NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Čestitke Viktoru Orbanu na pobjedi!

Očekivan rasplet glasovanja sjevernih susjeda

Čestitke Viktoru Orbanu na pobjedi!

09.04.2018.

Naš najpoznatiji navijač i njegova stranka uvjerljivo su pobijedili na parlamentarnim izborima u Mađarskoj.

Poznato je kako je mađarski premijer Viktor Orban istinski nogometni zaljubljenik, a također i osvjedočeni simpatizer, pa možemo reći i najpoznatiji navijač NK Osijek. To je već puno puta do sada pokazao, pa smo i mi, u Gradskom vrtu, sa zadovoljstvom popratili rezultate parlamentarnih izbora u Republici Mađarskoj.

Drago nam je da je g. Orban sa svojim suradnicima u Fideszu i koaliciji na vlasti ponovno zadobio povjerenje birača i osvojio ukupno četvrti, a treći uzastopni mandat na mjestu predsjednika Vlade nama susjedne i prijateljske države. 

Rezultati i brojke najbolje govore

Iza aktualnog i budućeg premijera su jasno vidljivi rezultati gospodarskog rasta koji je zabilježen već osmu godinu za redom, ove 2018. po stopi od 4 posto. Inflacija je također pod kontrolom države, a nezaposlenost se kreće oko minimalnih 3,8 posto.

Sve to govori o tomu da je Orban u proteklom razdoblju sa svojim suradnicima i političkim partnerima napravio dobar posao, a građani Mađarske su to prepoznali, pa je osvojio dvotrećinsku većinu glasova. Nogometni klub Osijek mu želi puno uspjeha i u predstojećem razdoblju na čelu mađarske vlade.

 

HT Prva liga

1.Dinamo7+717
2.Osijek7+714
3.Lokomotiva7+713
4.Rijeka7+713
5.Gorica7+210
6.Slaven Belupo7-37
7.Hajduk7-37
8.Inter-Zaprešić7-67
9.Istra 19617-85
10.Rudeš7-101

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 7. kolo

Rijeka - Osijek 1:1

HNK Rijeka, 16.09.2018. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti