NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Crodux novi partner NK Osijek

Još jedno novo bijelo-plavo partnerstvo

Crodux novi partner NK Osijek

10.04.2018.

Iz Crodux derivata ističu da su ponosni što dio svoga poslovnoga uspjeha mogu podijeliti s našim Klubom.

Tvrtka Crodux derivati postala je ponosni sponzor Nogometnog kluba Osijek! To je još jedan u nizu naših partnera s kojima su Bijelo-plavi ostvarili poslovnu suradnju, uvjereni smo na – obostrano zadovoljstvo. U to ne dvoji ni direktor našeg prvoligaša Igor Galić:

Razgovarali smo i s drugima iz te branše, no pregovori s Crodux derivatima su bili najkonkretniji i završili su potpisivanjem Ugovora. Oni su, ne samo pokazali želju za suradnjom, nego su iskazali i fleksibilnost i korektnost u onome što nam mogu ponuditi, pa im zahvaljujemo na potpori našem jačanju i rastu u onom segmentu klupske logistike. Siguran sam da će to i njima biti dobar poslovni potez.

Popust i za članove Bijelo-plavog kluba

Zadovoljstvo su iskazali i u Crodux derivatima ističući da su sportaši najbolji promicatelji zdravih navika i vrijednosti koji svojim rezultatima svjedoče da je Hrvatska zemlja sposobnih i uspješnih mladih ljudi.

To je ono čime se kao društvo trebamo ponositi i poticati. Crodux podržava sport i mlade te je sponzor raznih klubova i sportskih događanja. Kako Crodux svoje poslovanje razvija na području Slavonije, želja nam je ovim sponzorstvom pružiti podršku nogometnom klubu Osijek. Svim igračima, trenerima i Upravi kluba želimo uspjeh i sportsku sreću u natjecanjima, a gradu Osijeku i njegovim građanima zadovoljstvo u navijanju. Crodux je ponosan što dio svog poslovnog uspjeha može podijeliti sa sportašima NK Osijek, stoji u službenom priopćenju Crodux derivata.

Svakako treba istaknuti i činjenicu da svi članovi Bijelo-plavog navijačkog kluba imaju popust na kupnju goriva, o čemu sve pojedinosti možete dobiti na svim Croduxovim benzinskim servisima.

 

HT Prva liga

1.Dinamo7+717
2.Osijek7+714
3.Lokomotiva7+713
4.Rijeka7+713
5.Gorica7+210
6.Slaven Belupo7-37
7.Hajduk7-37
8.Inter-Zaprešić7-67
9.Istra 19617-85
10.Rudeš7-101

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 8. kolo

Osijek - Gorica

Stadion Gradski vrt, 22.09.2018. 16:30

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 7. kolo

Rijeka - Osijek 1:1

HNK Rijeka, 16.09.2018. 19:00

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti