Dinamo
2
:
1
  • Šteta... utakmica je završila pobjedom Dinama, a mi smo imali sasvim dovoljno svojih prigoda da osvojimo barem bod. No, pokleknuli smo ponovno u samoj završnici susreta.

• 90'+5'

Kakva prilika za još jedno izjednačenje! Mierez asistira Caktašu koji je na nekih 14 metara od vratiju Zagorca, uputio je prizemni udarac, a lopta je završila pokraj desne vratnice.

• 90'

2:1 - VIDOVIĆ

Ipak Dinamo postiže svoj drugi pogodak. Ljubičić je s lijevog krila centrirao, lopta je preletjela sve igrače u šesnaestercu i  stigla do Vidovića ispred kojega je uklizao Zebec, lopta je našeg igrača pogodila u nogu i na kraju je to bio mat za Malenicu.

• 89'

Mišić je proigrao Moharramija, ovaj je pak iz dosta dobre situacije pogodio vanjski dio mreže.

• 88'

Na klupu ide Drambaiev, završne minute odradit će Zebec.

• 87'

Izlaze Baturina i Bulat, a ušli su Jurić i Halilović.

• 84'

Prava prigoda za Bijelo-plave i na kraju samo korner. Caktaš je lijepo pronašao Pušića koji iz sredine ulazi pred vrata Dinama, ali nije odmah pucao i na kraju su ga domaći nogometaši uspjeli blokirati...

• 82'

Imali smo sada puno sreće. Mišić je loptu "servirao" za Petkovića koji je atraktivno ostavlja za utrčalog Ademija koji snažno puca i pogađa vratnicu.

• 75'

GOOOOL 1:1 - MATKOVIĆ

Osijek je uspio izjednačiti! Pušić je povukao kontru, idealno je i pravovremeno loptu poslao okomito prema domaćem kaznenom prostoru, a 17-godišnji Matković je to osjetio, primio loptu i izbjegao istrčalog Zagorca, nije ga stigao ni Theophile, pa je mladi Anton s ruba šesnaesterca mirno naciljao praznu mrežu za 1:1!

• 74'

Bulat je pucao iskosa s lijeve strane, Malenica je "pokrio" svoj desni kut i obranio taj udarac.

• 72'

Šansu će dobiti i naš junior Prekodravac. Ulazi umjesto Brleka.

• 70'

Sada je Dinamo stvorio pravu prigodu za povećanje vodstva. Bulat je asistirao Ljubičiću na desetak metara od naših vratiju, lopta je već prošla Malenicu, no ispred gol-linije spašava Bralić.

• 68'

Izlazi Kaneko, u igri je Vidović. Izašao je i Perković, a ušao Ljubičić.

• 65'

Javna opomena za Drambaieva. Na tribinama Maksimira su 5402 gledatelja.

• 58'

U domaćim redovima na klupu ide Špikić, zamijenit će ga Ademi.

• 55'

Još jedna odlična prigoda naše momčadi. Gržan je centrirao, Mierez glavom loptu spustio za Bralića koji u padu puca sa 6 metara, no Zagorac je sjajnom reakcijom nogom spriječio pogodak!

• 46'

Počelo je drugo poluvrijeme uz dvije naše izmjene. U svlačionici su ostali Bukvić i Lovrić, umjesto kojih igraju Caktaš i Matković.

• Prvo je poluvrijeme završeno minimalnim vodstvom Dinama.

• 45'+1'

Sada je Osijek stvorio još izgledniju šansu. Lovrić dugo loptom idealno pronalazi Bukvića, ovaj izlazi pred Zagorca s desne strane, međutim, vratar Modrih je "skratio" kut i iz ovog dvoboja izašao kao pobjednik.

• 45'

Evo nam nove prilike za izjednačenje. Ubacio je zdesna Brlek, opet to ide na glavu Mierezu koji je ciljao donji desni kut, ali je Zagorac uz dosta muke uspio spriječiti pogodak.

• 40'

Mierez je proigrao Brleka u kaznenom prostoru, ovaj je pucao sa 14 metara, ali baš u dobro postavljenog Zagorca.

• 39'

Još jednom pokušava Bulat, otprilike s iste udaljenosti kao i kod gola, ali ovaj puta nije bio onako učinkovit.

• 34'

"Požutio" je Lovrić.

• 26'

Osijek je brzo mogao izjednačiti. Drambaiev je dobro centrirao s lijevog krila, Mierez je sa 8 metara pucao glavom, ali nije to baš učinio onako, kako on to obično zna, pa je lopta otišla pokraj lijeve vratnice.

• 24'

1:0 - BULAT

Dinamo je poveo. Opet su domaći dugo i dobro kombinirali preko Mišića, Petkovića i Špikića, da bi u konačnici Bulat vrlo precizno s ruba kaznenog prostora naciljao sam desni donji kut.

• 14'

Dobro su Modri kombinirali pred našim šesnaestercem da bi "potegnuo" Kaneko sa 17-18 metara, snažno je to učinio, srećom ne i precizno.

• 11'

Gržan je tražio Bukvića pred vratima Dinama, ipak je vratar Zagorac bio brži od našeg mladog reprezentativca.

• 9'

Dalekometni "projektil" Mišića, nije Malenica imao problema s ovom loptom.

• 8'

Jako rano je Gržan zaradio karton.

• 7'

Šutalo je na drugoj strani blokirao Miereza u njegovom pokušaju da iz okreta u kaznenom prostoru napravi nešto više. Korner je za Bijelo-plave.