragovoljac
26. kolo
16. travnja 2021.
PETAK / 16:30
Dubrava Tim kabellogo2:1logoHajduk IIIzvještaj
16. travnja 2021. / PETAK / 16:30
logoDubrava Tim kabel
2:1
logoHajduk II
17. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Cibalialogo2:0logoSesveteIzvještaj
17. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
logoCibalia
2:0
logoSesvete
17. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Rudešlogo2:2logoSolinIzvještaj
17. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
logoRudeš
2:2
logoSolin
17. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Orijent 1919logo0:0logoBSKIzvještaj
17. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
logoOrijent 1919
0:0
logoBSK
17. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
NK Croatialogo4:2logoMeđimurjeIzvještaj
17. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
logoNK Croatia
4:2
logoMeđimurje
17. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Dugopoljelogo1:1logoInter-ZaprešićIzvještaj
17. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
logoDugopolje
1:1
logoInter-Zaprešić
17. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
NK Junaklogo1:0logoKustošijaIzvještaj
17. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
logoNK Junak
1:0
logoKustošija
17. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Osijek IIlogo1:0logoOpatijaIzvještaj
17. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
1:0
logoOpatija
05. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
Hrv. dragovoljaclogo0:2logoDinamo IIIzvještaj
05. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
logoHrv. dragovoljac
0:2
logoDinamo II
27. kolo
20. travnja 2021.
UTORAK / 14:55
BSKlogo1:0logoHrv. dragovoljacIzvještaj
20. travnja 2021. / UTORAK / 14:55
logoBSK
1:0
logoHrv. dragovoljac
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
Rudešlogo2:1logoNK CroatiaIzvještaj
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
logoRudeš
2:1
logoNK Croatia
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
Solinlogo2:0logoCibaliaIzvještaj
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
logoSolin
2:0
logoCibalia
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
Sesvetelogo1:2logoDubrava Tim kabelIzvještaj
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
logoSesvete
1:2
logoDubrava Tim kabel
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
Hajduk IIlogo3:3logoOrijent 1919Izvještaj
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
logoHajduk II
3:3
logoOrijent 1919
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
Opatijalogo1:0logoNK JunakIzvještaj
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
logoOpatija
1:0
logoNK Junak
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
Kustošijalogo1:0logoDugopoljeIzvještaj
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
logoKustošija
1:0
logoDugopolje
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
Inter-Zaprešićlogo1:0logoMeđimurjeIzvještaj
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
logoInter-Zaprešić
1:0
logoMeđimurje
28. travnja 2021.
SRIJEDA / 15:00
Dinamo IIlogo3:0logoOsijek IIIzvještaj
28. travnja 2021. / SRIJEDA / 15:00
logoDinamo II
3:0
28. kolo
24. travnja 2021.
SUBOTA / 14:55
Dubrava Tim kabellogo1:2logoSolinIzvještaj
24. travnja 2021. / SUBOTA / 14:55
logoDubrava Tim kabel
1:2
logoSolin
24. travnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Dugopoljelogo0:0logoOpatijaIzvještaj
24. travnja 2021. / SUBOTA / 17:00
logoDugopolje
0:0
logoOpatija
24. travnja 2021.
SUBOTA / 17:00
NK Junaklogo0:0logoDinamo IIIzvještaj
24. travnja 2021. / SUBOTA / 17:00
logoNK Junak
0:0
logoDinamo II
24. travnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Osijek IIlogo3:0logoBSKIzvještaj
24. travnja 2021. / SUBOTA / 17:00
3:0
logoBSK
24. travnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Hrv. dragovoljaclogo2:1logoHajduk IIIzvještaj
24. travnja 2021. / SUBOTA / 17:00
logoHrv. dragovoljac
2:1
logoHajduk II
25. travnja 2021.
NEDJELJA / 17:00
Orijent 1919logo0:2logoSesveteIzvještaj
25. travnja 2021. / NEDJELJA / 17:00
logoOrijent 1919
0:2
logoSesvete
25. travnja 2021.
NEDJELJA / 17:00
NK Croatialogo2:1logoInter-ZaprešićIzvještaj
25. travnja 2021. / NEDJELJA / 17:00
logoNK Croatia
2:1
logoInter-Zaprešić
25. travnja 2021.
NEDJELJA / 17:00
Međimurjelogo0:4logoKustošijaIzvještaj
25. travnja 2021. / NEDJELJA / 17:00
logoMeđimurje
0:4
logoKustošija
25. travnja 2021.
NEDJELJA / 17:00
Cibalialogo0:2logoRudešIzvještaj
25. travnja 2021. / NEDJELJA / 17:00
logoCibalia
0:2
logoRudeš
29. kolo
30. travnja 2021.
PETAK / 17:00
BSKlogo2:1logoNK JunakIzvještaj
30. travnja 2021. / PETAK / 17:00
logoBSK
2:1
logoNK Junak
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Sesvetelogo4:3logoHrv. dragovoljacIzvještaj
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:00
logoSesvete
4:3
logoHrv. dragovoljac
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Cibalialogo3:0logoNK CroatiaIzvještaj
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:00
logoCibalia
3:0
logoNK Croatia
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Rudešlogo2:1logoDubrava Tim kabelIzvještaj
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:00
logoRudeš
2:1
logoDubrava Tim kabel
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Opatijalogo1:1logoMeđimurjeIzvještaj
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:00
logoOpatija
1:1
logoMeđimurje
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Kustošijalogo0:1logoInter-ZaprešićIzvještaj
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:00
logoKustošija
0:1
logoInter-Zaprešić
02. svibnja 2021.
NEDJELJA / 14:55
Solinlogo1:2logoOrijent 1919Izvještaj
02. svibnja 2021. / NEDJELJA / 14:55
logoSolin
1:2
logoOrijent 1919
02. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:00
Hajduk IIlogo4:3logoOsijek IIIzvještaj
02. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:00
logoHajduk II
4:3
02. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:00
Dinamo IIlogo2:0logoDugopoljeIzvještaj
02. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:00
logoDinamo II
2:0
logoDugopolje
30. kolo
07. svibnja 2021.
PETAK / 17:00
Inter-Zaprešićlogo3:0logoOpatijaIzvještaj
07. svibnja 2021. / PETAK / 17:00
logoInter-Zaprešić
3:0
logoOpatija
07. svibnja 2021.
PETAK / 17:00
Orijent 1919logo2:4logoRudešIzvještaj
07. svibnja 2021. / PETAK / 17:00
logoOrijent 1919
2:4
logoRudeš
07. svibnja 2021.
PETAK / 17:00
Dubrava Tim kabellogo0:1logoCibaliaIzvještaj
07. svibnja 2021. / PETAK / 17:00
logoDubrava Tim kabel
0:1
logoCibalia
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 14:55
Međimurjelogo0:1logoDinamo IIIzvještaj
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 14:55
logoMeđimurje
0:1
logoDinamo II
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Dugopoljelogo2:0logoBSKIzvještaj
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:00
logoDugopolje
2:0
logoBSK
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:00
NK Junaklogo2:0logoHajduk IIIzvještaj
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:00
logoNK Junak
2:0
logoHajduk II
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Osijek IIlogo0:3logoSesveteIzvještaj
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:00
0:3
logoSesvete
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Hrv. dragovoljaclogo2:1logoSolinIzvještaj
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:00
logoHrv. dragovoljac
2:1
logoSolin
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:00
NK Croatialogo1:2logoKustošijaIzvještaj
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:00
logoNK Croatia
1:2
logoKustošija
31. kolo
11. svibnja 2021.
UTORAK / 14:55
Rudešlogo0:2logoHrv. dragovoljacIzvještaj
11. svibnja 2021. / UTORAK / 14:55
logoRudeš
0:2
logoHrv. dragovoljac
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 15:00
Dinamo IIlogo1:1logoInter-ZaprešićIzvještaj
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 15:00
logoDinamo II
1:1
logoInter-Zaprešić
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
Opatijalogo0:0logoKustošijaIzvještaj
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
logoOpatija
0:0
logoKustošija
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
Solinlogo4:3logoOsijek IIIzvještaj
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
logoSolin
4:3
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
Sesvetelogo4:3logoNK JunakIzvještaj
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
logoSesvete
4:3
logoNK Junak
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
Dubrava Tim kabellogo1:1logoNK CroatiaIzvještaj
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
logoDubrava Tim kabel
1:1
logoNK Croatia
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
Cibalialogo3:2logoOrijent 1919Izvještaj
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
logoCibalia
3:2
logoOrijent 1919
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
BSKlogo6:0logoMeđimurjeIzvještaj
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
logoBSK
6:0
logoMeđimurje
19. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
Hajduk IIlogo1:2logoDugopoljeIzvještaj
19. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
logoHajduk II
1:2
logoDugopolje
32. kolo
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 14:55
NK Junaklogo1:4logoSolinIzvještaj
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 14:55
logoNK Junak
1:4
logoSolin
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Inter-Zaprešićlogo2:1logoBSKIzvještaj
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
logoInter-Zaprešić
2:1
logoBSK
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Međimurjelogo1:6logoHajduk IIIzvještaj
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
logoMeđimurje
1:6
logoHajduk II
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Dugopoljelogo0:1logoSesveteIzvještaj
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
logoDugopolje
0:1
logoSesvete
16. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:30
Osijek IIlogo2:3logoRudešIzvještaj
16. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:30
2:3
logoRudeš
16. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:30
Hrv. dragovoljaclogo0:3logoCibaliaIzvještaj
16. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:30
logoHrv. dragovoljac
0:3
logoCibalia
16. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:30
Orijent 1919logo0:1logoDubrava Tim kabelIzvještaj
16. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:30
logoOrijent 1919
0:1
logoDubrava Tim kabel
16. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:30
NK Croatialogo1:3logoOpatijaIzvještaj
16. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:30
logoNK Croatia
1:3
logoOpatija
16. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:30
Kustošijalogo1:0logoDinamo IIIzvještaj
16. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:30
logoKustošija
1:0
logoDinamo II
33. kolo
21. svibnja 2021.
PETAK / 17:30
Sesvetelogo0:1logoMeđimurjeIzvještaj
21. svibnja 2021. / PETAK / 17:30
logoSesvete
0:1
logoMeđimurje
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Cibalialogo2:2logoOsijek IIIzvještaj
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
logoCibalia
2:2
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Rudešlogo2:2logoNK JunakIzvještaj
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
logoRudeš
2:2
logoNK Junak
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Solinlogo2:5logoDugopoljeIzvještaj
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
logoSolin
2:5
logoDugopolje
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:30
Hajduk IIlogo2:2logoInter-ZaprešićIzvještaj
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:30
logoHajduk II
2:2
logoInter-Zaprešić
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:30
BSKlogo3:3logoKustošijaIzvještaj
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:30
logoBSK
3:3
logoKustošija
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:30
Dinamo IIlogo2:2logoOpatijaIzvještaj
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:30
logoDinamo II
2:2
logoOpatija
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:30
Orijent 1919logo2:1logoNK CroatiaIzvještaj
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:30
logoOrijent 1919
2:1
logoNK Croatia
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:30
Dubrava Tim kabellogo1:2logoHrv. dragovoljacIzvještaj
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:30
logoDubrava Tim kabel
1:2
logoHrv. dragovoljac
34. kolo
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
NK Croatialogo1:4logoDinamo IIIzvještaj
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
logoNK Croatia
1:4
logoDinamo II
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Opatijalogo2:2logoBSKIzvještaj
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
logoOpatija
2:2
logoBSK
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Kustošijalogo1:3logoHajduk IIIzvještaj
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
logoKustošija
1:3
logoHajduk II
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Inter-Zaprešićlogo4:0logoSesveteIzvještaj
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
logoInter-Zaprešić
4:0
logoSesvete
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Međimurjelogo2:1logoSolinIzvještaj
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
logoMeđimurje
2:1
logoSolin
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Dugopoljelogo1:3logoRudešIzvještaj
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
logoDugopolje
1:3
logoRudeš
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
NK Junaklogo3:2logoCibaliaIzvještaj
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
logoNK Junak
3:2
logoCibalia
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Osijek IIlogo0:5logoDubrava Tim kabelIzvještaj
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
0:5
logoDubrava Tim kabel
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Hrv. dragovoljaclogo1:1logoOrijent 1919Izvještaj
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
logoHrv. dragovoljac
1:1
logoOrijent 1919

Druga HNL 2020./2021.

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Hrv. dragovoljac34161174939+1059
2.Rudeš34151275241+1157
3.BSK34141375240+1255
4.Cibalia34156135043+751
5.Kustošija34121574338+551
6.Sesvete34156136259+351
7.Opatija34121484241+150
8.Dugopolje34139124945+448
9.Dubrava Tim kabel34137144546-146
10.Inter-Zaprešić34129134941+845
11.Orijent 191934129135249+345
12.NK Croatia34135165253-144
13.Dinamo II34127154541+443
14.Osijek II34119144242042
15.Hajduk II34118155860-241
16.Solin34108164556-1138
17.NK Junak34713144658-1234
18.Međimurje3497184485-4134
 IgračKlubGol.
1Marko DabroBSK30
2Mateo TopićSesvete18
3Mateo MonjacOrijent 191914
4Fran BrodićKustošija14
5Ivan ŠarićHajduk13
6Tomislav MrkonjićNK Croatia13
7Vedran GercOrijent 191912
8Besart AbdurahimiRudeš12
9Dragan JuranovićDubrava Tim kabel10
10Petar Bašić-ŠiškoNK Junak10
11Stjepan IgrecMeđimurje10
12Patrik MijićDinamo9
13Tomislav Gudelj NK Croatia9
14Igor ČerinaDugopolje9
15Martin ŠrolerInter-Zaprešić9
16Ivan MastelićNK Junak9
17Antonio PejanovićOpatija9
18Martin SekulićOsijek9
19Mihovil GeljićSesvete9
20Ante ĆapinNK Croatia8
21Toni FrukDubrava Tim kabel8
22Michele ŠegoDugopolje8
23Robert JandrekNK Junak8
24Niko HavelkaMeđimurje8
25Ivor WeitzerOpatija8
26Gerald Chibueze DiyokeCibalia7
27Filip JazvićCibalia7
28Stephen ChineduHajduk7
29Josip ČikvarBSK7
30Marin MudražijaDubrava Tim kabel7
31Valentino MajstorovićHrv. dragovoljac7
32Ivor LjubanovićKustošija7
33Martin ŠlogarKustošija7
34Aleksa LatkovićOsijek7
35Nikola BurićRudeš7
36Ivan DurdovRudeš7
37Mario JelavićRudeš7
38Karlo Igor MajićSesvete7
39Duje NinčevićSolin7
40Bernard KarricaDinamo6
41Mark BushajDugopolje6
42Karlo PerićHrv. dragovoljac6
43Silvio GoričanInter-Zaprešić6
44Marko BjelanovićOpatija6
45Niko JankovićDinamo5
46Emanuel ČrnkoOrijent 19195
47Dominik MulacOrijent 19195
48Bojan GvozdenovićBSK5
49Matej JukićNK Croatia5
50Luka VidukaHrv. dragovoljac5
51Bruno ZdunićInter-Zaprešić5
52Dion Drena BeljoOsijek5
53Toni KolegaRudeš5
54Rene ŠarićRudeš5
55Antonio RepićSolin5
56Mario VeljačaSolin5
57Ivijan SvržnjakDinamo4
58Tomislav BaltićCibalia4
59Ivan JajaloCibalia4
60Marijan OršolićCibalia4
61Tino Blaž LaušHajduk4
62Kristian FućakOrijent 19194
63Loren MaružinOrijent 19194
64Luka BegićNK Croatia4
65Bruno KaroglanNK Croatia4
66Muhamed AlghoulDubrava Tim kabel4
67Seth AmoatengHrv. dragovoljac4
68Mate CrnčevićHrv. dragovoljac4
69Ivan StjepanovićHrv. dragovoljac4
