Predsjednik i direktor obišli su igrače i stručni stožer u njihovom hotelu, a potom uživali u pobjedi nad Lokomotivom.

Na utakmici s Lokomotivom bili su i čelnici našeg prvoligaša, predsjednik Ivan Meštrović i direktor Igor Galić. Obojica su, naravno, bila vrlo zadovoljna onim što su pokazali Bijelo-plavi, a prethodno su u hotelu Barcelo Marbella posjetili igrače i stručni stožer. Pritom se Meštrović u kraćem govoru obratio osječkim profesionalcima te im prije svega poželio da u nastavak sezone uđu zdravi i potpuno spremni za sva iskušenja koja im uskoro predstoje.

Vjera u dobar nastavak sezone

Spomenuo je predsjednik kako se prijašnjih godina događalo da Osječani lošije krenu u nastavak Prvenstva, tražeći i sam odgovore zbog čega je tako. Stoga se nada i vjeruje kako će momčad u idućem razdoblju odgovoriti svim zadaćama na najbolji način i izboriti se za svoje ciljeve. Onima koji su dosad manje igrali je poručio da nastave dobro trenirati, da bi se nametnuli i izborili za veću minutažu. Treneru Ivici Kuleševiću dao je maksimalnu potporu u, kako je rekao, odgovornom i poštenom obnašanju povjerene mu dužnosti, dodavši da mu momčad igra dopadljivo i napadački te uvijek traži pobjedu.