Od ovoga petka, pa do trenutka opoziva odluke, nema ulaska na stadion Gradski vrt

U Nogometnom klubu Osijek u sljedeća dva tjedna, odnosno do trenutka opoziva ove odluke, privremeno se zaustavljaju sve aktivnosti. To znači da u tom razdoblju neće biti treninga ni prve, druge, a ni svih ostalih momčadi unutar Škole nogometa. Od ovoga petka zatvara se stadion Gradski vrt i vrijedi opća zabrana ulaska. Posao će klupska administracija i operativa obavljati od kuće, a svi igrači koji su pod ugovorom imaju obvezu ostati u gradu na Dravi, dakle, ne napuštati Osijek. To vrijedi ne samo za strance, nego za sve osječke profesionalce i igrače koji su na bilo koji način ugovorno vezani uz Bijelo-plave.Postupanje u skladu s preporukama

Odluku je pojasnio direktor Igor Galić koji je istaknuo kako je bolje strpjeti se u iduća dva tjedna nego se kasnije suočiti s mogućim problemima. Galić i njegovi najbliži suradnici u stalnom su kontaktu sa Stožerom civilne zaštite, odgovorno i pravodobno postupajući prvenstveno u cilju prevencije i zaštite zdravlja svih onih koji su izravno ili posredno vezani uz NK Osijek.