70Lovro DobrićInter-Zaprešić4
71Ivan MamutInter-Zaprešić4
72Stipe BaraćNK Junak4
73Bruno JenjićNK Junak4
74Baltazar Anton BogolinOpatija4
75Luka KožićSesvete4
76Matija MalekinušićSesvete4
77Bruno SunagićSesvete4
78Šime PuljićSolin4
79Edin JulardžijaDinamo3
80Tomislav KrizmanićDinamo3
81Antonio MarinDinamo3
82Ivan ŠaranićDinamo3
83Ivan BarabanCibalia3
84Ivan CrnovCibalia3
85Robert Perić-KomšićCibalia3
86Jakov BlagaićHajduk3
87Ivan BrnićHajduk3
88Mario ČuićHajduk3
89Ivan SmolčićOrijent 19193
90Mate BajićBSK3
91Nikola ŠalinovićNK Croatia3
92Matija FintićDubrava Tim kabel3
93Džemal IbišiDubrava Tim kabel3
94Jakov BašićDugopolje3
95Nadrey Ange Stephane DagoDugopolje3
96Leon KrekovićDugopolje3
97Ivan MarkotaDugopolje3
98Leon-Habib Ernst Hrv. dragovoljac3
99Danovis Martinez CalizHrv. dragovoljac3
100Ivan AbramovićInter-Zaprešić3
101Tomislav MazalovićInter-Zaprešić3
102Vice MiljanićInter-Zaprešić3
103Marko VranjkovićInter-Zaprešić3
104Leo AndrićNK Junak3
105Tomislav HavojićKustošija3
106Jan JurčecKustošija3
107Fran VukelićKustošija3
108Ivan MamićMeđimurje3
109Jan MarcijušMeđimurje3
110Filip FumićOpatija3
111Edin JunuzovićOpatija3
112Josip GačićOsijek3
113Mihael KuprešakOsijek3
114Nino StojanovićSesvete3
115Adrian ZenkoSesvete3
116Domagoj FranićSolin3
117Marin LaušićSolin3
118Nicholas-Rafael Llanos-LohinskiSolin3
119Valentino VujinovićSolin3
120Ante CrnacDinamo2
121Damjan DaničićDinamo2
122Bartol FranjićDinamo2
123Tomislav TurčinDinamo2
124Andrija BubnjarCibalia2
125Karlo MiljanićCibalia2
126Luka GrubišićHajduk2
127Stipe RadićHajduk2
128Tonio TeklićHajduk2
129Bleart TolajHajduk2
130Robert BrdarOrijent 19192
131Roman Mory Diaman GbaneBSK2
132Hrvoje IlićBSK2
133Ivan MihaljevićBSK2
134Zvonimir VukojaNK Croatia2
135Kristijan JurićDubrava Tim kabel2
136Amet KorcaDubrava Tim kabel2
137Dominik BalićDugopolje2
138Duje JavorčićDugopolje2
139Josip RakićDugopolje2
140Marin VujčićDugopolje2
141Raul Alexander FloruczHrv. dragovoljac2
142Dominik HorvatHrv. dragovoljac2
143Dominik IVKIČHrv. dragovoljac2
144Tomislav ValentićHrv. dragovoljac2
145Mateo DunićInter-Zaprešić2
146Nikola SoldoInter-Zaprešić2
147Josip VučkovićNK Junak2
148Roko IvankovićKustošija2
149Matej KelavaKustošija2
150Ahmed HASANOVIĆMeđimurje2
151Josip-Domagoj HranilovićMeđimurje2
152Josip PalićMeđimurje2
153Kristijan GlavašOpatija2
154Matija MatuljaOpatija2
155Domagoj BabinOsijek2
156Adam BenićOsijek2
157Robert MiškovićOsijek2
158Mile TodorovOsijek2
159Bruno BrajkovićRudeš2
160Dejan ČabrajaRudeš2
161Domagoj MuićRudeš2
162Filip HlevnjakSesvete2
163Italo Montano CortesSesvete2
164Nikola KušetaSolin2
165Tino ŠošićSolin2
166Vito BatistićDinamo1
167Hyunwoo KimDinamo1
168Stefan MilićDinamo1
169Marko TolićDinamo1
170Daniel Barel Tueto FotsoDinamo1
171Milan VukotićDinamo1
172Josip Ciprić Cibalia1
173Jakov KarabatićCibalia1
174Luka KneževićCibalia1
175Dario RugaševićCibalia1
176Patrick StanićCibalia1
177Jurica BajićHajduk1
178Branimir BarišićHajduk1
179Ante BekavacHajduk1
180Ivan ĆalušićHajduk1
181Ivan ĆubelićHajduk1
182Ivan DolčekHajduk1
183Zvonimir FilipovićHajduk1
184Ivan GiljanovićHajduk1
185Tin JuricaHajduk1
186Filip KosićHajduk1
187Vicko ŠeveljHajduk1
188Dino SkorupHajduk1
189Madžid ŠošićHajduk1
190Adrian LiberOrijent 19191
191Mario TadejevićOrijent 19191
192Vedran DalićBSK1
193Stipe VrdoljakBSK1
194Luka BubleNK Croatia1
195Luka DadićNK Croatia1
196Joao Erick Marques da SilvaNK Croatia1
197Hamza MešanovićNK Croatia1
198Ante ŠutoNK Croatia1
199Ivan TodorićNK Croatia1
200Marko ČolićDubrava Tim kabel1
201Renato KauzlarićDubrava Tim kabel1
202Borna MartonDubrava Tim kabel1
203Tomislav SrbljinovićDubrava Tim kabel1
204Arijan BrkovićDugopolje1
205Mate ČorićDugopolje1
206Ante KordićDugopolje1
207Ivan RodićDugopolje1
208Ricardo BagadurHrv. dragovoljac1
209Mario BurićHrv. dragovoljac1
210Patrice ZoungranaHrv. dragovoljac1
211Saša MarjanovićInter-Zaprešić1
212Marko UzelacInter-Zaprešić1
213Mateo BaraćNK Junak1
214Ive BilićNK Junak1
215Andro VuletaNK Junak1
216Dario BaradaKustošija1
217Bruno ČovoMeđimurje1
218Marko ČovoMeđimurje1
219David ĐurakMeđimurje1
220Denis GlavinaMeđimurje1
221Tino JUKIĆMeđimurje1
222Filip MihaljevićMeđimurje1
223Nejc PLAZNIKMeđimurje1
224Borna BilobrkOpatija1
225Mateo FurijanOpatija1
226Tonći Kukoč-PetraelloOpatija1
227Jozef KuqiOpatija1
228Trojan MalokuOpatija1
229Ivan CvijanovićOsijek1
230Tin JanušićOsijek1
231Mateo KaramatićOsijek1
232Marin MagdićOsijek1
233Dario PudićOsijek1
234Mateo AndačićRudeš1
235Mato GrgićRudeš1
236Darius Daniel JalinousRudeš1
237Tomislav KneževićRudeš1
238Luka LiklinRudeš1
239Luka MarkovićRudeš1
240Novak TepšićRudeš1
241Marin BrigićSesvete1
242Mateo KastratiSesvete1
243Ivan MikulićSesvete1
244Domagoj SabljoSesvete1
245Marko BakovićSolin1
246Ivan SesarSolin1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se