Pogotke za pričuvnu momčad našeg drugoligaša postigli su, nakon vodstva Vinkovčana, M' Pinda i Kuprešak

Snage su u prijateljskom susretu odmjerili druga momčad Osijeka II i vinkovački trećeligaš Cibalia. Drugoligaš je pritom bio uspješniji i pobijedio s 2:1 golovima M' Pinde u 72. i Kuprešaka u 75. minuti, dok je vodeći pogodak za goste na stadionu Olimpije u Donjem gradu postigao Stojanović u 60. minuti. Vinkovčani su, dakle, prvi zabili nakon što je Kuzmić pucao glavom, vratar Osječana Barešić dobro reagirao i odbio loptu na koju je natrčao Stojanović te iz blizine pogodio mrežu. Izjednačio je M' Pinda vrlo snažnim i preciznim udarcem sa 17 metara, a ubrzo nakon toga strijelac je u kontranapadu bio i mladi reprezentativac Kuprešak koji je s lijeve strane izbio pred vratara Marijanovića i natjerao ga na kapitulaciju.

Dvojica stopera na probi

Za Osijek II su ovaj puta igrali: Ivušić, Mitchell, Bagadur, Blagogee, Jalinous, Soldić, Jakšić, Andronikou, Čakarić, Juranović i Durdov. U nastavku su još ušli: Barešić, M' Pinda, Bliznac, Benić, Kuprešak i Gadža. Stoper Adam Mitchell ima 22 godine i stigao je među Bijelo-plave na probu iz U-23 momčadi engleskog Boltona, a inače je s Novog Zelanda za čiju je A reprezentaciju nedavno debitirao. Centralni branič je i Ricardo Bagadur  (također 22 godine), Riječanin i nekadašnji U-18 reprezentativac Hrvatske, koji je čak zaigrao i za talijansku Fiorentinu u Serie A i još neke tamošnje drugoligaške i trećeligaške klubove.