Odabir sezone:

  • Druga HNL
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
13. kolovoza 2020.
ČETVRTAK / 17:30
Dinamo II3:0BSKIzvještaj
13. kolovoza 2020. / ČETVRTAK / 17:30
14. kolovoza 2020.
PETAK / 17:30
Hrvatski Dragovoljac1:0NK CroatiaIzvještaj
14. kolovoza 2020. / PETAK / 17:30
14. kolovoza 2020.
PETAK / 17:30
Kustošija1:4SesveteIzvještaj
14. kolovoza 2020. / PETAK / 17:30
14. kolovoza 2020.
PETAK / 18:00
Opatija2:1Hajduk IIIzvještaj
14. kolovoza 2020. / PETAK / 18:00
14. kolovoza 2020.
PETAK / 20:00
Inter-Zaprešić4:1SolinIzvještaj
14. kolovoza 2020. / PETAK / 20:00
15. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:30
Dugopolje2:1CibaliaIzvještaj
15. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:30
16. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 17:30
NK Junak1:2Dubrava Tim kabelIzvještaj
16. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 17:30
16. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 19:00
Osijek II0:0Orijent 1919Izvještaj
16. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 19:00
02. rujna 2020.
SRIJEDA / 20:00
Međimurje4:0RudešIzvještaj
02. rujna 2020. / SRIJEDA / 20:00
2. kolo
21. kolovoza 2020.
PETAK / 16:00
Hrvatski Dragovoljac2:1Osijek IIIzvještaj
21. kolovoza 2020. / PETAK / 16:00
21. kolovoza 2020.
PETAK / 17:30
Dubrava Tim kabel2:0DugopoljeIzvještaj
21. kolovoza 2020. / PETAK / 17:30
22. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:30
Cibalia3:3MeđimurjeIzvještaj
22. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:30
22. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:30
Sesvete0:1OpatijaIzvještaj
22. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:30
22. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:30
Solin1:2KustošijaIzvještaj
22. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:30
23. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 17:00
Hajduk II1:0Dinamo IIIzvještaj
23. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 17:00
23. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 17:30
NK Croatia0:2BSKIzvještaj
23. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 17:30
05. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Rudeš1:1Inter-ZaprešićIzvještaj
05. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
23. rujna 2020.
SRIJEDA / 17:00
Orijent 19191:2NK JunakIzvještaj
23. rujna 2020. / SRIJEDA / 17:00
3. kolo
28. kolovoza 2020.
PETAK / 18:00
Dinamo II0:2SesveteIzvještaj
28. kolovoza 2020. / PETAK / 18:00
28. kolovoza 2020.
PETAK / 20:00
Međimurje2:2Dubrava Tim kabelIzvještaj
28. kolovoza 2020. / PETAK / 20:00
28. kolovoza 2020.
PETAK / 20:00
Inter-Zaprešić2:0CibaliaIzvještaj
28. kolovoza 2020. / PETAK / 20:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:00
Kustošija0:0RudešIzvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:00
29. kolovoza 2020.
SUBOTA / 17:00
Dugopolje4:3Orijent 1919Izvještaj
29. kolovoza 2020. / SUBOTA / 17:00
30. kolovoza 2020.
NEDJELJA / 17:00
Hajduk II2:2BSKIzvještaj
30. kolovoza 2020. / NEDJELJA / 17:00
09. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
NK Junak1:4Hrvatski DragovoljacIzvještaj
09. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
23. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
Osijek II0:1NK CroatiaIzvještaj
23. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
23. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
Opatija1:1SolinIzvještaj
23. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
4. kolo
04. rujna 2020.
PETAK / 17:00
Sesvete1:1BSKIzvještaj
04. rujna 2020. / PETAK / 17:00
11. rujna 2020.
PETAK / 16:30
Dubrava Tim kabel0:2Inter-ZaprešićIzvještaj
11. rujna 2020. / PETAK / 16:30
12. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Orijent 19190:1MeđimurjeIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
12. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Hrvatski Dragovoljac2:1DugopoljeIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
12. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Solin0:0Dinamo IIIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
12. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Rudeš1:2OpatijaIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
12. rujna 2020.
SUBOTA / 18:00
Cibalia1:2KustošijaIzvještaj
12. rujna 2020. / SUBOTA / 18:00
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:30
NK Croatia4:0Hajduk IIIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:30
13. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:30
Osijek II2:0NK JunakIzvještaj
13. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:30
5. kolo
15. rujna 2020.
UTORAK / 16:30
Opatija0:1CibaliaIzvještaj
15. rujna 2020. / UTORAK / 16:30
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
Dinamo II3:0RudešIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
BSK3:1SolinIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
NK Junak0:0NK CroatiaIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
Dugopolje0:1Osijek IIIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 16:30
Kustošija0:0Dubrava Tim kabelIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 16:30
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 19:00
Međimurje1:1Hrvatski DragovoljacIzvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 19:00
16. rujna 2020.
SRIJEDA / 19:00
Inter-Zaprešić1:2Orijent 1919Izvještaj
16. rujna 2020. / SRIJEDA / 19:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
Hajduk II2:3SesveteIzvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
6. kolo
19. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Hrvatski Dragovoljac3:2Inter-ZaprešićIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
19. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Rudeš1:1BSKIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
19. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Cibalia2:1Dinamo IIIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
19. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
Dubrava Tim kabel1:4OpatijaIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
19. rujna 2020.
SUBOTA / 16:30
NK Junak2:2DugopoljeIzvještaj
19. rujna 2020. / SUBOTA / 16:30
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:30
Orijent 19191:1KustošijaIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:30
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:30
Osijek II6:0MeđimurjeIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:30
20. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:30
NK Croatia3:1SesveteIzvještaj
20. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:30
14. listopada 2020.
SRIJEDA / 15:00
Solin1:1Hajduk IIIzvještaj
14. listopada 2020. / SRIJEDA / 15:00
7. kolo
26. rujna 2020.
SUBOTA / 16:00
Kustošija0:0Hrvatski DragovoljacIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 16:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 16:00
Sesvete4:0SolinIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 16:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 19:00
Međimurje4:3NK JunakIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 19:00
26. rujna 2020.
SUBOTA / 19:00
Inter-Zaprešić0:1Osijek IIIzvještaj
26. rujna 2020. / SUBOTA / 19:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:00
Dinamo II1:0Dubrava Tim kabelIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 16:00
BSK3:1CibaliaIzvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 16:00
27. rujna 2020.
NEDJELJA / 17:00
Opatija1:1Orijent 1919Izvještaj
27. rujna 2020. / NEDJELJA / 17:00
11. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
Dugopolje2:1NK CroatiaIzvještaj
11. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
25. studenog 2020.
SRIJEDA / 13:30
Rudeš4:2Hajduk IIIzvještaj
25. studenog 2020. / SRIJEDA / 13:30
8. kolo
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
Dubrava Tim kabel2:2BSKIzvještaj
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
Orijent 19192:1Dinamo IIIzvještaj
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
Hrvatski Dragovoljac1:1OpatijaIzvještaj
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
Osijek II1:0KustošijaIzvještaj
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
NK Junak2:2Inter-ZaprešićIzvještaj
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
Dugopolje4:1MeđimurjeIzvještaj
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
NK Croatia1:3SolinIzvještaj
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
30. rujna 2020.
SRIJEDA / 15:30
Rudeš2:4SesveteIzvještaj
30. rujna 2020. / SRIJEDA / 15:30
28. listopada 2020.
SRIJEDA / 14:00
Cibalia2:1Hajduk IIIzvještaj
28. listopada 2020. / SRIJEDA / 14:00
9. kolo
03. listopada 2020.
SUBOTA / 15:30
Kustošija3:2NK JunakIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 15:30
03. listopada 2020.
SUBOTA / 15:30
Opatija1:1Osijek IIIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 15:30
03. listopada 2020.
SUBOTA / 15:30
Sesvete1:2CibaliaIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 15:30
03. listopada 2020.
SUBOTA / 15:30
Solin1:2RudešIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 15:30
03. listopada 2020.
SUBOTA / 18:00
Međimurje2:1NK CroatiaIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 18:00
03. listopada 2020.
SUBOTA / 18:00
Inter-Zaprešić1:1DugopoljeIzvještaj
03. listopada 2020. / SUBOTA / 18:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
Dinamo II0:3Hrvatski DragovoljacIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:30
BSK0:3Orijent 1919Izvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:30
04. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:30
Hajduk II3:2Dubrava Tim kabelIzvještaj
04. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:30
10. kolo
16. listopada 2020.
PETAK / 15:00
Dubrava Tim kabel2:1SesveteIzvještaj
16. listopada 2020. / PETAK / 15:00
16. listopada 2020.
PETAK / 15:00
Hrvatski Dragovoljac1:1BSKIzvještaj
16. listopada 2020. / PETAK / 15:00
16. listopada 2020.
PETAK / 20:00
Međimurje3:2Inter-ZaprešićIzvještaj
16. listopada 2020. / PETAK / 20:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
NK Junak0:2OpatijaIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Dugopolje2:0KustošijaIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
17. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Cibalia1:0SolinIzvještaj
17. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
NK Croatia1:1RudešIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
18. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
Orijent 19192:1Hajduk IIIzvještaj
18. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
19. listopada 2020.
PONEDJELJAK / 15:00
Osijek II1:1Dinamo IIIzvještaj
19. listopada 2020. / PONEDJELJAK / 15:00
11. kolo
23. listopada 2020.
PETAK / 15:00
Sesvete5:4Orijent 1919Izvještaj
23. listopada 2020. / PETAK / 15:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Solin0:1Dubrava Tim kabelIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Rudeš1:0CibaliaIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Kustošija0:0MeđimurjeIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
24. listopada 2020.
SUBOTA / 15:00
Hajduk II2:1Hrvatski DragovoljacIzvještaj
24. listopada 2020. / SUBOTA / 15:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 13:00
BSK0:0Osijek IIIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 13:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 14:00
Dinamo II1:1NK JunakIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 14:00
25. listopada 2020.
NEDJELJA / 15:00
Inter-Zaprešić0:3NK CroatiaIzvještaj
25. listopada 2020. / NEDJELJA / 15:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Opatija2:1DugopoljeIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
12. kolo
30. listopada 2020.
PETAK / 14:00
Hrvatski Dragovoljac3:2SesveteIzvještaj
30. listopada 2020. / PETAK / 14:00
30. listopada 2020.
PETAK / 14:00
Dubrava Tim kabel0:0RudešIzvještaj
30. listopada 2020. / PETAK / 14:00
30. listopada 2020.
PETAK / 17:00
Inter-Zaprešić2:2KustošijaIzvještaj
30. listopada 2020. / PETAK / 17:00
30. listopada 2020.
PETAK / 18:00
Međimurje3:0OpatijaIzvještaj
30. listopada 2020. / PETAK / 18:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 13:00
Osijek II1:1Hajduk IIIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 13:00
31. listopada 2020.
SUBOTA / 14:00
NK Junak2:2BSKIzvještaj
31. listopada 2020. / SUBOTA / 14:00
01. studenog 2020.
NEDJELJA / 14:00
NK Croatia1:1CibaliaIzvještaj
01. studenog 2020. / NEDJELJA / 14:00
14. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Orijent 19190:2SolinIzvještaj
14. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
25. studenog 2020.
SRIJEDA / 13:30
Dugopolje1:0Dinamo IIIzvještaj
25. studenog 2020. / SRIJEDA / 13:30
13. kolo
06. studenog 2020.
PETAK / 13:30
Sesvete1:5Osijek IIIzvještaj
06. studenog 2020. / PETAK / 13:30
07. studenog 2020.
SUBOTA / 12:55
Rudeš0:0Orijent 1919Izvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 12:55
07. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Cibalia1:2Dubrava Tim kabelIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
07. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Solin1:1Hrvatski DragovoljacIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
07. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Kustošija4:2NK CroatiaIzvještaj
07. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
08. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:30
Hajduk II1:0NK JunakIzvještaj
08. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:30
25. studenog 2020.
SRIJEDA / 13:30
Opatija3:2Inter-ZaprešićIzvještaj
25. studenog 2020. / SRIJEDA / 13:30
02. prosinca 2020.
SRIJEDA / 13:30
Dinamo II-:-Međimurje
02. prosinca 2020. / SRIJEDA / 13:30
09. prosinca 2020.
SRIJEDA / 13:00
BSK-:-Dugopolje
09. prosinca 2020. / SRIJEDA / 13:00
14. kolo
20. studenog 2020.
PETAK / 13:30
Hrvatski Dragovoljac0:1RudešIzvještaj
20. studenog 2020. / PETAK / 13:30
20. studenog 2020.
PETAK / 15:00
Inter-Zaprešić2:0Dinamo IIIzvještaj
20. studenog 2020. / PETAK / 15:00
20. studenog 2020.
PETAK / 17:00
Međimurje2:5BSKIzvještaj
20. studenog 2020. / PETAK / 17:00
21. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Dugopolje1:0Hajduk IIIzvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
21. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Kustošija2:1OpatijaIzvještaj
21. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:30
Osijek II2:0SolinIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:30
22. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:30
Orijent 19192:0CibaliaIzvještaj
22. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:30
02. prosinca 2020.
SRIJEDA / 13:30
NK Junak-:-Sesvete
02. prosinca 2020. / SRIJEDA / 13:30
09. prosinca 2020.
SRIJEDA / 13:00
NK Croatia-:-Dubrava Tim kabel
09. prosinca 2020. / SRIJEDA / 13:00
15. kolo
Sesvete-:-Dugopolje
28. studenog 2020.
SUBOTA / 12:55
Cibalia-:-Hrvatski DragovoljacInfo
28. studenog 2020. / SUBOTA / 12:55
28. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Solin-:-NK JunakInfo
28. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
28. studenog 2020.
SUBOTA / 13:30
Opatija-:-NK CroatiaInfo
28. studenog 2020. / SUBOTA / 13:30
29. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:30
Dinamo II-:-KustošijaInfo
29. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:30
29. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:30
BSK-:-Inter-ZaprešićInfo
29. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:30
29. studenog 2020.
NEDJELJA / 13:30
Hajduk II-:-MeđimurjeInfo
29. studenog 2020. / NEDJELJA / 13:30
30. studenog 2020.
PONEDJELJAK / 13:30
Rudeš-:-Osijek II
30. studenog 2020. / PONEDJELJAK / 13:30
16. prosinca 2020.
SRIJEDA / 13:00
Dubrava Tim kabel-:-Orijent 1919
16. prosinca 2020. / SRIJEDA / 13:00
16. kolo
04. prosinca 2020.
PETAK / 17:00
Inter-Zaprešić-:-Hajduk II
04. prosinca 2020. / PETAK / 17:00
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:30
Kustošija-:-BSK
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:30
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:30
Opatija-:-Dinamo II
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:30
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:30
NK Croatia-:-Orijent 1919
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:30
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:30
Hrvatski Dragovoljac-:-Dubrava Tim kabel
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:30
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:30
NK Junak-:-Rudeš
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:30
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:30
Dugopolje-:-Solin
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:30
05. prosinca 2020.
SUBOTA / 19:00
Međimurje-:-Sesvete
05. prosinca 2020. / SUBOTA / 19:00
06. prosinca 2020.
NEDJELJA / 13:30
Osijek II-:-Cibalia
06. prosinca 2020. / NEDJELJA / 13:30
17. kolo
11. prosinca 2020.
PETAK / 13:00
Sesvete-:-Inter-Zaprešić
11. prosinca 2020. / PETAK / 13:00
12. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:00
Solin-:-Međimurje
12. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:00
12. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:00
Rudeš-:-Dugopolje
12. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:00
12. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:00
Cibalia-:-NK Junak
12. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:00
12. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:00
Dubrava Tim kabel-:-Osijek II
12. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:00
12. prosinca 2020.
SUBOTA / 13:00
Orijent 1919-:-Hrvatski Dragovoljac
12. prosinca 2020. / SUBOTA / 13:00
13. prosinca 2020.
NEDJELJA / 13:00
Dinamo II-:-NK Croatia
13. prosinca 2020. / NEDJELJA / 13:00
13. prosinca 2020.
NEDJELJA / 13:00
BSK-:-Opatija
13. prosinca 2020. / NEDJELJA / 13:00
13. prosinca 2020.
NEDJELJA / 13:00
Hajduk II-:-Kustošija
13. prosinca 2020. / NEDJELJA / 13:00
18. kolo
12. veljače 2021.
PETAK / 14:30
Dubrava Tim kabel-:-NK Junak
12. veljače 2021. / PETAK / 14:30
12. veljače 2021.
PETAK / 14:30
Sesvete-:-Kustošija
12. veljače 2021. / PETAK / 14:30
13. veljače 2021.
SUBOTA / 14:30
Cibalia-:-Dugopolje
13. veljače 2021. / SUBOTA / 14:30
13. veljače 2021.
SUBOTA / 14:30
Rudeš-:-Međimurje
13. veljače 2021. / SUBOTA / 14:30
13. veljače 2021.
SUBOTA / 14:30
Solin-:-Inter-Zaprešić
13. veljače 2021. / SUBOTA / 14:30
14. veljače 2021.
NEDJELJA / 14:30
Hajduk II-:-Opatija
14. veljače 2021. / NEDJELJA / 14:30
14. veljače 2021.
NEDJELJA / 14:30
BSK-:-Dinamo II
14. veljače 2021. / NEDJELJA / 14:30
14. veljače 2021.
NEDJELJA / 14:30
NK Croatia-:-Hrvatski Dragovoljac
14. veljače 2021. / NEDJELJA / 14:30
14. veljače 2021.
NEDJELJA / 14:30
Orijent 1919-:-Osijek II
14. veljače 2021. / NEDJELJA / 14:30
19. kolo
19. veljače 2021.
PETAK / 17:00
Međimurje-:-Cibalia
19. veljače 2021. / PETAK / 17:00
20. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Dugopolje-:-Dubrava Tim kabel
20. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
20. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
NK Junak-:-Orijent 1919
20. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
20. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Opatija-:-Sesvete
20. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
20. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Kustošija-:-Solin
20. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
20. veljače 2021.
SUBOTA / 17:00
Inter-Zaprešić-:-Rudeš
20. veljače 2021. / SUBOTA / 17:00
21. veljače 2021.
NEDJELJA / 15:00
Osijek II-:-Hrvatski Dragovoljac
21. veljače 2021. / NEDJELJA / 15:00
21. veljače 2021.
NEDJELJA / 15:00
BSK-:-NK Croatia
21. veljače 2021. / NEDJELJA / 15:00
21. veljače 2021.
NEDJELJA / 15:00
Dinamo II-:-Hajduk II
21. veljače 2021. / NEDJELJA / 15:00
20. kolo
26. veljače 2021.
PETAK / 15:00
Dubrava Tim kabel-:-Međimurje
26. veljače 2021. / PETAK / 15:00
26. veljače 2021.
