Princu Charlesu uručen dres NK Osijek

POSJET ČLANOVA BRITANSKE KRALJEVSKE OBITELJI OSIJEKU

Princu Charlesu uručen dres NK Osijek

16.03.2016.

Direktor kluba Igor Galić imao je priliku susresti se s princom Charlesom te mu je tom prigodom uručio bijelo-plavi dres.

U sklopu svog boravka u Hrvatskoj, princ Charles i Camilla,vojvotkinja od Cornwalla, posjetili su jučer i naš grad. Centralno događanje u gradu odvilo je u baroknoj jezgri, Tvrđi gdje se održao protokol prema kojem su se članovi britanske kraljevske obitelji susreli s gradskim i županijskim čelnicima, lokalnim obrtnicima, građanima i na kraju službenim gostima među kojima je bio i predstavnik našeg prvoligaša, direktor kluba Igor Galić. Tom prigodom princu Charlesu uručen je dres NK Osijek koji je potpisan od svih igrača. U kratkom razgovoru s našim direktorom, princ Charles naglasio je kako je ovo ugodno iznenađenje za njega jer je veliki obožavatelj nogometa te kako će dres NK Osijek naći svoje mjesto u njegovoj kolekciji nogometnih dresova iz cijelog svijeta.
Nama je drago što će se pored svih, i naš dres naći na jednom kraljevskom dvoru.

1.Dinamo000
2.Gorica000