:
0
  • Iz minute u minutu
  • Zapisnik
  • Utakmica je završena uvjerljivom pobjedom Gorice uz puno spornih situacija koje su redovito presuđivane u korist domaćina...

• 89'

Izmjena

Izašao je Mitrović, na terenu je Vujnović.

• 87'

3:0 - PRŠIR

Ovo je sada već težak poraz. Nakon jednog centaršuta s lijeve strane Jurić je spustio glavom loptu u  petercu za Pršira koji to ne propušta za novi pogodak.

• 86'

Izmjena

Igru je napustio Ndockyt, ušao je Kapulica.

• 86'

Bralić je u skoku nakon jednog prekida, lopta ide zamalo pokraj desne vratnice.

• 84'

Izmjena

Jugović je otišao na klupu, u igri je Živković.

• 82'

2:0 - SOLDO

Čini se da je pobjednik ovdje odlučen. Domaćin je udvostručio svoje vodstvo. U brzoj kontri Ndockyt je krasno asistirao Soldi koji bježi našoj zadnjoj liniji i onda ulaskom u šesnaesterac mirno matira Malenicu.

• 78'

Izmjena

Dvostruka zamjena kod Osijeka. Susret je okončan za Brleka i Nejašmića, završnicu će odigrati Hiroš i Pušić.

• 77'

Vratnica spašava Goricu! Lovrić je fino ubacio s lijevog krila, Jugović skočio i pucao glavom, Banić je već bio svladan, međutim, lopta je pogodila vratnicu.

• 75'

iz igre izlazi Raspopović, na terenu je Soldo, a na klupu ide i Matavž umjesto kojega ulazi Jurić.

• 71'

Žuti karton

Žuti karton za Bralića.

• 66'

Greda spašava Bijelo-plave! Centrirao je Raspopović, slovenski napadač je odlično pucao glavom s nekih 11 metara i lopta je završila na okviru vratiju.

• 65'

Nejašmić je pokušao glavom, ne baš najbolje, tako da je Banić mirno prihvatio loptu.

• 64'

Sada je kontra Goričana, Duarte uspjeva otkloniti opasnost ispred Mitrovića koji je nakon izvedenog kornera snažano pucao, ali nije naciljao okvir vratiju.

• 62'

Žuti karton

Javna opomena za Pršira.

• 62'

Žuti karton

Omerović je "požutio".

• 59'

VAR

Zar je moguće da ovo nije jedanaesterac!? Već imamo itekako puno primedbi na suđenje, ovo zaista postaje frustrirajuće što se tiče sudačkih odluka u Velikoj Gorici!

• 59'

Drambayev je projurio po lijevoj strani, sjajno proigrao Miereza koji ne zabija zicer, no lopta se odbila i pogodila Pršira u ruku i to mora biti kaznen udarac.

• 52'

Pršir je imao veliku šansu nakon asistencije Mitrovića, njegov je udarac Malenica obranio.

• 50'

Gol je ipak poništen i ostaje 1:0 za Goricu.

• 47'

VAR

Situacija se provjerava zbog mogućeg minimalnog zaleđa našeg napadača koji je postigao pogodak.

• 47'

Gržan je loptu ubacio u šesnaestercu za Miereza koji je fino primirio i onda sa 7 metara neobranjivo zatresao mrežu.

• 46'

Sada smo promijenili formaciju u 4-2-3-1.

• 46'

Izmjena

Umjesto Maloče, stopera domaćih, ušao je Leš.

• 46'

Izmjena

Dvije zamjene u našoj momčadi uoči nastavka utakmice. U svlačionici su ostali Manev i Bukvić, ušli su Omerović i Lovrić.

• Domaćin je praktički iz jedinog svog pokušaja vrijednog spomena završio poluvrijeme s rezultatskom prednošću.

• 45'+2'

1:0 - ŠTIGLEC

U posljednjim sekundama prvog poluvremena Gorica je povela praktički iz svoje prve šanse na utakmici. Goričani su imali aut s desne strane, u velikoj gužvi pred našim vratima lopta se odbila do Štigleca koji sa 8 metara neobranjivo pogađa mrežu.

• 40'

Žuti karton

Strukan je vrlo lako dodijelio žuti karton Jugoviću.

• 36'

Matavž je pucao glavom, ali nije bilo prave opasnosti po Malenicu.

• 30'

Duarte je dugo vukao loptu u jednoj brzoj kontri, potom uposlio Bukvića na desnom krilu koji se "izvukao" na udarac svojom ljevicom. Šteta što je to bilo ipak malo neprecizno.

• 22'

Mierez i Jugović pritišću obranu domaćih, naš je kapetan pokušao uklizati na loptu ispred Banića i matirati ga, no ipak je bio blokiran.

• 19'

VAR

Munksgaard je oštro startao na Miereza na samoj liniji šesnaesterca i to je mogao biti kazneni udarac! No, Strukan ne smatra tako, a očito ni njegovi suradnici u VAR sobi.

• 16'

Ndockyt je pokušao iznenaditi Malenicu, no slabo je to bilo.

• 12'

Velika prigoda za Osijek! Mierez je u kaznenom prostoru proigrao slobodnog Bukvića koji, nažalost, slabo puca iskosa s desne strane u vrlo izglednoj situaciji za gol. Pogodio je vanjski dio mreže, tik uz lijevu vratnicu.

• 2'

Gržan se prvi odvažio na udarac, učinio je to sa 17 metara, no blizu su mu bili suparnički igrači, pa se nije uspio baš najbolje "namjestiti" za taj šut koji je završio iznad grede.

• Naprijed naši Bijelo-plavi!

• 15:59

Za Goricu će igrati: Banić, Maloča, Krizmanić, Raspopović, Štiglec, Mrzljak, Pršir, Munksgaard, Ndockyt, Mitrović i Matavž.

Sudac je Strukan iz Splita, a pomagat će mu njegovi sugrađani Jakšić i Vuković.

• 15:57

Prije početka susreta virozu je dobio Omerović, pa je ostao na klupi. Početna jedanaestorica nam izgleda ovako: Malenica, Gržan, Manev, Duarte, Bralić, Drambayev, Nejašmić, Brlek, Jugović, Bukvić i Mierez.

• 15:56

Pozdrav iz Velike Gorice gdje nas danas zasigurno očekuje teška zadaća s domaćom momčadi koja je stepenicu niže od nas na prvenstvenoj ljestvici.