PETAK / 15:00
Sesvete-:-Dinamo II
26. veljače 2021. / PETAK / 15:00
26. veljače 2021.
PETAK / 15:00
Hrvatski Dragovoljac-:-NK Junak
26. veljače 2021. / PETAK / 15:00
27. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Cibalia-:-Inter-Zaprešić
27. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
27. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Rudeš-:-Kustošija
27. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
27. veljače 2021.
SUBOTA / 15:00
Solin-:-Opatija
27. veljače 2021. / SUBOTA / 15:00
28. veljače 2021.
NEDJELJA / 15:00
BSK-:-Hajduk II
28. veljače 2021. / NEDJELJA / 15:00
28. veljače 2021.
NEDJELJA / 15:00
NK Croatia-:-Osijek II
28. veljače 2021. / NEDJELJA / 15:00
28. veljače 2021.
NEDJELJA / 15:00
Orijent 1919-:-Dugopolje
28. veljače 2021. / NEDJELJA / 15:00
21. kolo
05. ožujka 2021.
PETAK / 17:00
Inter-Zaprešić-:-Dubrava Tim kabel
05. ožujka 2021. / PETAK / 17:00
05. ožujka 2021.
PETAK / 17:00
Međimurje-:-Orijent 1919
05. ožujka 2021. / PETAK / 17:00
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Dugopolje-:-Hrvatski Dragovoljac
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
NK Junak-:-Osijek II
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Opatija-:-Rudeš
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
06. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Kustošija-:-Cibalia
06. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
07. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:30
Hajduk II-:-NK Croatia
07. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:30
07. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:30
BSK-:-Sesvete
07. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:30
07. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:30
Dinamo II-:-Solin
07. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:30
22. kolo
12. ožujka 2021.
PETAK / 15:30
Dubrava Tim kabel-:-Kustošija
12. ožujka 2021. / PETAK / 15:30
12. ožujka 2021.
PETAK / 15:30
Sesvete-:-Hajduk II
12. ožujka 2021. / PETAK / 15:30
12. ožujka 2021.
PETAK / 15:30
Hrvatski Dragovoljac-:-Međimurje
12. ožujka 2021. / PETAK / 15:30
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Orijent 1919-:-Inter-Zaprešić
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Cibalia-:-Opatija
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Rudeš-:-Dinamo II
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
13. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Solin-:-BSK
13. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
14. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:30
NK Croatia-:-NK Junak
14. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:30
14. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:30
Osijek II-:-Dugopolje
14. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:30
23. kolo
19. ožujka 2021.
PETAK / 15:30
Sesvete-:-NK Croatia
19. ožujka 2021. / PETAK / 15:30
19. ožujka 2021.
PETAK / 17:00
Inter-Zaprešić-:-Hrvatski Dragovoljac
19. ožujka 2021. / PETAK / 17:00
19. ožujka 2021.
PETAK / 17:00
Međimurje-:-Osijek II
19. ožujka 2021. / PETAK / 17:00
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Dugopolje-:-NK Junak
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Opatija-:-Dubrava Tim kabel
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
20. ožujka 2021.
SUBOTA / 15:30
Kustošija-:-Orijent 1919
20. ožujka 2021. / SUBOTA / 15:30
21. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:30
Hajduk II-:-Solin
21. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:30
21. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:30
BSK-:-Rudeš
21. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:30
21. ožujka 2021.
NEDJELJA / 15:30
Dinamo II-:-Cibalia
21. ožujka 2021. / NEDJELJA / 15:30
24. kolo
02. travnja 2021.
PETAK / 16:30
Hrvatski Dragovoljac-:-Kustošija
02. travnja 2021. / PETAK / 16:30
02. travnja 2021.
PETAK / 16:30
Dubrava Tim kabel-:-Dinamo II
02. travnja 2021. / PETAK / 16:30
03. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Cibalia-:-BSK
03. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
03. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Hajduk II-:-Rudeš
03. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
03. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Solin-:-Sesvete
03. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
03. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
NK Junak-:-Međimurje
03. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
04. travnja 2021.
NEDJELJA / 16:30
Osijek II-:-Inter-Zaprešić
04. travnja 2021. / NEDJELJA / 16:30
04. travnja 2021.
NEDJELJA / 16:30
Orijent 1919-:-Opatija
04. travnja 2021. / NEDJELJA / 16:30
04. travnja 2021.
NEDJELJA / 16:30
NK Croatia-:-Dugopolje
04. travnja 2021. / NEDJELJA / 16:30
25. kolo
09. travnja 2021.
PETAK / 16:30
Sesvete-:-Rudeš
09. travnja 2021. / PETAK / 16:30
09. travnja 2021.
PETAK / 18:00
Inter-Zaprešić-:-NK Junak
09. travnja 2021. / PETAK / 18:00
09. travnja 2021.
