Nogometni klub Osijek na ovoj je sjednici u HNK-u predstavljao direktor Igor Galić.

U Hrvatskom narodnom kazalištu održana je svečana sjednica Gradskog vijeća u povodu obilježavanja Dana grada Osijeka. Nazočan je u ime NK Osijek bio glavni klupski direktor Igor Galić, a i naš se prvoligaš našao među brojnim čestitarima. Kako je već uobičajeno i tradicionalno, zaslužnim pojedincima i organizacijama dodijeljene su prigodne nagrade i priznanja.

Otvara se obnovljeni Trg Vatroslava Lisinskog

Grb Grada Osijeka za životno djelo ove je godine dobila povjesničarka Zlata Živaković-Kerže za jedinstven doprinos znanosti i istraživanju zavičajne povijesti. Zlatnu plaketu Grb Grada Osijeka primili su: Vlado Guberac, Franjo Batorek, Zvonimir Mitar i Caritas Osijek. Kada je riječ o Pečatu Grada Osijeka, njegovi su dobitnici: Ivica Lučić, Joco Đukić, Vlado Grozdanić, Željko Barić, Udruga Bojna Frankopan, Gradski ogranak UHDDR-a, Konjički klub Osijek i Udruga Šokačka grana. U povodu rođendana slavonske metropole u Tvrđi se ovoga ponedjeljka otvara obnovljeni Trg Vatroslava Lisinskog s nekadašnjom austro-ugarskom vojnom pekarom koja je sada u funkciju Edukativno-informativno turističkog centra mladih. Vrijednost ovoga projekta je 62 milijuna kuna.

Foto: Grad Osijek