Informacije vezane za članstvo u NK Osijek možete redovito pratiti na klupskoj internetskoj stranici i društvenim mrežama.

Postani član Nogometnog kluba Osijek i budi dio obitelji koja predstavlja naš Klub i naše boje. Poštovanje, predanost, strast, ambicija i zajedništvo, to je pet vrijednosti koje kao klub potičemo i koje su utkane u ono što svakodnevno živimo.

Članstvo u NK Osijek omogućava navijačima još jedan način za iskazivanje privrženosti Klubu i klupskim bojama, ali i čitav niz pogodnosti poput povlaštenih cijena ulaznica prilikom kupovine pojedinačnih/godišnjih ulaznica, popusta na klupske artikle...

Kako postati član NK Osijek? Ispunjavanjem pristupnice i uplatom članstva na Ticket pointu na sjeveroistočnom dijelu stadiona Opus Arena ili online na www.ulaznice.hr. Cijena članstva u NK Osijek iznosi 15,00 eura/ 113,02 kuna za odrasle i 7,50 eura/ 56,51 kuna za djecu do 15 godina.

POGODNOSTI ČLANOVA NK OSIJEK

• pripadnost Klubu
  • povlaštene cijene prilikom kupovine ulaznica/godišnjih ulaznica
  • popusti na određene klupske artikle na blagajnama NK Osijek i na eventima u organizaciji kluba
  • poklon dobrodošlice

KAKO DO ČLANSTVA?

• radno vrijeme Ticket pointa (sjeveroistočni dio stadiona Opus Arena) bit će od 10 do 18 sati u tjednu uoči domaće utakmice.
  • od srijede 5. srpnja online putem www.ulaznice.hr*
  • na eventima u organizaciji NK Osijek

*svi navijači NK Osijek koji svoju člansku iskaznicu kupe online istu, zajedno s poklonom za članove, moraju preuzeti na Ticket pointu.

CIJENA

• djeca do 15 godina - 7,50 eura/ 56,51 kuna
  • ostali - 15,00 eura/ 113,02 kuna

PRISTUPNICA

• postojeći članovi NK Osijek pristupnicu za obnovu članstva mogu preuzeti ovdje.
  • novi članovi NK Osijek pristupnicu za obnovu članstva mogu preuzeti ovdje.
  • pristupnice će biti dostupne i na Ticket pointu te će se moći ispuniti prilikom obnove članstva/učlanjenja u NK Osijek.

DODATNE INFORMACIJE

• osobno: Ticket point na sjeveroistočnom dijelu stadiona Opus Arena
  • članske iskaznice iz ranijih sezona više ne vrijede
  • e-mail: clanstvo@nk-osijek.hr
  • telefon: +385 99 735 5351
  • Pravilnik o općim uvjetima članstva NK Osijek s.d.d. za sezonu 2023/24. možete pronaći ovdje.
Slažem se