PETAK / 18:00
Međimurje-:-Dugopolje
09. travnja 2021. / PETAK / 18:00
10. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Opatija-:-Hrvatski Dragovoljac
10. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
10. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Kustošija-:-Osijek II
10. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
10. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Solin-:-NK Croatia
10. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 16:30
Hajduk II-:-Cibalia
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 16:30
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 16:30
BSK-:-Dubrava Tim kabel
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 16:30
11. travnja 2021.
NEDJELJA / 16:30
Dinamo II-:-Orijent 1919
11. travnja 2021. / NEDJELJA / 16:30
26. kolo
16. travnja 2021.
PETAK / 16:30
Dubrava Tim kabel-:-Hajduk II
16. travnja 2021. / PETAK / 16:30
16. travnja 2021.
PETAK / 16:30
Hrvatski Dragovoljac-:-Dinamo II
16. travnja 2021. / PETAK / 16:30
17. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Dugopolje-:-Inter-Zaprešić
17. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
17. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
NK Junak-:-Kustošija
17. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
17. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Cibalia-:-Sesvete
17. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
17. travnja 2021.
SUBOTA / 16:30
Rudeš-:-Solin
17. travnja 2021. / SUBOTA / 16:30
18. travnja 2021.
NEDJELJA / 16:30
NK Croatia-:-Međimurje
18. travnja 2021. / NEDJELJA / 16:30
18. travnja 2021.
NEDJELJA / 16:30
Osijek II-:-Opatija
18. travnja 2021. / NEDJELJA / 16:30
18. travnja 2021.
NEDJELJA / 16:30
Orijent 1919-:-BSK
18. travnja 2021. / NEDJELJA / 16:30
27. kolo
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
Rudeš-:-NK Croatia
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
Solin-:-Cibalia
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
Sesvete-:-Dubrava Tim kabel
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
Hajduk II-:-Orijent 1919
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
BSK-:-Hrvatski Dragovoljac
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
Dinamo II-:-Osijek II
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
Opatija-:-NK Junak
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 17:00
Kustošija-:-Dugopolje
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 17:00
21. travnja 2021.
SRIJEDA / 19:00
Inter-Zaprešić-:-Međimurje
21. travnja 2021. / SRIJEDA / 19:00
28. kolo
23. travnja 2021.
PETAK / 17:00
Dubrava Tim kabel-:-Solin
23. travnja 2021. / PETAK / 17:00
23. travnja 2021.
PETAK / 17:00
Hrvatski Dragovoljac-:-Hajduk II
23. travnja 2021. / PETAK / 17:00
23. travnja 2021.
PETAK / 19:00
Međimurje-:-Kustošija
23. travnja 2021. / PETAK / 19:00
24. travnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Dugopolje-:-Opatija
24. travnja 2021. / SUBOTA / 17:00
24. travnja 2021.
SUBOTA / 17:00
NK Junak-:-Dinamo II
24. travnja 2021. / SUBOTA / 17:00
24. travnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Cibalia-:-Rudeš
24. travnja 2021. / SUBOTA / 17:00
25. travnja 2021.
NEDJELJA / 17:00
Osijek II-:-BSK
25. travnja 2021. / NEDJELJA / 17:00
25. travnja 2021.
NEDJELJA / 17:00
NK Croatia-:-Inter-Zaprešić
25. travnja 2021. / NEDJELJA / 17:00
25. travnja 2021.
NEDJELJA / 17:00
Orijent 1919-:-Sesvete
25. travnja 2021. / NEDJELJA / 17:00
29. kolo
30. travnja 2021.
PETAK / 17:00
Sesvete-:-Hrvatski Dragovoljac
30. travnja 2021. / PETAK / 17:00
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Cibalia-:-NK Croatia
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:00
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Rudeš-:-Dubrava Tim kabel
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:00
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Solin-:-Orijent 1919
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:00
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Opatija-:-Međimurje
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:00
01. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Kustošija-:-Inter-Zaprešić
01. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:00
02. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:00
Hajduk II-:-Osijek II
02. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:00
02. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:00
BSK-:-NK Junak
02. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:00
02. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:00
Dinamo II-:-Dugopolje
02. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:00
30. kolo
07. svibnja 2021.
PETAK / 17:00
Dubrava Tim kabel-:-Cibalia
07. svibnja 2021. / PETAK / 17:00
07. svibnja 2021.
PETAK / 17:00
Hrvatski Dragovoljac-:-Solin
07. svibnja 2021. / PETAK / 17:00
07. svibnja 2021.
PETAK / 19:00
Inter-Zaprešić-:-Opatija
07. svibnja 2021. / PETAK / 19:00
07. svibnja 2021.
PETAK / 19:00
Međimurje-:-Dinamo II
07. svibnja 2021. / PETAK / 19:00
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:00
Dugopolje-:-BSK
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:00
08. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:00
NK Junak-:-Hajduk II
08. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:00
09. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:00
Osijek II-:-Sesvete
09. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:00
09. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:00
NK Croatia-:-Kustošija
09. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:00
09. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:00
Orijent 1919-:-Rudeš
09. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:00
31. kolo
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
Dubrava Tim kabel-:-NK Croatia
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
Cibalia-:-Orijent 1919
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
Rudeš-:-Hrvatski Dragovoljac
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
Solin-:-Osijek II
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
Sesvete-:-NK Junak
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
Hajduk II-:-Dugopolje
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
BSK-:-Međimurje
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
Dinamo II-:-Inter-Zaprešić
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
12. svibnja 2021.
SRIJEDA / 17:30
Opatija-:-Kustošija
12. svibnja 2021. / SRIJEDA / 17:30
32. kolo
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Kustošija-:-Dinamo II
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Dugopolje-:-Sesvete
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
NK Junak-:-Solin
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Hrvatski Dragovoljac-:-Cibalia
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 20:00
Inter-Zaprešić-:-BSK
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 20:00
15. svibnja 2021.
SUBOTA / 20:00
Međimurje-:-Hajduk II
15. svibnja 2021. / SUBOTA / 20:00
16. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:30
Orijent 1919-:-Dubrava Tim kabel
16. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:30
16. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:30
Osijek II-:-Rudeš
16. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:30
16. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:30
NK Croatia-:-Opatija
16. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:30
33. kolo
21. svibnja 2021.
PETAK / 17:30
Sesvete-:-Međimurje
21. svibnja 2021. / PETAK / 17:30
21. svibnja 2021.
PETAK / 17:30
Dubrava Tim kabel-:-Hrvatski Dragovoljac
21. svibnja 2021. / PETAK / 17:30
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Cibalia-:-Osijek II
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Rudeš-:-NK Junak
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
22. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Solin-:-Dugopolje
22. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:30
Hajduk II-:-Inter-Zaprešić
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:30
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:30
BSK-:-Kustošija
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:30
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:30
Dinamo II-:-Opatija
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:30
23. svibnja 2021.
NEDJELJA / 17:30
Orijent 1919-:-NK Croatia
23. svibnja 2021. / NEDJELJA / 17:30
34. kolo
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
NK Croatia-:-Dinamo II
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Opatija-:-BSK
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Kustošija-:-Hajduk II
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Inter-Zaprešić-:-Sesvete
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Međimurje-:-Solin
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Dugopolje-:-Rudeš
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
NK Junak-:-Cibalia
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Osijek II-:-Dubrava Tim kabel
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30
29. svibnja 2021.
SUBOTA / 17:30
Hrvatski Dragovoljac-:-Orijent 1919
29. svibnja 2021. / SUBOTA / 17:30

Druga HNL 2020./2021.

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Osijek II14752227+1526
2.Hrvatski Dragovoljac147522314+926
3.Opatija147432116+525
4.Dugopolje137242116+523
