Odabir sezone:

  • Druga NL
  • Ljestvica
  • Strijelci
1. kolo
19. kolovoza 2022.
PETAK / 17:30
Zrinski (J)0:0MladostIzvještaj
19. kolovoza 2022. / PETAK / 17:30
19. kolovoza 2022.
PETAK / 17:30
Međimurje2:2SesveteIzvještaj
19. kolovoza 2022. / PETAK / 17:30
20. kolovoza 2022.
SUBOTA / 17:30
Jadran LP3:1BelišćeIzvještaj
20. kolovoza 2022. / SUBOTA / 17:30
20. kolovoza 2022.
SUBOTA / 17:30
Marsonia1:1OpatijaIzvještaj
20. kolovoza 2022. / SUBOTA / 17:30
20. kolovoza 2022.
SUBOTA / 17:30
Zagorec1:1Dugo SeloIzvještaj
20. kolovoza 2022. / SUBOTA / 17:30
20. kolovoza 2022.
SUBOTA / 17:30
Osijek II3:1GrobničanIzvještaj
20. kolovoza 2022. / SUBOTA / 17:30
20. kolovoza 2022.
SUBOTA / 17:30
NK Hrvace4:3Jadran-PorečIzvještaj
20. kolovoza 2022. / SUBOTA / 17:30
20. kolovoza 2022.
SUBOTA / 17:30
Bjelovar3:1TrnjeIzvještaj
20. kolovoza 2022. / SUBOTA / 17:30
2. kolo
26. kolovoza 2022.
PETAK / 17:00
Sesvete0:1Jadran LPIzvještaj
26. kolovoza 2022. / PETAK / 17:00
26. kolovoza 2022.
PETAK / 17:00
Zrinski (J)0:0TrnjeIzvještaj
26. kolovoza 2022. / PETAK / 17:00
26. kolovoza 2022.
PETAK / 17:00
Zagorec3:1Osijek IIIzvještaj
26. kolovoza 2022. / PETAK / 17:00
27. kolovoza 2022.
SUBOTA / 17:00
Jadran-Poreč1:1BjelovarIzvještaj
27. kolovoza 2022. / SUBOTA / 17:00
27. kolovoza 2022.
SUBOTA / 17:00
Grobničan0:0NK HrvaceIzvještaj
27. kolovoza 2022. / SUBOTA / 17:00
27. kolovoza 2022.
SUBOTA / 17:00
Mladost2:0MeđimurjeIzvještaj
27. kolovoza 2022. / SUBOTA / 17:00
27. kolovoza 2022.
SUBOTA / 17:00
Dugo Selo2:1OpatijaIzvještaj
27. kolovoza 2022. / SUBOTA / 17:00
27. kolovoza 2022.
SUBOTA / 17:00
Belišće2:0MarsoniaIzvještaj
27. kolovoza 2022. / SUBOTA / 17:00
3. kolo
03. rujna 2022.
SUBOTA / 16:30
NK Hrvace2:0ZagorecIzvještaj
03. rujna 2022. / SUBOTA / 16:30
03. rujna 2022.
SUBOTA / 16:30
Bjelovar4:1GrobničanIzvještaj
03. rujna 2022. / SUBOTA / 16:30
03. rujna 2022.
SUBOTA / 16:30
Jadran-Poreč1:2Zrinski (J)Izvještaj
03. rujna 2022. / SUBOTA / 16:30
03. rujna 2022.
SUBOTA / 16:30
Međimurje1:1TrnjeIzvještaj
03. rujna 2022. / SUBOTA / 16:30
03. rujna 2022.
SUBOTA / 16:30
Jadran LP2:1MladostIzvještaj
03. rujna 2022. / SUBOTA / 16:30
03. rujna 2022.
SUBOTA / 16:30
Marsonia0:2SesveteIzvještaj
03. rujna 2022. / SUBOTA / 16:30
03. rujna 2022.
SUBOTA / 16:30
Opatija1:1BelišćeIzvještaj
03. rujna 2022. / SUBOTA / 16:30
04. rujna 2022.
NEDJELJA / 16:30
Osijek II0:2Dugo SeloIzvještaj
04. rujna 2022. / NEDJELJA / 16:30
4. kolo
09. rujna 2022.
PETAK / 16:30
Sesvete1:1OpatijaIzvještaj
09. rujna 2022. / PETAK / 16:30
10. rujna 2022.
SUBOTA / 16:30
Mladost2:1MarsoniaIzvještaj
10. rujna 2022. / SUBOTA / 16:30
10. rujna 2022.
SUBOTA / 16:30
Trnje0:0Jadran LPIzvještaj
10. rujna 2022. / SUBOTA / 16:30
10. rujna 2022.
SUBOTA / 16:30
Jadran-Poreč6:0MeđimurjeIzvještaj
10. rujna 2022. / SUBOTA / 16:30
10. rujna 2022.
SUBOTA / 16:30
Grobničan0:3Zrinski (J)Izvještaj
10. rujna 2022. / SUBOTA / 16:30
10. rujna 2022.
SUBOTA / 16:30
Zagorec3:1BjelovarIzvještaj
10. rujna 2022. / SUBOTA / 16:30
10. rujna 2022.
SUBOTA / 16:30
Osijek II0:0NK HrvaceIzvještaj
10. rujna 2022. / SUBOTA / 16:30
10. rujna 2022.
SUBOTA / 16:30
Dugo Selo0:1BelišćeIzvještaj
10. rujna 2022. / SUBOTA / 16:30
5. kolo
16. rujna 2022.
PETAK / 16:30
Bjelovar3:1Osijek IIIzvještaj
16. rujna 2022. / PETAK / 16:30
16. rujna 2022.
PETAK / 16:30
Zrinski (J)3:0ZagorecIzvještaj
16. rujna 2022. / PETAK / 16:30
16. rujna 2022.
PETAK / 16:30
Međimurje0:2GrobničanIzvještaj
16. rujna 2022. / PETAK / 16:30
16. rujna 2022.
PETAK / 16:30
Opatija1:1MladostIzvještaj
16. rujna 2022. / PETAK / 16:30
17. rujna 2022.
SUBOTA / 16:30
Belišće0:1SesveteIzvještaj
17. rujna 2022. / SUBOTA / 16:30
17. rujna 2022.
SUBOTA / 16:30
NK Hrvace0:3Dugo SeloIzvještaj
17. rujna 2022. / SUBOTA / 16:30
17. rujna 2022.
SUBOTA / 16:30
Marsonia4:2TrnjeIzvještaj
17. rujna 2022. / SUBOTA / 16:30
18. rujna 2022.
NEDJELJA / 16:30
Jadran LP3:1Jadran-PorečIzvještaj
18. rujna 2022. / NEDJELJA / 16:30
6. kolo
24. rujna 2022.
SUBOTA / 16:00
Dugo Selo0:2SesveteIzvještaj
24. rujna 2022. / SUBOTA / 16:00
24. rujna 2022.
SUBOTA / 16:00
Mladost2:0BelišćeIzvještaj
24. rujna 2022. / SUBOTA / 16:00
24. rujna 2022.
SUBOTA / 16:00
Trnje2:0OpatijaIzvještaj
24. rujna 2022. / SUBOTA / 16:00
24. rujna 2022.
SUBOTA / 16:00
Jadran-Poreč3:2MarsoniaIzvještaj
24. rujna 2022. / SUBOTA / 16:00
24. rujna 2022.
SUBOTA / 16:00
Grobničan0:1Jadran LPIzvještaj
24. rujna 2022. / SUBOTA / 16:00
24. rujna 2022.
SUBOTA / 16:00
Zagorec1:1MeđimurjeIzvještaj
24. rujna 2022. / SUBOTA / 16:00
24. rujna 2022.
SUBOTA / 16:00
Osijek II4:2Zrinski (J)Izvještaj
24. rujna 2022. / SUBOTA / 16:00
24. rujna 2022.
SUBOTA / 16:00
NK Hrvace0:3BjelovarIzvještaj
24. rujna 2022. / SUBOTA / 16:00
7. kolo
30. rujna 2022.
PETAK / 15:30
Opatija-:-Jadran-Poreč
30. rujna 2022. / PETAK / 15:30
30. rujna 2022.
PETAK / 15:30
Zrinski (J)-:-NK Hrvace
30. rujna 2022. / PETAK / 15:30
30. rujna 2022.
PETAK / 15:30
Međimurje-:-Osijek II
30. rujna 2022. / PETAK / 15:30
30. rujna 2022.
PETAK / 15:30
Sesvete-:-Mladost
30. rujna 2022. / PETAK / 15:30
01. listopada 2022.
SUBOTA / 15:30
Jadran LP-:-Zagorec
01. listopada 2022. / SUBOTA / 15:30
01. listopada 2022.
SUBOTA / 15:30
Marsonia-:-Grobničan
01. listopada 2022. / SUBOTA / 15:30
01. listopada 2022.
SUBOTA / 15:30
Belišće-:-Trnje
01. listopada 2022. / SUBOTA / 15:30
01. listopada 2022.
SUBOTA / 15:30
Bjelovar-:-Dugo Selo
01. listopada 2022. / SUBOTA / 15:30
8. kolo
08. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Dugo Selo-:-Mladost
08. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
08. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Trnje-:-Sesvete
08. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
08. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Jadran-Poreč-:-Belišće
08. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
08. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Grobničan-:-Opatija
08. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
08. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Zagorec-:-Marsonia
08. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
08. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Osijek II-:-Jadran LP
08. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
08. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
NK Hrvace-:-Međimurje
08. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
08. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Bjelovar-:-Zrinski (J)
08. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
9. kolo
14. listopada 2022.
PETAK / 15:00
Zrinski (J)-:-Dugo Selo
14. listopada 2022. / PETAK / 15:00
14. listopada 2022.
PETAK / 15:00
Sesvete-:-Jadran-Poreč
14. listopada 2022. / PETAK / 15:00
14. listopada 2022.
PETAK / 15:00
Opatija-:-Zagorec
14. listopada 2022. / PETAK / 15:00
15. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Belišće-:-Grobničan
15. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
15. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Mladost-:-Trnje
15. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
15. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Međimurje-:-Bjelovar
15. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
15. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Jadran LP-:-NK Hrvace
15. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
15. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Marsonia-:-Osijek II
15. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
10. kolo
21. listopada 2022.
PETAK / 15:00
Zrinski (J)-:-Međimurje
21. listopada 2022. / PETAK / 15:00
22. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Dugo Selo-:-Trnje
22. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
22. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Jadran-Poreč-:-Mladost
22. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
22. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Grobničan-:-Sesvete
22. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
22. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Zagorec-:-Belišće
22. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
22. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Osijek II-:-Opatija
22. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
22. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
NK Hrvace-:-Marsonia
22. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
22. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Bjelovar-:-Jadran LP
22. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
11. kolo
28. listopada 2022.
PETAK / 15:00
Međimurje-:-Dugo Selo
28. listopada 2022. / PETAK / 15:00
28. listopada 2022.
PETAK / 15:00
Opatija-:-NK Hrvace
28. listopada 2022. / PETAK / 15:00
28. listopada 2022.
PETAK / 15:00
Sesvete-:-Zagorec
28. listopada 2022. / PETAK / 15:00
29. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Mladost-:-Grobničan
29. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
29. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Trnje-:-Jadran-Poreč
29. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
29. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Belišće-:-Osijek II
29. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
29. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Jadran LP-:-Zrinski (J)
29. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
29. listopada 2022.
SUBOTA / 15:00
Marsonia-:-Bjelovar
29. listopada 2022. / SUBOTA / 15:00
12. kolo
04. studenog 2022.
PETAK / 14:00
Zrinski (J)-:-Marsonia
04. studenog 2022. / PETAK / 14:00
04. studenog 2022.
PETAK / 14:00
Međimurje-:-Jadran LP
04. studenog 2022. / PETAK / 14:00
05. studenog 2022.
SUBOTA / 14:00
Dugo Selo-:-Jadran-Poreč
05. studenog 2022. / SUBOTA / 14:00
05. studenog 2022.
SUBOTA / 14:00
Grobničan-:-Trnje
05. studenog 2022. / SUBOTA / 14:00
05. studenog 2022.
SUBOTA / 14:00
Zagorec-:-Mladost
05. studenog 2022. / SUBOTA / 14:00
05. studenog 2022.
SUBOTA / 14:00
Osijek II-:-Sesvete
05. studenog 2022. / SUBOTA / 14:00
05. studenog 2022.
SUBOTA / 14:00
NK Hrvace-:-Belišće
05. studenog 2022. / SUBOTA / 14:00
05. studenog 2022.
SUBOTA / 14:00
Bjelovar-:-Opatija
05. studenog 2022. / SUBOTA / 14:00
13. kolo
11. studenog 2022.
PETAK / 14:00
Sesvete-:-NK Hrvace
11. studenog 2022. / PETAK / 14:00
11. studenog 2022.
PETAK / 14:00
Opatija-:-Zrinski (J)
11. studenog 2022. / PETAK / 14:00
12. studenog 2022.
SUBOTA / 14:00
Belišće-:-Bjelovar
12. studenog 2022. / SUBOTA / 14:00
12. studenog 2022.
SUBOTA / 14:00
Mladost-:-Osijek II
12. studenog 2022. / SUBOTA / 14:00
12. studenog 2022.
SUBOTA / 14:00
Trnje-:-Zagorec
12. studenog 2022. / SUBOTA / 14:00
12. studenog 2022.
SUBOTA / 14:00
Jadran-Poreč-:-Grobničan
12. studenog 2022. / SUBOTA / 14:00
12. studenog 2022.
SUBOTA / 14:00
Jadran LP-:-Dugo Selo
12. studenog 2022. / SUBOTA / 14:00
12. studenog 2022.
SUBOTA / 14:00
Marsonia-:-Međimurje
12. studenog 2022. / SUBOTA / 14:00
14. kolo
18. studenog 2022.
PETAK / 13:30
Zrinski (J)-:-Belišće
18. studenog 2022. / PETAK / 13:30
18. studenog 2022.
PETAK / 13:30
Međimurje-:-Opatija
18. studenog 2022. / PETAK / 13:30
19. studenog 2022.
SUBOTA / 13:30
Jadran LP-:-Marsonia
19. studenog 2022. / SUBOTA / 13:30
19. studenog 2022.
SUBOTA / 13:30
Dugo Selo-:-Grobničan
19. studenog 2022. / SUBOTA / 13:30
19. studenog 2022.
SUBOTA / 13:30
Zagorec-:-Jadran-Poreč
19. studenog 2022. / SUBOTA / 13:30
19. studenog 2022.
SUBOTA / 13:30
Osijek II-:-Trnje
19. studenog 2022. / SUBOTA / 13:30
19. studenog 2022.
SUBOTA / 13:30
NK Hrvace-:-Mladost
19. studenog 2022. / SUBOTA / 13:30
19. studenog 2022.
SUBOTA / 13:30
Bjelovar-:-Sesvete
19. studenog 2022. / SUBOTA / 13:30
15. kolo
25. studenog 2022.
PETAK / 13:30
Opatija-:-Jadran LP
25. studenog 2022. / PETAK / 13:30
25. studenog 2022.
PETAK / 13:30
Sesvete-:-Zrinski (J)
25. studenog 2022. / PETAK / 13:30
26. studenog 2022.
SUBOTA / 13:30
Mladost-:-Bjelovar
26. studenog 2022. / SUBOTA / 13:30
26. studenog 2022.
SUBOTA / 13:30
Trnje-:-NK Hrvace
26. studenog 2022. / SUBOTA / 13:30
26. studenog 2022.
SUBOTA / 13:30
Jadran-Poreč-:-Osijek II
26. studenog 2022. / SUBOTA / 13:30
26. studenog 2022.
SUBOTA / 13:30
Grobničan-:-Zagorec
26. studenog 2022. / SUBOTA / 13:30
26. studenog 2022.
SUBOTA / 13:30
Belišće-:-Međimurje
26. studenog 2022. / SUBOTA / 13:30
26. studenog 2022.
SUBOTA / 13:30
Marsonia-:-Dugo Selo
26. studenog 2022. / SUBOTA / 13:30
16. kolo
24. veljače 2023.
PETAK / 15:00
Opatija-:-Marsonia
24. veljače 2023. / PETAK / 15:00
24. veljače 2023.
PETAK / 15:00
Sesvete-:-Međimurje
24. veljače 2023. / PETAK / 15:00
25. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Belišće-:-Jadran LP
25. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
25. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Dugo Selo-:-Zagorec
25. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
25. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Grobničan-:-Osijek II
25. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
25. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Jadran-Poreč-:-NK Hrvace
25. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
25. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Trnje-:-Bjelovar
25. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
25. veljače 2023.
SUBOTA / 15:00
Mladost-:-Zrinski (J)
25. veljače 2023. / SUBOTA / 15:00
17. kolo
03. ožujka 2023.
PETAK / 15:30
Opatija-:-Dugo Selo
03. ožujka 2023. / PETAK / 15:30
03. ožujka 2023.
PETAK / 15:30
Međimurje-:-Mladost
03. ožujka 2023. / PETAK / 15:30
04. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:30
Trnje-:-Zrinski (J)
04. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:30
04. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:30
Bjelovar-:-Jadran-Poreč
04. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:30
04. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:30
NK Hrvace-:-Grobničan
04. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:30
04. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:30
Osijek II-:-Zagorec
04. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:30
04. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:30
Marsonia-:-Belišće
04. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:30
04. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:30
Jadran LP-:-Sesvete
04. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:30
18. kolo
10. ožujka 2023.
PETAK / 15:30
Zrinski (J)-:-Jadran-Poreč
10. ožujka 2023. / PETAK / 15:30
10. ožujka 2023.
PETAK / 15:30
Sesvete-:-Marsonia
10. ožujka 2023. / PETAK / 15:30
11. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:30
Belišće-:-Opatija
11. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:30
11. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:30
Trnje-:-Međimurje
11. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:30
11. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:30
Mladost-:-Jadran LP
11. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:30
11. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:30
Dugo Selo-:-Osijek II
11. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:30
11. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:30
Zagorec-:-NK Hrvace
11. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:30
11. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:30
Grobničan-:-Bjelovar
11. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:30
19. kolo
17. ožujka 2023.
PETAK / 15:30
Opatija-:-Sesvete
17. ožujka 2023. / PETAK / 15:30
17. ožujka 2023.
PETAK / 15:30
Međimurje-:-Jadran-Poreč
17. ožujka 2023. / PETAK / 15:30
17. ožujka 2023.
PETAK / 15:30
Zrinski (J)-:-Grobničan
17. ožujka 2023. / PETAK / 15:30
18. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:30
Bjelovar-:-Zagorec
18. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:30
18. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:30
NK Hrvace-:-Osijek II
18. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:30
18. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:30
Marsonia-:-Mladost
18. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:30
18. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:30
Jadran LP-:-Trnje
18. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:30
18. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:30
Belišće-:-Dugo Selo
18. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:30
20. kolo
24. ožujka 2023.
PETAK / 15:30
Sesvete-:-Belišće
24. ožujka 2023. / PETAK / 15:30
25. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:30
Dugo Selo-:-NK Hrvace
25. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:30
25. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:30
Osijek II-:-Bjelovar
25. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:30
25. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:30
Zagorec-:-Zrinski (J)
25. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:30
25. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:30
Grobničan-:-Međimurje
25. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:30
25. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:30
Jadran-Poreč-:-Jadran LP
25. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:30
25. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:30
Trnje-:-Marsonia
25. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:30
25. ožujka 2023.
SUBOTA / 15:30
Mladost-:-Opatija
25. ožujka 2023. / SUBOTA / 15:30
21. kolo
31. ožujka 2023.
PETAK / 16:30
Međimurje-:-Zagorec
31. ožujka 2023. / PETAK / 16:30
31. ožujka 2023.
PETAK / 16:30
Zrinski (J)-:-Osijek II
31. ožujka 2023. / PETAK / 16:30
31. ožujka 2023.
PETAK / 16:30
Sesvete-:-Dugo Selo
31. ožujka 2023. / PETAK / 16:30
31. ožujka 2023.
PETAK / 16:30
Opatija-:-Trnje
31. ožujka 2023. / PETAK / 16:30
01. travnja 2023.
SUBOTA / 16:30
Marsonia-:-Jadran-Poreč
01. travnja 2023. / SUBOTA / 16:30
01. travnja 2023.
SUBOTA / 16:30
Jadran LP-:-Grobničan
01. travnja 2023. / SUBOTA / 16:30
01. travnja 2023.
SUBOTA / 16:30
Belišće-:-Mladost
01. travnja 2023. / SUBOTA / 16:30
01. travnja 2023.
SUBOTA / 16:30
Bjelovar-:-NK Hrvace
01. travnja 2023. / SUBOTA / 16:30
22. kolo
08. travnja 2023.
SUBOTA / 16:30
Dugo Selo-:-Bjelovar
08. travnja 2023. / SUBOTA / 16:30
08. travnja 2023.
SUBOTA / 16:30
NK Hrvace-:-Zrinski (J)
08. travnja 2023. / SUBOTA / 16:30
08. travnja 2023.
SUBOTA / 16:30
Osijek II-:-Međimurje
08. travnja 2023. / SUBOTA / 16:30
08. travnja 2023.
SUBOTA / 16:30
Zagorec-:-Jadran LP
08. travnja 2023. / SUBOTA / 16:30
08. travnja 2023.
SUBOTA / 16:30
Grobničan-:-Marsonia
08. travnja 2023. / SUBOTA / 16:30
08. travnja 2023.
SUBOTA / 16:30
Jadran-Poreč-:-Opatija
08. travnja 2023. / SUBOTA / 16:30
08. travnja 2023.
SUBOTA / 16:30
Trnje-:-Belišće
08. travnja 2023. / SUBOTA / 16:30
08. travnja 2023.
SUBOTA / 16:30
Mladost-:-Sesvete
08. travnja 2023. / SUBOTA / 16:30
23. kolo
14. travnja 2023.
PETAK / 16:30
Sesvete-:-Trnje
14. travnja 2023. / PETAK / 16:30
14. travnja 2023.
PETAK / 16:30
Opatija-:-Grobničan
14. travnja 2023. / PETAK / 16:30
14. travnja 2023.
PETAK / 16:30
Međimurje-:-NK Hrvace
14. travnja 2023. / PETAK / 16:30
14. travnja 2023.
PETAK / 16:30
Zrinski (J)-:-Bjelovar
14. travnja 2023. / PETAK / 16:30
15. travnja 2023.
SUBOTA / 16:30
Marsonia-:-Zagorec
15. travnja 2023. / SUBOTA / 16:30
15. travnja 2023.
SUBOTA / 16:30
Jadran LP-:-Osijek II
15. travnja 2023. / SUBOTA / 16:30
15. travnja 2023.
SUBOTA / 16:30
Belišće-:-Jadran-Poreč
15. travnja 2023. / SUBOTA / 16:30
15. travnja 2023.
SUBOTA / 16:30
Mladost-:-Dugo Selo
15. travnja 2023. / SUBOTA / 16:30
24. kolo
22. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Dugo Selo-:-Zrinski (J)
22. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
22. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Bjelovar-:-Međimurje
22. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
22. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
NK Hrvace-:-Jadran LP
22. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
22. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Osijek II-:-Marsonia
22. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
22. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Zagorec-:-Opatija
22. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
22. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Grobničan-:-Belišće
22. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
22. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Jadran-Poreč-:-Sesvete
22. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
22. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Trnje-:-Mladost
22. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
25. kolo
28. travnja 2023.
PETAK / 17:00
Sesvete-:-Grobničan
28. travnja 2023. / PETAK / 17:00
28. travnja 2023.
PETAK / 17:00
Opatija-:-Osijek II
28. travnja 2023. / PETAK / 17:00
28. travnja 2023.
PETAK / 17:00
Međimurje-:-Zrinski (J)
28. travnja 2023. / PETAK / 17:00
29. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Marsonia-:-NK Hrvace
29. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
29. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Jadran LP-:-Bjelovar
29. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
29. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Belišće-:-Zagorec
29. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
29. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Trnje-:-Dugo Selo
29. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
29. travnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Mladost-:-Jadran-Poreč
29. travnja 2023. / SUBOTA / 17:00
26. kolo
05. svibnja 2023.