5.Međimurje136432627-122
6.BSK134722219+319
7.Kustošija145631717021
8.Sesvete136162926+319
9.Orijent 1919145452119+219
10.Dubrava Tim kabel135441617-119
11.Rudeš144641419-518
12.Cibalia145271621-517
13.Inter-Zaprešić144462322+116
14.NK Croatia134361817+115
15.Hajduk II144371825-715
16.Dinamo II133371115-412
17.Solin142481223-1110
18.NK Junak131571626-108
 IgračKlubGol.
1Marko DabroBSK14
2Dragan JuranovićDubrava Tim kabel9
3Mateo TopićSesvete8
4Vedran GercOrijent 19197
5Ivor WeitzerOpatija7
6Stjepan IgrecMeđimurje6
7Patrik MijićMeđimurje6
8Mihovil GeljićSesvete6
9Gerald Chibueze DiyokeCibalia5
10Josip ČikvarBSK5
11Antonio PejanovićOpatija5
12Martin SekulićOsijek II5
13Nikola BurićRudeš5
14Tomislav Gudelj NK Croatia4
15Marin MudražijaDubrava Tim kabel4
16Igor ČerinaDugopolje4
17Matej JukićDugopolje4
18Ivan MamutInter-Zaprešić4
19Stipe BaraćNK Junak4
20Ivor LjubanovićKustošija4
21Niko HavelkaMeđimurje4
22Aleksa LatkovićOsijek II4
23Ivan DurdovSolin4
24Stephen ChineduHajduk3
25Loren MaružinOrijent 19193
26Mateo MonjacOrijent 19193
27Bruno KaroglanNK Croatia3
28Mark BushajDugopolje3
29Ivan MarkotaDugopolje3
30Antonio MarinDinamo3
31Seth AmoatengHrvatski Dragovoljac3
32Mate CrnčevićHrvatski Dragovoljac3
33Leon-Habib Ernst Hrvatski Dragovoljac3
34Silvio GoričanInter-Zaprešić3
35Martin ŠrolerInter-Zaprešić3
36Marko VranjkovićInter-Zaprešić3
37Bruno ZdunićInter-Zaprešić3
38Leo AndrićNK Junak3
39Bruno JenjićNK Junak3
40Fran BrodićKustošija3
41Ivan MamićMeđimurje3
42Baltazar Anton BogolinOpatija3
43Dion Drena BeljoOsijek II3
44Josip GačićOsijek II3
45Matija MalekinušićSesvete3
46Mate BajićCibalia2
47Ivan BarabanCibalia2
48Ivan JajaloCibalia2
49Filip JazvićCibalia2
50Ivan BrnićHajduk2
51Luka GrubišićHajduk2
52Ivan ŠarićHajduk2
53Robert BrdarOrijent 19192
54Dominik MulacOrijent 19192
55Luka BegićNK Croatia2
56Ante ĆapinNK Croatia2
57Zvonimir VukojaNK Croatia2
58Josip RakićDugopolje2
59Niko JankovićDinamo2
60Dominik HorvatHrvatski Dragovoljac2
61Valentino MajstorovićHrvatski Dragovoljac2
62Danovis Martinez CalizHrvatski Dragovoljac2
63Ivan StjepanovićHrvatski Dragovoljac2
64Luka VidukaHrvatski Dragovoljac2
65Ivan AbramovićInter-Zaprešić2
66Petar Bašić-ŠiškoNK Junak2
67Robert JandrekNK Junak2
68Tomislav HavojićKustošija2
69Jan JurčecKustošija2
70Matej KelavaKustošija2
71Fran VukelićKustošija2
72Robert MiškovićOsijek II2
73Mile TodorovOsijek II2
74Dejan ČabrajaRudeš2
75Mario JelavićRudeš2
76Filip HlevnjakSesvete2
77Karlo Igor MajićSesvete2
78Nino StojanovićSesvete2
79Adrian ZenkoSesvete2
80Nikola KušetaSolin2
81Šime PuljićSolin2
82Tino ŠošićSolin2
83Josip Ciprić Cibalia1
84Karlo MiljanićCibalia1
85Rene ŠarićCibalia1
86Branimir BarišićHajduk1
87Ivan DolčekHajduk1
88Zvonimir FilipovićHajduk1
89Ivan GiljanovićHajduk1
90Filip KosićHajduk1
91Leon KrekovićHajduk1
92Tino Blaž LaušHajduk1
93Stipe RadićHajduk1
94Bleart TolajHajduk1
95Adrian LiberOrijent 19191
96Ivan SmolčićOrijent 19191
97Mario TadejevićOrijent 19191
98Vedran DalićBSK1
99Roman Mory Diaman GbaneBSK1
100Bojan GvozdenovićBSK1
101Tomislav MrkonjićNK Croatia1
102Nikola ŠalinovićNK Croatia1
103Ivan TodorićNK Croatia1
104Muhamed AlghoulDubrava Tim kabel1
105Amet KorcaDubrava Tim kabel1
106Mate ČorićDugopolje1
107Duje JavorčićDugopolje1
108Ante KordićDugopolje1
109Ivan RodićDugopolje1
110Marin VujčićDugopolje1
111Edin JulardžijaDinamo1
112Bernard KarricaDinamo1
113Hyunwoo KimDinamo1
114Ivijan SvržnjakDinamo1
115Marko TolićDinamo1
116Daniel Barel Tueto FotsoDinamo1
117Karlo PerićHrvatski Dragovoljac1
118Tomislav ValentićHrvatski Dragovoljac1
119Patrice ZoungranaHrvatski Dragovoljac1
120Lovro DobrićInter-Zaprešić1
121Mateo DunićInter-Zaprešić1
122Mateo BaraćNK Junak1
123Ivan MastelićNK Junak1
124Dario BaradaKustošija1
125Martin ŠlogarKustošija1
126Bruno ČovoMeđimurje1
127David ĐurakMeđimurje1
128Denis GlavinaMeđimurje1
129Tino JUKIĆMeđimurje1
130Jan MarcijušMeđimurje1
131Josip PalićMeđimurje1
132Nejc PLAZNIKMeđimurje1
133Marko BjelanovićOpatija1
134Filip FumićOpatija1
135Kristijan GlavašOpatija1
136Edin JunuzovićOpatija1
137Trojan MalokuOpatija1
138Matija MatuljaOpatija1
139Adam BenićOsijek II1
140Marin MagdićOsijek II1
141Besart AbdurahimiRudeš1
142Mateo AndačićRudeš1
143Mato GrgićRudeš1
144Luka LiklinRudeš1
145Luka KožićSesvete1
146Ivan MikulićSesvete1
147Italo Montano CortesSesvete1
148Bruno SunagićSesvete1
149Marin LaušićSolin1
150Ivan SesarSolin1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se