PETAK / 17:00
Zrinski (J)-:-Jadran LP
05. svibnja 2023. / PETAK / 17:00
06. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Bjelovar-:-Marsonia
06. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:00
06. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:00
NK Hrvace-:-Opatija
06. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:00
06. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Osijek II-:-Belišće
06. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:00
06. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Zagorec-:-Sesvete
06. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:00
06. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Grobničan-:-Mladost
06. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:00
06. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Jadran-Poreč-:-Trnje
06. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:00
06. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:00
Dugo Selo-:-Međimurje
06. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:00
27. kolo
12. svibnja 2023.
PETAK / 17:30
Sesvete-:-Osijek II
12. svibnja 2023. / PETAK / 17:30
12. svibnja 2023.
PETAK / 17:30
Opatija-:-Bjelovar
12. svibnja 2023. / PETAK / 17:30
13. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:30
Marsonia-:-Zrinski (J)
13. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:30
13. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:30
Jadran LP-:-Međimurje
13. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:30
13. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:30
Belišće-:-NK Hrvace
13. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:30
13. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:30
Jadran-Poreč-:-Dugo Selo
13. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:30
13. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:30
Trnje-:-Grobničan
13. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:30
13. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:30
Mladost-:-Zagorec
13. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:30
28. kolo
19. svibnja 2023.
PETAK / 17:30
Međimurje-:-Marsonia
19. svibnja 2023. / PETAK / 17:30
19. svibnja 2023.
PETAK / 17:30
Zrinski (J)-:-Opatija
19. svibnja 2023. / PETAK / 17:30
20. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:30
Bjelovar-:-Belišće
20. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:30
20. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:30
NK Hrvace-:-Sesvete
20. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:30
20. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:30
Osijek II-:-Mladost
20. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:30
20. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:30
Zagorec-:-Trnje
20. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:30
20. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:30
Grobničan-:-Jadran-Poreč
20. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:30
20. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:30
Dugo Selo-:-Jadran LP
20. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:30
29. kolo
26. svibnja 2023.
PETAK / 17:30
Sesvete-:-Bjelovar
26. svibnja 2023. / PETAK / 17:30
26. svibnja 2023.
PETAK / 17:30
Opatija-:-Međimurje
26. svibnja 2023. / PETAK / 17:30
27. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:30
Marsonia-:-Jadran LP
27. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:30
27. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:30
Grobničan-:-Dugo Selo
27. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:30
27. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:30
Jadran-Poreč-:-Zagorec
27. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:30
27. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:30
Trnje-:-Osijek II
27. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:30
27. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:30
Mladost-:-NK Hrvace
27. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:30
27. svibnja 2023.
SUBOTA / 17:30
Belišće-:-Zrinski (J)
27. svibnja 2023. / SUBOTA / 17:30
30. kolo
03. lipnja 2023.
SUBOTA / 17:30
Dugo Selo-:-Marsonia
03. lipnja 2023. / SUBOTA / 17:30
03. lipnja 2023.
SUBOTA / 17:30
Jadran LP-:-Opatija
03. lipnja 2023. / SUBOTA / 17:30
03. lipnja 2023.
SUBOTA / 17:30
Međimurje-:-Belišće
03. lipnja 2023. / SUBOTA / 17:30
03. lipnja 2023.
SUBOTA / 17:30
Zrinski (J)-:-Sesvete
03. lipnja 2023. / SUBOTA / 17:30
03. lipnja 2023.
SUBOTA / 17:30
Bjelovar-:-Mladost
03. lipnja 2023. / SUBOTA / 17:30
03. lipnja 2023.
SUBOTA / 17:30
NK Hrvace-:-Trnje
03. lipnja 2023. / SUBOTA / 17:30
03. lipnja 2023.
SUBOTA / 17:30
Osijek II-:-Jadran-Poreč
03. lipnja 2023. / SUBOTA / 17:30
03. lipnja 2023.
SUBOTA / 17:30
Zagorec-:-Grobničan
03. lipnja 2023. / SUBOTA / 17:30

Druga NL 2022/2023

KlubUkPobNerPorG+G-GRBod
1.Jadran LP6510103+716
2.Bjelovar6411157+813
3.Zrinski (J)6321105+511
4.Mladost632184+411
5.Sesvete632184+411
6.Dugo Selo631285+310
7.Zagorec622289-18
8.NK Hrvace622269-38
9.Jadran-Poreč62131512+37
10.Belišće621357-27
11.Osijek II6213911-27
12.Trnje613268-26
13.Opatija604258-34
14.Marsonia6114812-44
15.Grobničan6114411-74
16.Međimurje6033414-103
 IgračKlubGol.
1Igor LepinjicaJadran-Poreč5
2Matija SmrekarZagorec5
3Dominik GlavinaBjelovar4
4Nikola MarićJadran LP4
5Oliver SumićJadran-Poreč4
6Selmir MahmutovićMarsonia4
7Ivan BarabanMladost4
8Nail OmerovićOsijek4
9Filip LišnićOsijek3
10Mario BačićBelišće2
11Lucas Fernandes Dos PassosBjelovar2
12Jakov PranjićBjelovar2
13Franko BosančićGrobničan2
14Robert JandrekNK Hrvace2
15Krešimir LuetićNK Hrvace2
16Josip VučkovićNK Hrvace2
17Leonardo PetrovićJadran LP2
18Neven LaštroSesvete2
19Josip Ivan ZoricaSesvete2
20Patrick Junior Osei KesseTrnje2
21Luka MiletićZrinski (J)2
22Eugeniu REBENJAZrinski (J)2
23Stipe VrdoljakZrinski (J)2
24Silvio AnočićBelišće1
25D'Andre Jerome BISHOPBelišće1
26Deni StojanacBelišće1
27Jakov DelibegovićBjelovar1
28Vedran KočišBjelovar1
29Karlo MarićBjelovar1
30Jovan MotikaBjelovar1
31Dean RadoševićBjelovar1
32Josip SerdarušićBjelovar1
33Karlo DarojkovićDugo Selo1
34Ivan FilipovićDugo Selo1
35Jurica KovačićDugo Selo1
36Ivan PalićDugo Selo1
37Petar RadošDugo Selo1
38Đevad SelmanDugo Selo1
39Maks SlunjskiDugo Selo1
40Marijan StarčićDugo Selo1
41Dražen PilčićGrobničan1
42Domagoj PrtenjačaGrobničan1
43Ivan DulajJadran LP1
44Ivan RaičJadran LP1
45Nikola RodinJadran LP1
46Marin RomićJadran LP1
47Donato BernobićJadran-Poreč1
48Filip FilipovićJadran-Poreč1
49Mate IvetićJadran-Poreč1
50Patrik SrzentićJadran-Poreč1
51Robert VlizloJadran-Poreč1
52Ivan BlatančićMarsonia1
53Ermin HuseinbašićMarsonia1
54Silvio MihićMarsonia1
55Marko SalamunovićMarsonia1
56Mauro BenkoMeđimurje1
57Ivan ĐakovićMeđimurje1
58Ivan KegeljMeđimurje1
59Jozef KuqiMeđimurje1
60Toni BrezinaMladost1
61Marko GujaMladost1
62Ivan JajaloMladost1
63Mateo JakšićMladost1
64Uroš ArsenijevićOpatija1
65Paolo GrbacOpatija1
66Marin GrujevićOpatija1
67Basit Akinola JabitaOpatija1
68Edin JunuzovićOpatija1
69Ivan IvićOsijek1
70Ivan VerhasOsijek1
71Marin BrigićSesvete1
72Tin JanušićSesvete1
73Tin KulenovićSesvete1
74Sven OpačićSesvete1
75Dario BanićTrnje1
76Denis CerajTrnje1
77Antonio MarićTrnje1
78Luka PovoljnjakTrnje1
79Petar BračevićZagorec1
80Max GalićZagorec1
81Vanja KulenovićZagorec1
82Karlo LjuljZrinski (J)1
83Ivan LozićZrinski (J)1
84Hrvoje MilićZrinski (J)1
85Mario TadićZrinski (J)1
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies). Više informacija o kolačićima možete pronaći OVDJE, a o politici privatnosti OVDJE.
Slažem se